Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.28. 11:31:19

Annyira nem vészes ez a tizenegyes rúgás.

Látom, sok helyen fennt van már PS2-re is a FIFA, de még nem akarom letötleni, megvárom míg kijön a magyar kommentes. Nem akarok elpazarolni 2 DVd-t azért, hogy aztán újra is kezdjem a karriert meg mindent.
Kép
Avatar
..:Poldi:..
Banner mester
Hozzászólások: 1065
Csatlakozott: 2008.02.24. 15:54:36

2009.09.27. 19:44:44

Jaaaa, hát én azt hittem, h a kapust se látod :) így azért más
Am. ez a gépes verzió gondolom. Igen ratyi... mintha vmi bádogból lenne rajtuk a mez..
Kép
I. Eurobarca Sigverseny győztese..
socio66

2009.09.27. 19:28:26

Na,szóval aki nem tudja elképzelni,illetve akit érdekel,milyen is az új büntető-védés;
http://www.youtube.com/watch?v=jBxE11CXwqg
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.27. 18:36:42

danikaa10 írta:
..:Poldi:.. írta:gólörömök is ugyanazok? Mert akkor a játékélmény -> 0 :\
átvezető videók is? -> 0 :\

Egyébként az nem nehéz, hogy a kapus szemszögéből látod?
Én nekem nem tetszik, hogy a kapus szemszögéből látom, sokkal nehezebb így.
demoval toltam még csak,de veszett nagy ötlet pedig,és miért lenne nehezebb? ha meg az is, az benne a jó,a reális, bár kb ugyanolyan stattal fogom ki ,iszonyat jó volt,h így tették bele.
élethűbb.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
..:Poldi:..
Banner mester
Hozzászólások: 1065
Csatlakozott: 2008.02.24. 15:54:36

2009.09.27. 15:10:26

FifPes 2011 :D
Kép
I. Eurobarca Sigverseny győztese..
socio66

2009.09.27. 14:49:41

Jogos,amit írsz,B99!
De azért pl. a 09 grafikailag nagyot ugrott a 08-hoz képest,főleg a 3D-s fűvel.
Ezenkívül egy évente megjelenő játékon nem lehet állandóan gyökeres változásokat csinálni.
Nade az,hogy a 10 grafikája gyakorlatilag(összhatásra mindenképp) rosszabb,mint az egy évvel ezelőttié és hogy a beígért menedzser mód változások is elmaradtak például,ez azért már sok.
Egyébként azzal is egyetértek,hogy az EA komolyabban fejleszt konzolra,hiszen az a jövő,az a jövedelmezőbb ág.
De attól még lehet egy tisztességes,jó pécés játékot is piacra dobni.
Vagy hagyják abba az egészet és dobják át a licenszeket,meg a többit a Konaminak.
És mindenki jól jár.
Nekik nem kell a csúnya,rossz warezolós pécéseknek fejleszteni,mi meg kapunk végre egy tökéletes játékot.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.09.27. 14:29:02

Pedig amikor pár hónapja leírtam, hogy a PC-s verzió egy köpedelem, mert körülbelül a grafikus brigád dolgozza át a borítót, és kész is van, akkor mintha nem lett volna itt ekkora egyetértés. :) Megy ez is hamachin, játszhattok a haverokkal, még ingyen is van, mi ez az elégedetlenség? :twisted: :D

Viszont ezek az elégedetlenségek kellenek ahhoz, hogy majd a FIFA 14 jó legyen, mert előbb utóbb már tényleg ingyen sem kell senkinek sem, leszoknak a direct-ipről, játszik inkább a félig license-elt, offline PES-en, és előbb utóbb csak észbe kapnak az EA-nál is.
Avatar
..:Poldi:..
Banner mester
Hozzászólások: 1065
Csatlakozott: 2008.02.24. 15:54:36

2009.09.27. 14:25:13

danikaa10 írta:
..:Poldi:.. írta:gólörömök is ugyanazok? Mert akkor a játékélmény -> 0 :\
átvezető videók is? -> 0 :\

Egyébként az nem nehéz, hogy a kapus szemszögéből látod?
Én nekem nem tetszik, hogy a kapus szemszögéből látom, sokkal nehezebb így. Összeségébe nem sokat változott, néhány arc garfikája igen, de mondjuk Messi haja is ugyan olyan mint tavaly, Alves meg Piqué, talán még Valdes meg Ini javult egy kicsit. A fű borzalom, a mozgás se olyan nagy szám azért.

Ahogy korábban is elmondtam, egyedül abban jobb a fifa a pesnél, hogy magyar, másban nem hiszem. :roll:
Ugyan olyan?:| én azt hittem változott..
Kép
I. Eurobarca Sigverseny győztese..
socio66

2009.09.27. 14:23:12

Úgy értve a kapus szemszögéből,hogy a kapu mögül.
Ergo fordul egyet a kamera.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2009.09.27. 14:21:50

danikaa10 írta:
..:Poldi:.. írta:gólörömök is ugyanazok? Mert akkor a játékélmény -> 0 :\
átvezető videók is? -> 0 :\

Egyébként az nem nehéz, hogy a kapus szemszögéből látod?
Én nekem nem tetszik, hogy a kapus szemszögéből látom, sokkal nehezebb így. Összeségébe nem sokat változott, néhány arc garfikája igen, de mondjuk Messi haja is ugyan olyan mint tavaly, Alves meg Piqué, talán még Valdes meg Ini javult egy kicsit. A fű borzalom, a mozgás se olyan nagy szám azért.

Ahogy korábban is elmondtam, egyedül abban jobb a fifa a pesnél, hogy magyar, másban nem hiszem. :roll:
mit lehet a kapus szemszögéből látni???? :D
amúgy meg pc-n már évek óta ka.ki a fifa... ezért is érdemes konzolt venni :)
madridista
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.09.27. 14:06:33

..:Poldi:.. írta:gólörömök is ugyanazok? Mert akkor a játékélmény -> 0 :\
átvezető videók is? -> 0 :\

Egyébként az nem nehéz, hogy a kapus szemszögéből látod?
Én nekem nem tetszik, hogy a kapus szemszögéből látom, sokkal nehezebb így. Összeségébe nem sokat változott, néhány arc garfikája igen, de mondjuk Messi haja is ugyan olyan mint tavaly, Alves meg Piqué, talán még Valdes meg Ini javult egy kicsit. A fű borzalom, a mozgás se olyan nagy szám azért.

Ahogy korábban is elmondtam, egyedül abban jobb a fifa a pesnél, hogy magyar, másban nem hiszem. :roll:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
..:Poldi:..
Banner mester
Hozzászólások: 1065
Csatlakozott: 2008.02.24. 15:54:36

2009.09.27. 13:54:54

gólörömök is ugyanazok? Mert akkor a játékélmény -> 0 :\
átvezető videók is? -> 0 :\

Egyébként az nem nehéz, hogy a kapus szemszögéből látod?
Kép
I. Eurobarca Sigverseny győztese..
socio66

2009.09.27. 13:48:21

Perrero írta: főleg, hogy letöltöd... a menü meg nem k.rva mindegy amúgy :?:
Sajnálom,hogy nincs pénzem/ünk megvenni ezeket a játékokat ennyi pénzért,szerintem Mo-n jelenleg kevesen engedhetik meg maguknak,hogy minden játékot eredetiben szerezzenek be.
Ettől még leírhatom,hogy gyalázat,hogy egy update-elt játékot dobnak ki évről-évre ugyanazon a horribilis áron,nem :?:
A menü meg csak egy apróság a sok közül,de pont ezek az apróságok dobnák fel a játékot(új menü,új átvezető,videók,gólörömök,reklamálások stb..) és mivel ezeket nem sok idő,meg energia kivitelezni,ezért dühítő,hogy évek óta nem képesek foglalkozni vele.
De igazad van,'k.rva' mindegy a menü,meg az egész játék,jó nekünk ez is, élvezzük..!
Csak azt nem értem,hogy amikor a fejlesztő csapat ránéz erre a gyepre például,akkor azt mondják,hogy na,oké,ez jó lesz..? vagy mi?
Mert rajtuk kívül kb. mindenki látja,hogy valami borzalom az egész.
Nem is értem,hogy gondolták ezt..
@Ozsi:oké.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.09.27. 13:34:31

Gyerekek,ez megint hatalmas csalódás.

Semmi.Ennyi erővel kiadhatták volna a 09 update néven.A menü ugyanaz,az grafika a fű szempontjából szarabb,mint volt.A mozgások ugyanazok,a gólörömök ugyanazok,az átvezető videók ugyanazok,ráadásul az elején bejátszás sincs.

Egyetlen pozitívum,hogy a tizenegyesnél,amikor te védesz,akkor a kapus szemszögéből látod az eseményeket,ez tetszett,azon kívül 0,0.

Szégyen.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
..:Poldi:..
Banner mester
Hozzászólások: 1065
Csatlakozott: 2008.02.24. 15:54:36

2009.09.27. 13:32:30

és mi van ha ez a verzió se az igazi még? :) lehet, hogy a valós, eredeti full más lesz
Kép
I. Eurobarca Sigverseny győztese..
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.27. 13:30:07

nekem menükkel sose volt gondom, és nem is zavarna,ha teljesen hasonló maradna, viszont a fű témát nem értem, azon kiakadok, ha már nem tudtak/akartak jobbat a 09nél (nekem az nagyon tetszik),akkor miért nem hagyták úgy? mert ha tényleg olyan lesz a rendes mint a demoban,az tényleg botrány. miért rontották így le a 09hez képest is? többi dolog nekem meg fog felelni,viszont egy ilyen dolog mint a fű,amit konstans látunk,nem is kis "mennyiségben" nagyon zavaró fog lenni.

még egyszer a költői kérdés: MIÉRT NEM HAGYTÁK LEGALÁBB ÚGY MINT A 09BEN, reménykedem továbbra is,h csak a demoban ilyen förtelmes.

szerk: Socio! Please ha már tré az msned (az mert ezek szerint nem kapod meg üzeneteim,hiába vagy elérhető) legyél hamachin többet, nem fogok püket küldözgetni)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.09.27. 13:14:37

socio66 írta:Aki letöltötte már a teljes verziót,az írjon majd véleményt róla.
A Dome fórumán eléggé lehúzzák,állítólag semmit nem változott az egész,a menedzser mód sem,a fű pedig ugyanolyan elba(..)ltázott,mint a demóban.
Ha ez így van,akkor azt hiszem,idéntől fog teljes mértékben hidegen hagyni a játék. Körülbelül két-három éve játszunk ugyanazzal a menüvel, ugyanolyan menedzser módban és nézzük ugyanazokat az átvezetővideókat, animációkat. Ez botrányos!
A legapróbb dolgokban nem képesek változtatni,amik már jócskán előrevinnék a játékot. Szánalom!
Mondom ezt anélkül,hogy kipróbáltam volna a játékot,tehát minden szavam egyenlőre feltételes módban értendő,de az előjelek cseppet sem biztatóak.
Valamit lépnünk kell nekünk,játékosoknak is,mert az azért nagyon durva, hogy gyakorlatilag egy 'updatelt',felújított játékot kapunk évről évre,Fifa néven,tizenakárhányezer forintért..
Ugyanaz , mint eddig.
A meccs közben ha nyomsz egy ESC-et, akkor más a menü,amúgy teljesen megegyezik a tavalyival.
1-2kis különbség van.
socio66

2009.09.27. 13:11:38

Aki letöltötte már a teljes verziót,az írjon majd véleményt róla.
A Dome fórumán eléggé lehúzzák,állítólag semmit nem változott az egész,a menedzser mód sem,a fű pedig ugyanolyan elba(..)ltázott,mint a demóban.
Ha ez így van,akkor azt hiszem,idéntől fog teljes mértékben hidegen hagyni a játék. Körülbelül két-három éve játszunk ugyanazzal a menüvel, ugyanolyan menedzser módban és nézzük ugyanazokat az átvezetővideókat, animációkat. Ez botrányos!
A legapróbb dolgokban nem képesek változtatni,amik már jócskán előrevinnék a játékot. Szánalom!
Mondom ezt anélkül,hogy kipróbáltam volna a játékot,tehát minden szavam egyenlőre feltételes módban értendő,de az előjelek cseppet sem biztatóak.
Valamit lépnünk kell nekünk,játékosoknak is,mert az azért nagyon durva, hogy gyakorlatilag egy 'updatelt',felújított játékot kapunk évről évre,Fifa néven,tizenakárhányezer forintért..
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.27. 12:05:21

Konzolon itt PS3-at és Xboxot értesz gondolom. Mert, hogy Ps2-re nem változtatnak az tuti. Én szegény vagyok, nekem csak az van, és az egy botrány. Legalább is ami a 2009-et illeti.
Kép
Avatar
abraka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.08.28. 21:31:56

2009.09.27. 00:55:10

ozsimiki írta:
Perrero írta:Razoros verzió is van, a magyarosítást meg fel szokták tenni külön
fifa10 trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=JiPsVUPo ... r_embedded

én még nem szedem le ezt a verziót, szerintem kizárt,h a végleges,mivel a fű a hozzászólások alapján szinte semmit se javult a demohoz képest, pár vidin meg minőségi javulás látható.
Pedig sajnos hidd el ez a végleges, ugyanez lesz a "magyar" verzió is. 2004-től nem változtattak sose a demo után és most se fognak, arra mérget vehetsz.
A videó, amit belinkeltél az konzolos trailer és teljesen más tészta mint a PC-s verzió.
A PC felhasználóknak megint egy ritka ocsmány játékkal szúrják ki a szemüket, mint tavaly. Ezt már megszokhattuk az EA-től.
Viszont konzolon megint ütős lesz.
Kép
7_Barna_7
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2008.12.14. 17:07:21
Tartózkodási hely: Kecskéd

2009.09.27. 00:30:29

valaki megtudja adni a fifa 10 regisztrációs kódját?
Més qué un Club!
Visca el Barca!
Katalán a szív,kék a lélek,BARCELONA fan maradok amíg élek!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.26. 22:47:32

Perrero írta:Razoros verzió is van, a magyarosítást meg fel szokták tenni külön
fifa10 trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=JiPsVUPo ... r_embedded

én még nem szedem le ezt a verziót, szerintem kizárt,h a végleges,mivel a fű a hozzászólások alapján szinte semmit se javult a demohoz képest, pár vidin meg minőségi javulás látható.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
robbyt
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.03.05. 09:51:02
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou!

2009.09.26. 12:26:54

Igen, még angol,de nem Clone dvd-s,fent van a razor1911-es verzió is!Magyar változat elvileg október 2-án!
Válasz küldése