Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.15. 16:21:07

Samper írta:Máris úgy írtok, mint ha nem cipóra verték volna a csapatunkat és nem klassziskülönbség lett volna a PSG javára. Még ilyet!
Szerintem itt mindenki elismeri hogy a Bayern óta ez volt a legnagyobb zakó, de ahogy lehetett volna 6-0 ugyanúgy lehetett volna 4-2 is. Vinszentvega hszében van az igazság.
A kiesést pedig még mindig ne könyveljük el, tényleg csak 1-2% esélyünk maradt de láttunk már a sportban sok mindent mi pedig még mindig a Barcelona vagyunk. Félidőbe 2-0al kell fordulni és akkor onnan még jók lehetünk csak hát sajnos a PSG aligha felejt el focizni addigra.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.15. 16:14:49

Nyiri81 írta:
TripleH írta: Azért ki ne találjuk már, hogy ott nincs sztár, mert menten röhögő görcsöt kapok.
Nem a PSG-re gondoltam. Hanem ha PSG túlmegy rajtunk akkor lehet hogy kaphat egy kisebb csapatot aki nem a sztárokról szól és ellenük szenved.
Az úgy más, ott van pl a Monaco nem nagyon bírtak el velük se, amúgy a tegnapiak fényében, sok jót nem jósolok a Citynek ma.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.02.15. 16:14:08

Máris úgy írtok, mint ha nem cipóra verték volna a csapatunkat és nem klassziskülönbség lett volna a PSG javára. Még ilyet!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1476
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.02.15. 16:02:05

TripleH írta:
Nyiri81 írta: Hiába nincs sztárjuk csak szervezettebbek.
Azért ki ne találjuk már, hogy ott nincs sztár, mert menten röhögő görcsöt kapok.
Nem a PSG-re gondoltam. Hanem ha PSG túlmegy rajtunk akkor lehet hogy kaphat egy kisebb csapatot aki nem a sztárokról szól és ellenük szenved.
Csak is Puyol
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.02.15. 15:56:53

A rotációt sokan negativumként emlegetik. De gondoljunk csak bele nem mindegy, hogy mondjuk Rafinha helyett D.Suarez játszik vagy Gomez helyett Rakitics. Tök mindegy mert egyikük sem kiemelkedő képességü. Sajnos Iniesta vagy Busi sem az igaziak már.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.15. 15:55:51

Egyébként említettem már azt a 2012-es, vagy 2013-as Milan elleni visszavágót, amikor előtte Milánóban kikaptunk. Na, azon a meccsen olyan intenzitással és letámadással jött ki a csapat, hogy elképesztő. Le lehet tölteni az egész meccset torrent oldalakról, komolyan érdemes megnézni... Azzal a játékkal lenne keresni valónk... de... képesek lesznek-e a srácok rá???
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.15. 15:47:52

vinszentvega írta:Lehet kellene csinálni egy dühöngő fórumot...Kicsit sok a kirobbanás mostanában...


Sokan szidjátok LE-t. meg csapat teljesítményét, de bármennyire is egyet értek vele én is, azért a következő gondolatok futkosnak a fejemben:
1, egyértelmű volt számomra, hogy a fiúk tegnap úgy mentek ki, hogy bármit is csinálnak, kikapnak, mert Emeri úgy felpofozta a csapatot, hogy még 80% os barca se bírt volna tegnap győzni... Majd otthon, úgy is elverik őket elven.
2, 4 gólból én úgy gondolom, hogy kettő teljesen elkerülhető lett volna, ( Di Maria két gólja)
3, a másik kettő Drexxleré meg Cavanié, két szépen végig vitt akció volt( Cavani gólja, lássuk be már egy ideje érlődött)
4, Busi-Gomes duó együtt nem teljesít jól... Vagy az egyik vagy a másik játsszon, mert nem tudnak összejátszani és egyik sem csinálja jól a kiszabott feladat.
- ide tenném hozzá, hogy Busi felett elrobogott az idő...olyan lassú volt tegnap is, hogy futás közben még egy lajhár is rátudott volna koppintani a fejére...
5, Ter Stegen egyszerűen nem tudja megjátszani a labdákat...rendre rosszul méri fel a helyzeteket és rossz helyre rúgja a labdákat... Anno szegény Pintónál volt az hogy remegtem, mikor hátra passzolták a labdát hozzá, mert biztos voltam benne, hogy valahova a bal szélső és Alba közé vágta ki, nagy kiflivel. Szóval...Jesper-t a kezdőbe azonnali hatállyal. MAT meg kezdjen el magába szállni, mert egy kicsit elveszett a talaj alóla...
6, Igazából szerencsénk se volt.... Mind Gomes, mind Umtiti mozzanata gól lehetett volna. Ami egy PSG elleni idegen meccsen teljesen elegendő lett volna....Mindjárt jobban nézett volna ki egy 4-2 es frodulás...
Sok gondunk volt tegnap, középpályánk nem volt...se támadásban, se védekezésben... Sajnos Várhidi Peti is ezt mondogatja, teljes joggal, mikor kikap a csapat, mert eddig is ez volt a fő oka a bakiknak az idényben.
Úgyhogy Rakétát a kezdőbe, mert lehet, hogy a támadásban nem olyan penge mint tavly volt, viszont jelenleg Ő a legjobban védekező kp-nk, a kapitány után.

Úgyhogy nem kell temetni senkit és semmit...
Sajnos ez a Barcelona...itt mindig eredményeket várnak a szurkolók. De sajnos az a tény, hogy jelenleg nem bajnokot kell építeni, hanem egy új csapatot. És ha most elzavarunk minden új igazolást, mondjuk rossza teljesítmények miatt(GOMES), akkor megint nem fog változni semmi jövőre sem.
Komolyan elkerülhetők lettek volna, mert általában minden gól elkerülhetó lehetne 99%-ban. A szerencsénk sem volthoz meg annyit, hogy mi lett volna, ha PSG többi 5 komoly ziccere lehetősége bement volna, akkor mi a frásszal mentenéd a tegnapi produkciót? Hagy dühöngjünk már egy keveset.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.15. 15:33:37

Nyiri81 írta: Hiába nincs sztárjuk csak szervezettebbek.
Azért ki ne találjuk már, hogy ott nincs sztár, mert menten röhögő görcsöt kapok.
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2017.02.15. 15:32:04

Szerintem a fáradtság, kiégettség volt itt az egyik legfontosabb tényező. Sajnos a CdR sokat kivett a csapatból, be kellett volna áldoznunk a BL miatt. Utólag persze könnyű okosnak lenni, de sajnos volt már ilyen, csak azt nem értem hogy miért nem tanult belőle a csapat/edző. Nagyon szerencsétlenül jött ki az egész, a CdR-ben és a BL-ben is nehéz ellenfeleket kaptunk, az időzítés a lehető legrosszabb volt, BL meccs azonnal a CdR utáni héten, ráadásul kedden (köszi Florentino).
Pihentetni kellett volna a kulcsembereinket. A Barca játéka jelentős mértékben támaszkodik a kreativitásra, az pedig csak akkor van, ha pihentek a játékosok.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.15. 14:49:33

Emery rengeteget játszott ellenünk és nem rosszul, csak hát nem ugyanaz a gárda van Sevillában, mint Párizsban, ill. a BL teljesen már, sokkal jobban felpörögnek a csapatok. Várható volt, hogy Emery nagyon összerakja erre a meccsre a csapatot. Várható volt egy vereség is, mondjuk 2 góllal, de azért elvárható volt cserében 1 idegenbeli gól. Mondjuk egy 2-1 -el oda mindenki kibékült volna...
Visszavágón kell egy kemény ütköző, nem Busi, ez lenne Masch, nem tudom felépül-e addig. Gomes helyett pedig kell egy jó Rakitic, aki 2 ember helyett fut!
A visszavágón biztos be fognak állni a kapu elé, 1-2 gyors kontra, esetleg 1-2 kontra gól, de igazából az sem kell nekik... Nekünk meg mindegy, mennyivel esünk ki! Kockáztatni kell! Nekik menni, ami kifér a csövön. Mindegy, hogy 6-0 -al esünk ki, vagy 4-0-al, fel kell vállalni a kockázatot és támadólag fellépni! Sajnos a 4-0-ra kevés az esély, de ha sikerülne az első félidőben rúgni mondjuk kettőt, lenne esély a hosszabbításra, ott meg bármi lehet. Ha kiesünk, akkor is emelt fővel!!!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1476
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.02.15. 14:38:57

Feast4 írta:
csababarca írta:Vebnek igaza van, felesleges reménykedni.Piszok nagy csoda kellene.
Nem véletlenül van ilyen csend. Nem tudnak igazából mit mondani. Fogadkozunk, hogy megfordítjuk?Mit? Hogy? Másrészt Emery mindig is tudta, hogy lehet minket megverni, csak nem volt meg hozzá az embere kerete, az állománya. Most megvan és Emery a kupákhoz nagyon ért. Be fognak állni kontrára és várják mi lesz. Ennyit kell csinálni. Másrészt amilyen a középpályánk úgy fognak szétfutni megint ha arról van szól, hogy nem fogjuk tudni mi van.
A vicc az hogy hiába ért hozzá, túlmegy rajtunk és simán lehet hogy a következő körben egy olyan csapat ellen meg szenvedni fog akiről nem is gondolnánk. Hiába nincs sztárjuk csak szervezettebbek.
Csak is Puyol
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.15. 13:44:30

csababarca írta:Vebnek igaza van, felesleges reménykedni.Piszok nagy csoda kellene.
Eleve ha felkapjuk a fonalat és teszem azt valahogy nyerünk akkor is oda kéne verni 4-et és egyet sem kapni. Ha úgy kaptunk volna ki, hogy kiállították az egyik belső védőnket Iniestát meg Messit az első 20 percben és azért kapunk 4-et, még úgyse lehetne.(Főleg a kiállítások miatt de értitek mire gondolok :mrgreen: ) Ilyen rövid idő alatt ekkora fejlődés nincs. Nem voltunk élesek, letámadtak, leütköztek minden harmadik labdát elvettek, vagy megzavarták a paszt. Verratti konkrétan egyedül megette a fél csapatot Draxler meg De Maira úgy firkálta a két szélső védőnket, hogy nem tudták mivan. Nem a legjobb védelmük volt fent és nem volt kapura lövésünk. Szerencsétles Stegen volt az egyik legjobb úgy hogy 4-et kapott. #-o

Nem véletlenül van ilyen csend. Nem tudnak igazából mit mondani. Fogadkozunk, hogy megfordítjuk?Mit? Hogy? Másrészt Emery mindig is tudta, hogy lehet minket megverni, csak nem volt meg hozzá az embere kerete, az állománya. Most megvan és Emery a kupákhoz nagyon ért. Be fognak állni kontrára és várják mi lesz. Ennyit kell csinálni. Másrészt amilyen a középpályánk úgy fognak szétfutni megint ha arról van szól, hogy nem fogjuk tudni mi van.

Az a baj,hogy szerintem ez úgyanolyan történelmi égés és korszakvég volt mint amikor a Bayern agyonvert minket három éve. Nem évtizedes homályra gondolok,de szerintem LE korszakának vége ezt most már újra össze kell rakni, mert tegnap láthatóan dunsztja sem volt mi legyen, (sokadjára az éven. 2-0-nál legkésőbb félidőben Gomest hozni kellett volna le! Tök mindegy kit hoz nagyobb kárt nem csinálhat! ) és ami nekem szembe tünt volt olyan játékosunk aki még csak ideges sem volt.

És most bárki bármit mond azt csinálja, hogy felrakja az MSN-t egy valamilyen középpályával és a fiúk majd megoldják. Ha nem akkor nem baj, majd legközelebb. Abszulut nem tudja mihez kezdjen a letámadással csak 4-3-3-ban cserélgeti a középpályásokat hátha eltalálja egyszer. Ennyi taktikailag most.
Kép
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.02.15. 13:32:35

Ja és még valami... Talán be kellene mindenkinek látnia, hogy néha a 9-est belehetne áldozni egy második vk-ért.. Ini-Busi-Rakéta-Rafinha vagy Dennis kp.....
Nem muszáj nekünk minden egyes meccsen 3 támadóval felállni.... És ez pont az a meccs volt, amely igényelte volna, hogy inkább 4 kp-nk legyen mint 3 támadónk....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1476
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.02.15. 13:30:22

Csodás látni hogy a világ ontja a mémeket és röhög rajtunk. Jó látni, hogy sokak szemében szálkák vagyunk az elmúlt évtizedek miatt. Én is röhögtem a mémeken, de még inkább a hozzászólásokon ahol a teli szájjal fröcsögő pocskondiázás ment. Volt itt 7-0. Mindenki temette a Barca-t (korszak vége, innen most 40 év homály, stb.) majd egy évvel később tripla tavaly meg dupla. A többieknek meg maradt a mémek gyártása és a múltban derengés meg a youtube videók nézegetése mikor kaptunk hetet. Én is osztom a véleményt, hogy itt valami eltört az öltözőben és nem a játékosok felejtettek el játszani.
Csak is Puyol
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.02.15. 13:14:30

Lehet kellene csinálni egy dühöngő fórumot...Kicsit sok a kirobbanás mostanában...


Sokan szidjátok LE-t. meg csapat teljesítményét, de bármennyire is egyet értek vele én is, azért a következő gondolatok futkosnak a fejemben:
1, egyértelmű volt számomra, hogy a fiúk tegnap úgy mentek ki, hogy bármit is csinálnak, kikapnak, mert Emeri úgy felpofozta a csapatot, hogy még 80% os barca se bírt volna tegnap győzni... Majd otthon, úgy is elverik őket elven.
2, 4 gólból én úgy gondolom, hogy kettő teljesen elkerülhető lett volna, ( Di Maria két gólja)
3, a másik kettő Drexxleré meg Cavanié, két szépen végig vitt akció volt( Cavani gólja, lássuk be már egy ideje érlődött)
4, Busi-Gomes duó együtt nem teljesít jól... Vagy az egyik vagy a másik játsszon, mert nem tudnak összejátszani és egyik sem csinálja jól a kiszabott feladat.
- ide tenném hozzá, hogy Busi felett elrobogott az idő...olyan lassú volt tegnap is, hogy futás közben még egy lajhár is rátudott volna koppintani a fejére...
5, Ter Stegen egyszerűen nem tudja megjátszani a labdákat...rendre rosszul méri fel a helyzeteket és rossz helyre rúgja a labdákat... Anno szegény Pintónál volt az hogy remegtem, mikor hátra passzolták a labdát hozzá, mert biztos voltam benne, hogy valahova a bal szélső és Alba közé vágta ki, nagy kiflivel. Szóval...Jesper-t a kezdőbe azonnali hatállyal. MAT meg kezdjen el magába szállni, mert egy kicsit elveszett a talaj alóla...
6, Igazából szerencsénk se volt.... Mind Gomes, mind Umtiti mozzanata gól lehetett volna. Ami egy PSG elleni idegen meccsen teljesen elegendő lett volna....Mindjárt jobban nézett volna ki egy 4-2 es frodulás...
Sok gondunk volt tegnap, középpályánk nem volt...se támadásban, se védekezésben... Sajnos Várhidi Peti is ezt mondogatja, teljes joggal, mikor kikap a csapat, mert eddig is ez volt a fő oka a bakiknak az idényben.
Úgyhogy Rakétát a kezdőbe, mert lehet, hogy a támadásban nem olyan penge mint tavly volt, viszont jelenleg Ő a legjobban védekező kp-nk, a kapitány után.

Úgyhogy nem kell temetni senkit és semmit...
Sajnos ez a Barcelona...itt mindig eredményeket várnak a szurkolók. De sajnos az a tény, hogy jelenleg nem bajnokot kell építeni, hanem egy új csapatot. És ha most elzavarunk minden új igazolást, mondjuk rossza teljesítmények miatt(GOMES), akkor megint nem fog változni semmi jövőre sem.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2017.02.15. 13:13:49

Előrebocsátom, hogy természetesen drukkolok a 5:0, 6:1-nek a visszavágón, és miért ne, cáfoljanak rá mindenre.

Egy rossz érzés ott van ennek ellenére.
Nem emlékszem olyan esetre klasszis csapatokat tekintve, hogy valaki 6:0-ra nyer, majd kikap 4:0-ra.
A psg nem hitt a szemének, bénázott negyed órát, majd azt mondta, ha lehet, akkor jól van, gólokat lövünk.
Ez nem véletlen, és ezen érdemes elgondolkodni, már mindenen túl.

Lehet rengeteg hibát találni, de én láttam ezt a csapatot ebben az idényben 1-1 félidőt úgy játszani, ahogy tudnának. Bármikor. Még mindig.

2 éve a csapat még a (teljesen el nem vetett) tiki-taka-val újra tarolt mindent, újra és továbbra is uraltuk a pályát simán, imádták a játékosaink, mert még hagyták nekik, hogy játsszák és jöttek új játékelemek LE-től, amit elfogadtak.
Majd jött egy stílusváltás és szinte nyomtalanul eltűnt az alapjáték. Fájóan és feleslegesen.

Tegnap a Barcelona, a csapat egy része nem akart játszani. Aki nem akart játszani sétált és alibizett. A célja pedig egyértelmű, üzenet az edzőnek. A taktikát a magot képező 5-6 játékos elutasítja, nincs bizalom.
.., a hazai szurkolók pedig - a játékosok reménye szerint - tisztelettel kiszolgálhatók még 1 vagy 2 kupával, hogy meg tudják ünnepelni a csapatot.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2017.02.15. 13:12:05

azért emeryről sem szabad megfeledkezni.kottára tudta. hogy mit kell ellenünk játszani. ha figyeltétek a labda nélküli mozgást, az félelmetes volt. messire 2-es, neymarra akar 3an kiváltottak. mindenki tudta, hova kell mozogni az adott szituációban és a sebességgel nem is volt gond. azért azt hozzá tenném, hogy ezt velünk megtudták csinálni,mert lassúak vagyunk, a küzdést csak hírből ismerjük, védekezni nem tudunk, de egy komolyabb csapat ellen ahol a futás, küzdés a minimum, nem fognak ennyire villogni.
gomest meg felesleges piszkálni.
cavani hova ment vissza védekezni 9esként? milyen védőmunkát tett le az asztalra? mennyit futott? ez lett volna a minimum neymartól és suareztől is.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.15. 12:39:13

Gyakorlatilag legutóbb ezzel a kerettel aláztuk a PSG-t, idén sem kellett volna ennek máshogy lennie, DE néhány alapvető probléma:
1., Védelem kb. ugyanaz, Masch helyett Umtiti játszott, de nem vele volt probléma, hanem Dani Alves helyével. Bármennyire nem hozta a korábbi években megszokott szintjét, még így is hatalmas munkát tett le a szélen. Robi ügyes játékos, de nem szélső védő, soha nem is volt. Vele a kp-n kéne számolni és venni egy igazi futóbolond jobbszélső védőt, mint Dani volt.
2., Kp. Katasztrófa, meccsek óta! 2 éve amikor BL-t nyertünk volt egy csúcs formában lévő Ini-Busi-Rakéta hármasunk a padon Xavival! Most meg.... Iniesta sokat sérült, Busi árnyéka önmagának, Rakétával nem tudom mi van, mi a mellőzés oka, de amikor idejött kb. 2 ember melóját letolta a kp-n, André Gomes meg egyszerűen nem ez a szint! Sajnos Rafinhával sem vagyunk sokkal előrébb, ha ég a ház, mint tegnap.
3., Támadók: Neymar próbálkozik becsülettel, Messi is jó a tegnap kivételével, de valahogy Suarez nem az, mint az előző 2 évben. Nagyon messze van attól a 40 gólos 9-estől, mint tavaly.
Egy fél csapattal meg nem lehet 11 ellen játszani, akik ráadásul 120%-ra fel vannak pörögve!!!
A keret adott lett volna ugyanarra, mint tavaly, amikor oktattuk a PSG-t, ehhez képest feltörölték a padlót velünk. Nagyon komoly gondok vannak a fejekben, vagy fizikálisan, nem tudom, de ezek az emberek az elmúlt 2 évben halálra vertek bárkit, aztán tavaly áprilisban eltört valami és azóta folyamatosan botrányos meccseket hoznak le. Jó lenne tudni a kiváltó okokat, mert kb. 10 hónapja ez megy és erre megoldást kell találni!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.02.15. 12:33:08

Mit tud tenni a magyar szurkoló? Átkozódik vagy reménykedik - beállítottsága szerint.

Nem így a culék. Ők, ha addig nem látnak semmi bíztatót, bojkottálhatják a visszavágót. Akkor pedig nem lehet tovább vacakolni. Akkor valakiknek valamit muszáj lépni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.15. 12:27:19

Vebnek igaza van, felesleges reménykedni.
Piszok nagy csoda kellene. De kétlem hogy márciusig a kp-nk lenyel pár korty valamit, amitől lesz sebességül meg erejük.
Az a csapatrész kuka nálunk, ma már egyre több csapat eszi meg őket, és ez összetételtől független.
Így meg kijön a gyengesége a védelemnek is.

Olvastam itt hozzászólásokat, hogyan kéne felállni, de attól hogy felküldjük papíron támadólag a csapatot nem fog változni semmi.
És nem is tudom mit kellene tenni, én csont nélkül leültetném Busit is a padra, és bár nem szeretem de Mascheranot betenném kpra, legalàbb lenne valaki aki ütközik, vagy legalább próbál, és kapar.
De ezek csak ilyen kósza gondolatok, nyilván agyal az ember.

De mielőtt véres szájjal nekem ugrik a Busivédő triász, leszögezem hogy nem egyénileg van vele baj, pláne nem emelem ki őt negatívan tegnapról.


Más téma, de tegnap is bebizonyosodott amit pofázok hónapok óta, hogy egy Verratti vagy Matuidi aranyat érne. Vagy hasonló stílusu kp.
Iszonyat meló, futásmennyiség, sebesség, szerelési készség, ezek mellett előre sem ügyetlenek.
Felőlem lehet ez Nzozi is vagy hogy kell írni. De ez a jelen-jövő.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.15. 12:14:20

nagyatyesz írta:hátha rúgunk az elején egyet, aztán gyorsan még egyet és meginognak a PSG-s lábak.
jaj, ne, ne kezdjük már el ezt. bár nincs jogom megtiltani, hogy reménykedjetek, de ha vmikor akkor most felesleges. nekem innentől már az is mind1, hogy nyerünk jó és szép játékkal 2-0-ra, vagy kapunk megint egy négyest. senki nem arra fog emlékezni hogy otthon milyen jó játékkal, küzdve hoztuk a meccset, hanem azt, hogy az elsőn úgy agyonvertek minket, hogy ihaj. kiestünk, le kell nyelni.

ha a játékosokban van egy kis kraft, akkor inkább a bajnokságra feküdnék rá. innentől már csak heti 1 meccs van, rotálni se kell, mehet a "gála" kezdő folyamatosan, a DS, AG féléket meg el kell felejteni, max időhúzó cseréknek jók.

ha a real hozza a két elmaradt meccset -7, a clasico sorsdöntő lesz, ha ott vhogy tudnánk nyerni a 4 pont az már nem különbség.

persze ez is csak álom, de jóval valóságosabb minthogy majd 4-0-ról fordítunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2017.02.15. 12:34:44-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.02.15. 11:39:09

A csapatunk rapszodikus, és ismerve LE fantasztikus motivációs képességeit, nem sok esélyt látok a csodára, de szurkolóként a végsőkig reménykednem kell. Hátha valami csoda történik mégis, hátha rúgunk az elején egyet, aztán gyorsan még egyet és meginognak a PSG-s lábak. Amúgy a 4 rúgott gólra én még csak-csak adnék esélyt, de arra, hogy nem kontráznak le minket...na arra nem igazán.

Amúgy én húznék egy váratlant, bár korábban elvetettem 3 védős rendszert, de most iszonyt támadónak kell lennünk, hogy esélyt teremtsünk a csodának. Szóval az én kezdőm kb ez lenne:
TS - Masc, Piqué, Umtiti - Alba, Busi, Rakéta - Messi - Neymar, Suarez, Rafinha/Arda

A 3 védő nálam alap lenne. Alba maradna középen mert Neymarral ők eléggé érzik egymást. Busi mellé inkább a küzedni tudó Rakéta kerülne. Messi helyére szélre kitenném vagy Rafinhát, vagy Ardát, míg Messinek teljesen szabad szerepet adnék. Leginkább az ő zsenialitásában bízhatunk. Lehet hülye felállás, de a helyzet sem hétköznapi. Vélemény?
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1476
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.02.15. 11:36:06

bujna írta:Szurkolóként le vagyok döbbenve és nem tudok felocsudni a csapat katasztrófális teljesítménye láttán. Vajon a játékosok hogyan érezhetnek most? Lehet, hogy számukra ez is egy meccs volt a sok közül, és éppen ma mennek egy autószalonba új sportkocsit vásárolni, hogy feldobják a napjukat? Csilliárdokat keresnek, és egy ilyen teljesítmény után biztos, hogy jót tenne, ha keményen megbüntetnék őket anyagilag. Jó ösztönző erő lehetne.
Pont ez az hogy nem lehet megbüntetni. Mi értelme lenne. Tavaly is ez volt. Mikor kiestünk a Atletic ellen 1-2 nappal tele volt a net a játékosok képeivel akik lazán pihizgettek, szelfizgettek, sőt Dani Alves még egy videót is csinált hogy nyugi ez csak játék. Ha megbüntetik Őket mi lenne? Még szarabbul játszanak majd.
Csak is Puyol
bujna
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.10.17. 11:59:20
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.02.15. 11:21:57

Szurkolóként le vagyok döbbenve és nem tudok felocsudni a csapat katasztrófális teljesítménye láttán. Vajon a játékosok hogyan érezhetnek most? Lehet, hogy számukra ez is egy meccs volt a sok közül, és éppen ma mennek egy autószalonba új sportkocsit vásárolni, hogy feldobják a napjukat? Csilliárdokat keresnek, és egy ilyen teljesítmény után biztos, hogy jót tenne, ha keményen megbüntetnék őket anyagilag. Jó ösztönző erő lehetne.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.15. 10:53:33

Léfe írta:geridoss: minden szó igaz amit irt. Tökéletes. Talán ami erősségünk volt a középpálya?Xavi-Busi_Ini
ez roppant meg mert Ini és Busi sem a régi, a többi egyik sem idevaló. De!!! Ami érthetetlen, lassan játszunk, keveset futunk, semmi küzdés, pontatlanság magas szinten. Ami az edzőt illeti, oké menjen. De tavaly ugyanezzel a gárdával jól ment és az LE. is elismert volt. Most efelejtette a szakmát ? Ezeket a profikat, ilyen fizetés mellett buzditani kell, hogy ne sétáljanak? Mi ez, vagy nincs kedv és talán a kondició sem jó. Jó volt a PSG. de még tavaj is felvettük volna velük játékot.
Nem tudja már tüzelni őket sajnos, emellett nem tud azzal mit kezdeni, hogy letámadnak és még a labdakihozatal sem sikerül.

Ráadásul a labdavesztés utáni gyors visszatámadás sem megy, pedig az nagy erősségünk volt.

LE pont visszahozta ezt, úgy hogy megfelelően tudta a csapat váltogatni, hogy mikor kell kicsit visszaállni, hagyni az ellenfelet, és mikor kell rögtön letámadni a labdáért.

Ehelyett jelenleg az megy, hogy az ellenfél letámad minket, és fogalmatlanul vagyunk a pályán, mint akiket más sportágra hívtak meg.
Játék képe alatt mindent, csak tudatosságot nem lehetett felfedezni.

Mint ahogy pár hete mondtam, 2 vége lehet, vagy sikerül megoldani a problémát és akkor bármire képesek lehetünk, vagy pedig nem sikerül és LE-nek mennie kell, illetve csúnya lesz a szezon vége...Sajnos az utóbbi valósul meg, és kupa nélkül zárnánk a szezont jóeséllyel, ha a Spanyol Kupára nem mentünk volna rá..

Lehet reménykedni, DE egyedül akkor lenne egy kis esélyünk, ha úgy mennének ki a fiúk, hogy az első másodperctől felszántják a pályát és nyomnak...
De sajnos ezt a szikrát nem látni a szemükben, hasonlít a viselkedésük a 2013-14-es szezonéhoz, jóllakottak, ami azért érthető azután h mindent megnyertek.
Válasz küldése