Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Igen, a próféta szólt nagybetűkkel!
Mingu védekezésben jó, támadásban nulla. Dest meg hátul gyenge, elöl viszont bátrabb, van sebessége, tud cselezni. Meg Dest fejben is kevés egyelőre sajnos.Andris írta: ↑2022.02.20. 18:49:16Érdekes, én két kezemen nem tudtam összeszámolni emlékeim szerint, hányszor verték meg hátul Destet. Ahogy azt se tudtam megszámolni, hogy előrefele hány kulcsmozdulata volt, mert szerintem nulla. De azért nem őt figyeltem megállás nélkül, lehet hogy nem teljes a kép.
Az egyetlen, amit igazán jól csinált, az a labdás tempónyerés letámadókkal szemben, de ezt többször is hibátlanul.
Jobb lett, de még mindig nagyon gyenge. Szerintem annál is gyengébb, mint amit Géza csinált a Napoli ellen, pedig ott azért talán erősebb ellenfelek és kevésbé kényelmes eredmény volt végig.
Alvest meg aztán meg se közelítettte.
Azért te állandóan ekézed szerencsétlentAndris írta: ↑2022.02.20. 18:49:16
Érdekes, én két kezemen nem tudtam összeszámolni emlékeim szerint, hányszor verték meg hátul Destet. Ahogy azt se tudtam megszámolni, hogy előrefele hány kulcsmozdulata volt, mert szerintem nulla. De azért nem őt figyeltem megállás nélkül, lehet hogy nem teljes a kép.
Az egyetlen, amit igazán jól csinált, az a labdás tempónyerés letámadókkal szemben, de ezt többször is hibátlanul.
Jobb lett, de még mindig nagyon gyenge. Szerintem annál is gyengébb, mint amit Géza csinált a Napoli ellen, pedig ott azért talán erősebb ellenfelek és kevésbé kényelmes eredmény volt végig.
Alvest meg aztán meg se közelítettte.
Érdekes, én két kezemen nem tudtam összeszámolni emlékeim szerint, hányszor verték meg hátul Destet. Ahogy azt se tudtam megszámolni, hogy előrefele hány kulcsmozdulata volt, mert szerintem nulla. De azért nem őt figyeltem megállás nélkül, lehet hogy nem teljes a kép.Gaillard írta: ↑2022.02.20. 18:44:43Személy szerint Destet emelném ki ma, mert ma bizonyította, hogy lehetne rá is számítani, 21 éves, van még benne potenciál.
Kifejezetten fontos megmozdulásai voltak védőként, én hagynám még a következő mérkőzésen, Alvest meg csereként venném számításba, ha gond van, mert ki kell derülnie, hogy mit tud folyamatosan játszani, ha nem sérült.
Aubameyangról eddig is tudta az ember, hogy sok dologra képes, ma bizonyította is, hogy sokat adhat egy ilyen csapatnak. Szerintem még a következő szezonban is hozzá tud tenni majd a játékhoz.
A legfontosabb feladat, megállapodni Araújoval és Gavival.
Akkor most a próféta szólt?
Viszont Pedri pihen, erre ki is tért Xavi tegnap, hogy vigyázni szeretne rá. Normálisan rotál is, úgy tűnik, igyekszik vigyázni mindenkire, a két fiatalra kiváltképp. Vele nem követjük el legalább a tavalyi hibát, amikor bekerült 3 kp-s a kezdőbe, és év végéig nyomták végig. És ez pont ebben a csapatrészben a leglényegesebb, a nagyobb meló és a fiatalok miatt.



Szerintem azért is lehet érdekes, mert a távozása után jött fel ugye Nico, aki szerintem kb csak a bőrszínében más (meg nincs meg benne az a jellegzetes, kicsit Pogbás "nyegleség", amit én személy szerint annyira ne csípek), ugyanaz a boxtobox, erős, magas, kaput azért valamelyest támadó játékos, nagyon hasonló profil. Érdekes lenne egymás ellen játszaniuk, bár nem hiszem, hogy valós képet kapunk róla, hisz fél évig nem játszott.