Testépítés, edzésprogramok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.14. 14:01:47

shutterisland írta:rendre látom a teremben, hogy néhány arc fél óráig nyom fekve...szerintem 12-15 sorozatot tuti megcsinálnak...és nem az, hogy szűknyomás, vagy másik padon, hanem ugyanúgy, csak a súlyokat változtatják.

pedig mindenhol azt olvasom, hogy sima fekvenyomásból elég 3-4 sorozat...
Elég is 3-4, de amugy nem 1embertől hallottam/olvastam, hogy fekvenyomást nem is csinálnak. Olvastam,hogy maga a fekvenyomás nem is annyira jó gyakorlat, mint népszerű.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.13. 23:53:58

Srácok! Most jött el az ideje nálam a karácsonytól vizsgaidőszakig tartó féktelen elhízás visszafordításának. Megvannak a módszereim erre, de közben szeretnék kicsit sokkal lenyújtottabb lenni, úgyhogy gondoltam kéne jógázni, mert amúgy is jót tesz azt mondják az okosok, most meg van időm minden hülyeségre. Szóval amit kérdezni akarok, hogy van valakinek valami tapasztalata, hogy a sok válfaj közül melyiket érdemes, illetve kinek az oktatásába? Mármint így youtube vagy letöltés módján ilyen itthoni módszeresen.
Köszi a segítséget!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.13. 23:33:39

shutterisland írta:vettünk ma esti filmezéshez asszonnyal egy-egy zacskó pukit.
100g, abból 80ch, és csak 5g a cukor... :D
tiszta, testépítő élelmiszer... :lol:

gondolom az ilyeneket ne is számoljam :D
szerintem de. ami bemegy,az fontos
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.13. 23:29:18

vettünk ma esti filmezéshez asszonnyal egy-egy zacskó pukit.
100g, abból 80ch, és csak 5g a cukor... :D
tiszta, testépítő élelmiszer... :lol:

gondolom az ilyeneket ne is számoljam :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.13. 21:37:30

Sanama írta:Az normális, hogy hátsó vállnál, mikor tárogató gépen csinálom, a vége felé már érzem a tricepszemet is?
Én hülye, ezután kezdtem a tricepszet, egy laza tolózkodással,hát nem ment :D :D
(aztán az egész tricepsznél éreztem, hogy nem megy úgy ahogy kellene)
Legalább tanultam belőle,vagy a hátsó vállat csinálom rosszul, vagy pedig vállhoz többet nem rakok tricepszet :)
én a vállat a hátedzés után csinálom,amikor a hátam már kifáradt. így kisebb az esélye,hogy a hátsó vállas gyakorlatnál más is bekapcsolódjon. próbáld ki így a döntött törzsű oldalemelést. szerintem jó
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.13. 18:18:20

rendre látom a teremben, hogy néhány arc fél óráig nyom fekve...szerintem 12-15 sorozatot tuti megcsinálnak...és nem az, hogy szűknyomás, vagy másik padon, hanem ugyanúgy, csak a súlyokat változtatják.

pedig mindenhol azt olvasom, hogy sima fekvenyomásból elég 3-4 sorozat...
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2012.01.13. 18:10:37

tricepszet vagy a bicepsz vagy a hát mellé tedd be.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.13. 18:07:28

Az normális, hogy hátsó vállnál, mikor tárogató gépen csinálom, a vége felé már érzem a tricepszemet is?
Én hülye, ezután kezdtem a tricepszet, egy laza tolózkodással,hát nem ment :D :D
(aztán az egész tricepsznél éreztem, hogy nem megy úgy ahogy kellene)
Legalább tanultam belőle,vagy a hátsó vállat csinálom rosszul, vagy pedig vállhoz többet nem rakok tricepszet :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.12. 21:59:48

Sanama írta:vállal kapcsolatban lenne 1 kérdésem.

Hány gyakorlatot szoktatok rá csinálni?
Én eddig minden fejre(első,oldalsó,hátsó) 1-1 gyakorlatot csináltam,de úgy érzem ez kevés.
annyit szoktam én is. az első része edződik a nyomásoknál,a hátsó pedig a hátnál,így a vállnapon 1-1-1 gyakorlat minden részre+egy kis csigás a végére
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.12. 19:36:25

vállal kapcsolatban lenne 1 kérdésem.

Hány gyakorlatot szoktatok rá csinálni?
Én eddig minden fejre(első,oldalsó,hátsó) 1-1 gyakorlatot csináltam,de úgy érzem ez kevés.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.12. 17:42:47

marquez! lenne egy kérésem. a barátnőm is szeretne kondizni. ő elsősorban alakformálás céljából,nem akar testépítői babérokra törni. ezt egy éve aerob futással alapozza meg,melynek a zsírvesztés a célja. mivel nőről van szó,az edzéséhez nem értek. tudnál segíteni,hogy egy edzetlen nőt milyen edzéstervvel gyötörjek? akár konkrét gyakorlatok is jöhetnek.
a cél: zsírvesztés mellett minimális izomzat építése,hogy a bőr ne ereszkedjen meg,mégis legyen látszata.
socio66

2012.01.12. 17:24:40

én kb. nyolc év vízilabda után kezdtem el az edzéseket,úgyhogy nagy testsúlynövekedésről nálam nincsen szó,már először mikor lementem a terembe,megvolt egy elég jó izomzatom és persze sokat formálódtam azóta,és tömegben is nőttem de közel sem a nulláról indultam.
az nálam is stimmel,hogy először minden rossz volt,nem osztottam el jól az izomcsoportokat,rosszak voltak a gyakorlatok kivitelezései,a rendes étkezést pedig hírből sem ismertem,vízilabdán egyáltalán nem szabták meg hogy mit egyek,így gondoltam itt sem fontos.
igazából a vízilabdás múlt valamilyen szinten hátrány is volt,mert nagyképűen álltam a dolgokhoz,úgy voltam vele hogy én nem olvasok utána semminek, eddig is sportoltam,tudom mit hogy kell csinálni. persze a fenéket,semmit nem tudtam.
ez volt három éve,azóta egyre többet tanultam,finomítottam az edzésterven,a technikákon,az étkezésen,és nagyjából három hónapja úgy érzem hogy minden a helyén van.
amitől félek,hogy mi lesz ha elmegyek egyetemre,mert könnyen lehet hogy ott nem tudok majd így edzeni és azért most,hogy már ennyire megszoktam az edzéseket és összeraktam az egyéb dolgokat is,nem esne jól ha abba kellene hagynom az egészet.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.01.12. 17:19:59

23 vagyok, 195 cm, 83 kg. Két éve voltam először konditeremben. :D Nem mondom, hogy azóta edzek is, mert amit a kezdetekkor műveltem, azt utólag nem igazán nevezném edzésnek. :D

Egész kis korom óta focizok, de 15-16 évesen abbahagytam. Tavaly kezdtem újra. Néha siratom azt a focistát, aki lehettem volna. Sokáig nem sportoltam semmit, miután azonban katonai egyetemre kerültem, kényszerből újra el kellett kezdenem, mert arrafelé komolyan veszik a tesit. A kezdeti nehézségek után fejlődésnek indultam, és mostanra ott tartok, hogy szabadidőm jó részét sportolással és egy minél egészséges életmód kialakításával töltöm.

Szeretem a testépítést, mert jutalmazó sportnak tartom. A test meghálálja a törődést. Érezni az izmok feszülését, miközben munkát végeznek; a tükörből visszaköszönő test látványa; a tudat, hogy teszek a testem fejlődéséért - nem is értem, hogy miért csak ennyi idősen kezdtem el. Visszaemlékezve erős előítéleteim voltak "gyúrós arcokkal" szemben, most pedig magam vagyok kénytelen szembesülni ezekkel. :D

Objektívan nézve: idáig nem edzettem túl magas szinten, de úgy érzem, hogy kész vagyok feljebb lépni. És mindent meg is teszek ennek érdekében. Terveim szerint végig megyek Bill Pearl edzéstervén fegyencedzéssel kiegészítve és egy szigorú diéta mellett 90 kg-ra szeretnék felmenni 2012 végére.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.12. 16:54:20

Na akkor én leszek a kivétel. :D Egyedül kispályán fociztam eddig, a magam 176 centijével, és 90+ kilójával. :D Egyenletesen hízok, így nem látszik rajtam annyira, aztán egy hónapja elkezdtem ezt az egészet, azóta lement 5-6 kiló, stb. Előtte maximum a söröskorsót emelgettem. :oops: :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.01.12. 16:53:08

Én nem foglalkozom ilyesmivel (pedig kéne), de haverom öccse egy igazi ropi srác volt bár igaz hogy "magas" szinten focizott mindig is és azért a sport múlt rengeteget számít ilyenkor. Elkezdett gyúrni a srác és valami eszméletlen mennyit fejlődött fél év alatt. Ha nem ismerném nem hinném el hogy nem használt semmit és ennyit lehet fejlődni csupán a házi koszton. Pedig se fehérjét se semmit nem szed csak napi 5-6szor eszik, de ugyan azt amit eddig is.
Ha nincs meg a genetika hozzá akkor szedhetsz bármit semmit sem érsz vele.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2012.01.12. 16:55:30-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2012.01.12. 16:49:02

daffy írta: ha nem csak súlyzós edzésmúlt,akkor 4 év judo,10 év altétika,kb 16 év foci,3 év lég és kispuska,5év kosárlabda

most vagyok 22
Jó társaság jött itt össze. Akkor ha már egyéb sportoknál tartunk, akkor :
8év úszás (5-13éves koromig) versenyszerűen is, mellette 6 év kiokushin karate, barna öv (önvédelem szempontjából ha kérditek a kiokushin 'mit is' ? se ér, inkább a koncentrációt növeli, valamint a türelmet :) )
Mellettük 5-6 évig foci (ezt kb. 17-18 évesen hagytam abba) utána 2 évig muay thai, és még valahogy (nem is tudom hogy) bezsúfoltam 4év vízilabdát.
De próba szintjén, ami nem években mérhető volt : sakk, kézi, falmászás,hoki.
Évekig 2 sport ment párhuzamosan, az utóbbi 1évben csak a kondi.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.12. 16:42:47

A "nem kajáltam, mégis fejlődtem" című mendemondákat meg nehezen tudom elhinni.
ezeket én sem értem, sőőőt...de egyszerűen nap mint nap találkozik az ember olyanokkal, akik nem igazán foglalkoznak az egésszel, csak lejárnak edzeni, de étrend az nincs, javarészt szemétkaja meg házikoszt, ami van, hétvégén hullarészegre inni magunkat, stb...és mégis van, aki fejlődik.
bár ilyenkor mindig az fut át először a fejemben, hogy vagy a genetikája kiemelkedő az adott egyénnek, vagy pedig szedi a szívecskéket.

(amúgy bunny is leírja, hogy egy ADOTT SZINTIG lehet fejlődni megfelelő táplálkozás nélkül is, de aztán máshogy nem fog menni.)

hányszor hallottam már anyámtól, hogy minek neked ez a sok izé (fehérje,stb..) mert tata 2 szalonnás szendvicset meg egy kolbászos kiflit evett egész nap, mégis milyen izmos volt.... :D :D :D
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.01.12. 16:34:25

18 éves vagyok. Anno 3 és fél éve mentem le elöször a terembe. Természetesen fogalmam sem volt a dolgokról, nem is fejlődtem. Aztán félévente váltogattam a kondit és a küzdősportokat. Fejlődés továbbra sem volt, talán egy kicsit fogytam, erősebb lettem és megtanultam verekedni, de izom sehol se volt. Aztán elkezdtem olvashatni a bb.hu-t, Bunny meg Vörös Zolis videókat nézegetni, elolvastam a Sárga Kapszulát, és most már fél éve úgy edzek hogy tudjam mire számíthatok.

A "nem kajáltam, mégis fejlődtem" című mendemondákat meg nehezen tudom elhinni. Mert ugye edzés közbe csak lerombolod az izmaidat, azok akkor épülnek fel, amikor pihensz és tápanyaghoz juttatod őket. De remélem marquez megerősít ebben.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.12. 15:31:12

én 15 évesen kezdtem el terembe járni, 60kg körül voltam... SZEMÉLYI EDZŐ-t is fizetett fater 2 hónapig...(akkoriban még 20 rugó havonta nem volt ekkora pénz, ma már...)
ugye az elején, mint minden atom kezdőnél, robbanás-szerű fejlődés volt.
úgy képzeljétek el, hogy SEMMI étrendet nem tartottam be, az edzésem is csak azért volt jó, mert az edző figyelt rám.
aztán lejárt a 2 hónap, elkezdtem magamtól járni 1 hónapig, de a mérhetetlen lustaságom miatt inkább vettünk otthonra egy tescos fekpadot, egy hervises rudat (12kg-s..) meg néhány tárcsát, de azok voltak otthon, fater régi tárcsái meg kézisúlyzói....és ha hiszitek, ha nem 4(!!!!) évig edzettem otthon, kisebb kihagyásokkal, még is LÓF@SZT sem fejlődtem, mert sem az intenzítást nem tudtam növelni, sem a súlyokat, sem étrendem nem volt (szerintem a fehérje bevitelem alulról súrolta az 50g-t, a szénhidrát meg biztos volt 250 körül, de mind rossz szénhidrát, mint pl péksütik,hamburger....), sem pedig normális edzéstervem....semmi az ég világon.
a sors iróniája, hogy azokban az években volt pénzem arra, hogy legyen a polcomon anabolic whey, attack, gbomb,stb....és én meg vártam a hatást, és mindig elkeseredtem, hogy megettem a dobozt, még is ugyanolyan nyomorék maradtam.
kb 1 éve olvastam jobban utána végre a témának, és pár hónap alatt kialakult már annyi tudás, hogy valamelyest normálisan neki tudtam állni.
ugyanúgy otthon edzettem, de jobb edzésterv és étrend mellett már jött a fejlődés, ha nem is gyors ütemben.
bő 1 hónapja döntöttem úgy, hogy ebből elég, legyőzöm a "komplexusom" és megyek konditerembe...

számokban :
mikor elkezdtem az egészet ugye 60 kg voltam, most vagyok 81 (20 évesen)...ez nem túl sok 5 év alatt, de ha azt nézzük, hogy az utóbbi 1 évben jött fel ebből a 21-ből 10, akkor lehet látni, hogy addig MINDENT sz.rul csináltam. (ma is vannak hibák az edzésemben, étrendemben, de ég és föld a kettő...)

tehát én nagyon jókor kezdtem el, de még mai napig verem a fejem a falba, hogy kb. 4 évet tök feleslegesen elcsesztem az életemből, és elköltöttem egy vagyont akkoriban mindenféle kiegészítőkre...miközben ha akkoriban is odafigyelek az étkezésre,edzéstervre,stb...akkor mára már nem lenne problémám magammal.

jövőbeni terveim : tavasz végéig 86-87 kilóra felmenni, aztán nyárra lepucolni 2-3 kg-t, hogy legyen valami formám a strandon, ne égjek.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.12. 14:54:29

Rivaldinho írta:Most, hogy itt ennyien összegyűltünk, és ennyien értenek a témához, kíváncsi lennék ki, milyen edzésmúltal rendelkezik.
ha konkrétan a súlyzós edzésre vagy kíváncsi,akkor azt 1 éve kezdtem,de nem testépítő céllal,hanem küzdősportra való alapozás miatt. ezért ez nekem nem is jelent többet,mint kiegészítés. ennek megfelelően 81kilósan nyomok 100 fölött kicsivel(110-115 körül),de mint írtam nem célom a 200 kilós fekvenyomás. igyekszem épülni,szépülni,de 83kg alatt maradni versenysúlyon. 181 cm vagyok,73 kg voltam a kezdésnél

ha nem csak súlyzós edzésmúlt,akkor 4 év judo,10 év altétika,kb 16 év foci,3 év lég és kispuska,5év kosárlabda

most vagyok 22
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2012.01.12. 14:19:48

Most, hogy itt ennyien összegyűltünk, és ennyien értenek a témához, kíváncsi lennék ki, milyen edzésmúltal rendelkezik.
Nem a paraméterekre gondoltam, hogy kar, láb, stb hány cm, de akár az is jöhet.
Kezdem én.
Még "anno"(:D) 5-6 éve kezdtem el edzeni 16-17 évesen. Nem voltam vastag, de azért etiópnak se mondható. 8 évig úsztam előtte, így pakolódott fel rám egy kevés izom, de tényleg nem sok. Sokan mégis azt mondták, hogy vékony vagyok, ez engem zavart. Hol igazat adtam nekik, hol nem. Aztán elkezdtem edzeni.
Akkor voltam olyan ~190 cm és talán 68-70 kg. Most vagyok, olyan ~195 cm és nagyjából 90kg felé mozgok, bár másfél hónapja elromlott a mérleg... :D. De ezért mondom azt sokaknak, hogy ez pl. a türelem sportja. Akinek nincs türelme évekig edzeni azért, hogy magára pakoljon valamit, az el se kezdje. Felesleges szteroidokkal kezdeni, mert akinek 0 alapja van hozzá, az majdhogynem biztosan ugyan úgy fog kinézni a szteroidhasználat után, mint előtte, így én amondó vagyok srácok, hogy ne elégedetlenkedjetek. Majd jön a tömeg/várt kinézet idővel. Jó, persze könnyen mondom, én is ugyan ilyen voltam. :)
Kezem, lábam, hány cm azt nem tudom, mert soha nem szoktam mérni magam, de nem panaszkodom.
Erősségem a fekvenyomás, amatőr helyi versenyen nyomtam már fekve, de tervezem a tavasztól a scitec-nek a Raw sorozatában, és később (jövőre) azért 1-2 wuap versenyen indulni. Nem vagyok benne nyilván a legjobb (akkor nem itt lennék), de a korosztályomban és súlycsoportomban benne vagyok az országos versenyen elért eredmények közti legjobb 5-6-ba. Pontosabban voltam. Még 82 kilósan nyomtam 120-at fekve. (82,5 kiló az egyik határ). Így hogy közelebb vagyok a 90-hez , nem tudom, lehet, hogy "kicsit" erősebb a mezőny.
Nos, ennyit rólam. Többiek !?
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2012.01.12. 13:34:38

Nekem is minden [auto_cenzúra] volt:D 193cm 105kg-san mentem elhízva persze.. Nagyobb pocakkal meg ilyen 29-es karral:D 1,5év alatt mégis 2x-er akkora vagyok és -10kg-val könnyebb és mostmár izommal jönnek fel dolgok: )Csinálni kell kitartóan és jönni fognak az eredmények:)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.12. 12:44:20

shutterisland írta:ez így is van, csak jómagyarmódjára irigység van bennem sokszor mások iránt...rossz szokás :D

amúgy rajtam is páran észrevették, ciki momentumok voltak, mikor pl. valaki benyögte egy társaságban, hogy "gyúrsz?" azt az összes tekintet rámszegeződött... :)

nálam amúgy csak az a baj, hogy a béka feneke alól kezdtem az egészet, és az meg ugye nyilván egy jó hendikep, ha úgy mész le a terembe alapból, hogy nem vagy egy rossz kötésű gyerek, vagy van benned erő. (a genetikát meg pluszban nem is firtatom.)

nem viccelek, ha azt mondom, hogy mielőtt életem első súlyzóját megfogtam kondizás céllal, annyira vékony voltam, hogy egy nagyobb tenyérrel rendelkező ember átérte a mutató és hüvelykujjával az alkaromat, vagy a bicepszemet kinyújtva.
Miért szerinted én 185cm és 63kilóval milyen voltam? :D :D Most már 73körül mozgok,de még most értem abba a tartományba, hogy nem vagyok sovány :D
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.12. 00:09:48

shutterisland írta:ez így is van, csak jómagyarmódjára irigység van bennem sokszor mások iránt...rossz szokás :D

amúgy rajtam is páran észrevették, ciki momentumok voltak, mikor pl. valaki benyögte egy társaságban, hogy "gyúrsz?" azt az összes tekintet rámszegeződött... :)

nálam amúgy csak az a baj, hogy a béka feneke alól kezdtem az egészet, és az meg ugye nyilván egy jó hendikep, ha úgy mész le a terembe alapból, hogy nem vagy egy rossz kötésű gyerek, vagy van benned erő. (a genetikát meg pluszban nem is firtatom.)

nem viccelek, ha azt mondom, hogy mielőtt életem első súlyzóját megfogtam kondizás céllal, annyira vékony voltam, hogy egy nagyobb tenyérrel rendelkező ember átérte a mutató és hüvelykujjával az alkaromat, vagy a bicepszemet kinyújtva.
Engem apám etiópnak hívott gyerekkoromban :D Ahhoz képest most már túl kövér is vagyok :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.11. 23:22:26

ez így is van, csak jómagyarmódjára irigység van bennem sokszor mások iránt...rossz szokás :D

amúgy rajtam is páran észrevették, ciki momentumok voltak, mikor pl. valaki benyögte egy társaságban, hogy "gyúrsz?" azt az összes tekintet rámszegeződött... :)

nálam amúgy csak az a baj, hogy a béka feneke alól kezdtem az egészet, és az meg ugye nyilván egy jó hendikep, ha úgy mész le a terembe alapból, hogy nem vagy egy rossz kötésű gyerek, vagy van benned erő. (a genetikát meg pluszban nem is firtatom.)

nem viccelek, ha azt mondom, hogy mielőtt életem első súlyzóját megfogtam kondizás céllal, annyira vékony voltam, hogy egy nagyobb tenyérrel rendelkező ember átérte a mutató és hüvelykujjával az alkaromat, vagy a bicepszemet kinyújtva.
Válasz küldése