Hattrick.org - Eurobarca Föderáció

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.02.23. 20:39:52

Ezt nem hiszem el! Az egyik belső középpályásomnak már 3 hete szintet kellett volna lépnie, de még mindig nem, és így van ez a másik 2 belső kp-mal is, az egyiknek már múlt héten, a másiknak ma kellett volna szintet lépnie, de nem!!! Mind a 3 szintlépés határán van és mint ha nem is kaptak volna EDZÉST,de persze azok a játékosok akik nem voltak a határon, fejlődtek.
Ez mi?????!!!
[auto_cenzúra] nagy kárt okoznak nekem így. Jövőhéten meg már 4 játékosomnak kéne szintet lépni. Ez vmi bug,játékhiba? [auto_cenzúra] idegesítő. :evil: :evil:
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.02.20. 16:32:40

MichaaBee írta:
szszabolcs19 írta:

A sérülést pedig nem veszi figyelembe a formánál. Miért is venné? :) Nem sajnál meg, hogy szegényke be akarta tenni, de nem tudta mert sérült volt, így nem csökken a forma... Jó is lenne. :) A valóságban is sokszor formahanyatlással jár a sérülés, ez van, szívás. :wink: Egyébként pedig nem írott szabály, hogy ha nem játszik, akkor csökken a forma, csak így jelentősen nagyobb rá az esély. De ugyanúgy növekedhet, ha nem játszik és csökkenhet, ha igen. Mindig a rejtett háttérformához közelít, amit nem ismerhetünk.
@MichaaBee:

Köszi! Biztos tudod, hogy védekezést edzetek. A HO hétről hétre írja, hogy 0.7 (mondtam egy kb számot) fejlődött a játékosom.
Azoknál a játékosoknál természetesen nem írja, aki nem játszott a védelemben. Viszont volt nem egyszer, hogy a védelem szélén játszó játékost támadóba küldtem fel és a HO szerint nem fejlődött semmit. Amikor meg ugyan ezen a poszton volt alap-ban játszatva, akkor meg kapott fejlődést.

Szerinted a HO megőrölt, vagy ilyenkor mi van???

Üdv: Szab
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2012.02.16. 11:40:19

Sziasztok!

Valami infot tudtok-e az uj szezonrol, a "nagy valtoztatasokrol" ?

A szemelyzetrol szolo valtoztatasokrol?
Lessz-e valami belole?
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
Avatar
Pety-d
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2008.06.13. 23:22:55
Tartózkodási hely: Közeli helyeken...

2012.02.16. 10:34:02

Valaki barátságos meccs? 582221
Hattrick: Retro KFC
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.02.15. 20:28:52

Valszeg fogok venni egy 20 éves szélsőt, mert fontos hogy erősítsem a csapatomat, meg az is amit nem rég írtál itt a fórumon, hogy minél több helyen töröm át az ellenfél védelmét, annál nagyobb az esélyem a győzelemre. Már pedig jelenleg csak a középső támadásom erős, a szélső mint előbb írtam nulla. Mivel a középpályám erős így aztán szélre is több akciót adna nekem a mérkőzésmotor (bár így is szoktam szélről gólokat szerezni). :D

Az átadás edzésen már én is gondolkodtam, azzal nagyot tudnák dobni a játékosaim (és ami fontos nem csak a középpályásaim) értékén.

Amit írsz,hogy venni 10 fiatal középpályást és őket egyszerre edzetni, az sem rossz terv,sokat gondolkoztam már rajta, csak ha most eladom a középpályásaimat, akkor gyengül a középpályám és visszaeshetek a hatodba, és akkor hiába vettem ilyen jó csatárt, amolyan jó kapust, védőt, mert hatodban nincs rájuk szükség.
Eddig mindig azt csináltam, hogy a beérett (titáni) középpályásaimat egyenként eladtam, és a helyükre felhoztam a "B" (barimeccseken edzett) fiatal középpályásaimból egyet, és így nem gyengült drasztikusan a középpályám, a bejövő pénzből meg erősítettem más poszton. Most is így csinálom.
Lehet, hogy egyszer váltani kell, eladni az összes középpályásomat és helyükre jöhetnek a fiatalok. Ha idén nem sikerül bent maradni az ötödben, akkor ez a forgatókönyv fog érvényesülni. :? :idea:
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.15. 19:45:14

piton írta:
MichaaBee írta: Ja hogy játékszervezést edzel? Akkor szóba se jöhet a szélső. :D Szélső posztokon is van jsz-edzés, használd ki amennyire csak lehet. Fiatal középpályásokat vegyél oda és játszanak középre tolva, így kp-n elég erős leszel. Középső támadásod elég, védelmen erősíts akkor egy kicsit és kész. Amúgy pedig vegetálj el ötödben, amíg be nem érnek a jókis középpályások, aztán egy részüket eladod és irány a negyed.
Annyira nem vagyok oda szélső posztos edzésért, nagyon lassan lépnek szintet azok a játékosok akiket csak ott játszatok. Egy fiatal 20-21 világklasszis szélsőt azért vennék és annak ugyanúgy tudnám edzetni a játékszervezését és később még jó pénzért el is tudnám adni, haszonnal.

Az rendben van, hogy 1-2 szezon múlva eladom a középpályásaimat, de akkor azok a fiatalok akik a helyükre lépnek, nem fognak olyan jó labda birtoklást produkálni, tehát hogy tudnák így feljutni a negyedbe?
Felvázolhatnál nekem mint kp edző egy tervet ezzel kapcsolatban, hogy a bejövő pénz mire költsem, esetleg áttérjek- e utána más edzésre. Mert sokszor voltam ötödben, de onnan még nem jutottam előbbre, most már illene.
Hosszútávon fenntartani a kp-edzést szerintem lehetetlen. Legendásig esetleg el tudod edzegetni őket, de akkor már másodosztály-szintű középpályássoros lesz. Úgyhogy ha nem akarsz váltani semmikor, akkor előbb utóbb el kell majd őket adni.

Én úgy csinálom, hogy mit edzek azt tolom kb. 4 szezonig, aztán eladom az edzettek felét, abból van a pénz, a másik fele erősíti a csapatot és közbne olyan edzésre váltok, amivel őket tovább edzem. Klasszikus példa erre pl az, hogy középpályásokat edzel, mondjuk 6 db eléri a titáni-földöntúlit, 4 olyan ragyogó környékén van, a 4 ragyogót és 2 titánit eladod, marad magadnak 4 titáni kp, veszel mellé a pénzből csatárt, szélsőt, amit akarsz, és tolod mindnek az átadást. De ez csak egy szemléltető példa. :)

A szélsőposztok kihasználására nem rossz ötlet a világklasszis szélső megvétele, de nekem van vele pár problémám. :) Egyrészt a világklasszis szélső max negyedben jó még, harmadban már inkább több kell. (Mindig úgy tervezek, hogy a magasabb osztályoknak megfeleljen a csapatom. :) ), Márpedig ahhoz, hogy mondjuk titáni-földöntúli szélsőt vegyél, ki kell fizetned a gatyádat. Már a világklasszis se túl olcsó és szerintem ahhoz képest gazdaságosabb fiatal kp-t edzetni ott is. (Viszont a szélső meg erősíti a csapatodat.)

Harmadik lehetőség az edzéshelyek maximális kihasználására a rotálgatás. 10 játékos 10 hét alatt végigforog mind a 10 helyen, így 6-szor lesz kp, 4-szer szélső, s ezáltal 8 hét értékű teljes edzést kap. Így mondjuk egy picivel tovább tart mindnek az edzése, de a végén van 10 egyforma erős középpályás.

Kinek melyik szimpatikus. :)


megj.: ha úgy gondolod, hogy jobb egy 20 éves világklasszis, mert azzal is nyersz pénzt és erősíti pár szezonig a csapatod, akkor ne hagyd magad lebeszélni róla. :wink: Nem állítom, hogy rosszabb megoldás, sőt. Sose számoltam utána, csak a pénzügyi részét néztem meg :arrow: elég drága egy szélső. De Neked pl lehet elég még egy világklasszis szélső pár szezonig. Úgyhogy át kell rágnod a témát.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.02.15. 19:34:08

MichaaBee írta: Ja hogy játékszervezést edzel? Akkor szóba se jöhet a szélső. :D Szélső posztokon is van jsz-edzés, használd ki amennyire csak lehet. Fiatal középpályásokat vegyél oda és játszanak középre tolva, így kp-n elég erős leszel. Középső támadásod elég, védelmen erősíts akkor egy kicsit és kész. Amúgy pedig vegetálj el ötödben, amíg be nem érnek a jókis középpályások, aztán egy részüket eladod és irány a negyed.
Annyira nem vagyok oda szélső posztos edzésért, nagyon lassan lépnek szintet azok a játékosok akiket csak ott játszatok. Egy fiatal 20-21 világklasszis szélsőt azért vennék és annak ugyanúgy tudnám edzetni a játékszervezését és később még jó pénzért el is tudnám adni, haszonnal.

Az rendben van, hogy 1-2 szezon múlva eladom a középpályásaimat, de akkor azok a fiatalok akik a helyükre lépnek, nem fognak olyan jó labda birtoklást produkálni, tehát hogy tudnák így feljutni a negyedbe?
Felvázolhatnál nekem mint kp edző egy tervet ezzel kapcsolatban, hogy a bejövő pénz mire költsem, esetleg áttérjek- e utána más edzésre. Mert sokszor voltam ötödben, de onnan még nem jutottam előbbre, most már illene.
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.15. 19:20:17

piton írta:
MichaaBee írta:
Egyébként mit edzel? Nem néztem meg rendesen a csapatodat, csak néhány meccsed értékelését.

Ja és pontrúgód legyen még. :)
Játékszervezést edzek.
Nem mindig játszatom a védőket középen, van amikor a 2 szélen és középen is van egy. Csak 3 védős szisztémába játszok, hol így hol úgy helyezem őket. Természetesen megszoktam nézni, hogy az ellenfél támadásai hol erősek, és oda helyezek több védőt.

Akkor most védőt fogok venni, aztán gyűjtök egy szélsőre.
Régebben már hoztam remek-nagyszerű-jó védelmet, szóval, egy új fiatal védővel ez nem lehet gond. Csak most azt kell majd megnéznem, hogy a védőmnek, a játékszervezése v a szélsőjátéka legyen elégséges szintű (megf-jó).
Amúgy van pontrúgóm (ragyogó). Ez külön fontos?
Ja hogy játékszervezést edzel? Akkor szóba se jöhet a szélső. :D Szélső posztokon is van jsz-edzés, használd ki amennyire csak lehet. Fiatal középpályásokat vegyél oda és játszanak középre tolva, így kp-n elég erős leszel. Középső támadásod elég, védelmen erősíts akkor egy kicsit és kész. Amúgy pedig vegetálj el ötödben, amíg be nem érnek a jókis középpályások, aztán egy részüket eladod és irány a negyed.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.02.15. 18:55:24

MichaaBee írta:
Egyébként mit edzel? Nem néztem meg rendesen a csapatodat, csak néhány meccsed értékelését.

Ja és pontrúgód legyen még. :)
Játékszervezést edzek.
Nem mindig játszatom a védőket középen, van amikor a 2 szélen és középen is van egy. Csak 3 védős szisztémába játszok, hol így hol úgy helyezem őket. Természetesen megszoktam nézni, hogy az ellenfél támadásai hol erősek, és oda helyezek több védőt.

Akkor most védőt fogok venni, aztán gyűjtök egy szélsőre.
Régebben már hoztam remek-nagyszerű-jó védelmet, szóval, egy új fiatal védővel ez nem lehet gond. Csak most azt kell majd megnéznem, hogy a védőmnek, a játékszervezése v a szélsőjátéka legyen elégséges szintű (megf-jó).
Amúgy van pontrúgóm (ragyogó). Ez külön fontos?
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.15. 18:20:03

@piton: a védőidet miért mind középre teszed? Így széleken alig van védelmed, ezen ötödben át fognak robogni. Szóval ha elosztva tudsz remek-remek-remek körüli védelmet, akkor az emlékeim szerint elég ötödben és inkább egy szélsőt kellene venned. Ha ennél jóval gyengébb a védelmed, akkor azon erősíts, de azt javaslom, hogy ne csak középen, hanem a széleken is. Tehát olyan jó-remek védelem legyen mindenhol, picit több nem baj. A támadásod középen imponáló, a középpályád elégnek tűnik. Tehát ha elég erősre meg tudod oldani a védelemet, akkor nézz szélső után.

Egyébként mit edzel? Nem néztem meg rendesen a csapatodat, csak néhány meccsed értékelését.

Ja és pontrúgód legyen még. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.02.15. 16:20:26

Hali!
MichaaBee adhatnál nekem egy jó tanácsot, vagy is segíteni a választásban.
Azon gondolkodok hogy milyen poszton erősítsem meg a csapatomat, most hogy visszajutottam az ötödbe. Védőt vagy szélsőt akarok venni (természetfeletti az elvárás mind2-ből). A szélsők drágábbak, de van (lesz) rá keretem. A védelmem most sem rossz, de egy új fiatal védővel elég erős lenne, úgy hogy van egy jó kis kapusom (világklassz védés, kiemelkedő védekezéssel). Szélsőjátékom most egyenlő a nullával, középre tolt középpályásokkal töltöm be a posztot.
Csatársoromat nem rég erősítettem meg,azzal nincs gond.
Kíváncsi vagyok a véleményedre.
Csapatom: Ádáz Pitonok (159070) /utolsó meccsemen (ma) a legjobbjaim játszottak/
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.14. 19:50:16

szszabolcs19 írta:Ugye jól gondolom, hogy a hétvégén (18.-án) kezdődik a bajnokság?

Illetve mi van akkor, hogy ha van egy sérült játékosom(2 hetes sérülésről beszélhetünk összesen) és ez a játékos szerda este, vagy csütörtök délelőtt épül fel, és sem a hétvégén, sem a szerdai meccsen nem játszott. Ilyenkor veszít a formájából? (számomra ez egyenlőre nem annyira tiszta, hogy akkro ez most úgy számolja a gép, hogy nem játszott az adott héten, és akkor mindenképpen veszít, vagy figyelembe veszi a sérülést vhogy:S)

Üdv: Szab
A bajnokság 25-én indul.

A sérülést pedig nem veszi figyelembe a formánál. Miért is venné? :) Nem sajnál meg, hogy szegényke be akarta tenni, de nem tudta mert sérült volt, így nem csökken a forma... Jó is lenne. :) A valóságban is sokszor formahanyatlással jár a sérülés, ez van, szívás. :wink: Egyébként pedig nem írott szabály, hogy ha nem játszik, akkor csökken a forma, csak így jelentősen nagyobb rá az esély. De ugyanúgy növekedhet, ha nem játszik és csökkenhet, ha igen. Mindig a rejtett háttérformához közelít, amit nem ismerhetünk.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.14. 16:24:47

szszabolcs19 írta:Ugye jól gondolom, hogy a hétvégén (18.-án) kezdődik a bajnokság?

Illetve mi van akkor, hogy ha van egy sérült játékosom(2 hetes sérülésről beszélhetünk összesen) és ez a játékos szerda este, vagy csütörtök délelőtt épül fel, és sem a hétvégén, sem a szerdai meccsen nem játszott. Ilyenkor veszít a formájából? (számomra ez egyenlőre nem annyira tiszta, hogy akkro ez most úgy számolja a gép, hogy nem játszott az adott héten, és akkor mindenképpen veszít, vagy figyelembe veszi a sérülést vhogy:S)

Üdv: Szab
Jövő héten kezdődik a bajnokság :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.02.14. 15:26:56

Ugye jól gondolom, hogy a hétvégén (18.-án) kezdődik a bajnokság?

Illetve mi van akkor, hogy ha van egy sérült játékosom(2 hetes sérülésről beszélhetünk összesen) és ez a játékos szerda este, vagy csütörtök délelőtt épül fel, és sem a hétvégén, sem a szerdai meccsen nem játszott. Ilyenkor veszít a formájából? (számomra ez egyenlőre nem annyira tiszta, hogy akkro ez most úgy számolja a gép, hogy nem játszott az adott héten, és akkor mindenképpen veszít, vagy figyelembe veszi a sérülést vhogy:S)

Üdv: Szab
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.02.12. 12:33:54

MichaaBee írta:
szszabolcs19 írta:
Szívesen! :) Sokkal simább is lehetett volna a meccs, de végül csak megadta a végső sikert a motor. :D

Nekem is sikeres volt a mai nap HT-n, 5-0-ra nyertem, így maradok jövőre is harmadban. Másik apró sikerélmény, hogy meglett a ragyogó átlagos meccsértékelés. 8)
Gratula! Elég sima meccs volt a tiéd, ahogy néztem:)
Röviden átnéztem az új bajnokságom csapatait, és féllábbal a középmezőnyben végezhetek, ha odateszem magam, akkor talán az elsőség is meglehet, de én úgy érzem, hogy még erősítenem kell a csapaton, illetve a stadiont nem ártana megint bővíteni egy picit:) Az első 3 meccs után meglátom, hogy mit kezdek ezzel a pénzzel...vagy stadionba ölöm, vagy vmi fiatalabb játékosra:)

Üdv: Szab
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.11. 18:18:06

szszabolcs19 írta:MichaaBee--> Köszönöm szépen a segítségedet!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Sikerült feljutnom!:) 1-1 után 1-2-nyertem a meccset hosszabbításban:)

Még1* köszi!!!:)

Üdv: Szab
Szívesen! :) Sokkal simább is lehetett volna a meccs, de végül csak megadta a végső sikert a motor. :D

Nekem is sikeres volt a mai nap HT-n, 5-0-ra nyertem, így maradok jövőre is harmadban. Másik apró sikerélmény, hogy meglett a ragyogó átlagos meccsértékelés. 8)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.11. 18:08:43

Hú bakker. Ugye most voltak az osztályozók és hát nem jártam vmi jól. Egy elég erős osztályban vagyok, erre az elsőnk följutott egy brutális mákos meccsen és egy sokkal erősebb esett ki hozzánk. A jó, hogy az egyik csapat nem állította be a beállításait, így egy gyengébb feljutott, de sztem így összességében rosszabbul állok, mintha minden maradt volna a régiben.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.02.11. 17:53:26

MichaaBee--> Köszönöm szépen a segítségedet!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Sikerült feljutnom!:) 1-1 után 1-2-nyertem a meccset hosszabbításban:)

Még1* köszi!!!:)

Üdv: Szab
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.02.10. 22:00:28

MichaaBee írta:@Szabolcs:

Egyenlően támadj mindkét szélen és NE tedd be szerintem a széleken támadás taktikát. Elég erősen támad középen, nincs értelme meggyengítened a középső védelmedet. Ha pedig 50%-ban ütöd át a védelmét két helyen, az már bőven jó, és sokkal jobb, mint csak 1 heleyn 70%-kal, máshol pedig zérushoz közelítve. :)

A másik, amit gondolom észrevettél, hogy mindig a jobb oldali támadása az erős, a bal elhanyagolható. Úgyhogy a védelmed középen és baloldalt legyen erős, a jobb oldallal nem kell foglalkoznod különösebben.

Sok sikert! :wink:
Köszi szépen az infót és a biztatást!:)Ez a dolog mindig is dilemma volt számomra...eddig. Én is észrevettem és foglalkoztam a problémával, de a védelmemet annó(pár szezonnal ezelőtt) úgy raktam össze, hogy mind a 3 fele megegyező erősségű legyen(az 5-4-1 miatt a köz. védekezés erősebb, bár ezt nekem kell neked ecsetelnem!:)), hogy ne kelljen kompromisszumokat kötnöm:P:)
Remélem összejön!:)

THX:)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.10. 21:54:23

@Szabolcs:

Egyenlően támadj mindkét szélen és NE tedd be szerintem a széleken támadás taktikát. Elég erősen támad középen, nincs értelme meggyengítened a középső védelmedet. Ha pedig 50%-ban ütöd át a védelmét két helyen, az már bőven jó, és sokkal jobb, mint csak 1 heleyn 70%-kal, máshol pedig zérushoz közelítve. :)

A másik, amit gondolom észrevettél, hogy mindig a jobb oldali támadása az erős, a bal elhanyagolható. Úgyhogy a védelmed középen és baloldalt legyen erős, a jobb oldallal nem kell foglalkoznod különösebben.

Sok sikert! :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.02.10. 20:50:52

Egy igen fontos kérdésem lenne! Még a szombati osztályozó mérkőzés előtt kellene az infó, vagyis a jó tanács.

A lényeg, hogy én csak széleken tudok felmutatni érdemben támadást, viszont az ellenfelem is elég jó szélen. Olyannyira, hogy ez a problémám.

HO szerint ha mind a 2 szélre elosztom az erőimet, akkor:
az én jobb és bal oldali támadásom kb 50%-ban lesz az ő védelmével szemben +- 1-3%

A másik verzió, hogy csak az egyik szélre koncentrálom az erőimet, akkor ez a szitu:
egyik oldal 18% a másik meg 61%. Jelen esetben az ő nagyszerű(9.5)-ös bal oldali védelme az én természetfeletti(14.5-ös) jobb oldali támadásommal szemben.

Melyik verzió legyen szerintetek és miért? Nagyon fontos lenne!!! Előre is köszi! Ja, a szélsőjáték taktika az befigyel majd, ha számít itt most ez vmit:)

Üdv: Szab
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.02.09. 19:07:39

Barcaman1993 írta:Na mi van? Ma már nem lesz edzés? Elvileg semmivel semmi probléma sincsen, de még mindig nem történt meg... Nagyon bosszantó.
Nálam minden ok! 2 játékosom is természetfeletti védekezésre fejlődött a mai nappal:)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.09. 18:14:17

Na mi van? Ma már nem lesz edzés? Elvileg semmivel semmi probléma sincsen, de még mindig nem történt meg... Nagyon bosszantó.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.02.07. 21:09:12

MichaaBee írta:
@Szabolcs: Másold be a meccs azonosítót, mondd meg melyik a csapatod és megnézem, hogy mik az esélyeid/lehetőségeid.

Első ránézésre nem lehet gondod, ha ekkora fölényed van középpályán. MOTS gondolom természetes. :)
Egyértelmű a MOTS:) több mint egy egésszel erősebb lenne a kp-ém, és az összes támadásom, hanem sérült volna le az általad javasolt védekező csatárom:S
352790794
352790798

Ez csak 2 példa, de pl az előző szezonban ugyan itt a már feljutot csapat ellen játszottam egy 1-1-et és egy vesztett 1-2-őt... Ott is volt neki 2 helyzete, nekem meg 6-8:S
Tudom, hogy ilyen van, csak néha idegesítő, hogy nem bírják berugni:S Illetve hátha van rá vmi megoldás.

Előre is THX:)
djibril
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.17. 22:50:17

2012.02.07. 20:48:22

streho87 írta:én eskü nem értem ezt a hattrickot már...a középpályám ugyanazon 5 emberrel egyszer megfelelő (átlagos) előrejelzést ad, köv. héten meg középszerű (éppen)...aminek úgy néz ki a feljutás itta meg a levét, mert kikaptam a 2.tól és így ő lett a bajnok...
Egyik héten hazai pályán játszottál, másik héten idegenben. Egyik héten jobb formában voltak a srácok, mint a másikon. Egyik héten picivel jobban állt a csapatszellem, mint az azt követő héten.
Már az első jelenthet közel 1 szint különbséget, de a többi is nagyban befolyásol. :wink:
csabooo írta:még mindig várom a tanácsokat Embarassed
Ha nagyon rossz kapusod van most, és az eladandó kp-t helyettesítő playa nem ront sokat a középpályádon (ami a játékszervezés edzés miatt előbb-utóbb úgyis el fogja érni a jelenlegi szintet), akkor szerezd be azt a kapust nyugodtan. A kapusnál figyelj arra, hogy legalább kiemelkedő pontrúgása is legyen! :wink:
Válasz küldése