Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.06.14. 18:25:02

Petr írta:Túl sok róla az információ, talán tényleg igaz?
Braida (transfer adviser): "Next week I'll be in Brazil for Gerson. Barça have first options on Gerson and Kenedy." [gazzetta tv]

ez két napos nyilatkozat, szóval valószínűleg igaz. fogalmam sincs miért, de számomra ez braida olyan arc, akiben vakon bízok, ha igazolásokról van szó. talán mert nyíltan beszél a dolgokról, de sose hülyeséget, és olyan magabiztos kiállása van.

hogy hova az tényleg jó kérdés, csak azt tudom elképzelni, hogy egyből továbbdobjuk két éves kölcsönbe valami első osztályú csapatba (girona? celta?), de most olyan olyan kölcsönbe, aminél van jogunk visszahozni akár jövőre is.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.14. 17:48:03

Machado (agent Gerson): "It's true that Barcelona paid Fluminense 3M to have a first option to buy Gerson." [sport]

Túl sok róla az információ, talán tényleg igaz? Az 'A' csapatba kevés, a B csapatra pedig nem hiszem, hogy ennyit áldoznának. Persze most nincs tényleges vezetőség, de ettől függetlenül Bartomeu simán elintézhette a dolgokat a lemondása előtt, hogy újraválasztása ( :D ) esetén intézkedhessen.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.14. 14:40:49

Ilyen alacsony összegért szerintem max visszavásárlási opcióval engedné el a klub.
A Fifa egy szégyen
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.14. 13:49:11

Ezt a 3 millió fontot a daily mail írta, aminél én jóval megbízhatóbb vagyok. :D 35 millió az elengedési záradéka, de ettől függetlenül egy 10-est simán kérnek majd érte. Mondjuk maga a hír már ott bukik, hogy "set to complete", ami vezetőség hiányában alaphangon július vége...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.14. 13:45:44

csababarca írta:
Miért érne többet? Mit tett le az asztalra ez a gyerek?
Egy Sevillaban nem tudott még csak cserelehetőség se lenni.
A szezon első felében azért viszonylag sokat játszott. Lehet, hogy Emery-vel volt valami összetűzése, mert utána látványosan hanyagolta.
Az Evertonban sem volt rossz csak a sérülése a legrosszabbkor jött.
A képességei és a tehetsége szerintem vitathatatlan, főleg egy 21 éves gyerekhez képest, szóval a 4 millió tényleg röhej.
Ha fejben is rendbe szedi magát nagy játékos is lehet belőle.
Forca Barca!!!!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.14. 13:38:20

csababarca írta:Miért érne többet? Mit tett le az asztalra ez a gyerek?
Egy Sevillaban nem tudott még csak cserelehetőség se lenni.
Azért, mert manapság semmit sem bizonyító fiatalokért fizetnek ennél jóval többet, Deulofeuban pedig szintén van valami plusz, amit nem a brazil ligában mutatott meg. Nem mondom, hogy 20 millió eurót ér, de 10 millió euró körül biztosan. Persze a mai árak függvényében.

u.i.: Most nézem, a transfermarkt szerint 10,56 millió fontot ér. Ami nem feltétlen mértékadó, de ad egy körülbelüli képet.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.06.14. 13:32:55

Petr írta:Everton are close to signing Barcelona winger Gerard Deulofeu (21), who's back from a loan at Sevilla. Transfer fee would be 4M. [dailymail]

Az a 4 millió röhej lenne, sokkal többet ér.
Miért érne többet? Mit tett le az asztalra ez a gyerek?
Egy Sevillaban nem tudott még csak cserelehetőség se lenni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.14. 12:58:41

Everton are close to signing Barcelona winger Gerard Deulofeu (21), who's back from a loan at Sevilla. Transfer fee would be 4M. [dailymail]

Az a 4 millió röhej lenne, sokkal többet ér.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.14. 11:48:01

noname írta:Engem igazából továbbra sem zavar, ha nézelődik a csapat brazíliában.
A félig ismeretlen fiatal "tehetségek'", akik onnan jöttek nem igazán váltak be, de nem is kerültek különösen sokba: Keirrisson, Henrique, Douglas összesen 25 millióba került, az még mindig fele annyi, mint amennyit Ibrán bukott a csapat. Ameddig ilyen 10 millákat ad ki a csapat, igazából lehet próbálkozni, ha csak 1 válik be minden 5 játékosból, akkor se járt rosszul a csapat.
A csapat 2 éves gyengélkedése részben azért is történt, mert a sok saját nevelés miatt a Barca nagyon elgépesedett, egyre kevesebb volt a kreativitás. Idén a játékosok visszakapták a szabadságukat és ez volt a szezon egyik kulcsa.

Itt nem elsősorban a pénzről van szó. Beépíteni egy játékost, főleg egy Brazíliából hozott fiatalt nem két hónap. Pláne, ha jön több. Egy szezon alatt nem lehet 2-3 játékossal próbálkozni. És ehhez nagyon jó érzék, mentalitás kell. Ez Pepnek megvolt, de se azelőtt, se azután nem volt jellemző. Nem vásárolhatjuk fel fél Dél-Amerikát, hogy majd a nagy számok törvénye alapján valaki beválik.
Ha már Piquénél és Businál tartunk. A legtöbben már félévkor elküldték volna őket. Szinte az egész első szezonjuk katasztrófa volt. Aztán tudjuk mi történt.
Forca Barca!!!!
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.14. 11:12:20

Chino írta:
palesz77 írta:Most olyat olvastam, hogy a Sevilla élt valami 6 milliós vásárlási opciójával, így technikailag az övüké, és ha mi akarjuk, akkor vissza kell vennünk végülis, azért is kerül pénzbe visszahozni. Nem tudom van-e valóságalapja, Erxy igazán jöhetnél, és felvilágosíthatnál..:D

Ezzel csak annyi a gond, hogy a kölcsönjátékosokra is él a tilalom, szóval, ha Denist visszahozzuk, rá is érvényes lesz, hogy csak januártól játszhat. Ergo a középpályás-kérdés nem fog megoldódni.
lesz egy Rakitic-Ini-Rafinha-SR kvartett oda (bár utóbbi inkább vkp). Azt tartom még esetleg opciónak, hogy Busi eggyel feljebb lép néha és Masch marad az eredeti helyén.
Ezzel leginkább az a gond, hogy úgy ki lesznek facsarva ősszel, hogy tavaszra már mozdulni sem bírnak majd.
Azt ne felejtsük el, ha Verma nem sérül meg, biztos, hogy lehet középhátvéd poszton rotálni, és még akkor is jó opció, ha csak a tudása 3/4-ét hozza. Középpályán pedig bőven jó lesz "oldalrobi" a nem élethalál meccsekre, látszik, hogy az "új" szerepkörében nem nagyon tud rosszul teljesíteni. Én úgy gondolom, megleszünk januárig...
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.14. 10:30:20

Engem igazából továbbra sem zavar, ha nézelődik a csapat brazíliában.
A félig ismeretlen fiatal "tehetségek'", akik onnan jöttek nem igazán váltak be, de nem is kerültek különösen sokba: Keirrisson, Henrique, Douglas összesen 25 millióba került, az még mindig fele annyi, mint amennyit Ibrán bukott a csapat. Ameddig ilyen 10 millákat ad ki a csapat, igazából lehet próbálkozni, ha csak 1 válik be minden 5 játékosból, akkor se járt rosszul a csapat.
A csapat 2 éves gyengélkedése részben azért is történt, mert a sok saját nevelés miatt a Barca nagyon elgépesedett, egyre kevesebb volt a kreativitás. Idén a játékosok visszakapták a szabadságukat és ez volt a szezon egyik kulcsa. Egy kis brazilos kreativitás sosem jön rosszul. Ez a Gerson és Kenedy ráadásul mindketten támadók, ahol jól jöhet 1-2 játékos, mert Pedro nem garancia, hogy sokáig marad(azért nagyobb név ő annál, minthogy csere legyen, sok nagy csapat szívesen látná a kezdőbe). Deulofeuval és Telloval senki se számol, Munir és Sandro pedig kérdéses.

Valahogy úgy vagyok vele h ha LE kérte a játékost, el kell hozni, még ha feleslegesnek is tűnik. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.14. 10:06:26

nzxtpo írta:Ban pls!
Még jó, hogy írtál, így most nem kell tripláznom, az már végleges lenne.. :lol:

As he's on two-year loan at Sevilla, it's not yet clear if Denis Suarez (21) can play at Barcelona before January, in case he returns [lesp]

"Megoldódott a rejtély", senki nem tudja, hogy mi van.. :lol: Remélem azért kiderül hamarosan, Januárig ha csak edzésre járna, annak semmi értelme nem lenne.

Bartra camp says buyout fee dropped to 12M (less than 60% games in 14/15), Barcelona says it's still 25M (50+ games last 2 seasons). [l'esp]

Bayern Munich and Manchester City are trying to sign Barcelona centre back Marc Bartra (24). [sport]


Csak hogy ez se legyen olyan egyértelmű. Remélem egyikük sem tudja elhalászni, bár Pep legalább ténylegesen beépítené, ő nem lacafacázik az ifikkel. Ha nem ő lett volna itt 08/09-ben most se Pique se Busi nem lenne a kezdőben, ebben 100%-ig biztos vagyok - Pedro meg a keretben sem -, és ha még marad 2 évet, akkor Thiago, Bartra és Montoya is kezdő lenne, vagy kiderült volna, hogy nem elegek ide, de nem itt tartanának - Bartraék legalábbis, Thiago megoldotta magának a kérdést.

Deal on Fluminense midfielder Gerson (18) is close. Transfer fee would be 10M, 3M of which were already paid to have first option. [sport]

Hál istennek nincs vezetőség, aki aláírná a papírokat jelenleg, ötletem sincs, hogy ez a srác miért és hova kéne nekünk.. :roll:

West Ham and Southampton are interested in Alex Song (27), who played on loan at West Ham this season. [l'esportiu]

Although there are clauses allowing a return this summer, winger Cristian Tello (23) is expected to continue on loan at Porto. [l'esportiu]
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.13. 20:52:30

palesz77 írta:u.i.: Remélem ez nem minősül duplának.
Ban pls!
palesz77 írta:French club Paris Saint-Germain are willing to pay 25M for Barcelona winger Pedro (27). [sport]

Jövőre vagy télen szerintem benne van, hogy elengedjük, ha ő is váltana - már ha akkor még kell a PSG-nek majd -, de idén esélytelen. SR is ezért marad ahogy olvastam, Inter is vinné, de nem engedjük el a nyáron. Pedig tőlem mehetne, Samper megoldaná a beugrós vkp posztot simán.


Inter sounded out Barcelona on Martin Montoya (24). Transfer fee 10M, Inter prefer loan with buy option. Liverpool also interested. [gazz]
Pedro: valahogy úgy vagyok vele, hogy szeretem is, meg nem is. Kiegészítőemberként tökéletesebb embert hozzánk nem tudok elképzelni, amikor be kell áll hoz egy konstans szintet, néha ollóz egyet :mrgreen: , ez a 25 millió érte, olyan, hogy húzom a szám, de részben jót tenne neki a váltás, részben nekünk is jól jönne jövőre a pénz, bár lehet, hogy a mai áraknál többet is lehetne érte kérni, még ha nem is sokkal. Idén semmiképp nem engedném el.

Sergi Roberto nálam mindig is szimpatikus figura volt, én fejben éreztem/érzem nála a gondokat, vkp-nál előrébb, ahol már kulcspasszokat is elvárnak tőle, nem bírja el a nyomást, inkább a biztosat választja, főleg ezért is voltak jó meccsei Busi posztján, nem pedig a kiemelkedő teljesítménye miatt védekezésben, de ezt jól hozza. Samper egy érdekesebb kérdés, ő védekezésben és labdakihozatalban is hozná ezt a szintet, de érződik benne, hogy több van, nekem bejött a játéka, hajrá neki, de Robertoval ezt a fél évet már kivárnám mindenképp.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.06.13. 20:21:47

palesz77 írta: De kerül, még bőven többe is, mint 60..
Mondjuk engem ez pont rohadtul nem érdekel, ha hasznára van a csapatnak, mint ahogy idén Suárez is a hasznára volt, vagy Neymar. Ők sem 10 millióért jöttek és lett volna helyettük is "tesco gazdaságos" játékos, de érdekes módon az idei szezon után ezt elfelejtik azok is, akik a szezon előtt a vételárukon vergődtek(, meg azon, hogy nem férnek meg Messi-vel).
Engem az érdekel, hogy tegye ki a lelkét a csapatért, hajtson, küzdjön és hozza legalább azt a szintet, ami miatt felfigyeltünk rá, ha lehet akkor többet. (Nem azt mondom, hogy ugyanazt a játékot, mint Pogba esetében pl. a Juve-ban. Hajninak ebben igaza van.)

Jelen pillanatban Iniesta-val az a legnagyobb probléma, hogy fizikálisan nem bírja azt a feladatkört ellátni, amit Lucho megkövetel. Soha nem kellett az eddigi pályafutása során annyit védekeznie, mint idén, ami a halvány támadójátékán meglátszott. Még akkor is, ha a szezon legvégére ment neki az előrejáték is. Fiatalnak sem fiatal már.
Pogba-nak minden tulajdonsága megvan ahhoz, hogy hátra és előre is hasznos legyen. A mai Barca pedig inkább játszik az egyéni zsenialitásra, mint a robotikus, végletekig kidolgozott összjátékra. Többé már nem vagyunk a Pep-team, más a taktika. Ezt kellene megérteni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.13. 18:48:23

French club Paris Saint-Germain are willing to pay 25M for Barcelona winger Pedro (27). [sport]

Jövőre vagy télen szerintem benne van, hogy elengedjük, ha ő is váltana - már ha akkor még kell a PSG-nek majd -, de idén esélytelen. SR is ezért marad ahogy olvastam, Inter is vinné, de nem engedjük el a nyáron. Pedig tőlem mehetne, Samper megoldaná a beugrós vkp posztot simán.
u.i.: Remélem ez nem minősül duplának.

Inter sounded out Barcelona on Martin Montoya (24). Transfer fee 10M, Inter prefer loan with buy option. Liverpool also interested. [gazz]
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.13. 07:03:14

hajnesz írta:valamint nem kerül 60-nál többe, akkor én szeretném,hogy leigazoljuk :D
De kerül, még bőven többe is, mint 60..
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.06.13. 00:32:46

Sokat gondolkoztam a Bl döntő után, és arra jutottam, hogy lehet nem is lenne akkora zsákbamacska ez a Pogba gyerek. Ha Lucho el tudná vele hitetni, hogy az a legjobb a saját,valamint a csapat szempontjából is,hogy egy "dolgozó" középpályás legyen nálunk, akkor nyert ügyünk van, mert a fizikai adottságai hihetetlenek. Ez persze nem zárja ki azt,hogy pl. labdakihozatalnál olyat csináljon, hogy 2 hétig azzal legyen tele az origo :D Viszont nekünk nem lenne elég az a Juvés Pogba, akinek az a legfontosabb,hogy hány ember mellett lépegeti át a labdát, meg hány*10 méterről lövi rá ahelyett,hogy leadná valakinek.
Ha belegondoltok, Suarez is akkor jött bele a bugiba, mikor felfogta,hogy ő itt csak egy jó játékos lehet, a csapat sztárja szerep már foglalt. Ő is becsülettel dolgozik, kb 10-szer többet,mint Liverpoolban, mégis a legjobb középcsatárok között emlegetik, mert még mindig jobb egy nagycsapatban stabil jó szintet hozni, mint egy közepesből kiemelkedni.
Szóval, a lényegre térve, változott egy kicsit a véleményem Pogbáról, ha visszavesz az arcból, és hajt, valamint nem kerül 60-nál többe, akkor én szeretném,hogy leigazoljuk :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.12. 20:32:29

danianevem írta:Pogbára ráírjátok, hogy nem passzolna a Barca középpályájára, de Bruyne meg igen? Érdekes...
kanty írta:... Bírom én is, mert ügyes, de hozzánk szerintem nem igazán illene.
Persze tudom, hogy csak ötletelés szintjén merült fel a neve. :)
Lehet félreérthető voltam, én azt akartam írni, hogy a Lucho féle csapatba nem passzolna a belga - szerintem azt is írtam. :D A Pep teamben Ini szerepkörét lehozta volna szerintem egész jól - nem úgy, mint Andrés, de hát úgy senki -, viszont most távolabb a kaputól, sokat védekezve, nagyon nem tudná azt hozni, amitől tehetségnek tartják. Úgyhogy felesleges lenne.. Mint ahogy Pogba sem érné meg 100 millióért.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.12. 20:24:20

palesz77 írta:
Nigel írta:Akkor jöjjön De bruyne helyette... :D
Pont hasonló a játékstílusuk úgyis..:D A srác tényleg jó lehetne a régi középpályánkon Ini helyén, most viszont nem feküdne neki annyira a játék.
A belga azért nem Iniesta posztján játszik, közelebb érzi jól magát a kapuhoz, és a passzjátéka sem annyira jó. Szélen vagy a csatár mögött a leghatékonyabb, ez a két poszt nálunk vagy telített vagy nem is létezik.
Bírom én is, mert ügyes, de hozzánk szerintem nem igazán illene.
Persze tudom, hogy csak ötletelés szintjén merült fel a neve. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.12. 20:00:42

Pogbára ráírjátok, hogy nem passzolna a Barca középpályájára, de Bruyne meg igen? Érdekes... A belga mellett szól kismillió érv, de egy elég durván ellene. Alapvetően a legnagyobb erénye, hogy bárhol felbukkanhat a pálya területén, elkéri a labdát és meghúzza az üres területen (így mondjuk a szélsőjáték is megy neki). Ehhez viszont az kell, hogy teljesen kötetlenül mozoghasson, valamint a társakkal szemben ő legyen az első a rangsorban. Örülnék az érkezésének, mert nagyon bírom a játékát, de Neymar és Messi mellett aligha kamatoztathatná az állandó pozícióváltását, meg a középpályásaink jóval kötöttebb szerepkörben játszanak, ami nem tudom mennyire rontaná le az eredményességét...

Valamennyire a gólpasszaiból is látszik, amit írtam. Az megint más kérdés, hogy róla még csak nem is nagyon cikkeztek, illetve talán régebben nyilatkozott is, hogy a PL-ben játszana, vagy maradna a Bundesligában.

szerk.: akkor nagyjából sztornó. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2015.06.12. 20:54:42-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.12. 19:27:52

danianevem írta:Gündogan felszólalt a facebookon. ...
Szerintem se fog várni még egy hónapot, meg a fizetési igényei ha ekkorák, akkor felesleges is lenne. Ha a pénz a legfontosabb, akkor menjen a MU-ba. Kicsit csalódás lenne nekem, de ha nem elég neki 6,5 millió évente, hogy a példaképe stafétáját átvegye.. :roll:
Nigel írta:Akkor jöjjön De bruyne helyette... :D
Pont hasonló a játékstílusuk úgyis..:D A srác tényleg jó lehetne a régi középpályánkon Ini helyén, most viszont nem feküdne neki annyira a játék.

u.i.:
A 'palesz77 scouting system' meg felfigyelt Jordy Clasiere, ma nézem is a Holland meccset miatta - remélem játszik is.. :D Nem hiszem, hogy Barca szint lenne - magyarul nem hoznám ide -, de stílusra "modern Xavi"-nak tűnt youtube alapján - hasonló Verrattihoz -, csak ahogy néztem 1-2 szinttel gyengébb kivitelben. Ez a passz.. =D>
Szerk2.: Hát, még a keretben sincs, ennyit erről.. :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.06.12. 20:25:40-kor.
Avatar
Nigel
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.02.22. 11:10:57

2015.06.12. 18:06:15

Akkor jöjjön De bruyne helyette... :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.06.12. 18:01:44

Egy biztos, ide nem fog jönni. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.12. 17:47:00

Gündogan felszólalt a facebookon. Azt írta, hogy az idei szezon vége (június 30.) előtt nem fog dönteni. Aztán majd amint tud, informál mindenkit. Szvsz Manchester lesz a befutó, ha a korábbi cikkekben írt fizetési igénye van, meg július végéig biztos nem vár az új barcelonai vezetőségre, akik vagy akarják, vagy nem. Meglátjuk.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2015.06.12. 16:13:37

üdv. tudtommal a kölcsönadott játékosokra nem vonatkozik a tilalom, akinek van érvényes szerződése a csapattal még a tilalom előttről az tudtommal simán visszajöhet. Montoyával kapcsolatba meg sajnos azt kell mondanom h jobban jár ha elmegy, mert ide már esélye sincs bekerülni. remélem a Sevillába megy (bár a Poolt nagyon bírom, de jobb helye lenne az andalúzoknál), de én mindenképpen 2 éves visszavásárlási opcióval adnám csak el, mert ki tudja Dani mennyire lesz topon 2 év múlva, Martin meg ha játszik rendszeresen akkor még jó lehet nekünk.
mvik
Válasz küldése