Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
Genesis
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2017.08.20. 16:53:22

2017.08.20. 17:49:44

Pontosan Xavi tökéletes másolata lenne a klub szerint...SERI! de úgy gondolom , hogy Sergi Robertonk emiatt távozni fog... ami sajnálatos , mert a Xavi - Ini páros hangsúlyozom ugyanilyen korban érett be... jó lenne bele látni a vezetőség fejébe ilyen igazolásokkal , hogy mégis milyen jövő képet gondolnak...ez így siralmas
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.20. 17:45:43

recrea írta:Ez a Seri gyerek mit játszik pontosan?
Ez a baj hogy ez kerdes. Megint egy "google-igazolas."
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.20. 17:45:15

recrea írta:Ez a Seri gyerek mit játszik pontosan?
Futball. :mrgreen:

Xavi-szerepkör féleség. Mélységi irányító, összeszedi a labdákat. Legalábbis az a 2-3 meccs és videók, amiket láttam belőle. :D
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.08.20. 17:44:45

recrea írta:Ez a Seri gyerek mit játszik pontosan?
IM, ahogy én kivettem. Jobb , bal oldalon , középen mindenhol feltűnik. Amolyan visszavont irányító, de nagyon okosan mozog és mindig megjátszható. Nem bújócskázik és odaver ha azt követeli meg tőle a helyzet.

De majd jönnek a francia szakik jobban leírják. Nekem ez a véleményem.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.20. 17:41:41

Ez a Seri gyerek mit játszik pontosan?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.20. 17:41:03

de amíg hátul nincs rendben a dolog addig megette a fene az egészet.
Mire célzol ez alatt?

Először a labdakihozatalt kéne megoldania EV-nek, aztán azt, hogy ne tátongjanak az üres helyek a középpályán. Meg tudjuk legalább tartani, és ne az legyen megint, hogy kilométerekre álljanak egymástól a középpályásaink.

Nem hiszem, hogy a védekezés lenne a legnagyobb problémánk most. :D
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2017.08.20. 17:36:05

Ahogy újra erősödnek a Seris hírek, nekem van egy olyan érzésem, hogy fizetünk egy 100+40-es árat Dembeléért illetve elhozzuk az elefántcsontpartit 40-ért. Ha igazam lesz, akkor az a kérdés marad, hogy SR-nek lesz-e ideje még távoznia, vagy kb az utolsó napon jelentjük be Serit.

Eszméletlen tumultus lesz a középpályán akkor is, ha több ember nem érkezik, még sincs értelmes helyettese Ini-nek. Optimista ember vagyok, de sok a baljós jel a szezon előtt.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.20. 17:31:15

Korántsem összeharácsolásról van szó. És én nem is írtam három évet, azt lejjebb írta valaki. De akkor lehet hozni Massiat lehet mást. És nem azt mondom feltétlenül ez kell, de lejjebb jól írta recrea, rohadtul nem a mi profilunk 130 milliókat fizetgetni. Dembelét is többször írod, látod pont ez is probléma és valahol jó is hogy megszabadulunk az MSN-től, mert attól hogy itt volt Neymar lehetett volna játszatni Dembelét is, de volt időszak mikor lecserélni se lehetett az első hármasból....De tényleg sokkal jobb, hogy most 100-ért megakarjuk venni, ez hol jó üzletpolitika?
És miért ne javítana Coutinho. Azért mert valóban kevesebb gólt kaptunk mint a Real, de mi folyamat kaptunk szinte gólt. És bízok benne majd Paulinho segít vagy ahogy alakul, de amíg hátul nincs rendben a dolog addig megette a fene az egészet. Gondolkozás nélkül Matuidit hoztam volna és nem Coutinhoért kéne menni. Seri jó lehet amúgy, ő pl egy okos ötlet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Genesis
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2017.08.20. 16:53:22

2017.08.20. 17:23:12

Hozzá kell tennünk , hogy Ronaldinho helyett Beckhamet akartuk... és azt is az az aranykorunk 3 évig tartott... Xavi és Iniesta a fasorban sem volt 2003-2004 es szezonban... Talán a Xavi Bernabeaus gólja után szakadt át valami benne is és a csapatban is! Mindig is voltak a csapatnak gyenge pontjai és lesznek is.. de most ennyi év után én is azt mondom , MOST lezárult nyáron a Laporta szellemiség és mélységesen csalódtam a klubban a vezetőségben és a culékban is.. Sikkasztás, érthetetlen döntés meghozatal és kapkodás... szörnyű ez a leépülés!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7473
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.20. 17:05:47

Bob_Marley írta:Ha már szóba került a tíz évvel ezelőtti csapat, akkor de a Barcelona sok esetben ilyen volt. Giuly, Sylvinho, Yaya Toure, Abidal stb érkezett. Pont hogy az utóbbi években szaladt el velünk a ló és próbálunk mini "galaktikus" játszani, miközben a túloldalt pont a régi bevált rendszert követik. Belső edző, olcsóbb spanyol ligás játékosok, vagy ár/értékben jók. Coutinho esete szerintem tipikus, inkább kiadunk x milliót, mert hát hú meg ha meg sztár, de az igazi gondjainkon nem javít. Dembelét tavaly hozhattuk volna, de idén kiadnánk érte a sokkal többszörösét. És az hogy tavaly nem lett volna helye stb, adunk kétszer annyit mind a Dortmund és nincs beleszólása, jön. Ezek a fogalmatlan dolgok nem az hogy legalább spórolni akarunk.
Ha van egy stabil csapatod, egy jó kezdő, ami nálunk Neymar távozásával és Ini korával, jh hiányával nincs, van lehetőség fiatalokat próbálgatni meg venni.
ÉS Miért ne javítana Coutinho a dolgokon?

Dembelét meg miért kellett volna hozni? Volt Neymar. És pont miatta, hogy próbálgattuk volna?
Bob_Marley írta: Ha nem most erősödünk akkor erősödünk máskor, sokan itt kiröhögnek pénzügyi dolgokat tegyék így. Én nem tudok annyira mosolyogni mikor van egy mennyi 200 millió körüli adósságunk meg stadiont kéne csinálni. Vagy nem tudjuk a pénzt értékelni vagy nem tudom. 300 millió óriási összeg, még érzékeltetni sem lehet.
És nem elégszek meg egy harmadik hellyel, sőt az a szomorú mikor emberek nem tudnak egy kupát megbecsülni lsd tavaly. Csak hogy pont nem mában meg holnapban kell gondolkozni. Hanem hat nappal előre, s igen a vezetőség pl ezt nem igazán így kezeli, mert akkor pl lenne rég más alternatíva játékosokra is.

Szerintem te kicsit rosszul gondolkozol. Majd erősödünk jövőre vagy máskor. Amikor már nem lesz itt Ini, még csarének sem állhat, Messi is idősödik vagy már megy? Mikor minőségi játékosaink alig lesznek. Akkor venni egy fél csapatot, mert lesz pénz?
Folyamatosan kell erősíteni, pótolni azokat, akik elmennek/nem bírják úgy. Volt 70 millió nyár elején igazolásra. A szezonból kiindulva meg kellett volna erősíteni a kp-t, esetleg egy jh. A felesleg eladásával és ezzel a pénzzel lehetett volna. De elment Neymar és lett egy akkora lyuk, ami csak úgy nem pótolható. Kaptunk érte annyit, amivel ha nem is egy az egyben de pótolni tudnánk, a középpályán is erősödve.

Csapatot úgy kell építeni, hogy a meglévő vagy megüresedő lyukakat pótolni stb. Így lehet folyamatosan fent maradni. Nem úgy, hogy három évig harácsolunk, aztán majd jól bevásárálunk, még nagyobb árakon még kedvezőtlenebb helyzetben.
Majd erősödünk egy-két-három év múlva. Vagy igen vagy nem. De legalább lesz stadion. =D> Csak kár hogy az emberek nem mennek ki.
Forca Barca!!!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.08.20. 16:45:48

visca el barca írta:azóta már rég cáfolta a city, h kamu az egész sztori, eszük ágában sincs megvenni, az a bein sportos tweeet meg ami ezt az egészet elkezdte az kamu.
ja, en ezt vagom, itt a cikk ami leirja miert kamu az egesz

en ezt csak ugy egyebkent mondtam, mert ugye hivatalosan meg nem irta ala a szerzodeset, a mostani pedig jovore lejar. gondolom ideje lett volna ra, mar egy ideje barcelonaban vannak, szoval meg lehetnek ketsegei a jovojet illetoen.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.20. 16:43:28

visca el barca írta:
kristop írta:a masik viszont azt, hogy remelem itthagy minket, a sajat erdekeben, akar jovore ingyen
azóta már rég cáfolta a city, h kamu az egész sztori, eszük ágában sincs megvenni, az a bein sportos tweeet meg ami ezt az egészet elkezdte az kamu.
Aminek a vezérigazgatója egyben a psg tulajdonosa :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.20. 16:40:56

kristop írta:a masik viszont azt, hogy remelem itthagy minket, a sajat erdekeben, akar jovore ingyen
azóta már rég cáfolta a city, h kamu az egész sztori, eszük ágában sincs megvenni, az a bein sportos tweeet meg ami ezt az egészet elkezdte az kamu.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.08.20. 16:38:55

egyik reszem azt mondja, hogy remelem szerzodest hosszabbit messi, es sokaig csodalhatjuk meg
a masik viszont azt, hogy remelem itthagy minket, a sajat erdekeben, akar jovore ingyen

davinson sanchez meg kozben spurs, nalam o lett volna mascherano utodja, be is aldoztam volna akar ebben az atigazolasi szezonban az argentint. mondjuk a non-eu helyekkel bajban lettunk volna akkor, paulinho ugye.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.20. 16:37:01

Bayernt, Juvet érdekes felhozni, már akkor BEK-et nyertek, meg tönkreverték Európát, amikor még mi hozzá se tudtunk szagolni.

Egyáltalán nem arról szól az Fc Barcelona, h 130-130 millióért vesz játékosokat.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.20. 16:25:04

Ha már szóba került a tíz évvel ezelőtti csapat, akkor de a Barcelona sok esetben ilyen volt. Giuly, Sylvinho, Yaya Toure, Abidal stb érkezett. Pont hogy az utóbbi években szaladt el velünk a ló és próbálunk mini "galaktikus" játszani, miközben a túloldalt pont a régi bevált rendszert követik. Belső edző, olcsóbb spanyol ligás játékosok, vagy ár/értékben jók. Coutinho esete szerintem tipikus, inkább kiadunk x milliót, mert hát hú meg ha meg sztár, de az igazi gondjainkon nem javít. Dembelét tavaly hozhattuk volna, de idén kiadnánk érte a sokkal többszörösét. És az hogy tavaly nem lett volna helye stb, adunk kétszer annyit mind a Dortmund és nincs beleszólása, jön. Ezek a fogalmatlan dolgok nem az hogy legalább spórolni akarunk.
Kép
Kép
Kép
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2017.08.20. 16:15:43

Bob_Marley írta:Ha mindenki tudja hogy van pénzed akkor az van mint most, állítom jövőre könnyebb dolgunk lenne. Azzal meg legyetek tisztában, hogy átmeneti időszak van vagy lesz, mi lesz 3 évig?Csapatot kell építeni. A hogyan pótolnád meg egy nagyon leegyszerűsített kérdés. Egy az egyben nem lehet pótolni, de van egy két csapat akinek nincs Messije sőt MSN-je se volt aztán mégis ott van egy Juventus, Bayern, ATletico, Monaco pl tavaly. Itt páran szívbajt kapnának mert hát ugye Higuaín egy lúzer kedvennc szavam középszer, védelmük átlagéletkor 30+, itt aki harminc azzal nem lehet TÍZ évre tervezni. Mandzukic, aki szintén milyen már hogy nem pörgeti a fenekén a labdát, Cuadrado csak futni tud stb. Jah, ebből csapatot lehet építeni.
És nem feltétlen Juventus, helyettesítsük be bármelyikkel.
Az említett csapatokban 1 NAGY közös van, egyik sem nyert blt. Juve az egycsapatos olasz, Bayern az egycsapatos németet huzza be mindig, még a cél közelébe is odaérhetnek, de ott fixen buknak mert a Khedira,Mandzukic,Higuain kaliberű játékosok odáig elegek, és amikor Kross, Isco, CR kaliberekkel találkoznak akkor zuttyannak. Az ilyen tehetséges olcsó franciák, meg néger erőemberek eddig elegek, eljutsz a cél közelébe ahol kikapsz.

Továbbá a Baynernen kívül egyik sem a legfelső lépcső egy játékos számára. Juve is "olcsón" vesz játékosok majd 1 év mulva adja őket tovább drágán, ez is 1 klubmodell, de a Barcelona nem ilyen volt, és nem is akar ilyen lenni. Láthattad elment Neymar és mezeket égettek, árulónak stb bélyegezték meg, és belebukik(?) a vezetőség. Közben a juvénál Dybalának könyörögnek hogy maradjon, DelPiero 10es mezét rakják rá stb. De tudják hogy idővel el fog menni.

Messi meg nem fog elmenni, ha el akar menni akkor aláír egy szerződést ugyanekkora kivásárlási árral és elmegy jövőre az átigazolási időszak első hetében, úgy hogy az (új) vezetőség fél évvel előtte tudja már. Ha most elmenne az fix európa ligás helyet jelentene, nem csak a keret gyengesége miatt, hanem amit fejben tenne a csapattal.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.20. 15:49:27

kz86 írta:Szerintem csak a vezetőséget akarják megbuktatni, ami azért biztató, mert az ilyen edző/elnök buktatások után általában újra megtanulnak focizni :D
iniestából nem nézném ki ezt a vezetőség buktatósdit, szerintem ő inkább azt érzi, hogy ez a szint már sok neki. meccs közben nekimegy egy katica 1 hónapra kidől. ha meg nem akkor max 45 perceket bír.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.20. 15:49:11

geridoss írta:
Bob_Marley írta:Ha nem most erősödünk akkor erősödünk máskor
Akkor minek a pénz, ha nem MOST erősödünk? Áldozzunk be egy-két szezont azért, mert kell a pénz? Minek építünk stadiont, ha közben lezülleszti a vezetőség a klubot? Hogy majd 3-4-5 év múlva TALÁN újra a csúcson leszünk, és addig meg mi lesz?

Eladtuk Neymart 222 millióért, úgy néz ki, két játékost kell hozni, hogy pótolni lehessen, ami ugye már eleve több lesz, mint 220 millió euró. Most akkor megérte?
Ha Messi elmenne, akármennyi pénzért, teszem azt 300 millióért, hogyan pótolnád?

Költői kérdés volt, mert őt aztán tényleg lehetetlen lenne pótolni. De azért próbáljuk meg. Kit hoznál a 300 millióból, úgy, hogy maradjon is a stadionra? Gondolom a francia bajnokságból egy jó fizikumú játékost, aki fel meri vállalni a párharcokat. Közben meg szép lassan elmegy mellettünk a világ.
Ha mindenki tudja hogy van pénzed akkor az van mint most, állítom jövőre könnyebb dolgunk lenne. Azzal meg legyetek tisztában, hogy átmeneti időszak van vagy lesz, mi lesz 3 évig?Csapatot kell építeni. A hogyan pótolnád meg egy nagyon leegyszerűsített kérdés. Egy az egyben nem lehet pótolni, de van egy két csapat akinek nincs Messije sőt MSN-je se volt aztán mégis ott van egy Juventus, Bayern, ATletico, Monaco pl tavaly. Itt páran szívbajt kapnának mert hát ugye Higuaín egy lúzer kedvennc szavam középszer, védelmük átlagéletkor 30+, itt aki harminc azzal nem lehet TÍZ évre tervezni. Mandzukic, aki szintén milyen már hogy nem pörgeti a fenekén a labdát, Cuadrado csak futni tud stb. Jah, ebből csapatot lehet építeni.
És nem feltétlen Juventus, helyettesítsük be bármelyikkel.
Kép
Kép
Kép
Richi13
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.01.08. 12:30:16

2017.08.20. 15:41:39

Ezer éve látogatom az oldalt, többször megnézem a szuperokos fórumozásokat, kb sose írok be semmit mert nem stílusom! De kérdem én egy Fc Barcelona-nak szurkoló ember minek az Fc Barcelona-nak szurkol ha megfordul a fejében akár gazdasági vonalon is Messi eladása?! Neymarral való összehasonlítás is sértő! Tudjátok ti ki ez az ember? Miért nem a Chelsea vagy a Man City vagy a psg akinek szurkoltok? Megy a vásár az eladás minden magas színvonalon ezeknél a csapatoknál, jó játékosok helyett lesznek újak, mindegy mi volt előtte. Nylon csapatok ilyen nylon szurkolókkal! Bízom benne hogy ismét a 6. Helyért harcolhatunk és az ilyenek lekoccolnak és nem vesznek fel többé Barca mezt és főként nem vallják magukat Barca szurkolónak...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.20. 15:31:58

Cestus írta:
recrea írta:Túl népszerű nem leszek, de összeségében ésszerűbb lett volna Messit eladni 300-ért, mint Neymart 222-ért.
Ne aggódj, még mindkettő összejöhet. Én sem leszek ezzel népszerű, de bármekkora is a szerelem Messi és a Barca között, a világ legjobb játékosa valószínűleg nem úgy képzelte el a zenitjét, hogy a Barcát Eibarokkal, Alavésekkel szemben tartja meccsben, mert az impotens vezetőség a vagonnyi lóvénk ellenére egyszerűen képtelen mellé jó játékosokat igazolni.
Hát abban biztos lehetsz, h egy gyenge csapatban, 30 évesen, évi 27 millióval sok minden lesz Messi, csak motivált nem :D nem képes és nem is akar egyedül kupákat nyerni, ebben biztos vagyok. Szóval ne tőle várjátok a megoldást.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2017.08.20. 15:26:30

Bobnak abban igaza van, hogy a "spórolás" még mindig jobb, mint a felesleges költekezés, mert így legalább a Bartomeu-ékat követő vezetőségnek lesz miből építkeznie. De persze pénzt nem Messiből kellene csinálni, mert akárhol is tart Neymar meg pár felkapott sztár lájkolóinak száma, marketing-szempontból megközelíthetetlen Messi és Ronaldo. Szakmailag dettó: az aktív, még top klubban teljesítő két aranylabdásról van szó.
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2017.08.20. 15:24:51

MessiNeymarSuarez írta:
visca el barca írta:The new offer for Coutinho will be an increase of €5m from the previous offer (€90m fixed + €40m variables.) [guardian]

ezt a cigánykodást amit ezek bemutatnak :lol: #-o
Undorító...Én ezután a Liverpool helyében 350millió+Messiért sem adnám már, tudják már hol a helyük...


Szánalmas hogy a fél világ már őket köpködi nem véletlen, de nem képesek önkritikát gyakorolni, és belátni hogy egész nyár elment a garasaskodással és nem képesek komolyan vehető ajánlatot tenni..

Szerintem nem is akarnak, csak úgy tesznek..


Közben Iniesta is lehet lelép januárban, vagy jövő nyáron mindenképp..
Iniesta: "Yes, I don't have renewed yet. I've known a lot of feelings I didn't know, but I think it's normal."
"This is a scenario that I would never have imagined 3 years ago: I have doubts on my future, whereas I didn't before." [el país]

Szép lesz Gomesékkel a szezon.
Szerintem csak a vezetőséget akarják megbuktatni, ami azért biztató, mert az ilyen edző/elnök buktatások után általában újra megtanulnak focizni :D
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2017.08.20. 15:23:22

visca el barca írta:The new offer for Coutinho will be an increase of €5m from the previous offer (€90m fixed + €40m variables.) [guardian]

ezt a cigánykodást amit ezek bemutatnak :lol: #-o
Ennyire gáz vezetőséget se nagyon lehetne találni még ha keresnénk se....

Miért nem adjuk még be Douglast, Gomest, Turant, Munirt.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10111
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.20. 15:20:47

visca el barca írta:The new offer for Coutinho will be an increase of €5m from the previous offer (€90m fixed + €40m variables.) [guardian]

ezt a cigánykodást amit ezek bemutatnak :lol: #-o
Undorító...Én ezután a Liverpool helyében 350millió+Messiért sem adnám már, tudják már hol a helyük...


Szánalmas hogy a fél világ már őket köpködi nem véletlen, de nem képesek önkritikát gyakorolni, és belátni hogy egész nyár elment a garasaskodással és nem képesek komolyan vehető ajánlatot tenni..

Szerintem nem is akarnak, csak úgy tesznek..


Közben Iniesta is lehet lelép januárban, vagy jövő nyáron mindenképp..
Iniesta: "Yes, I don't have renewed yet. I've known a lot of feelings I didn't know, but I think it's normal."
"This is a scenario that I would never have imagined 3 years ago: I have doubts on my future, whereas I didn't before." [el país]

Szép lesz Gomesékkel a szezon.
Válasz küldése