Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.20. 11:04:56

A fizetésekkel nem az a probléma hogy a "sztárok" sokat kapnak, hanem az hogy a legtöbb töltelékembernek rögtön zsíros fizut adunk, közben meg lehet hogy be sem vállnak. Ezen kéne még javítani, pláne egy esetleg sikeres Barcelona nehogy ne mondhassa már hogy" ha trófeákat akarsz nyerni gyere, de sztárfizut is csak azután kapsz miután bizonyítasz"

Amúgy Griezmannt csak akkor tudnám elképzelni ha a tipikus 4-4-2-t játszatná Valverde, vagy 4-3-3-mat.
Coutinhot nem venném támadónak, egyértelmű hogy Iniesta helyettesének hoztuk, és abban a szerepkörben játszott ebben a szezonban. Az csak egy hatalmas plusz hogy tud bal-jobboldalt is játszani a KP-n és elöl is.

Azért remélem Griezmannt nem Lajos utódjaként képzelik el a klubban, mert láthattuk hogy egy vérbeli csatár mire képes, míg Grizi másban jó, például a baloldalon futkosásban többet tud adni mint Lajos, de ha betesszük csatárnak akkor Suarez sokkal fontosabb.

Ha Valverde kéri, akkor jöjjön, bízok már annyira a mesterben hogy tudja mit csinál, Sociedadból ismeri is, szóval ha akarja akkor jöjjön. 8)
Engem egyedül az aggaszt hogy egyik fontos döntő meccsen nem volt momentuma sem, persze lehet hogy egy jobb csapatban kijönne.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.01.20. 11:00:11

Cestus írta:Griezmannt látszólag értelmetlen leigazolni, de a piacon hiány van középcsatárokból, míg az igény hamarosan nagy lesz. Ott van Agüero, Higuaín, a teljes BBC, Lewandowski, akár Cavani, na meg a mi Suárezünk. Ezek a játékosok kb. egyszerre fognak kimenni, sok esetben eléggé pénzes csapatokból. A helyettesítésükre nem lesz ott sok játékos, szóval óriási licitháború is lehet ebből. Szerintem ha sikerült tényleg megegyeznünk Griezmann-nal, emiatt érdemes lehet a jövőt szem előtt tartva leigazolni 100-ért, ami a mai piacon már egy top középpályásért is kevés pénz lassan. Dembélé lehet, hogy egy ideig még sérülésekkel fog bajlódni, így ő sokszor kiesik majd a pixisből. Pár év múlva meg már Suárezt kell búcsúztatni. Messi szerintem túléli Suárezt, ő a bal lábából még sokáig megélhet, akkor is, ha már csak lötyögni képes.
+1
Nem értem miért ez a "pesszimizmus" h. problémát fog okozni, ha Griezmann érkezik?
Eddig az volt a problémánk h. nincs ember aki lendületet hozna a csapatnak a padról beszállva, mert csupa középszerrel van tele a csapat kispadja. A folyamatos nyafogásról nem is beszélve, hogy nem elég látványos, kombinatív a játékunk evvel a cél futballal amire L.V. a jelenlegi kerettel kényszerül.
Emlékszem mikor Neymar érkezett, mindenki azon izgult hogy fog működni a kémia Messivel a pályán, aztán most meg mindenki elismeri h. talán soha nem volt ilyen erős, mindezek mellet látványos, kombinatív játékot játszó támadósorunk a pályán. (Talán rövid ideig: R10 - Eto'o - M19)
Szemmel láthatóan a klub vezetés is próbál a feleslegtől már most is szabadulni (Deu, Vidal) és nyáron is lesz mozgás abban biztos vagyok. (Gomes, DS)
E.V. is preferálná az érkezését, mert Griez. nagy kedvence a Soci-óta, arról nem is beszélve, hogy abban mindenki biztos lehet, hogy amekkora taktikus biztos megvan már az elképzelése h. hová illesztené a csapatban.
Cou-t nem sorolnám a támadók közé, hiába rendelkezik avval az affinitással is, szerintem nálunk főleg a középpálya fazonszabászának érkezett, Ini pótlására és szükség is van rá mert jelenleg olyan a középpályánk mint egy kőbalta. Az meg csak egy plusz h. igény esetén baloldali szélső támadóként is bevethető, mint a fiatal Ini anno.
Egyébként ha nem lenne valahol Griezmann érkezése lezsírozva már, Cou kizárt hogy, ne a jelenleg szabad 7-est kapná mezszámként. http://www.eurobarca.hu/rovidhir/megtar ... 7-es-mezt/" target="_blank
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.01.20. 10:50:49

Cestus írta:Griezmannt látszólag értelmetlen leigazolni, de a piacon hiány van középcsatárokból, míg az igény hamarosan nagy lesz. Ott van Agüero, Higuaín, a teljes BBC, Lewandowski, akár Cavani, na meg a mi Suárezünk. Ezek a játékosok kb. egyszerre fognak kimenni, sok esetben eléggé pénzes csapatokból. A helyettesítésükre nem lesz ott sok játékos, szóval óriási licitháború is lehet ebből. Szerintem ha sikerült tényleg megegyeznünk Griezmann-nal, emiatt érdemes lehet a jövőt szem előtt tartva leigazolni 100-ért, ami a mai piacon már egy top középpályásért is kevés pénz lassan. Dembélé lehet, hogy egy ideig még sérülésekkel fog bajlódni, így ő sokszor kiesik majd a pixisből. Pár év múlva meg már Suárezt kell búcsúztatni. Messi szerintem túléli Suárezt, ő a bal lábából még sokáig megélhet, akkor is, ha már csak lötyögni képes.
igen, ez az egyetlen komoly érv mellette, a hosszútáv. csak hát h abban a 2 évben, amíg még Suarez biztosan tényező, hogy fognak elférni ezek az emberek, az jó kérdés.

Dembélé lehetne az, aki még ebben az időszakban háttéremberként funkcionálna, elvégre ő az, aki még fiatal, nem kész játékos, meg ki tudja, hogy ezek a sérülései is hogyan alakulnak. szval ha Dembélé kárára jönne Griezmann, akkor azt még meg tudom emészteni, mert Luis sokkal többet ad jelenleg és fog jövőre is, mint Dembélé, aki előtt meg itt lesz még 10 év, ha itt kíván maradni. ezzel kicsit ilyen "Ter Stegeni" sors jutna neki, hogy idehoztuk nagy dirrel durral, aztán szépen ki kell várnia a sorát.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.20. 10:17:02

Messi jövőbeni szerepkörét sem ismerjük Valverde csapatában. Amit eddig láttunk, az alkalmazkodás volt az adott helyzethez: irányító rajta kívül nem volt a csapatban, Dembelé megsérült, L. Suarez nehezen lendült formába. Ha erősebb lesz a csapat, nem minden labdával őt fogják keresni és nála vagy a támadó, vagy az irányító profil fog erősödni. Ezért nehéz megmondani, hogy milyen karakterű kiválóságokat érdemes igazolnunk. Valverde legalább a saját jelenlegi elképzeléseit ismeri, de idővel az is változhat.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.20. 10:04:02

Griezmannt látszólag értelmetlen leigazolni, de a piacon hiány van középcsatárokból, míg az igény hamarosan nagy lesz. Ott van Agüero, Higuaín, a teljes BBC, Lewandowski, akár Cavani, na meg a mi Suárezünk. Ezek a játékosok kb. egyszerre fognak kimenni, sok esetben eléggé pénzes csapatokból. A helyettesítésükre nem lesz ott sok játékos, szóval óriási licitháború is lehet ebből. Szerintem ha sikerült tényleg megegyeznünk Griezmann-nal, emiatt érdemes lehet a jövőt szem előtt tartva leigazolni 100-ért, ami a mai piacon már egy top középpályásért is kevés pénz lassan. Dembélé lehet, hogy egy ideig még sérülésekkel fog bajlódni, így ő sokszor kiesik majd a pixisből. Pár év múlva meg már Suárezt kell búcsúztatni. Messi szerintem túléli Suárezt, ő a bal lábából még sokáig megélhet, akkor is, ha már csak lötyögni képes.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2018.01.20. 10:01:32

Továbbra is tartom, hogy nem kell ide Grízes sokcsillióért és horribilis fizetésért, hanem Kluivertet kell leigazolni!
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.20. 09:58:11

neobarca írta:Régi motorosok! Jól melékszem, hogy Laporta idejében pont azért nem igazoltunk sok sztárt, mert máshol nagyobb fizetések voltak? Abban az időben az volt a mottó, hogy ha igazán a Barcában akarsz játszani akkor ne a fizetés érdekeljen? Mi történt azóta?! Mi költünk a legtöbbet bérre és nyögjük. Túlfizetünk jàtékosokat. Stb. Vagy tényleg az én emlékeim a hibásak?
Nincs sok emlékem az akkori fizukról, de azóta jöttek mezszponzorok, iszonyat reklámpénzek, a csapat is teljesít, de Bartoék valahogy nagyon keverik a kártyákat. Csak nehogy Barto-val is az legyen a vége, mint Rosell-el, és ez bizony benne van a pakliban...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2018.01.20. 09:33:26

Samper írta:Rafi és Vidal megy. Deu körül nagy a csönd, de ő is menni fog. Senki többet? :?:
Plussz Arda is már elment. Ehelyett a 4 játékos helyett egy Coutinho-Griezman pakkal mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy jelenleg ne végezne jó munkát a vezetőségünk. Szerintem ha így lesz, jövőre böven TOP3-as lesz a keretünk, Valverden a sor, mit tud kihozni belőle, nagyon bízom a mesterben.
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.01.20. 09:16:27

Subinho írta:
Zozzy 5 írta:a tartogatjuk a 7es mezt témához: én nem nagyon látom és értem, hogy hova férne be jövőre Griezmann, de ha az van, hogy Suarezt akarják kirakni, akkor baromi csalódott leszek. hosszú évek után végre lett egy igazi centerünk, aki amúgy lő is egy halom gólt, a játékba is illik, Messivel is remekül kijön. még akkor is, ha néha bénázik, jelenleg (és még jövőre is) ő a legmegfelelőbb csatár a számunkra.

Dembélé helyett jó lett volna, de így h ő már itt van, egyszerűen nem értem, hogy minek kell ő nekünk (még úgy se, hogy amúgy Dembélé bennem akaratom ellenére is csalódást keltő ezekkel a 20 percig lötyögök és megsérülők egy hónapra történeteivel). max az lehet az érv, hogy hosszabb távú befektetés, és a mai árakhoz képest viszonylag normális pénzért el lehet hozni, no meg jelentősen sikerülne meggyengíteni az egyik fő riválist. ennyit tudok elképzelni, amúgy nem látom szükségét. na mind1, remélem EV tudja, hogy mit akar, de nagyon bízom benne, hogy ez nem az az uru elengedése lesz.
Griemannak igazán nincs helye nálunk jelenleg. Suarez helyén játszatni sztem felelőtlenség, ö nem igazi center, fele annyi gólt lő, neki inkább Messi posztja feküdne. Vagyis Suarez helyett, vagy Messi cseréjének teljesen felesleges. Bal oldalon meg szerintem Coutinho elöl venné el a területet!
Szerintem Suárez helyére Messit fogja tenni Valverde. Nem fog ő hasonló centert igazolni, inkább szélsőt.
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.01.20. 09:13:32

neobarca írta:Régi motorosok! Jól melékszem, hogy Laporta idejében pont azért nem igazoltunk sok sztárt, mert máshol nagyobb fizetések voltak? Abban az időben az volt a mottó, hogy ha igazán a Barcában akarsz játszani akkor ne a fizetés érdekeljen? Mi történt azóta?! Mi költünk a legtöbbet bérre és nyögjük. Túlfizetünk jàtékosokat. Stb. Vagy tényleg az én emlékeim a hibásak?
Ez azért nem így volt. Max az elején, de akkor is csak azért mert nem tehette meg a klub.
Ronaldinho pl. többet keresett mint Beckham, Zidane vagy Ronaldo a Madridban. De Henry is sokat keresett. Alves a klubbon belül a 3 legjobban kereső játékos egyike volt. Ibra iszonyat lehúzott minket Raiolával együtt.
A szerencse az volt, hogy a Laporta korszakban volt a klub legfantasztikusabb generációja így kevesebbet kellett igazolni. Ilyen korszakunk már úgysem lesz többet.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.01.20. 09:11:37

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... nn-6565349" target="_blank Hát elég valószínű hogy jövőre már nálunk játszik a francia. A kérdés az hogy kinek a helyén.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.20. 09:10:11

Zozzy 5 írta:a tartogatjuk a 7es mezt témához: én nem nagyon látom és értem, hogy hova férne be jövőre Griezmann, de ha az van, hogy Suarezt akarják kirakni, akkor baromi csalódott leszek. hosszú évek után végre lett egy igazi centerünk, aki amúgy lő is egy halom gólt, a játékba is illik, Messivel is remekül kijön. még akkor is, ha néha bénázik, jelenleg (és még jövőre is) ő a legmegfelelőbb csatár a számunkra.

Dembélé helyett jó lett volna, de így h ő már itt van, egyszerűen nem értem, hogy minek kell ő nekünk (még úgy se, hogy amúgy Dembélé bennem akaratom ellenére is csalódást keltő ezekkel a 20 percig lötyögök és megsérülők egy hónapra történeteivel). max az lehet az érv, hogy hosszabb távú befektetés, és a mai árakhoz képest viszonylag normális pénzért el lehet hozni, no meg jelentősen sikerülne meggyengíteni az egyik fő riválist. ennyit tudok elképzelni, amúgy nem látom szükségét. na mind1, remélem EV tudja, hogy mit akar, de nagyon bízom benne, hogy ez nem az az uru elengedése lesz.
Griemannak igazán nincs helye nálunk jelenleg. Suarez helyén játszatni sztem felelőtlenség, ö nem igazi center, fele annyi gólt lő, neki inkább Messi posztja feküdne. Vagyis Suarez helyett, vagy Messi cseréjének teljesen felesleges. Bal oldalon meg szerintem Coutinho elöl venné el a területet!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2018.01.20. 08:56:23

Régi motorosok! Jól melékszem, hogy Laporta idejében pont azért nem igazoltunk sok sztárt, mert máshol nagyobb fizetések voltak? Abban az időben az volt a mottó, hogy ha igazán a Barcában akarsz játszani akkor ne a fizetés érdekeljen? Mi történt azóta?! Mi költünk a legtöbbet bérre és nyögjük. Túlfizetünk jàtékosokat. Stb. Vagy tényleg az én emlékeim a hibásak?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.01.20. 08:34:20

[quote="Zozzy 5"]........ is illik, Messivel is remekül kijön......

na azért nem lehet kitenni...(amíg Messi rá nem bólint)
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.01.20. 08:24:19

Zozzy 5 írta:a tartogatjuk a 7es mezt témához: én nem nagyon látom és értem, hogy hova férne be jövőre Griezmann, de ha az van, hogy Suarezt akarják kirakni, akkor baromi csalódott leszek. hosszú évek után végre lett egy igazi centerünk, aki amúgy lő is egy halom gólt, a játékba is illik, Messivel is remekül kijön. még akkor is, ha néha bénázik, jelenleg (és még jövőre is) ő a legmegfelelőbb csatár a számunkra.

Dembélé helyett jó lett volna, de így h ő már itt van, egyszerűen nem értem, hogy minek kell ő nekünk (még úgy se, hogy amúgy Dembélé bennem akaratom ellenére is csalódást keltő ezekkel a 20 percig lötyögök és megsérülők egy hónapra történeteivel). max az lehet az érv, hogy hosszabb távú befektetés, és a mai árakhoz képest viszonylag normális pénzért el lehet hozni, no meg jelentősen sikerülne meggyengíteni az egyik fő riválist. ennyit tudok elképzelni, amúgy nem látom szükségét. na mind1, remélem EV tudja, hogy mit akar, de nagyon bízom benne, hogy ez nem az az uru elengedése lesz.
Jövőre még nem lenne szükség Griezmannra, de utána már igen. És lehet akkor már nem lesz elérhető. Sőt biztos. És azért 4 klasszis három posztra nem olyan rossz. Főleg,hogy Dembele mindkét szélen jó, Messi akár középen is tud játszani, ha kell. Mindenesetre Suarez helyett én se örülnék neki.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.01.20. 07:56:16

Tromort77 írta:The purchase option for Rafinha will only be mandatory if Inter qualifies in the Champions League. [md] Ez elég érdekes lenne.
Nekem elég korrektnek tűnik. Az ár reális, még kicsit sok is, ha az Internek összejön a BL, akkor pénzük is lesz rá.
A Fifa egy szégyen
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.01.20. 07:26:16

a tartogatjuk a 7es mezt témához: én nem nagyon látom és értem, hogy hova férne be jövőre Griezmann, de ha az van, hogy Suarezt akarják kirakni, akkor baromi csalódott leszek. hosszú évek után végre lett egy igazi centerünk, aki amúgy lő is egy halom gólt, a játékba is illik, Messivel is remekül kijön. még akkor is, ha néha bénázik, jelenleg (és még jövőre is) ő a legmegfelelőbb csatár a számunkra.

Dembélé helyett jó lett volna, de így h ő már itt van, egyszerűen nem értem, hogy minek kell ő nekünk (még úgy se, hogy amúgy Dembélé bennem akaratom ellenére is csalódást keltő ezekkel a 20 percig lötyögök és megsérülők egy hónapra történeteivel). max az lehet az érv, hogy hosszabb távú befektetés, és a mai árakhoz képest viszonylag normális pénzért el lehet hozni, no meg jelentősen sikerülne meggyengíteni az egyik fő riválist. ennyit tudok elképzelni, amúgy nem látom szükségét. na mind1, remélem EV tudja, hogy mit akar, de nagyon bízom benne, hogy ez nem az az uru elengedése lesz.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.20. 05:52:57

Rafi és Vidal megy. Deu körül nagy a csönd, de ő is menni fog. Senki többet? :?:
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.01.19. 20:44:07

crixus írta:
Kovbal88 írta:
Ha a magas fizetések az oka, hogy nem kell senkinek se a Barcából játékos, akkor kell olcsóbban odaadni, hogy kompenzálni tudjanak. A kölcsönadásnak 25 év feletti játékosoknál, már nincs értelme.
A magas fizetés az oka. Akik ide jönnek, azoknak relative magas a fizetésük, amiből nyilván nem akarnak radikálisan leadni, ha mennek akkor sem. Legtöbbjük választja a padot inkább. Egy másik, jóval gyengébb költségvetésű csapat pedig ha meg tud adni egy megközelítően magas fizetést, akkor nem fog tudni még egy relative magas vételárat is kifizetni, sőt egy közepeset sem. Nyilván egyik spanyol középcsapat sem "hülye", hogy akár egy 15 millió körüli összeget kifizessen azért a Turan-ért, aki valószínűleg az egyik legmagasabban fizetett lenne a keretükben és az utóbbi 2,5 évben szinte alig volt a pályán, tehát garancia sincs rá, hogy jó lesz. Ez a helyzet a Douglas, Vidal duóval. A fiatalabb játékosokban, mint Gomes, Rafinha, Denis, Munír, Samper, Deulofeu (tőlük szabadulnánk elvileg) legalább a potenciál megvan, náluk viszont az életkor az, ami miatt más csapatok nem tolonganak értük, hiszen ha egy 22-24 éves, még nem bizonyított játékos egyből nagyobb gázsit kap, mint a csapatkapitány ill. a rutinosabb csapattagok, az nem lesz jó hatással az öltözőre sehol.
Ezek azok a tényezők ami miatt szinte kizárólag csak kölcsönbe tudunk leadni ide nem illő játékosokat. A megoldás egy merőben más igazolási politika lenne, amihez nyilván új vezetőség, stáb kellene, úgyhogy erről lemondhatunk a közeljövőben.
Azért egy 22-24 éves játékos, ne arra menjen már hogy itt elpadozgat, mert akkor keres évi 1-2 millióval többet. Akarjon már igazi játékossá válni és menjen oda, ahol szükség van rá. Ha megmondták neki, hogy köszi de nincs rád szükség, akkor próbálja ki magát egy középcsapatnál... Nem hiszem el, hogy valaki aki mondjuk gólt rúg a Neu Campban beérné a padozással, elvileg minden játékos játszani szeretne.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.01.19. 20:34:07

Hacsak a játékos nem írt alá semmit arra vonatkozóan, hogy a feltételek teljesülése mellett csatlakozik.

Engem meglepne, ha nem így lenne.
Tromort77

2018.01.19. 20:27:47

BarcafanTomee írta:És mi van akkor ha az Inter meg be akarja váltani az opciós jogát, de közben nekünk is kellene? Akkor az Interen múlik csak?
Tudtommal ilyenkor a játékoson múlik. Mi kénytelenek vagyunk efogadni az ajánlatot, de utána vele is meg kell állapodniuk.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.01.19. 20:13:48

És mi van akkor ha az Inter meg be akarja váltani az opciós jogát, de közben nekünk is kellene? Akkor az Interen múlik csak?
Tromort77

2018.01.19. 19:42:19

The purchase option for Rafinha will only be mandatory if Inter qualifies in the Champions League. [md] Ez elég érdekes lenne.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3312
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.19. 19:32:48

Az esetleges távozók közül őt sajnálom a legjobban,de neki is ez a legjobb. Nem sok lehetőség jutna neki jelenleg,azt se tudjuk visszanyeri-e a sérülés előtti formáját. Azért bízok benne,hogy még játszik majd nálunk,bár ha meg jól teljesít az olaszok élnek majd a jogukkal.
Tromort77

2018.01.19. 19:26:32

Cestus írta:
Nem egy év kölcsön először, aztán opcionálisan megvehetik ennyiért az olaszok? Azért úgy már más.
De.

Rafinha will be a new player of Inter Milan. Barcelona have accepted the loan offer with an option to buy for €35M + €3M. The buy option is not mandatory although the buy fee is set. Inter Milan were a bit cautious with the buy option due to his recent injury. [@martinezferran]
Válasz küldése