USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.04.12. 17:02:15

Így, hogy a Rockets visszaesett a hatodik helyre, egyértelmű, hogy Curry lesz az MVP.

Wiggins pontátlaga az utóbbi 10 meccsen: 24,3. És asszem azt mondták, hogy az elején még nem lesz támadójátéka.

A Heat kiszállt, a két helyre maradt a Celtics/Nets/Pacers.

Knicks - Magic második negyed magas színvonalú játékot hozott, 8 ill. 7 pontot dobtak a csapatok. Vagy lehet, hogy csak a védekezés volt kőkemény :mrgreen:

Perkins megvolt?
https://youtu.be/Z6MZTh6qRgA" target="_blank

Matt Barnes Says Allen Iverson Routinely Spent $30K to $40K at Strip Clubs:
KATT

A Miami Heat centere, Hassan Whiteside hivatalosan kvalifikálta magát a Legtöbbet Fejlődött Játékos díjára, legalábbis a liga álláspontja szerint - ebben egyébként maga a játékos sem volt biztos eddig. Az NBA egyik szóvivője a Sun Sentinelnek elmondta, hogy egyedül azok a kosarasok nem vehetnek részt a voksolásban, akik első évüket töltik a ligában. A díj hivatalos leírása szerint az elismerés azé a játékosé, aki a legnagyobb fejlődést mutatta az előző szezonhoz vagy szezonokhoz képest - hozzátéve, hogy nem olyan játékosnak találták ki, aki nagy visszatérő.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.04.12. 13:10:52

Imádom a szakállt de szerintem Curry az MVP. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.04.12. 12:49:57

https://vine.co/v/euA6nDPMxWJ" target="_blank
Ez gyönyörű.:D Év végi összefoglalóba mehet. #spowentcrazy #whitesidehasadarkside

Egyébként nálam Curry, Green, Butler, IT, Wiggins, Kerr..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.10. 23:20:30

Szerintem csak két kategória lehet kérdés.
MIP: Butler
Hatodik ember: Tamáska. :D
ROTY: Wiggins

Az év védője meg az MVP kérdéses szerintem. Utóbbinál Harden vs Curry, míg előbbinél szerintem háromesélyes a dolog. Davis, Green és nagyon nem szabad elfeledkezni Leonardról. Defenseive rating statisztikában is veri pl Greent.
1. Kawhi Leonard ▪ SAS 96.1
2. Andrew Bogut ▪ GSW 96.2
3. Draymond Green ▪ GSW 96.8
Labdalopásokat is vezeti, s ilyen magas számot azért ritkán szoktak összehozni lopásból.

Év edzője is lehet még kérdés, de Kerr úgyis megkapja. Itt nem hiszem, hogy más megkapná. Akármennyire is remek volt idén Atlanta és Budenholzer, a GSW elképesztő alapszakaszt produkált. Mondjuk Stevens se piskóta. :D

szerk: megvertük a Clevelandet, Január 7-e óta először kaptak ki otthon. Hatalmas lépést tettünk a PO-ért (szerintem a maradék 3 meccsből egyet kell "csak" megnyerni és elég lesz). Mi meg nyertünk hatot zsinórban idegenben. Oké a negyedikre nem erőltették a dolgot, de James csak volt, s végig vezettünk tíz körüli különbséggel. Harmadikban volt egy nagyon rossz 3-4 perc ott egyenlített a Cavs, de egész meccsen egyszer vezettek 70-69-re. Huh, milyen közel vagyunk a PO-hoz, a mindenit neki. Ha ezt valaki mondja Januárban, hát sokáig nevettünk volna rajta. Stevens és a csapat egészen elképesztő.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.04.10. 19:40:59

Curry fogja kapni az MVP címet. Egyrészt megérdemli (a Warriors elképesztő szezonja, a triplarekord, a százalékai), másrészt a ligának is inkább van szűksége egy Curry MVP címre, mint egy Hardenre. Marketingszempontból Curry jóval értékesebb, Harden valahogy elbújik a szakáll mögé, kevésbé eladható.
De ő is brutális szezont hoz, bár tőlem távol áll ez a meccsenként dobok 20 büntetőt stílus. Mert azért elképesztő, hogy ez a Houston még második is lehet, úgyhogy Howard több meccset hagyott ki, mint amennyin játszott.
PO-ban viszont nem várok kiemelkedőt a Rockets-től, jóval kevesebbet fognak fújni Hardennek, plusz Montiejunas kiesése is érzékenyen érinti őket szerintem.

DPOY-t szerintem Green fogja kapni, teszem hozzá teljesen megérdemelten, azért elképesztő, hogy pl. 7.4%-kal dobnak róla gyengébben az ellenfelek, mint egyébként átlagban. (És csak egy statisztikát emeltem ki.)Esetleg még Gasol jöhetne szóba, de a Memphis a végére kicsit leeresztett, ami ugye a díjaknál nem a legelőnyösebb. Sokan emlegetik Davist, tényleg elképesztő amit csinál, de a csapatvédekezése annyira gyenge a Pelicans-nek, hogy nagyon meglepne, ha ő kapná.

MIP. (Mivel a DPOY Green lesz) mehet Butlernek. A csávó nem kicsit javult hatékonyság terén. Ugyanannyit játszik, mint tavaly kb., de egy laza 7 ponttal átlagol többet, úgy hogy a dobószázalékai is nem kicsit javultak. Plusz teszi mindezt úgy, hogy támadásban jóval komolyabb szerepet kap, mint az előző évben.

ROY. Egyértelmű, hogy Wiggins - szerintem a legsimább kategória idén. Parker kidőlésével ez már hónapokkal ezelőtt eldőlt, plusz azért Wiggins elég pofás szezont hozott össze, mindezt úgy, hogy még közel sincs, ahhoz a szinthez, ahova érhet a benne rejlő potenciált tekintve.
A végére Noel és Mirotic is szépen feljött, (örülök is mindkettőnek) de ezt a díjat (is) a teljes szezonra osztják ki és nem az utolsó két hónapra. :)

A legjobb hatodik ember pedig Thomas lesz. Ez is eléggé egyértelmű véleményem szerint. Padról képes a csapata vezére lenne, ilyenre példa pedig jelenleg nem igazán van. Crawfordnak lehetett volna esélye még, de ő sérült, míg Thomas az alapszakasz végét is megnyomja.

Amúgy meg jöjjön már a rájátszás, nagyon-nagyon várom. :)
Nyugat betegesen brutál lesz idén is. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.04.10. 18:32:19

Curry még lehoz 6-7 hasonló szezont és annyi Allen rekordjának jóval kevesebb idő alatt :D
Nálam MVP: Avery Bradley, 6th Man: Isaiah Thomas, ROY: Smart, DPOY: Bradley, MIP: Zeller és COY: Stevens
Problem?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.10. 18:17:07

Na ezért lesz ő MVP. Nem mindegy hogy 40 pontot csinálsz 30 rádobásból vagy éppen 20 büntetőből.

Azt hittem a Sefolosha eset is előkerül. :D Kemény, hogy állítólag a rendőri előállítás során sérült meg. Copelandet megszúrták, Anticék meg duhajdkodtak, Messi meg pizzát eszik, hová lesz a világ? :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.04.10. 17:46:16

Stephen Curry Full Highlights vs Blazers (2015.04.09) - AMAZING 45 Pts, 10 Ast, MVP Confirmed!
https://youtu.be/RrTRYWllr8o" target="_blank

Curry is the 1s to score 45 with 25 shots or fewer AND 5 or fewer FT attempts. (via @eliassports)

Steph Curry broke his own record last night and now has 3 of the top 5 shooting seasons ever.

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.04.08. 13:36:28

Hú, erről a Curry vs. Harden témáról szerintem oldalakon keresztül lehetne vitázni. Majd az alapszakasz végén leírom a véleményemet erről.

PO továbbra is nyitott, Keleten két hely kiadó, Nets/Celtics/Heat/Pacers/Hornets, Nyugaton pedig az OKC négy meccses vereségsorozatban van és így a Pelicans be tudta előzni őket.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.04.08. 00:08:25

MVP: Curry
nagyon egyben van a srác idén, megérdemli bőven. Kiváncsi leszek a playoffban mit csinál. 2. nálam Lebron, 3. Harden 4. Westy

ROY: Wiggins

6th man: Isaiah Thomas

DPOY: A. Davis

MIP: Butler

COY: Kerr
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.04.07. 22:35:57

Nálam Curry az MVP, kicsivel.
Most az hogy övé a legjobb csapat, hát istenem, akkor Lebron két címe a heatben is érvényét vesztheti ilyen alapon. Legjobb csapatból sem könnyű toronymagasan a legjobbnak lenni, házin belül, neki pedig megy ez is simán.
A másik, hogy nekem Harden izzadságszagú. Szóval nézem, csettintek is néha, de ha meg Curryt nézem, akkor utána lapáttal kell az államat a földről felszedni.

Jó mondjuk nem fogok kiakadni, hogyha Beard kapja, de szvsz Currynél lenne a helye, legjobb csapat ide vagy oda.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.04.07. 21:04:39

Listen to Your Heart - James Harden Is the MVP:
http://grantland.com/the-triangle/liste ... s-the-mvp/" target="_blank

Best player? LeBron James.

Best numbers? Anthony Davis.

Best player on the best team? Steph Curry.

Most outstanding? Gotta be Westbrook. He’s averaged close to a triple-double for the better part of 2015, and nobody in the league has been more ridiculous on a nightly basis.

Most valuable? That is James Harden.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.07. 19:16:40

Leonard vagy éppen Green megszerzésére van esély, csak éppen kicsi. :D Mindkét játékosért befogunk szerintem próbálkozni, de mindkét játékos csapata tartani fogja az ajánlatot és marad jelenlegi csapatuknál.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.04.07. 17:22:43

Bob, szerinted van bármi esély arra, hogy megszerezzük Draymond Greent a nyáron? Igaz nem egy scorer vagy egy triplavető amire leginkább szüksége lenne a csapatnak, de egy DPOY szintű védő, akiben még lehet potenciál támadó oldalt is.
Csak ha jól tudom korlátozott szabad ügynök lesz, és fingom sincs mennyi helyünk lesz konkrétan + kiket akar megtartani Ainge, de az Ő megszerzése óriási meglepi és örömteli lenne :D
Bár én megelégednék egy Deandréval is, hiába fakéz, pont egy olyan centerre vágyunk évek óta, mint Ő, csak hát kétlem, hogy nagyon el akarna menni Löbszitiből...

Bár most nem ez a legfontosabb. Be kell jutni a rájátszásba, nincs mese. Ha nem sikerül akkor sincs katasztrófa, de egy elsőkörös kiesés is remekül jönne a csapatnak.
Egyrészt a fiatalok és Stevens megérzik a rájátszás hangulatát, és megmutatjuk a világnak, hogy nekünk elég 1 év tank is (még a gyengus Keleti konf-ban is), hogy újra ott legyünk a legjobb 8 között.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.04.06. 18:54:26

Paul George Returns to Action, Scores on First Shot!
https://youtu.be/dYKgF2DRkWc" target="_blank


J.R. Smith's Fadeaway Heave from 40 Feet to Beat the Buzzer!
https://youtu.be/4qOBZ7BP530" target="_blank

J.R. Smith has attempted 17 3-point shots, 0 2-pointers – an NBA record for most 3-pointers w/o a 2 (#Elias). (He's made 8.)

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.05. 08:52:31

Brooklyn kikapott, Miami kikapott Marcus Smart meg elrakott egy utolsó másodperces dobást a Raptors ellen. :D
Marcus Smart Makes Clutch Game-Winning Layup

George ma visszatér.

Duke legyőzte a Michigan együttesét, viszont óriási meglepetésre az eddig veretlen (38-0) Kentucky kikapott a Wisconsintól, így Duke-Wisconson döntő van ma.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.03. 21:49:19

kanty írta:
Nem tudom mekkora segítség lesz. Nem rég még arról cikkeztek, hogy komoly súlyproblémái vannak.
Eddig is dagadt volt. :D A klub azért volt mérges, mert nem teljesítette az előírt edzéstervet az előszezonban és valóban le kéne adjon pár kilót, mert így nagyobb a sérülésveszély is az ő esetében. Én biztos vagyok benne, hogy a PO-ért küzdő csapatnak ez nagy segítség lesz. Lehet nem is mindig feltétlen a pályán, de mentálisan mindenképp. Betudnánk jutni a PO-ba, az hatalmas szó lenne, s az FA játékosok felé is egy üzenet, hogy itt valóban ígéretes a jövőkép. Ha valaki azt mondja, hogy 1 év kihagyás után, úgy hogy elcseréljük a két legjobb emberünket támadásban és a harmadik legjobb emberünk meg kiesik elvileg egész évre, de visszatér és bejutunk a PO-ba??Tuti kértem volna egy elmegyógyintézeti beutalót neki. :D Tök mindegy, hogy kiesnék 4:0-val vagy 4:1-gyel...Fiatal társaságnak, egy PO újonc edzővel óriási lökést adna minden meccs a PO-ban.

szerk: Plusz ha feltudott épülni ilyen hamar, akkor most valóban tennie kellett ezért, szóval akarattal nem lehetett gond. Persze óriási kérdés, hogy mennyire épült fel, de mindenki baromi izgatott Bostonban. :D
Mondjuk több kérdést is felvet, pl Durantnek is hasonló sérülése volt aztán láttuk mi lett vele, plusz most elég jó a rotáció nehéz lesz megbontani. Jerebkotól elveszed a perceket, aki meghal abban a 15-20 percben, amíg fent van? Vagy Bass, aki az egyik legbiztosabb pontunk hetek óta? Szóval van ennek bőven hátul ütője is, de ez a semmiből jött hír volt a mai napra és pozitívan kell hozzáállni. Sokat úgyse fog játszani, szerintem ma csak beöltözik, s utána is 10 perceket kaphat, de nagyon jó jel, hogy ilyen hamar felépült. De hogy milyen kondiban van (10 kilót adott le Márciusra egyébként) majd 2 hónap kihagyás után az itt a legnagyobb kérdőjel. Mindenesetre az is benne van, hogy a kommunikáció kifelé az volt idényvége sérülés miközben nem volt olyan súlyos, de elvileg "tankoltunk", aztán változott a program és minden emberre szükség van a bejutás érdekében.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.04.03. 21:19:26

Bob_Marley írta:Február 19:
Celtics forward Jared Sullinger will miss the rest of the season with a broken bone in his left foot.
:arrow:
Április3:
The Boston Celtics announced today that Jared Sullinger’s metatarsal stress fracture has healed completely and that he will be available for this evening’s game at TD Garden against the Milwaukee Bucks.

Az úgy mi és hogyan? :D Persze mire játékba jön, meg most megint megbontani egy rendszert nem egyszerű, de azért ez így a PO-ért harcolás szempontjából óriási hír. Ráadásul Wade kiesett a Heatnél, nálunk meg felépül Sully, hihetetlen milyen a sors.
Nem tudom mekkora segítség lesz. Nem rég még arról cikkeztek, hogy komoly súlyproblémái vannak.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.03. 20:48:14

Február 19:
Celtics forward Jared Sullinger will miss the rest of the season with a broken bone in his left foot.
:arrow:
Április3:
The Boston Celtics announced today that Jared Sullinger’s metatarsal stress fracture has healed completely and that he will be available for this evening’s game at TD Garden against the Milwaukee Bucks.

Az úgy mi és hogyan? :D Persze mire játékba jön, meg most megint megbontani egy rendszert nem egyszerű, de azért ez így a PO-ért harcolás szempontjából óriási hír. Ráadásul Wade kiesett a Heatnél, nálunk meg felépül Sully, hihetetlen milyen a sors.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.30. 13:48:10

Egy Knicks-be még most is beférne.

Nerlens Noel in March:
14.7 PPG
11.1 RPG
1.5 APG
2.6 SPG
2.3 BPG
52.4 FG%
67.3 FT%

Mondjuk úgyis Wiggins lesz a ROY. Noel meg ha így folytatja, jövőre el fogják cserélni :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.30. 01:54:30

Michael Jordan Plays Basketball With Tom Brady & Trash Talks

There were no points scored between either team the last 3:56 of the game between the Cavaliers and 76ers. The Cavs held on to win 87-86.
Cavaliers have now won 16 straight home games, tied for the 3rd-longest home winning streak in franchise history.

The Warriors are the 13th team in NBA history to reach 60 wins in their 1st 73 games. Nine of previous 12 won the championship.

James Harden for MVFTS= Most Valuable Free Throw Shooter
:mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.27. 21:06:21

Durant az kemény, ráadásul nagy terelés volt vele kapcsolatban, lehet Rose sorsára jut....

PO valóban kirajzolódni látszik Nyugaton, de a sorrend koránt sem biztos. :D Mondjuk ha maradni így, akkor parádés összecsapások rajzolódnának ki. Mondjuk melyik nem lesz izgalmas akármi is a sorrend. :D De egy Spurs-Rockets sorozatot nagyon megnéznék, ellentétes felfogások, ahogy pl egy Memphis-Dallas is.

Keleten:
Bucks eddig is végig 50% körül mozgott, emlékszem hogy volt olyan hogy már bőven a szezon közepe felé jártunk és dobott-kapott pontokban is egyenlők voltak. Ők nagy lépést tettek a hatodik hely felé, köszönhetően a Middleton triplának és a tegnap meg Ilyasovának. Nyolcadik utas pedig a halál. :D Megtippelni sem lehet, sajnos mi óriási ziccert hagytunk ki kétszer is rövid időn belül, mert otthon nem bírtunk a Detroittal és utána Wade-Whiteside nélküli csonka Heat is nyerni tudott a Gardenben. Igazából nem is tudom ki férhetne oda, emrt talán a Hornets ebből papíron a legerősebb, de a fene se tudja. Brooklynban nem hiába fekete minden a csapat morálja is kb. a pokol legalján van. Mi nagyon csikók vagyunk, s sok a fegyelmezetlenség. Indiana-ról meg mit mondjon az ember? Nyertek 6-7 meccset zsinórban azóta meg buktak nyolc meccsből hetet...Talán nem áll messze a valóságtól az a kijelentés, hogy a kevésbé rossz fog bejutni. :D Remélem sikerül odaérnünk, nagy lökést jelentene ez pár játékosnak, s fejlődési lehetőséget pl Smartnak. Atlanta annyival magasabb szinten játszik, hogy így is úgyis 4-1 körül zárnának, bárki esik be. Mondjuk én mindig azt mondom, hogy a PO az más, s pl akármennyire is szimpatikus a Hawks, nem tudom elképzelni hogy elmenjenek a végéig. És itt nem csak a Cavs-re gondolok, hogy megállítják őket Keleten.
Ha most lenne a rájátszás, akkor itt is szép párosok alakulnának ki. Főleg a Toronto-Wizards lenne érdekes, két tragikus formában lévő gárda. :D Cavs-Miami azt hiszem nem igényel kommentárt. Chicago-Bucks szerintem kiegyenlített lehet és a Hawks-Celtics meg szoros meccsek lehetnek, de sima Hawks. Hozzám mindig közelebb állt és áll is a keleti konferencia, mert ezeket a csapatoka látom többször az kezdési időpontok és a Celtics miatt is. És tudom sokan lenézik a keleti konferenciát, pedig itt is remek PO várható.

Boston Celtics 2015: Playoff Push
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.27. 20:26:12

Harmadik műtét 6 hónapon belül. Egyébként azért mondta vissza a VB-n való részvételt, hogy nehogy megsérüljön...

The Thunder say that Kevin Durant (foot) will have season-ending surgery and will be back to basketball activities in 4-6 months.

Again, it's kind of incredible that Kevin Durant only missed 16 regular season games *total* before this year.

Thunder have hit the trifecta since making The Finals. '13: Westbrook playoff injury, '14: Ibaka WCF injury, '15: Durant out for playoffs.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.24. 13:08:43

Pénzt vagy életet?!
KATT
NFL.


Nyugaton szerintem eldőlt, hogy melyik 8 csapat lesz a PO-ban, már csak az a kérdés, hogy ki hányadik helyen fog végezni. Viszont Keleten még nagy izgalmak lesznek, mondjuk szerintem a Bucks és a Heat bent lesz a PO-ban, a nyolcadik helyen meg a kevésbé rossz fog végezni a négy csapat közül :D Az meg kabaré, hogy már a hatodik Milwaukee-nak negatív mérlege van...

Kép


DeRozan :mrgreen: :
https://youtu.be/oC-FkwFPt8A" target="_blank
Noah akkor lett volna hatalmas arc, ha ráemeli a triplát.

Chris Broussard @Chris_Broussard
I asked Western Conf execs & coaches if the return of D12 makes Rockets 1 of top 3 contenders in West. 7 said No, 6 said Yes.
15 of 17 Eastern Conf execs & coaches told me They're picking Cavs to win East. The other 2 said The Hawks.
9 execs/coaches told me Minny won the Wiggins/Love trade. 1 said Cleveland won. 3 said both won.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.23. 12:42:33

PCsabi írta:Westbrook tizedik tripla-dupla a szezonban.

Westbrook márciusban:
31,9 pont
11,2 assist
9,7 lepattanó
2,8 steal

Mondjuk 40%-kal dob mezőnyből és elad 6,6 labdát :D
Russell Westbrook: 10 triple-doubles in 31-game span. Last w/ 10 in quicker span: Michael Jordan, 10 in 11 games, 1988-89

Last 5 players to have 10 triple-doubles in a season Larry Bird Magic Johnson Grant Hill Jason Kidd Russell Westbrook

És akkor:
LeBron James needed just under 40 minutes of playing time to accumulate 28 points, 10 rebounds, six assists and five steals in Cleveland's win in Milwaukee on Sunday. It's the first time in over 15 years that a player had at least 25 points, 10 rebounds and five steals and assists while playing less than 40 minutes; the last to do so was Kevin Garnett for Minnesota on January 25, 2000 (27 pts, 12 reb, 6 ast, 5 stl in 38 minutes).
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése