Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.10. 10:33:28

Robcsyy írta:Thiago Boltonban köthet ki?
nagyon remélem, hogy egy rossz vicc... nem hiszem, hogy a csodás bolton olyan jó választás lenne számára
angliában elborult klubvezetők vannak, eddig is tudtam... ezért a pénzért el lehetne küldeni Thiago agyonhasznált zokniját...
rosivagyok
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.12.08. 13:09:55

2011.06.10. 10:33:25

Minek Fabregas? Vigyük 12 misiért Javier Pastorét, azt még lehet jobban is járunk!
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.10. 10:28:31

Thiago Boltonban köthet ki?
nagyon remélem, hogy egy rossz vicc... nem hiszem, hogy a csodás bolton olyan jó választás lenne számára
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.06.10. 10:23:02

„Fabregas megvétele az Arsenal és a Barcelona dolga, mi (játékosok) nem tehetünk semmit az ügyben. Xavi, Cesc és én nem vagyunk összeférhetetlenek, nem gondolom, hogy tőlem vagy Xavitól venne el játékperceket. Egy biztos, Cesc érkezése magasabb szintre emelné a csapatunkat" – vélekedett a 27 esztendős spanyol válogatott(Iniesta).
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.06.10. 10:19:13

Most, hogy árcédula került Cescre remélem hamar megegyeznek vele és arsenallal is, mourinhoék.
Minden vágyam, hogy odakerüljön ahova igazából való és még nagyobb öröm lenne számomra, ha Busquetsék szpatnák a clásicókon.
Nekem annyira ellenszenves a srác, mint guti volt. Tökéletesen betöltené a ház hagyta űrt a szívemben.
Kép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.06.10. 10:10:06

Az edzőnké pedig az hogy szükség van rá.
Ez pedig a másik. Ahogyan mondtad, Pep már régóta le akarja igazolni. Ezért követett el egy, még az elsőnél is nagyobb hibát Cesc. Először oké 16 éves volt, egy gyereknek tele lehet beszélni a fejét. Legyen. Viszont tisztában volt azzal, hogy a Barca le akarja igazolni. Miért hosszabbított másfél-két éve az Arsenallal, ha vissza akart jönni, mert már akkor is egyértelmű volt az érdeklődésünk iránta.

Nah már így is jobban belefolytam annál, mint amennyire akartam. Részemről lezárva.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.06.10. 10:03:06

Ha "klasszikusan, régiesen" gondolkozom, akkor azt mondom: ne jöjjön Fabregas, hisz úgy sincs helye a kezdőben.
De talán Guardiola irányítása óta nem szabad "klasszikusan" gondolkozni a fociról. Ez alatt azt értem pl., hogy 15-16 embert állandóan rotálhatna, és nem feltétlenül lenne szükség mindig arra a 11-12 emberre. Fabregas-szal, Sanchez-zel (Rossival), és a tavaly leigazolt, több poszton bevethető Mascherano-val simán megoldhatóak a meccsenkénti változtatások.
Nem tudom, hogy Pep így gondolkodna-e, de abban biztos vagyok, hogy Fabregas és Sanchez sem azért fog jönni 30-40ért, hogy csak minden 5.meccsen legyen kezdő.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.06.10. 10:01:14

mindorokke_barca írta:Azért hoztam fel ezt a példát, hogy Fabregast is csak akkor hoznám ha ennyiért ideadnák, mert jelen pillanatban közel sem létszükség. Erre még rátesz egy lapáttal az is, hogy saját nevelésért főleg nem adnék sokat. Mindegy, ez az én álláspontom.
Így van. Ez a te álláspontod. Az edzőnké pedig az hogy szükség van rá. Én bízom a felkészültségében, mert nem adott okot az ellenkezőjére. STOP.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.06.10. 09:52:56

Pique azért került mindössze 5misibe mert Vidic és Ferdinand mögött mindössze kb. 10 meccset tudott játszani 3 év alatt, míg Fabregas az Arsenal csékája évek óta...
Kösz a felvilágosítást, de tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy mi Piqué és Fabregas helyzete közötti különbség. Nem beszélve arról, hogy az egyik védő, a másik középpályás, az értékben ez az elsődleges szempont. Ezzel csak azt sugalltam, hogy Fabregas sem égetően szükséges, mint ahogyan anno Piquét sem volt az. Olcsón vissza lehetett vásárolni ezért megtette ezt a klub. Az más dolog, hogy Ferguson azóta is veri a fejét a falba emiatt. Arra Pep sem számított, hogy így be fog robbanni.
Azért hoztam fel ezt a példát, hogy Fabregast is csak akkor hoznám ha ennyiért ideadnák, mert jelen pillanatban közel sem létszükség. Erre még rátesz egy lapáttal az is, hogy saját nevelésért főleg nem adnék sokat. Mindegy, ez az én álláspontom.
Előre leszögezném,h lehet hülyeséget írok, mert nem tudom, h működik a Bosman szabály, de Fabregas nem vásárolhatja ki magát!?
Valami olyasmi dereng tavalyról, hogy mintha 15-20 millió az az összeg amiért ezt megtehetné. Ez úgysem valósul meg, 8 éve van az Arsenalnal, nem fogja őket hátbatámadni.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.10. 09:47:59

SuperMessi írta:Pique azért került mindössze 5misibe mert Vidic és Ferdinand mögött mindössze kb. 10 meccset tudott játszani 3 év alatt, míg Fabregas az Arsenal csékája évek óta...Egy játékos árát ez határozza meg és nem az hogy adok egy ötöst mert a Piké is annyi volt és mi nem adunk többet mert itt nevelkedett punktum...Cesc-t a spanyol szabályozás miatt tudták elvinni anno tőlünk, most viszont olyan játékossá nőtte ki magát, akire nagy szükségünk van az edzőnk szerint, 3 éve ő az elsőszámú kiszemeltje. Nyilván irreális összeget nem adunk érte, ahogy nem is adtunk az elmúlt években, de ha 40-ért most odaadják akkor 35 körül el is fogjuk hozni és ez így is van rendjén. És majd az edzőnk tudja hol a helye a csapatban.
Szövegértés...A másik meg mennyien leírták már,hogy valóban a spanyol szabályok miatt,nem kapott itt profi szerződést,de ha ő nem akar az Arsenalba menni akkor nem ment volna...
Kép
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.06.10. 09:42:58

Pique azért került mindössze 5misibe mert Vidic és Ferdinand mögött mindössze kb. 10 meccset tudott játszani 3 év alatt, míg Fabregas az Arsenal csékája évek óta...Egy játékos árát ez határozza meg és nem az hogy adok egy ötöst mert a Piké is annyi volt és mi nem adunk többet mert itt nevelkedett punktum...Cesc-t a spanyol szabályozás miatt tudták elvinni anno tőlünk, most viszont olyan játékossá nőtte ki magát, akire nagy szükségünk van az edzőnk szerint, 3 éve ő az elsőszámú kiszemeltje. Nyilván irreális összeget nem adunk érte, ahogy nem is adtunk az elmúlt években, de ha 40-ért most odaadják akkor 35 körül el is fogjuk hozni és ez így is van rendjén. És majd az edzőnk tudja hol a helye a csapatban.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.06.10. 09:37:43

mindorokke_barca írta:A mundo szerint az Arsenal kész eladni Fabregast viszont nem kérik cserealapként sem Bojant, sem Thiagot, ők kézpénzt szeretnének kapni érte.

Nah, Piquét 5 millióért vettük vissza. Annyit ajánlanék Fabregasért is. Saját nevelésért többet biztos nem. Ha nem tetszik az Arsenalnak, várja meg míg lejár a szerződése, vagy mivel úgyis azért ment el, hogy profi szerződése legyen már 16 évesen, profi fizetéssel, volt ideje gyűjtögetni, fizesse ki a különbözetet. Nem érdekel, hogy lenne-e helye a csapatban a rotálásnak köszönhetően, de ne köpjük már saját magunkat szembe azzal, hogy 40 milliókat adunk a saját neveléseinkért. blöeah
Előre leszögezném,h lehet hülyeséget írok, mert nem tudom, h működik a Bosman szabály, de Fabregas nem vásárolhatja ki magát!? :roll:
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.10. 09:29:21

mindorokke_barca írta:A mundo szerint az Arsenal kész eladni Fabregast viszont nem kérik cserealapként sem Bojant, sem Thiagot, ők kézpénzt szeretnének kapni érte.

Nah, Piquét 5 millióért vettük vissza. Annyit ajánlanék Fabregasért is. Saját nevelésért többet biztos nem. Ha nem tetszik az Arsenalnak, várja meg míg lejár a szerződése, vagy mivel úgyis azért ment el, hogy profi szerződése legyen már 16 évesen, profi fizetéssel, volt ideje gyűjtögetni, fizesse ki a különbözetet. Nem érdekel, hogy lenne-e helye a csapatban a rotálásnak köszönhetően, de ne köpjük már saját magunkat szembe azzal, hogy 40 milliókat adunk a saját neveléseinkért. blöeah
Így van!Amúgy nekem egyre ellenszenvesebb az arc...Sőt az is kezd uncsi lenni,hogy Xavi,Puyol,Piqué meg már Villa is nyalja...
Kép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.06.10. 09:22:20

A mundo szerint az Arsenal kész eladni Fabregast viszont nem kérik cserealapként sem Bojant, sem Thiagot, ők kézpénzt szeretnének kapni érte.

Nah, Piquét 5 millióért vettük vissza. Annyit ajánlanék Fabregasért is. Saját nevelésért többet biztos nem. Ha nem tetszik az Arsenalnak, várja meg míg lejár a szerződése, vagy mivel úgyis azért ment el, hogy profi szerződése legyen már 16 évesen, profi fizetéssel, volt ideje gyűjtögetni, fizesse ki a különbözetet. Nem érdekel, hogy lenne-e helye a csapatban a rotálásnak köszönhetően, de ne köpjük már saját magunkat szembe azzal, hogy 40 milliókat adunk a saját neveléseinkért. blöeah
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.06.10. 09:14:33

A mai hírek szerint, Cescért 40-et kérnek, mi 30-at ajánlunk, Sanchezért 27-et és Bojant kérik, mi 25-öt ajánlunk. Nos ez alapján ha az Udinese nem enged akkor csak Bojan eladásából nem fogjuk tudni megvenni ezt a két játékost akkor el kell adni Thiagot is. Remélem nem így lesz. Főleg hogy ha Cesc jön és Thiago is marad, akkor Keitától nyugodt szívvel meglehetne válni szvsz és ő is ér legalább 15-öt. Szerintem Rossiról sem feledkeztünk meg ha ennyire nem közelednek az álláspontok az Udinesevel. Na majd meglátjuk.
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.06.10. 05:40:40

Kicsit úgy érzem eddig magam mint két évvel ezelött.
Akkor is úgy indúlt, hogy erősen Ibra leigazolása ellen kardoskodtam, ő mégis jött. Felvette a barca mezt és elkezdtem megbékélni vele. Voltak jó megmozdulásai és akkor már imádtam, mint bárki mást aki a mi mezünkben a mi sikerünkért hajt. Majd jött a csúnyácska végjáték, meg az ő elherdálása és utólag azt mondom kár volt őt idehozni (ennyiért).
Most is hasonlóképpen vagyok. Nagyon nem örülnék fabregasert, de úgy érzem jönni fog, és ha jön akkor az ő góljainál vagy gólpasszainál ugyanúgy örülök majd mint ha azt messitől vagy xavitól láttam volna. Ekkor már csak az a bizonyos mez számít majd ez nem kétséges. Már csak az a kérdés 2 esetleg 3 év múlva mit kell a végére írni:
ezt jól benéztem, mert nagyon jó, hogy jött?? vagy
hát ezért se kellett volna kidobni azt a temérdek pénzt??
Meglásssuk...
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.06.10. 05:22:27

d írta:Jön egy támadó, valószínű Sanchez, esetleg Rossi, ha úgy alakul valaki más is. Innentől kezdve mire tudnánk "jobban" elkölteni a pénzt, mint Fabregasra? Vegyünk hátvédet? Nagy szükség nincs rá, amikor három csapatnyi tehetséges hátvéd vár a sorára a B-ben és ha igazak a fel(nem)merülő pletykák, akkor középhátvédet nem is nagyon keresgélünk. Vagy törlesszünk hitelt? Nem mondom, hogy szükség van egy Fabregasra minden áron, de nem nagyon érzem úgy, hogy bármilyen más poszt megerősítésére égető szükség van (bár én szívesen látnék egy Alves-pótlékot, de úgy tűnik erre nem hajlunk és Pep másként oldja majd meg.) Szóval ennyi erővel akár kicsengethetjük a lóvét Fabregasért is, most már eléggé lejárattuk magunkat az átigazolási piacon, sokkal rosszabb üzenetet ez sem fog hordozni.
Ennyi erővel veyük meg c ronaldot vagy 200 misiért. Nem azért mert kell csak mert akkor vagy 3-4 évre nem lesz több gondunk a pénz elherdálásával. Mellesleg ha csatárra elmegy 30, márpedig sanchez nem 20-ért jön majd, fabregasert meg 40-45, akkor már 75 körül vagyunk és akkor se tehetséges occcsó balbekk se álves-pótlék, se semmi nincs még és házalhatunk a fiataljainkal, hogy kitömjük azt a 25-30 millás űrt. Itt teszem hozzá, hogy mindenki tudja a pénzügyi helyzetünket és ha jóelőre lenullázzuk magunkat az nem egy jó tárgyalási alap, amikor jeffrent, bojant esetleg sorianot árusítjuk ki, mindez csakazért, hogy legyen egy fabregasunk aki igazán nem is kell.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.06.09. 23:46:41

Jöjjön Sanchez,a balhátvéd srác (elfelejtettem a nevét.. :oops: ),és ha belefér a keretbe akkor Fabregas (amit Sanchez után kétlek..).A legfontosabb szerintem az, hogy Thiagot semmiféle csereüzletbe ne vonjuk bele, hatalmas benne a potenciál az új Iniestát látom benne hiba lenne elengedni..
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.09. 23:20:09

Jön egy támadó, valószínű Sanchez, esetleg Rossi, ha úgy alakul valaki más is. Innentől kezdve mire tudnánk "jobban" elkölteni a pénzt, mint Fabregasra? Vegyünk hátvédet? Nagy szükség nincs rá, amikor három csapatnyi tehetséges hátvéd vár a sorára a B-ben és ha igazak a fel(nem)merülő pletykák, akkor középhátvédet nem is nagyon keresgélünk. Vagy törlesszünk hitelt? Nem mondom, hogy szükség van egy Fabregasra minden áron, de nem nagyon érzem úgy, hogy bármilyen más poszt megerősítésére égető szükség van (bár én szívesen látnék egy Alves-pótlékot, de úgy tűnik erre nem hajlunk és Pep másként oldja majd meg.) Szóval ennyi erővel akár kicsengethetjük a lóvét Fabregasért is, most már eléggé lejárattuk magunkat az átigazolási piacon, sokkal rosszabb üzenetet ez sem fog hordozni.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.06.09. 23:01:02

marquez2 írta:Kicsit gyakori téma fab? Ez is igaz. Hogy a hsz-ek mindig ugyanazok? És ez nem unalmas-e? Hát ha innen nézzük azt hiszem ezt én is kérdezhettem volna és akkor talán az ellentábornak is van némi köze ahhoz, hogy úgy érzed gyakran ismétlődnek a hsz-ek. Vagy nincs igazam?
Az a rész nem csak neked szólt, hanem mindenkire értettem, legközelebb odaírom.

Továbbá amíg Xavinak 30 fölött évi 60+ meccset kell lenyomnia pihenés nélkül, addig nem beszélhetünk arról, hogy teljesen megvagyunk középen.
CSODA, hogy eddig elkerültek minket a kp-n a sérülések, és nem, nem arra célzok, hogy a sérülések bekövetkezése esetére kell Cesc (még mielőtt valaki rárepülne erre a félmondatomra...), hanem arra, hogy a játékosok fizikai és mentális fittsége miatt kell a rotáció a kp-n, Thiago ehhez MÉG kevés.

(Egyébként tök mindegy, hogy mi hogyan vélekedünk Thiagoról, mert Pep az edző. Ha érkezik Fabre, akkor azért fog érkezni, mert Pep nem érzi annyira rendben a kp-t, mint itt sokan. Illetve Thiagot sem tartja még késznek arra, hogy ő legyen az elsőszámú csereember. Ennyi.)
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.06.09. 22:55:17

Lassan ott tartok, hogy kiváncsi lennék az örülnél-e fabregas érkezésének kérdésre adott válaszok százaléka hogy is nézne ki. Lehet csak én vagyok ezzel így.
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.09. 22:47:15

Zozzy 5 írta:fabregas témához annyit, hogy nem tudom mi alapján gondolja itt pár ember, hogy egy szezont ahol adott egy ilyen terhelés legalább 3 porondon 11 kezdőjátékossal le lehet játszani. kumma nagy szerencsénk volt idén, hogy ezt a szűk keretet elkerülték a sérülések. véleményem szerint ha azoknak a fiataloknak, akikben itt sokan vakon megbíznak a jövőt illetően idén fontos meccseken kell bizonyítaniuk, akkor biza nem érjük el ezeket a dolgokat. thiagoval gyengülünk ha xavi vagy iniesta helyett ő játszik? igen. na és fabregassal? már kevésbé...ennyi, a korszakos bajnoknál igenis legyen egy ilyen elvárás és 1-2 klasszis a padon (akinek nem mindig fabregasnak kell lenni). ettől persze még thiagonak nem kell elmenni...

felesleges lázadozni fabregas ellen, el kell fogadni, hogy a 4es mezt neki tartogatják. és majd meglátjátok, ha idejön és fontos meccseken kulcspasszokat ad majd vagy gólt lő, mindenki el fogja felejteni, hogy anno elment, meg, hogy mennyire "nem fér be erre a középpályára"...
Erre mondom én, hogy +1. Tökéletesen egyetértek. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy, ha nem is menne a játék, akkor a többiek ne tudnák felpezsdíteni a játékát vagy csak a mentalitását. Nem csak a kiváló középpályást vennénk (vissza), hanem egyben a csapategységet is acélosabbá kovácsolja (ami így sem gyenge nálunk).

Szvsz, jöjjön Cesc, természetesen csak elfogadható áron és Thiago vagy Afellay bevonása nélkül. Mellette még Sanchez-t várom és 1 tehetséges fiatal bekket.
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.06.09. 22:44:46

looka írta:
marquez2 írta:Lehet, de hogy a kezdőnek semmi köze nem lenne a jobb játékhoz az is tuti.Akárhová is akarod betuszkolni attól a kezdő semmivel se lesz jobb és mindezt legalább 40 milláért, ez ám az üzlet.
A kezdőnkkel eddig sem volt semmi baj, a gond a keret mélységével van. Sokan le is írták már ezt. Az már más kérdés, hogy vannak, akik szerint a pad mélységével nem lesz gond Cesc nélkül sem, meg vannak, akik szerint csak ő jelent megfelelő pótlást. Én az utóbbi csoportba tartozom.

Amúgy nem unalmas még, hogy évről évre leírjátok ugyanazokat a dolgokat minden átigazolási szezonban, és évre évről ugyanúgy válaszolnak rá? :roll:
Ez a Fabregas-téma már annyiszor lefolyt, hogy külön topikot is lehetne neki nyitni, mindig ugyanolyan hsz-ek... folyamatosan nyomatjátok a felállásokat... nem is csodálom, hogy sűrűn zárva van ez a topik...
A kezdővel eddig sem volt baj-egyetértek
A keret mélységével van némi gond ezzel is egyetértek, csak ez nálam nem egyenlő a középpálya mélységével, mert azzal speciel semmi gond nincs, sőt...40 millát meg okosabbam is el lehetne költeni, ha jobban belegondolok szinte csak okosabban.
Kicsit gyakori téma fab? Ez is igaz. Hogy a hsz-ek mindig ugyanazok? És ez nem unalmas-e? Hát ha innen nézzük azt hiszem ezt én is kérdezhettem volna és akkor talán az ellentábornak is van némi köze ahhoz, hogy úgy érzed gyakran ismétlődnek a hsz-ek. Vagy nincs igazam?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.09. 22:42:45

Zozzy 5 írta:fabregas témához annyit, hogy nem tudom mi alapján gondolja itt pár ember, hogy egy szezont ahol adott egy ilyen terhelés legalább 3 porondon 11 kezdőjátékossal le lehet játszani. kumma nagy szerencsénk volt idén, hogy ezt a szűk keretet elkerülték a sérülések. véleményem szerint ha azoknak a fiataloknak, akikben itt sokan vakon megbíznak a jövőt illetően idén fontos meccseken kell bizonyítaniuk, akkor biza nem érjük el ezeket a dolgokat. thiagoval gyengülünk ha xavi vagy iniesta helyett ő játszik? igen. na és fabregassal? már kevésbé...ennyi, a korszakos bajnoknál igenis legyen egy ilyen elvárás és 1-2 klasszis a padon. ettől persze még thiagonak nem kell elmenni...

felesleges lázadozni fabregas ellen, el kell fogadni, hogy a 4es mezt neki tartogatják. és majd meglátjátok, ha idejön és fontos meccseken kulcspasszokat ad majd vagy gólt lő, mindenki el fogja felejteni, hogy anno elment, meg, hogy mennyire "nem fér be erre a középpályára"...
Köszi.
Végre valaki! :)
nem vagyunk katalánok,nekünk nem kell foglalkozni a nagy öntudattal.
Fabregas óriási szakmai előrelépést jelentene, és nagyot erősödnénk vele,míg Thiago esetében ez nem áll fent.
Thiagoból is lehet nagy játékos,és legyen is, de bőven elfér ide Fabregas,nem kell aggódni.
Más olcsó kp-t venni meg felesleges, mert nem erre van szükség.

Jöjjön csak Cesc, helye van itt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.06.09. 22:39:30

Én már nagyon Várom "Szeszt" :D
Válasz küldése