USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.04.20. 21:44:10

Bob_Marley írta: Clipps meg remélem javítani fog, Griffinnek is le kell higgadni, nem gyűjtheti tonnaszámra a faultokat.
Mondjuk néha már röhejes szinten védik a támadó játékost. Persze értem, hogy a támadó kosárlabdát, a sok pontos meccseket kell nyomni, mert a szurkolók azt szeretik, így a pénz is így jön, de azért legalább a rájátszásban lehetne kicsivel több fizikai kosárlabda. Ezen a meccsen is Griffinnél és Igoudalánál is volt egy-két nagyon könnyű fújás.

Amúgy jövőre nőni fog a fizetési sapka és a luxusadó szint is. Szóval a nagy hármasok, négyesek összeállására így még nagyobb az esély.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.04.20. 21:42:33

a tegnapi meccsekből kiindulva "kicsit" levert a víz, h mit fog csinálni a spurs a mavs-szal, de végülis győzött az igazság. :D
nem volt egyszerű.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.20. 14:53:47

3 idegenbeli győzelem, belekezdtek a srácok. Nyugaton érzésem szerint 1-1 idegenbeli győzelem nem meglepetés, annyira sűrű as mezőny, hogy bárki nyerhet bárhol, viszont az Indiana veresége ledöbbentett, félidőig néztem, azért nem gondoltam volna hogy elhasalnak.
Teague:
https://www.youtube.com/watch?v=paNUrly ... pgEHekhoAg

Clipps meg remélem javítani fog, Griffinnek is le kell higgadni, nem gyűjtheti tonnaszámra a faultokat.
Blake Griffin Throws Water On Fan
https://www.youtube.com/watch?v=THTkig9DuNg" target="_blank

Toronto meg rég nem volt PO-ban tegnap nehezen készültek erre fel. :lol:
Ilyet is ritkán látni:
Kép
Ezzel meg jelezték a 24 végét. :D
https://vine.co/v/M1t1bD5FOOz" target="_blank
HORN. :D

Ma Spurs-Dallas, Miami-Cats, Chicago-Wizards, Houston-Blazers
Utóbbi kettő nagyon izginek néz ki, nekem személy szerint Nyugaton két favoritom van, a Clippers (vajon miért??? :D ) és a Blazers. Én képesnek tartom, hogy a Portland kiejtse a Houstont, úgyhogy hajrá Portland. :D Rose Gardenbe nem nyerni járnak a csapatok, ha sikerülne visszaszerezni a pályaelőnyt az első két meccsen, akkor bizony továbbmehet a Blazers szerintem. Általában az első meccset könnyebb elhozni, még rozsdásak a kezek-lábak, nincs meg a teljes euforikus PO hangulat, úgyhogy ebben is lehet bízni. Jó kis matchupok lehetnek, Matyi-Harden, Batum-Parsons, LMA-Jones, Beverley-Lillard. Utóbbi lehet szerintem a döntő a párharc során. Lillard első PO-ja itt azért ez már más szint, lassabb játék, nagyon koncentráció, keményebb védekezés, kiderül mennyire állja meg a helyét. Illetve menyire tudja felszívni magát védőoldalon is, mert ha adok-kapokba megy bele a Portland, akkor a Rox ellen nehéz lesz győzni, akik képesek bárkit túl dobni.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.20. 14:26:01

varnagykrisztian írta:Nagyon jó játékos de szerintem elszívná a levegőt HARDEN elöl. :roll:
Ez nagyon rossz lépés lenne a Houston-tól.

1. körben egyértelmű, hogy a Clippers - Warriors a legjobb párosítás, éjjel is milyen meccset játszottak egymás ellen :shock: Azt hittem, hogy CP3 clutch lesz, de aztán mégsem, mondjuk a végén az egész Clippers besült: In the final 1:30 of the game, the Clippers went 0-3 from the field, 0-2 from the line and turned the ball over twice. Amúgy Griffin az elején beszedett gyorsan 3 PF-et, az első félidőben csak 4 percet játszott (végén ki is pontozódott), másik oldalon meg Iggy-nek sikerült 6 személyi hibát összegyűjtenie 19 perc alatt.

Pacers-nél meg valami nagyon nincsen rendben.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.04.20. 11:13:36

Mindjárt az elején megvan az első két meglepetés a Pacers és Clippers zacsija.
kezdo5.hu írta: Azt Coon is hozzátette, hogy a Houston Rockets és a Chicago Bulls számára ez sokkal reálisabbá teszi Carmelo Anthony leigazolását, de Marc Stein (ESPN) úgy tudja, hogy a Bulls az utóbbi időben ettől függetlenül is úgy érezte, egyre jobb esélyeik vannak a New York Knicks sztárjának nyáron történő leigazolására. Az persze továbbra is áll, hogy Carlos Boozert amnesztiával el kell küldeniük, és még emellett is muszáj lesz fizetéstől megszabadulniuk ahhoz, hogy versenyképes ajánlatot tudjanak tenni. Stein forrásai azt is megerősítették, hogy a Rockets is úgy gondolja, jó esélyeik vannak Melo megszerzésére, lesz tehát harc a kiscsatárért.
Nagyon jó játékos de szerintem elszívná a levegőt HARDEN elöl. :roll:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.04.20. 08:57:40

Az első Nets-győzelem megvan :) A Miami ellen nem tudom mennyi esélye lesz a csapatnak, az alapszakaszban egész jól ment ellenük, félő, hogy elfogy a lendület addigra :(


Az NHL-t figyeli valaki? Go Wings, go! :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.04.20. 03:20:41

Na látom mennek a nagy tippelgetések. Gyorsan én is leadom az enyémet.

Pacers-Atlanta 4:2
Bulls-Wizards 4:2
Heat-Bobcats 4:2
Toronto-Brooklyn 3:4
:arrow:
Pacers-Bulls 2:4
Heat-Nets 4:3
:arrow:
Bulls-Heat 3:4

Spurs-Mavericks 4:1
Houston-Portland 4:2
OKC-Memphis 4:3
Clippers-Warriors 3:4
:arrow:
Spurs-Houston 4:2
OKC-Warriors 4:3
:arrow:
Spurs-OKC 3:4

Döntő:
OKC-Miami 3:4

Kár, hogy a GSW az OKC ágára csúszott, a Spurs ellen nálam nyerő lenne.
+1: A Westbrookos kommenteken ismét jót nevettem. Köszi. :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.20. 02:23:27

PP is elmondja ezért van itt. :D
https://www.youtube.com/watch?v=HSsvWawrbDk
Van ami azért nem változik, jön idepörög odapörög, itt ugrasztja el az embert ott néz ki balra-jobbra majd hopp egy lapos tempó. :D Lábak kopnak, a játékintelligencia kevésbé.

Jól kezdődtek a csörték. Rögtön 2 lopás, s a Hawks is iparkodik Indianapolisban. Jaj de jó, hogy végre PO time van.
Heatet én speciel a pályaelőny miatt ejtettem ki. Egyszerűen ez a Pacers évről-évre nagyobb falat nekik, kérdés hogy megtudják-e megint rágni (kicsi esélyt látok sérülésmentesen egy nem Heat-Pacers ECF-re), de ez érzésem szerint már nagy hendikep, s nem fog menni. Illetve tartom, aki Keletet megint megnyeri az lesz a bajnok.
Kép
Kép
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.04.20. 00:33:41

pedig azt gondoltam, h ezt behúzza a clipps. :shock:
PUYOL-XAVI-INIESTA
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2014.04.20. 00:32:08

De jo kis meccs volt ez a Warriors @Clippers.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.04.19. 22:05:44

Nekem szinte kopra ugyan az mint Bobnak, egyéni díjaknál meg mint Csabinak.
Nets meccsen PP 4. negyedben olyan move-okat tolt, hogy könnyem kicsordult :)
Toronto nagyot küzdött, remek hangulatú meccs volt, kommentátorok is nagyon alkottak, igazi PO game.
GSW meccsét nem nézem végig, de hajrá Doc!
Jamal Crawford b+ félpályáról buzzerbeater :D Új ötpontos?
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.04.19. 21:37:49

Én kicsit nagyobbat álmodtam! :mrgreen:

EAST

Pacers-Atlanta
Bulls-Wizards
Heat-Bobcats
Toronto-Brooklyn

:arrow:

Pacers-Wizards
Heat-Toronto

:arrow:

Pacers-Heat

WEST

Spurs-Mavericks
Houston-Portland
OKC-Memphis
Clippers-Warriors

:arrow:

Spurs-Houston *
OKC-Clippers

:arrow:

Spurs-OKC

Döntő: Heat-OKC

*Egyébként ha az első körben nem a Portland-et kapjuk akkor még el tudtam volna képzelni hogy nagyon kemény csatában megverjük a Spurs-t, így sajnos fáradtak leszünk. :-k
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.19. 18:38:19

Látom mindenki kiejtette a Heat-et a Pacers ellen... :)

James Harden, Defensive Juggernaut:
http://youtu.be/wVYJULACcao" target="_blank
kanty írta:Agyaltam ezen többször is, igazából szerintem az OKC gondja nem Westbrook, hanem a Brooks-Westbrook páros. Ha azt kérdeznéd, hogy Brooks vagy Westy húzza jobban vissza a csapatot, akkor azt mondom, hogy az előbbi. Mert az előbbinek van beleszólása az utóbbi játékába, de fordítva nem igaz.
Ha csak az észérvéket nézzük, akkor azt mondom, hogy az OKC nem lesz bajnok, de valahol tényleg azt érzem, hogy Durant annyira állat lesz, annyira dominálni fog, hogy RW rájön/belátja/rászólnak, hogy ő tökéletesen jó második opciónak (de csak másodiknak), és ha második opció, akkor a csapatnak ez a legjobb.
Mondjuk amikor a csapatod második legjobb játékosa 5-6-7 agyatlan dolgot csinál egy meccsen, akkor ez ellen sok mindent nem tudsz tenni. Mert ha Nick Young elbénáz sorozatban 3 támadást, akkor visszaülteted a cserepadra 10 percre, de ezt RW-vel nem teheted meg.

RW rájön/belátja? :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.04.19. 12:03:39

Pacers-Atlanta 4:0 nálam az atlanta nem tényező,annyira sikerült visszaesniük,hogy épp bent maradtak a po-ban,de minden poszton és a padon is jobb a pacers.
Bulls-Wizards 4:1
Heat-Bobcats 4:0 ha nincs al,akkor 4-0,ha van,akkor 4-1
Toronto-Brooklyn 1:4

Pacers-Bulls 4:2 jó a bulls,de nem annyira,hogy egy ilyen kerettel bíró pacers ellen 4et nyerjen.
Heat-Nets 4:2 ez nekem már húzósabb,jobb a heat és ennek nálam 6 meccsen ki kell jönnie.

Pacers-Heat 4:3 attól függ a pacers melyik arcát mutatja,ha a jobbikat,akkor 4-2,ha a gyengébbet,akkor heat siker. a keret miatt az indynek adom a párharcot.

Spurs-Mavericks 4:0. nincs meccs ebben a mavs-ben. szimpatikusak,de a spurs magasai ellen nem látom,hogy hol nyernének csatát(védekezésben),ez pedig nálam azt is jelenti,hogy söprés lesz.
Houston-Portland 4:2 ez hatalmas párharc,de szerintem a portland még nincs kész és bennük inkább látom a hibát,a megingást.
OKC-Memphis 4:2 kd-re nincs embere a memphisnek,így nálam hiába a randolph-gasol duó,nem tudok nekik 2 meccsnél többet adni,mert kd annyit dobhat majd,amennyit akar és westbrook enged
Clippers-Warriors 4:1. sima párharcot várok a rutinosabb és keret tekintetében mélyebb clipperstől. bogut és lee hol van,hol nincs. ha egészségesek végig,még akkor is a clipperst mondom,mert a curry-thompson duó képes meginogni,barnes pedig még nem tudja hozni magát.

Spurs-Houston 4:2
OKC-Clippers 2:4

Spurs-Clippers 4:3

Döntő Spurs-Pacers 3-4
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.04.19. 11:10:42

Képesnek tartod arra az OKC-t, hogy nyerjen Westbrook-kal?
Agyaltam ezen többször is, igazából szerintem az OKC gondja nem Westbrook, hanem a Brooks-Westbrook páros. Ha azt kérdeznéd, hogy Brooks vagy Westy húzza jobban vissza a csapatot, akkor azt mondom, hogy az előbbi. Mert az előbbinek van beleszólása az utóbbi játékába, de fordítva nem igaz.
Ha csak az észérvéket nézzük, akkor azt mondom, hogy az OKC nem lesz bajnok, de valahol tényleg azt érzem, hogy Durant annyira állat lesz, annyira dominálni fog, hogy RW rájön/belátja/rászólnak, hogy ő tökéletesen jó második opciónak (de csak másodiknak), és ha második opció, akkor a csapatnak ez a legjobb.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.18. 13:08:29

Én nem szaporítom a szót.
Pacers-Atlanta 4:1
Bulls-Wizards 4:1
Heat-Bobcats 4:0
Toronto-Brooklyn 2:4
:arrow:
Pacers-Bulls 4:2
Heat-Nets 4:3
:arrow:
Pacers-Heat 4:2

Spurs-Mavericks 4:1
Houston-Portland 3:4
OKC-Memphis 4:3
Clippers-Warriors 4:2
:arrow:
Spurs-Portland 4:1
OKC-Clippers 2:4
:arrow:
Spurs-Clippers 4:3

Döntő Spurs-Pacers 2:4

MVP dolognál meg James amit művelt az AS óta bőven predesztinálja hogy megkapja. Nekem édesmindegy, hogy ki kapja meg, de szerintem James idén is jobb volt.

Game: PO játékokat intézed? :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.18. 12:45:13

Kép
kanty írta:Thunder-Pacers 4-2
Ahogy már írtam: a következő kb. két hónap Kevin Durantről fog szólni. Annyira domináns lesz, hogy még RW-nek is leesik, hogy kicsit hátrébb kell szoruljon. (Na jó nem, mármint Westbrook.)
Képesnek tartod arra az OKC-t, hogy nyerjen Westbrook-kal?

Ha már RW:

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.04.17. 16:08:32

Sport tévés Kovács Sanyi módjára most megtippelem, (helyesen) hogy mi lesz a PO-ban. Hosszú lesz, ígérem. :D

Kelet
-Első kör
Pacers-Atlanta 4-1

Kb. ez a párharc lesz, amelyikből nem igazán fogok egy meccset sem megnézni. Pacersnek ez csak bemelegítés lesz, simán továbbmennek.

Bulls-Wizzards 4-2

Érdekes párharc lesz, de számomra egyértelmű esélyes a Bulls. Sokkal nagyobb a rájátszás tapasztalatuk, plusz az edzőjük is klasszisokkal jobb. Már várom, hogy Noah megőrüljön. :D

Heat-Bobcats 4-1

Sajnálom, hogy a Bobcats nem tudta megszerezni a hatodik helyet, ahogy már írtam a Toronto ellen nálam ők lennének az esélyesek. Nagyon jól összerakott, masszív kis csapat, persze a Heat ellen nem lesz esélyük. Nem lesz szoros a párharc szerintem, de a meccsek azért izgalmasak lesznek.

Raptors-Nets 2-4

A szezon egyik pozitív csalódása a Raptors, de PO szempontból én nem igazán bízok bennük. Kérdés lesz, hogy valaki tud-e vezér lenni, ilyen téren azért Lowry-val kapcsolatosan vannak kételyeim, bármennyire is jól játszott ebben a naptári évben. A Nets pedig úgy tűnik, hogy megtalálta azt a formulát, amivel viszonylag sikeresek lehetnek. Szóval én egy viszonylag egyértelmű Nets továbbjutásra szavazok.

Második kör

Pacers-Bulls 4-2
A liga két legjobb védelme. Ha nagyon leakarom egyszerűsíteni, akkor az megy tovább, akinek a támadás "jobban megy". Támadó potenciált tekintve pedig az Indiana kicsit jobban áll. George és Hibbert erre már formába kerül, úgyhogy hat nagyon kemény, verekedős meccsen, de az Indy megy tovább.

Heat-Nets 4-2

Ha jól tudom az alapszakaszban 0-4-re állnak, ennek ellenére nem hiszek a meglepetésben. Matchup szempontból nem igazán fekszik a Nets a Heatnek, de azért a klasszisbeli különbség véleményem szerint ki fog jönni. Mert bár a Nets is tele van klasszisokkal, de a szavatosságuk lassan lejár.

Konferencia döntő

Pacers-Heat 4-3
Az alapszakasz végén egymást próbálták alulmúlni, de szerintem ez nem igazán lényeges. Az Indy letudta a maga hullámvölgyét, és én továbbra is azt tartom, hogy a PO-ban nagyon rendben lesznek. George fejlődött tavalyhoz képest, a csapat jobb, Hibberttől pedig ismét monster mode-ot várok. Szóval igen, szerintem a Heat idén nem fog nagydöntőt játszani. A kiegészítő emberek tavaly jobbak voltak, (apropó M. Miller tolt egy laza 82 meccses alapszakaszt :P) plusz Wade összedrótozásával kapcsolatosan is igen szkeptikus vagyok.

Nyugat

Spurs-Mavericks 4-1
Igazi öregfiúk meccs lesz. Nem rossz a Dallas, de védőoldalon eléggé harmatosak, jó kosárlabda lesz, izgalom viszont kevésbé.

Houston-Portland 4-2
Egyik legszórakoztatóbb párharc lesz szerintem, sok ponttal, sok nagyszerű egyéni teljesítménnyel. Például nagyon kíváncsi vagyok, hogy Lillard-dal mit fog kezdeni Beverley, de Harden is érdekes lesz, mert nekem eddig rájátszásban, mint vezér nem bizonyított (tudom, csak tavaly volt igazán lehetősége erre). Howardnak szerintem nagy szerepe lesz, sőt döntő szerepe, főleg persze védőoldalon. Kezdőket tekintve szorosabb lenne, de kifog jönni, hogy a Blazers padja eléggé vékony.

OKC-Memphis 4-1
Visszavághat a Thunder. A Memphis mindenkinek nagyon kellemetlen ellenfél, igazi PO-kosárlabdát játszanak, viszont idén nem érzem őket annyira erősnek, plusz másik oldalon lesz Westy is, szóval nem hiszem, hogy szoros párharc lesz.

Clippers-Warriors 4-3
Nagyon sajnálom, hogy Bogut kiesett, védőoldalon hihetetlenül nagy veszteség lesz ő, talán a sérülése döntő is lehet a párharc végkimenetele szempontjából. A Clippers magasemberei számomra még mindig kicsit lutrik, bár mindketten sokat fejlődtek, kérdés Griffin mennyire lesz vezér. Másik oldalon főleg Curry sót várok, nagyon sok hármassal. :D Szoros lesz erősen, de Rivers csapata megy tovább.

Második kör

Spurs-Rockets 4-2
A Houstont még nem érzem elég kész csapatnak arra, hogy ezt a SAS-t kiejtse.

Thunder-Clippers 4-2
Szerintem ez a rájátszás Kevin Durantről fog szólni. Pont.

Konferenciadöntő

Spurs-Thunder 3-4
Űgy gondolom kicsit túl hamar került csúcsformába a Spurs. Bár a Thundernek is megvannak a hiányosságai, (pad, Westrbrook feje) de a két évvel ezelőtti forgatókönyv fog bejönni. Epic párharc lesz, nagyon fogok KD-éknek drukkolni, ők pedig jó arcok lesznek és továbbmennek.

Döntő

Thunder-Pacers 4-2
Ahogy már írtam: a következő kb. két hónap Kevin Durantről fog szólni. Annyira domináns lesz, hogy még RW-nek is leesik, hogy kicsit hátrébb kell szoruljon. (Na jó nem, mármint Westbrook.)

Szóltam, hogy hosszú lesz. Ezzel egy időre kihozzászóltam magamat, majd lehet idézni a hülyeségeimet. :lol: :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.17. 14:17:42

Pacers - Hawks 4-1
Bulls - Wizards 4-2
Heat - Bobcats 4-1
Raptors - Nets 4-2

Spurs - Mavs 4-1
Rockets - Blazers 4-3
Thunder - Grizzlies 4-2
Clippers - Warriors 3-4

Nyugat kegyetlen lesz, ha tehetném, akkor az összes meccset megnézném.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.04.16. 22:52:56

Nick Young szerint ő a liga legjobb kettese. Imádom a palit. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.16. 21:05:55

MVP: 1. KD, 2. LBJ, 3. Noah, 4. Griffin, 5. Curry/Harden/Love.

ROY: 1. MCW, 2. Oladipo, 3. Burke, 4. Hardaway, 5. Dieng/Plumlee/Olynyk.

6th Man: 1. Jamal Crawford, 2. Gibson, 3. Ginobili, 4. Markieff Morris, 5. Augustin/Nick Young.

MIP: 1. Dragic, 2. Stephenson, 3. Cousins, 4. Markieff Morris, 5. Lowry/Thomas/DAJ.

DPOY: 1. Noah, 2. Hibbert, 3. Anthony Davis, 4. George, 5. Ibaka/DAJ.

COY: 1. Popovich, 2. Hornacek, 3. Thibodeau, 4. Clifford, 5. Vogel/Stotts.

Negatív meglepetés (csapat/játékos): Knicks/Cavs/Pistons/Wolves, Bennett/Sanders.

Pozitív meglepetés (csapat/játékos): Suns/Mavs, DAJ/Monta Ellis.


Spurs will be first since ABA-NBA merger (1976) not to have a single player average 30 mins, reports @kpelton. That team is just too cool.

Roy Hibbert since Pacers signed Bynum on Feb 1: 9.1 PPG 5.1 RPG .412 FG IND 19-16.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.16. 17:50:50

Kezdődik a PO lassan, de a szegény embereknek ez most a legfontosabb:
http://espn.go.com/nba/lottery2014/mockdraft" target="_blank
Embiid-Wiggins-Parker valamelyiket össze kellene majd kukázni, TOP 5 drafthely szerintem meglesz, lotteryn meg talán lesz egy kis szerencsénk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.04.16. 12:41:22

2013-2014:

1. MVP:
:mrgreen:
2. ROY: MCW
3. 6th Man: Cawford
4. MIP: D.Jordan/Stephenson
5. DPOY: Noah
6. COY: Popovich
7. Negatív meglepetés (csapat/játékos): Cleveland/NYK, J.R./Hibbert
8. Pozitív meglepetés (csapat/játékos): Bobcats, D.Jordan/Stephenson

8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.04.16. 11:22:53

MVP: Durant
Nem igazán értem, akiknél James idén is az MVP. Jobb, összetettebb kosárlabdázó, mint Durant, de ebben a szezonban KD teljesítménye sokkal meggyőzőbb volt.

ROY: Williams
Elég gyenge a rookie felhozatal, de statok alapján MCW. Rá amúgy kíváncsi leszek jövőre.

6th Man:Crawford
Tavaly JR egy jobb hajrával behúzta előle, idén viszont szerintem egyértelmű, hogy ő kell kapja.

MIP: Stephenson
Bobbal értek egyet. Egy bajnokesélyes csapatban tudott nem kis szintet lépni. Hülyeség belemenni, hogy hányadik legfontosabb embere a Pacersnek, de sokoldalúságával nem kis terhet vesz le pl. George-ról.

DPOY: Noah
Ez is eléggé egyértelmű véleményem szerint. Hibbertnek az elmúlt hónapjai kritikán aluliak, a francia viszont az egyik legjobb védekező csapat legjobb embere, és a teljesítménye is kiegyensúlyozott. Deng elcserélése után pedig egyértelmű vezér lett.

COY: Popovich
Ha a Suns bejut a rájátszásba, akkor én is azt mondom, hogy Hornacek, így is hatalmas szezont futottak, de az év edzőjétől azért elvárható, hogy rájátszásba vezesse csapatát. Pop pedig zseniális, a Spurst nagyon nem szeretem, de idén is varázsolt, mondjuk az más kérdés, hogy PO-juk milyen lesz.

Negatív meglepetés: Cleveland
Sokakkal egyetemben én is azt hittem, hogy masszív rájátszás csapat lesz belőlük idén. Viszont totál káosz az egész franchise, kíváncsi vagyok, hogy mihez kezdenek pl. jövőre.

Pozitív meglepetés: Bobcats
Itt is nyilván szóba kell jöjjön a Suns, de a Bobcats-et is ki kell emelni. Jefferson kb. a liga legjobb támadó centere jelenleg, s úgy az egész csapat nagyon egyben van. Ha a hatodik helyet megcsípték volna, akkor még azt mondom, hogy pl. a Toronto ellen inkább rájuk teszek, a Miami azért nagy falat lesz nekik, de ellenük sem hiszem, hogy söprés lesz a vége.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.16. 09:19:14

Na akkor Nyugaton is eldőlt, a Suns kiesett, a Grizz és a Dallas dönti el kié lesz a 7-8 hely.
Game90 írta:
2013-2014:
1. MVP:
2. ROY (Bob kedvéért ROTY :mrgreen: ):
3. 6th Man:
4. MIP:
5. DPOY:
6. COY:
7. Negatív meglepetés (csapat/játékos):
8. Pozitív meglepetés (csapat/játékos):
1; James
KD közel van, de James szerintem továbbra is előrébb jár.
2; MCW
Lehet végül Oladipo lesz a befutó, de egész idényt nézve szerintem MCW hozta magát folyamat. Kérdőjel mi lesz jövőre, amikor azért már valami csapatféle is lesz Phillyben, s javítania kellene a dobásán.
3 ; Crawford
Lehetne Morris is, de én Crawfordnak adnám
4; Stephenson
Na ez itt a legnehezebb kategória, és órákat lehetne vitatkozni vica versa. Én azért adnám neki, mert egy bajnokesélyes csapatban mutatta be a fejlődést, s szépen megugrott a teljesítménye. És ő tényleg a "semmiből" jött. Davisnek nem adnám akármilyen erős szezonja volt, de szóba jöhetne még Dragic, DeRozan, Lowry is akár, akiknek mind-mind karrierjük legjobb éve volt. Nálam ez a kategória valóban a fejlődésről szól, s úgymond a sok munka gyümölcseként kialakult teljesítményé. Davis tehetséges játékos pl, s abszolút várható volt ez. Ezért nem adnám neki, de egy Stephenson aki pár éve szó szerint labdát nem bírt megfogni, milyen játékos lett? Na nálam ezért ő. És tanultam a tavalyiból.
5; Hibbert
De bárki lehet a felsoroltak közül: Noah-Ibaka-DAJ
Igen DeAndre Jordant is ideveszem, brutális szezont produkált. Azt sajnálom, hogy kisembernek megint nem lesz esélye erre a díjra, pedig pl Beverly, Conley vagy éppen Leonard is megkaphatná nálam.
6; Hornacek
Suns csoda volt az év, kár hogy végül nem jutottak be.
7; Knicks-Cavs-Detroit
Lehet válogatni, nekem mindhárom csalódás, alapvetően PO-a vártam volna őket.
8; Bobcats-Suns-Chicago
Itt is lehet válogatni, mindhárom csapat meccseit öröm nézni, Cats sokat fejlődött Big Al valami egészen elképesztő formában van, Suns teher nélküli "streetball", Chicago meg megmutatja folyamat, hogy micsoda tartás van abban a gárdában.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése