Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2008.03.21. 09:39:11

Hello!
Itt nem Rijkaard volt a hibás. Itt az volt a gond hogy 17 embert kell vinni egy meccsre és nekünk 16 volt. Ez itt a nagy probléma. na meg a 2dik gólnál volt hiba a többiben nem hibázott senki. habár amikor megindultak a barca gól után lehetett érezni hogy gól lesz xd :?

szerintem Rijkaard ha maradni akar akkor a BL-ben bizonyít mert eddig ott jók vagyunk. :arrow:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.03.21. 08:36:33

:x[/quote] Sajnos igen, csak úgy lehet elérni, hogy menjen, ha nem nyerünk semmit, de ez nagy katasztrófa. Viszont, ha nyerünk valami címet akkor tuti maradni fog :x[/quote]

Nem fogunk!!!!!Tuti!Ha a schalkén túl is jutunk!Azután már nagyon nagy falatok jönnek!És ez a játék nem lesz elég!A Bajnokság meg elment megint!!!
Kép
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.03.21. 08:12:59

fradika87 írta:Ezek után már azt is kétlem hogy a Schalke ellen van esélyünk!

Remélem messi hamarosan visszatér!
bár mindig ilyenekre fogjuk

Ennél szembetűnőbb nem lehet hogy rijkaard a hibás!
Látszik hogy mindenki akar, de egyszerűen nem tud,mert nincsenek rendesen felkészítve!

De egyrészről nem bánom hogy kiestünk, így legalább egy érv, hogy rijkaard megy évvégén!
Sajnos igen, csak úgy lehet elérni, hogy menjen, ha nem nyerünk semmit, de ez nagy katasztrófa. Viszont, ha nyerünk valami címet akkor tuti maradni fog :x
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.03.21. 08:10:42

Félreértetted a hozzászólásom. Nem Etotól várok kettőt sem Raúltól 5 gólt egy meccsen. Engem csak az húz fel, hogy előttem valaki elkezdte Etot ünnepelni hogy minden meccsen rúg egy gólt Erre mondtam azt hogy kevés. Persze ő is csak ember, de társaival azért kapja a fizetését hogy kijavítsa a védők hibáit azért csatár nem?
Az én munkahelyemen ha nem vagyok képes kijavítani azt amit a társam elrontott akkor ráfázik az egész társaság, s a főnököm nem jon oda dicsér meg, hogy te nem voltál rossz ugyan de a többiek hülyék...
Azt akartam csak ezzel mondani, hogy nincsennek a fociban Messiások, frászt kaptam, mikor a Madridban Robinhot annak kiálltották ki. Igen eldőntött néhány meccset igen rúgott szép gólokat, igen már 10 gólnál van a bajnokságban a tavalyi 6-tal szemben és?
Eto, Messi, Robinho mind kivételes képeségű játékosok, de egyik sem megváltó, de az a dolguk hogy helyrerakják a védelmük sületlenségeit. Azért kapják a fizujukat, ami megjegyzem 3-400 szorosa az enyémnek
Avatar
fradika87
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.10. 07:59:29

2008.03.21. 08:01:40

Ezek után már azt is kétlem hogy a Schalke ellen van esélyünk!

Remélem messi hamarosan visszatér!
bár mindig ilyenekre fogjuk

Ennél szembetűnőbb nem lehet hogy rijkaard a hibás!
Látszik hogy mindenki akar, de egyszerűen nem tud,mert nincsenek rendesen felkészítve!

De egyrészről nem bánom hogy kiestünk, így legalább egy érv, hogy rijkaard megy évvégén!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.03.21. 07:54:10

nagyon [auto_cenzúra] a csapat!szégyen és gyalázat!bőgni tudnék az ilyen szenvedés miatt!Szégyen!!!!
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.03.21. 00:26:40

Most mondjam azt, hogy én előre megmondtam, hogy a B csapatot kéne favorizálni a kupában???

Ennyit ér az egész, amikor kiesett a Madrid mondtam, h lehet, h ők jobban jártak, elvégre mégiscsak 2 meccs mínusz, ami nagyon sokat számít.

Mondhatják a játékosok h "110%" meg h "meghalunk a pályán", csak ámítás az egész.

Megint igazam van, bár ne lenne...


De természetesen az egészet húzzuk a védelemre. Elvégre nélkülük nem élhettük volna meg ezt a szégyent és már az Alcoyano ellen kiestünk volna, nem is értem hogy mertek év elején jól teljesíteni. A rémgyenge Valenciának a Madrid 5-t rúgott ősszel mi 3-at, azóta nem ők lettek ennyivel jobbak...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2008.03.20. 23:55:51

aronba írta:Megjegyzem, kissé absztrakt a véleményed, nem tudom mikot kapott a Madrid utoljára 5 gólt egy meccsen.
Te kezdted az "absztraktizmust"... Azt nagyon jól tudom, hogy a Madrid nem kapott 5-öt nagyon régen, de én ezt csak arra írtam, hogy Te azt mondod, hogy egy csatárnak kutyakötelessége kiegyenlíteni a védelem gyengeségeit... magyarán ha Militoék hátul összehoznak kettőt, Eto'o rúgjon már azonnal kettőt, mert azért van ott... Nem ilyen egyszerű.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
bigpeter
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:33:08
Tartózkodási hely: Balatonboglár

2008.03.20. 23:55:51

A tegnapi Tottenham Hotspur - Chelsea 4-4 - es meccshez képest, ez egy gyönge megye 1-es színvonal és iram volt. Nincs mese Rijkaard mesternek mennie kell, sőt már télen mennie kellett volna. Lemásoltuk a 2007-es tavaszi "komédiát"! Na meg ez a sérülés hullám, ez nem normális dolog! Angliában sokkal nagyobb meló mellet, nincs ennyi sérült, mint nálunk.
Avatar
Csabinho91
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2007.07.28. 00:04:56
Tartózkodási hely: Szeged

2008.03.20. 23:43:08

baas11 írta:Szomorú h 3 meccs alatt kapunk 9 gólt .... hova lett a védelem ??De a legszőrnyübb ez a tetű lassuság ez az amitől kiakadok pl. Abi meg Milito 3:1 nél olyan szép nyugodtan totyoráztak mint ha minden a legnagyobb rendben lenne...aszhittem lefordulok a Gabi heverőmről ! Ha esetleg összekerülünk az MU-val szerintem ésszre se fogjuk venni h gólt kaptunk aztán h kiestünk de NE legyen igazam ,semmi ritmusa nincs a csapatnak vagy mindenki más ritmusba tolja, amugy Bojan játéka tetszetős volt ! A kukac hajuról meg nemtom mit mondhatnék ami biztos h nyárig ugyis itt lesz addig meg ....Visca el Barca
Hát itt komoly szerkezeti változtatások szükségesek sztem

Én mondjuk a mai meccs után már abban sem vok biztos h a Schalkét legyűrjük! De remélem átlépjük őket

Tanuld meg a szerkeszt gomb használatát!

És a piramis-építést is kerüld!
S.
Visca el Barca! Més que un club!
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.03.20. 23:41:01

Szomorú h 3 meccs alatt kapunk 9 gólt .... hova lett a védelem ??De a legszőrnyübb ez a tetű lassuság ez az amitől kiakadok pl. Abi meg Milito 3:1 nél olyan szép nyugodtan totyoráztak mint ha minden a legnagyobb rendben lenne...aszhittem lefordulok a Gabi heverőmről ! Ha esetleg összekerülünk az MU-val szerintem ésszre se fogjuk venni h gólt kaptunk aztán h kiestünk de NE legyen igazam ,semmi ritmusa nincs a csapatnak vagy mindenki más ritmusba tolja, amugy Bojan játéka tetszetős volt ! A kukac hajuról meg nemtom mit mondhatnék ami biztos h nyárig ugyis itt lesz addig meg ....Visca el Barca
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.03.20. 23:36:18

Másrészt a foci csapatjáték, Eto gondolom góljainak feléről lemondott volna, ha a Barca megnyerte volna az Atletico, VIllareal,vagy a Valencia elleni meccset.
Nem szabad senkiért sem odalenni. Ugyanúgy nem kezdetem el dícsőíteni Rault sem, hogy milyen jó mindkét meccsen gólt rúgott a Rómának és? Szánalmassan játszott a csapatom a visszavágón bevallom. S átkozottul nem érdekelt volna az sem, ha Raul mondjuk a végén rúgott volna még két gólt azzal is kiestünk volna
Avatar
Csabinho91
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2007.07.28. 00:04:56
Tartózkodási hely: Szeged

2008.03.20. 23:33:10

Ronaldinho&Barca írta:Nemtudom hol van az a Barca, amibe én beleszerettem, de kezd nagyon hiányozni... :cry: rossz nézni hogy szenvedünk, rossz nézni, hogy nem találjuk önmagunkat a pályán.
Én idén lesz 10 éve h barca szurkoló vok! És pont egy ilyen mélyponton szerettem a csapatba. ( akkoriban ugye 99-00ben a középmezőny csapata volt a Barca) Remélem most is egy olyan felemelkedés kezdődik el jövőre mint 2003ban!!
Visca el Barca! Més que un club!
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.03.20. 23:31:51

Nem az én hozzászólásom volt színvonalas, hanem a Barca mai produkciója. Perce hogy nem lennék büszke egy madridi csatárra sem ha mesterhármast rúgna egy olyan meccsen, ahol 5-t kapnak. Megjegyzem, kissé absztrakt a véleményed, nem tudom mikot kapott a Madrid utoljára 5 gólt egy meccsen.
A focinak meg a támadójátékon kell alapulnia, itt is volt 5 gól, s ha , megnézitek az elitbajnokságokat mind gólátlaga 2,6-nál van vagyis igencsak támadófocit játszanak
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.03.20. 23:30:04

Sokminden hiányzott a játékunkból. Így lehiggadva, látván a dolgokat.
Az az ígéret, hogy egész meccsen keméynen megszorítjuk a Valenciát, nah ez nemjött be, gólt rugtunk, de nem időben.
Hozzátéve a Valencia ma egy olyan meccset nyomott amit elég régen tett már... megérdemelt a továbbjutás.
Hiányzott itt minden, a szín, az akarat, a vágy, Messi és R10, és Touré se volt elég jó, sérült szegény, de így is megpróbálta, kalapom elötte.
Nemtudom mire számítsak, ha madrid nyer hétvégén, mi is tuti.. miért is szereznénk előny valamikor is... utolsó 20 perc játékát kellett volna egész meccsen erőltetni, ennyit erről.
Rijkaard nemtudom hogy gondolta ezt az egésszet, henry miért nem volt kezdő és R10 miért nem volt ott.. jó lenne ha ezekre válaszokat kapnánk, de ugyse fogunk.
nemtudom mire számítsak a BL-ben mivel már csak az az egy reményünk maradt. Schalkét kiütjük, rendben de uténna akit kapunk, az ellen ez nagyon de nagyon kevés lesz... De remény van, és lesz is, kitudja meddig.

Nemtudom hol van az a Barca, amibe én beleszerettem, de kezd nagyon hiányozni... :cry: rossz nézni hogy szenvedünk, rossz nézni, hogy nem találjuk önmagunkat a pályán.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Csabinho91
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2007.07.28. 00:04:56
Tartózkodási hely: Szeged

2008.03.20. 23:29:19

Pavel írta:Csatlakzom az előttem szólóhoz. Ne álmodozzunk. Hiába mondjuk, hogy botlani fog még a real(fog is), de mi nem vagyunk képesek kihasználni. Lásd az utóbbi 3 meccset plussz a mait.
Ne csak a margitot figyeljük, hanem nezzünk most már a hátunk mögé is. Ha így folytatjuk küzdenünk kellesz a negyedik helyért is.
Hát ez sajna igaz! De tudod azt nem értem hogy mi történt az első meccsen! Ott is rémrossz volt a csapat! De volt tartása.. De itt........
Visca el Barca! Més que un club!
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2008.03.20. 23:27:01

aronba írta:Sokra megy a Barca azzal, ha Eto minden meccsen rúg egy gólt, ha közben kapp 2,3, vagy négy gólt. Most is mi volt Eto meg Henry is megrúgta a gólját. De kérem ők azért vannak a pályán. Én nem ájulok el tőlük. Régen az volt a filozófia a fociban, hogy több gólt kell rúgni mint az ellenfél. Hát ha ők erre képtelenek, legyen az ő bajuk, meg a csapaté
Hihetetlen színvonalas ez a hsz... Kíváncsi lennék, ha a Madrid kapna mondjuk 5 gólt, akkor Raul és RvN (a Te olvasatodban) "elvégezné-e a dolgát" (rúgna-e 3-3 gólt).
Védekezésen alapszik a mai fuball... sajnos.
Előre a TITOlusokért!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.20. 23:26:56

Csatlakzom az előttem szólóhoz. Ne álmodozzunk. Hiába mondjuk, hogy botlani fog még a real(fog is), de mi nem vagyunk képesek kihasználni. Lásd az utóbbi 3 meccset plussz a mait.
Ne csak a margitot figyeljük, hanem nezzünk most már a hátunk mögé is. Ha így folytatjuk küzdenünk kellesz a negyedik helyért is.
Avatar
Csabinho91
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2007.07.28. 00:04:56
Tartózkodási hely: Szeged

2008.03.20. 23:23:43

aronba írta:Sokra megy a Barca azzal, ha Eto minden meccsen rúg egy gólt, ha közben kapp 2,3, vagy négy gólt. Most is mi volt Eto meg Henry is megrúgta a gólját. De kérem ők azért vannak a pályán. Én nem ájulok el tőlük. Régen az volt a filozófia a fociban, hogy több gólt kell rúgni mint az ellenfél. Hát ha ők erre képtelenek, legyen az ő bajuk, meg a csapaté
Mondjuk lehet h Ronnie is megrúgta volna a magáét ha ez az okos holland emberke egyántalán nevezi...
Visca el Barca! Més que un club!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.03.20. 23:23:35

Én csak ennyit fűzök hozzá az egész ma esti produkcióhoz: SZÉGELLJE MAGÁT AZ EGÉSZ BANDA, RIJKAARDDAL AZ ÉLEN :!: :evil:
Ahogy ma 75 percen keresztül játszottunk az SZÉGYEN volt egy Barcához és egy Király Kupa elődöntőhöz! Ilyen játékkal nem hogy BL-t vagy Ligát nyerünk, de még a 2. hely is veszélyben lesz!

Köszönjük Rijkaard amit eddig tettél, szép volt jó volt az első 3 éved, de amit 2 éve művelsz arra nincs jelző...Én még bíztam benne tavaly is és még év elején is, hogy hátha feltüzeli, "megreformálja" egy kicsit a csapatot de ennek nyoma sincs... :evil:

Kössz Rijkaard, hogy ennyire aláástad saját magadat és a csapatot a világ előtt! Köszönjük...viszlát... :roll:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
vicky.girl
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.09.02. 15:08:05
Tartózkodási hely: Galánta (Szlovákia)
Kapcsolat:

2008.03.20. 23:22:24

Csabinho91 írta:
barcakiraly írta:Ennyire kiábrándító hónapok után már abban is ketelkedem hogy nemrég bl-t nyertek... :roll: Nemhogy most a bajnokságot behúzzák. az lenne a világ 8. csodája
Majd kiderül srácok! Optimistábbnak kellene lenni! Mert benne van a srácokba győzelem mindig!
Én meg úgy vagyok, hogy hiszek, hiszek és hiszek, mert a remény hal meg utoljára, de a meccsek után mindig csalódnom kell...
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.03.20. 23:21:47

Sokra megy a Barca azzal, ha Eto minden meccsen rúg egy gólt, ha közben kapp 2,3, vagy négy gólt. Most is mi volt Eto meg Henry is megrúgta a gólját. De kérem ők azért vannak a pályán. Én nem ájulok el tőlük. Régen az volt a filozófia a fociban, hogy több gólt kell rúgni mint az ellenfél. Hát ha ők erre képtelenek, legyen az ő bajuk, meg a csapaté
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2008.03.20. 23:21:30

Komáim!
Nekem még az is forgatja az agyam helyén helyet foglaló kocsonyát,
hogy a mi játékosistenünk, Ronald Koeman ha így folytatja a
Valenciával, akkor gatyába fogja rázni őket, elkezdenek nyerni,
megjön az önbizalom, aztán a végén újra számolnunk kell a
Valenciával is hosszú távon minden fronton!!!
Aztán a Mestallában edzőisten lesz belőle, aztán ezekután
megnézhetjük magunkat, ha a Valencia az utunkba kerül
bármikor is!!!
Jelen pillanatban Koeman háromnegyed kézzel már markolja a
kupát, mert ilyen játék elég lehet nekik a döntőben!!
Csak ehhez miért kellett a Barcának önként és dalolva a
Mestalla vesztőhelyére masírozni???
Kérdezi költőien a Ti Krojf komátok.
U. i.: Kedves Fiatalok!!! Létezik a helyesírás nevű dolog!!
Legyetek szívesek előszeretettel használni!!!
Avatar
Csabinho91
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2007.07.28. 00:04:56
Tartózkodási hely: Szeged

2008.03.20. 23:20:08

barcakiraly írta:Ennyire kiábrándító hónapok után már abban is ketelkedem hogy nemrég bl-t nyertek... :roll: Nemhogy most a bajnokságot behúzzák. az lenne a világ 8. csodája
Majd kiderül srácok! Optimistábbnak kellene lenni! Mert benne van a srácokba győzelem mindig!
Visca el Barca! Més que un club!
barcakiraly
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2005.09.02. 12:51:41
Tartózkodási hely: Szolnok/Szandaszolos

2008.03.20. 23:17:11

Ennyire kiábrándító hónapok után már abban is ketelkedem hogy nemrég bl-t nyertek... :roll: Nemhogy most a bajnokságot behúzzák. az lenne a világ 8. csodája
imadom a spanyol jatekvezetest (L)
Válasz küldése