Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.08.14. 15:12:41

megnéztem az összefoglalót normális minőségben (tegnap stremem béna volt).
Pár dolog.
Rá lehet húzni Piquére a meccset, de aki ezt teszi nagyon mellélő. Az első gól az övé volt. A másik kettő viszont nem. Én a másodikat Vidalnak adom. Végig lehet követni a mozgását. Amellett h középpályán lemaradt arról a kényszerítőből amiből indult a kontra, neki kellett volna besegíteni Piquének, és 2:1-ben felvenni CR-t h ne tudjon befelé húzni (Piquének pedig a bal oldalra irányuló cselre figyelni), de ehelyett mit csinál? kocog visszafelé.... A harmadik sem Pique-é volt, igazság szerint hiba lett volna kirongyolni a 16-os sarkán lévő csatárra (magaslabdát feladva a cselre), jól tette h hátrált az már hatalmas pech volt h Ascencio ilyen jól eltalálta. Persze lehet gondolkodni azon h Denis meg Vidal miért csak kocog amikor az ellenfél kontrázik ( ezt is érdemes visszanézni), és arról is h a 16-os sarkáról lehet-e a rövidbe kapni egy jó kapusnak gólt.
Én megmondom őszintén számítottam erre a játékerőre. Nagyon sokan fitymálták Neymart, meg a fölösleges cseleit, hatalmasat fognak ezek az emberek koppani, amikor rájönnek h mennyire is fog hiányozni. Hagyjuk már h deulof. szintű emberekkel akarjuk pótoni.
Emellett a középpálya, aki mindig meg van védve egyesével(mert a Rakitic nagyon jó játékos ugye, mint tudjuk itt a fórum szerint..., Ini meg egy ász) az megint leszerepelt. El kellene már felejteni ezt a középpályát. Rakiticcel, Iniestával, és rájönni, h nekik kieg. embereknek kellene lenni. Illetve nem kell elfelejteni őket, de addig amég játszanak ez a szint lesz. Nem tudom ez a Semedo mit tud, jhv még mindig nem megoldott. Kp - kuka. Csatársor mínusz neymar (és tegnap ízelítőt kaphattunk belőle, h milyen amikor már megint csak 1 ember képes megbontani a védelmet,és a védőknek egyfelé kell figyelni - messi - ).
Azt már most mondom h senki ne gondolja h a Coutinho, Dembele kettős majd tudja pótolni Ney-t. Sztem hatalmas érvágás h elment, pótolni ez a két ember sem fogja tudni, de nem tudnék náluk jobbat mondani a helyettesítésre (és talán ők ketten ha jönnek nem fogunk csak minimálisan gyengülni).

És mégegy: erről már tudom, jónéhányszor elvitáztunk: tök jó lenne ha nem egy közepes kapus állna a kapuban, hanem olyan aki képes néha hatalmas bravúrra (tegnap 4-et kapott - a lesgóllal együtt -). Nem volt egyik sem az övé, de milyen jó lenne ha nem fél évente egyszer húzná ki a csapatot a szr-ból, hanem sűrűbben
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.14. 13:07:29

Nehéz értékelni a meccset, mert eléggé lötyögött mindkét csapat. A Realnak több alkalommal lett területe, meg is futották a fiataljaik, mi meg az istennek se akartunk megmoccanni, ha kontrázásra lett volna lehetőség. Ebből a végeredmény.

De az itt is látszott, hogy Busquets-en kívül nincs kezdő szintű középpályásunk. Iniesta, Rakitic, SR remek cserék lesznek (velük hosszú lenne a pad is), de a kezdőbe igazolni kell két embert. Dulifuli, Vidal szintén pad. Coutinho Iniesta-utódnak, Seri mélységi irányítónak kellene. Melléjük még meg lehetne venni Dembélét balszélsőnek.

El lehetne okosan költeni a pénzt, és baromi erős csapatunk lenne (kezdő és pad is). Mivel azonban Paulinho érkezése szinte már hivatalosnak tekinthető (edző elköszönt tőle, Rivaldo gratulált neki), a következő szezonnal kapcsolatban engem leginkább a Benedito-féle bizalmatlansági indítvány fog érdekelni.

Még valami: Iniestát gyakorlatilag megalázza a vezetőség azáltal, hogy nem hoz a helyére már a 2. éve senkit, így neki 20 éves fiatalok ellen kell botladoznia. 30 percekre beállva ő még mindig óriási hatással lenne a meccsekre, de jelenleg őt köpik leginkább arcon Bartomeuék.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2017.08.14. 13:06:46

Ami furcsa volt, hogy a felkészülési meccseken sokkal nagyobb tűzzel játszottunk, habár akkor még volt Neymar. Vidal szimpatikus gyerek, de komoly csapatok ellen kevés lesz, felkészül Semedo a visszavágóra. Továbbra is a tavalyi történet folytatódik, ha Messit ki tudják kapcsolni, akkor se ötlet, se kreativitás. Mikor Kovacic lement, utána kezdett bolha is ficánkolni. Szögletekből továbbra is veszélytelenek vagyunk.
Ami miatt nem bánkódom, hogy így alakult a tegnapi meccs:
1. idény eleje van, új edzővel, ettől csak jobbak lehetünk
2. most kiderül, hogy ami nem ment LE-nek, hogy tanuljon a saját hibáiból, képes lesz-e erre Valverde
3. egyik gólt sem kidolgozott helyzetből kaptuk, de 10 emberrel is simán tudtak kontrázni
4. igazolni kell bal támadót
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.14. 12:43:18

Fofana írta: Szerintem a Real tudatosan a jobb oldalon Vidalt támadta. Vidalnak nagyon rossz a mozdulat gyorsasága. Az álló helyzetből indított cseleknél volt, hogy egy teljes ütemmel lemaradt. Valverde sara, hogy olyan feladatot adott neki, amit képtelen megoldani. Umtitit és Albat egyszerűen kevésbé támadták, mert ott kevesebb keresnivalójuk lett volna.
Nyilván azt támadják, ahol van keresnivalójuk a jobboldalunk meg adta magát. Rakéta nem, vagy csak ritkán zárt vissza Vidal bolyongása során, mert a támadások segítésével volt elfoglalva így nem egyszer volt, hogy mind a ketten fenntragadtak. Ezen muszáj változtatni és megtalálni az egyensúlyt.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.14. 12:38:38

Busquets jól mondta "Meg kell újítani a barcelonát és igazolni kell".

A tegnapi mérközésről annyit:
Szörnyű volt látni, Ini 35 perc után "készen volt", nincsen társa aki tehermentesítené.
Vártuk hogy megint Messi megrázza magát és eldönti a meccset, ez nem jött a Madrid meg lazán okosan lehozta a maga játékát.

Az egyetlen pozitívum: Umtiti, hatalmas grat neki.

Elképzelés és szív nélkül megverni egy Madridot?
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2017.08.14. 12:37:41

Normandia írta: Az is látszott, hogy Vidal oldala a sebezhető Umtiti, Alba kettős kimondottan jó volt az oldalukat rendesen levédték. Samu kimondottan jól játszott, szerintem ő volt a legjobb tegnap.
Szerintem a Real tudatosan a jobb oldalon Vidalt támadta. Vidalnak nagyon rossz a mozdulat gyorsasága. Az álló helyzetből indított cseleknél volt, hogy egy teljes ütemmel lemaradt. Valverde sara, hogy olyan feladatot adott neki, amit képtelen megoldani. Umtitit és Albat egyszerűen kevésbé támadták, mert ott kevesebb keresnivalójuk lett volna.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.14. 12:30:11

markionni írta:Normandia, mint Realos aki rengeteget latta Ronaldot jatszani, nem ertek egyet. Kb 50-50 aranyban huzza balra es jobbra. Ballal is szereti ilyen helyzetekben izombol "esz nelkul" loni kapura a labdat miutan elhuzta a vedo mellett. Igy tett a golja elott 5 perccel is egy hasonlo szituacioban. Ugy hogy badarsag ezert elobenni Piquet. Egyedul Asensio goljanal lehetett volna hatarazottabb, ott vegig mozizta hogy kapura lo a srac.
A balos azért lett volna jobb, mert kisebb szögből lőhetett volna, már ha lő. Ezt egy ilyen kaliberü védőnek tudnia kell(ene), de nem varrom a nyakába, nem is tettem, de ettől még többet várnék tőle.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2017.08.14. 12:26:26

Normandia írta:
vinszentvega írta: Azért ezt te se gondolod komolyan? Cr is az a fajta csellóművész, aki tizedmásodperc alatt dönt.. Pont úgy mint Messi, vagy Ney. Ember legyen a talpán, aki ezt levédekezi.. Dönthetett volna úgy is, hogy a másik irányba indul, de mivel megvolt az előnye a vissza cselhez, azt választotta.. Nehogy már tényleg elővegyétek ezért Piquét!!! Ahogy az öregem mondaná...állj oda te elé!!!
Ha már okolni kell valamiért, az az öngól... hagynia kellett volna a fenébe
CR 10-ből 7x ezt választja, Piquenek tudnia kellett volna. Inkább a balost kínálta volna fel, valszeg jobban járunk. Nem okolom semmiért, de ezt előre ovashatta volna. Öngólról meg nem tehet. Balszerencse volt.
Odaállnék, annyiért meg biztos, de ez azért vékonyka riposzt volt tőled.:-D
CR robbanékonyabb, mint Pique, rengeteg területe volt és nagy lendülettel vezette rá a labdát. Így, hogy behátrált, időt nyert, hogy Vidal visszaérjen és besegítsen, az más kérdés, hogy Vidal idejekorán lassított. (Talán azt hitte, hogy onnan már eleget segít?) Lehet, hogy CR kiszámítható típuscselt csinált, de nagyon gyorsan, ezért nem tudott blokkolni. A másik esély az lett volna, ha kilép és megpróbálja szerelni, de azzal lapot érő faultot kockáztat, sárgája viszont már volt. Intelligens módon egy szándékos kezezéssel szerezte a meccs elején, elhasználta a meccsre szóló 1 darab taktikai fault lehetőségét. Persze utolsó emberként így is kockázatos lett volna. Szerintem Pique a gól előtt jól döntött, a korai és felesleges sárga lap volt az igazi nagy hibája, azt erre a szituációra kellett volna tartalékolnia.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.08.14. 12:18:31

Normandia, mint Realos aki rengeteget latta Ronaldot jatszani, nem ertek egyet. Kb 50-50 aranyban huzza balra es jobbra. Ballal is szereti ilyen helyzetekben izombol "esz nelkul" loni kapura a labdat miutan elhuzta a vedo mellett. Igy tett a golja elott 5 perccel is egy hasonlo szituacioban. Ugy hogy badarsag ezert elobenni Piquet. Egyedul Asensio goljanal lehetett volna hatarazottabb, ott vegig mozizta hogy kapura lo a srac.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.14. 12:10:09

vinszentvega írta: Azért ezt te se gondolod komolyan? Cr is az a fajta csellóművész, aki tizedmásodperc alatt dönt.. Pont úgy mint Messi, vagy Ney. Ember legyen a talpán, aki ezt levédekezi.. Dönthetett volna úgy is, hogy a másik irányba indul, de mivel megvolt az előnye a vissza cselhez, azt választotta.. Nehogy már tényleg elővegyétek ezért Piquét!!! Ahogy az öregem mondaná...állj oda te elé!!!
Ha már okolni kell valamiért, az az öngól... hagynia kellett volna a fenébe
CR 10-ből 7x ezt választja, Piquenek tudnia kellett volna. Inkább a balost kínálta volna fel, valszeg jobban járunk. Nem okolom semmiért, de ezt előre ovashatta volna. Öngólról meg nem tehet. Balszerencse volt.
Odaállnék, annyiért meg biztos, de ez azért vékonyka riposzt volt tőled.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.08.14. 11:27:12

Normandia írta: Pique a 3 gólból igazán egyről tehet a CR lövést nem lett volna szabad engednie. Ismeri már a portugált, így tudnia kellett volna mi fog következni. állandóan 2-én 3-an lógtak rajta.
Azért ezt te se gondolod komolyan? Cr is az a fajta csellóművész, aki tizedmásodperc alatt dönt.. Pont úgy mint Messi, vagy Ney. Ember legyen a talpán, aki ezt levédekezi.. Dönthetett volna úgy is, hogy a másik irányba indul, de mivel megvolt az előnye a vissza cselhez, azt választotta.. Nehogy már tényleg elővegyétek ezért Piquét!!! Ahogy az öregem mondaná...állj oda te elé!!!
Ha már okolni kell valamiért, az az öngól... hagynia kellett volna a fenébe
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.14. 10:59:12

Nekünk ez a Szuperkupa most úgy hiányzott mint üveges tótnak a hanyattesés. Morál zéró, bizonytalanság maximumon. Nem tudni ki jön, ki megy. Akik itt vannak bizonytalanok a helyükben, vagy abban, hogy egyáltalán számítanak e rájuk. Mind ezek ellenére volt olyan szakasza a mecsnek, amikor fordítva is elsülhetett volna a kimenetele. Az is látszott, hogy Vidal oldala a sebezhető, valamint az is, hogy Rakéta nagyon szabadon értelmezte a pozícióját. Szinte egyszer sem zárt vissza Vidal helyére mikor az elöl ragadt. Én kimondottan szeretem a Horvátot, de ilyen gyengén rég láttam, vagy talán nem is láttam játszani. Pique a 3 gólból igazán egyről tehet a CR lövést nem lett volna szabad engednie. Ismeri már a portugált, így tudnia kellett volna mi fog következni. Umtiti, Alba kettős kimondottan jó volt az oldalukat rendesen levédték. Samu kimondottan jól játszott, szerintem ő volt a legjobb tegnap. Busi nekem továbbra is körülményes és lassú. Dulifuli meg nagyon szeretett volna Leóval gólt lövetni és e miatt sokszor rossz döntést hozott meg látszott, hogy leoltották az öncélusága végett, de ezt a posztot pedig a nélkül nehéz elvinni, mert a védőfalat másképpen nem lehet megbontani. Neyre is sokan mondták annak idején, hogy öncélu a játéka. Egyébként nem rossz a srác, van benne potenciál. Leo meg nem is tudom mit játszott. Sokszor volt saját térfélen messze a kaputól, hogy ez lenne az új pozíciója, nem tudom, de arra emlékszem, hogy Valverde valami ilyesmről beszélt, hogy szervez, de a kapuhoz is odaér. Egyik sem ment valami jól, mert állandóan 2-én 3-an lógtak rajta.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.14. 10:53:04

a tegnapi meccs legnagyobb pozitívuma, hogy szerdán alhatok és nem kell éjjel 1-ig kínlódnom :mrgreen:

taktika nulla, ua. ment LE idején, SEMMI különbség nem volt. SEMMI. jah de, egy neymarral kevesebben voltunk... imádtam ahogy valverde faarccal végigbámulta, hogy zidane mindent a töketlen vidalra játszat, akinél még egy douglas is többet védekezett volna, és kb csak az nem ment át rajta aki nem akart (már ha épp hátul volt). bari meccseken a szélsők át se jöttek a felezőn, most meg csak az ellenfél térfelén kolbászoltak. piqué nulla, öngól oké, benne van a meccsben, de imádtam ahogy végigkamillázta, hogy mind2 balettos meglövi élete gólját. középpályánkon ugyanúgy átrohantak ahogy tavaly... iniesta kb 30 perces focista lett, dölöfiú olyan betoji volt h hihetetlen, kb mindent hátrapasszolt mint anno pedro... nem is írom tovább mert full nem érdekel ez a nulla *** limonádé. bengoecseának' azért jár a pacsi, próbált minket a felszínen tartatni, a kamu tizi+piros kombóval, de elsüllyedtünk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.14. 10:37:03

Hogy bármi pozitív elhangozzon, én Umtitivel baromira meg vagyok elégedve, még tegnap is. rendkívül magabiztos a védő munkája. Egyátalán nem látszik hogy fiatal, és rutintalan lenne. Ilyen tempóban és formában, az elmúl 10 év legjobb igazolása felé halad.

Nekem a másik aki tetszett az Rakitic volt. Kűzdős kaparós meccs volt, de hát klasszikus. Elkótyavetyélt néhány labdát, de sok rendkívül kreatív megoldása volt, nem 100% de sokkal bíztatóbb mint tavaly.

Vidal előre játéka nekem nagyon rendben volt. Valahogy összekéne hangolni a kp-val, mert így üthető a jobbos ahogy korábban már írta valaki.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.14. 10:18:16

Varatrix írta:Komolyan meg tudjuk magyarázni, hogy egy kamu tizivel, egy kamu kiállítással, kikapunk 3-1-re hazai pályán, és a Real nem is volt annyira jó?

Rosszabb ha ez igaz, és valszeg igaz hogy a real csak 60-70%-on pörgött, de akkor idén mi kapjuk a 5-0, meg 6-2 ket...
Sajnos igen. És ez a legszomorúbb az egészben. Mondjuk ezzel a 60%-os pörgéssel vitatkoznék, de a MU meccset is megnézhetjük. Ha Mourinho az első fél órában nem bunkerezni és teli gatyával küldi fel a csapatot igen szoros lehetett volna, sőt még így is az volt. Az a kiállítás mondjuk 10 perc volt, szóval sokat nem osztott-szorzott.
Meg lehetett nézni pl. Kroos teljesítményét vagy Kovacicét, olyan labdákat szórtak el mint a tavalyi szezonban egyszer sem.
Mondjuk az is sokatmondó, hogy született 4 gól és egy sem kidolgozott helyzetből.

A kiállítás pedig olyan nálunk, mint a tavalyi pontrúgások. Nem tudunk semmit kezdeni velük, sőt sokszor rosszabbul is jövünk ki belőle. Nem is igazán érdekelne a kiállítás, egyedül annak örülök, hogy Cr miért kapta. Most visszanyalt a dobálás (bár inkább első sárgás volt) de leginkább a nagypofájú gólöröme. Nem vagyok kárörvendő típus, de elég kajánul vigyorogtam, hogy gyakorlatilag az a sárga pontozta ki.
Forca Barca!!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.14. 10:06:53

Ugyanazt a semmit játszottuk, mint tavaly ősszel, csak akkor Neymar meg Messi klasszisa általában kihúzott minket a bajból.

Egy db éhes játékosunk nincs, kétféle van, aki agyonnyerte magát, meg aki hülyére keresi itt magát (van egyszerre mindkettő) motiváció zeró. Csak az arc meg az ugatás.

Ami már számomra is aggasztó, az Iniesta formája, olyan szituációkban vesztett labdát tegnap, amit máskor a tűző napon 6 sör után megcsinál.

Ami még nem tetszik, h aki leül a Barca kispadjára, az hirtelen kiherélt ember lesz, LE saját magával összugatott anno a pályán, elharapta a kapufát, egy igazi barom volt, tavaly meg végigmozizta a szezont, Valverde Bilbaoja agyonrúgott minket, tegnap meg nem tudjuk leütközni Iscot, emberünk meg csak nézi, az meg, h az összes támadást Marcelo oldalán vitték, és a legtöbbször rohadtul el voltunk tolodva, bár erről inkább a kp védekezés (teljes hiánya) tehetett. Mocskosul hiányolom a tüzet ebből a csapatból, a minden áron nyerni akarást.

Suarez egy idióta tényleg, ennél csúnyábbat nem akarok mondani róla, de nála a cél szentesíti az eszközt. Dobálja magát, harapdál, ugat, odaver, tök mindegy, csak a k... labda kerüljön be a kapuba. Imádom benne, kész :D

Abban egyetértek Bobbal, h nyugodtan jöhet ütköző játékos, én kedvelem Busit, de most nagyon érzem rajta, h megfáradt nálunk, ebben a tekintetben nagyon megértem Alvest, h váltani akart, aki lehet h nem tudott beadni, de amit letett melóban nálunk, azelőtt megemelem a kalapom.

Sztem már mindenki látja, h igazolás kell, nekem a név teljesen mindegy, nem az a lényeg.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.14. 09:53:51

Komolyan meg tudjuk magyarázni, hogy egy kamu tizivel, egy kamu kiállítással, kikapunk 3-1-re hazai pályán, és a Real nem is volt annyira jó?

Rosszabb ha ez igaz, és valszeg igaz hogy a real csak 60-70%-on pörgött, de akkor idén mi kapjuk a 5-0, meg 6-2 ket...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.14. 09:41:12

Rivaldo11 írta:Csak érdekelne egyébként, hogy ha történetesen mondjuk berúgdossuk a helyzeteinket, és ilyen játékkal mi nyerünk mondjuk 3:1-re,-mert bőven benne volt ez is- akkor is látnánk a hibákat? Akkor is hasonló lenne a hangulat itt?
E szempontból tényleg jól jöhet, hogy kimaradt minden, így talán lesznek minőségi érkezők. Ellenkező esetben nem vagyok benne biztos.
Ezzel amúgy egyetértek. Nem azt mondom, hogy 3-mal kellett verni őket, félreértés ne essék, de nem tartom reálisnak ezt az eredményt. Ők se lőttek egy kidolgozott akciógólt.Kétszer elsült as lábuk, piqué két gólban is benne volt. Mezőnyben jobbak voltunk szerintem, de nem tudok felhőtlenül örülni neki, mert ehhez inkább a Real asszisztált, mint mi voltunk jók.
Talán jobb is, hogy nem egy 3:2-es eredmény született, mert akkor menne A szöveg, hogy csak egy gól a hátrány, van olyan jó a keretünk, hogy megfordítsuk stb. és maradna minden a régiben.
Forca Barca!!!!
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.08.14. 08:49:52

Ne izguljátok túl! A szuperkupa fogalmilag még az előző szezonhoz tartozik, tehát logikus, hogy a Madrid fogja nyerni. Utána viszont besülnek már a bajnoki rajtnál...
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.14. 08:30:31

gg86 írta:Kicsit csalóka ez az eredmény, most úgy tűnhet, hogy a Madrid előttünk jár, pedig ha látnák mekkora bevételeink vannak, sőt nemsokára 1 milliárd euró lesz a profit hááát elbújhatnak mögöttünk. A kínai vonalat erőltetném tovább, onnan még sok pénz beeshet, valamint a brandet kell tovább építeni, ha ezek sikerülnek évekre verhetetlenek leszünk.
Azt-azt,folkene nektek vasarolni az osszes Azsia Centert!!! :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2017.08.14. 08:25:51

baas11 írta:En csak azt nem értem Vidalt miert nem cserélte le ? Semmit nem tudott védekezni jobb oldalon bárki is volt ott....meg szerencse h legtöbbször Pique!
üdv. ezzel teljesen egyet értek, kisebb csapatok ellen jó Vidal, de a Real az túl nagy falat neki, nem is az a gond h állandóan megverik egy az egyben, mert ez nem igaz, hanem az a gond h egyszerűen nem ér vissza a védekezésben, mind a 3 gól az ő oldaláról jött és ő sehol nem volt, rendszeresen Piquének kellett kizárnia a jobb szélre meg versenyt futnia, ő nem érhet oda mindenhova mert nincs meg hozzá a sebessége. érdekes Alba a túloldalon vissza bír zárni, egész meccsen futkosott fel-le mint a gyalogkakukk és nagyokat mentett, de Vidal sehol nem volt. nem bántani akarom szegényt, de ő nem való nagy csapatok ellen. nekem tegnapi meccsen még Ini játéka tűnt fel h elég gyengécske volt, sok labdát elszórt azzal h nem jól indult meg és lefutották, de őt nem bántom mert ő már nem bír 90 percet végigrobotolni. Deulofeu nem rossz annyira bár nagyon hiányoltam tegnap belőle a tökösséget, régen állandóan cselezett, de tegnap egyszer se próbálta meg egy az egyben megverni a védőjét hanem mindig visszapasszolt vagy elkapkodva középre próbálta tenni a labdát. Denis jól játszott ő azért próbált egy kicsit kavargatni, neki ez az ideáli poszt a balszélső, ott ki tud bontakozni. Rafinhaval egyébként mi a helyzet, mert mostanában nincs a keretbe se, pedig tudtommal nem sérült, benne még látok fantáziát, hogy ő egy kis színt tud vinni a középpályánk játékába, de ilyen Gomesek meg Paulinhok nem fognak az 100%.
mvik
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2017.08.14. 08:25:01

gg86 írta:Kicsit csalóka ez az eredmény, most úgy tűnhet, hogy a Madrid előttünk jár, pedig ha látnák mekkora bevételeink vannak, sőt nemsokára 1 milliárd euró lesz a profit hááát elbújhatnak mögöttünk. A kínai vonalat erőltetném tovább, onnan még sok pénz beeshet, valamint a brandet kell tovább építeni, ha ezek sikerülnek évekre verhetetlenek leszünk.
1 milliárd profit, az szép :lol:
Az mögött tényleg el lehet bújni :mrgreen:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.08.14. 08:12:32

baas11 írta:En csak azt nem értem Vidalt miert nem cserélte le ? Semmit nem tudott védekezni jobb oldalon bárki is volt ott....meg szerencse h legtöbbször Pique!
hát ez az!
tényleg nagyon félve írom le de ez kb. olyan mintha egy festővel kapcsolatban a színvakság gyanúja merülne fel...
B.T. főoldali cikkében sok igazság van ami a menedzsmentet illeti, de talán a Piquéhez fűződő megjegyzést nem ítélném olyan tragikusnak, végül is tárgyszerűen igaz: Pique hibázott és azt sem lehet tagadni, hogy ne befolyásolta volna a meccset...miközben nem ő volt a leg gyengébb a védelemben, de ilyet nem is állított senki.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.08.14. 08:06:29

Rivaldó 11-nek : először is nekik is voltak helyzeteik, itt nem voltunk jobbak. Ne egyszerüsitsünk a Reál egyszerüen jobb volt, látszott a külömbség. Nehány tartalék játékosuk nálunk kezdő lehetne. Kellenek uj - minőségi - emberek. Paulinhót nem ismerem, de D.Suareznél látatlanban jobb lehet.
Couthino,Hazzard, Dembele - igy egybe, na az helyre tenné a csapatot.
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2017.08.14. 07:44:07

Kicsit csalóka ez az eredmény, most úgy tűnhet, hogy a Madrid előttünk jár, pedig ha látnák mekkora bevételeink vannak, sőt nemsokára 1 milliárd euró lesz a profit hááát elbújhatnak mögöttünk. A kínai vonalat erőltetném tovább, onnan még sok pénz beeshet, valamint a brandet kell tovább építeni, ha ezek sikerülnek évekre verhetetlenek leszünk.
Válasz küldése