Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.25. 17:34:48

Kép
Extra facepalm

Nagyon elnéztem, megesik.

ON: Ha Ibrának ls Boatengnek nem fog menni a játék, akkor 0, de 0 esélyük van. Még máig nem értem az Arsenal hogyan tudott négyet kapni ettől a csapattól. Valami nagy csoda lesz a kiesésünk, ezt nagyképűség nélkül állítom ...
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.03.25. 17:31:32

messideco írta:
Mikor lesz...
Április 4.

Legalább nem ad gólpasszt Messinek :lol:


Április 3. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2012.03.25. 17:36:35-kor.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.03.25. 17:29:35

messideco írta:
Mikor lesz...
Április 4.

Legalább nem ad gólpasszt Messinek :lol:
Április 3 az 8)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.03.25. 17:25:53

Ez esetben akkor nagyon úgy néz ki, hogy Thiago Silva egyik meccsen sem játszhat. Persze visszatérhet előbb, ki tudja..
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.25. 17:23:13

Mikor lesz...
Április 4.

Legalább nem ad gólpasszt Messinek :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.25. 17:21:00

ab1daL írta:Mikor is lesz a negyeddöntő visszavágója? Mert kb. 1 hónap kihagyást jósolnak Thiago Silvának.
Következő hét kedden.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.03.25. 17:18:34

Mikor is lesz a negyeddöntő visszavágója? Mert kb. 1 hónap kihagyást jósolnak Thiago Silvának.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.25. 17:03:06

Bokke írta:
Forcabarca8 írta:
Bokke írta:Srácok!

Esetleg tudja valaki, hogy a Milan elleni meccset 27-én vga 28-án játszuk? Van egy sanda gyanum, hogy 28-án, amiből a sorsolás menetéből következtetek, de remélem, hogy nem mert 28-án kötelező színházba megyek. A port.hu-n nem találtam még semmit.

Köszi a segítséget!
Üdv
Gyanúd beigazolódni látszik: http://www.fcbarcelona.cat/futbol/prime ... /calendari

Március 28, szerda 20:45. Vigyél okostelefont a színházba és nézd tv-ről :lol: csak vicceltem,élvezd az előadást meg szurkolj a csapatnak 8) sajnos,van ilyen,hogy az ember lemarad 1-2 meccsről.. :roll:
Köszi az infót!

Hirtelen olyan ideges lettem, hogy elfelejtettem megnézni a hivatalos oldalt.
Utóljára kb. akkor hagytam ki Barca meccset amikor otthon leixeltünk a Gafével. :evil:
Kötelező színház :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gondolom hogy sulis szervezés. Lebetegedtél, rosszul érezted magad, stb stb. Mit tudnak csinálni veled? Semmit. A mi sulinkban elég nagy szigor volt, mert az igazgató egy hülye volt, az osztályfőnökkel együtt. Próbálkoztak ilyenekkel, hogy szombaton munkanap volt, de nem iskola volt, hanem diáknap, programokkal, stb. És aznap volt ballagás is néhány iskolában. És megmondták hogy nem mehet el senki, csak a testvére ballagására. Unokatesó, barát-barátnő ballagása szóba se jöhettek. Aki nem jelenik meg diáknapon, az igazolatlan óra végig. Csak mikor páran közölték az osztályfőnökkel, hogy rendben van, akkor behívom anyát vagy fatert, aztán megbeszéljük hogy miért is nem fogadják el az orvosi igazolást, akkor már nem voltak ilyen kemények. Nekem aztán lehetne kötelező színház, ha Milan-Barca lenne...

ON:

Hát nagy kő esett le a szívemről Thiago kiválásával. Jól nyomja a srác, mindenképpen könnyebbség Messiéknek ott elől, hogy nem vele kell szembemenni. A középpályájuk se olyan acélos, úgyhogy ha tőlünk nem sérül meg senki, akkor azt hiszem nem kérdés hogy melyik csapat fog továbbjutni ebből a párharcból 8) 8)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.03.25. 16:46:38

ab1daL írta:Így akkor a Milan hiányzói: Abate, van Bommel, Thiago Silva.

Pato az egész szezonban sérült, most sincs másként, talán még Maxi López is sérült jelenleg.
Két alapember a védelemből és egy hentes, ez így rendben is van.
Zlatyó viszont remek formában, ennek ellenére azt gondolom kevés a Milan, ellenünk vmi orbitális szerencsével nyerhetnek. (pl. ahogy az Inter)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.03.25. 16:21:02

Így akkor a Milan hiányzói: Abate, van Bommel, Thiago Silva.

Pato az egész szezonban sérült, most sincs másként, talán még Maxi López is sérült jelenleg.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.03.25. 05:13:30

ab1daL írta:Allegri úgy nyilatkozott Thiago Silva szerdai, Barcelona elleni játékáról(a Roma elleni meccsen a 10. percben le kellett cserélni) hogy: "Gyakorlatilag lehetetlen, hogy szerdán játsszon!" -sport.es
Kihagyhatná a visszavágót is...
Ráér még pár hónapot, hogy a Camp Nou-ban lássam... :lol:
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.03.25. 03:16:03

ha ez így lesz, jelentősen könnyebb lesz.
a világ egyik legjobb khv-je.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.03.24. 23:39:00

Allegri úgy nyilatkozott Thiago Silva szerdai, Barcelona elleni játékáról(a Roma elleni meccsen a 10. percben le kellett cserélni) hogy: "Gyakorlatilag lehetetlen, hogy szerdán játsszon!" -sport.es
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.20. 10:38:45

Bokke írta:
Forcabarca8 írta:
Bokke írta:Srácok!

Esetleg tudja valaki, hogy a Milan elleni meccset 27-én vga 28-án játszuk? Van egy sanda gyanum, hogy 28-án, amiből a sorsolás menetéből következtetek, de remélem, hogy nem mert 28-án kötelező színházba megyek. A port.hu-n nem találtam még semmit.

Köszi a segítséget!
Üdv
Gyanúd beigazolódni látszik: http://www.fcbarcelona.cat/futbol/prime ... /calendari

Március 28, szerda 20:45. Vigyél okostelefont a színházba és nézd tv-ről :lol: csak vicceltem,élvezd az előadást meg szurkolj a csapatnak 8) sajnos,van ilyen,hogy az ember lemarad 1-2 meccsről.. :roll:
Köszi az infót!

Hirtelen olyan ideges lettem, hogy elfelejtettem megnézni a hivatalos oldalt.
Utóljára kb. akkor hagytam ki Barca meccset amikor otthon leixeltünk a Gafével. :evil:
Mármint Getaféval. :P
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.20. 10:36:45

Forcabarca8 írta:
Bokke írta:Srácok!

Esetleg tudja valaki, hogy a Milan elleni meccset 27-én vga 28-án játszuk? Van egy sanda gyanum, hogy 28-án, amiből a sorsolás menetéből következtetek, de remélem, hogy nem mert 28-án kötelező színházba megyek. A port.hu-n nem találtam még semmit.

Köszi a segítséget!
Üdv
Gyanúd beigazolódni látszik: http://www.fcbarcelona.cat/futbol/prime ... /calendari

Március 28, szerda 20:45. Vigyél okostelefont a színházba és nézd tv-ről :lol: csak vicceltem,élvezd az előadást meg szurkolj a csapatnak 8) sajnos,van ilyen,hogy az ember lemarad 1-2 meccsről.. :roll:
Köszi az infót!

Hirtelen olyan ideges lettem, hogy elfelejtettem megnézni a hivatalos oldalt.
Utóljára kb. akkor hagytam ki Barca meccset amikor otthon leixeltünk a Gafével. :evil:
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2012.03.20. 09:56:59

Chino írta:Én nem is annyira a továbbjutás miatt aggódom, bár az se lesz sétagalopp, hanem, hogy hatalmas lesz ez a sorozatterhelés. A Madrid nyugodtan elfocizgathat az Apoel ellen mi pedig vért fogunk h...zni a Milan ellen, aztán pedig nagy valószínűség szerint jön a Chelsea, ami bármilyen formában is van, iszonyat nehéz lesz. Közben pedig van egy Clasicó, kupadöntő stb. Félek, hogy ha be is jutunk a döntőbe, már hullafáradt lesz az egész társaság, az esetleges sérülésekről nem is beszélve. Jó lett volna, ha legalább az egyik párosítás lett volna kicsit könnyebb, mert a döntő így nagyon durva lesz, akár a Real jön (akikről nem kell elmesélni milyen motiváltak lesznek) akár a Bayern (a hazai pálya miatt ők is dettó).
Remélem a fináléig (ha eljutunk) megússzuk sérülések nélkül és egy jó Villánk is lesz addigra.
Én a Milantól jobban tartok, mint a Chelsea-től. A Realt talán megfoghatja a Bayern, szerintem nekik fekszik a blancók stílusa. A Chelsea szerintem már nem az, ami volt, a védekezésük már pont iszonyat gyenge.
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.03.20. 09:48:32

Bokke írta:Srácok!

Esetleg tudja valaki, hogy a Milan elleni meccset 27-én vga 28-án játszuk? Van egy sanda gyanum, hogy 28-án, amiből a sorsolás menetéből következtetek, de remélem, hogy nem mert 28-án kötelező színházba megyek. A port.hu-n nem találtam még semmit.

Köszi a segítséget!
Üdv
Gyanúd beigazolódni látszik: http://www.fcbarcelona.cat/futbol/prime ... /calendari

Március 28, szerda 20:45. Vigyél okostelefont a színházba és nézd tv-ről :lol: csak vicceltem,élvezd az előadást meg szurkolj a csapatnak 8) sajnos,van ilyen,hogy az ember lemarad 1-2 meccsről.. :roll:
Kép
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.20. 09:38:10

Srácok!

Esetleg tudja valaki, hogy a Milan elleni meccset 27-én vga 28-án játszuk? Van egy sanda gyanum, hogy 28-án, amiből a sorsolás menetéből következtetek, de remélem, hogy nem mert 28-án kötelező színházba megyek. A port.hu-n nem találtam még semmit.

Köszi a segítséget!
Üdv
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.17. 16:58:39

Én nem is annyira a továbbjutás miatt aggódom, bár az se lesz sétagalopp, hanem, hogy hatalmas lesz ez a sorozatterhelés. A Madrid nyugodtan elfocizgathat az Apoel ellen mi pedig vért fogunk h...zni a Milan ellen, aztán pedig nagy valószínűség szerint jön a Chelsea, ami bármilyen formában is van, iszonyat nehéz lesz. Közben pedig van egy Clasicó, kupadöntő stb. Félek, hogy ha be is jutunk a döntőbe, már hullafáradt lesz az egész társaság, az esetleges sérülésekről nem is beszélve. Jó lett volna, ha legalább az egyik párosítás lett volna kicsit könnyebb, mert a döntő így nagyon durva lesz, akár a Real jön (akikről nem kell elmesélni milyen motiváltak lesznek) akár a Bayern (a hazai pálya miatt ők is dettó).
Remélem a fináléig (ha eljutunk) megússzuk sérülések nélkül és egy jó Villánk is lesz addigra.
Forca Barca!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.17. 15:07:08

zola8787 írta:
Subinho írta:a sorsolás a legsz.abb, ami lehetet!!! nem a Milannal van bajom, azok jó kis meccsek lesznek, hanem, hogy a Real lazán tovább sétál majd egy 4-5 gólos meccsel, amin meg sem erőltetik magukat és José Isten lesz, hogy a Real a 4 közé vitte... aztán ha továbbmegyünk, a lehető legrosszabb történhet, vagyis a Cselszi... ultra deffenzív iszonyat nehéz meccsek lesznek, mint ahogy azok voltak az utóbbi években is. a Reallal meg a döntőben találkozhatunk, ahol ha rossz napot fogunk ki, mint a legutóbbi kupa meccsen, nem lesz jó... legutóbb is az első meccs miatt mentünk tovább...
el tudjátok képzelni mekkora arca lenne Josénak, ha a BL döntőben vernek meg minket, ha tavaly a kupa döntőbeli győzelmükkel odaáig voltak???
Ha bejut mind2 csapat a döntőbe és nyer a Real, akkor lesz mire arcoskodnia Mourinho-nak. A sorsolás mind1, tovább kell jutni és kész. Nem hiszem, hogy 1 Milan ellen annyira meg kellene ijednünk. Jobbak vagyunk mindenkinél, inkább attól parázzunk 1 kicsit, hogy 1-0 után leülünk és tartjuk a labdát, mert abból nem sülhet ki semmi jó. Ha odafigyelünk és minél több gólt akarunk majd lőni nem jelenthet nagy gondot a döntőig elmenni. A Real ellen meg az aznapi forma dönt úgyis. Hozzáteszem, még nem jutott a döntőben se a Real, se a Barca.
Főleg úgy, hogy a Chelsea és a Milan-ban van 1-2 játékos akinek lehet az utolsó éve bl-t nyerni, a Bayern meg otthon játszhatna, azért ez is elég nagy dopping nekik.
nem is a Milannal van bajom, hanem a Real-Apoel-el és ha túljutunk a Milanon, akkor a Chelsea-vel... A Milan és a Chelsea betonvédekezését elég nehéz lesz feltörni, mert az biztos, hogy mindkettő beáll majd 10 emberrel a 16 elé!!! ezek a meccsek nagyon sokat kivesznek, megeröltetőek, nehéz gólt lőni és a kontrából könnyű bekapni 1-2 gólt... arról nem is beszélve, hogy a Chelsea kb. háborúként fogja felfogni ezt a meccset...
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.03.16. 20:25:53

S.Agüero írta:Nem tudom mit vagytok kiakadva, nem sokkal nehezebb ez ág, mint a másik, a Bayern azért nem lesz kispályás... :roll:
Ha címvédők akarunk lenni, mindenkit meg kell vernünk!

Vamos!
én is ezt írtam,csak hosszabban,csak ozsi törölte mert más csapatot is említettem

A milán sérülései a kezünkre játszanak...Abate,Nesta,Boateng,Robinho...

Hogy mit csináltam? Nem töröltem én semmit sem tőled, attól hogy felhívtam a figyelmet miről kellene beszélni, még egy jól kifejtett hszt nem fogok törölni. Nem csak én tudok ám törölni ezen a fórumon. Kösz a bizalmat. Ozsi
Abi & Tito
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.03.16. 19:51:29

Subinho írta:a sorsolás a legsz.abb, ami lehetet!!! nem a Milannal van bajom, azok jó kis meccsek lesznek, hanem, hogy a Real lazán tovább sétál majd egy 4-5 gólos meccsel, amin meg sem erőltetik magukat és José Isten lesz, hogy a Real a 4 közé vitte... aztán ha továbbmegyünk, a lehető legrosszabb történhet, vagyis a Cselszi... ultra deffenzív iszonyat nehéz meccsek lesznek, mint ahogy azok voltak az utóbbi években is. a Reallal meg a döntőben találkozhatunk, ahol ha rossz napot fogunk ki, mint a legutóbbi kupa meccsen, nem lesz jó... legutóbb is az első meccs miatt mentünk tovább...
el tudjátok képzelni mekkora arca lenne Josénak, ha a BL döntőben vernek meg minket, ha tavaly a kupa döntőbeli győzelmükkel odaáig voltak???
Ha bejut mind2 csapat a döntőbe és nyer a Real, akkor lesz mire arcoskodnia Mourinho-nak. A sorsolás mind1, tovább kell jutni és kész. Nem hiszem, hogy 1 Milan ellen annyira meg kellene ijednünk. Jobbak vagyunk mindenkinél, inkább attól parázzunk 1 kicsit, hogy 1-0 után leülünk és tartjuk a labdát, mert abból nem sülhet ki semmi jó. Ha odafigyelünk és minél több gólt akarunk majd lőni nem jelenthet nagy gondot a döntőig elmenni. A Real ellen meg az aznapi forma dönt úgyis. Hozzáteszem, még nem jutott a döntőben se a Real, se a Barca.
Főleg úgy, hogy a Chelsea és a Milan-ban van 1-2 játékos akinek lehet az utolsó éve bl-t nyerni, a Bayern meg otthon játszhatna, azért ez is elég nagy dopping nekik.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.16. 19:29:12

a sorsolás a legsz.abb, ami lehetet!!! nem a Milannal van bajom, azok jó kis meccsek lesznek, hanem, hogy a Real lazán tovább sétál majd egy 4-5 gólos meccsel, amin meg sem erőltetik magukat és José Isten lesz, hogy a Real a 4 közé vitte... aztán ha továbbmegyünk, a lehető legrosszabb történhet, vagyis a Cselszi... ultra deffenzív iszonyat nehéz meccsek lesznek, mint ahogy azok voltak az utóbbi években is. a Reallal meg a döntőben találkozhatunk, ahol ha rossz napot fogunk ki, mint a legutóbbi kupa meccsen, nem lesz jó... legutóbb is az első meccs miatt mentünk tovább...
el tudjátok képzelni mekkora arca lenne Josénak, ha a BL döntőben vernek meg minket, ha tavaly a kupa döntőbeli győzelmükkel odaáig voltak???
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.16. 18:43:18

ab1daL írta:Ne felejtsük el: Abate sérülés miatt nem lehet ott az első meccsen, valamint van Bommel eltiltott.
Van Bommel masszív játéka hiányozhat a Milannak! Nálunk ki hogy áll a lapokkal?!

Egyébként egyre inkább az az érzésem hogy nem lesz Real-Barca döntő. A csapból is ez folyik lassan, és pont ezért nem. :D
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2012.03.16. 15:24:51

cyrax írta:a péló kivan már, hogy minden évben kőkemény ágat kapunk...idén is
a Real meg bohóckodhat
2006/2009/2011
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Válasz küldése