Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.22. 12:40:56

miihii írta:Szép volt Mihi =D>

Nnnnneeeeeeeeeeeeeeeee............... Ellőttem a poént... Öcsém...

Mentségemre szóljon, hogy nem az én hibám volt. Én az évadzáróknál mindig megnézem az IMDB, h tényleg évadzáró -e.
KépKép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.22. 12:27:42

Deus írta:
miihii írta:Éppen tegnap láttam az évadzárót és igencsak odatették a végére 8)

Na ugyeee, ugyeee 8) Nem kicsit vágott arcul :shock:

Gigaspoiler:

Sztem zseniális ötlet volt, hogy a forgatókönyvírók összeolvasztották Irene és Moriarty karakterét eggyé. Mert senki se számított erre. Belecsaptak a lecsóba rendesen :)

Bár az fura volt nekem, hogy máris letartóztatták egyből. Arra számítottam, hogy a második évad erről fog szólni: Sherlock üldözni fogja Irene/Moriarty -t. Bár reménykedem, hogy majd a második évad első részében megszökik. Elvégre zseniális bűnözőről van szó.
Najó, ezt most benéztem egy kicsikét :oops:

Korábban megnéztem és úgy rémlett, h 21 részes az első évad, az ment a tv-ben a héten. Miután megnéztem, pont ideálisnak tűnt évadzárónak (rányomultak Moriarty vonalára és a legvége az volt, h M. hívja Sherlock-ot, h hamarosan találkoznak.), gondoltam jó kis évad lesz a következő is, ahol majd meccselnek Moriarty-val. Aztán most olvasva amit írtál, nem értettem, uh megnéztem megint és kiderült, h van még 3 rész a végéig :D
Szép volt Mihi =D>
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.06.22. 12:12:28

sjd írta:A Vikings-ből pont tegnap néztem meg az első részt. Ami egyelőre viszonylag langyos volt, az alapkonfliktusokat ugyan sikerült jól felvázolni, de nekem hiányzott belőle egy-két ütős momentum. De ettől függetlenül jó sorozat lehet, a norvég (?) táj meg gyönyörű.
Nem egy Spartacus lesz, arra készülj fel. Számomra eléggé reálisnak tűnik, a langyosság aztán elfog múlni. Legalábbis én 2-3 rész után nem gondoltam, hogy ilyen intenzitással fognak az események történni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.22. 12:07:17

miihii írta:Éppen tegnap láttam az évadzárót és igencsak odatették a végére 8)

Na ugyeee, ugyeee 8) Nem kicsit vágott arcul :shock:

Gigaspoiler:

Sztem zseniális ötlet volt, hogy a forgatókönyvírók összeolvasztották Irene és Moriarty karakterét eggyé. Mert senki se számított erre. Belecsaptak a lecsóba rendesen :)

Bár az fura volt nekem, hogy máris letartóztatták egyből. Arra számítottam, hogy a második évad erről fog szólni: Sherlock üldözni fogja Irene/Moriarty -t. Bár reménykedem, hogy majd a második évad első részében megszökik. Elvégre zseniális bűnözőről van szó.



Hannibal évadzáró:


Na végül a gonosz győzött, Graham -ot bezárták gyogyósok közé.... Bár azt nem vágom, hogy hogy a fenébe került a csaj füle a Graham gyomrába, hiszen kihányta. Az 100% hogy nem ő ölte meg, hanem Hannibal. Nem tiszta még nekem.
Angol felirattal néztem, lehet hogy emiatt. Ha kijön a magyar, akkor újra megnézem.
KépKép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.22. 12:01:02

Deus írta:
Ha szabad ajánlom egy sorozatot, akkor kezdj bele az Elementary -ba is (Sherlock és Watson). Az is jó krimi sorozat, kicsit másképpen van kivitelezve.

Éppen tegnap láttam az évadzárót és igencsak odatették a végére 8)

Tényleg remek kis sorozat, jó karakterekkel, Holmes figurája egyenesen zseniális. Érdemes adni neki egy esélyt.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.22. 11:19:22

A Vikings-ből pont tegnap néztem meg az első részt. Ami egyelőre viszonylag langyos volt, az alapkonfliktusokat ugyan sikerült jól felvázolni, de nekem hiányzott belőle egy-két ütős momentum. De ettől függetlenül jó sorozat lehet, a norvég (?) táj meg gyönyörű.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.06.22. 09:12:31

messideco írta: Továbbá még beszereztem a pilot részeit a következőknek:
Black Mirror, Utopia, El internado, Suits, Sherlock, The killing, Homeland, Bates Motel, Person of interest, Vikings. (bár magamat ismerve sokat elkaszálok majd...)

Vélemények róluk?
Suits jópofa sorozat, bár én csak egy évadot néztem meg, de nem volt rossz. Sherlock alap. Homeland szintén nem rossz. Bates Motelt is érdemes elkezdeni, mert van egy-két jó pillanata. Vikings pedig szintén egy jó sorozat, History Chanel futtatja.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2013.06.22. 08:18:35

Továbbá még beszereztem a pilot részeit a következőknek:
Black Mirror, Utopia, El internado, Suits, Sherlock, The killing, Homeland, Bates Motel, Person of interest, Vikings. (bár magamat ismerve sokat elkaszálok majd...)

Vélemények róluk?
Bates Motelt azt ajánlom! A színészek hatalmasat alakítanak benne, az első 6-7 rész meg óriási! Néhány WTF-akkal megspékelve! :)

Homeland-nak csak az első évadját láttam, azt is mindenféleképp ajánlom! Az egyik legjobb dráma, szintén tökéletes színészi alakítással. :)

A Person Of Interest engem nem fogott meg annyira, túlságosan átlagosnak véltem, nem éreztem rá kényszert hogy belekezdjek a második évadba! :)
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.21. 23:50:40

messideco írta: American Horror Story
Az első rész után kesze-kusza az egész egyelőre, de van benne potenciál bőven.
Én ledaráltam mindkét évadot unalomból. Az első évad gyenge, de a második már annál jobb. Betegesebb.
messideco írta: Revolution
Sok logikai buktatója van, de remek volt a felvezető epizód, adunk ennek is egy esélyt.
Én már az első része óta nézem ezt a sorozatot. Nem egy húdenagyszám, de mégis nézhető, ha unatkozol. Nem olyan vészes a sorozat.

messideco írta:Továbbá még beszereztem a pilot részeit a következőknek:
Black Mirror, Utopia, El internado, Suits, Sherlock, The killing, Homeland, Bates Motel, Person of interest, Vikings. (bár magamat ismerve sokat elkaszálok majd...)

Vélemények róluk?
Black Mirror: Na az egy kemény sorozat... Depis lettem tőle :D

Sherlock: Überkirály sorozat, azt mindenképpen nézd meg! Biztos vagyok benne, hogy nem fogod elkaszálni :) Nagyon szeretem Sherlock sorozatot. Nem véletlen, hogy magas pontszáma van az IMDB -n.

Ha szabad ajánlom egy sorozatot, akkor kezdj bele az Elementary -ba is (Sherlock és Watson). Az is jó krimi sorozat, kicsit másképpen van kivitelezve.

Amiket én nézek még: Warehouse 13, Nikita, Haven, Hannibal.
KépKép
Mogyi_
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2007.07.17. 16:30:02
Tartózkodási hely: Bp

2013.06.21. 23:26:54

csabooo írta:Aki nézi a Zöld Íjász-t azoktól kérdem: az első évad ugye lejár jövő pénteken. Lesz még második is vagy ennyi volt ebből ?
http://www.imdb.com/title/tt2193021/epi ... t_eps_sn_2
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.06.21. 23:10:24

Aki nézi a Zöld Íjász-t azoktól kérdem: az első évad ugye lejár jövő pénteken. Lesz még második is vagy ennyi volt ebből ?
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.21. 19:58:40

Californication
Elég halvány ez az évad, hiányzik belőle a pörgés, és ismét a rocksztár vonalat erőltetik...
Liam Neeson miért hagyja, hogy a lányát Hank Moody 'gogassa?

American Horror Story
Az első rész után kesze-kusza az egész egyelőre, de van benne potenciál bőven.

Banshee
Remek hangulata van, érdekes történettel. Jó lesz ez is :D

Revolution
Sok logikai buktatója van, de remek volt a felvezető epizód, adunk ennek is egy esélyt.

Továbbá még beszereztem a pilot részeit a következőknek:
Black Mirror, Utopia, El internado, Suits, Sherlock, The killing, Homeland, Bates Motel, Person of interest, Vikings. (bár magamat ismerve sokat elkaszálok majd...)

Vélemények róluk?

Van a wathnext.eu oldal, ahol tudod rendezni aktuális sorozataidat, be tudod jelölni a megnézett epizódokat, és airdate is rendelkezésre áll, nagyon hasznos :wink:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.21. 18:03:31

Skacok, sikítsatok ha láttok valahol magyar feliratot a Hannibal évadzárójához :)

Tűkön ülök már 8)
KépKép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.20. 23:51:43

soadroli írta:A Bukás: Trónok Harca
Nem tudom volt-e már, de ez mekkora :lol:
amúgy spoileres :)
Ez valami elborultan jó lett, a legjobb Hitler bukása videó 8)

Ez pedig a GOT főcíme Hodor verzióban :D

Azt meg vágjátok, h Hodor DJ másodállásban? :P

Zene topic OFF:
A szövegben említik a PASO feldolgozást, ami nem annyira rossz: aki bírja a ska-t :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.06.19. 20:08:37

Hat rész után kezd beindulni a Hannibál. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége. Merre mennek majd el, főleg úgy, hogy berendelték a második évadot is.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.19. 20:05:07

soadroli írta:A Bukás: Trónok Harca
Nem tudom volt-e már, de ez mekkora :lol:
amúgy spoileres :)
Linkeltem már angol felirattal, de ez még jobb. :lol:

És ezt ismeritek?
http://www.youtube.com/watch?v=wsCCOPwJuEU
Meghaltam, amikor Rodrik először megszólalt. :lol:
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.06.19. 19:05:37

A Bukás: Trónok Harca
Nem tudom volt-e már, de ez mekkora :lol:
amúgy spoileres :)
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.06.19. 15:56:23

El fanático írta:
CsacsMate írta:Kinek mi a kedvenc sci-fi/thriller sorozata? Mostanában keresek valamit, amit érdemes lenne elkezdeni, de még nem találtam semmit. Hátha a kedvencek közt lesz egy, amit még nem láttam, és érdekes is. :)
Sci-fi: köpjetek le, de hatalmas Csillagkapu-fan vagyok :-D Bejön a Star Trek TNG, DSP és még a Voyager is. A Battlestar Galactica nagyon-nagy sci-fi kultsorozat, de nekem nem jött be.
Szintén nem jött be a Spielberg által jegyzett Taken. Az AXN sci-fi csatornán már vagy tizedszer ismétlik a " Farscape" - et, de nem győzött meg.
A Csillagkapuban Carter őrnagyot alakító színésznőnek van a Sanctuary - Génrejtek című sorozata, ennek adnék egy esélyt, de még sosem tudtam elcsípni az első évadtól. Most is megy - talán - az AXN-en, de már az 5.évadnál tarthatnak.
Ezt szóról szóra adom :)
Én is szerettem a Csillagkaput és az általad felsorolt Star Trekeket is.
Battlestar meg nem jött be, valahogy nagyon lehangoló az egész sorozat.
Farscape-et láttam, de nem az igazi, ahogy az Androméda sem, de meg lehet nézni őket.
Van még a Firefly bár az csak 1 évadot futott ha jól tudom.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2013.06.19. 15:40:48

CsacsMate írta:Kinek mi a kedvenc sci-fi/thriller sorozata? Mostanában keresek valamit, amit érdemes lenne elkezdeni, de még nem találtam semmit. Hátha a kedvencek közt lesz egy, amit még nem láttam, és érdekes is. :)
Thriller: itt tarol az X-akták, Millenium, Twin Peaks hármas. A Viasta 6-on nem rég kezdték az Amerikai Horror Story című sorozatot / pénteken 22:00-tól megy a 3.epizód / - eddig ígéretes.

Sci-fi: köpjetek le, de hatalmas Csillagkapu-fan vagyok :-D Bejön a Star Trek TNG, DSP és még a Voyager is. A Battlestar Galactica nagyon-nagy sci-fi kultsorozat, de nekem nem jött be.
Szintén nem jött be a Spielberg által jegyzett Taken. Az AXN sci-fi csatornán már vagy tizedszer ismétlik a " Farscape" - et, de nem győzött meg.
A Csillagkapuban Carter őrnagyot alakító színésznőnek van a Sanctuary - Génrejtek című sorozata, ennek adnék egy esélyt, de még sosem tudtam elcsípni az első évadtól. Most is megy - talán - az AXN-en, de már az 5.évadnál tarthatnak.
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.19. 12:14:20

Hannibal... Nagyon várom az évadzárót, mert kezd szorulni a hurok Hannibal nyaka körül :twisted: Kíváncsi vagyok nagyon rá!
KépKép
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.06.19. 11:50:08

CsacsMate írta:Kinek mi a kedvenc sci-fi/thriller sorozata? Mostanában keresek valamit, amit érdemes lenne elkezdeni, de még nem találtam semmit. Hátha a kedvencek közt lesz egy, amit még nem láttam, és érdekes is. :)
Hannibal [AXN Szerda esténként 22:00]
Most az első évad megy, ha jól tudom 13 részes.
Kezd el ha esetleg nem néznéd. :)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.06.19. 11:25:23

Messa írta:
Initom írta:
Épp most halt meg Deb...valamint cuccolnak el a kölykök.

Néha Dexter elvonási tünetei hasonlítanak a kutyám ,szukák irányába táplált hiányra :lol: :lol:
Nem kötekedésből, de Rita lesz az, ha nem tévedek. :)
opp elnézést. javítom :) elírtam :oops:
Abi & Tito
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.19. 07:01:49

Cybergeddon -t ki vágja?

Most kértek kölcsön a fővárosi könyvtártól az egész évadot, még nem néztem bele.

Kép
KépKép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.18. 23:44:23

messideco írta:A da Vinci démonainak lesz magyar forgalmazása? És a Vikingeknek? (gugli a barátom, de semmi találat).
Pedig tényleg annyi az érdemi információ a témában, amennyit találtál, kb. ha lesz, akkor majd szólnak róla :wink:
De megmondani előre senki nem tudja, h majd 2 év múlva gondol egyet a TV2 vagy az HBO és behozza.
Én nézem, de jelen pillanatban a nemre szavazok. Borzalmasan inkonzisztens sorozat, kb. képzeld el a TWD-t ufókkal. Egyik pillanatban ultragáz szappanopera, a másik pillanatban egy egészen jó kis posztapokaliptikus dráma. Mondjuk annyi legyen a védelmében mondva, hogy az első évad a mélypont (utána ki is rúgták a komplett írógárdát :D), onnan már csak jobb lesz. (Ja és elvileg újra lecserélik majd az írókat, szóval a 4. szezonra egy egészen pofás sorozat sülhet ki belőle) De ettől függetlenül, ha visszamehetnék az időben, én nem kezdeném el újra.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.06.18. 23:38:19

Initom írta:
Épp most halt meg Deb...valamint cuccolnak el a kölykök.

Néha Dexter elvonási tünetei hasonlítanak a kutyám ,szukák irányába táplált hiányra :lol: :lol:
Nem kötekedésből, de Rita lesz az, ha nem tévedek. :)

Ja, TV6-on mit adtak amúgy tegnap este? És fogják adni magyarul? Csak mert nagyon reklámozták egész nap.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Válasz küldése