Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.02.20. 00:33:00

Most néztem végig a True Bloodot.Az eleje kisit unalmas volt,de aztán nagyon belelendülnek,s a végére nagyon ütős lett.Várom a 2. szezont. :wink:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.02.19. 22:43:31

Marci írta:VIII. Henriknek, miihii-nek, magamnak :) és minden Scarlett Johansson rajongónak sok szeretettel :D :
http://www.youtube.com/watch?v=5V5k0Plh ... re=related
Pénzért se... :)

Woody Allennek ezer hála érte :) és még játszani is tud azért...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.02.19. 22:40:43

fcjoc írta:A LOST most megint űbernagyot alakított. ha van jó sorozat, az a LOST.
10/10!
Eddig Lost-a voltam nézni, bár az én kedvenc sorozatom a
köteg húszezres!
Sajnos ezt a "szériát" még egyszer sem láttam!
K.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.02.19. 22:32:02

A LOST most megint űbernagyot alakított. ha van jó sorozat, az a LOST.
10/10!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.02.19. 22:29:13

Marci írta:VIII. Henriknek, miihii-nek, magamnak :) és minden Scarlett Johansson rajongónak sok szeretettel :D :
http://www.youtube.com/watch?v=5V5k0Plh ... re=related
Tenkjúveriamaccskát :D
Eccerűen szép 8)
Pajtiznék Vele erősen O:)


Tegnap láttam a Hazugságok hálójában (Body of Lies) c. filmet,Leo Dicaprioval (többek közt :wink: ).
Igencsak tetszett,jó kis múví.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2009.02.19. 22:16:13

VIII. Henriknek, miihii-nek, magamnak :) és minden Scarlett Johansson rajongónak sok szeretettel :D :
http://www.youtube.com/watch?v=5V5k0Plh ... re=related
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.02.17. 13:23:17

Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Én meg ezt várom még nagyon :D
Avatar
Bogika87
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2007.02.09. 18:05:40

2009.02.17. 13:02:12

Terminator Salvation...
A transformerst is meg ezt is várom...meg lesz még egy sci-fi bemutató asszem a Star Trek 8) Na melyik fog a legnagyobbat kaszálni??
¡¡¡ Boti, boti, boti Madridista qui no boti!Salude los Campeones!!!
¡¡¡ Copa,Lliga i Champions!!!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.02.17. 02:45:22

Transformers revenge of the Fallen HD trailer!

Hát robbanás lesz ebbe is elég...Meg lesz benne valami Devestator nevű szuper robot és állítólag az álcák győznek a végén szóval lehet jön majd a három is... :)

Én várom na...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.02.15. 23:17:15

Felhívás!
Ha legközelebb moziba mentek, akkor legyetek oly' szívesek
ne szemeteljétek tele a termet!
Én a balassagyarmati moziban a vetítés után a termeket is
ki kell, hogy takarítsam és sokszor a "vendégek" szabályos
disznóólat hagynak maguk alatt!
Kérdezem is magamtól mindig, hogy az otthoni tévézés után
a tévéfotel körül is ilyen mocsok van?
Felhívlak ezért Benneteket, hogy ne adjatok munkát az egyéb
mozikban dolgozó kollégáimnak és járjatok élen a tisztaságban
és a rendben igazi Barca-fanhoz méltóan!
Egy Barcásra ne morogjanak a mozisok!
Rend a lelke mindennek!
K.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.02.15. 22:46:06

Kluivertinho írta:
Kralo írta: Ezt követte a Ragyogás című pszichothriller.
Jack Nicholson egyik nagy alakítása a sok közül, és a zenéje... ahh hát elég nyomasztó volt. Még a kutyánkat is nyüszítésre bírta. :lol:
A Ragyogás elég jó volt, bár a női főszereplőt elég érdekesenek tartottam. A zenéje már-már irritáló volt. Jack Nicholson meg Jack Nicholson, azt hiszem nem kell hozzá fűzni semmit.
Hali!
Könyvben és konkrétan ebben a formájában filmben is láttam (van belőle már "modernebb" is).
Könyv kötelező, csak úgy, mint Stephen King összes műve. (Mondjuk nekem az állattemető jött be legjobban, bár még sok hiányzik a repertoáromból!)
Film - ennek a cuccnak a középpontja a zene, hiszen ellentétben az összes filmmel, ebben az esetben a muzsika volt előbb, erre készült a film, természetesen a könyv alapján. Ezt szerintem érdemes tudni.
Üdv.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.02.15. 21:50:14

50 perce megy az Egy makulátlan elme örök ragyogása az m2-n Jim Carreyvel! Ha valaki látta, és esetleg nézné még.
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.02.15. 20:30:11

Sharky írta:A napokban a HBO-n láttam két elég jó filmet.

Christopher Nolantől a The Prestige-t (A tökéletes trükk) Hugh Jackmannal, Christian Bale-el, Michael Caine-el és Scarlett Johanssonnal.
Igen,én már láttam korábban.
Nagyszerű film,tök jó történettel.Ajánlós naon :wink:


Ma du megnéztem a Rózsaszín Párduc 2-t.Egész jópofa,jól adja S. Martin.
Merem ajánlani mindenkinek :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.02.15. 19:48:09

Sharky írta: Christopher Nolantől a The Prestige-t (A tökéletes trükk) Hugh Jackmannal, Christian Bale-el, Michael Caine-el és Scarlett Johanssonnal.

Sztem mindkettőt érdemes megnézni. Vki esetleg látta vmelyiket :?:
Ezt kb. mindenki látta és leírta már hogy milyen jó. :P
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2009.02.15. 19:40:25

A napokban a HBO-n láttam két elég jó filmet.

Christopher Nolantől a The Prestige-t (A tökéletes trükk) Hugh Jackmannal, Christian Bale-el, Michael Caine-el és Scarlett Johanssonnal.

A másik az igaz történeten alapuló Le Scaphandre et le papillon (Szkafander és Pillangó) Mathieu Amalriccal (új James Bond film gonosza).

Sztem mindkettőt érdemes megnézni. Vki esetleg látta vmelyiket :?:
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.02.15. 19:31:07

Szerintem mindenkitől egybehangzó igen a válasz, azaz igen, nézd meg! Egy nagyképű, önző, tenyérbemászó alak a főszereplő, akinek egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy: ANTIREALOS, mivel Athletico szurkoló! :D
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.02.15. 19:29:01

Victor_Valdes írta:Aki látta ossza meg velem a véleményét a Torrente című műről :) . Azt tudom, hogy oltári film de kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.
Ízlések és pofonok,de nekem tetszett :)

Fogsz olyan véleményt is hallani,h nem jó meg,h butaság.A második igaz is de nekem pont a sok butaság miatt tetszett :) Én elég sokat nevettem rajta és mindenkinek bátran ajánlom megnézésre az egész trilógiát.Szerintem mindhárom részben van emlékezetes poén.. :) Meg tele van érdekes karakterrel.. :)

Torrente egy példakép... :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.02.15. 19:26:08

Aki látta ossza meg velem a véleményét a Torrente című műről :) . Azt tudom, hogy oltári film de kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2009.02.15. 19:24:54

Szandi írta: Tim: muszáj volt újból megnéznem az Ed Wood-ot :lol: és még mindig röhögök rajta... kész :D
Kép Valóban?! akkor nézd meg újra,meg újra..
Viccen kívül,szerintem az egyik legjobb film Depp-től az Arizónai Álmodozók mellett (a Halott Embert is ide vehetjük nyugodtan).

Kralo!
Mindenképp ajánlom a könyvet! Kingnek ez az egyik olyan könyve amit el kell olvasni! Meg a Holtsáv,a Borzalmak városa (ez a leghülyébben lefordított címek egyike :roll: ) a Végitélet stb,stb :lol:
Kép
Avatar
bouba
Capitá del Barça
Hozzászólások: 968
Csatlakozott: 2007.02.04. 11:19:25

2009.02.15. 19:23:16

miihii írta:
bouba írta: Szajko: A kemény zsaruk is egy jó bűnyügyi sorozat..
Illetve a Wire ,de azt már Mihii említette
Nah,akkor már megemlítem a Sopranos (Maffiózók) c. sorozatot is.
A címe önmagáért beszél :wink:
Na ezt meg én felejtettem ki ,(hogy is tehettem).
Nagy sorozat ,jó szereplőkkel...szinkronja is jó
Kedvenceim: Silivo, Chris ,Corrado ... és még sokan mások :D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.02.15. 19:11:11

bouba írta: Szajko: A kemény zsaruk is egy jó bűnyügyi sorozat..
Illetve a Wire ,de azt már Mihii említette
Hoppsz,ezt el is felejtettem... :oops:
Követtem a The Shield (Kemény zsaruk) részeit,és naon tetszik ez a sorozat is.Abszolút ajánlós!
THE STRIKE TEAM WAS HERE 8)

Nah,akkor már megemlítem a Sopranos (Maffiózók) c. sorozatot is.
A címe önmagáért beszél :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.02.15. 19:03:30

grecki írta:
Szandi írta:The Fountain c. filmet most sikerült megnéznem és hát.. ez csak nekem volt új? Lemaradottnak érzem magam, h eddig nem láttam. Lehet, hogy fogok még írni róla hsz.-t, egyrészről azért, mert szinte biztos, h a film minimum felét nem értettem meg, mert épp meg voltam babonázva, másrészt azért, mert akkor már kevésbé leszek hatás alatt. Vmilyen szinten a rendező neve is (Darren Aronofsky, Requiem egy álomért) garancia volt a minőségre és a csodára, nadehát ez... Anyagilag elég nagy bukta volt, a 35 milliós befektetés csupán 14 milliót hozott vissza, s a hazai mozik természetesen meg sem vették a filmet..grr. Aki elgondolkozós, elalélós filmet akar, annak melegenajánlom.
Jaés, ha látta valaki az írjon már róla véleményt, mert nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy ti hogyan látjátok.

Tim: muszáj volt újból megnéznem az Ed Wood-ot :lol: és még mindig röhögök rajta... kész :D
Viszonylag régen láttam már, nem is emléxem mindenre, de az megmaradt, hogy sok értelmet nem véltem felfedezni benne. A képi világa valami hihetetlen, de csupán ez nem tesz egy filmet jóvá. Viszont anno kiírtam dvdre, tehát annyira azért nem tarthattam tojnak... :)
Én anno már beírtam ide a véleményemet, de mivel nem nagy mozis film, ezért nem sokan reagáltak.
A képvilág 10/10, a 3 szálú történet eléggé kusza, nehéz felfogni, de nagyon érdekes. Én is elraktam későbbi megnézésre, de 3 éve porosodik a polcon... :oops:
Avatar
bouba
Capitá del Barça
Hozzászólások: 968
Csatlakozott: 2007.02.04. 11:19:25

2009.02.15. 18:54:17

A Harmadik műszak című sorozat részeihez , nem tudja valaki hogy hogy lehet hozzá jutni ???
Valami torrent esetleg?? :oops:

Szajko: A kemény zsaruk is egy jó bűnyügyi sorozat..
Illetve a Wire ,de azt már Mihii említette
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2009.02.15. 18:49:32

Szandi írta:The Fountain c. filmet most sikerült megnéznem és hát.. ez csak nekem volt új? Lemaradottnak érzem magam, h eddig nem láttam. Lehet, hogy fogok még írni róla hsz.-t, egyrészről azért, mert szinte biztos, h a film minimum felét nem értettem meg, mert épp meg voltam babonázva, másrészt azért, mert akkor már kevésbé leszek hatás alatt. Vmilyen szinten a rendező neve is (Darren Aronofsky, Requiem egy álomért) garancia volt a minőségre és a csodára, nadehát ez... Anyagilag elég nagy bukta volt, a 35 milliós befektetés csupán 14 milliót hozott vissza, s a hazai mozik természetesen meg sem vették a filmet..grr. Aki elgondolkozós, elalélós filmet akar, annak melegenajánlom.
Jaés, ha látta valaki az írjon már róla véleményt, mert nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy ti hogyan látjátok.

Tim: muszáj volt újból megnéznem az Ed Wood-ot :lol: és még mindig röhögök rajta... kész :D
Viszonylag régen láttam már, nem is emléxem mindenre, de az megmaradt, hogy sok értelmet nem véltem felfedezni benne. A képi világa valami hihetetlen, de csupán ez nem tesz egy filmet jóvá. Viszont anno kiírtam dvdre, tehát annyira azért nem tarthattam tojnak... :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.02.15. 18:43:52

szajko írta:Valaki valami jó sorozatot ajánljon már a részemre ilyen bűnügyi félét.
CSI-os cuccok kilőve és a Dexter(legeslegjobb :wink: ) is... előre is thx.
A WIRE-t ajánlom!Ha követted a topicot,akkor már olvashattál róla...A Baltimore-i rendőrök harca az alvilággal.Egy speckós csapat hajtja a helyi drogos teamet.Borzasztó jól ábrázolja a gettót,ütős sztorik,karakterek.5 évados.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése