Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.02.11. 23:39:12

S.Agüero írta:Mondjuk az egyik szöglet/beadás után sem volt valami magabiztos.
2-3 hét után bedobják rögtön a mélyvízbe (Villareal) és mindenki azt várja, hogy védje ki a csatárok szemét. :D Ez előtti meccsen, amikor Bravo a rövidbe kapott egy lapos lövést, ráadásul a csatárnak fordulatból kellett lőnie, az nem érdekelt senkit. :lol:
A mai állítólagos bepotyázott lövés pedig olyan bődületes volt, hogy hirtelen nem is láttam hol a labda. A visszajátszásból egyébként meg látszik, hogy mindkét öklét beletette a labdába, de az lecsúszott róla. Én azt mondom, hogy amig Bravo tartotta góltalansági sorozatát, okkal volt játsztatva, annak ellenére, hogy eredetileg a padra lett véve, amit hülyeségnek tartok. Viszont rögtön az első igazi erőpróbán megszakadt ez neki, ráadásul rögtön 2 góllal, mostmár nincs miért ő védje a Barca kapuját, át kell adni az összes meccset Stegennek.
Szerény, és senkitnemérdeklő véleményem szerint a kupa már a Barcelonáé.
Kép
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2015.02.11. 23:37:37

Jó meccs volt, egy gyenge napot kifogó Neymarral. Iniesta végre gól!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.02.11. 23:23:13

Mondjuk az egyik szöglet/beadás után sem volt valami magabiztos.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3552
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.02.11. 23:20:29

19Messi19 írta:ter Stegen meg ... valami hihetetlen potyái vannak és ez már nem az első eset. A BL-ben is volt már egy-két szép lepkéje, de ez különösen szép volt. Már bánom, hogy leigazoltuk. Sok potenciált nem látok benne.
?????? :mrgreen:

Ezt most komolyan mondod? #-o Ember ez a srác zseniális és marha fiatal. Oké potyázott egyet most egyet a BL-ben de ki nem? Nézd már meg milyen védései vannak! És vedd bele azt is, hogy mennyit játszik! Nézd már meg milyen labdakezelése van! Olyan magabiztossággal jön ki a kapubol, hogy félelmetes!Ez a gyerek a következő 15 év egyik legnagyobb kapusa lehet és nagyon jó lenne ha nálunk teljesedne ki. Sok potenciál? Bakker Victor Valdes volt olyan napja, hogy kiszedte az ellenfél szemét aztán felvette kézbe a hazaadást. Olyan mozdulatokat csinált néha, hogy azt hittem agyropit kapok! Egy Buffon egy Casilas egy Khan mindenk olyan potyái voltak hogy az ember csak nézett és ők igen csak a világ legjobb kapusai voltak vagy még azok is. Ne itéljünk már el valakit egy bevédés alapján. Előfordul. Előtte milyeneket fogott?

Ezen a meccsen se volt rossz a hibájától eltekintve. Mit fogott az elején?! Azért nagyon nagy volt.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.02.11. 22:47:39

Lehetőségekhez mérten kihoztuk a maximumot a meccsből. Továbbjutás borítékolható, magabiztosan uraltuk a meccset, és egyből válaszoltunk ismét a gólra, ez nagyon ritka, és örömteli. Viszont, rettentő sok hibával játszottunk, sok-sok pontatlan passz, Neymarnak egy meccs pihenő dukál minimum, de ma Messi is sok zsugát eljátszott, nem árt egy kis rotálás. Szépen menetelünk, ígéretes lehet a tavasz, viszont muszáj lesz kicsit a szuflával bánni, nem kis meccsek jönnek majd. Szép volt.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.02.11. 22:41:01

Na otthon pipa , visszavágón remélhetőleg kinyílnak , veszélyesebbek lesznek , viszont nekünk is több lehetőségünk lesz majd a gólszerzésre. Az esély bőven megvan a továbbjutásra.
Fáradtak a srácok ez nagyon észrevehető , ilyen tempót lenyomni meccseken keresztül ez brutális.
Neymar is nagyon kimerült , nem bonyolódott bele nagyon a cselezgetésekbe. Suárez nekem tetszett ma , egy gólt érdemelt volna. Masch , Ini , Piqué tanár volt. Ininek talán a szezonban most volt a legjobb meccse. Rafinha is jól tolta.
Piqué kijelentése , hogy szeretne az öltözőben vezér lenni , mint Puyol. Szerintem megfelelő irányban halad afelé.
Stegen meccshiány. Erről nem kell többet beszélni.
Levante elleni cseréim : Piqué-Bartra , Alves/Alba-Adriano , Neymar-Pedro , középen pedig mehetne a Rakitic - Busi - Rafinha.

2 dolog nagyon megragadt bennem a meccsel kapcsolatban: -Messi sunyi vigyora Neymar kihagyott büntetője után. :D (mondjuk a gesztus szép volt tőle)
-És amikor Suárez adta a gólpasszt Messinek , ahogyan éltették a nézők Suárezt , nekem nagyon tetszett.
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2015.02.11. 22:27:46

Bob_Marley írta:Na de 3-1 eredménnyel már bizakodni lehet a visszavágót illetően, de a kapott gólért nagyon nagy kár, ez lett volna az elsődleges hogy ne kapjunk gólt.
Hát, sajnos az egyedül csak ter Stegen bakija. Óvodás hiba volt. Valószínűleg kacsázott egy kicsit a labda, mert annyira nem nézhette el. Egyenesen a kapusba bombázta.

Azért nem szabad elfelejteni egy percre sem azt az első félidős HATALMAS védését a kipörgő labdánál.

Nem volt annyira magabiztos a játékunk, mint az elmúlt fantasztikus időszakban, de akárhogy is történt. A Villarreal nem tudott egy normális akciót végigvinni. A visszavágón gólt kell lőni, és szépen behúzni a döntőbe magunkat.

Nagyon sajnálom a 11-est, és hogy Suárez nem tekerte egy kicsit jobban befelé a félpályás emelését. :) 4-1-nél már a döntőben érezném magam.
Força Barça!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.02.11. 22:25:23

kristop írta:volt egy pár szép momentumunk, két gólos előnyünk van, egyből reagáltunk a gólra megint, de szerintem eléggé összeestünk erre a meccsre már. nagy sorozaton vagyunk túl, tíz meccses győzelmi, szerda - hétvége ritmusban, belefáradtak kicsit a srácok. neymar, piqué, alba, alves mehet is pihenni a levante ellen. a középpálya talán rendesen forgatva van.
Egyetértek, de egyébként az a furcsa, hogy ennek ellenére szerintem a középpálya fáradt el a leghamarabb. Alba pl. nem a duracellnyuszit, hanem az egész gyárat le tudná futni.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.02.11. 22:21:22

volt egy pár szép momentumunk, két gólos előnyünk van, egyből reagáltunk a gólra megint, de szerintem eléggé összeestünk erre a meccsre már. nagy sorozaton vagyunk túl, tíz meccses győzelmi, szerda - hétvége ritmusban, belefáradtak kicsit a srácok. neymar, piqué, alba, alves mehet is pihenni a levante ellen. a középpálya talán rendesen forgatva van.

az sajnálatos, hogy mire suarez belelendült, addigra ideiglenes kicsit meg kell bontani a támadóhármast. volt pár hibája, kihagyott helyzetei, de egyre jobban meghatározza ő is a támadójátékunkat, és ez jó.

ter stegen meg az első psg elleni meccs óta hibázott újra. ma nem volt magabiztos, de a city ellen és a visszavágón javíthat, elég dolga lesz valószínűleg mindkét meccsen. én bízok benne.

(musacchiot sokan nézték ki maguknak, mert egész jó védő - többet között én is -, de azért jegyezzük meg, hogy ő ajándékozta az első gólunkat és egy tizit is összehozott nekünk)
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.02.11. 22:17:46

Bob, azért az 1-0-nál jobb a 3-1. :wink:
Avatar
19Messi19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.02.01. 19:02:13
Tartózkodási hely: Barcelona

2015.02.11. 22:14:42

Kellett volna tényleg még egy gól. Ez a Villarreal otthon nagyon veszélyes tud lenni.
ter Stegen meg ... valami hihetetlen potyái vannak és ez már nem az első eset. A BL-ben is volt már egy-két szép lepkéje, de ez különösen szép volt. Már bánom, hogy leigazoltuk. Sok potenciált nem látok benne.
„Magyarnak lenni: Büszke gyönyörűség! Magyarnak lenni nagy szent akarat, Mely itt reszket a Kárpátok alatt.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.11. 22:14:02

Hát utóbbi hetek leggyengébb produktuma volt, 70. perctől konkrétan lesétálták a meccset, minimális törekvés se volt semmire.
Nyugodtan jöhettek volna a cserék frissíteni, szépen elmaradtak.
Neymar kimondottan gyenge volt, nem is emlékszem jó megoldására, hiba volt pont vele rúgatni a tizit, de még épp belefért, bár egy 4-1el sokkal nyugodtabban lehetne lehozni a visszavágót.

Mascherano megint dicséretet érdemel,bár volt egy két rossz helyezkedése, korábban lépett fel sokszor,mint kellett volna, de ez betudható annak,hogy keveset játszik ott. Viszont nem egy mentése volt,ami élményszámba ment.
Piqué dettó, a gólja csak hab volt a tortán. Talán ők ketten teljesítettek a legjobban, meg Iniesta, többiek felejtőset nyújtottak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.02.11. 22:13:07

Másként látom. Mezőnyben és eredményben azt a Villarrealt "simáztuk le", amelyik ellen ősszel vért izzadva tudtunk csak nyerni (egy hajrában szerzett Sandro góllal), illetve nem olyan régen a bajnokin is elég komoly ellenfélnek bizonyult.

Valóban voltak momentumok, ahol jobban is megfoghattuk volna a vendégeket, de azért rosszabbul is alakulhatott volna (első félidő végén ott volt az egyenlítési lehetőség, lélekben sokat jelentett volna nekik). Amire ki akarok lyukadni, hogy előzetesen is elfogadtam volna a kétgólos sikert. Kivételesen túlzottan nincs miért panaszkodnom. :lol:
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2015.02.11. 22:09:58

Harmadik sárga után jön az eltiltás?
Azért mert Suarez az Atletico elleni hazain is besárgult, meg ha jól rémlik, Masch-nak is 2 van.

Kár, hogy nem jött a 4. gól, kelleni fog majd idegenben is egy találat.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.02.11. 22:05:15

igazság szerint elégnek kell lenni. ha a Villareal egy jó csapat akkor azt mondom jó a 3:1 is de az a gyanúm, hogy ez nem egészen áll.
ma valahogy nem volt éle a játékunknak, nem volt igazán jó a három csatárból egy sem de különösen Neymar fogott ki gyenge napot.
persze az is lehet, hogy ez a védelmi "sűrűség" már kifog rajtuk ? továbbra is azt mondom, hogy a középpálya ilyen összeállításban is jó volt a védelem bizony kontra ellen nincs védve továbbra sem
ami dícséretes, hogy a hajtással nincs baj, kicsit össze szedettebbnek kellene lenni elől.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.11. 22:04:54

Az utóbbi hetek leggyengébb párharcát láttam.
Rúgtunk 3 gólt és mégis a támadójátékunk csak pislákolt.
Egyedül a védekezés hozta azt amit kell.
A tizenegyes. Amikor Neymar odaállt tudtam, hogy kimarad. A szezon leggyengébb játékát mutatta be.
A visszavágón, ha rúgunk egyet akkor döntősök vagyunk.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3552
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.02.11. 22:02:32

Mondjuk bízom benne, hogy otthon támadóbbak lesznek. Kell nekik a gól, így talán több helyünk lesz.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.11. 21:58:04

Nyertünk, 2 gólos előny van de van hiányérzetem bőven.
1; Kabaré gólt kaptunk megint, s Mascherano vagy éppen Mathieu nagy mentései mentettek meg minket egy esetleges végzetes második góltól.
2; Ilyen szituban nem jó pofizunk, meg rúgassunk gólt xy-nal játékot játszunk. LE-től ez hiba, hogy engedte Neymart 11-est rúgni. Nem is értem ki találta ki ezt a baromságot, hogy ő rúgja.
3; LE-től még egy hiba, hogy a végére teljesen elfáradtunk és nem cserélt ezzel kockáztatva egy második bekapott gólt.
Na de 3-1 eredménnyel már bizakodni lehet a visszavágót illetően, de a kapott gólért nagyon nagy kár, ez lett volna az elsődleges hogy ne kapjunk gólt.


Szerencsére jön 1-2 könnyebb meccs, most nagyon oda kell figyelni mert a visszavágó ugyan később van, de lassan jön a nemzetközi kupa is és kellenek a friss lábak a bajnokság+kupa+BL kombóhoz. Pár ember teljesen elkészült, nem csoda nagy menetelés volt az utóbbi hetekben sorban szerda-szombat ütemben úgyhogy pihentetni kell feltétlenül.
Kép
Kép
Kép
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2015.02.11. 20:45:06

Úgyúgy... B*dös bunkeres banda... Az*nyátok...

szerk. 1: Elnézést! Az adrenalin... :)

szerk. 2: Megint csak elnézést szeretnék kérni, mert végig azt hittem, hogy az "élő közvetítések" topikban vagyok. Húzom a belem oda. Sorry! Força!!!
Força Barça!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.11. 20:35:26

Matyi hogy beküldte :mrgreen: Kár hogy les
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2015.02.11. 20:33:32

Ha valahogy ki tudnánk törni egy góllal, akkor bizonyára sokkal könnyebb lesz... Hajrá!!!
Força Barça!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.11. 20:23:07

Viettonak már második kemény talpalása.... = Semmi
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3552
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.02.11. 20:21:25

Nagyon kéne egy gól, mert ez így nehéz lesz.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.11. 20:20:05

Első megadható 11-est nem adták meg.... [-X Bezzeg ha Ronci lett volna 8)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.02.11. 20:06:13

Napasztmek :shock: Mindegyik forrás egyhangú kezdőt jósolt, erre Lucho bemutat mindenkinek és nyom egy full váratlant :lol:
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése