Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.06. 15:26:42

Lewisra nincsenek szavak, valami egészen elképesztő formában van a szünet óta. Tökéletes hétvége ismét, s nyugodt győzelem. A csapat "okoskodott" csak a végén, hogy így nyomja úgy nyomja, de nem számított, mert simán behozta a vasat.
Rosberget azért sajnálom, mert már ott volt Vettel nyakán és akkor adta meg magát a motor. Persze ez így Lewisnak jó hír és már +53, de Hamiltonnak úgyis csak saját magára kell figyelni és egy Mercedes 1-2 a Ferrari otthonában jó kis fricska lett volna, kár érte hogy besült. Jöhet Szingapúr, itt kell folytatni, ráadásul Rosberg most már lassan all in szituban van és könnyebben hibázhat.
Go Lewis

ui: Szerencsére nem lesz sokáig ez a szőke hajkorona, mert nem áll túl jól. :D

szerk:
A gyanú szerint Lewis Hamilton és Nico Rosberg autóját is vizsgálják, mivel mindketten a minimálisan előírt guminyomás alatt voltak a rajtnál. Amennyiben bebizonyosodik, annak komoly következményei lehetnek
gp-live.hu

Lehet a csapat már tudta előre, ezért mondták Lewisnak, hogy padlóig kell nyomni.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.06. 14:23:33

Vicc hogy valakit ennyire csak a neve tartson bent egy csapatba. Tudom tudom megint nem az ő hibája volt, többi kifogás stb. Jövője Vettel egy jobb Ferrarival partner lehetbe Hamiltonnal de ehhez kellene egy legalább egy normális csapatárs.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.06. 14:06:36

Raikkonen azért nem semmi. :D Végre első sorba befér, erre nem tud elindulni és utolsóra visszaesik. Szegény embert az ág is húzza.

Lewis viszont szerencsére túlélte az első síkánt, gyerünk nagyon meg kell nyomni a mait, mert lehet hozni Rosbergen.
Go Lewis
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.25. 11:14:40

Meghalt? Emlékszem rá még rá a Jaguáros éveiből. Annyira nem is tolta rosszul. Néha be is hozta azt a hulladék autót pontszerző helyre.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.25. 11:09:34

bár nem f1, de talán belefér

szerencsétlen justin wilson :( ugyanúgy jár mint anno senna :( néztem a videókat, még csak azt sem lehet mondani, hogy nagy sebességgel szállt volna bele az alkatrészbe. f1 helyett már 3 éve indyt nézek, jól tolta, nagy kár érte, hiányozni fog a mezőnyből :cry:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.23. 14:10:48

Megint megismételt rajt, de szerencsére Lewis most jól vette az akadályokat. Az új procedúra viszont Rosberget kicsit megzavarta, jócskán visszaesett. Kemény futam lesz ez így és most nagyon meg kéne tolni a szekeret, mert sansz van.

szerk: na ennyit erről, hogy Lewis nem elég koncentrált. :D Tökéletes hétvége, tökéletes futam, gyakorlatilag 1-2 körön keresztül volt melegebb a pite, mikor 1,55 mp körülre jött fel Rosberg, de végig nagyon magabiztos volt Hamilton.

Vettel meg jól eldurrant a végén, Grosjean meg Kvyat viszont hatalmasat mentek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2015.08.22. 15:33:13

Bob_Marley írta:Kiminek nem igazán jött be a hosszabbítás, rögtön megadta magát az autója az időmérőn.
Nero. írta: Raikkönen megint semmi.
Mintha tehetne róla...A pech széria folytatódik. Én e miatt gondoltam úgy, hogy nem fognak vele hosszabbítani, mert szerintem a tempója meg van még, de mindig közbe jön valami.

Pedig nem tűnt rossznak a Ferrari tempója a teszteken, de aztán a Q3-ban Vettel nem tudott gyorsulni, kérdés volt-e hiba a körében. Innentől nagy káosz kell, hogy előre lépjenek a 9. és 15. helyről.
Hamilton tényleg brutál volt, el kell ismerni.

Szerk: Lehet szavazni, hogy jól döntött-e a Ferrari:
http://www.telesport.hu/2015/08/22/szav ... erzodeset/" target="_blank
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.22. 15:10:48

Kiminek nem igazán jött be a hosszabbítás, rögtön megadta magát az autója az időmérőn.

Na de Lewis mit ment, te jó atyaúristen. :D Még az öreg Lauda is biccentett egyet, hogy ez igen. Persze az időmérők eddig is nagyon jól mentek, de most Rosberg is majd fél másodpercre a többiek meg totál lemaradva. Remélem a versenyen is sikerül ezt hozni, akkor megnyugszom. :D
Várható volt, hogy itt a Mercedes betudja izzítani a rakétákat, de eddig Lewis-zal mindig történt valami a versenyeken Spa-ban. Jó lenne lehozni egy nyugodt versenyt végre és természetesen győzelmet.

Go Lewis

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.22. 15:10:27

Hamilton brutális formában. Elképesztő mit ment megint. Nekem nem szimpatikus de ha így folytatja a legkomolyabbak között emlegetik majd.
Bottas harmadik hely szép :) Raikkönen megint semmi.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.19. 23:53:27

Ronaldinho&Barca írta:
Spa nekem a number 1, elképesztő egy pálya, és mint az autósport szerelmese, legjobban várom minden évben. Bízok benne a hungaroringi siker lendülete kitart és még nagyobb elánnal dobják be magukat a vörösök, Lewis vb címe szerintem zsebben, de ahol lehet, meg kell őket verni. :) Ha már Lewis, úgyis Rihanna hátsóját kaparja, komolyan, modern kori Hunt az ember. Remélem átbulizta a szünetet és jó fáradtan érkezik majd. :D
Én twitteren szoktam figyelni mit írogat és rak ki, többet bulizott mint edzett. :D Oké voltak súlyzós képek is, de általában pózolgatott valaki mellett, én tartok ettől egy kicsit. Egyáltalán nem szabad hátra dőlni és mióta nincs Nicole kicsit túlteng benne a tesztoszteron. :D Ez a 21 pont ez azért gyakorlatilag semmi, ráadásul mint írtam Spa nem nagyon szokott sikerülni Lewisnak, s inkább erre kellene összpontosítani mintsem szajhákat hajtani....Kéne már neki valami cafka, hogy lenyugodjon, mert pont az a higgadtság ami jellemezte mostanság kezd megcsorbulni ezt láthattuk Mogyoródon is, hogy mennyi hibát eredményezett. Ezek meg nem voltak az utóbbi időben jellemzőek rá (pont a higgadt hidegvérű vezetése miatt tudott szintet lépni), s ez a kujon élet sem a nyugodtságot vetíti elő.

Aztán lehet, hogy csak a túlzott szeretetem miatt aggódok ennyire és simán nyeri a futamot, ámen. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.19. 23:11:24

Úgy látszik egyedül maradtam a véleményemmel, namindegy. :) Én azért továbbra is tartom hogy egy Bottas vagy egy Hülkenberg nem lenne ennyire lemaradva pontszámban Vetteltől.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4519
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.08.19. 22:54:16

Legjobb hír a szezonban, nagyon bíztam benne maradjon a Jégember, tökéletes ferrari pilóta, Vettellel pedig egyik legjobb páros a mezőnyben, ami a közös munkát illeti biztos.
Kimi már túl van a pályája csúcsán, de egy biztos, piszok jó pilóta most is. Szerintem, a balszerencséit leszámítva, ami talán formula1-t tekintve neki jutott ki a legtöbb, jó szezonja van, hihetetlenül bosszantott hogy hungaroringen is megadta magát a gép, pazar versenyt tudott ott is. Megkockáztatom, hogy a kisebb hullámvölgyek is a médiának tudható be, mert ha Kimi köhögött is arról szólt minden egyes hétvége hogy marad vagy megy. Legjobb döntést hozta meg a Ferrari. (Hozzá téve, én nem érzem a Bottas Ferrari vonalat, és Hülkenberget sem. Bottas messze nem veri bucira Massát, Niconak pedig fellángolásai vannak, de ha ő közülük kéne az utódot kiválasztani, inkább a német, rászolgál egy jó kocsira.) Mondom ezt úgy hogy világbajnok évében is inkább Massának szorítottam, de egyik nagy kedvencem lett a finn, a stílusa mindent visz, a rádió beszélgetései, utánozhatatlan. :D Ő szerintem kicsit olyan mint a fociban Iniesta, mindenki tökéletesen tudja, mekkora játékos, micsoda tehetség, de arról nem tehet hogy ott volt egy Messi vagy Cé, és nem tudott sose nagy díjat nyerni. Kiminek is ott volt Schunacher, vagy Alonso plusz a meki, ami rendre elromlott alatta.

Spa nekem a number 1, elképesztő egy pálya, és mint az autósport szerelmese, legjobban várom minden évben. Bízok benne a hungaroringi siker lendülete kitart és még nagyobb elánnal dobják be magukat a vörösök, Lewis vb címe szerintem zsebben, de ahol lehet, meg kell őket verni. :) Ha már Lewis, úgyis Rihanna hátsóját kaparja, komolyan, modern kori Hunt az ember. Remélem átbulizta a szünetet és jó fáradtan érkezik majd. :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
MR. TROMORT777

2015.08.19. 22:41:53

Nero. írta:Nem Kimit akartam leszólni. Lehetne ő egyszeres világbajnoknál is több. 2005-öt simán hozhatta volna, ha a McLaren egy fokkal megbízhatóbb, de kis szerencsével akár 2003-at vagy 2008-at is megnyerhette volna.
Bottas nem verte/veri Massát? Tavaly 186-134-el zártak, idén is több pontja van, mondjuk nem sokkal, de az angol nagydíjon is látszott hogy kettejük közül inkább Bottas a húzóember.
Raikkönen tavaly 55 pontot tudott összeszedni, Alonso 161-ével szemben. Idén Vettel ellen ez 160-76 ami azért elég csúnya. :roll:

Azt aláírom, hogy mint név még mindig nagy, de kétlem hogy megtudna újulni. És azért Bottas vagy Hülkenberg neve elég sokszor felmerült már mint utód. Mindegy, 2016 után szinte biztos hogy távozik.

A belga versenyt én is várom. Tilke tervezhet akármilyen modern pályákat, a legnagyobb futamok mindig úgyis az igazi klasszikusokon vannak. :)
Tudom és én csak azt akartam hozzá tenni, hogy most, hogy idén jobb az autó így az ő tempója is feljavult és messze nem olyan rossz, pontokban elmarad, de tempóban annyira jelentősen nem mint akár a múltban Alonso-val szemben. Ha kicsit is lesz szerencséje akkor jönni fognak az eredmények. Mert ha számára ideális az autó akkor még mindig jó versenyző.

Akkor úgy mondom, hogy Bottas annyria jelentősen nem veri Massa-t, hogy annyira nagyon rá kellene figyelni. Szimpatikus versenyző és jó versenyző. De 25 éves és sok igazán nagy futama nem volt még. Jelenleg meg Massa-t 3 pontal veri. Azt a Massát aki majdnem mindig másodhegedűs volt csak. Szerintem egy Ferrari-ba ez kevés. Hülkenberg ugyan ez. Jelenleg nem sok olyan van aki Ferrariba való lenne. Hamilton, de ő mozdíthatatlan.

Egy ilyen kirakat sportban a név sokkal fontosabb, ha Kiminek nem lenne ekkora kultusza akkor biztos más jönne, de Ő érdeme, hogy ekkora kultusza lett. Továbbá Vettellel híresen jó a viszonyuk. A Ferrarinál amúgy is szeretik leosztani a szerepeket és így Vettelnek is kényelmes, hogy kimondatlanul is de nyílván ő az elsőszámú pilóta,

Új szerződés és jön Kimi kedvenc pályája, remélem multat idéz és megmutatja, hogy mennyire híresen jól megy ott.

Hamilton-ra kitérve, az a baj, hogy símán megteheti. Rosberg-et így is lefogja győzni. Kár, hogy nincs olyan vetéyltársa aki ellen foggal körömmel küzdenie kellene.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.19. 22:09:21

Nem Kimit akartam leszólni. Lehetne ő egyszeres világbajnoknál is több. 2005-öt simán hozhatta volna, ha a McLaren egy fokkal megbízhatóbb, de kis szerencsével akár 2003-at vagy 2008-at is megnyerhette volna.
Bottas nem verte/veri Massát? Tavaly 186-134-el zártak, idén is több pontja van, mondjuk nem sokkal, de az angol nagydíjon is látszott hogy kettejük közül inkább Bottas a húzóember.
Raikkönen tavaly 55 pontot tudott összeszedni, Alonso 161-ével szemben. Idén Vettel ellen ez 160-76 ami azért elég csúnya. :roll:

Azt aláírom, hogy mint név még mindig nagy, de kétlem hogy megtudna újulni. És azért Bottas vagy Hülkenberg neve elég sokszor felmerült már mint utód. Mindegy, 2016 után szinte biztos hogy távozik.

A belga versenyt én is várom. Tilke tervezhet akármilyen modern pályákat, a legnagyobb futamok mindig úgyis az igazi klasszikusokon vannak. :)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.19. 21:22:43

Hétvégén futam, borzasztó kíváncsi vagyok Lewis mit alkot, mert ez a szünet semmi másról nem szólt csak arról, hogy Rihannával rázta, vagy éppen legutóbb Amerikában az összes celebbel lepacsizott...... Nem tudom, hogy ez volt-e a megfelelő mód a pihenésre és agyilag felkészülni a fontos második felvonásra a szezonban?! Mindenesetre bízok benne, hogy kellően felfrissült és Spa amúgy is rendre rosszul sikerül (egyszer nyert csak Belgiumban és itt volt a balesete is) és illene javítani. Ez a Spa és Monza úgy érzem fordulópont lehet, itt a Mercedesnek papíron jól kéne futnia a motor miatt.

Go Lewis
Kép
Kép
Kép
MR. TROMORT777

2015.08.19. 21:18:28

BarcafanTomee írta:Hivatalos: Kimi marad jövőre is a Ferrarinál! 8)
Remélem most már a szerencse is az ő pártjára áll, mert hihetetlen mennyire peches...

http://leavemealone.hu/post-1236-OFFICI ... _2016.html" target="_blank
Nem hittem volna, de mióta megláttam ugrálok örömömben kb. :D
Remélem nyugodtabb körülmények között jönni fognak az eredmények, az utóbbi időben egészen elképesztő pech szériája volt. Utóbbi futamokon már nagyon meggyőzően ment, de hol az autó hol a csapat tette neki tönkre. Szóval örülök, hogy megkapja még az esélyt. Remélem jövőre szépen vonulhat vissza,
Nero. írta:Én a helyükbe hoztam volna Bottast vagy Hülkenberget. Régen tényleg nagyon nagy ász volt a jégember, de 2012 óta neki már csak lefele vezet az út. Nagyon szembetűnő hogy Vettel mennyivel gyorsabb nála. Alonsoval szintén nem volt partiban. Sajnos megöregedett ő is. :(

Egyébként meg pont most arról szóltak a hírek, hogy az utóbbi időben a tempója nem maradt el jelentősen Vettelétől. Sőt, egy tempóra volt vele képes a hosszú etapokon rendre. Ami azért nagy szó. Sajnos a finn legnagyobb hiánya az alkalmazkodás hiánya, lehet csak így most jön ki, karrierje ebben a szakaszában, de ő nagyon szenvedett az előző Ferrarikkal. Most, hogy jobban kedvez neki az autó típusa, nincs vele gond.
Meg azt látni kell, hogy mint név még mindig ő az egyik legnagyobb, ő egy kész márka. Míg Bottas meg Hülkenberg reklámértéke nem sok. Továbbá az a Bottas kerüljön a Ferrari-ba aki Massát sem bírja jelentősen megverni? Sokat ő sem bizonyított.

A Jégember bevált, tuják mire száímthatnak Tőle és csapaton belül is remekül képes együttműködni Vettel-el. Ami meg nem utolsó, ha újra bajnok autót akarnak építeni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.19. 21:10:10

Én a helyükbe hoztam volna Bottast vagy Hülkenberget. Régen tényleg nagyon nagy ász volt a jégember, de 2012 óta neki már csak lefele vezet az út. Nagyon szembetűnő hogy Vettel mennyivel gyorsabb nála. Alonsoval szintén nem volt partiban. Sajnos megöregedett ő is. :(
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2015.08.19. 20:57:15

Hivatalos: Kimi marad jövőre is a Ferrarinál! 8)
Remélem most már a szerencse is az ő pártjára áll, mert hihetetlen mennyire peches...

http://leavemealone.hu/post-1236-OFFICI ... _2016.html" target="_blank
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.05. 23:09:45

Bob_Marley írta:http://www.nemzetisport.hu/f1/video-els ... na-2430535
Lewis, csak lazán. :D
Kb. mint valami törzsi bennszülöttek, mondjuk értelmileg körülbelül ugyanaz a szint lehet, meg az énekesnő is. :lol:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.05. 21:11:03

Kép
Kép
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4519
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.07.27. 08:27:02

Ebben a futamban legalább másik 10 futam történése simán benne volt együttvéve. :D A rajt piszkosul jó volt, Vettel és Kimi ahogy lerajtolta a merciket azon beszrtam.. de leginkább azon, hogy erőből meg volt a győzelem, nem diadalmaskodott a merci, Vettel szép győzelmet aratott.

Kimit viszont rettentő módon sajnáltam, kettős győzelem, a jövője miatt is kellett egy ilyen verseny, erre a gép megadja magát.. azért egy kettős győzelem nem lett volna olyan rossz, kb. a semmiből, de így is parádés teljesítmény volt. Remélem a hátralevő futamokon is hasonló izgalmak lesznek. Rosberg amatőr volt nagyon, nagy sansza lett volna tegnap behozni a hátrányát. Én még mindig erős túlzásnak tartom, hogy világbajnokságért küzd, más kávéház.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2015.07.27. 08:15:45

Sajnos nem láttam a futamot, hol nezhetnem meg?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.26. 23:10:41

Csak szólok, hogy azért szép csendben, de Vettel szedi a pontokat, nincs messze ám a Mercedesektől.

Ham 202
Ros 181
Vet 160

Nem mondom, hogy van esély a 2. helyre, de azért biztató, hogy 21 pontra van csak. 8)

Ez a mai futam vetekszik a 2012-es valenciai versennyel. :P
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.26. 20:03:06

Kovbal88 írta:
Egész hétvégén nem ment Rosbergnek valamiért, furcsa is volt, hogy a két Ferrari otthagyja őt. Angliában is lerajtolták a Mercedest, de ott vissza tudtak jönni.

Rosberg, lehet úgy volt vele, hogy csak Hamilton előtt végezzen, azért rakatta fel a kemény keveréket, hogy sima legyen. Egy pillanatra jól is állt. Megelőzte Kimit, ment Vettelre, de aztán ennyi...
Valószínű Hamiltonnak idén is meglesz a VB!
Ez valóban így van, hogy Rosbergnek voltak gondjai az autóval Pénteken. És abban is igazad van, hogy inkább a biztosra ment, de idén azt láthatjuk, hogy hasonló gumiknál, hasonló beállításoknál egyszerűen Lewist nem igazán tudja megfogni (szerencsére. :D ). Most ez szerintem egy olyan futam volt és olyan esély, ahol meg kellett volna nézni egy ellentétes gumit pont amiatt is, hogy nem tudott ugyanazokon a gumikon a Ferrarira sem tapadni. Ez utólagos okoskodás, Lewis jól kijött belőle, de ilyen kaotikus versenyeket már szerencsére ritkán produkál, s ez most Rosbergnek nagy sansz lehetett volna. Spa-Monza olyan pályák lesznek, ahol nem nagyon bízhat a többiek "segítségében" és kettejük között fog eldőlni a csata és eddig ebben Lewis rendre megtudja verni. Akkor szokott változás történni, ha valami külső tényező bekavar, akár más pilóta, akár gumik, akár rossz pitcsere, időjárás stb. És Lewis azért már sokkal érettebb és hidegvérűbb pilóta, hogy hibázzon mint pl ma is tette (ezért gondolom, hogy nagy sansz volt Rosbergnek). Ma totálisan meg volt időnként zavarodva és a lelki előny nagyon nála van a mai után. Tavaly fordított a szünet után, most meg bőven vezet majdnem egy futamnyi előnnyel pedig nem sikerült jól a mai futama.
Kép
Kép
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.07.26. 19:16:16

Kicsit az élet visszaadta Monacot. Itt is úgy érzem, hogy Rosbergnek rossz gumit tettek fel, mert igaz volt azért bőven hátra, de meglehetett volna reszkírozni a lágyat. Mondjuk ott volt mögötte Lewis a negyedik helyen, de neki megint ezen mehet el a Vb, hogy míg Lewis hihetetlenül agresszív, Rosberg nem tudja igazán kihasználni az adandó lehetőségeket.
Egész hétvégén nem ment Rosbergnek valamiért, furcsa is volt, hogy a két Ferrari otthagyja őt. Angliában is lerajtolták a Mercedest, de ott vissza tudtak jönni.

Rosberg, lehet úgy volt vele, hogy csak Hamilton előtt végezzen, azért rakatta fel a kemény keveréket, hogy sima legyen. Egy pillanatra jól is állt. Megelőzte Kimit, ment Vettelre, de aztán ennyi...
Valószínű Hamiltonnak idén is meglesz a VB!
Válasz küldése