Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.07. 21:18:00

guardiola_16 írta:Rossi helyett inkább Drogba jönne! Jöhetne Balotelli vagy Tevez! Középpályára jöhetne Lampard vagy esteleg Nasri
Persze, Cé-t is hozzuk, nem hallottad még? Messivel elcseréljük, ő úgyis mostanság semmit nem csinál.... :lol: Ne fifázz annyit :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.07. 21:17:43

Bojan mégis mivel érdemelte ki h ennyire ragaszkodjon hozzá mindenki?
csak erre reagálok...

Samu mivel érdemelte ki anno, h TE személy szerint elüldözted volna, ha rajtad múlik? az nem érv, h pénzéhesnek nevezed...
keine logik?

Bojan egy gyerek! (tippem szerint kb egyidős veled, de akkor is gyerek...)
egy gyerek, akinek kell a bizalom!
Villa 3 hónapig szinte semmit se csinált, mégis folyamatosan kezdő volt...
Bojan nem talált be 5 perc alatt, vagy egy motiválatlan csapatban kezdőként?
utána nem is került be a csapatba...

az hogy, h Bojan 3, KEZDŐKÉNT, KOMOLY CSAPATBAN lejátszott meccs alatt lőtt 2x annyi gólt, mint Villa 3 hónap alatt az meg ugye nem számít...

addig ne várd, h komolyan vegyenek az emberek, amíg a logikád egy szőke nő és egy rendőr szerelemgyerekére hajaz...
engem könnyű meggyőzni, de a novellád következetes érveket nyomokban sem tartalmaz...
a te logikád mentén Villát is ki kéne dobni a 'csába, mert ő se csinált semmi értékelhetőt hónapokon keresztül... jah, de neked csak Bojan van a bögyödben...

azzal meg hiába dobálózol, h a vezetésnek nem kell Bojan...
akármennyire is érzem, h Pep nem bízik benne annyira, amennyire kéne, berosált sanyi van a pletykák mögött, ő az, aki pérez-módra szeretne igazolgatni, le...va a hagyományokat, neki csak az a lényeg, h igazolhasson egy nagy nevet...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.06.07. 21:22:31-kor.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.07. 21:13:56

guardiola_16 írta:Rossi helyett inkább Drogba jönne! Jöhetne Balotelli vagy Tevez! Középpályára jöhetne Lampard vagy esteleg Nasri
Neked meg jöhetne egy kicsivel kevesebb Fifa. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.06.07. 21:11:57

guardiola_16 írta:Rossi helyett inkább Drogba jönne! Jöhetne Balotelli vagy Tevez! Középpályára jöhetne Lampard vagy esteleg Nasri
:lol:
Vagy Adebayor, vagy De Jong. Védőnek Pepe. Esetleg Ibrát visszahozhatnánk, az a Messi úgysem csinál sokmindent mostanában.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.06.07. 21:10:54

Hoppá :D. Idejövök az oldalra és egy ilyen hír fogad :D
Alexis lehet hogy jön :D
guardiola_16
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.05.29. 19:59:45
Kapcsolat:

2011.06.07. 21:09:40

Rossi helyett inkább Drogba jönne! Jöhetne Balotelli vagy Tevez! Középpályára jöhetne Lampard vagy esteleg Nasri
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.07. 21:05:08

Akkor a gyengébbek kedvéért(és azon bunkó kedvéért, aki pü-ben ócsárol) bővebben kifejtem h miért tartom Thaigot jelenleg nagyobb értéknek, mint Bojan, több szempontból.
Bojan egyre rosszabb. A legjobb szezonja 17 éves korában volt. Tavaly volt még 1 jó időszaka, idén már annyira gyenge volt h a 3 millióért érkezett és néha látványosan beilleszkedési problémákkal küzdő Afellay is fontosabb ember lett. Bojan leszállóágban van és már a vezetőség se ragaszkodik hozzá mindenáron. Valaki azt írta h a kölcsönjátéka ér 7-8 millát, nos, nem! Egy játékos, aki nincs a kezdő közelében, a media hype-ja eltűnt és ráadásul a csapat se ragaszkodik túlzottan hozzá sose ér meg töbebt 10-15 millánál. Nálam a reális ár 10 millió.

Thiago már tavaly is néha az első csapat közelébe került, idén már kapott többször lehetőséget és szinte mindig jó volt. Nem csak nekünk tűnt ez fel, másoknak is. Thiago látványosan felszállóágban van, ezenkívül elég nagy körülötte a media hype.

Bojan egy megtört tehetség látszatát kelti, míg Thiago egy feltörekvő csillagét. Melyik ér vajon többet?

Bojannal semmi bajom, egy szinttel lejjebb, mondjuk egy Villarealban megfelelő csatártárs mellett(aki valamelyest mentesíti a fizikai harcok alól, h jobban érvényesíthesse technikáját, passzait), remek csatár lehet belőle, de nem nálunk. Nálunk ő már valszeg csak rosszabb lesz, görcsösebb szezonról szezonra.

Éppen ezért örülnék, ha némileg olcsóbbá tenne vmilyen transzfert. Mindenki jól járna. Ronaldinhot is sokan imádták, nem akarták elismerni h sokszor már csak ártott a csapat játékának. De ő tett le vmit az asztalra.
Bojan mégis mivel érdemelte ki h ennyire ragaszkodjon hozzá mindenki?
Néha a fától nem látják sokan az erdőt. Aki ért ehhez a játékhoz, az láthatja h Bojan ideje itt lejárt. Rá már csak akkor számított Pep, amikor pihentetni akart vkit, míg Afellayt a meccs felpörgetéséért küldte pályára. Nem ugyanaz. Amikor vki már csak azért tartózkodik egy csapatnál h meglegyen a pályán a létszám, akkor tovább kell állni. Bojan amikor lehetőséget kapott, nem élt vele, így ez a sors jutott neki. Ilyenkor ideje továbblépni neki is, a csapatnak is. Az ellenfelek nem hülyék. Látják h Bojan ideje itt lejárt. Hozunk másik csatárt és akkor már égetően fontos lesz az eladása, így 10 milliónál többet sose ér, de ha valaki többet fizet érte, nos akkor köszönjük!

Sanchezhez. Rossi a favoritom(ezt már hangoztattam), de neki is nagyon örülnék. Sanchez ára a nagy hype miatt több, de alighanem hamarabb is le fog menni, főleg h a játékos nagyon fogja erőltetni a transzfert. A játékos reális ára véleményem szerint ott van ahol Rossié, vagyis 25 milla. Bojan belevonásával egyetértek, de a 30 milla sok. Egy olyan ajánlatot várok a vezetőségtől, ami az Udinenek és nekünk is megfelel. Pl: Jeffren+Bojan kezdetnek, majd mondjuk Jeffren+Bojan+10 millánál létrejöhetne a transzfer. Miért jó ez mindenkinek?
1. megszabadulhatnánk 2 játékostól, akiktől sajnos meg kell
2. Sok pénzbe így a játékos nem kerülne, a transzfer összértéke kb 30 milla, ami még elég reális
3. az Udine megkapná Jeffrent, aki sztem Bojannál jobban beleillik a játékba.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.07. 20:42:33

cunos írta:Robcsy!

Sérülés.Műtét.Megint sérülés.És talán megint műtét.

Tudod mit jelent?

Nemhiszem....
hmm lehet elbeszélünk egymás mellett, de én erre meg azt mondom, hogy egy aranylabdás játékosról beszélünk, megérdemli a bizalmat...
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
cunos
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.12.12. 18:54:20

2011.06.07. 20:40:50

Robcsy!

Sérülés.Műtét.Megint sérülés.És talán megint műtét.

Tudod mit jelent?

Nemhiszem....
cunos
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.12.12. 18:54:20

2011.06.07. 20:34:59

Nem..nem...

Én csak kifejtettem a véleményem..nem provokálkodtam..

Ugyanis nagyon szembetűnő ,hogy mennyire nem álltok ki a Bojan mellett..

ezért írtam csak be...

talán szabad-nem?

A szánalom részt meg persze,hogy nem a Barcára írtam hanem az itt lévő kommentekre akik nemrég még Bojan-t istenítették!!
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.07. 20:31:49

nem hiszem hogy Bojan vagy akár Jeffren mellé még adni kéne 30millát!
sőt,személy szerint Bojan szóba se jöhetne,Jeffren pedig kölcsönbe/opciós joggal!...talán...
de egyébként inkább a chillei...
egyébként,egyedül az zavar,hogy a Barcát le akarják csapolni pénzel...
nem egyszer hallunk olyan "pletykákat"ami olyan árak amitől az agyam eldobom..
mert pl.:Fabregas 50-60millió font meg euró meg már nem is tudom,pedig az Arsenal tudtommal nem áll túl jól..(bár ez nem jelent semmit)
anno Casares is 20milla volt ..(kb)
most meg 3-5milláért oda adnánk a Sevillának,pedig Maxvell távozása esetén tökéletesen meg lehetne oldani,illetve militoha elmegy akkor ott van fontas..
nem hiszem hogy milliárdokat kéne költeni "feleslegesen"cec oké sanches oké..
de védőt szerintem nem kell venni ha mégis josé angel-t favorizálnám..
de a barca anyagi helyzetében ilyn csapat mellett pénz kidobás lenne el szórogatni a játékosainkat(jeffren,milito,bojan.casares,)
és venni 40-50 millákért olyat akit 1év mulva nem tudunk kire rásózni...
véeleményem szerint igazolhatunk akárkit,üzlet szempontjábol,és szakmailag sem utolsó igazolásunk,szerintem Affelay voltsajnálom hogy keveset játszott!!de remélem jövőre(ha marad) több lehetőseget kap
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.07. 20:31:02

cunos írta:Istenem....

ha látnátok magatokat.....

Bojan mehet a levesbe..mit számít...

Ennyit a sajátnevelésünkvan és beépítjük majd a csapatba nem úgy mint a Madrid!

Jön Sanchiz és borul amit évek óta papoltok..

Pedig ő még SEMMIT sem tett le az asztalra(nem Barcába) és mégis úgy várjátok,hogy szinte Bojanról egy jó szó sem esik...

Szánalom.com
Istenem....

ha látnátok magatokat.....

Kaká mehet a levesbe..mit számít...

Ennyit a 60milliós játékosról és beépítjük majd a csapatba nem úgy mint a Barca!

Jön Sahin és borul amit évek óta papoltok..

Pedig ő még SEMMIT sem tett le az asztalra(nem Madridba) és mégis úgy várjátok,hogy szinte Kakáról egy jó szó sem esik...

Szánalom.com

:roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Robcsyy 2011.06.07. 20:34:12-kor.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.07. 20:29:43

Egy játékost sem szabad csak azért megtartani, mert saját nevelés. A mai profi sportban ez már nem megengedhető hozzáállás sajnos. Ami a vita tárgya, hogy vannak, akik szerint Bojanban több van, vannak, akik szerint nem. Persze plusz pont, hogy la masia termék a kölyök, de ez mégsem lehet döntő tényező.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.07. 20:28:40

Na. Örülök hogy Sanchezzel dűlőre jutottunk. Remélem az Udinese is bele megy a kb 25 milliói árba, és akkor királyok vagyunk és jöhet Sanchez.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
cunos
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.12.12. 18:54:20

2011.06.07. 20:27:03

Olvasd el mégegyszer Firefox ...nem értetted,hogy mit írtam ,: Nem a Barcába...ez volt a lényeg..
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.07. 20:21:31

MessiFan írta:Ha van visszavásárlási opció amit csababarca is mondott, akkor nincs mitől félni.
Ezt én csak mint lehetőség mondtam, nem tudok semmi ilyesmiről. :)


Tényleg szánalomra méltó,hogy az alapkezdőnkben van 8 saját nevelés.
Tiszta égő,hogy csak ennyi a 21. században.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.07. 20:20:29

cunos írta:Istenem....

ha látnátok magatokat.....

Bojan mehet a levesbe..mit számít...

Ennyit a sajátnevelésünkvan és beépítjük majd a csapatba nem úgy mint a Madrid!

Jön Sanchiz és borul amit évek óta papoltok..

Pedig ő még SEMMIT sem tett le az asztalra(nem Barcába) és mégis úgy várjátok,hogy szinte Bojanról egy jó szó sem esik...

Szánalom.com
a Realnál nem így van minden igazolással? tavalyelőtt arról volt szó, h a Kakával és Cé-vel megerősített Real agyonveri a Barcát... (pedig egyikük sem bizonyított még semmi spanyolban)
tavaly arról volt szó, h murinnyó az isten, ő majd megmutatja, hogyan kell megverni a Barcát (pedig még spanyolban nem bizonyított semmit...)

Bojan lenézése nekem sem tetszik(vitázok is eleget emiatt...), de ha lehet ne egy elvakult madridista akarja játszani Mózes szerepét, aki éppen bemutatja a tízparancsolatot a pogányoknak... (ő papol a saját nevelések fontosságáról, ez min vicces...)

bocsi modik, elkövettem egy hibát, karaktert pazaroltam egy provokátorra...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.06.07. 20:23:10-kor.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.07. 20:16:48

cunos írta:Istenem....

ha látnátok magatokat.....

Bojan mehet a levesbe..mit számít...

Ennyit a sajátnevelésünkvan és beépítjük majd a csapatba nem úgy mint a Madrid!

Jön Sanchiz és borul amit évek óta papoltok..

Pedig ő még SEMMIT sem tett le az asztalra(nem Barcába) és mégis úgy várjátok,hogy szinte Bojanról egy jó szó sem esik...

Szánalom.com
Jelenleg a kezdő tagja Valdés, Piqué, Puyol, Busquets, Xavi, Iniesta, Pedro és Messi, mint saját nevelés...azt hiszem ez nem épp "borul amit évek óta papoltok"...
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.07. 20:16:40

cunos írta:Istenem....

ha látnátok magatokat.....

Bojan mehet a levesbe..mit számít...

Ennyit a sajátnevelésünkvan és beépítjük majd a csapatba nem úgy mint a Madrid!

Jön Sanchiz és borul amit évek óta papoltok..

Pedig ő még SEMMIT sem tett le az asztalra(nem Barcába) és mégis úgy várjátok,hogy szinte Bojanról egy jó szó sem esik...

Szánalom.com
El ne sírd már magad :D
Bojan azzal a pár góljával az utóbbi 3 évbe nem ér semmit sem. Ha van visszavásárlási opció amit csababarca is mondott, akkor nincs mitől félni.
Kap mind2 játékos egy évet és ha Sánchez beválik akkor marad, ha Bojan beválik Olaszba akkor ő is marad ott. Ha nem akkor valahogy megoldják a nagyok :D
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.07. 20:16:11

cunos írta:Istenem....

ha látnátok magatokat.....

Bojan mehet a levesbe..mit számít...

Ennyit a sajátnevelésünkvan és beépítjük majd a csapatba nem úgy mint a Madrid!

Jön Sanchiz és borul amit évek óta papoltok..

Pedig ő még SEMMIT sem tett le az asztalra(nem Barcába) és mégis úgy várjátok,hogy szinte Bojanról egy jó szó sem esik...

Szánalom.com
Sánchez még semmit nem tett le az asztalra??? :shock: Amikor tudtam, direkt megnéztem az Udinese meccseit, és hát gondoltam magamba, hogy ez a gyerek olyan mint Messi és CR együtt: Csapatjátékos, a biciklije fantasztikus, jók a távoli lövései, és jól tartja a labdát.
A Bojanos részben nagyjából egyetértek.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.07. 20:15:36

cunos írta:Istenem....

ha látnátok magatokat.....

Bojan mehet a levesbe..mit számít...

Ennyit a sajátnevelésünkvan és beépítjük majd a csapatba nem úgy mint a Madrid!

Jön Sanchiz és borul amit évek óta papoltok..

Pedig ő még SEMMIT sem tett le az asztalra(nem Barcába) és mégis úgy várjátok,hogy szinte Bojanról egy jó szó sem esik...

Szánalom.com
mi ezen a szánalmas?
ennyiből igazolni is felesleges, mert majd beépítünk valakit...
muszáj bővíteni a keretet, mert csatár poszton elég ramatyul állunk, és Soriano meg Athletic csatárai nem opciók, szvsz semmi gond nincs azzal, hogy igazolunk egy tehetséges játékost
Sanchezről meg úgy beszélsz, mintha a legtöbb 22éves játékos tett volna le valamit az asztalra, nem lehet mindenki Messi, hogy 22évesen aranylabdát nyerjen.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.07. 20:13:59

Igazad van. Végül is csak rendre 7-8 saját neveléssel állunk fel, még a BL döntőkön (2009, 2011) is ...
Valóban szánalmas, és szégyellnivaló.
Rivaldo-A Legnagyobb.
cunos
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.12.12. 18:54:20

2011.06.07. 20:02:29

Istenem....

ha látnátok magatokat.....

Bojan mehet a levesbe..mit számít...

Ennyit a sajátnevelésünkvan és beépítjük majd a csapatba nem úgy mint a Madrid!

Jön Sanchiz és borul amit évek óta papoltok..

Pedig ő még SEMMIT sem tett le az asztalra(nem Barcába) és mégis úgy várjátok,hogy szinte Bojanról egy jó szó sem esik...

Szánalom.com
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.07. 20:00:19

Robcsyy írta:
ennyi biciklivel simán elindulhatna a Vueltán :lol:
Tiszta CR :shock:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.07. 19:57:40

ennyi biciklivel simán elindulhatna a Vueltán :lol:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Válasz küldése