Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.01. 15:58:03

Messias2 írta:

Az megvan, hogy valójában több száz éves banya. :mrgreen:

Nem, az a jelenet kiégett az agyamból, az nem létezik! :D Amúgy annak ellenére jól tartja magát a színésznő.. :D
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.01. 15:44:14

palesz77 írta:Az megvan amúgy mindenkinek, hogy az HBO hekkerek áldozata lett, és lehet, hogy kikerültek a Trónok Harca részek is? Hamarosan majd kiderül, de érdemes figyelni.. :D
Nem meglepő, már tavaly is ez volt asszem.


Én Dannyt.. Hátba.. Egy bökővel.. :mrgreen:

Danny-nél idegesítőbb sorozatszereplőt még nem láttam képernyőn. A színész, aki játssza borzalmas... Ez a naiv idealista szerepet szerintem már mindenki unja. Mondjuk nekem van egy teóriám, hogy meg fog őrülni mindenkit az apja, és mindenkit kinyír. :mrgreen:

Nekem még a vörös papnő is bejön amúgy

Az megvan, hogy valójában több száz éves banya. :mrgreen:





Ferni, az 1. spoilert inkább ne nyisd meg. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.01. 15:28:51

Az megvan amúgy mindenkinek, hogy az HBO hekkerek áldozata lett, és lehet, hogy kikerültek a Trónok Harca részek is? Hamarosan majd kiderül, de érdemes figyelni.. :D
Messias2 írta:Ti kit szúrnátok a sorozatból? :mrgreen:

Nálam: 1. Missandei
2. A dorni nő egyetlen élő lánya
3. Cersei

Már az se él sokáig.. :lol:

Én Dannyt.. Hátba.. Egy bökővel.. :mrgreen:

Missandei amúgy mindenkinek top 3-ba került a múlthéten szerintem.. :D Nekem még a vörös papnő is bejön amúgy, Cersei helyett nekem ő van ott. Pedig nem olyan extra a nő, mégis.. :D Vipera csaj meg nálam is odafér jelenleg még addig a 10 percig amíg él. :D

Most azon agyalok, hogy más ki van főbb szereplő, aki beférhetne? Meghalt minden jó nő kb, van még Sansa, de ő is olyan szinten irritál már, hogy nem is örülök ha kamera elé kerül. Más meg nincs is szerintem, Bran kísérője van még, de ő fiúnak van öltöztetve folyton, maradék meg aki beugrik az Arya és Jeanne d'Arc a női főbb szereplők közül. :-k
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.01. 15:17:19

Ti kit szúrnátok a sorozatból? :mrgreen:

Nálam: 1. Missandei
2. A dorni nő egyetlen élő lánya
3. Cersei
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.07.31. 20:43:39

Akkor ennyi erővel Cersei sem csinált semmit, mert nem ő gyártotta a futótüzet, nem ő robbantotta fel, nem ő fogta el a kígyókat, stb...ilyen alapon rá is lehet sütni ezt.

Mindegy, szubjektív dolog ez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.07.31. 20:28:17

palesz77 írta:...
Újfent bocsesz, de annyira irritál Emilia Clark színészi munkája, hogy az a végletekig taszít, bár ugyan ezt kell lehoznia, ezt várják tőle, akkora is. :D Euron egy színtiszta tajparaszt, mégis őszintén, nyílt lapokkal az, tudod, hogy ez senkiházi, mint az összes Greyjoy. Az a világraszóló barbárság, amit ő képvisel sokkal hitelesebb és kedvelhetőbb, mint egy ilyen kis merev hátú szőke, aki életében semmit, de egy nagy nulla semmit nem tett azért, hogy ott legyen, ahol. Ja, de, terpesztett egyet Drogónak. Azóta semmi, mindent helyette csinálnak meg, ő csak hozzáadja a veszélyes szemöldökét és a képzelt felsőbbrendűségét.

Egyébként végül mégsem akartam elküldeni a kommentet, pont a nyelvezet miatt - átírni nem akartam, mert tényleg így gondolom - a gép viszont sokáig töltött, de Hajnesz válaszolt is közben, ahogy láttam, hogy csak elküldte, így meg hagytam. Reméltem, hogy vajszíved van. :D Manapság 5/4x ezért nem is kommentelek, de a Neymar-ügy annyira nyomós volt, hogy muszáj volt. Písz. :D
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.31. 19:50:24

GoT

Nem volt ez rossz, bar nekem akkorat nem utott. Kb a 30. alkalommal sutottek el, hogy ott a sereg ahol nem szamitunk ra, ugy nekem akkorat nem ult ez most.

Oreg neni volt a legjobb miutan megitta a merget, azon besirtam ahogy beintett meg egyszer utoljara.. :lol: Dorniak sorsa jo volt, pacsi Cerseinek ezert, azt hittem koponyat loccsant, de ez meg kegyetlenebb lett.

Rinku, te meg nyelvezetre figyelj, jelzokkel finomabban, ha ki kell pontozni, akkor nem jo.. :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.31. 17:48:22

Rinku írta:GoT

Most nem azért, de én Cersei-t nagyon bírtam mindig is, amit most meg leművelt,
az előtt le a kalappal. =D> Gyönyörű volt az egész, annyira a lényéből áradó, annyira a középkori világba illően gonosz és annyira mesterien megírt, hogy na erre azért nem gondoltam. :) A monológ, hogy bizony ők ketten ott lesznek végig, együtt, odalenn, és a puszpá, na ez a jelenet nálam beverte a 10 pontot. :D + ahogy Highgardent kirámoltak, hogy abból fizessék ki Mycroft Holmest, az is egy pacsit érdemel. :D

Daenerys pedig hála az égnek egyre közelebb a végéhez, ha meglátom, azzal a szenvtelen rbanc fejével és a szemöldökével is már az idegszálaimon penget. Annyira pofánvernéd feje van...
Na de sebaj, mert szétborították a bábuit, ebből nem igen mászik ki. :) Hála az égnek, mert a gondolat is fájdalmas, hogy ő üljön a trónon. Nem tudom, hogy tovább hogy akarják, mert ugye ők innentől nincsenek már játszmában, egyedül Cersei meg Jon van még a téren, meg a Night King. Tényleg baromira érdeklődve várom, hogy hogy fogják folytatni, mert még mindig csak 3 rész ment le, és eléggé felhúztam a szememben most a sorozatot az írógárda, az összes általam várt dolog megdőlt. :) Remélem nem lesz valami direkt happy end vége, nagy csalódás lenne ezek után. (Pedig várható, mert híresen hülye átlagembereknek+gondolkodni alig tudó átlagamerikaiaknak készült és készül a sorozat. Emlékszem, amikor 5-10 éve még kö.csög tetű gyík, geek, pancser, nyomoronc volt mindenki, aki szerette az RPG-t. Most meg az összes gyökér az ilyen témák csecsén csüng. A sorozat ettől még jó, de az utóbbi elég szánalmas.)
GOT

Nagyon felpörögtek az események, úgy meg főleg király, hogy simán elhúzhatták volna ezt az évadot is 10 részesre, ehelyett kevesebb, de pörgősebb részek vannak.
Az előző évad (az utolsó részt kivéve) nekem nagyon unalmas volt, a fattyak csatáját meg utáltam.
De most ez a 3 rész eddig pazar.

Cersei-t én is bírom, igazi "anyaoroszlán". Daeneryssel viszont nekem nincs bajom,
csak beetetett, hogy a hatalmas seregével felmegy Westerosba szétcsapni, de eddig semmi.
Nekem Havas Jon az akit nem sikerült megkedvelnem, így meg, hogy az az idióta Sansa a segítője, még kevésbé szimpatikus ez az egész Északi brigád, Kisujjról nem is beszélve.

Euronra meg mindenki mondja, hogy erőltetett, de szerintem nem vészes, nagy Showman a csávó.

Szerintem viszont Daenerysék között tégla van (Varys?), nagyon simán megy eddig ez a sztori a Lannisteréknek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.31. 17:37:50

Rinku írta:GoT

Most nem azért, de én Cersei-t nagyon bírtam mindig is, amit most meg leművelt,
az előtt le a kalappal. =D> Gyönyörű volt az egész, annyira a lényéből áradó, annyira a középkori világba illően gonosz és annyira mesterien megírt, hogy na erre azért nem gondoltam. :) A monológ, hogy bizony ők ketten ott lesznek végig, együtt, odalenn, és a puszpá, na ez a jelenet nálam beverte a 10 pontot. :D + ahogy Highgardent kirámoltak, hogy abból fizessék ki Mycroft Holmest, az is egy pacsit érdemel. :D

Daenerys pedig hála az égnek egyre közelebb a végéhez, ha meglátom, azzal a szenvtelen rbanc fejével és a szemöldökével is már az idegszálaimon penget. Annyira pofánvernéd feje van...
Na de sebaj, mert szétborították a bábuit, ebből nem igen mászik ki. :) Hála az égnek, mert a gondolat is fájdalmas, hogy ő üljön a trónon. Nem tudom, hogy tovább hogy akarják, mert ugye ők innentől nincsenek már játszmában, egyedül Cersei meg Jon van még a téren, meg a Night King. Tényleg baromira érdeklődve várom, hogy hogy fogják folytatni, mert még mindig csak 3 rész ment le, és eléggé felhúztam a szememben most a sorozatot az írógárda, az összes általam várt dolog megdőlt. :) Remélem nem lesz valami direkt happy end vége, nagy csalódás lenne ezek után. (Pedig várható, mert híresen hülye átlagembereknek+gondolkodni alig tudó átlagamerikaiaknak készült és készül a sorozat. Emlékszem, amikor 5-10 éve még kö.csög tetű gyík, geek, pancser, nyomoronc volt mindenki, aki szerette az RPG-t. Most meg az összes gyökér az ilyen témák csecsén csüng. A sorozat ettől még jó, de az utóbbi elég szánalmas.)
GOT

Azért Danny még mindig nem került ki a játszmából, ott vannak a makulátlanjai,
meg a sárkányok, amik azért nem elhanyagolhatóak :D Próbálta "szépen" humánusan visszafoglalni Westerost, nem jött össze, most jöhet a piszkosabb módszer. Lehet, hogy a karaktere nem annyira érdekes Dannynek, mint Cerseinek, de mig az egyik bőven pszichopata kategória lesz lassan, a másiknak legalább a fejében minden rendben van. Nekem üde szinfolt,
mikor Tyrion,Danny és John vannak csak egy jelenetben, kb ők az egyedüliek a sorozatban, akiknek nincs semmi hátsó szándékuk :lol:
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.07.31. 15:30:54

GoT

Most nem azért, de én Cersei-t nagyon bírtam mindig is, amit most meg leművelt,
az előtt le a kalappal. =D> Gyönyörű volt az egész, annyira a lényéből áradó, annyira a középkori világba illően gonosz és annyira mesterien megírt, hogy na erre azért nem gondoltam. :) A monológ, hogy bizony ők ketten ott lesznek végig, együtt, odalenn, és a puszpá, na ez a jelenet nálam beverte a 10 pontot. :D + ahogy Highgardent kirámoltak, hogy abból fizessék ki Mycroft Holmest, az is egy pacsit érdemel. :D

Daenerys pedig hála az égnek egyre közelebb a végéhez, ha meglátom, azzal a szenvtelen rbanc fejével és a szemöldökével is már az idegszálaimon penget. Annyira pofánvernéd feje van...
Na de sebaj, mert szétborították a bábuit, ebből nem igen mászik ki. :) Hála az égnek, mert a gondolat is fájdalmas, hogy ő üljön a trónon. Nem tudom, hogy tovább hogy akarják, mert ugye ők innentől nincsenek már játszmában, egyedül Cersei meg Jon van még a téren, meg a Night King. Tényleg baromira érdeklődve várom, hogy hogy fogják folytatni, mert még mindig csak 3 rész ment le, és eléggé felhúztam a szememben most a sorozatot az írógárda, az összes általam várt dolog megdőlt. :) Remélem nem lesz valami direkt happy end vége, nagy csalódás lenne ezek után.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2017.07.31. 20:19:24-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.28. 17:58:31

Rinku írta:House of Cards? :D Jó színész volt benne a srác, van benne ígéret szvsz.
X éve nem nézek sorozatot, nem töltök le semmit inkább, mert rákattanok és egyáltalán nem megyek dolgozni. Szó szerint, 0-24-ben nézem.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.07.28. 16:22:22

recrea írta:
soadroli írta:jön a True Detective 3. évad, Mahershala Ali lesz a főszereplő.
Köszi...btw fogalmam nincs ki ez a színész :D
House of Cards? :D Jó színész volt benne a srác, van benne ígéret szvsz.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.28. 14:44:09

soadroli írta:jön a True Detective 3. évad, Mahershala Ali lesz a főszereplő.
Köszi...btw fogalmam nincs ki ez a színész :D
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.07.28. 09:27:13

gót

Azért az feeling lenne, ha a march of the deadben egyszerre csak feltűnne a zombie Hodor... :D Hallom függetlenül attól, hogy megtörténik-e, ahogy szakadnak a szívek és jól esik,
mert ez nagyon ott lenne a szeren. :wink:
+ Kíváncsi vagyok, hogy a Night King mikor szerez magának saját Frost Dragont, netán egy zombie óriás nyila leterítene egyet, szemezgettem youtube kommenteket és vannak elég jók. :D
Viszont a saját fan fictionömet tartom még mindig, vajon Bran fogja tudni írányítani a sárkányokat, avagy sem? :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.07.27. 20:36:13

palesz77 írta: GoT

Homoki viperák: nagyon helyes, szerintem nincs olyan néző aki kedvelné őket.

Kisujj: egy tipikus politikus, lerí róla, hogy van valamilyen hátsó szándéka, de mégis megkell tűrni.

Sansa: egy kis fruska, mégis olyan szép az arca, hogy remélem kitart még egy darabig és ledobja néha-néha a ruháját, bár északon nincs sok esélye :( :mrgreen:

Sam: lassan az ő szála jobban érdekel, mint a többi.

Theon: lehet őt szidni, de mi a francot csinált volna őszintén? Ha nekimegy meghal a tesója is meg ő is. Mondjuk nem sokat ér az élete, szóval...

Daeneris meg túlságosan szép, hogy komolyan tudjam venni. Nem áll jól neki ez a keménykedés. Cersei ezerszer hitelesebb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.27. 19:04:46

zola8787 írta:Got 2. rész:

Ki mire emlékszik, mert nekem Missandei jelenete előtt és után kiesett minden :oops: :D
Volt benne más is? :mrgreen:

Amúgy nem volt ez rossz, a végéért külön pacsi a rendezőknek. Eszméletlen irritálók voltak nekem a homoki viperák, Euron kedvenc lett gyorsan. :D Mondjuk a könyvbe a tesóját bírtam nagyon, de ő a sorozatba nem is szerepel.

Kisujj szintén zavar, kíváncsi vagyok kit nyír ki. A badass kislányra tippelek, mert ő egyedül szimpatikus karakter az északiak közül, már akik rendszeresen beszélnek is. Sansa tőlem mehetne, rém irritáló az a leány.. :D Pont mint kisujj, mehetnek másnak mindketten. :mrgreen:

Meg ha már így belelendültem, akkor Cersei és Dany is lezavarhatnák egymást mint Oberyn és a Hegy, akkor egyiket se kéne néznem tovább. Igen, őket se kedvelem.. :D Viszont Varys monológja az nagyon jó volt szerintem, csak a sárkánykirálynővagyok elrontotta kicsit, de az kifejezetten jó jelenet volt.

Sam szála se olyan uncsi mint hittem, eddig egész jó az évad. Várom a folytatást! Szerencsétlen Theon kíváncsi vagyok merre úszik majd.. :D Vissza ahonnan jött, és szól a többieknek hogy bukó van, vagy megy a saját feje után innentől.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.07.27. 18:51:27

Got 2. rész:

Ki mire emlékszik, mert nekem Missandei jelenete előtt és után kiesett minden :oops: :D
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5179
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2017.07.27. 14:53:37

amúgy ő nemrossz színész, de egyedül kevés lesz.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.27. 14:40:35

soadroli írta:jön a True Detective 3. évad, Mahershala Ali lesz a főszereplő.
egyre lejjebb adják. 4. évadra fenyő iván jön? :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5179
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2017.07.27. 14:26:49

jön a True Detective 3. évad, Mahershala Ali lesz a főszereplő.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.25. 12:39:31

Srácok, a True Detective-nek lesz folytatása? Asszem két évad ment le, vagy lemaradtam valamiről? Második évadból nem is emlékszem semmire, csakh kvázi nem lett vége a sztorinak.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.07.22. 12:32:31

TWD előzetes:
https://youtu.be/FZ6LQ0SVblY" target="_blank
Trailer alapján 10/10.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.07.22. 11:01:26

messideco írta:
Messias2 írta:Tyriont kinyírták.. Most mit írjunk..

:mrgreen:
Én is ezzel szívattam a haverokat hétfőn :lol:

Más:
Újrázom a HIMYM-et. Gyerekek, ez a legjobb sitcom szerintem. Láttam már párat, de még mindig viszi a prímet.

Bírom én is de nálam a Scrubs van az élen ebben a kategóriában :D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.07.22. 10:42:37

Tényleg jó az Így jártam, bár nekem toronymagasan az Agymenők áll elől.

Comedy Central: kb csak ezt a csatornát nézem: Anyám borogass, Szívem csücskei, Modern család, Agymenők. Mind-mind király szerintem. A kis vöröske majdnem velem egyidős, meglepődtem, hogy milyen régi sorozat :'( :D
Viszont pozitív csalódásként ért, hogy az Anyám bogorass sorozatot még mindig forgatják.
Oké, nem egy szint a Lost meg Szökés fékékkel, de meló után tökéletesek kikapcsolódni.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2017.07.22. 09:51:11

Messias2 írta:Tyriont kinyírták.. Most mit írjunk..

:mrgreen:
Én is ezzel szívattam a haverokat hétfőn :lol:

Más:
Újrázom a HIMYM-et. Gyerekek, ez a legjobb sitcom szerintem. Láttam már párat, de még mindig viszi a prímet.
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése