Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.06.03. 08:34:26

joekacsa írta:Gyerekek, egy vén embert akartok veni! Még ha ingyen igazolhatnánk is a fizetése nem lenn alacsony és az aláírási pénz se lenne kicsi. A jövö csapatát kell épiteni és ebbe egy 34 éves ember nem koncepció!
Miről beszélsz ember? Milyen jövő csapatáról? A világ legjobb csapatáról írod ezt, nevetséges az egész. Mi nem az Arsenal és társai vagyunk. Olyan csapatunk van, amely minden évben reális eséllyel indul minden címért. Egyébként már én se értek egyet Drogba leigazolásával, de ekkora hülyeséget, amit te írtál, arra muszáj volt reagálni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
joekacsa
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.08.26. 18:08:46

2012.06.03. 08:19:13

Messa írta:
joekacsa írta:Gyerekek, egy vén embert akartok veni! Még ha ingyen igazolhatnánk is a fizetése nem lenn alacsony és az aláírási pénz se lenne kicsi. A jövö csapatát kell épiteni és ebbe egy 34 éves ember nem koncepció!
Ember, azért a fizetése ilyen szinten nem hinném hogy földhöz vágná a klubot, főleg úgy hogy ingyen lenne. Aztán meg miért kéne a jövő csapatát építeni? Meg mi akadályozna meg minket ebben? Cserecsatárt akar mindenki, aki támadót venne, arra meg nincs jobb egy idős játékosnál. Inkább padozzon egy 34 éves Drogba, mint mondjuk valamelyik Barca B-s csatár. Bojannál nagyon jól láthattuk, hogy mit tett vele egy ilyen szitu.
Bocsi, de szerintem az a koncepció a leg hatékonyabb ,ha a fiatalok mellé veszünk egy két középkorút azaz 23-28 éves játékost akik világ színvonalúan játszanak és bele illenek a csapat rendszerébe. Azaz technikailag elég képzetek és győzelemre éhesek, arról nem beszélek, ami alap: fizikailag és taktikailag is ott vannak. Vagy a fiataloknak egy részét kölcsön adjuk más ligák csapatainak, de csak akkor ha nem a kispadot koptatják és így szereznek némi tapasztalatot a nemzetközi porondon. Így valószínűleg fent lehetne tartani, hogy most is harcolhassunk és esélyünk legyen a különböző címek elnyerésére és az a jövőben is így maradjon. Így lehet a ki vívni a nézők szeretetét és a labdarúgás történelem vaskos könyvébe vastagon bevésni imádott klubunk nevét és neveit.
joekacsa
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.03. 01:15:59

MessiFan írta:
Sanama írta:kiemelt rész a válasz a kérdésedre
Nem. Ez nem válasz. Én egy összetett, bővebb választ szeretnék, de ha nem érkezik az sem gond, mert legalább rájöttök hogy ti sem gondoljátok ezt annyira komolyan.
Nem akarom nagydobra verni a dolgot, de tényleg nem értem.
Szerintem sokkal jobban beillene a Malaga játékába. Ott úgyis ilyen játékosra van szükség elől.
hát ha egy csatárnál neked nem elég az,hogy belövi a ziccereit, akkor hagyjuk az egészet. a mostani csapat legnagyobb baja éppen ez,de mindegy.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.06.03. 00:10:45

LG írta:...
áthozom ide, mert a másikban már nagyon off volt.

jóó, ez a kerlon, freddy adu vonal ez teljesen komolytalan nyilván, kerlon a fókagyerek? :DD quaresma meg tényleg az igazi bohóc. rabona, külső és ennyi, szerencsére idejében rájött erre a klub is. viszont robinhoval meg pastoreval nem értek egyet, az előbbi szerintem igenis nagyon jó volt a realos időkben (ami nagy ugrás a santos után), csak a brazilos hiszti is megvolt és a cityvel elkúrta nagyon. pastorenak meg volt egy idióta elnöke, aki képes volt negyven milliót kérni érte, túlértékelte őt, és volt egy mégidiótább klub, aki meg kiadta ezt érte. ettől függetlenül van benne fantázia.

amire kiakarok lyukadni, hogy neymar nagyobb szenzáció, mint robinho volt akkoriban, lényegben ugyanaz csak mindenben kicsit jobb kiadásban. (és az nekem tökéletesen megfelelne, nézd meg robinho realos teljesítményét) gyorsabb, gólerősebb, ösztönös zseni. nem a felesleges cselei, meg idióta labdaátugrásai, táncai miatt, hanem amit ezeken kívül csinál a meccseken. minden érintéséből látszik, ahogy könnyedén, erőlködés, betanult mozdulatok nélkül csinálja azt amit egy afellay például darabosan és nehézkesen művel nálunk, ezért is lóg ki. mint ahogy messin és iniestán lehet érezni hogy ők ilyenkor nem figyelnek minden mozdulatukra, csak érzik mit kell csinálni, folyik a lábukon a labda.

jövőre, amikor is már csak egy év lesz hátra a szerződéséből, nem kell majd csillagászati összegeket fizetnünk érte, ő is szeretne idejönni ezért erőlködés nélkül meglesz villa helyettese. ha valaki, akkor én nagyon szkeptikus voltam vele kapcsolatban mióta felbukkant, de pont ezért is figyeltem és engem meggyőzött. nekem ezért kell, de még nem most. jövő ilyenkor szeretném folytatni ezeket a vitákat :)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.06.02. 23:40:52

zola8787 írta:Az meg, hogy milyen a pályán kívül na bumm. Ibra is játszott nálunk... Meg Alvesnek sincs kisebb arca.

Drogbának egyáltalán nincs nagy arca, legalábbis nem mérhető össze Ibrával... Drogba egy "csapatbohóc", hangulatfelelős az öltözőben, olyan mint nálunk Pique.

A tudása pedig... Nincs hozzá fogható csatár a jelenlegi mezőnyben. Nem egyszer történt, hogy a saját 16-osán belül szerelte az ellenfelet (jó, ebből lett két 11-es is...), de küzd, harcol, 110%-osan oda teszi magát a csapatért. Ami a helyzetkihasználását illeti, kegyetlen gólvágó, ha fele olyan kiszolgálása lett volna Londonban, mint itt lehetne...

De kár a gőzért, meg koptatni az ujjatokat, Tito megmondta, nem jön csatár. Szóval Drogba se...

Pedig nagyon reménykedtem benne.. :) Egyik kedvenc játékosom.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3763
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.06.02. 23:32:48

joekacsa írta:Gyerekek, egy vén embert akartok veni! Még ha ingyen igazolhatnánk is a fizetése nem lenn alacsony és az aláírási pénz se lenne kicsi. A jövö csapatát kell épiteni és ebbe egy 34 éves ember nem koncepció!
Ember, azért a fizetése ilyen szinten nem hinném hogy földhöz vágná a klubot, főleg úgy hogy ingyen lenne. Aztán meg miért kéne a jövő csapatát építeni? Meg mi akadályozna meg minket ebben? Cserecsatárt akar mindenki, aki támadót venne, arra meg nincs jobb egy idős játékosnál. Inkább padozzon egy 34 éves Drogba, mint mondjuk valamelyik Barca B-s csatár. Bojannál nagyon jól láthattuk, hogy mit tett vele egy ilyen szitu.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.06.02. 23:22:20

MessiFan írta:
Sanama írta:kiemelt rész a válasz a kérdésedre
Nem. Ez nem válasz. Én egy összetett, bővebb választ szeretnék, de ha nem érkezik az sem gond, mert legalább rájöttök hogy ti sem gondoljátok ezt annyira komolyan.
Nem akarom nagydobra verni a dolgot, de tényleg nem értem.
Szerintem sokkal jobban beillene a Malaga játékába. Ott úgyis ilyen játékosra van szükség elől.
Sanama jól írta! Drogba kihasználja a helyzeteit és lehet, hogy mi játszunk a legszebben, de 1 gól többet ér 1000 passznál. Idén az volt a baj, hogy Messin kívül nem lőtt gólt senki. Ez pedig 1 Barcának se tesz jót.
Drogba belövi a ziccereket és kész.
A másik pedig: Chelsea ellen 2dik félidő, kiesésnél kit hoz be a padról Pep? Tellot.... Az 55 kilójával Ivanovics meg Cahill mellé. Azért Drogba eltudná tolni az ilyen nagy fenevadakat is. Az meg, hogy milyen a pályán kívül na bumm. Ibra is játszott nálunk... Meg Alvesnek sincs kisebb arca.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.06.02. 23:19:38

Remélem Albát minél előbb leigazoljuk, pl. az EB előtt, és akkor következhet majd a Thiago Silva saga a nyár további részében. :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.02. 23:18:28

Valóban tegyünk is le a csatár dologról, DE :D
Ha már meg lett említve, Drogba egy intelligens játékos, ráadásul hatalmas munkabírással, s Európában nagyon sokat tanult meg a játékból.Abszolút eltudnám róla képzelni ahogy írták is a Larsson féle szerepkört a beállok 10 percre bepattan a térdéről a labda, vagy edzéseken "felkarolja" a fiatalokat.Nem csak befejező csatár, Marseilleben is rendre visszább vont szerepkörben volt, s az összjátékhoz is ért.

Az hogy valakinek azért unszimpatikus, mert pl ellenünk elesett meg ilyenek, ez meg nálam nem érv.A játékára vagyok kíváncsi és arra mit tud vagy éppen nem tud.Ráadásul ez is bizonyítja, hogy a csapatért hajlandó mindenre, a Chelsea egyértelmű egyik fegyvere volt, hogy mivel Drogba egy erős felépítésű ember, támadóharmadban szabadot kell kiharcolni, hogy feljebb jöjjön a csapat.Nem az ellenfél szurkolóiért megy a csata meg erkölcsi győzelemért.BL elődöntőn mindent be kell vetni.

De ezek csak fikciók, mert nem jön Tito is mondta :D

szerk: ahogy daffy is írta ár/érték arányt kell nézni, s erősödne vele a csapat ?Igen megérné üzletileg??igen
Ezért írtam én eltudnám itt viselni, de ha nem jön sem baj, mert van lehetőség mások előtt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.06.02. 23:21:05-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.02. 23:13:40

MessiFan írta:Valaki pls világosítson fel, hogy miért lenne jó ha Drogba a Barcához szerződne. Én egyszerűen rühellem azt az embert, és bár tényleg az egész testében csatár vér csörgedezik ereiben, nem hinném hogy itt megtalálná a helyét, vagy bármiféle hasznot húznánk belőle a ziccerek befejezésén kívül.
De most komolyan, valaki mondja már el Drogba azon tulajdonságait amiért helyet kapna a rotációban vagy egyáltalán Tito mégis akarjon még 1 csatárt, mert én igaz láttam nem 1 meccsét, de akkor sem értem.
mert ingyen érkezne és egy új taktikát lehet vele játszatni,ha szükséges. lenne kinek belőni a labdákat,rögzített szituknál aranyat érhet,a meccs végén ha felívelésre kerülne a sor,egy 4-2-3-1es felállásban tökéletes,ha meleg a pite. mögötte messivel.
tény,hogy az átlag meccseken,amikor a lövés helyett 14 hátra passz van még,akkor haszontalan,de miért ne porosodhatna a padon? ilyen típusú játékosa nincs a csapatnak,az meg nem baj,ha bővebb a repertoár.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.06.02. 23:09:02

Sanama írta:kiemelt rész a válasz a kérdésedre
Nem. Ez nem válasz. Én egy összetett, bővebb választ szeretnék, de ha nem érkezik az sem gond, mert legalább rájöttök hogy ti sem gondoljátok ezt annyira komolyan.
Nem akarom nagydobra verni a dolgot, de tényleg nem értem.
Szerintem sokkal jobban beillene a Malaga játékába. Ott úgyis ilyen játékosra van szükség elől.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8674
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2012.06.02. 23:00:21

Ha már mindenképpen egy Larsson utódot akarunk venni (bár szerintem nem akarunk, max jövőre) akkor szóba jöhetne már végre Dirk Kuyt.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.02. 22:56:37

MessiFan írta:Valaki pls világosítson fel, hogy miért lenne jó ha Drogba a Barcához szerződne. Én egyszerűen rühellem azt az embert, és bár tényleg az egész testében csatár vér csörgedezik ereiben, nem hinném hogy itt megtalálná a helyét, vagy bármiféle hasznot húznánk belőle a ziccerek befejezésén kívül.
De most komolyan, valaki mondja már el Drogba azon tulajdonságait amiért helyet kapna a rotációban vagy egyáltalán Tito mégis akarjon még 1 csatárt, mert én igaz láttam nem 1 meccsét, de akkor sem értem.
kiemelt rész a válasz a kérdésedre
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2553
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.06.02. 22:44:12

@joekacsa: semmi szükség nagy betűkkel írni, aki el akarja olvasni, az el fogja. Másrészről egy rémálom ezt olvasni, annyi helyesírási hiba van benne, hogy kifolyik a szemem lassan...

Tito meg amúgy is megmondta, hogy a jelenlegi támadókkal kíván dolgozni, csatár nem fog érkezni. Minek parázni? Drogba nem fog jönni, Madridba sem hiszem, jó lesz neki Kína, ahogy Anelkának is, majd szépen elkoktéloznak együtt egy vagyonért... Szerintem itt le is zárhatjuk a témát.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.06.02. 22:41:37

Gyerekek, egy vén embert akartok veni! Még ha ingyen igazolhatnánk is a fizetése nem lenn alacsony és az aláírási pénz se lenne kicsi. A jövö csapatát kell épiteni és ebbe egy 34 éves ember nem koncepció!
Ez a "vénember" volt a Barca verő Chelsea-nek az 1ik kulcsembere. Ilyen szinten akkor Puyol is mehet a levesbe... Gondolkozz már 1 kicsit, mindenkinek megvan a véleménye, de nem kell ennyire kihangsúlyozni [/sarcasm]
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.06.02. 22:39:46

Valaki pls világosítson fel, hogy miért lenne jó ha Drogba a Barcához szerződne. Én egyszerűen rühellem azt az embert, és bár tényleg az egész testében csatár vér csörgedezik ereiben, nem hinném hogy itt megtalálná a helyét, vagy bármiféle hasznot húznánk belőle a ziccerek befejezésén kívül.
De most komolyan, valaki mondja már el Drogba azon tulajdonságait amiért helyet kapna a rotációban vagy egyáltalán Tito mégis akarjon még 1 csatárt, mert én igaz láttam nem 1 meccsét, de akkor sem értem.
Avatar
joekacsa
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.08.26. 18:08:46

2012.06.02. 22:35:06

kanty írta:
Sanama írta:
Drogbát én támogatnám ha ingyen jönne, de ilyen RvP üzlet 20-30 milliókért??Meg frizuramesiter örökölni lehet a labdát tőlem Neymarok 40 millióért??Cuenca aki sokak szerint nem Barca szint (??? ) jelenleg jóval hasznosabb mint pl a fent említett úriemberek.
Végre már valaki... :)
Cuenca hatvanszor értelmesebb játékot mutat mint Neymar srác. De hát itt a fél társaság Football Manager, vagy Fifa profi.

Drogba szerintem is elférne 1évre,akár 2re is simán, ha fizuban meg lehet vele állapodni, ésszerűen.
Viszont pénzt adni csatárért szerintem hülyeség lenne idén.
Én is ezen a véleményen vagyok. Drogba hozhatna újat, ha jönne nyilván a padot is tűrné, csak nyerhetnénk vele. Rajta kívül jelenleg nem látok olyan csatárt, aki megérné. Olyanra gondolok, aki sok pénzbe sem kerül, plusz még minőséget is képes hozni és a játék olyan elemében erős amiben a mi játékosaink nem annyira.
Cuneca pedig a fiatalok közül az abszolút kedvencem. Én többet látok benne, mint Telloba. Az nyilvánvaló, h mindkettőre nincs szükségünk, de remélem, h Isaac marad majd.

Gyerekek, egy vén embert akartok veni! Még ha ingyen igazolhatnánk is a fizetése nem lenn alacsony és az aláírási pénz se lenne kicsi. A jövö csapatát kell épiteni és ebbe egy 34 éves ember nem koncepció!
joekacsa
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.06.02. 21:57:33

Sanama írta:
Drogbát én támogatnám ha ingyen jönne, de ilyen RvP üzlet 20-30 milliókért??Meg frizuramesiter örökölni lehet a labdát tőlem Neymarok 40 millióért??Cuenca aki sokak szerint nem Barca szint (??? ) jelenleg jóval hasznosabb mint pl a fent említett úriemberek.
Végre már valaki... :)
Cuenca hatvanszor értelmesebb játékot mutat mint Neymar srác. De hát itt a fél társaság Football Manager, vagy Fifa profi.

Drogba szerintem is elférne 1évre,akár 2re is simán, ha fizuban meg lehet vele állapodni, ésszerűen.
Viszont pénzt adni csatárért szerintem hülyeség lenne idén.
Én is ezen a véleményen vagyok. Drogba hozhatna újat, ha jönne nyilván a padot is tűrné, csak nyerhetnénk vele. Rajta kívül jelenleg nem látok olyan csatárt, aki megérné. Olyanra gondolok, aki sok pénzbe sem kerül, plusz még minőséget is képes hozni és a játék olyan elemében erős amiben a mi játékosaink nem annyira.
Cuneca pedig a fiatalok közül az abszolút kedvencem. Én többet látok benne, mint Telloba. Az nyilvánvaló, h mindkettőre nincs szükségünk, de remélem, h Isaac marad majd.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.02. 21:52:25

Drogbát én támogatnám ha ingyen jönne, de ilyen RvP üzlet 20-30 milliókért??Meg frizuramesiter örökölni lehet a labdát tőlem Neymarok 40 millióért??Cuenca aki sokak szerint nem Barca szint (??? ) jelenleg jóval hasznosabb mint pl a fent említett úriemberek.
Végre már valaki... :)
Cuenca hatvanszor értelmesebb játékot mutat mint Neymar srác. De hát itt a fél társaság Football Manager, vagy Fifa profi.

Drogba szerintem is elférne 1évre,akár 2re is simán, ha fizuban meg lehet vele állapodni, ésszerűen.
Viszont pénzt adni csatárért szerintem hülyeség lenne idén.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.02. 21:39:23

Kash ha nem értesz egyet velem vagy akár mással miért ne írhatnád le a véleményed?Egyáltalán nem volt ebben semmi kioktatás amit írtál, s amúgy is ha pl ordenáré nagy baromságot mondanék nyugodtan oktass ki :D

Véleményemet tartom csatár/támadó poszton jók vagyunk, meg megfordíthatom az egész dolgot Real ellen Khedira hogy lőhet gólt abban szituban???Ronaldo hogy futhat 30 métert és kapja meg a labdát??Chelsea ellen Ramires szinte lemásolva Ronaldo gólját, csak megspékelve, hogy 10 emberrel 60 métert sprintelt, s elfelejtettük leütközni....

Kis frissítés a védelembe kell, Abidal kiesése pl teljesen látszódott mennyire megkavarta a csapatot, s állítom nagyobb gond volt, mintha Messi kiesett volna, mert lehet adott meccsen nem lőttünk volna csak 1et de lőttünk volna, mert nem úgy kell elképzelni, hogy csak Messi tud gólt lőni.(igen az alapjáték ráépül, s őt rúgatjuk ezt is ellehet dönteni jó vagy nem, de ha pl kiesne meglenne oldva és más lenne helyzetben :wink:)
Drogbát én támogatnám ha ingyen jönne, de ilyen RvP üzlet 20-30 milliókért??Meg frizuramesiter örökölni lehet a labdát tőlem Neymarok 40 millióért??Cuenca aki sokak szerint nem Barca szint (??? :roll: ) jelenleg jóval hasznosabb mint pl a fent említett úriemberek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3763
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.06.02. 21:32:27

LG írta:Ettől függetlenül elég biztos igazolásnak tűnt már akkor is.
Hát azért én ezt nem mondanám. Tehetség volt, de emlékszem jól, itt mindenki úgy volt vele hogy majd meglátjuk mi lesz belőle, saját nevelés is volt, olcsó is volt, nagyot nem bukhatunk. És az első pár meccsen mikor bénázott, jöttek is a kétkedő hangok rendesen.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21196
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.02. 20:36:17

fanbarca írta:
Ha belegondolunk, Piqué sem valami irdatlan nagy sztárként került ide, habár igaz, saját nevelés mégis.
Pique-t óriási tehetségnek tartották, nem hiába vetett rá szemet Fergusson. Pechjére a Ferdinand-Vidic páros volt a MU-ban előtte, ők pedig akkoriban a világ legjobb középső védő párosának számítottak akkoriban, és mivel akkoriban a MU olyan eredménykényszerben játszott mint mi pl. idén, így nem is nagyon volt pihentetve e két játékos, ezért P. alig-alig játszott. Ettől függetlenül elég biztos igazolásnak tűnt már akkor is.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.06.02. 20:36:06

K900 írta:Az a baj,hogy nekünk sajnos nincsen erő csatárunk mint pl.Hulk,Drogba...stb.Sokszor az ilyen emberek döntenek el meccseket mint lásd pl.Chelsea. :wink:
Volt nekünk erőcsatárunk, és csúfosan megbukott. Pont a komplett antifocit bemutató Inter ellen volt a leghaszontalanabb, hogy aztán végül Bojan találjon be....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2012.06.02. 20:36:36-kor.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.02. 20:25:12

sjd írta:
Messi sem lőtt gólt Chelsea-Real-Chelsea meccseken. Akkor most kit hozzunk a helyére, hogy gólképesek legyünk újra?

És kb. ugyanez a helyzet az összes többi a csatárunkkal. A Chelsea-nek hatalmas mákja volt
Az a baj,hogy nekünk sajnos nincsen erő csatárunk mint pl.Hulk,Drogba...stb.Sokszor az ilyen emberek döntenek el meccseket mint lásd pl.Chelsea. :wink:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.06.02. 20:12:26

Kash írta: Az rendben van, hogy idén lőttük a legtöbb gólt, ám ebben van egy kis gond, hogy mondjuk ez a rengeteg gól már akkor született, amikor nem volt rá szükség.(Rayo ellen 7, Malaga ellen 4, Espanyol ellen 4) Valamint amikor kellettek volna ezek a gólok, akkor nem jöttek, tehát gyengébb ellenfelek ellen könnyen betaláltunk, és nem is keveset lőttünk.
Messi sem lőtt gólt Chelsea-Real-Chelsea meccseken. Akkor most kit hozzunk a helyére, hogy gólképesek legyünk újra?

És kb. ugyanez a helyzet az összes többi a csatárunkkal. A Chelsea-nek hatalmas mákja volt, a Real ellen Tello lábában maradt a győzelem (de alaphelyzetben ő közelében sincs annak, hogy egy ilyen szintű meccsen játsszon). Viszont egy Villa-Messi-Sanchez trió bármikor rúg 3-at a Chelsea-nek, csak most volt az a 100ból 1, amikor semmi nem jött össze
Válasz küldése