Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.18. 20:47:47

Itt nem a cserélésről van szó,hanem a kezdetésről.Ha anno megmerte húzni,hogy Ibra helyett Bojan ment a kezdőbe akkor idén csak oka van annak,hogy nem meri...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.06.18. 20:46:35

Iniesta_1986 írta:
Sanama!

Nagyon becsüllek, tisztellek a kitartásodért, de felesleges szócséplés. Páran itt - noname, gergo9, ozsimiki, alberto10 stb. - eldöntötték, hogy Bojan Krkics semmit sem ér,

Engem is odaírhatsz a felsorolt fórumozók közé, DE azzal az állásponttal hogy "semmit sem ér", avval nem értek egyet. Igenis ér valamit a gyerek, de nem tud kibontakozni, mert egész szezon alatt kumma keveset játszott.
Kell neki más levegő, a Roma levegője.
KépKép
Avatar
Wesley
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.04.03. 21:43:33

2011.06.18. 20:40:39

Remelem hogy mostmar hetfon tenleg lezarul ez a Sanchez ugy, es hivatalosan is a mienk lesz a chilei, mert mar elegge kezdem unni, amugy en szeretnem hogyha nalunk rugna a bort a chilei, nagyon ugyes. :wink:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.18. 20:38:25

albicelesteX írta:Én remélem,hogy elmegy.Sanama,az a baj,hogy még így is inkább Villa-ba bízott Pep,mintsem Bojanba.Nem gondolod,hogy ő jobban belelát?Hagy menjen lejárt az ideje itt.
Mert Pep aztán arról híres, hogy meghúz minden cserét, csak azt jegeli,aki rászolgál :P
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.18. 20:37:12

Én remélem,hogy elmegy.Sanama,az a baj,hogy még így is inkább Villa-ba bízott Pep,mintsem Bojanba.Nem gondolod,hogy ő jobban belelát?Hagy menjen lejárt az ideje itt.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.18. 20:36:37

gergo9 írta:
Sanama írta: Az a baj,hogy így van. Főleg a kiemelt rész. Ha a jelenlegi cserecsatár nem kap időt, akkor sem mikor Villa 12 meccsig jóformán semmit nem csinál, akkor kérdezem meg,hogy mi baja az edzőnek Bojannal?

Csak ha végigvezetem a logikát. Bojan jelenleg nem kap játékidőt. Eladjuk. Jön Rossi/Sanchez, ők már fognak kapni? Ha nem, akkor minek kellett? Ha igen, akkor Bojan miért nem kapott eddig? Érdekes.
Azért az a szomorú ebben hogy ezt el is hiszitek hogy nem a klub érdekeit nézi hanem a sajátját 3év után is.
Az hogy mit bizonyított kpcsatárként két éve, négy éve nem nagyon számít mivel ilyen poszt jelenleg nincs.
Példa
Mondjuk töriből 5-ös voltál két éve ám idén matekból csak 1-esed van mégis mi alapján vinnéd el magad matekból tanulmányi versenyre? Tanár szemszögéből nézve?
EZEN a poszton amin kéne semmit nem bizonyított és nyilvánvaló fizikai korlátai vannak hogy ott valaha is alkosson.
Nagyon szépen elbeszélsz amellett,amit én kérdezek.
Hogy szereznél matekból jó jegyet,ha nem írsz dolgozatot, mert minden órán csak 5percet vagy bent...? Vagy be se mész?

Ha 2-3x ennyit játszott volna és úgy jönne ez a teljesítmény, akkor elgonodlkoznék rajta... De így? Közel azonos a gól/perc aránya Villaval és Pedróval. Miről beszélünk?
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.18. 20:33:05

Sanama írta: Az a baj,hogy így van. Főleg a kiemelt rész. Ha a jelenlegi cserecsatár nem kap időt, akkor sem mikor Villa 12 meccsig jóformán semmit nem csinál, akkor kérdezem meg,hogy mi baja az edzőnek Bojannal?

Csak ha végigvezetem a logikát. Bojan jelenleg nem kap játékidőt. Eladjuk. Jön Rossi/Sanchez, ők már fognak kapni? Ha nem, akkor minek kellett? Ha igen, akkor Bojan miért nem kapott eddig? Érdekes.
Azért az a szomorú ebben hogy ezt el is hiszitek hogy nem a klub érdekeit nézi hanem a sajátját 3év után is.
Az hogy mit bizonyított kpcsatárként két éve, négy éve nem nagyon számít mivel ilyen poszt jelenleg nincs.
Példa
Mondjuk töriből 5-ös voltál két éve ám idén matekból csak 1-esed van mégis mi alapján vinnéd el magad matekból tanulmányi versenyre? Tanár szemszögéből nézve?
EZEN a poszton amin kéne semmit nem bizonyított és nyilvánvaló fizikai korlátai vannak hogy ott valaha is alkosson.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7420
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.18. 20:24:10

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... ir-2082261

Nem tudom, hogy a L’Équipe mennyire hiteles, de eddig ragaszkodtunk a 25-höz, most meg hirtelen kifizetjük a 35-öt. Eléggé hápog.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.18. 20:13:43

Nekem tök mind1, de ha jön akkor menjen Bojan meg Jeffren mert akkor szegények 1 percet sem fognak kapni :D
Csak vegyünk végre már valakit..

Más: Hlebbel mi lesz?
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.18. 20:03:59

Na, csak kiköt nálunk Sánchez? :P :P
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.18. 20:02:13

ozsimiki írta:
Sanama írta: De most őszintén Ozsi, Neked szól ez:

-Mikor igazolta volna? 5perc alatt Rossi vagy Sanchez sem fogja.

2x kapott folyamatos játékot, akkor igazolta is.
17évesen és tavaly év végén.
Abban a bojan fanok is egyetértenek, hogy nem azért akarják itt tudni,amit 5 perc játék alatt mutat...
Visszakérdezek, szerinted mi alapján fog komoly játéklehetőséget kapni, és ezáltal fejlődni? Nem látom a közeljövőben ennek létjogosultságát, főleg ha marad.

Míg ha elmegy kölcsönbe 1-2évre, még simán visszahozhatjuk,és megpróbálhatjuk egy immáron folyamatosan játékban lévő, érettebb Bojannal újból.
Az a baj,hogy így van. Főleg a kiemelt rész. Ha a jelenlegi cserecsatár nem kap időt, akkor sem mikor Villa 12 meccsig jóformán semmit nem csinál, akkor kérdezem meg,hogy mi baja az edzőnek Bojannal?

Csak ha végigvezetem a logikát. Bojan jelenleg nem kap játékidőt. Eladjuk. Jön Rossi/Sanchez, ők már fognak kapni? Ha nem, akkor minek kellett? Ha igen, akkor Bojan miért nem kapott eddig? Érdekes.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.18. 19:57:08

Sanama írta: De most őszintén Ozsi, Neked szól ez:

-Mikor igazolta volna? 5perc alatt Rossi vagy Sanchez sem fogja.

2x kapott folyamatos játékot, akkor igazolta is.
17évesen és tavaly év végén.
Abban a bojan fanok is egyetértenek, hogy nem azért akarják itt tudni,amit 5 perc játék alatt mutat...
Visszakérdezek, szerinted mi alapján fog komoly játéklehetőséget kapni, és ezáltal fejlődni? Nem látom a közeljövőben ennek létjogosultságát, főleg ha marad.

Míg ha elmegy kölcsönbe 1-2évre, még simán visszahozhatjuk,és megpróbálhatjuk egy immáron folyamatosan játékban lévő, érettebb Bojannal újból.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.18. 19:42:22

gergo9 írta: Nah ezzel meg több mint 100% osan egyetértek erre utaltam is korábban hogy komoly hiba volt.
Ugye Pep marasztalta volna, mégis ment.
Fejben okoz ez komoly gondot most.
Mascherano nem tudna sokat játszani ha nem lenne versatile playa, mert Busquetset az életben nem szorítaná ki.
bl csoportkörben masch több percet kapott vkpként mint Sergio pedig mindketten egészségesek voltak . Egyébként egyetértek. :)
De Bojan is bevethető lenne ugye mindkét szélen és kpcsatárként is.
Jó, a híres csoportkör :D

De sztem pont Te fejtetted ki Bojan topicjában a dinamika, robbanékonyság hiányát. Most, ebben az állapotban nem fogja a szélen megcsinálni a dolgokat, tavaly főleg leírta mindenki hogy nem 5-10 perceket kéne játszania. És egy ilyen nudli szerepléskor bizonyított a Stuttgart elleni góljával, az eredményezte hogy tavassal játszhasson.

Hát igen, a B csapatos szereplés hiánya, mi lenne ha korábban feljutottak volna és lehúzhatott volna 1-2 évet a másodosztályban, sztem ég és föld :roll:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.18. 19:29:29

noname írta:
ozsimiki írta:persze értem én a Bojan fanokat is, hiszen csodás lenne, ha a nagy csapatban is ott folytatná, ahol a korosztályos csapatokban abbahagyta, és szállítaná a rekordokat, úgymond beigazolná félelmetes hírét, ami övezte őt 17éves kora előtt. Szép lenne, de nem mindig jön össze egy újabb sikersztori.
Csodás, legalább nem én vagyok az egyedüli, aki szerint ez így van!
De most őszintén Ozsi, Neked szól ez:

-Mikor igazolta volna? 5perc alatt Rossi vagy Sanchez sem fogja.

2x kapott folyamatos játékot, akkor igazolta is.
17évesen és tavaly év végén.
Abban a bojan fanok is egyetértenek, hogy nem azért akarják itt tudni,amit 5 perc játék alatt mutat...
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.18. 19:29:26

d írta: Véleményem szerint neki NAGYON hiányzott a karrierjéből egy 1-2 éves Barca B-s szereplés, átugrott egy lépcsőfokot és orra bukott közben. Neki msot kellene ott tartania, mint Thiagonak.
Nah ezzel meg több mint 100% osan egyetértek erre utaltam is korábban hogy komoly hiba volt.
Ugye Pep marasztalta volna, mégis ment.
Fejben okoz ez komoly gondot most.
Mascherano nem tudna sokat játszani ha nem lenne versatile playa, mert Busquetset az életben nem szorítaná ki.
bl csoportkörben masch több percet kapott vkpként mint Sergio pedig mindketten egészségesek voltak . Egyébként egyetértek. :)
De Bojan is bevethető lenne ugye mindkét szélen és kpcsatárként is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gergo9 2011.06.18. 19:33:07-kor.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.18. 19:29:04

gergo9 írta:
lluisllach89 írta: A második résznek örülök, az elsőt pedig elfogadom, annyit hozzáfűznék, sajna keserű humorral hogy nem is felelhet meg a csapat szintjének ha nincs fenn a pályán.
Masch tudptt bizonyítani Affelay tudott? Akik idegen játérendszerből jöttek és szintén kevés percet kaptak, ill Masch csak az elején utána elérte hogy ott legyen ahol.
Tavasszal kapott játékpercet mégis tücsökciripelés, letámadásban is jóval gyengébb mint a Pedro-Villa pakk.
Ha Pep látná benne a sanszot hogy valaha eléri Villa szintjét Villa úgy repülne mint a szél a kezdőből.
Úgy gondolom hogy azért Pep véleménye Bojan teljesítményéről nyilvánvaló nem véletlenül keresünk 30milliós magaságban támadót ezeréve. Nekem ez meg tökéletesen elég.
Folyamatos ellenkampányom(ami nem a személye hanem a teljesítménye ellen szól) ellenére leírom még1x hogy iszonyatikusan szimpatikus, csapattal szemben sem tett semmit, sem hiszti sem hasonló.
Én is borzasztóan sajnálom hogy úgy néz ki hogy a karrierje bukó nálunk.
Most eleve olyan emberekhez viszonyítjuk akik futballban mérten jóval idősebbek nála, és már akkor felnőtt csapatban bizonyíthattak amikor ő még annak közelében sem volt.

Mascherano nem tudna sokat játszani ha nem lenne versatile playa, mert Busquetset az életben nem szorítaná ki.

Nem kell ezen lovagolni h szr vagy sem, elmegy kölcsönbe, aztán visszajön oszt meglássuk.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.18. 19:26:52

ozsimiki írta:persze értem én a Bojan fanokat is, hiszen csodás lenne, ha a nagy csapatban is ott folytatná, ahol a korosztályos csapatokban abbahagyta, és szállítaná a rekordokat, úgymond beigazolná félelmetes hírét, ami övezte őt 17éves kora előtt. Szép lenne, de nem mindig jön össze egy újabb sikersztori.
Csodás, legalább nem én vagyok az egyedüli, aki szerint ez így van!
A Fifa egy szégyen
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.18. 19:24:34

Tocy írta:
Messithebest írta:
Messi-Ini írta:Szálljunk már le szegény Bojanrol emberek...Tudjátok mi a helyzet,az hogy nem Barca szint,MÉG!!!Nagyon fiatal,neki fejlődnie kell hogy elérje a Barca szintjét,azt meg csak folyamatos játékpercel lehet elérni!!Ezt náálunk nem kapja meg,ezért nem jön a várva várt "áttörés"...Menjen csak el a Romaba,de opcióval,és ha ott alap kezdő lesz,és úgy sem mutat semmit 1-2-évig,akkor lehet temetni,addig csend!!! :!:
Oké, szegény Bojan, de ez is már unalmas.... az se rossz, hogy most 20-21 éves, és 17 évesen volt a legjobb szezonja, holott elvileg fejlődnie kéne, pedig csak romlik.... opcióval vagy opció nélkül, de menjen nyugodtan Rómába, ha ott mutat valamit, és opcióval megy akkor esetleg visszavehetjük, de ha ugyanez megy, remélem hogy a nagy Bojan-fan-ok is belátják, hogy ő nem való ide.
Én meg azt, hogy a nagy antiBojanosok belátják, hogy igenis kell ő nekünk.
Támaszd már meg ezt az állítást érvekkel, mert én nem látom, hogy miért kellene ő nekünk, de ez az "igenis kell ő nekünk" - duma Bojanra rohadtul nem igaz(MÉG, de szerintem már nem is lesz...).

(Persze én sem személyisége miatt vagyok Bojan távozása mellett, hanem a teljesítménye miatt, mert az idei évben ez egyenlő volt a nullával.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messithebest 2011.06.18. 19:27:36-kor.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.18. 19:22:26

gergo9 írta:
lluisllach89 írta: A második résznek örülök, az elsőt pedig elfogadom, annyit hozzáfűznék, sajna keserű humorral hogy nem is felelhet meg a csapat szintjének ha nincs fenn a pályán.
Masch tudptt bizonyítani Affelay tudott? Akik idegen játérendszerből jöttek és szintén kevés percet kaptak, ill Masch csak az elején utána elérte hogy ott legyen ahol.
Tavasszal kapott játékpercet mégis tücsökciripelés, letámadásban is jóval gyengébb mint a Pedro-Villa pakk.
Ha Pep látná benne a sanszot hogy valaha eléri Villa szintjét Villa úgy repülne mint a szél a kezdőből.
Úgy gondolom hogy azért Pep véleménye Bojan teljesítményéről nyilvánvaló nem véletlenül keresünk 30milliós magaságban támadót ezeréve. Nekem ez meg tökéletesen elég.
Folyamatos ellenkampányom(ami nem a személye hanem a teljesítménye ellen szól) ellenére leírom még1x hogy iszonyatikusan szimpatikus, csapattal szemben sem tett semmit, sem hiszti sem hasonló.
Én is borzasztóan sajnálom hogy úgy néz ki hogy a karrierje bukó nálunk.
Nagyjából a te írásod végével értek egyet. Rettentő alázatos és szimpatikus játékos, akiből nem valószínű, hogy világklasszis csatár lesz, de cserecsatárnak szerintem hasznos, azért tud gólt lőni, összjátékban is hasznos tud lenni, ha nem sérült 2 hónapig. Az szinte biztos, hogy nem lesz a Barca igazi 9-ese.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.18. 19:19:44

kennyke04 írta:nem bántani akarom Bojant én se, de az a legjobb szezonja 17évesen is csak úgy jött össze, hogy volt egy nagyon harmatos csapat... akkor még küzdenie se kellett a kezdőtagságért, mert a rivális játékosok partyztak vagy épp a betegszobában voltak. 1-2 meccset tudnék mondani, amikor azt láttam hogy talán ott van benne az a plussz, de amúgy... :roll:
Ezzel az érvvel nem bántod, hanem inkább véded Bojant. Az van ugyanis, hogy egy kipukkanófélben levő csapatban tudott egy nagyot dobbantani. Azóta folyamatosan egyre magasabbra kerül a léc minden évben, a világ talán valaha volt legerősebb csapatába kellene helyt állnia. Nem lett rosszabb, sőt, fejlődött, de közel sem eleget.
Véleményem szerint neki NAGYON hiányzott a karrierjéből egy 1-2 éves Barca B-s szereplés, átugrott egy lépcsőfokot és orra bukott közben. Neki msot kellene ott tartania, mint Thiagonak.

Sokkal több van ebben a srácban, bár meggyőződésem, hogy nem lesz korszakos alakja a csapatnak, de ennél többre képes. Viszont komolyan el kell gondolkodnia mindenkinek azon, hogy a fejlődése céljából nem érdemes-e szakítania a klubbal, akár egy kölcsönszerződés erejéig, esetleg egy opcióval eladással. Megtorpant a fejlődésben idén és valami változás kell neki véleményem szerint. Kellemetlen dolog, de van ilyen.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.18. 19:10:49

lluisllach89 írta: A második résznek örülök, az elsőt pedig elfogadom, annyit hozzáfűznék, sajna keserű humorral hogy nem is felelhet meg a csapat szintjének ha nincs fenn a pályán.
Masch tudptt bizonyítani Affelay tudott? Akik idegen játérendszerből jöttek és szintén kevés percet kaptak, ill Masch csak az elején utána elérte hogy ott legyen ahol.
Tavasszal kapott játékpercet mégis tücsökciripelés, letámadásban is jóval gyengébb mint a Pedro-Villa pakk.
Ha Pep látná benne a sanszot hogy valaha eléri Villa szintjét Villa úgy repülne mint a szél a kezdőből.
Úgy gondolom hogy azért Pep véleménye Bojan teljesítményéről nyilvánvaló nem véletlenül keresünk 30milliós magaságban támadót ezeréve. Nekem ez meg tökéletesen elég.
Folyamatos ellenkampányom(ami nem a személye hanem a teljesítménye ellen szól) ellenére leírom még1x hogy iszonyatikusan szimpatikus, csapattal szemben sem tett semmit, sem hiszti sem hasonló.
Én is borzasztóan sajnálom hogy úgy néz ki hogy a karrierje bukó nálunk.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.18. 19:06:17

Tocy írta:
Én meg azt, hogy a nagy antiBojanosok belátják, hogy igenis kell ő nekünk.
Én nem vagyok se az, se ez, szal semlegesként tudok talán véleményt alkotni...

ez az igenis kell nekünk szövegre még egyáltalán nem szolgált rá. Aki úgymond "kell", azoknak a játéka nélkül kevesebbek,gyengébbek lennénk, stb, Bojan távozása esetén erről szó sem lenne. Jelen pillanatban arról sem lenne szó, hogy ha elmegy, veszítenénk egy bármikor hadra fogható és a játékba VÁLTOZÁST vivő cserét, mert ha baj van, nem igen rá számíthatunk, számíthattunk, hogy majd beáll,és trádámmm minden jobb lesz.

Nem bántom, lehetséges,hogy 2-3 év múlva már be tudna robbanni annyira,hogy valóban rászolgáljon a KELL szóra, egyelőre ettől még távol van. És ennyi lehetőséggel (többre meg egyszerűen nem tarthatna most igényt, a fentiek tudatában) nem is hiszem,hogy közelebb kerülhetne.

A kölcsön lenne a legjobb opció, olyan helyre, ahol legalább minden 2.meccsén kezdő lehetne, ha nem többön...

persze értem én a Bojan fanokat is, hiszen csodás lenne, ha a nagy csapatban is ott folytatná, ahol a korosztályos csapatokban abbahagyta, és szállítaná a rekordokat, úgymond beigazolná félelmetes hírét, ami övezte őt 17éves kora előtt. Szép lenne, de nem mindig jön össze egy újabb sikersztori.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.18. 18:55:12

Alberto10 írta:
lluisllach89 írta:
Én leírtam az érveimet, nem antiBojan vagyok egyszerűen a csapat sikeressége szempontjából mondom, hogy Bojant el kell adni, mert nem felel meg a csapat szintjének.
Majd a jövő igazol, ha nem mutat annyit Rómában, amennyi elegendő ide, de persze mindannyiunknak az lenne a jó, ha berobbanna és vezéregyéniségként térne vissza.
Kívánom neki, csak nem látom Bojanban a tehetséget, a játéktudást ahhoz, hogy valaha még itt fontos szerepet töltsön be.

MÁS:
http://translate.googleusercontent.com/ ... oE-0y0oi6Q

http://translate.google.com/translate?u ... en&ie=UTF8

Úgy tűnik most, hogy egyre konkretizálódik Sanchez Barcelonába igazolása, ugyanis egy chilei újságíró, aki a nemzeti válogatottnál tartózkodik állítja, hogy Alexis engedélyt kapott a chilei szövetségtől, hogy hétfőn Barcelonába utazzon, hogy aláírja új szerződését a katalán egyesülettel. A zsurnaliszta továbbá azt is leírja, több chilei csapattársa már gratulált Sancheznek az igazolásért.
forrás: Mundo, Sport
A második résznek örülök, az elsőt pedig elfogadom, annyit hozzáfűznék, sajna keserű humorral hogy nem is felelhet meg a csapat szintjének ha nincs fenn a pályán.

Sancheznek viszont szerintem ne örüljünk még, tudjuk hogy percről percre változik itt minden :roll:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.06.18. 18:48:51

nem bántani akarom Bojant én se, de az a legjobb szezonja 17évesen is csak úgy jött össze, hogy volt egy nagyon harmatos csapat... akkor még küzdenie se kellett a kezdőtagságért, mert a rivális játékosok partyztak vagy épp a betegszobában voltak. 1-2 meccset tudnék mondani, amikor azt láttam hogy talán ott van benne az a plussz, de amúgy... :roll:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
barcaaa91
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008.08.29. 12:10:20
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.18. 18:48:25

Udinese attacker Alexis Sanchez (22) will on Monday travel to Barcelona to sign his contract as new Barcelona player.
Alexis Sanchez heard yesterday about the deal on his transfer to Barcelona. NT players were informed and congratulated him. [canal 13]

Nem tudom megbízható-e a forrás. Meg ugyebár sok mindent hallunk, de ha igaz akkor Sánchez idejön. Ha kamu az egész akkor bocsi midenkitől, twitteren olvastam.
Válasz küldése