USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.11.21. 12:35:22

Rákerestem az előző rekord tartóra Bevo Francist a Sixers draftolta de nem játszott az NBA-ben, szóval szép ez a 138 pont, csak nem hiszem hogy a srácból "bárki is lenne"
Egyébként Melo nyilatkozatán sikítok:
„Olyan lehetett, mint egy videojáték. Hogy lehet egy meccsen százszor rádobni?:mrgreen: Pont ő, aki a legtöbbet emeli rá az NBA-ben, meg kb a legtöbbet nyomatja izolációból :D Tavaly volt meccs mikor majdnem 40et ráemelt a hülyéje.
De Felton nyilatkozata viszont laza volt :D

Újoncnak lenni sosem volt egyszerű :D
http://www.youtube.com/watch?v=oXD2p_dv ... re=g-all-u
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.11.21. 11:52:48

REMY írta:138 pont az egyetemi bajnokságban

elképesztő :D kíváncsi vagyok, hogy lesz-e vmi a gyerekből. 58 éves rekordot megdönteni, nem kis dolog.
Jah, az NCAA harmadik osztályában :D Biztos acélosan penge a srác :D
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.11.21. 11:49:41

138 pont az egyetemi bajnokságban

elképesztő :D kíváncsi vagyok, hogy lesz-e vmi a gyerekből. 58 éves rekordot megdönteni, nem kis dolog.

Lal, meg kezd magára találni. Necces volt a vége, de a védekezés miatt előnyt tudtak kiépíteni. alakul
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.11.21. 11:08:30

Sorban 3 győzelem, bár nem túl acélos csapatok ellen. Megyeget a szekér.

Holiday: 19/12/8 Majdnem tripla dupla. Kemény ez a gyerek :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.11.21. 00:41:41

And, as we heard Tuesday afternoon, savior Dirk Nowitzki isn't coming back soon.

The original 3-6 week projection for Nowitzki's return to basketball activities will reach six. After that's it's probably another week to 10 days until Dirk plays in an actual game. That's probably mid-December, folks.

"It's tough to really say how long it's going to take until I get back," Nowitzki said. "I mentioned at the beginning that the swelling has to be gone 100 percent and the strength has to be back 100 percent, and once that goal is reached then I can obviously think about playing again.
"But we're still far away from that."

Hmm, Nowo meg STAT körül is össze vissza vannak a hírek....

Mi meg Kenyon Martinnal szemezgetünk :D
Milicic val. megy vissza Európába, nem lenne rossz egy rutinos magas, de már égne a pofámról a bőr, hogy majdnem minden értelmes szabad ügynököt mi húzunk be :mrgreen: Bár anno Barbosa mondata volt a legjobb:
Leandro Barbosa said there were a lot of conversations with the Lakers, but once Boston made offer, he leaped at opportunity here.
Ennyi :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.11.20. 17:35:11

csababarca írta: Ugyan úgy meg tudná csinálni a 7-8 assistot mint James,de teljesen más a két csapat játéka.
A másik,hogy Jamesnél eleve sokkal többet van a labda. Ezt már felhoztam múltkor is,hogy mennyire rossz nézni,hogy egy Durant van,hogy támadásokon keresztül nem kap labdát,mert RW egyénieskedik. Ez is hozzájárul ehhez.
Nem csak a két csapat játéka más, de a két játékos stílusa is. Játékszervezésben kategóriák vannak LBJ és KD között, szerintem nem túlzok, ha azt mondom, hogy az SF-ek között LeBron Top3 játékszervező evör. Szóval ilyen szempontból jelen pillanatban nem sok értelme van összehasonlítani a két játékost.

Az mondjuk igaz, hogy Durant-nél kevesebbet van a labda, Westbrook konkrétan a legnagyobb usage rate-tel dolgozik a ligában (29,4; miközben KD 25,7; LBJ meg 27,9).
Cumbee írta: Azért van James-nél sokat a labda, mert az ő stílusa olyan, hogy igényli a labdát. Durant-nál azért nincs, mert ő egy shooter. Most igyekszik változtatni a játékán, ezért is jött össze ez a TD. Ráadásul még mindig nagyon fiatal, szal biztos, hogy a játék ezen elemében is sokat tud majd fejlődni, de jelenleg nem tud 6-7-8 assistot átlagolni és ennek semmi köze Westbrookhoz.
Egyetértek.

Mondjuk most rendesen felkaptuk ezt a 10 assist-os meccsét, lehet, hogy a következőn meg ad majd 3-at.
Kalap1988 írta:Game! Arra gondoltam egész pontosan,hogy Durantnek abban kell fejlődnie, hogy összetettebb játékos legyen, és igen, ehhez hozzátartoznak az asszisztok is. Biztos nem lesz napról-napra James és a mérkőzéseken nem is kell azt erőltetnie, ami kevésbé megy, de szerintem ez előtte az út. Amellett, hogy megmarad a liga legjobb dobója, egy undorító hidegvérű gyilkos :D. Látszik rajta, hogy fejlődött valamicskét ebben, de az is látszik ugyanakkor, hogy még nem megy (gondoljunk csak azokra a meccseire, amikor épp emiatt szedett össze 6-7 eladott labdát). Ettől függetlenül erőltetném a helyében a gyakorlását (meccsen pedig csak, akkor, ha úgy érzi az első 2-3 szituáció után, hogy megy, ha nem, akkor shoot :D).
Adom minden szavadat :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.11.20. 10:54:15

Game! Arra gondoltam egész pontosan,hogy Durantnek abban kell fejlődnie, hogy összetettebb játékos legyen, és igen, ehhez hozzátartoznak az asszisztok is. Biztos nem lesz napról-napra James és a mérkőzéseken nem is kell azt erőltetnie, ami kevésbé megy, de szerintem ez előtte az út. Amellett, hogy megmarad a liga legjobb dobója, egy undorító hidegvérű gyilkos :D. Látszik rajta, hogy fejlődött valamicskét ebben, de az is látszik ugyanakkor, hogy még nem megy (gondoljunk csak azokra a meccseire, amikor épp emiatt szedett össze 6-7 eladott labdát). Ettől függetlenül erőltetném a helyében a gyakorlását (meccsen pedig csak, akkor, ha úgy érzi az első 2-3 szituáció után, hogy megy, ha nem, akkor shoot :D).
Bob a Rondo kérdést ez esetben szerintem túlreagálja, Magic rekordjához olyan 10-12 meccs lehet még hátra, én is megdönteném a helyében, aztán lehet pihenni. Ameddig ez nem jár együtt sok eladott labdával, addig emiatt nem veszítünk meccset. Viszont azt már remélem, hogy a 47-ik után nem fogja erőltetni, hogy minél többel döntse meg :D Akkor már kezdjen el pihenni. A sérülés pedig mindig benne van, ez igaz, de ő érzi (ahogy Messi is), hülye példa, de pénteken meccsünk volt és a melegítésnél épp 3-an szedtük a lepattanót, lőttem ki a sarokba havernak, de a mögöttem álló srác is ezt tette és kb egyszerre engedtük el, így két labda sűvített a srác mellkasa felé és igencsak meglepődött :D Belenyúlt az egyikbe rosszul, a jobb-, dobókezének nagyujja feldagadt és kihagyta a meccset.... A legjobb játékosunkról van szó. Nyertünk szerencsére, de ennyin is múlhat egy sérülés.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.11.20. 10:03:48

Sérülések: Irving ujját törte, min 1 hónap.
Davis is megint szarakodik illetve D Williams sem edzett... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.11.20. 01:36:37

Game90 írta:
@Bob: én megértem Rondo-t, én is ugyanezt tettem volna a helyében, de szerintem még te is :) Te tudod a legjobban, hogy milyen makacs az ember, bele sem merek gondolni, hogy mi lett volna, ha Doc azt mondja neki, hogy fiacskám, te most szépen leülsz a cserepadra, ebből nem lesz rekorddöntés. Tényleg, még mennyi 10+ assistos meccs kell neki? Nem kedvelem Rondo-t, de azért szurkolok neki.
Ezért írtam hogy én is megértem, de csapat szempontból rohadtul nem jó ez így.S sokkal fontosabb hogy a csapat jó legyen, mint sem Rondo éppen ad 134 assistot vagy "csak" 9et.
Nem lesz attól több vagy kevesebb ha megdönti Magic csúcsát, vagy éppen lemarad.Stocktonhoz még 2 kell azt hiszem Magic meg talán 46 meccsel áll, ahhoz még 10+ mérkőzés hiányzik.De spec én az elmúlt 3 meccs után meguntam ezt a vadászatot, 100%ra mondom hogy Rondonak is teher, s a csapatnak meg pláne.
Bízom Docban hogy tudja kezelni a helyzetet, meg akkora óriási gond nincsen, csak speciel nekem ez hosszútávon nem tetszik, s nem csak a sérülésveszély miatt, de egyszerűen a röhejes kategória hogy vannak meccsek, mikor azt kell nézni, hogy Rondo erőlködik hogy legyen meg a 10ik assist.
Game90 írta: És most olvasom a Gortat - Celtics pletykát. Szerintem rohadt jó fit lenne hozzátok, gondolom egy Bass + Bradley/Lee lenne az alap. Mondjuk a Suns meg hülye lenne oda adni a kezdő centerét ezért a csomagért.
Én csak hallottam, komolytalan a dolog szerintem.
Egyrészt, mert van szerződése s nem lejárós, ráadásul csak annyi volt hogy a lengyel elkezdett kicsit panaszkodni, s máris elindult a hova megy dolog (újságírás én így szeretlek....)
Másrészt meg nem nagyon tudunk adni érte senkit, persze jó lenne, kinek nem, de speciel Bradleyt én nem adnám érte.Lee+Bass meg valami cetli mehetne, de ennél erősebbet biztos kapna a Suns, meg minek nekik 4es Scola meg Morris mellé, szóval nem is tulajdonítok neki sokat.Ez az összeboronálás velünk szerintem eléggé légből kapott.
Gyakorlatilag igazi érték csak Bradley van meg Rondo, s speciel én egyiket sem cserélném el, de Ainge-t meg ismerjük lehet olyan 3-4 csapatos cserét hoz össze amiben megfordul 40 játékos :D De egyenlőre én nem látom ennek a realitását.De ha ő úgy érzi hogy valakivel erősödünk, szem rebbenés nélkül elcserélné Rondot is vagy akár PP-t is (ahogy anno volt is szó róla, pedig Piercet aztán tényleg sehol nem tudnám elképzelni talán még Nowo meg Bryant ilyen még
De kíváncsian várom a híreket Arizonából, hogy a kis kiakadás után mi lesz Gortattal)

Jeff Zillgitt: Cavs guard Kyrie Irving will miss four weeks with a hairline/non-displaced fracture in his left index finger, team announces
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.11.20. 00:11:22

De többet tudna assistolni,ha nála lenne többet a labda,illetve ha olyan lenne az OKC csapatjátéka. Nem csinálna tripla-duplát mindig,nem kell ferdíteni,nem ezt mondtam. de fel tudná húzni az assist átlagát 4-5 közöttire, az eddigi szezonjait jellemző 2-3 közöttiről.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.11.20. 00:02:50

csababarca írta:
Game90 írta: Itt most a 10 gólpasszára gondolsz? Mert én (egyelőre?) nem nézem azt ki belőle, hogy olyan játékos lesz, mint LBJ, aki lazán 7-8 assistokat osztogat meccsenként. KD maradjon csak a dobálgatásnál, abban Top1.
Ugyan úgy meg tudná csinálni a 7-8 assistot mint James,de teljesen más a két csapat játéka.
James gólpasszainak jelentős része onnan van,hogy betör,onnan meg kiosztja 3ra,vagy Boshnak visszateszi középtávolira.
Az OKCben viszont nincsen annyi triplagyáros,teljesen más játékot játszanak.
De ezt gondolom látod te is,hogy más a két csapat alapjátéka.
A másik,hogy Jamesnél eleve sokkal többet van a labda. Ezt már felhoztam múltkor is,hogy mennyire rossz nézni,hogy egy Durant van,hogy támadásokon keresztül nem kap labdát,mert RW egyénieskedik. Ez is hozzájárul ehhez.
Kicsit kezdtek elrugaszkodni a valóságtól.:D Lassan oda lukadunk ki, hogy Durant minden tripla-duplát érne el ötven ponttal, ha ne lenne ott az gonosz Westbrook aki elvesz előle minden lehetőséget és tönkreteszi szegény Durant karrierjét.
Azért van James-nél sokat a labda, mert az ő stílusa olyan, hogy igényli a labdát. Durant-nál azért nincs, mert ő egy shooter. Most igyekszik változtatni a játékán, ezért is jött össze ez a TD. Ráadásul még mindig nagyon fiatal, szal biztos, hogy a játék ezen elemében is sokat tud majd fejlődni, de jelenleg nem tud 6-7-8 assistot átlagolni és ennek semmi köze Westbrookhoz.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.11.19. 23:34:22

Game90 írta: Itt most a 10 gólpasszára gondolsz? Mert én (egyelőre?) nem nézem azt ki belőle, hogy olyan játékos lesz, mint LBJ, aki lazán 7-8 assistokat osztogat meccsenként. KD maradjon csak a dobálgatásnál, abban Top1.
Ugyan úgy meg tudná csinálni a 7-8 assistot mint James,de teljesen más a két csapat játéka.
James gólpasszainak jelentős része onnan van,hogy betör,onnan meg kiosztja 3ra,vagy Boshnak visszateszi középtávolira.
Az OKCben viszont nincsen annyi triplagyáros,teljesen más játékot játszanak.
De ezt gondolom látod te is,hogy más a két csapat alapjátéka.
A másik,hogy Jamesnél eleve sokkal többet van a labda. Ezt már felhoztam múltkor is,hogy mennyire rossz nézni,hogy egy Durant van,hogy támadásokon keresztül nem kap labdát,mert RW egyénieskedik. Ez is hozzájárul ehhez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.11.19. 23:13:22

Kalap1988 írta:Durantnek pedig ebbe az irányba kell elmennie, amellett, hogy amikor kell, akkor neki kell megint 35-40-et szórnia majd...
Itt most a 10 gólpasszára gondolsz? Mert én (egyelőre?) nem nézem azt ki belőle, hogy olyan játékos lesz, mint LBJ, aki lazán 7-8 assistokat osztogat meccsenként. KD maradjon csak a dobálgatásnál, abban Top1.

@Bob: én megértem Rondo-t, én is ugyanezt tettem volna a helyében, de szerintem még te is :) Te tudod a legjobban, hogy milyen makacs az ember, bele sem merek gondolni, hogy mi lett volna, ha Doc azt mondja neki, hogy fiacskám, te most szépen leülsz a cserepadra, ebből nem lesz rekorddöntés. Tényleg, még mennyi 10+ assistos meccs kell neki? Nem kedvelem Rondo-t, de azért szurkolok neki.

És most olvasom a Gortat - Celtics pletykát. Szerintem rohadt jó fit lenne hozzátok, gondolom egy Bass + Bradley/Lee lenne az alap. Mondjuk a Suns meg hülye lenne oda adni a kezdő centerét ezért a csomagért.


Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.11.19. 19:01:08

És akkor hozzájön, hogy a heti programunk Spurs-OKC-Magic
Tegnapi nagyon kiábrándító volt a játék, sajnos betudom annak, hogy 4 meccs volt előző héten, de össze kell kapni a társaságot, mert most azért 2 rangadót játszunk, s jó lenne jelezni, hogy ott vagyunk a térképen.Legnagyobb gond talán, hogy iszonyat hullámzó a játék, s Greenék nagyon össze-vissza tolják.Talán Sully meg Barbosa az a két ember aki mindig hoz egy szintet, de Terry is a 20 pontos meccse után, katasztrófa volt, Lee meg az openeket hagyja ki sorra.
No mindegy, majd lesz valahogy :D
Sajnos nem találtam meg, de tegnapi meccs jellemzője, mikor Wilcox halál üresen megkapta a palánk alatt, be akarta húzni, s kicsúszott a kezéből és elpattant vagy 5 méterre tőle, na ilyeneket ne csináljunk :D
PP-nek kicsit fáj a bokája, pár nap pihi jót fog neki tenni.
Rondora meg visszatérve, meg kétélű dolog, meg valhol olyan mint nálunk Messi, hogy olyan rekord megdöntése van előtte, amire lehet 10-20 év múlva se lesz senkinek esélye, vagy talán soha.De a csapatérdek meg nem ezt kívánná, hogy -20-nál Rondo fent legyen, hogy meglegyen a 10 assist, részemről ez nonszensz dolog.Reményeink szerint 100 meccs körül játszunk idén, így is az egyik legtöbbet van fent a pályán (mondjuk nélküle a támadás, agyhalott...) az egész ligát tekintve, s ha lenne rá lehetőség ilyen-olyan dolog miatt, akkor igenis pihentetném.Nem robot ő sem, s ha csak arra gondolok, hogy pl Rose egy sima meccsen fent maradt a Sixers ellen, s láttuk mi lett belőle, nem lenne jó kísérteni a sorsot.
Rondo erős meg minden, de pl háta ezerszer rakoncátlankodott (talán 2 éve volt a PO-ban mikor folyamat ha lehozták lefeküdt a parkettre és masszírozták meg hőtakarókkal beterítették ), könyöksérülése is volt nem egy, bokája is szeret aláfordulni, abszolút irracionális, hogy bohóckodjon még a végén, hogy meglegyen a 10.
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, meg most a 2 rangadón nagy játékot várok tőle, de hosszú távon, rohadtul nem tetszik ez a dolog, ráadásul Doc ezzel lehet "elkapatja", mert az tény, idén nagyon érett játékot mutat, s csendben okosan tolja, de ha elhiszi ő a világ közepe, akkor nagy bajok lehetnek.
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.11.19. 18:08:34

Game90 írta:Kalap, ha CP3 csak 40-50%-on pörög és így is a liga legjobb irányítója, akkor mi lenne, ha 100%-ot adna ki magából? :D Mondjuk szerintem idén nem hozza ki magából mindig a max-ot, de meg is értem őt, inkább a PO-ban pörögjön majd.

Én most két cserejátékos átlagára figyeltem fel:
Jamal Crawford 28 perc, 21 pont, 52 FG%, 44% tripla, 25 PER, 68 TS%.
Kevin Martin 30 perc, 18 pont, 49 FG%, 54% tripla, 22,65 PER, 70 TS%.

Szegény Roy, mondjuk várható volt:
Jason Quick ‏@jwquick
Brandon Roy will not make triumphant return to Rose Garden on Friday with Timberwolves: He will have right knee surgery this week. Roy will undergo an arthroscopy, the 7th knee surgery of his career, dating back to high school.

Bob_Marley írta: Grat neki is meg Durant is tegnap tripla-duplázott

Egyedüli pozitívum hogy Rondo megint hozta a 10est, de már ezzel is úgy vagyok, hogy nem lenne baj ha megszűnne, mert megy a statvadászás részéről.

Óriási a gyerek, iszonyat örülök neki, s az újoncok közül ő van a legnagyobb hatással a csapatára, igen Davist és Lillardot is veri ebben.
KD-nek ez volt az első tripla-duplája :)

Rondo-t én is figyelgettem, az utolsó 5 percben gyakorlatilag csak azért volt fent a pályán, hogy meglegyen neki a 10, akkor kukázott össze még asszem 3 assist-ot.

Ha már Lillard:
Marc Stein ‏@ESPNSteinLine
Dunk flap aside, Elias says @Dame_Lillard is the first rook to average 19 ppg & 6 apg through 10 games since Isiah Thomas (21 & 7) in 1981.
Ez így van, most is a liga legjobb irányítója. Hogy mi lehetne? Hát talán az MVP címért is harcba szállna. De mondom,én is ezt csinálnám a helyében, ha tehetném, nem a statok, hanem a csapat a lényeg, a csapatnak pedig az a jó, ha pihen és amikor játszik akkor sem kell 100%-on pörögnie. Én csak "önzőségből" írtam, hogy szeretnék egy 100%-on pörgő CP3-t látni, ezért várom a po-ot. A meccsünknek csak az összefoglalóját láttam, no komment, nekünk is még sok kell azért, meg néha pihenni is kell :D Bryantnak és Durantnek grat (szerintem az utóbbi még nagyobb teljesítmény, főleg mert karrierje első TD-je). Kobe idén eddig zseniális, jó nézni, még akkor is, ha nem szeretem, Durantnek pedig ebbe az irányba kell elmennie, amellett, hogy amikor kell, akkor neki kell megint 35-40-et szórnia majd...
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.11.19. 17:55:09

Zolee23 írta:Azért ne szórakozzunk már, persze profi sportoló, de ők is emberek. Ez benne van, elég egy nagyon rossz mozdulat. A többi sportban is történnek ilyen komikus sérülések, de hogy az NBA-nél maradjunk, Artes pl. anno leesett a lépcsőn a lakásában, Mayo idén nyáron szintén a lépcsőn esett le.
Volt aki meg a poroltóval verekedett... :D

Egyébként Bynum nélkül is jók vagyunk úgy néz ki. Hullámzik a teljesítmény, de ez év elején nem is volt másképpen elvárható.
Valahogy nem lepődnék meg, ha nyáron hagynánk elhúzni a brébe Andrewt, és mondjuk a tengernyi pénzzel a sapi alatt egy Al Jefferson szintre rámennénk.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.11.19. 16:52:27

Kalap, ha CP3 csak 40-50%-on pörög és így is a liga legjobb irányítója, akkor mi lenne, ha 100%-ot adna ki magából? :D Mondjuk szerintem idén nem hozza ki magából mindig a max-ot, de meg is értem őt, inkább a PO-ban pörögjön majd.

Én most két cserejátékos átlagára figyeltem fel:
Jamal Crawford 28 perc, 21 pont, 52 FG%, 44% tripla, 25 PER, 68 TS%.
Kevin Martin 30 perc, 18 pont, 49 FG%, 54% tripla, 22,65 PER, 70 TS%.

Szegény Roy, mondjuk várható volt:
Jason Quick ‏@jwquick
Brandon Roy will not make triumphant return to Rose Garden on Friday with Timberwolves: He will have right knee surgery this week. Roy will undergo an arthroscopy, the 7th knee surgery of his career, dating back to high school.

Bob_Marley írta: Grat neki is meg Durant is tegnap tripla-duplázott

Egyedüli pozitívum hogy Rondo megint hozta a 10est, de már ezzel is úgy vagyok, hogy nem lenne baj ha megszűnne, mert megy a statvadászás részéről.

Óriási a gyerek, iszonyat örülök neki, s az újoncok közül ő van a legnagyobb hatással a csapatára, igen Davist és Lillardot is veri ebben.
KD-nek ez volt az első tripla-duplája :)

Rondo-t én is figyelgettem, az utolsó 5 percben gyakorlatilag csak azért volt fent a pályán, hogy meglegyen neki a 10, akkor kukázott össze még asszem 3 assist-ot.

Ha már Lillard:
Marc Stein ‏@ESPNSteinLine
Dunk flap aside, Elias says @Dame_Lillard is the first rook to average 19 ppg & 6 apg through 10 games since Isiah Thomas (21 & 7) in 1981.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.11.19. 16:52:16

Lakers remélhetőleg megtalálta a helyes utat 8) ideje volt már.

Na, és a hangulat teremtés érdekében --> Michael Jordan - I Believe I Can Fly

Ekkora EPIC nincs még egy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára REMY 2012.11.19. 16:53:14-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.11.19. 15:48:28

Tocy írta:
Sanama írta:Bryant tripla dupla, mást kell még mondani? :twisted:
Nagy taps neki, eddig ez az éve fenomenális, egy rossz szava se lehet rá senkinek :shock: :D
Majd D'Antoni megoldja :lol:
Grat neki is meg Durant is tegnap tripla-duplázott

Mi kikaptunk 20al Detroitban, sűrű volt a hét, azért bíztam benne kicsit több fog kisülni a dologból, elején még jól is ment, szép játék, jó védekezés, aztán viszont teljes összeesés.Egyedüli pozitívum hogy Rondo megint hozta a 10est, de már ezzel is úgy vagyok, hogy nem lenne baj ha megszűnne, mert megy a statvadászás részéről.

Kis érdekesség:
In just under 28 minutes per game, Michael Kidd-Gilchrist is averaging 11.1 points with a True Shooting Percentage of 54.5%. He’s attempting 3.4 free throws per game, connecting on 79.1%. More impressive is his .46 Free Throw Rate (FTA/FGA), nearly double the league average for swingmen (.242) and tied for fifth (with Manu Ginobili) among 2s and 3s.
On the boards, MGK already ranks among the best at his position, and is potentially one of the best offensive rebounders of the non-big lot. Of his 6.9 rebounds per game, 2.4 – best among NBA swingmen – are corralled at the offensive end. His rebounding rates do little to hurt the argument: his 13.3% Total Rebound Rate ranks in the top 10 among swingmen and his 17.6% Defensive Rebound Rate places him in the top 20 among wings. Again, however, it’s on the offensive glass where he is at his best, sports an 9.1% Offensive Rebound Rate, more than double the 3.5% league average for swingmen (15+ minutes per game), trailing only Phoenix’s P.J. Tucker (12.6%) and Magic rookie Moe Harkless (12.5%).

Charlotte Bobcats are a silly 25.3 points per 100 possessions better when Michael Kidd-Gilchrist is on the floor than when he is not.

És akkor még ott van hogy 1,7et blokkol, csak Kirilenko aki jobb nála és nem magasember.
Óriási a gyerek, iszonyat örülök neki, s az újoncok közül ő van a legnagyobb hatással a csapatára, igen Davist és Lillardot is veri ebben.
Persze még szezon eleje, de ebben a 4-3as Bobcats állásban, bizony kőkeményen benne MKG keze :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.11.19. 11:26:55

Sanama írta:Bryant tripla dupla, mást kell még mondani? :twisted:
Nagy taps neki, eddig ez az éve fenomenális, egy rossz szava se lehet rá senkinek :shock: :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.11.19. 11:25:20

Bryant tripla dupla, mást kell még mondani? :twisted:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.11.19. 01:00:59

Zolee23 írta:Azért ne szórakozzunk már, persze profi sportoló, de ők is emberek. Ez benne van, elég egy nagyon rossz mozdulat. A többi sportban is történnek ilyen komikus sérülések, de hogy az NBA-nél maradjunk, Artes pl. anno leesett a lépcsőn a lakásában, Mayo idén nyáron szintén a lépcsőn esett le.
Ebben igazad van, csak a kettő nem ugyanaz szerintem, mert az hogy valaki megcsúszik a lakásán stb, "benne van" de az hogy valakinek évek óta fáj a térde, az ne menjen már el bowlingozni, vagy bárhova.
Leülök, elmegyek gyógytornára, hidromasszázsra, nem tudom, de próbálok felépülni, nem kísértem a sorsot.Szerintem az egyik véletlen baleset, a másik meg felelőtlenség, Bynum utóbbi.Bár azért gondolom van benne egy amerikai médihajhászás is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.11.18. 19:39:25

Valaki nézi a Knicks meccset? Első félidőt annyira nem éreztük szerintem, de ez a 2. nagyon jól indul... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.18. 15:03:58

Azért ne szórakozzunk már, persze profi sportoló, de ők is emberek. Ez benne van, elég egy nagyon rossz mozdulat. A többi sportban is történnek ilyen komikus sérülések, de hogy az NBA-nél maradjunk, Artes pl. anno leesett a lépcsőn a lakásában, Mayo idén nyáron szintén a lépcsőn esett le.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.11.18. 11:02:24

Hozzátartozik pl az idei évéhez, hogy 32 percet átlagol csak CP3, miután Vinny del Negro sokat pihenteti a kezdőt, s a cseresor is azért elég korrekt, Bledsoe-val Crawforddal.
De nem fogunk ezen összeveszni, szerintem nem 40-50%on pörög :D

Tegnap simán sikerült megverni a Torontot, Terry nagyot játszott, de Sullinger is hozott egy dupla-duplát, Rondo meg játszott, rögtön egy 20 assisttal jelentkezett :D
http://www.youtube.com/watch?v=8GYlDcGw ... r_embedded

PP meg beköszönt Valencsúnásznak:
http://www.youtube.com/watch?v=KlAFRVqlvJs
Üdv az NBA-ben rookie :lol:

http://basketball.realgm.com/wiretap/22 ... ry_Bowling
Andrew Bynum suffered an unspecified injury this month while bowling, according to multiple sources.
Azért ez elég komoly...Én mikor fociztam az edző azt nem engedte hogy edzés előtt kicsit lötyögjünk betonon, itt meg egy profi sportoló dollár milliókért, sérülten elmegy bowlingozni meg jobbra-balra.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése