Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.04.29. 13:12:49

Saviola írta:
zsírosdeszka írta:Ezt te sem gondolod komolyan...sajnos a Barca is lesgólt rúgott, csak azt senki nem vallja be. Ez van...:(
Vannak gondjaid.Nem volt les,s a második is szabályos volt.Emellett pedig Busquets világ életében egy semmirekello volt,nem meglepő a tegnapi performance sem,viszont a mozdulatért járt a sárga,s a sportgéza is jobb lenne,ha először utána járna a dolgoknak mielőtt fszságokat írkál,ugyanis 2. sárgával állították ki Mottát,ami pedig jogos volt,már a mozdulatért.

Hülyeségeket ne találjunk már ki,ha lehet,így is elég szomorú volt a tegnap este.
lehet, h most tévedsz Savi... ugyanis a videóban nem láttam, h előbb sárgát mutatott volna fel a spori, ebben az esetben pedig egyből pirosról van szó...
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2010.04.29. 13:10:21

zsírosdeszka írta:Ezt te sem gondolod komolyan...sajnos a Barca is lesgólt rúgott, csak azt senki nem vallja be. Ez van...:(
Vannak gondjaid.Nem volt les,s a második is szabályos volt.Emellett pedig Busquets világ életében egy semmirekello volt,nem meglepő a tegnapi performance sem,viszont a mozdulatért járt a sárga,s a sportgéza is jobb lenne,ha először utána járna a dolgoknak mielőtt fszságokat írkál,ugyanis 2. sárgával állították ki Mottát,ami pedig jogos volt,már a mozdulatért.

Hülyeségeket ne találjunk már ki,ha lehet,így is elég szomorú volt a tegnap este.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.04.29. 13:07:05

torrentkiller írta:Őszintén szólva tegnap este még eléggé csalódott voltam és még mindig az vagyok valamelyest. Azonban ha a 2 meccs összképét nézzük az inter nem érdemelt továbbjutást. Az első meccsen hatalmas mákkal és bírói segítséggel tudtak csak ilyen arányban nyerni.
Tegnap viszont undorító módon játszottak. A 25. percben a pontos passzok száma 125-9 volt. Ez szerintem nem foci, hogy csak rúgdelfussutána.
Erre josé aztán kumma büszke lehet. Remélem jövőre megy a madridba, hogy ott elpáholhassuk.

Viszont mi sem játszottunk valami jól. Nem volt túl sok lendület, viszont ez az ellenfél miatt is volt. Piqué gólja szép volt, viszont Bojan gólja szabályos volt. Yaya hasáról pattant oda a ladba, az nem nem szabálytalan. Az osztrák 1en néztem a meccset, utána nem tom ki volt a szakkomentátor, az is mondta, hogy egyáltalán nem volt szabálytalan.

És így a szabályos gólok száma szerint nekünk kellett volna a továbbmenni. Én azt mondom, hogy most kiestünk, megesik. A bajnokságot be kell húzni, nincs mese. Jövőre pedig megint lehet próbálkozni a BL-el
Ezt te sem gondolod komolyan...sajnos a Barca is lesgólt rúgott, csak azt senki nem vallja be. Ez van...:(
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.04.29. 13:00:04

Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.04.29. 12:57:39

Továbbra is egy hatalmas problémánk van. Van egy játékunk, amivel mindenkit meg tudunk verni, mert a legtöbb csapat nem bírja a támadásainkat 90 percen keresztül. Viszont van egy-két csapat akiknek elég ha csak 1 gólt tudunk verni nekik, vagy éppenséggel egyet sem, mert olyan szinten védekeznek, hogy közel 90 percet ki is bírnak, pont mint tegnap.

Mi a 16-oson belül szoktuk kipasszolgatni a helyzeteinket, ám amikor 9 ember van az átlagos 4 helyett az ellenféltől benn, akkor nincs esélyünk.
Erre viszont vagy egy megoldás, amit kb Rivaldo távozása óta hiányolhatunk, az pedig az, hogy lőjünk távolról! Számomra felfoghatatlan, hogy egy csapat, aki ilyen szinten áll, hogyan lehet, hogy egyszerűen nem tud használni egy támadási formát. Kicsit esetlen hasonlat lesz, de pl ha valaki vizsgázik, és minden feladattípusra felkészült, sőt azokból egyszerűen hibátlan, kivéve egyetlen egyet, amiből nem, és pont azt kapja, meg fog bukni!

Pedig láthattuk tavaly a Chelsea ellen Iniesta távoli lövését, ami továbbjutást ért, illetve hogy ezen a meccsen is Leo távoli lövése volt a legveszélyesebb helyzetünk. Közben meg tele vagyunk nagyszerű lövőkkel, akik elfelejtenek nálunk lőni. Henry régen úgy megküldte a labdákat mint állat, nálunk meg jó ha a kapuig eljutnak. Ibra távolról sokkal kevesebbet, szinte csak töredékét lövi, pedig a szabadrúgásán tegnap is látszott hogy lehetne azzal próbálkozni. Nem beszélve akkor Touré-ról, akinek halálosak a bombái, legalábbis azok voltak, de látszik hogy amióta nálunk van, ő se gyakorolta sokat, mert tegnap láthattuk milyeneket lőtt, összesen azt is csak kettőt...szóval gáz.

Egy világklasszis csapatnak legyen megoldása az ilyen szituációkra is, ahol mindenki védekezik :!:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.04.29. 12:49:22

Hunter91 írta:Tegnap elképesztően rosszul éreztem magam az osztályfőnököm szerenádján. Néztem a meccset az osztrák csatornán,reménykedtem a továbbjutásban. Nem voltam megelégedve a produkcióval.
Közben megérkeztek reálos osztálytársaim, és olyan gusztustalan dolgokat mondtak a Barcáról,hogy majdnem elsírtam magam.(pl: el kell törni a Messi lábát,vagy egy másik csússz oda páros lábbal. :( :(
Kár hogy léteznek ilyen emberek.
Végül az a gúnyos röhögés,a mai nappal megspékelve.... :( :(
4 forduló múlva eljön a Te napod :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.04.29. 12:46:20

Jajj hagyad már őket! Az ilyeneket le se kell .... Hallod. Felőlem bárki gúnyolódhat hogy kiestünk, bárki a földön, csak egy real-os ne tegye. A real osok nagyon mélyen hallgassanak..
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Eagico
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2008.10.03. 21:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.29. 12:44:54

Charlie írta:Sokan leírták, hogy mi is történt tegnap, mi nem volt jó, nem is fűznék hozzá semmit. A legnagyobb bánatom az, hogy ilyen felvezetéssel(kampány, szurkolók buzdítása stb.) mint ami folyt itt az elmúlt napokban képtelenek voltunk normális szép játákot mutatni, azt hittem ez a 90perc más lesz. De nem, ezzel engem hátb.a.szúrt a saját csapatom, csalódtam.
C.
Mourinho-nak igaza volt, bekaksiztunk tőlük és kész. Látszott Pep-en is, hogy nem uralja a szitut. Már a meccsek előtti nyilatkozatainál is látszott az ábrázatán, hogy José-hoz még nem nőtt fel mentálisan. És ez átragadt a csapatra is öntudatlanul.

És valóban, a kampány, a videó, a fogadkozások meg hogy háborúra készülünk! Vicckategória. Csak a játékra kellett volna koncentrálnunk, ahogy azt eddig Pep és az egész csapat hirdette. Ez most megtört! És ez egyértelműen Mourinho hatása!

Ez van! Pep-nek és a csapatnak vannak még mumusai és ez jó hír a jövőre nézve. Tudunk is és van is még hová fejlődnünk!
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.04.29. 12:43:24

Tegnap elképesztően rosszul éreztem magam az osztályfőnököm szerenádján. Néztem a meccset az osztrák csatornán,reménykedtem a továbbjutásban. Nem voltam megelégedve a produkcióval.
Közben megérkeztek reálos osztálytársaim, és olyan gusztustalan dolgokat mondtak a Barcáról,hogy majdnem elsírtam magam.(pl: el kell törni a Messi lábát,vagy egy másik csússz oda páros lábbal. :( :(
Kár hogy léteznek ilyen emberek.
Végül az a gúnyos röhögés,a mai nappal megspékelve.... :( :(
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.29. 12:27:04

Charlie írta:Sokan leírták, hogy mi is történt tegnap, mi nem volt jó, nem is fűznék hozzá semmit. A legnagyobb bánatom az, hogy ilyen felvezetéssel(kampány, szurkolók buzdítása stb.) mint ami folyt itt az elmúlt napokban képtelenek voltunk normális szép játákot mutatni, azt hittem ez a 90perc más lesz. De nem, ezzel engem hátb.a.szúrt a saját csapatom, csalódtam.
C.
Én is ezen a véleményen vagyok. Lenyilatkozta majdnem mindenki,hogy pályafutása legfontosabb meccse(Ibra), Sergio azt,hogy más a légkör valami tuti lesz.

Ezzel szemben,csak ismételni tudlak téged,vagy magam,hogy semmi extra nem volt a hozzáállásban. Mintha egy sima meccs lett volna,ahol beáll az ellenfél védekezni. Piquet láttam harcosnak,Toure-t, és még a kis Bojant(akit nagyon sajnálok,hogy megfosztottak egy góltól).

De a többiek... hozzáállásban nem adták azt a plusszt,amit már 3-4-5napja ígérgetnek.
Én ezért vagyok csalódott...
Ha úgy nyertünk volna 1-0ra,hogy mindenki ütközik, megpróbál mindent,akkor nem lennék ennyire csalódott,de így igen.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.04.29. 12:23:05

Sokan leírták, hogy mi is történt tegnap, mi nem volt jó, nem is fűznék hozzá semmit. A legnagyobb bánatom az, hogy ilyen felvezetéssel(kampány, szurkolók buzdítása stb.) mint ami folyt itt az elmúlt napokban képtelenek voltunk normális szép játákot mutatni, azt hittem ez a 90perc más lesz. De nem, ezzel engem hátb.a.szúrt a saját csapatom, csalódtam.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.04.29. 12:22:46

Őszintén szólva tegnap este még eléggé csalódott voltam és még mindig az vagyok valamelyest. Azonban ha a 2 meccs összképét nézzük az inter nem érdemelt továbbjutást. Az első meccsen hatalmas mákkal és bírói segítséggel tudtak csak ilyen arányban nyerni.
Tegnap viszont undorító módon játszottak. A 25. percben a pontos passzok száma 125-9 volt. Ez szerintem nem foci, hogy csak rúgdelfussutána.
Erre josé aztán kumma büszke lehet. Remélem jövőre megy a madridba, hogy ott elpáholhassuk.

Viszont mi sem játszottunk valami jól. Nem volt túl sok lendület, viszont ez az ellenfél miatt is volt. Piqué gólja szép volt, viszont Bojan gólja szabályos volt. Yaya hasáról pattant oda a ladba, az nem nem szabálytalan. Az osztrák 1en néztem a meccset, utána nem tom ki volt a szakkomentátor, az is mondta, hogy egyáltalán nem volt szabálytalan.

És így a szabályos gólok száma szerint nekünk kellett volna a továbbmenni. Én azt mondom, hogy most kiestünk, megesik. A bajnokságot be kell húzni, nincs mese. Jövőre pedig megint lehet próbálkozni a BL-el
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.29. 12:20:00

És disznót nem is láttam a pályán ! :D vagy a kispadon
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.04.29. 12:04:08

Majd jövőre - irják többen. Sajnos a periodikusság törvénye szerint jövöre bizony nem sokat lehet várni. Persze nem teljes leülést, de az ideinél rosszabb évet. Más. A háromcsatáros játék, jelenleg ugye meghalt. Jobbszélről Messzi bement árnyék éknek. Balszél akkor volt amikr R10, mad tavajelött Hery parádézott. Most Pedró inkább hátralép, vagy Ő is behuzódik. Elől egyedül Ibra aki, olyan amilyen. Mások mint D.Alves visszaestek eléggé, többen mint Marqez,Csiga,Keita cserélhetők jobbra.
Kétoldara kell két gyors támadó. De legalább a bajnoki arany legyen meg, sajnos ez is necces.
Fecó
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2010.04.29. 12:02:43

ATYAÉG!!
Murinnnyóóóóóóó még egy tanusítvánnyal sikerült kiegészíteni a szegénységi bizonyítványát..méghogy mi voltunk sportszerűtlenek.....Édes istenem.. nagy taktikus... pff..ha azt taktikának lehet hívni, hogy felbőszíti az ellenfél szurkolóit nyilatkozataival+abban sem látok nagy taktikát hogy beállít 9-10 embert védekezni+van egy gyors játékos aki majd rug golt kontrábol(kihuzza sz*ból)....
Egy biztos....hála nekik szerintem megit 11-es párballyal dől el a BL sorsa...:S
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2010.04.29. 11:24:08

Szerintem sincs itt a világvége! Valljuk be magunknak, hogy jelenleg 2 csapat van a világon, aki így meg tud bennünket akadályozni a játékban. Az egyik a Chelsea, a másik az Inter. Ez a két csapat van úgy összerakva játékosállományban és mentálisan is, hogy végig bírja a meccset ellenünk. Maximum ebben van Mourinho zsenialitása. Nem a taktika (hiszen mindenki ezt próbálja játszani ellenünk), nem a cserék, hanem az, hogy elhiteti a játékosaival, hogy képesek megcsinálni. Mentálisan teszi őket hihetetlenül erőssé!
Ez a meccs a San Siróban dőlt el, nem itt. Egy komoly rövidzárlat a szezonban gyakorlatilag eldöntötte a továbbjutást. Nem véletlenül mondják azt, hogy az egyenes kiesési szakaszban egy apró hiba is végzetes lehet.

Egy dolgot viszont nagyon nem szeretnék! Azt, hogy már az idei évben beállítsák a 6 trófeás csúcsunkat. Márpedig mindkét döntős csapat esélyes még rá! Könyörgöm ne egy ilyen Inter vagy Bayern legyen az és ne rögtön az első évben !!!!!!
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.04.29. 10:43:03

Na,hideg fejjel leírnám én is a véleményemet.
1. A szurkolók. Büszke vagyok rájuk,és hálát adok az Istennek,hogy Culénak nevezhetem magam.Sajnos a tegnapi meccsen nem azt látták amit megérdemeltek volna,de így is az utolsó percig A Csapattal voltak,a sípszó után is énekelték A himnuszt,amikor a szurkolók 95% fütyült volna.DE! Remélem,hogy a mérkőzés után sem fognak elpártolni a Barcától,a legénységnek most nagyobb szüksége van a bátorításra,mint bármikor..Én velük vagyok.
2. Pep. Ő nem a világ legjobb edzője,sőt..De,egy ilyen Inter ellen,egy ilyen Mourinhoval szemben szerintem egy edző sem tehetet volna sokkal többet.Lehet itt most beszélni a megfelelő cserékről,de felesleges.Pep jót akart,és szerintem Piqué mellett Ő volt az,aki mindent megtett a csapat érdekében,aki ha lehetett volna,maga állt volna be játszani.Lehet,hogy jobban is jártunk volna.
3. A játékosok. Visca el Gerard Piqué Bernabeu.Benne láttam azt,hogy egy Barcáshoz méltóan gondolkodott,játszott.Ő volt az,aki majd` meghalt a pályán.Minden elismerésem.
Messi,Alves,Xavi,Ibra:lehet hogy a sok meccs kifogott rajtuk,vagy a nyomás túl nagy volt,nem tudom.Egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy ne lettek volna eléggé motiváltak.Talán féltek is egy kicsit.
Bojan,Jeffrén:Látszott rajtuk,hogy nagyon akartak,csak nem sok minden sikerült nekik.Jeffrén játszatása szvsz hiba volt.
4. A bírók.Voltak hibáik,de NEM szabad rájuk fogni a kiesést.Rajtuk is nagy volt a nyomás,és ők is csak emberből vannak.
Összességében,én nem haragszom a Csapatra.Kicsit csalódott vagyok,talán a kampány miatt,de nem haragszom.Ez még mindig az a csapat,amely egy éve határtalan örömöt okozott nekem,és én hálás leszek nekik azért,amíg csak élek.
Bocs,ha hosszú lett..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chonggy 2010.04.29. 11:40:22-kor.
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2010.04.29. 10:11:11

Hát azért egy kicsit unom hogy a kárunkra történő bírói tévedéseket minden meccsen tutira be kell kalkulálni. Ezen a 2 meccsen két gól, egy meg nem adott gól, 1-2 tizenegyes. Nem gondolom hogy a tavalyi elődöntő miatt ezt le kellene nyelni, hiszen az első meccsen nekünk nem adtak meg 11-est, a másodikon meg jogtalan kiállítást is kaptunk. De mindegy a szép hogy így is majdnem megvolt. Kár hogy akkor kezdünk el játszani ha Ibra lejön. D. Alvesnek kéne egy csere mert tavaly és idén is látványosan leereszt a szezon végére. Remélem jövőre egy balszélsővel egy kreatív kp.-ssal és egy jobb hátvéddel megint brillírozunk. Azért Bojant nagyon sajnálom, nagy király lehetett volna.
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2010.04.29. 10:05:08

Hihetetlen h a média és mindenki Muringyót dicséri miközben 1 gyáva ember!! Egyszerűen az aki nem mer támadni és csak védekezik az nem 1 zseni az 1 GYÁVA ember! Mikor 11en voltak akkor is csak védekeztek, kérdem ettől 1 zseni ez az ember??!! Ettől ő mágus a special one!!??

Kicsit túlzóan azt is mondhatnám h minden hüe tud oan ukázt adni a csapatnak h mindenki védekezzen és ne mozduljon el a 16os elöl!!!

Remélem a BAYERN elkeni a vigyort az arcáról és kiüti az intert!!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.04.29. 10:02:57

Le kell szűkíteni a dolgot arra a képletre, hogy az antifoci diadalmaskodott a foci felett. Erre én sosem fogom azt mondani, hogy megérdemelt.
Remélem, a Bayern elküldi haza ezt a portugál nímandot az aljas focijával együtt - amivel 2004-ben bemákolta a BL-t.

Amellett persze nem szabad elmenni, hogy a Barca kb. 60%-ot adott ki magából a két meccs alatt, de a szerencse-faktor ugyanennyi erővel nekünk is kedvezhetett volna.

A taktikáról annyit, hogy egyszerűen többet kellett volna futni.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.04.29. 09:59:05

Attól, hogy kiestünk, még mi vagyunk a legjobbak!
Az első meccset szútuk el nagyon. Továbbra is tartom, hogy Henrynek játszania kellett volna, és hogy átlövésekkel kellett volna próbálkozni! Azt hittem Ibrával ez a játékelem is beépül a csapatunkba, de nem így lett! Imádom nézni, ahogy a srácok játszanak, de el kell lőni messzebről is néha!
Másrészt ez a meccs is azt igazolta, hogy nyáron venni kell játékosokat, mert a kispadunk nem túl erős!
Ettől függetlenül gratuálok a csapatnak! Nyerjük meg a bajnokságot és érjük be idén annyival! Majd jövőre...
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.04.29. 09:48:08

Nehéz bármit is írni...
Talán annyit, hogy tegnap igazából ennél többre nem voltunk képesek. Az Inter nagyon jól meg volt (van) szervezve és ezt el kell ismerni. Ez Mourinho érdeme, és ezzel mi sem tudtunk mit kezdeni. Ettől függetlenül számomra nagyon ellenszenves csapat!
Igazából tényleg igaz hogy az első meccset szúrtuk el. Nem is értem! :roll: 0-1-es előnyből végül 3-1-re kikaptunk. Ez nem fért bele. A 2-1 az még kezelhető lett volna. (hozzáteszem a 3. gól ugye les volt)
De ez már lényegtelen. Nem "illik" és nem is kell a bírókra fogni. Mi is kaptunk már bírói segítséget.

Ha alaposan megnézzük a tegnap estét akkor látható hogy kidolgozott, igazi "Barcás" helyzeteink nem voltak. Bojan kihagyott egy óriási ziccert, ja és még volt pár lövés (Messi,Xavi) Nem volt ötlet a játékunkban amit még az is tetézett, hogy az Internél csak hírből ismerték az ellenfél térfelét.
Kevés volt nálunk a mozgás. Amit nagyon nem értettem: Ibra számtalanszor jött ki a szélre mintha Messi lenne. :? Kérdem én akkor ki várja bent a beadásokat. A másik meg hogy a svéd elképesztően passzív volt. Már jóval hamarabb le kellett volna hozni. És Henry mellőzését sem értem. :roll: Szerintem igenis hasznos lett volna tegnap a játéka!

Az Inter megérdemelten döntős. De így sem kell elkeserednünk. Ez a csapat továbbra is a világ legjobbja, és egy 6 kupás idény után szvsz még így sem csalódás hogy már csak 1 cím maradt. A bajnokságra kell koncentrálni, mert a Real nem fog előnyt adni. Meg kell nyerni a hátralévő 4 meccset és jövőre majd ismét produkálunk egy fejthetetlen idényt. A nyáron majd ránk fér egy kis erősítés!

MINDÖRÖKKÉ BARCA :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.04.29. 09:36:38

egy világ dőlt össze bennem tegnap, mert 1 lépésre voltunk a történelemtől, egy lépésre voltunk attól, h végképp bebizonyítsuk: FOCIVAL is lehet nyerni, nem kell a vallatásra kiváló folyamatos bunkerfoci...
a drukkerek a történelem legnagyobb összefogásáról tettek tanúbizonyságot, tegnap láthattuk, h a Barca-fanok mire képesek szeretett csapatukért... úgy vélem nem ezt érdemelték/érdemeltük...

Pep azt mondta, h az inter megérdemelte a továbbjutást, mert jobbak voltak... az én véleményem az, h nem az inter volt jó, hanem a mi csapatunk nem olyan felfogásban játszott, ami ezt az ultradefenzív "játékot" hatástalanítani tudta volna... az ellenfél edzőjét a világ legjobbjának nevezte múlt héten a Mesterünk... sikeresen asszisztált ehhez... istent csinált belőle, naggyá tette az intert...

a kezdőcsapatunk a világ legjobbja, ebben a csapatban akkora potenciál van, h bármire képesek, ha megfelelően vannak felkészítve, akkor ennek a csapatnak nincs ellenfele! miért gondolom így? nézzük végig a potenciális kezdőcsapatunkat( ez most szubjektív lesz, mert csak azokat az embereket veszem elő, akik NÁLAM kezdők lennének jelenleg):

Victor Valdés: beszélhet nekem bárki Casillas-ról, Buffon-ról, Cech-ről, Cesar-ról, tény és való kiváló kapusok, de ennyire stabil teljesítményre már egyikük se képes, mint a mi tar portásunk tette azt idén... egyik kezemen megtudnám számolni, hányszor hibázott ebben a szezonban...
lehet, h néhányan nem értetek velem egyet, de számomra már a kategória legjobbja lett...

Abidal: a mi Eric kománk idén egyszerűen fantasztikusan játszott, szerencsétlenségünkre pont élete talán legjobb szezonjában sérült szinte állandóan...

Gerard Piqué: ez az ember a saját posztja Messi-je... csoda ez az ember! védekezésben másfél éve hihetetlenül stabil, vannak rosszabb mérkőzései, de az összképet tekintve jelenleg a világ legjobb khv-je, ezt bátran ki merem jelenteni, mert nem elég, h a védekezése kiváló, még a támadásokat is érdemben tudja segíteni, sok esetben góllal is... tegnap az egyetlen ember volt, aki betartotta az ígéretét, ő volt az, aki nem a levegőbe beszélt, ő ott hagyta a bőrét a pályán, ő a pályán vált Culé-vá...
az első meccsen ő volt a legveszélyesebb támadó, tegnapi gólja meg... akármelyik sztárcenter csinálja, az egekig magasztaljuk érte!
egy szóval: Piqué a TÖKÉLETES hátvéd!

Puyol: a kapitányunk nagyon hiányzott tegnap, mert ha vki, ő belehajszolta volna a fiúkat a továbbjutásba, ebben biztos vagyok! elment felette az idő, de bebizonyította, h még mindig nélkülözhetetlen a csapat számára...

Maxwell és Dani, mint szélsőhátvédek együtt: egy csúcsformában levő Dani nagyon hasznos tud lenni, de Maxwell a szememben egyenértékű lett Danival, ha nem jobb... nagyon kíváncsi lettem volna, h az Abidal-Maxi páros hogyan teljesített volna hosszú távon, mert akkor Dani is pihenhetett volna, és nem kéne rosszul lennem, amikor a 16-os vonalánál beadásra készül a gyalogkakukkunk...

a kevés kapott gól alátámasztja a tényt: a védelem kiváló teljesítményre képes, a megfelelő emberek a rendelkezésre állnak... ( Gaby-t nem emeltem ki, de nyilvánvaló, h ő is KELL a csapatba!)

Yaya Touré: biztos elfogult vagyok, de szememben a világ legjobb védekező középpályása, aki a támadásépítésben legalább annyira tanári, mint labdaszerzésben, ezért ő alappillér kéne, h legyen(remélem Pep is rájön mostmár.. :roll: )

Xavi és Ini: sztem őket nem kell részletezni, Fergie elmondta, h ketten együtt úgy eldugják a labdát, h keresőcsapatot kell bérelni, h megtalálják...

Messi: szavak nélkül... szidni nem fogom a gyengébb teljesítménye miatt, neki ki kéne adni az ukázt, h kötelezően váltson pozíciót, ha vhol nem tud érvényesülni, de mintha tilos lenne neki szélen játszani...

Henry: sajnos 99%, h elmegy a nyáron, pedig a potenciál benne van még, ebben biztos vagyok! tavaly volt egy nagyon jó szezonja szélsőként, idén azonban már nem tudott ott érvényesülni, Pep-nek észre kellett volna vennie ezt időben, és visszaállítani centerbe... egy folyamatosan játszó Titi a rutinjával rengeteget jelentett volna a szezon végén... Zlatan beépítése az ő leépítését vonta magával...

Zlatan: zseniális játékos, de a Barcában pont azok az erényei nem mutatkoztak meg, amiért ide lett hozva...

összességében: a felsorolt játékosok egytől-egyig a posztjuk elitjébe tartoznak, ezért velük végig lehetett volna verni a világot... a padunk tény, h rövid volt, de Pep ott követte el a hibát, h a szerényebb képességű (az elithez képest szerényebb...) játékosokat aránytalanul többet használta, mint kellett volna, Keita a bajnokságban majdnem dupla annyi játékpercet kapott, mint Touré, Sergi konkrétan sokkal többet, míg Pedro góllövésben nagyszerű, de mezőnyben érdemi munkát nem tud végezni. küzd, hajt, Barcáshoz méltóan robotol, de az elfutásokon és visszapasszokon kívül nem éppen állítja nehéz kihívás elé az ellenfél védőit...


Imádom ezt a csapatot, azonosulni tudok a klub szellemiségével, ezért nem bántanak a kupamentes szezonok se, ha látom, h az alapvető erények érvényesülnek... az egyetlen dolog, ami bánt, h a világ már nem fogja elismerni, és minden idők legjobb csapataként emlegetni ezeket a srácokat, pedig megérdemelnék... egész életemben büszke leszek rájuk, kiegészítve Samuel Eto'o-val, akinek méltó elégtétel lehet, ha megnyeri a BL-t, tőle nem sajnálom... ( az edzőjétől viszont nagyon is :x :evil: ....)
köszönöm, h láthatom ezt a csapatot!

FC BARCELONA MINDÖRÖKKÉ!

(elnézést, h ilyen hosszú lett :roll: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.04.29. 09:57:38-kor.
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.04.29. 09:33:52

Hát, kiestünk. Ez van, jövőre majd.
A bírókat nem hibáztatotnám, főleg nem de Bleeckere-t, rajta nem múlt semmi. Ajándék piros lap, eléggé lesgyanús Piqué gól (10ből 5 játékvezető nem adta volna meg), Touré kezezését a második gól előtt szintén be lehetett fújni, ha már Alves 11-es jelenetét reklamáljuk a milánói meccsen.
Nem kell ezt senkire fogni, egy kiváló és taktikus edző megtalálta a Barca ellenszerét, amit egyébként a Chelsea is megtalált tavaly, csak ott egy jókora adag szerencse mellénk állt.
Most már arra kell koncentrálni, hogy a maradék 4 bajnokinkat megnyerjük, mert bizony az sem lesz egyszerű... :?
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
dbela
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.04.27. 14:08:52

2010.04.29. 09:09:59

Barca sajnos kiesett, részben nem játszottak fényesen, részben a bírók miatt!
Mindkét meccsen a sípmester az Inter javára fújt.:( Most a bajnokság a lényeg!

ui.: Ibrahimovic helyett Henry-t kellett volna játszattni...
Hajrá Barca!
Válasz küldése