Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.11.03. 11:19:33

lui1698 írta:Ott van Oier meg Mino. Ők se elveszett gyerekek.
Tudom, de ők nem annyira rutionsak mint valdes vagy pinto. Vagy tévedek? :oops:
KépKép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.11.03. 11:19:10

westerngom írta:a jelenlegi keret tökéletes lenne "számomra", ha maradt volna v.kp-nak Touré és befejező csatárként Eto o!, de hát nem kellett a mesternek a két bevált, sokat "bizonyított" klasszis!
Touré-nál miért kell mindig megforgatni a helyzetet? Pepnek igenis kellett Touré...Touré-nak nem kellett a Barca (kispadja).

MÁS:
Valdes rúgása egyáltalán nem a piros kategória, hiszen a labdára ment, csak véletlenül eltalálta a másik fejét (is). Bárhol a pályán történik ilyen, akkor is csak sárgát adnak. Sőt, olykor nem is villan semmilyen lap.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.03. 11:14:28

lui1698 írta: Ott van Oier meg Mino. Ők se elveszett gyerekek.
Na meg arra az egy Panathinaikos kapuralövésre akár Messit is beállíthatjuk (főleg úgy h legutóbb Valdesnek is berúgták)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.03. 11:11:39

Ilúvatar írta:Inkább azon gondolkodtam, hogy ha pirosat kapott volna valdes, akkor szépen néztünk volna ki a következő meccsen: Se pinto, se valdes...
Ott van Oier meg Mino. Ők se elveszett gyerekek.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.11.03. 11:06:19

Inkább azon gondolkodtam, hogy ha pirosat kapott volna valdes, akkor szépen néztünk volna ki a következő meccsen: Se pinto, se valdes...
KépKép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.11.03. 11:02:53

Tegnap a csapat úgy játszott mintha meg lennének elégedve az 1 ponttal, de lehet hogy ez így is volt, de én nem voltam ezzel elégedett.
Viszont az is vicc szerintem, h a Koppenhága ott lesz a legjobb 16 között.
Aki velük találkozik nem lesz olyan nehéz dolga mint egy Spurs ellen lenne.
Nem azt mondom, h rossz ez a csapat mert sőt... szervezettek és jók a kontráik, de szerintem még nem oda valók attól függetlenül, h ellenünk elcsíptek egy pontot.

Valdes rúgása nagyon csúnya volt tényleg, de szerintem is picit rájátszott N'Doye, mert nem hinném, hogy ha KO lett volna ilyen könnyen visszajött volna a pályára. :roll:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.03. 10:21:43

szkeptikus06 írta: Ja ,és egy apróság. Pep elképzeléseibe nem illett bele sem Özil sem Touré,akkor nem értem,hogy mi alapján fér bele Keita... Mennyivel más lenen a csapat,ha a Mali kp. megy és jön pl. Özil vagy marad Touré és úgy jön Mascherano.
Fabregas meg Thiago és JdS elől vette volna el a lehetőséget :roll: (hány embertől hallottam ezt a nyáron...)
Hát a jelen helyzet az, hogy Keita veszi el a fiatal tehetségeink elől a lehetőséget, sokkal érdemtelenebbül, mint azt Cesc tenné

Azon meg meg se lepődöm, h pont a madridisták szerint vesztette N'Doye eszméletét a rúgástól.... :roll:
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.11.03. 09:15:00

levproff írta:VV legalább spiccel elrúgta a labdát, míg a hollandbarátunknak szerintem ez eszébe sem volt.
Erről van szó! Attól még, hogy veszélyes a szitu simán elrúgta a labdát, utána zörrent N'Doye feje!
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.11.03. 09:07:30

szkeptikus06 írta:Szerintem a pocsék és kevés cserélést megszokhattuk Peptől az utóbbi két év alatt. Ez legyen a legkisebb gondunk.
Az alapcsapatunk nem tud minden meccsen brillírozni, a cserék pedig nem mondhatóak minőséginek ,sőt. Bekkek és vkp. terén még jó a csapat de támadásban kevés. Behozhatta volna Pep akár Adriano-t,akár Maxwell-t olyan sokat nem javult volna a támadójátékunk.
A csapat fő baja az,hogy Messin kívül nincs ,aki gólt képes rúgni. Xavi és Iniesta remek tkp, de egyikük sem tartozik a gólérzékeny játékosok közé, ahogy Pedro sem. A sikeres és gól-gazdag meccseken sem ők tömték ki az ellenfelek kapuját. Villa pedig enyhén szólva sincs jó formában, alig találja el a kaput. Így egyedül Messi marad,aki hiába a világ legjobbja, nem tud minden meccsen 2-3 gólt lőni.

A gond csak az,hogy a csapatunk által játszott 4-3-3 hadrendben az 5 támadó (2 tkp. és 3 csatár) közül 2 csatár mondható gólérzékenynek, a cseréink pedig ezeken a posztokon silányak. Tkp-ra van Thiago,aki még egyelőre nem is az A keret tagja és Keita. Keita tkp-ként röhej,szánalom,hátrány, stb. Ennyi erővel betehetnénk Pique-t is vagy Militot tkp-nak. Lehet ők még jobbak lennének. Tehát gólokat a 2 csere tkp-tól se nagyon várjunk.
Csatárposzton pedig Bojan és Jeffren játékától sem várhatunk gólesőt. Esetükben annak örülni kellene,ha helyzetbe tudnak kerülni. Jeffren egy gyors játékos,de ezzel ki is merültem a róla elmondható pozitívumokból. A sérülését is magának köszönheti,mert ész nélkül belerohant két védőbe.
Bojan pedig tipikusan az örök ígéret,akiből aligha lesz sztár játékos. Gólt elvétve lő,egyre kevesebbet játszik,akkor is rosszul.Körülményes, sokszor túlcselezi magát,sorra puskázza el az adódó helyzeteket.

Szerintem azért mondja mindenki azt, hogy jó a csapat, csak a helyzetek nem mennek be,mert a játékunk változatlanul szép, labdatartásra,labdajáratásra épülő, kombinatív játék, DE jelenleg Messin kívül nincs a KERETBEN olyan játékos,aki képes lenne arra,hogy az adódó helyzeteket ki is tudja használni. Villa esetleges formajavulásától várhatunk kisebb fellendülést, de egy harmadik gólérzékeny támadó nélkül a 4-3-3-as rendszer támadó szekciója félkarú óriás.

Pep szerepe kulcsfontosságú,mert nagyon látványos és eredményes játékrendszert honosított meg a csapatnál,csak az a probléma,hogy jelenleg nem elég jó a keret támadó szekciója ahhoz, hogy idén is nagyot alkossunk. Ezzel az alapcsapattal a BL-ben ugyanis bármely bunkerfocit játszó komolyabb európai csapat meg tudna állítani. A bajnokságban a reál idén is nagyon keveset fog botlani,mert egyre jobbak, így kétségeim vannak azzal kapcsolatban,hogy egy ilyen szűk keret,mint a miénk képes lesz-e a meccsei 95%-át megnyerni,úgy ,hogy a kupában és BL-ben is sikeres akar lenni. Sőt,ha jobban meggondolom erre elég kevés az esély.
A kupában egy jobb sorsolással talán odaérhetünk.
Nem tudom,hogy Pep hogyan képzeli el a csapatot,de ha érkezne egy csatár és egy tkp (és esetleg Keita menne) - amire kevés esélyt látok- mindjárt jobban nézne ki a csapat és több lenne a lehetőség támadók tekintetében is.
Mindenesetre tartok tőle,hogy Pep túlzottan a szűkebb keret és a fiatalok felé húz és ez ne mlesz pozitív hatással sem az eredményekre ,sem a mutatott játékra.

Ja ,és egy apróság. Pep elképzeléseibe nem illett bele sem Özil sem Touré,akkor nem értem,hogy mi alapján fér bele Keita... Mennyivel más lenen a csapat,ha a Mali kp. megy és jön pl. Özil vagy marad Touré és úgy jön Mascherano.
- minden szavaddal egyet értek!, talán kiegészíteném még avval, hogy a jelenlegi keret tökéletes lenne "számomra", ha maradt volna v.kp-nak Touré és befejező csatárként Eto o!, de hát nem kellett a mesternek a két bevált, sokat "bizonyított" klasszis!
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.11.03. 09:04:34

Mondjuk nem tudom, amikor a földön elfeküdt a gyerek, én már akkor éreztem, hogy nem súlyos. Ettől függetlenül nagyon buta mozdulat volt, de szerintem összesem hasonlítható pl De Jong szemből talppal tüdőre. VV legalább spiccel elrúgta a labdát, míg a hollandbarátunknak szerintem ez eszébe sem volt.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.03. 08:56:30

Lionel85 írta:Súlyos sérülés lehetett volna, Valdés is pirost kaphatott volna, ám az tényleg fura, hogy ha tényleg eszméletét veszti, mint azt előadta, akkor hogy tudott saját lábán lejönni, mindössze a fejét fájlalva?
nem volt szép,amit vv csinált. nem volt szép a halál megjátszása sem. ugyanakkor én is vesztettem már el az eszméletem rúgás következtében és-szédülve bár de-le tudtam menni egyedül.(hozzáteszem h nekem pedig elrepedt egy csigolyám)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.03. 08:36:15

Súlyos sérülés lehetett volna, Valdés is pirost kaphatott volna, ám az tényleg fura, hogy ha tényleg eszméletét veszti, mint azt előadta, akkor hogy tudott saját lábán lejönni, mindössze a fejét fájlalva?

http://www.youtube.com/watch?v=lOXO7xoJMl4

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.11.03. 08:02:34

Messithebest írta:ez simán kézmagasságba volt,mért nem ütötte el? :? :?
Lehet, hogy simán kézmagasságba volt, csak enyhén a tizenhatoson kívül! Kemény mozdulás volt Valdestől, de a csávó enyhén rájátszott a szitura, amint észrevette, hogy elérhet valamit :) A meccs kezdésénél arról gondolkodtam, hogy simán megengedhető ezen a meccsen az x, egyszerűen azért, mert így is csoport elsőként megyünk, és továbbra is a mi kezünkbe van az első hely sorsa :!:
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.03. 08:00:52

Két okot látok a győzelem elmaradására.

Az első, hogy egyáltalán nem irányítottuk úgy a játékot, ahogy megszokott volt. Máskor minimum 70%-ban birtokoljuk a labdát, ha nem többel. Most alig hagyta el néha a 60%-ot, és szemmel is látható volt, hogy bizony a hazaiak sokszor indítottak támadásokat. Összeszedettek voltak a dánok, jól passzoltak, de néha túl kemények is voltak a szereléseknél.

A másik ok a két szélsőhátvédünk kritikán aluli teljesítménye. Se Alvés, se Abidal nem játszott egyszerre még ilyen rossz meccset. Abidal rosszul helyezkedett sokszor, lemaradt a labdáról, passzai sokszor az ellenfelet találták meg. Alvés nagyon régóta lógott ki a sorból ennyire beadásaival, mint most. Egyszerűen felfoghatatlan, hogy amióta Barcelonában játszik, nem tudott e téren fejlődni. Azt meg végképp nem értem, hogy saját maga sem látja azt, hogy egyszerűen nem mennek a beadások, mert rendszeresen erőlteti őket.

Azt viszont elismerem, hogy a dánok keményen harcoltak az egy pontért, a győzelem azért még messze volt tőlük, de mi egyértelműen elszalasztottuk a meccs megnyerését az említett okok miatt szerintem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.03. 07:39:50

Üdv! Nem láttam a meccset,de ezek szerint megint nyögvenyelősen játszottunk....Valdes jó nagyot rúgott a srácba,lett neki valami baja?????? :? :? :? Szerintem is elleshette De Jongtól a VB döntőn a rúgást...ez simán kézmagasságba volt,mért nem ütötte el? :? :?
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.03. 07:30:47

Nem arról van szó, h vv eltalálta, hanem hogy miután földrekerült, úgygondolta jobb ha eljátssza hogy elvesztette az eszméletét.
Olyan volt kb mint Busquets kilesős esete.. a kamera buktatott.

Ha kétségeid vannak, talán nézd meg mégegyszer az esetet, kedves mcfly_
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
mcfly_
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.08.22. 18:40:42

2010.11.03. 07:20:53

ez a szőkített majom csak szimulált, jobb ha tudjátok.
mond, h nem gondoltad komolyan.

mondjuk tudom, h te simán állva maradtál volna.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.11.03. 06:57:38

"szkeptikus 06" - ezt mintha én irtam volna. Nem károgok, de idén attol tartok semmit nem nyerünk. De nemcsak a tegnapi meccs alapján mondom. Egyébbként elég fáradt volt a csapat.
Fecó
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.11.03. 03:26:40

LaPulga írta:Miért kezdi el mindenki kongatni a vészharangot nem értem.... :shock: Volt egy ilyen meccs ők sem gépek hagyhatnak ki ziccereket..
tévedés, volt 1 Sevilla elleni kifutott meccs a többi ugyanez a kuka kategória
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.11.03. 02:54:45

jesszusom, ti normálisak vagytok?
lehet ti a teletubbies-t néztétek, de én nem és én azt láttam, hogy Victorio barátunk a 16-osnál 3 métert felugorva letérdeli a "szökített majom" fejét .... elhiszem Andris, hogy te olyan kemény vagy, hogy 1 ilyen után el se esel, de az sötét börü emberke igencsak megérezte... és azt feltételezni egy ilyen elmebeteg kapuskijövetel után, hogy szimulál... már elnézést, de annak annyi esze sincs mint egy kupica levegönek.... az már meg tényleg a csúcspont, hogy a csatár tehet róla, mert küzd a labdáért....

és az nso-ról egy szép kis idézet:
Woody Allen ezt úgy mondaná, hogy először a támadó a vállával feldobta a kapust, majd a szájával jól sípcsonton vágta.
lassan már ilyen érzésem van...
madridista
szkeptikus06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.07.19. 01:17:37

2010.11.03. 01:21:43

Szerintem a pocsék és kevés cserélést megszokhattuk Peptől az utóbbi két év alatt. Ez legyen a legkisebb gondunk.
Az alapcsapatunk nem tud minden meccsen brillírozni, a cserék pedig nem mondhatóak minőséginek ,sőt. Bekkek és vkp. terén még jó a csapat de támadásban kevés. Behozhatta volna Pep akár Adriano-t,akár Maxwell-t olyan sokat nem javult volna a támadójátékunk.
A csapat fő baja az,hogy Messin kívül nincs ,aki gólt képes rúgni. Xavi és Iniesta remek tkp, de egyikük sem tartozik a gólérzékeny játékosok közé, ahogy Pedro sem. A sikeres és gól-gazdag meccseken sem ők tömték ki az ellenfelek kapuját. Villa pedig enyhén szólva sincs jó formában, alig találja el a kaput. Így egyedül Messi marad,aki hiába a világ legjobbja, nem tud minden meccsen 2-3 gólt lőni.

A gond csak az,hogy a csapatunk által játszott 4-3-3 hadrendben az 5 támadó (2 tkp. és 3 csatár) közül 2 csatár mondható gólérzékenynek, a cseréink pedig ezeken a posztokon silányak. Tkp-ra van Thiago,aki még egyelőre nem is az A keret tagja és Keita. Keita tkp-ként röhej,szánalom,hátrány, stb. Ennyi erővel betehetnénk Pique-t is vagy Militot tkp-nak. Lehet ők még jobbak lennének. Tehát gólokat a 2 csere tkp-tól se nagyon várjunk.
Csatárposzton pedig Bojan és Jeffren játékától sem várhatunk gólesőt. Esetükben annak örülni kellene,ha helyzetbe tudnak kerülni. Jeffren egy gyors játékos,de ezzel ki is merültem a róla elmondható pozitívumokból. A sérülését is magának köszönheti,mert ész nélkül belerohant két védőbe.
Bojan pedig tipikusan az örök ígéret,akiből aligha lesz sztár játékos. Gólt elvétve lő,egyre kevesebbet játszik,akkor is rosszul.Körülményes, sokszor túlcselezi magát,sorra puskázza el az adódó helyzeteket.

Szerintem azért mondja mindenki azt, hogy jó a csapat, csak a helyzetek nem mennek be,mert a játékunk változatlanul szép, labdatartásra,labdajáratásra épülő, kombinatív játék, DE jelenleg Messin kívül nincs a KERETBEN olyan játékos,aki képes lenne arra,hogy az adódó helyzeteket ki is tudja használni. Villa esetleges formajavulásától várhatunk kisebb fellendülést, de egy harmadik gólérzékeny támadó nélkül a 4-3-3-as rendszer támadó szekciója félkarú óriás.

Pep szerepe kulcsfontosságú,mert nagyon látványos és eredményes játékrendszert honosított meg a csapatnál,csak az a probléma,hogy jelenleg nem elég jó a keret támadó szekciója ahhoz, hogy idén is nagyot alkossunk. Ezzel az alapcsapattal a BL-ben ugyanis bármely bunkerfocit játszó komolyabb európai csapat meg tudna állítani. A bajnokságban a reál idén is nagyon keveset fog botlani,mert egyre jobbak, így kétségeim vannak azzal kapcsolatban,hogy egy ilyen szűk keret,mint a miénk képes lesz-e a meccsei 95%-át megnyerni,úgy ,hogy a kupában és BL-ben is sikeres akar lenni. Sőt,ha jobban meggondolom erre elég kevés az esély.
A kupában egy jobb sorsolással talán odaérhetünk.
Nem tudom,hogy Pep hogyan képzeli el a csapatot,de ha érkezne egy csatár és egy tkp (és esetleg Keita menne) - amire kevés esélyt látok- mindjárt jobban nézne ki a csapat és több lenne a lehetőség támadók tekintetében is.
Mindenesetre tartok tőle,hogy Pep túlzottan a szűkebb keret és a fiatalok felé húz és ez ne mlesz pozitív hatással sem az eredményekre ,sem a mutatott játékra.

Ja ,és egy apróság. Pep elképzeléseibe nem illett bele sem Özil sem Touré,akkor nem értem,hogy mi alapján fér bele Keita... Mennyivel más lenen a csapat,ha a Mali kp. megy és jön pl. Özil vagy marad Touré és úgy jön Mascherano.
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2010.11.03. 00:30:34

Bemásolom ide amit a cikkhez írtam,mert kiváncsi vagyok,hogy másoknak mi a véleménye,itt elsősorban olyanokra gondolok, akik látták a meccset és esetleg át tudják,adni,h milyen volt a meccs képe,mert én csak a cikkben leírtakra hagyatkozva vetettem fel a kérdést...

" Sajnos nem láthattam a meccset,uh csak arra lennék kiváncsi,hogy ha annyira megbízik a keretben Pep,akkor hogy volt képes egy ilyen (leírtak alapján) impotens meccsen egyet cserélni a 79. percben? Hozzon akkor be olyat,aki motiváltabb,hátha az átragad egy-két játékosra még és az már elég kell legyen egy Barcának,ha 5-6 ember ténylegesen fel tud pörögni. Ha meg nem bízik a keret többi részében akkor...a többit mindenki egészítse ki!"

Lehet,h nem vagyok nagy szaktekintély,de talán,ha másképp nemmegy akkor cserékkel próbálom feldobni a csapatot,hátha.Persze lehet,h így volt jobb. Bár én a helyében többet játszatnám ilyen meccseken a fiatalokat,mert látszóleg senki sem vette komolyan ezt a meccset,akkor meg mitől félt,h nem merte bedobni őket? Vagy,ha nem a fiatalokat,akkor Maxwell,Adriano,Masch miért ülnek a padon?Bár talán támadásban nem ők fognak hozzátenni a csapathoz,de hátha épp az ő szélső játékuk(kivéve Masch) hozna lendületet?

Javítsatok ki,ha valamiben nagy hülyeséget mondtam!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.02. 23:42:11

ozsimiki írta:Én sem fogok vészharangokat kongatni...

Vhol megértem a srácokat is,nehéz felpörögni olyan helyzetben amikor a továbbjutás 1000% kb, a csoportelsőség is a mi kezünkben van, szóval...

láthattuk,h tud pörögni ez a csapat,és még fog is jó pár, ennél fontosabb meccsen! Ilyen helyzetben sosem volt tragédia egy-egy x.
de ők ezér pénzt kapnak...más szakmában sem linkeskedhetik el a dolgokat mondván "úgysem lehet belőle baj"

Igen,ahogy pénzt kap az összes többi nagy csapat is minden meccsért,mégis teljesen jellemző a hasonló szituáció,legyen az Real,Bayern,Chelsea,M.U.,Inter vagy bárki más, nem lehet egy egész idényt végigrohanni, akár fáj a szurkolóknak,akár nem. Ozsi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.02. 23:37:10

Én sem fogok vészharangokat kongatni...

Vhol megértem a srácokat is,nehéz felpörögni olyan helyzetben amikor a továbbjutás 1000% kb, a csoportelsőség is a mi kezünkben van, szóval...

láthattuk,h tud pörögni ez a csapat,és még fog is jó pár, ennél fontosabb meccsen! Ilyen helyzetben sosem volt tragédia egy-egy x.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.11.02. 23:19:40

Erre az X-re számítottam nem rossz csapat ez a Köbenhavn (más nagy csapat is megszenvedhet ellenük).Csoport elsőség simán meg lehet így is.

Valdés esete csúnya volt :? (de ha a srác nem löki ki Puyolt szerintem nem lett volna ez)

Bale nagyot játszott kíváncsi vagyok mikor hozzák velünk szóba :twisted:
Válasz küldése