Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.05.31. 23:37:30

Samper írta:Hasznos több is lehetne, de az igazi minőséget csak Eriksen jelentené.
azt ne mondd, hogy Thiago nem minőség. Szep csendben a legjobbak közé nőtte ki magát a posztján. Pláne a Barca játékába, sokkal jobb mint Eriksen. Aki szintén klasszis, de ő stílusú játékos, aki kifejezetten támadó középpályás, ott nan Coutinho es Denis.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.05.31. 22:25:14

Hasznos több is lehetne, de az igazi minőséget csak Eriksen jelentené.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.31. 21:10:15

Sinya22 írta:Akkor egyelőre semmi komoly,bár én adnám ha visszajönne. Egyedül nála is a sérülékenység,ami nagy hátrány szerintem,nem nagyon rémlik szezon amikor megúszta 1-2 hónap pihenő nélkül.

Én csak azt remélem hogy ennek az egésznek nem Dembelé fogja meginni a levét..Griez érkezésével már így is ő fog háttérbe szorulni,ha meg még egy új kp miatt Coutinho is előrébb kerül,akkor végképp a kispadon marad jövőre is..de inkább ott,mint hogy eladjuk,amit én nem tudok elképzelni,fizettünk érte 105 fixet,1 év után -aminek egy részét ki kellett hagyja-,csak nem adjuk el. Nem lennék EV helyében,ha bejönnek ezek az igazolások,de nekünk csak jobb ha a padon is olyanok vannak,akiket bármikor bárki ellen be lehet rakni.
Nos ja. Jelenleg úgy áll a dolog, hogy a bajorok eladnák, ő is menne, és talán Barcelonába leginkább. Bartoék meg rákapnak a horogra, ha úgy adódik.

Ha Griezmann jön, Dembélé szerintem tuti a padon marad, amíg Suárez nem távozik (ekkor függetlenül attól, hogy Coutinho hol játszik). Fiatal még amúgy nagyon, belehalni nem fog. Kérdés, hogy elfogadja-e a helyzetet, meg hogy a klub mennyire szeretne méregdrágán eltartani egy padost.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3329
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.05.31. 21:04:05

Cestus írta:
A kronológia ilyesmi volt emlékeim szerint:
Akkor egyelőre semmi komoly,bár én adnám ha visszajönne. Egyedül nála is a sérülékenység,ami nagy hátrány szerintem,nem nagyon rémlik szezon amikor megúszta 1-2 hónap pihenő nélkül.

Én csak azt remélem hogy ennek az egésznek nem Dembelé fogja meginni a levét..Griez érkezésével már így is ő fog háttérbe szorulni,ha meg még egy új kp miatt Coutinho is előrébb kerül,akkor végképp a kispadon marad jövőre is..de inkább ott,mint hogy eladjuk,amit én nem tudok elképzelni,fizettünk érte 105 fixet,1 év után -aminek egy részét ki kellett hagyja-,csak nem adjuk el. Nem lennék EV helyében,ha bejönnek ezek az igazolások,de nekünk csak jobb ha a padon is olyanok vannak,akiket bármikor bárki ellen be lehet rakni.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.05.31. 20:48:48

Sinya22 írta:
Cestus írta:Szerintem vagy őt, vagy Rabiot-t illene elhozni, most jobbak az esélyeink. Pláne akkor verném a fejemet a falba, ha ezek közül az egyiket 30 millióért vinné a Real Modric-utódnak, míg mi lemaradnánk mindkettőről, mert Seguráék éppen valami brazil youtube-sztárt hajkurásznak.
Mivel látom te hozod a híreket,megkérdezem:

Valamilyen Barcához közel álló forrás/emberke csak említés szintjén is beszélt Thiagoról,vagy ez csak onnan jött,hogy a Bayern hajlandó eladni,és összekötötték az újságok velünk?

Ha már volt akkor bocsi :D
Én csak annyit láttam több helyen, hogy Thiago vissza jönne. Azt nem, hogy mi akrajuk. Eriksent irogatják több helyen mint középpályást akit szeretnénk, ami szerintem kizárt mert kicsit drága lenne. De egyébként akát, hogy nézem egyre több a hang, hogy Suarezzel valami történjen. Valakik padra tennék valakik eladnák. Én eladnám ha kapunk egy jó ajánlatot. Tudja valaki mennyi pénz van igazolásokra? Úgy emlékszem, minden évben 60+60. Ez meg van még vagy Coutinhoba már tettünk belőle? Csak azért mert eddig Griezmann, Lenglet, Arthur már vagy 185 milla ami nem hangzik kevésnek... :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.31. 20:44:22

Sinya22 írta:Mivel látom te hozod a híreket,megkérdezem:

Valamilyen Barcához közel álló forrás/emberke csak említés szintjén is beszélt Thiagoról,vagy ez csak onnan jött,hogy a Bayern hajlandó eladni,és összekötötték az újságok velünk?

Ha már volt akkor bocsi :D
A kronológia ilyesmi volt emlékeim szerint:

MD -> Kicker: Thiago-t eladná a Bayern, a Barca érdeklődik

MD vagy sport (nem emlékszem már): leigazolja a Barca Thiagot, de csak ha nem drága

Sport Bild (német): Thiago-t eladólistára tette a Bayern pár másik játékossal együtt. Az újságíró, aki a Bildtől kitette ezt, azt is hozzátette, hogy Thiago is elmenne.

Sport: a Barca tanulmányozza a helyzetet, mert beleillene szerintük a játékunkba, csak ha sokba fáj, az gond lehet.

Valami ilyesmi volt eddig. :D Tehát Barcás részről olyan hú de nagy érdeklődés nincs jelenleg, aztán meglátjuk, mi lesz. Illetve van még egy arc a twitteren, akinek a hitelessége kérdéses (de sokszor bejön, amiket ír). Ő azt írta, hogy Thiago felesége forszírozná a hazatérést Barcelonába, mivel a gyereküket (vagy gyerekeiket, nem tudom, van-e több) otthon szeretné felnevelni. Emellett a barátaik is Barcelonában vannak. De ez a két utolsó infó nem tuti.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15451
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.05.31. 20:37:25

mondjuk szerintem Griezman sem az a tipikus balszélső akivel operálni lehet azon a poszton.
bár ki tudja, nyilván balról szeret indulni, beválhat, de nálam középen lenne a helye inkább.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3329
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.05.31. 20:34:13

Cestus írta:Szerintem vagy őt, vagy Rabiot-t illene elhozni, most jobbak az esélyeink. Pláne akkor verném a fejemet a falba, ha ezek közül az egyiket 30 millióért vinné a Real Modric-utódnak, míg mi lemaradnánk mindkettőről, mert Seguráék éppen valami brazil youtube-sztárt hajkurásznak.
Mivel látom te hozod a híreket,megkérdezem:

Valamilyen Barcához közel álló forrás/emberke csak említés szintjén is beszélt Thiagoról,vagy ez csak onnan jött,hogy a Bayern hajlandó eladni,és összekötötték az újságok velünk?

Ha már volt akkor bocsi :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.05.31. 20:17:22

Rivaldo11 írta:Nálam Coutinho inkább Ney helyén nyomná. Busi, Thiago, Rakitic-Messi Suarez, Coutinho alapfelállás lenne. Nyílván nálam így Griezmann nem jönne, többet nyernénk egy Thiago féle szervezővel.
Egyetertunk, de nalam jonne Griezman is, mivel legkesobb jovo nyaron potolni kell Suarezt (aki mar iden is hektikus volt), es inkabb ma 100ert egy Griezman mint holnap 200ert XY.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.05.31. 19:34:07

Ritkán értek egyet a "többséggel", viszont most én is látnék fantáziát Thiago visszahozatalával, Rivaldo(fórumos :lol: ) féle szerkezetben, Grizmann érkezésével akár mehetne Suarez a padra(ha a főnök megengedi :mrgreen: :mrgreen: ).
Busquets,Rakitic,Thiago-Messi,Grizmann/Suarez,Coutinho.
Védekezésben szerintem ez hatalmas előrelépés lenne, támadásban meg valószinüleg mindenki a helyére kerülne(még mindig tartom, hogy Coutinho balszélső, nem középpályás).
Másik pozitivum, hogy a kezdőbe kerülhetne 3(2) új arc,akik éhesek a sikerre,főleg a BL-ben.
A hatalmas negativum meg Dembelé helyzete, ha ez megvalósul, akkor szerintem el is adhatjuk rögtön 20milláért, mert Messit nem lehet lecserélni, Coutinho-Dembelé rotálás meg még egy ekkora klubnál is hatalmas luxus.

Esetleg maradhat, ha a Mester betanitja az Alba féle futkosásba balbunkóban, abban ugyanis világklasszis a kis francia :mrgreen:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.31. 19:25:46

Szerintem vagy őt, vagy Rabiot-t illene elhozni, most jobbak az esélyeink. Pláne akkor verném a fejemet a falba, ha ezek közül az egyiket 30 millióért vinné a Real Modric-utódnak, míg mi lemaradnánk mindkettőről, mert Seguráék éppen valami brazil youtube-sztárt hajkurásznak.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.05.31. 19:22:31

Rivaldo11 írta:Nálam Coutinho inkább Ney helyén nyomná. Busi, Thiago, Rakitic-Messi Suarez, Coutinho alapfelállás lenne. Nyílván nálam így Griezmann nem jönne, többet nyernénk egy Thiago féle szervezővel.
valami hasonló véleményen vagyok en is, bár akár Suarez helyén is el tudnám Grizit képzelni. Az uruguayi nálam a padon lenne lassan. Ami tudom hogy luxus, de lenne variációs lehetőség, es mindig lenne valaki a padon aki képes valtoztatni a meccs képén.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.31. 19:20:46

Én hoznám a srácot, aztán majd megtaláljuk a helyét. Akár 4 középpályás rendszerben, akár máshol.
A túloldalon is jól megvannak úgy, hogy egy Kovacic, Isco ül a padon, láthattuk is hogy mennyit számít. Folyton elhangzik hogy KP-s bőségben messze a RM a legjobb, akkor mi miért ne akarjunk felzárkózni?

Ennek ellenére kizártnak tartom hogy jöjjön.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.31. 19:07:40

Nálam Coutinho inkább Ney helyén nyomná. Busi, Thiago, Rakitic-Messi Suarez, Coutinho alapfelállás lenne. Nyílván nálam így Griezmann nem jönne, többet nyernénk egy Thiago féle szervezővel.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.05.31. 18:40:20

De Thiagot most van esély visszavenni, mert ha nem hozzuk, akkor viszi a City, vagy valaki. Es szerintem boven elférne a keretben. Nincs ilyen típusú középpalyasunk jelenleg.
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.05.31. 18:36:28

Rivaldo11 írta:Nálam is Thiago visszahozatala lenne a kulcs, ennek most jött el az ideje. Vele visszanyerhetnénk a középpályás dominanciánkat, tökéletes karmester. A sallangtól pedig természetesen szabadulni kéne, ez sem elhanyagolható feladat.
Nekem is az egyik kedvencem, sajnáltam is, hogy lelécelt, viszont a visszavásárlását nem tartom időszerűnek.
A kezdőnk ugyanis megvan, ha jön Griezmann, ha nem.
Stegen-Semedo/Roberto-Piqué,Umtiti,Alba-Busquets,Rakitic-Dembelé/Griezmann,Messi,Coutinho-Suárez
A fenti csapat most nálam 4-2-3-1, de lehetne 4-3-3 is, akkor is ezek a játékosok jönnének szóba.
Hova tennéd be Thiago-t? Rakitic helyére? Azt kétlem, hogy ez jó ötlet lenne, mert azt a mezőnymunkát amit Rakéta letesz, nem tudná pótolni a kis brazil-spanyol. Úgy pedig a csapatvédekezésünk még az eddigieknél is gyengébb lenne.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.31. 17:31:15

Nálam is Thiago visszahozatala lenne a kulcs, ennek most jött el az ideje. Vele visszanyerhetnénk a középpályás dominanciánkat, tökéletes karmester. A sallangtól pedig természetesen szabadulni kéne, ez sem elhanyagolható feladat.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.31. 15:08:16

Szerintem Mina megy (kölcsön/eladás), Lenglet jön harmadik középhátvédnek, és Vermaelen viszont marad negyediknek. Abban biztos vagyok, hogy a sérülékenysége ellenére Vermaelen Valverde szemében az a tapasztalt védő, akit Inigo Martínez személyében ide akart hozatni a kinevezésekor.

Én bepróbálkoznék a münchenieknél Thiagoért, megmondom őszintén. Busquets-t leszámítva jobb az összes középpályásunknál, és a Bayern eladná, meg ő is visszajönne elvileg. Münchenben pedig aki létszámon felülivé válik, attól gyorsan szabadulni akarnak. Kroost pl. gyakorlatilag hozzávágták a Realhoz (tán valami 25 M volt nekik), amikor majrézni kezdett több pénzért, hiába volt saját nevelés és világbajnok. A bajorok eladási rekordja Douglas Costa, aki 40 M-t hozott mindössze.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.31. 14:54:04

Középhátvéd kell mindenképp, mert Masch távozásával és Verma sérülékenységével csak 2 megfelelő szintű emberünk van. Mina engem nem győzött meg. Tudom keveset játszott, de kb mint Gomes csak egyel hátrébb. Olyan bénán helyezkedik, hogy az már fáj.
Középpályása is kéne egy ember. Tudom Ini helyén ott van Cou, de nincs pad. Gomes remélem elmegy, a helyére kell olyan beugrós, akit használni is lehet.
Elől megvagyunk, főleg ha jön Griez!
Dembelé sorsa lesz inkább érdekes... Sanszos, hogy ha jön egy 100 misis ajánlat, el fogják fogadni...
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2018.05.31. 12:22:44

Cestus írta:A Sport Bild (német forrás, Bayern-nel kapcsolatban megbízható) szerint Arturo Vidal, Boateng, Bernat és Thiago kerültek "eladólistára" a münchenieknél.
Bernat ennyire visszaesett volna? Néhány éve még elég jó szintet hozott, Pepnél alapkezdő volt, idén meg csak alig több, mint 900 percet játszott. Nálam egyébként a felsorolt nevek közül ő lenne a legérdekesebb, ha elfogadná, hogy Alba mögé hozzuk, akkor a korábbi teljesítménye alapján, és az alapján, hogy Pep focijába elég jól illett, nálunk is jó lehetne. Ha versenyhelyzetet nem is teremtene Albával, de Digne-nél biztosan többet adna a csapatnak. Persze ez mind csak spekuláció.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.05.31. 11:48:27

Nervo írta:A Le 10 Sport információi szerint a Olasz alakulat hiába folytat előrehaladott tárgyalásokat mind a Justint foglakoztató AFC Ajax együttesével, és magával a játékossal - a Barcelona azt tervezi, hogy egy bombaajánlattal elhappolják a "farkasok" elől az ifjú tehetséget.
Bomba ajánlat...:mrgreen:
Azt meg mibül?, mert a beharangozott játékosokra sem látom, hogy miből telne a pénzügyi FP meg nem sértve igazolni, nem hogy a kis Kluivert-re.
Amúgy nagy szükségünk lenne az elkövetkező 1 -2 évben támadóra, mert úgy sincs elég a jelenlegi keretben + Grizi, szóval csak jöjjön. :lol:
Ettől függetlenül, elismerem a tehetségét, benne van a lehetőség, de jelen esetben egy keserves euro milliót is butaság kipengetni mikor égetőbb problémák vannak a kp-n és a belső védelmünk sem túl acélos. Ja és mint ahogy az elmúlt hetekben olvastuk, Rodrygo (50M) is beszerzés alatt...
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.05.31. 11:14:24

Nervo írta:A Le 10 Sport információi szerint a Olasz alakulat hiába folytat előrehaladott tárgyalásokat mind a Justint foglakoztató AFC Ajax együttesével, és magával a játékossal - a Barcelona azt tervezi, hogy egy bombaajánlattal elhappolják a "farkasok" elől az ifjú tehetséget.
A legjobb az lenne, amivel mindenki jól járna, ha megvennénk, aztán 1 évre kölcsönadnánk Rómába. Az olaszok pont jó lépcsőfok az Ajax és a Barca között.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.31. 11:10:38

A Sport Bild (német forrás, Bayern-nel kapcsolatban megbízható) szerint Arturo Vidal, Boateng, Bernat és Thiago kerültek "eladólistára" a münchenieknél.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.05.31. 11:14:46-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2018.05.31. 11:00:38

A Le 10 Sport információi szerint a Olasz alakulat hiába folytat előrehaladott tárgyalásokat mind a Justint foglakoztató AFC Ajax együttesével, és magával a játékossal - a Barcelona azt tervezi, hogy egy bombaajánlattal elhappolják a "farkasok" elől az ifjú tehetséget.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.31. 10:59:22

Samper írta:Látva a mostani licit-áradatot, nagyom sajnálom, hogy a Barca idejében nem csapott le a lejáró szerződésű Goretzkára és másokra - ingyen. Ha formátlanná vált volna ettől a keret, korrigálni bőven lehetett volna augusztusban. Amí meg a mi játékosainkról szóló híreket illeti, akiknek elég magas a kivásárlási ára, azokra oda se kellene figyelni. Ha valaki ki akarja vásárolni és a játékosunk menni akar - vigye. A többi meg üres duma-
Én is sajnálom, de hát német terepen a Bayern-nel nem lehet felvenni a versenyt ilyen téren.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése