Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.05. 09:28:26

Nyiri81 írta:
Cestus írta:Cével/Ramossal rúgassunk azért egy öngólt, bármi is lesz. :mrgreen:
Ce? Az nem jön át a félpályán várja a kapunál a labdát.
https://www.youtube.com/watch?v=Ykf48nzMHfo" target="_blank

Szögletnél bármi megeshet :D
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.04.05. 09:24:08

A sajtó tele van az öngólozással. Könyörgöm ha nem De Rossi akkor Messi rakja be ha nem Manolas akkor Umtiti. Mindkettő vert helyzetből ment be. Nem is értem mint kell ezen rugózni.
Csak is Puyol
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1153
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.05. 08:58:56

Ramos régóta próbálja eltörni Messi lábát, remélem, nem a döntőben fog neki összejönni.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2018.04.05. 08:53:35

Örülök, hogy akkor is tudunk nyerni, amikor amúgy nem mennek a dolgok olajozottan.
Pont annyit hoztunk ki magunkból amennyit kellett.

Túl vagyunk egy strapás válogatott szüneten, ugyanakkor viszonta bajnokságban van egy - szerintem legalább is - megnyugtatónak mondható előnyünk, és most a BL továbbjutás is biztos, ha csak nem történik valami csoda Rómában.

Jó lesz ez.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.04.05. 08:50:46

azt, hogy jók voltunk e? az eredmény igazolja, sőt az egyetlen tény amin kár polemizálni. hogy mennyire? hogy ez mire elég? nos ez az a terep, ahol a fantázia szárnyalhat és szárnyal is ahogy olvasom a hsz.-eket....van aki pl. Suarezt képes a legjobbnak (fantáziálni!?) :D
néhány saját termés:
-Messiről írtam, hogy ma talán láthatjuk fel veszi e a CR.(kesztyűt)? nos nem úgy tűnik sajnos. vagy sérült, vagy spórol (akár tudat alatt is) vagy nem tudom.... de a játék amit mutatott átlagos a posztján (nem kevés persze) de a No1- hoz nem lesz elég.
-Semédo az egyetlen akinek a játéka kifejezetten tetszett különösen úgy hogy SR. -el világszínvonalú jobbszárnyunk lehet.
-ellenkező előjel Suarez...sokadszor írom, de most is igaz: alig van jó megoldása 90 perc alatt és ez azért gáz szerintem, mert többek között ez az oka annak, hogy Messire mindig jut 3-4 ember.(lásd még a 392 napot...az sem semmi)
-Rakitic remek formában játszik
-öngólok..? Valverde megmondta a tutit: tök mindegy ki lövi be :D
- bíró ? szerintem minden döntése helyes volt.
- szerencse ? nos arra nagy szükség van minden meccsen...( de nem lesz mindig bő termés!)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mess2009 2018.04.05. 08:54:00-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.05. 08:44:39

MessiNeymarSuarez írta:Továbbra is úgy gondolom hogy max mi állíthatjuk meg őket, és nem ijedünk meg a Bernabeuban sem, ezért inkább most kapjuk meg a Realt mint a döntőben.
Mi tudjuk milyen a Bernabeuban győzni, míg másoknak ez utópisztikus álom.
Ismerjük őket, talán ránk nem hat az a hatalmas nagy mítoszuk, és nem jövünk zavarba ellenük, nem úgy mint a legtöbb csapat.
A Realt kell kapnunk valóban, felesleges halogatni és könnyebb sorsolásban bízni. Ha pedig kiejtenek minket olyan játékkal, mint amit a Juve ellen mutattak, én nem fogok haragudni senkire. Fantasztikus szezonunk volt így is, és biztos vagyok benne, hogy a csapat mindent meg fog tenni a győzelem érdekében. De ne így legyen, és nyerjük meg mi a párharcot, ez a mi évünk.

Cével/Ramossal rúgassunk azért egy öngólt, bármi is lesz. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.05. 08:42:59

tény hogy nem voltunk a legjobbak, de egyszerűen megint csak annyit fociztunk amennyit kellett egy gyenge ellenféllel szemben. kb 70%-on pörögve eltettünk 4-et és ezzel bebiztosítottuk a továbbjutásunkat. valverdét se értem mit károg itt, h a 3-0 jobb lett volna, mire számít? hogy majd a roma kint lő nekünk 3-at? :D A MoM nem tudom ki volt, annyira nem emelkedett ki senki, de aki tettszett az semedo, piqué, meg rakitic volt. a két tizis szituról: fújható lett volna mindkettő, nem fújták, ez van, nem vágok eret magamon.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.05. 08:32:09

brazilfan írta:Nem lehetséges-e, hogy ha a Roma veszélyesebben játszik, akkor mi is jobban felpörögtünk volna? Nem lehetséges, hogy a sűrű szezon miatt a Barca most is csak annyit adott ki magából, amennyit kellett? Nekem gyakran tűnik úgy, hogy (egy-két meccset leszámítva) különösebb erőlködés nélkül állunk még mindig talpon, három fronton is.
Bárcsak a BL-döntőt is ilyen gyengus 4:1-gyel nyernénk meg.
90 000 néző volt kint, szerintem jól szórakoztak, onnan föntről abszolút nem látszik, hogy Umtiti vagy Manolas ért-e bele utoljára a labdába. Az pedig, hogy Semedo és Umtiti megozdulásai 11-esek voltak-e vagy sem, számomra még 4-szeri ismétlés/lassítás után sem volt egyértelmű, bármennyire is be szerette volna fújni Hajdu B. István.
Ez lesz az igazán nagy kérdés majd az elődöntőkre, hogy tudunk-e többet, és én bízok benne hogy tudunk mi ennél sokkal többet is, és remélhetőleg meg is fogjuk mutatni, nem véletlen hogy még kikapni sem kaptunk eddig a Juve-Atleti-Chelsea és egyéb csapatok ellen.

Továbbra is úgy gondolom hogy max mi állíthatjuk meg őket, és nem ijedünk meg a Bernabeuban sem, ezért inkább most kapjuk meg a Realt mint a döntőben.
Mi tudjuk milyen a Bernabeuban győzni, míg másoknak ez utópisztikus álom.
Ismerjük őket, talán ránk nem hat az a hatalmas nagy mítoszuk, és nem jövünk zavarba ellenük, nem úgy mint a legtöbb csapat.


Azt például elfogadnám ha például a Bayernt kapnánk, a RM pedig a Liverpoolt és a Liverpool kiejti őket, de erre nem lenne szabad alapozni mert simán kifoghatnak egy olyan napot amikor mindent kihagynak és egy Basel kiejtené őket.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.04.05. 08:29:36

Kb nem is kellene lejátszani egyik visszavágót sem, ha nem lesz csoda már most meg van a 4 legjobb.
Remélem, hogy a Real-t kapjuk. Nem azért, mert lenézném őket, csak nagyon kíváncsi vagyok, hogy ellenünk mire lennének képesek, mert eddig nagyon lazán vették az akadákyokat. + a pool-t meg a münchen-t is ilyen lazasággak csapnák ki.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1153
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.05. 08:06:16

Nem lehetséges-e, hogy ha a Roma veszélyesebben játszik, akkor mi is jobban felpörögtünk volna? Nem lehetséges, hogy a sűrű szezon miatt a Barca most is csak annyit adott ki magából, amennyit kellett? Nekem gyakran tűnik úgy, hogy (egy-két meccset leszámítva) különösebb erőlködés nélkül állunk még mindig talpon, három fronton is.
Bárcsak a BL-döntőt is ilyen gyengus 4:1-gyel nyernénk meg.
90 000 néző volt kint, szerintem jól szórakoztak, onnan föntről abszolút nem látszik, hogy Umtiti vagy Manolas ért-e bele utoljára a labdába. Az pedig, hogy Semedo és Umtiti megozdulásai 11-esek voltak-e vagy sem, számomra még 4-szeri ismétlés/lassítás után sem volt egyértelmű, bármennyire is be szerette volna fújni Hajdu B. István.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.04.05. 07:37:37

Mondjuk most kivételesen azon felül hogy örülök a győzelemnek élek én is a kritikával ha ez nem egy támadásimpotens csapat hanem egy olyan akik veszélyesek gáz lehetett volna.A védelmünk beadásnál szögletnél nagyon nem működött a lapos indításokat keresztbe megint ettük mint a Sevilla ellen és a bíró is inkább nekünk fújt.

Mondjuk bánja akinek az anyját Real drukkerek gyalázzák egyszerre hatan, de az tén hogy kicsit össze kell magunkat kapni mert egy rohangáló Pool akik forgatják a széleket és minden irányból lőnek tegnap lehet olyan csunyán bever minket is mint egy Cityt.

Mindegy továbbjutás hál Isten valószínűleg sebben van egyenlőre ennyi a lényeg.Egyenlőre kár aggódni.Vannak hibák amiket rendbe kell tenni. Amúgy remélem hogy a válogatott szünet levét isszuk nem pedig mist kezdünk el hanyaggá válni.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.04.05. 05:56:24

S.Agüero írta:
Atalanta írta:Kedves Aguero! Csak épp nézhetetlen a csapat, 2 öngól, egy meg nem adott sima tizi a Romának. Én nem ezt a bohóc olasz gárdát veszem alapul, hanem hogy a Real, Bayern ellen stb... ez hatmatgyenge lenne.
Nem muszáj nézni. Nézhetetlenül vagyunk veretlenek a Ligában és a BL-ben áprilisban. :|
Matyika ne legyél ilyen szigorú! Szegény hónapok óta nem tud írni ide, mert nem vagyunk hajlandóak kikapni. Érthető, hogy már egy gyengébb győzelemnél is klaviatúrát ragad. Ráadásul az eddig ajnározott csoda Cityje is cserbenhagyta az este. Lett egy új csodacsapata a Pool. Egészen addig, még nem találkoznak velünk és a csodataktikájukat megfojtja EV.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.05. 00:30:08

recrea írta:Na most, ez azért nem egészen úgy megy, h akkor meccs előtt eldöntjük, h hogyan megyünk ki a pályára, meg majd gyorsan rúgunk 10 perc alatt két gólt, hiszen az múltkor is bejött :D picsogtunk évekig, h a Real pocsék játékkal is tud nyerni...na, nekünk ez az első szezonunk, h végre mi is.

Nagyon jó stat volt meccs előtt, h a mi válogatott játékosaink játszották a legtöbb percet a válogatott fordulókban, még úgyis, h Messi nem játszott egy percet sem...mindez kissé érthetetlen, mert kétlem, h Piquenek, Iniestanak vagy Rakiticnek össze kell szoknia a társakkal a vb-re, sztem jobban ismerik egymást, mint az asszonyt. Busi sérült, és a Messi-Iniesta páros mozgása sem volt (finoman fogalmazva) meggyőző.
Szóról-szóra. Bajnokikon meg a visszavágón lehet pihenni/rotálni/lightosan játszani viszont arra a remélhetőleg 4 meccsre bekell gyújtani a rakétákat és akkor lesz esély triplázni.

Ha az eszemre hallgatok akkor a Realt akarom a 4 között, ők jobban feküdnek nekünk 180 percre mint a tobbi, és a Real ellen lenne a legveszélyesebb a döntő, de akkora presztizs meg adrenalin hogy azt mondom kerüljünk külön ágra és legyen donto.
De szerintem idén se jön össze, még ha úgy is alakul a sorsolás a Pool és a Bayern is odasózhat mindkét spanyolnak.
Az angolokat jól elátkoztuk nyáron a Coutinho-ügy miatt, most meg olyan veszélyesek hogy kitudja mire képesek.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.04.05. 00:20:48

Elég nagy szerencsénk van a góljainknál eddig a kieséses párharcokban. Chelsea és most a Roma ellen is komikus gólokat szereztünk. Ezt azért valljuk be. Hozzátéve azt is, hogy valószínűleg emigy is jobbak lettünk volna.

Én is úgy látom, hogy nem voltunk a legfrissebbek, és nem voltunk ellenállhatatlanok, de rosszak se. Mindenkinek jobb lenne a szája íze ha bemennek mondjuk Messi lövései, meg a kapufa és rendes gólokkal nyerünk. Mert azért helyzetek voltak. A védelemben voltak bakik most is, mint a Sevilla ellen, ezekre majd figyelni kell. Hétvégén és a visszavágón mehetne a rotáció, hogy visszanyerje a frissességét a csapat.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.04.05. 00:05:03

Na most, ez azért nem egészen úgy megy, h akkor meccs előtt eldöntjük, h hogyan megyünk ki a pályára, meg majd gyorsan rúgunk 10 perc alatt két gólt, hiszen az múltkor is bejött :D picsogtunk évekig, h a Real pocsék játékkal is tud nyerni...na, nekünk ez az első szezonunk, h végre mi is.

Nagyon jó stat volt meccs előtt, h a mi válogatott játékosaink játszották a legtöbb percet a válogatott fordulókban, még úgyis, h Messi nem játszott egy percet sem...mindez kissé érthetetlen, mert kétlem, h Piquenek, Iniestanak vagy Rakiticnek össze kell szoknia a társakkal a vb-re, sztem jobban ismerik egymást, mint az asszonyt. Busi sérült, és a Messi-Iniesta páros mozgása sem volt (finoman fogalmazva) meggyőző.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.04. 23:39:29

Cestus írta: Nekem is eléggé úgy látszik, hogy a csapat mindig meg tudja húzni azt, ami szükséges. Csak az legutóbbi két meccsen is az történt, hogy a 2-0-t visszahoztuk egy perc alatt döntetlenre, most meg ahogy leadtuk a háromgólos előnyt bealvás miatt, rúgtunk is egy javítógólt. De lehet, csak én akarok túl optimista lenni és sokat látok bele. A nagyok ellen nem biztos, hogy be fog jönni minden húzásunk, de a jobb csapattól nem szégyen kikapni.
A kulcs az lesz az elődöntőben, hogy milyen felfogással megyünk ki.
Ha úgy megyünk ki hogy félig bealudva, "csak minél kisebb erőbefektetéssel ússzuk meg", akkor már egy Bayern-Liverpool-Real simán berámol pár perec alatt 2-3 gólt, és akkor meg nézhetünk mert ezen a szinten már lehetetlen, de minimum nagyon nehéz javítani.

Ha viszont úgy megyünk ki mint a Chelsea elleni visszavágón, akkor bármire képesek lehetünk, még egy mostani Real-Bayern-Liverpool trió ellen is.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.04. 23:09:31

Sinya22 írta:Mindig annyit akarunk játszani,amennyit kell. Mintha EV a meccsek előtt beállítaná egy gombbal hogy milyen tempóban toljuk. A következő körben már nem nagyon van kötelező,a mainál bőven több kell,szóval EV feljebb is fogja tekerni a fokozatot. Azért megvertük már vele a Juvét,Real,Ticot,visszajöttünk 0-2-ről a Soci ellen,stb. Sokkal többet is tudunk a mainál,de ez a majdnem semmi is elég volt 4 gólra basszus,sose volt ilyen csapatunk. Ha x éve így játszottunk volna mint ma,akkor az eredmény minimum 0-2,nem 4-1.
Nekem is eléggé úgy látszik, hogy a csapat mindig meg tudja húzni azt, ami szükséges. Csak az legutóbbi két meccsen is az történt, hogy a 2-0-t visszahoztuk egy perc alatt döntetlenre, most meg ahogy leadtuk a háromgólos előnyt bealvás miatt, rúgtunk is egy javítógólt. De lehet, csak én akarok túl optimista lenni és sokat látok bele. A nagyok ellen nem biztos, hogy be fog jönni minden húzásunk, de a jobb csapattól nem szégyen kikapni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.04.04. 23:05:29

Mindig annyit akarunk játszani,amennyit kell. Mintha EV a meccsek előtt beállítaná egy gombbal hogy milyen tempóban toljuk. A következő körben már nem nagyon van kötelező,a mainál bőven több kell,szóval EV feljebb is fogja tekerni a fokozatot. Azért megvertük már vele a Juvét,Real,Ticot,visszajöttünk 0-2-ről a Soci ellen,stb. Sokkal többet is tudunk a mainál,de ez a majdnem semmi is elég volt 4 gólra basszus,sose volt ilyen csapatunk. Ha x éve így játszottunk volna mint ma,akkor az eredmény minimum 0-2,nem 4-1.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.04. 23:00:47

Számomra a legnagyobb kérdés hogy képesek leszünk sebességet váltani ha szükséges lesz? Egy BL elődöntőben felturbózzuk majd magunkat, vagy ott is menni fog a "csak üljünk rá a labdára és járassuk addig nem lehet baj...hopsz 10 másodpercenként eladjuk akkor mi legyen?" stílussal játszás?
Szerintem a képesség meglenne, kérdés hogy hajlandóság is lesz-e mellé.


Magunkhoz képest pontatlanok voltunk, sok primitív hibát ejtettek a srácok, amit én azért betudnék a válogatott meccseknek, és annak hogy Busi, Messi nem 100%-os.

Amik ma még zavartak:
1. Lajost akarjuk Neymar szerepkörben játszatni mikor nem arra való
2. sokszor fél méteren belül 4-en akarunk passzolni mikor egy pingponglabdának sem lenne elég hely, aztán csodálkozunk ha nem jön be.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2018.04.04. 22:58:58

Hát nem egy Pep team, és álomjáték. Minden meccsen annyit adunk ki magunkból amennyit kell. Azért a kulcsembereinket túlterheljük,Ini öreg.Korábbi években halálra hajtottuk magunkat minden meccsen,ez addig ment míg 25éves volt a gerinc,vagy fiatalabb. Meg Xavi-Ini tengely. Ma már nem megy. Utóbbi 5-6évben kipukkandtunk tavaszra,kivéve 2015ben.A Real meg hulla gyenge, aztán tavaszra a bl végére idözitenek. Most Messi Busi sérülés után nem 100%os nem mérvadó. Plusz a válogatott meccseken a kulcs embereink 100%a sokat játszott fáradtak. De pl Rakitic,Semedo üde folt volt,védelmünk elég stabil,amíg bele nem alszik a komplett csapat a meccsbe. Valjuk be nincs már bennünk az a csoda mint 5éve, Coutinho majd sokat fog segiteni de ő itt nincs. Dembelének még idő kell. Ellenben masszivak vagyunk,elől Suarez Messi életveszély. És a nagyok ellen rendre feljavulunk eddig. Innentől. A Real rosszabb volt nem egyszer mikor Blt nyert,de emlékezzünk a Chelsea bl gyözelmére csak annyit mondok...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2018.04.04. 23:02:54-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.04. 22:53:45

Végül is már ma eldöntöttük, ennél többet nem hozhatott ez a 90 perc. Azonban látni kell, hogy ólomlábakon mozog a csapat, hiányzik a frissesség, és a pörgés. Ma ennyi is elég volt, és noha van még egy visszavágó, ez a mai derbui elődöntőt ért.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.04. 22:53:01

Atalanta írta:Most komolyan.. Csak én láttam rossznak a csapatot????
Nem voltunk rosszak, de kifejezetten jók sem. De ez pont elég volt ma, majd a nagyok ellen kell nagyot menni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.04. 22:45:58

Atalanta írta:Kedves Aguero! Csak épp nézhetetlen a csapat, 2 öngól, egy meg nem adott sima tizi a Romának. Én nem ezt a bohóc olasz gárdát veszem alapul, hanem hogy a Real, Bayern ellen stb... ez hatmatgyenge lenne.
Meg hármat is vágott a Roma a Camp Nouban, skandallum az egész.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2018.04.04. 22:45:33

Most komolyan.. Csak én láttam rossznak a csapatot????
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.04. 22:43:16

Atalanta írta:Kedves Aguero! Csak épp nézhetetlen a csapat, 2 öngól, egy meg nem adott sima tizi a Romának. Én nem ezt a bohóc olasz gárdát veszem alapul, hanem hogy a Real, Bayern ellen stb... ez hatmatgyenge lenne.
Nem muszáj nézni. Nézhetetlenül vagyunk veretlenek a Ligában és a BL-ben áprilisban. :|
Válasz küldése