Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Zaen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.12.24. 13:38:27

2012.11.09. 13:56:10

visca el barca írta:
mindenkinek van ilyen :D én pl a maffiozokat tartom a mai napig egy baromi unalmas és érdektelen sorozatnak :D (hu mekkora osztást kapok most)
Mondjuk a Maffiózókat amikor néztem én is időnként unalmasnak találtam, viszont az az érdekes, hogy volt sok igazán izgalmas sorozat amit már végignéztem, mégis a Maffiózók az, aminél gondolkodom, hogy életemben először újranézem. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.11.09. 13:46:30

Zaen írta:Ezt a House felhajtást sose értettem. :)

Tehát van benne egy igazán jó, néhány viszonylag jó karakter, és a maradék töltelék, a részek alapvetően sablonosak (amit én láttam a sorozatból ezt vontam le, és ezt többen is megerősítették már), a háttér szál pedig kb. annyiban merül ki, hogy szedi-e a Vicodint vagy sem, illetve, hogy együtt van-e azzal a főorvos csajjal vagy sem (jó persze durván lesarkítva). Ráadásul a sorozat színvonala a végefelé le is esett...

Lehet nincs igazam, meg persze ízlések és pofonok, de több ismerősön is dícsérte, és ezért néhanapján megnéztem belőle pár részt a TV-ben, és ezt sikerült levonnom belőlük.
mindenkinek van ilyen :D én pl a maffiozokat tartom a mai napig egy baromi unalmas és érdektelen sorozatnak :D (hu mekkora osztást kapok most)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Zaen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.12.24. 13:38:27

2012.11.09. 13:13:47

Ezt a House felhajtást sose értettem. :)

Tehát van benne egy igazán jó, néhány viszonylag jó karakter, és a maradék töltelék, a részek alapvetően sablonosak (amit én láttam a sorozatból ezt vontam le, és ezt többen is megerősítették már), a háttér szál pedig kb. annyiban merül ki, hogy szedi-e a Vicodint vagy sem, illetve, hogy együtt van-e azzal a főorvos csajjal vagy sem (jó persze durván lesarkítva). Ráadásul a sorozat színvonala a végefelé le is esett...

Lehet nincs igazam, meg persze ízlések és pofonok, de több ismerősön is dícsérte, és ezért néhanapján megnéztem belőle pár részt a TV-ben, és ezt sikerült levonnom belőlük.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.11.09. 11:22:06

miihii írta:
visca el barca írta:house

nemtom' h arról beszéltek-e (6. vége?) amikor megnyirbálja magát a fürdőkádban :D hu az nagyon epic rész volt.
Igen, az is elég durva epizód volt, de a 6. vége az, amikor rázuhan egy daru az épületben és alatta marad egy nő, akinek végül levágja a lábát, de mégis meghal, amitől kiborul a doki és újra előkerül a vicodin, de akkor megjelenik Cuddy és csinálják a szerelmet :P Nekem az volt mindenidők legjobbja 8)
hu bakker én nem is emlékeztem erre :D tényleg jó kis rész volt :D amugy azért szeretem a sorozatokat, mert semmire nem emlékszem a régebbi részekből :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.09. 10:57:58

visca el barca írta:house

nemtom' h arról beszéltek-e (6. vége?) amikor megnyirbálja magát a fürdőkádban :D hu az nagyon epic rész volt.
Igen, az is elég durva epizód volt, de a 6. vége az, amikor rázuhan egy daru az épületben és alatta marad egy nő, akinek végül levágja a lábát, de mégis meghal, amitől kiborul a doki és újra előkerül a vicodin, de akkor megjelenik Cuddy és csinálják a szerelmet :P Nekem az volt mindenidők legjobbja 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.11.09. 10:40:14

house

nemtom' h arról beszéltek-e (6. vége?) amikor megnyirbálja magát a fürdőkádban :D hu az nagyon epic rész volt.

8 évad vége spoiler

én nagyon reménykedtem benne, hogy összehozzák végül is az ukrán kiscsajjal, mert annak ellenére h két teljesen különböző karakter, jól mutattak egymás mellett.

amugy egyértelmű h house vitte a hátán az egész sorozatot, a többi karakter nagyon töltelék volt. chase meg taub voltak még jók, foreman karakterét viszont nagyon utáltam. a nők közül az összes színtelen szagtalan, cameron, 13, cuddy, meg a 8. évad dokija egy kutya, egyedül az ázsiai kiscsajban láttam valami fantáziát, de hát túl sok nem jutott neki.
wilsont viszont egyre jobban kedveltem, egyszerű, de hatásos volt. imádtam mikor oltották egymást állandóan :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.09. 00:21:37

lui1698 írta:Ja, bocsesz akkor rosszul írtam.
Bár a 6. évad vége is jó volt, én az 5.-re gondoltam.

Mikor gyakorlatilag végig haluzza az egész részt, és a végén jön a bukfenc.

Na én meg itt áradozok, öngól :lol:

Hát nem tudom, az 5. végén időnként kicsit elvesztettem a fonalat őszintén szólva :oops: Azért nagy volt a vége, hogy kopp, de kicsit zavaros volt az az időszak. (Pedig én nem is nyomtam a vicodin-t :P )
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.11.09. 00:16:49

Ja, bocsesz akkor rosszul írtam.
Bár a 6. évad vége is jó volt, én az 5.-re gondoltam.

Mikor gyakorlatilag végig haluzza az egész részt, és a végén jön a bukfenc.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.09. 00:11:06

lui1698 írta:Még House:

Volt az a rész amikor eltűnik a baba és vesztegzár alá vonják a kórházat.
Taub meg 4man betolnak 1-1 vagy 2-2? vikodint és úgy beállnak, mint a jancsiszög. Kérdezném, hogy aki tud vmi-t erről, hogy tényleg ilyen durca anyag? :lol:

A sorozat csúcspontja számomra egyértelmű a 6. évad zárórésze volt, ott konkrétan összecsináltam magam, zseniális volt.

Duplát nyomtak, mint a nagyok 8) Az állatok mit műveltek ott lent :lol: Am a kérdés az én fantáziámat is izgatja, kíváncsi lennék mit tud a cumó :P

+1 a 6. évadzárónak ;) Abban több szempontból is olyan jelentőségteljes dolgok történtek végig az epizód során, h csak néztem, mint a vett malac. Maga a szitu a csajjal, a vívódás, h mi legyen. A meghasonlás, h ott volt vele végig a doki, aki ennek nem kifejezetten híve. A villongás közben Cuddyval. A dráma a mentőben. Ez is megállta a helyét önmagában is, de aztán az utolsó néhány percbe még most is beleborzongok. Az a fej, ahogy kinéz a doki, amikor visszaér a kórházba, az a baljós tömörség, ahogy elküldi Foremant és megy tovább. Mit kattogtam, h úristen, úristen...Aztán a fürdős téma, ahogy ott ül a földön és az ember lélegzetvisszafojtva várja, h most mi lesz. (úristen, úristen kécccer... :D ) És megjön Cuddy... (attttttyaúristen :D ) Ááááá, brutális. Tényleg még most is libabőrös leszek tőle :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.11.08. 23:11:04

Még House:

Volt az a rész amikor eltűnik a baba és vesztegzár alá vonják a kórházat.
Taub meg 4man betolnak 1-1 vagy 2-2? vikodint és úgy beállnak, mint a jancsiszög. Kérdezném, hogy aki tud vmi-t erről, hogy tényleg ilyen durca anyag? :lol:

A sorozat csúcspontja számomra egyértelmű a 6. évad zárórésze volt, ott konkrétan összecsináltam magam, zseniális volt.

Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.08. 23:05:22

lui1698 írta:House-zal én is már a finisben vagyok, de a 8. évadnál nagyon alábbhagyott a lelkesedésem.
6. résznél tartok, és egyre inkább azt veszem észre, hogy már nem érdekel. :? Az elején még volt, hogy majd egy egész évadot ledaráltam húzóban most meg jó, ha 1 részt megnézek napjában.
Mindegy azért végig tolom most már, de nem hiszem, hogy sok újat tudna még mutatni a sorozat.

Így egy kis elő-összegzésként annyit én is elmondhatok, hogy Greg House a világtörténelem legnagyobb sorozat karakterei között van, ráadásul az élmezőnyben.
Maga a karakter, a dumák, a drámai bociszemek nagyon fognak hiányozni, de talán majd most, hogy a doki kiírta a vicodin-omat könnyebben viselem majd a hiányát...
A többi karakterről is 1-2 mondat: nekem 4-man volt a kedvencem, szerintem House után a legkarakteresebb szereplő, mellette talán még csésznek voltak jó időszakai.
Kemeron-t jobb lett volna, ha elcsapja egy traktor az álszent kis ribancot fhúj, de rühelltem mindig is, 13-ban sokkal több volt, mint amit kihoztak belőle, Wilson is elment, főleg azokat bírtam mikor oblákoltatták egymást hauzzal. :D Többiek nem nagyon érdemelnek több szót, jó kiegészítő emberek voltak.

Zsír, akkor tényleg nem én voltam rosszul bekötve már a végére, ez a 8. évad már egyfajta kivéreztetése volt a sorozatnak. Én is itt a 6.-7. körül bizonytalanodtam el, h érdemes e ezt végigszenvednem, de nem illik a célegyenesben abbahagyni :)
Azért told végig, mert úgy a tizenvalahányadiktól még lesznek jó részek, kicsit beindul a dolog.

Múltkor én is elgondolkodtam ezen a ranglistán és be is akartam írni, de aztán a végére elfelejtettem :P De így, h te is bevésted, én is megírom a sajátom.

Überkedvenc természetesen A Doki. Ahogy mondod, a világtörténelem egyik legnagyobb karaktere, hatalmas forma a tag és nagyon jó választás volt Laurie a szerepre. Az ő arca telibe visszaadta a kiélt, búskomor, stb... vonásokat, viszont amikor kellett, a fapofán egy-egy apróbb rezdüléssel is "beszélt". Nekem a kedvenc képsoraim tőle azok voltak, amikor párszor némaságot fogadott és a stáb találgatott, ő meg ilyen szomorú fejjel, vidám fejjel, kézjellel mutatta, h hideg-meleg a dolog :D Azokat többször is visszapörgettem és a könnyeim folytak 8)

Aztán nekem Wilson volt a kedvencem. Azok a szövegek, ahogy rezignáltan konstatálta a dolgokat, meg szarkasztikusan visszaoltotta a dokit, óriásiak voltak. Meg tényleg, ahogy szívatták egymást... :D

A dobogóra még Chase került fel. Vmiért az ő karaktere is megtalált. Az ő stílusa is bejött, a humora meg úgy ánblokk.

Aztán asszem Taub jön a listán, mert ő is elég korrekten adta elő. Ahogy tűrte, amikor kapta az ívet és ahogy reagált, tetszett.

Hmm, innét már nehezebb, mert nem sok különbséget tudok tenni. Talán 13, mert szép :P Igaz, több is lehetett volna a karakterében, mert nem annyira forrt ki, de a külső vitte a prímet.

Foreman olyan felemás lett nekem. Voltak jó időszakai, de olykor egyáltalán nem jött át, ezért végzett ilyen hátul.

Aztán még Cuddy is említést érdemel, mert jól adta a szerepet, ahogy évődtek a dokival időtlen időkig. És ugye az ominózus évadzáró jelenet, amikor megjelent a fürdőben a dokinál, amikor ott voltak a vicodinok a kezében...

A többiek futottak még kategória. Cameron kicsit idegesítő volt, Adams és főleg Park meg színtelen-szagtalan. Amber nekem túl sok volt, Kutner meg nem sok nyomott hagyott bennem.

Összegezve, felért a sorozat a top10-em középmezőnyéhez a sorozatok terén. Sanszos, h majd még újranézős lesz. Bár a részeket könnyű elkapni, mert elég sok adón megy, ezekbe tuti még bekapcsolódok ezután is.

House 4 prezident!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.11.08. 22:55:09

bence-barca írta:@lui!

Sírhant művekkel, h állsz? Hogy tetszik ? :)
Én lassan másodjára fejezem be :mrgreen:
Hát még sehogy, a dokival akarok először végezni, aztán gőzerővel indítom a temetkezési vállalkozást. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.11.08. 21:18:40

house, miihiinek

igen, valoban nem derült ki, hogy miért csinálta ezt az egész, wc eldugitast... szellemek sem hianyoztak (vagy éppen hallucináciok), raadasul cuddy is hianyzott (állitolag pofatlanul nagy pénzeket kért, ezért is írták ki). kicsit féltem h valamit nagyon elcsesznek, de ahogy irtad a vége nagyon klasszul megmentette az egészet

vicodine forever! :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.08. 21:08:07

@lui!

Sírhant művekkel, h állsz? Hogy tetszik ? :)
Én lassan másodjára fejezem be :mrgreen:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.11.08. 15:15:26

House-zal én is már a finisben vagyok, de a 8. évadnál nagyon alábbhagyott a lelkesedésem.
6. résznél tartok, és egyre inkább azt veszem észre, hogy már nem érdekel. :? Az elején még volt, hogy majd egy egész évadot ledaráltam húzóban most meg jó, ha 1 részt megnézek napjában.
Mindegy azért végig tolom most már, de nem hiszem, hogy sok újat tudna még mutatni a sorozat.

Így egy kis elő-összegzésként annyit én is elmondhatok, hogy Greg House a világtörténelem legnagyobb sorozat karakterei között van, ráadásul az élmezőnyben.
Maga a karakter, a dumák, a drámai bociszemek nagyon fognak hiányozni, de talán majd most, hogy a doki kiírta a vicodin-omat könnyebben viselem majd a hiányát...
A többi karakterről is 1-2 mondat: nekem 4-man volt a kedvencem, szerintem House után a legkarakteresebb szereplő, mellette talán még csésznek voltak jó időszakai.
Kemeron-t jobb lett volna, ha elcsapja egy traktor az álszent kis ribancot fhúj, de rühelltem mindig is, 13-ban sokkal több volt, mint amit kihoztak belőle, Wilson is elment, főleg azokat bírtam mikor oblákoltatták egymást hauzzal. :D Többiek nem nagyon érdemelnek több szót, jó kiegészítő emberek voltak.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.08. 10:11:03

visca el barca írta:bocs a duplaert.

tegnap véget ért a house :(

hiányozni fog a sorozat, nagyon szerettem. annak azért örülök h jol fejezték be, bár az utolsó pár percet leszámítva nem tetszett az utolsó rész.

talán a legjobb sorozat karakter volt akit valaha láttam, ráadásul kulka nagyon-nagyon jo volt hozzá mint szinkron :D
Nos, akkor most már beszélhetünk a dologról :)
Végül nem tudtuk meg, h vajon miért volt ilyen hülye, h ennyire átesett a múltkor a ló túloldalára a vizes balhéval, h sittre akarták vinni érte. Nyilván nem volt hátsó szándéka, h Wilsonra akarna hatni vagy vmi, hanem csak szimplán túlzásba vitte a dolgot, mint már annyiszor.
Meg ez is kellett a befejezéshez, h a kétségbeesése miatt hogyan alakuljon a végkifejlet. Amiből végül is kihozták a legtöbbet.
Viszont ahogy írtad is, nekem sem tetszett a finálé nagy része. Ezek a megjelenő szellemek elég borulttá tették a dolgot, bár persze lehetett érteni a viaskodása miatt. De elég kusza lett így a dolog... Azért az utolsó cliffhanger igen jól sikerült, Hauz visszatér holtából 8)


Tényleg nagy királyság ez a House és rossz, h vége lett. Bár az utolsó évad alapján már így is egy ütemmel késett sztem.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.11.08. 08:58:05

bocs a duplaert.

tegnap véget ért a house :(

hiányozni fog a sorozat, nagyon szerettem. annak azért örülök h jol fejezték be, bár az utolsó pár percet leszámítva nem tetszett az utolsó rész.

talán a legjobb sorozat karakter volt akit valaha láttam, ráadásul kulka nagyon-nagyon jo volt hozzá mint szinkron :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.11.07. 12:52:54

anyám mit szét nem spoilereztek itt :lol:

twd

tuti h az a feka csávó aki most hadonászott ott a baltával, az az a fickó akit rick kizavart a walkerek közé, túlélte visszajött megbosszulni, de nem jött össze. aki ott a szarvast darabolgatta az teljesen más fickó. 1000%. de 7hőn kiderül :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.11.07. 12:43:10

Last Resort
Megnéztem négy részt, alapvetően nem rossz, de nem is jó különösebben. Látni benne az akarást, de egyszerűen szereplőnként két mondattal nem lehet történetet meg karakterfejlődést írni. Elég sok sorozat bukik bele ebbe, annyi karaktert próbálnak meg mozgatni, hogy egyszerűen semmilyenek és feleslegesek is lesznek. Össze lehet számolni, hogy a Dexter v a Homeland hány szereplővel foglalkozik komolyabban, itt meg mindenkinek nagyon akarnak valami történetet adni, csak éppen senkinek sincs ettől.
Meg aztán ez az egy rész - egy probléma dolog is izzadságszagú, és meg is akadályozza, hogy nagyobb ívű dolgok is végbe menjenek. Csak a SEAL-esek szála tart valahova számomra.
Mindenesetre ettől még nagy gyökérséget nem tudok benne találni, úgyhogy alapból jó sorozat, de egyelőre semmi extra. Talán ahogy halnak ki az emberek, lehet benne egy kis fejlődés.
szerk.: na ez az 5. rész már egészen tetszetős volt, még több ilyen legyen és ki leszek békülve vele
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2012.11.07. 19:54:04-kor.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.07. 12:28:43

sjd írta:
miihii írta: Bakker, nem is esett le, h ez ugyanaz a csávó volt :oops: :D De tényleg, igazad van.
Akkor viszont nem értem, h miért bizonytalanodtál el VEB kérdésénél, hiszen ő azt kérdezte, h Rick elkapta e vagy megölte vagy mi történt vele. És a jelek szerint hármunkból egyedül te vágtad, h ez az a srác, így tutira vágod, h mi történt vele, azaz nem kapta el :)
(TWD)
Azért bizonytalanodtam el, mert veb kérdése hatására fordult meg a fejemben, hogy talán a rész elején látott ember és a srác nem ugyanaz. (Mint ahogy ő is gondolta) Mert bármennyi hasonlóság is van közöttük, azért ebből a börtöntöltelékből nem néztem volna ki, hogy egy ilyen komplikált dolgot véghezvisz. Az előző rész végétől: túlél legalább 20 zombit, kijut a bezárt kerítésen (amikor Carolt nézi), lelő és feldarabol egy szarvast, szerez benzint a generátorba (ld. a kannát szintén az epizód elején), visszamegy a zombikon keresztül és magukra engedi az egész hordát. (Aztán pedig szépen kivárja a végeredményt, ahelyett, hogy Rick nyakába ugrik a fejszével, ami szintén nem a türelem és a megfontoltság jele)
Ráadásul ha jól láttam, ez az ember sántított is, a feka srác pedig nem.
Azt tudom elképzelni, hogy utóbbi kijutott a kinyitott zombiketrecből, megtalálta a fejszét a generátoroknál, amit előbbi hagyott ott, és kapott az alkalmon.
Jaa, értelek. Igen, bennem is azért nem merült fel, h ez még a múltkori srác, mert elég lehetetlen küldetés (volt) ezt kivitelezni. De amikor tegnap írtad, összehasonlítottam a két pofát és tényleg ő az.
Nekem így elég egyértelmű, h ő volt a szabotőr, bár abban is van vmi, h amikor mutatták arc nélkül, elég imbolygó, bizonytalan járása volt. Uh előfordulhat, h mondjuk ketten vannak és a másik csávóval lesz vmi kontaktusa, konfliktusa Carolnak, ahogy VEB is írta.

sjd írta:
miihii írta:Dex

Még az jutott eszembe, h vajon hova tűnt Nadia? Quinn keresi már napok óta, de eltűnt. Pedig az nem biznisz az ukránoknak, ha eltűntetik, mert akkor nem kapják meg a bizonyítékot... Sztem lesz vmi érdekesség ezzel kapcsolatban, akár Quinn kárára is...
Még mindig benne van a dologban, hogy kettős ügynök, bármennyire is színt vallott Quinnek, én egy szavát sem hinném el.


Persze, benne van, de akkor sincs értelme, h lelécel, amíg nem kapják meg a főnökei a bizonyítékot. Így ha hű hozzájuk még, akkor azért, ha Quinnhez lojális, akkor meg azért fura, h eltűnt egy szó nélkül.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.11.07. 10:50:59

miihii írta: Bakker, nem is esett le, h ez ugyanaz a csávó volt :oops: :D De tényleg, igazad van.
Akkor viszont nem értem, h miért bizonytalanodtál el VEB kérdésénél, hiszen ő azt kérdezte, h Rick elkapta e vagy megölte vagy mi történt vele. És a jelek szerint hármunkból egyedül te vágtad, h ez az a srác, így tutira vágod, h mi történt vele, azaz nem kapta el :)
(TWD)
Azért bizonytalanodtam el, mert veb kérdése hatására fordult meg a fejemben, hogy talán a rész elején látott ember és a srác nem ugyanaz. (Mint ahogy ő is gondolta) Mert bármennyi hasonlóság is van közöttük, azért ebből a börtöntöltelékből nem néztem volna ki, hogy egy ilyen komplikált dolgot véghezvisz. Az előző rész végétől: túlél legalább 20 zombit, kijut a bezárt kerítésen (amikor Carolt nézi), lelő és feldarabol egy szarvast, szerez benzint a generátorba (ld. a kannát szintén az epizód elején), visszamegy a zombikon keresztül és magukra engedi az egész hordát. (Aztán pedig szépen kivárja a végeredményt, ahelyett, hogy Rick nyakába ugrik a fejszével, ami szintén nem a türelem és a megfontoltság jele)
Ráadásul ha jól láttam, ez az ember sántított is, a feka srác pedig nem.
Azt tudom elképzelni, hogy utóbbi kijutott a kinyitott zombiketrecből, megtalálta a fejszét a generátoroknál, amit előbbi hagyott ott, és kapott az alkalmon.

miihii írta:Dex

Még az jutott eszembe, h vajon hova tűnt Nadia? Quinn keresi már napok óta, de eltűnt. Pedig az nem biznisz az ukránoknak, ha eltűntetik, mert akkor nem kapják meg a bizonyítékot... Sztem lesz vmi érdekesség ezzel kapcsolatban, akár Quinn kárára is...
Még mindig benne van a dologban, hogy kettős ügynök, bármennyire is színt vallott Quinnek, én egy szavát sem hinném el.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.06. 23:53:30

sjd írta:
miihii írta:
Azt a csávót az udvarig kergette, ahol elkapták a járkálók, miután ki is zárta a srácot Rick ;)
De most ez a srác jött vissza egy hatalmas fejszével legyilkolni Ricket, szóval annyira nagyon mégsem kapták el a járkálók. Inkább az a kérdés, hogy ő figyelte-e Carolt, illetve csinálta a szarvasos meg a szirénás műveletet.
Na totál káosz :D

Bakker, nem is esett le, h ez ugyanaz a csávó volt :oops: :D De tényleg, igazad van.
Akkor viszont nem értem, h miért bizonytalanodtál el VEB kérdésénél, hiszen ő azt kérdezte, h Rick elkapta e vagy megölte vagy mi történt vele. És a jelek szerint hármunkból egyedül te vágtad, h ez az a srác, így tutira vágod, h mi történt vele, azaz nem kapta el :)

Am sztem ezek után nem kérdés, h tuti ő volt a kukkoló meg az elkövető, mert pont az volt a lényeg, h a csávót elméletben mindenki leírta már, miután ki lett zárva fegyvertelenül a járkálók közé. Erre meg itt a nagy comeback, uh ez volt a csavar 8) Legalábbis én így gondolom.

Másrészt Carol comeback-jére leszek még kíváncsi, mert tuti nem ették meg. Azt mutatták volna, ha ebből a maroknyi csapatból vki kihal. Azt meg a kislánynál előtték az előző évadban, h egyszer csak feltűnik az egyik zombihordával.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.11.06. 23:34:04

miihii írta:
sjd írta:
Most elbizonytalanítottál.
Azt a csávót az udvarig kergette, ahol elkapták a járkálók, miután ki is zárta a srácot Rick ;)
De most ez a srác jött vissza egy hatalmas fejszével legyilkolni Ricket, szóval annyira nagyon mégsem kapták el a járkálók. Inkább az a kérdés, hogy ő figyelte-e Carolt, illetve csinálta a szarvasos meg a szirénás műveletet.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.06. 23:21:14

sjd írta:
visca el barca írta: az sztem nem az volt :shock: az nem azok közül való, akikre az első rész végén rátatláltak, csak megszökött? vagy azt utána rick megölte? :roll:
Most elbizonytalanítottál.
Azt a csávót az udvarig kergette, ahol elkapták a járkálók, miután ki is zárta a srácot Rick ;)

Sara Tancredi
Game90 írta:
kanty írta:
Én egyenesen szerelmes voltam bele. :D
Én idáig nem merészkedtem el, én csak szúrtam volna.
Hát nekem a TWD-ben volt meg ( :D ) és se a karaktere, sem maga a színésznő nem szimpatikus vmiért. És ez vhogy első látásra így működött, amikor még nem lehetett tudni milyen idegesítő egy nőszemély lesz belőle :) Szal amikor megláttam itt is, mondom lekaparom magam. Még fiatalabb kiadásban sem jön be egyáltalán. Uh lehet a tiétek, én meg remélem itt is hamarosan kinyírják :P :lol:

Dex

Még az jutott eszembe, h vajon hova tűnt Nadia? Quinn keresi már napok óta, de eltűnt. Pedig az nem biznisz az ukránoknak, ha eltűntetik, mert akkor nem kapják meg a bizonyítékot... Sztem lesz vmi érdekesség ezzel kapcsolatban, akár Quinn kárára is...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2012.11.06. 23:45:57-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.11.06. 16:52:15

Game90 írta:Sok helyen olvastam, hogy szidják a Sara Tancredi-t alakító színésznőt, de szerintem nem volt vészes, hatalmas problémám nem volt vele.
Én egyenesen szerelmes voltam bele. :D
Csak az első évadot láttam, de az szerintem is hatalmas volt.
A második évadból is megvolt 6-7 rész, de már ott szerintem nagyon túl volt bonyolítva a dolog, ezért nem is néztem tovább.

Azt hiszem ma beiktatok egy Californication maratont. :)

Ez meg:

Kép
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése