Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.01. 15:51:24

charlie sheen új sorozatát nézi valaki? Anger Management a címe
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.08.01. 01:40:11

The Walking Dead

Október 14-én kezdik vetíteni a 3. évadot,ami 16 részes lesz.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.07.31. 15:10:56

Slither írta:Lol, ez a kérdés minden új Fringe nézőnél felmerül. :D
Egyszerűen arról van szó, hogy azt a rész nem adták le az 1. évadban, és egyszerűen bedobták ide. :wink:
Hát ez de nagyon amatőr :? Ez olyan mintha egy akció filmben az elején megölik egy karaktert, de a film közepén bedobják, mert leforgatták vele a jeleneteket...
KépKép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.07.31. 15:04:34

Deus írta:Aki nézi a Fringe sorozatot, annak szánom a kérdést. Második évadnál tartok, máris hatalmas WTF van, amit nem értek:

Mi a fenét keres Charlie a 11. epizódnál, mikor az alakváltó már rég megölte őt és bedobta a kemencébe?!
Lol, ez a kérdés minden új Fringe nézőnél felmerül. :D
Egyszerűen arról van szó, hogy azt a rész nem adták le az 1. évadban, és egyszerűen bedobták ide. :wink:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.07.31. 14:48:46

Aki nézi a Fringe sorozatot, annak szánom a kérdést. Második évadnál tartok, máris hatalmas WTF van, amit nem értek:

Mi a fenét keres Charlie a 11. epizódnál, mikor az alakváltó már rég megölte őt és bedobta a kemencébe?!
KépKép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.07.29. 16:53:57

messideco írta:Ajajaj :D

Ott tartok, amikor Catelyn viszatér Északra, és egy fogadoban elfogatja a törpét, ott jelenik meg 3-4 család, plusz a lovagi tornán is a Véreb-család (Clegane)

Amúgy köszi, h mindig válaszolsz a kérdéseimre :)
EZ egy hasznos oldal,tudom ajánlani. Itt vannak a térképek a beazonosításhoz,évadonként lebontva,másrészt az egyes házak családfája is.

Valóban jó sok ház,és ahány ház,annyi szokás :lol: Lesznek hűséges támogatók,meg persze sok áruló,ármány család is.Majd ha beindul a buli és több szerepet kapnak,akkor jobban kibontakoznak,h melyik kicsoda,micsoda és kihez hűek avagy nem.


Egyáltalán nincs mit ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.29. 16:47:07

Ajajaj :D

Ott tartok, amikor Catelyn viszatér Északra, és egy fogadoban elfogatja a törpét, ott jelenik meg 3-4 család, plusz a lovagi tornán is a Véreb-család (Clegane)

Amúgy köszi, h mindig válaszolsz a kérdéseimre :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.07.29. 16:42:50

messideco írta:Got:

A másodlagos házaknak milyen szerepük van a történetben? Gondolok itt Tyrell, Frey, Greyjoy, Tully, Mormont, Clegane? :)
Kb az,h ki melyiktől fog kapni támogatást és egyáltalán melyik ház ura száll be a címért,amikor elkezdődik a Trónok harca :)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.29. 16:38:31

Got:

A másodlagos házaknak milyen szerepük van a történetben? Gondolok itt Tyrell, Frey, Greyjoy, Tully, Mormont, Clegane? :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.07.29. 12:06:12

0:35-től nyomják a m1-en a Kutyaszorítóban-t Tarantino papától 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.07.28. 10:30:37

messideco írta:Ma végignézem az első évadot, legalább is szeretném, de hétvégén mindenképp :D

Amúgy a Kultúra topicban vázoltátok:

Jon Snow nem lehet király ugye? Hála pár haveromnak, azt is tudom, hogy Ned meghal... És állítólag a törpe jó arc, de én utálom

Eddig két karakter szimpatikus: Jon Snow és Jorah Mormont.
Nem,fattyú nem ülhet a trónra,ha tudható róla,h az.Igen,ez a poén akkor lelőve,Ned tényleg fejvesztve távozik a Trónok harcából :( De ehhez hozzá kell szokni,mert itt gyorsan jönnek-mennek a karakterek,simán kinyínak akárkit egy pillanat alatt. A félember meg majd ahogy kibontakozik,sztem karmolni fogod.Hatalmas forma,bár ugye elvileg a sötét oldalon áll.de ez meg nem ilyen egyszerű,majd meglátod.Méreteit meghazudtoló nagy dolgokra lesz hivatott :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.28. 06:31:51

Ma végignézem az első évadot, legalább is szeretném, de hétvégén mindenképp :D

Amúgy a Kultúra topicban vázoltátok:

Jon Snow nem lehet király ugye? Hála pár haveromnak, azt is tudom, hogy Ned meghal... És állítólag a törpe jó arc, de én utálom

Eddig két karakter szimpatikus: Jon Snow és Jorah Mormont.
"And my heart will leave you never."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.07.27. 23:34:29

miihii írta:
Halmozottan :D Sőt,elég maradandó nyoma is van,meg is koronázzák ezt a teljesítményt :P De ezt majd később érted meg ;)
:D :D :D :D :D :D :D :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.07.27. 23:32:27

geridoss írta:
messideco írta:Amúgy
Jaime Lannister meg... a testvérét (a királynét?)
Szemrebbenés nélkül.
Halmozottan :D Sőt,elég maradandó nyoma is van,meg is koronázzák ezt a teljesítményt :P De ezt majd később érted meg ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.27. 23:30:53

Azt értem. Tetszik a sorozat :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.07.27. 23:24:27

messideco írta:Amúgy
Jaime Lannister meg... a testvérét (a királynét?)
Szemrebbenés nélkül.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.27. 23:10:46

A Game of thrones első része istenkirály volt. Zsír 8) Megvan hétvégére a programom :D

Amúgy
Jaime Lannister meg... a testvérét (a királynét?)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.07.26. 23:25:10

IMDB -n utánanézhetnél vazze... De leírom neked: Még most is folyik a sorozat. Szeptember 28. án jön az új epizód. És nem négy évados hanem öt.

Most zártam le az első évadot. Csak az olvassa el aki már látta:

Aztarohadtbüdöséletbe o.O Két párhuzamos világ... Hát ez ütött rendesen.

Én másra tippeltem :oops: Arra tippeltem, hogy William Bell az nem más mint Walter Bishop. Gondoltam hogy skizofréniában szenvedett, és néha ő volt William Bell. Egyszerű személyiség hasadás (Több filmekben is találkozhattunk már vele, mint pl. Hetedik ablak vagy a Dexter utolsó évadjában, a vallásos sorozatgyilkos, stb). A 17 év elmegyógyintézet miatt teljesen elfelejtette a másik énjét. Ez volt a tippem, de nem vált be. Pedig az nagyon durrantott volna. :)



Nagyon tetszett az első évad. Szedem is le a másodikat.
KépKép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2012.07.25. 20:30:06

Hmm.. Jól hangzik. :D
4 évad, ahogy nézem eddig. Folytatása lesz? Vagy ott vége is lesz az egésznek?
Emellett még mit ajánlanál? Ezt a fajta "akció" vonalat továbbnézve? Akár befejezett sorozat is érdekelne. Olyat már úgyis rég láttam :D
Na meg vígjátékok közül esetleg mi viszi a prímet? Még mindig az "Így jártam anyátokkal"?
Deus írta:
CsacsMate írta:
Amiről beszéltem, Fringe.

Bár Fringe -ben nincs szellem meg démon, illetve ufók. De akkor is nagyon ütős krimi sorozat, ami a tudomány és áltudomány között mozog. Gyilkos technológiák, amire nincs magyarázat hogy hogyan működik vagy ki készítette, stb. Minden szál valahogy egy bizonyos multicégre vezet vissza. Szóval van itt minden. Pl most olyan epizódnál tartok, amely áldozatok agya elfolyik az orrlyukon keresztül egy számítógép vírus miatt. Ütős nagyon :)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.07.25. 18:36:02

CsacsMate írta:Amúgy én most fejezem be az Odaát 7-dik évadát. Utána milyen sorozatot ajánlanátok? Persze tudom, hogy ősszel jön a következő évad ebből is. :)
Mindenképpen valami ilyesmi vonalon maradnék. De jöhet más ajánlás is természetesen.
Amiről beszéltem, Fringe.

Bár Fringe -ben nincs szellem meg démon, illetve ufók. De akkor is nagyon ütős krimi sorozat, ami a tudomány és áltudomány között mozog. Gyilkos technológiák, amire nincs magyarázat hogy hogyan működik vagy ki készítette, stb. Minden szál valahogy egy bizonyos multicégre vezet vissza. Szóval van itt minden. Pl most olyan epizódnál tartok, amely áldozatok agya elfolyik az orrlyukon keresztül egy számítógép vírus miatt. Ütős nagyon :)
KépKép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.07.25. 18:09:23

Game90 írta:
Bob_Marley írta:Bob is szórakozik néha, komoylan néha szerintem úgy gondoltok rám mintha egy szerzetes lennék egy őrtoronyban és VHS kazettákról nézném az albán 7ik ligás meccseket :D
Miért, nem így van? :-k
:mrgreen:
DE.
:mrgreen:

BMS pedig hatalmas. Valahol a 2. évadnál hagytam abba, de szerintem hamarosan folytatom.
Nálam eddig a kecskés rész vitt mindent. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.25. 18:01:39

Bob_Marley írta:Bob is szórakozik néha, komoylan néha szerintem úgy gondoltok rám mintha egy szerzetes lennék egy őrtoronyban és VHS kazettákról nézném az albán 7ik ligás meccseket :D
Miért, nem így van? :-k
:mrgreen:
Bob_Marley írta:Meg is nézem az első évadot :D Nekem az egészből a futó volt az egyik kedvencem, de ő pont csak az első évadban volt benne :?
Télen, ilyen unalmas napjaimon szerintem én is megnézem még1x az első 2 évadot, már nem igazán emlékszem a részekre :)

Shilo? Ő is hatalmas arc volt a csajával együtt :lol: Asszem volt valamilyen rendőrségi ügye, ezért lett kiírva a sorozatból.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.25. 16:52:55

Game90 írta:
Agyzsibb.asztó sorozat, nem is értem, hogy Bob hogyan nézte végig, semmi értéket és pluszt nem ad :P :D Kár, hogy nem lesz 4. évad, Moran, Thad, Sammy, Harmon hatalmas formák.
Bob is szórakozik néha, komoylan néha szerintem úgy gondoltok rám mintha egy szerzetes lennék egy őrtoronyban és VHS kazettákról nézném az albán 7ik ligás meccseket :D Vígjátékokat én is szeretem, fura egy ember vagyok mi :D

Amúgy amiket írtál nagyon jók, nekem is hasonlóak a kedvenceim, bár a Dick pic is nagy rész.

Thadnek az tényleg kemény, hogy hé Stalin ezt a pályát én építettem egyedül s mindenki nézz rá hülyén majd a végén Stalin mondja Thad grat, hogy felépítetted a pályát, s Thadnél az az önelégült fej, hogy végre megjegyezte valaki :D És a kabala kéri ki az utolsó időkérést :mrgreen:

Oltári nagy baromság volt az összes rész, végén a falember hogy bevolt ájulva a fűtől, mindenen röhögött :D


Meg is nézem az első évadot :D Nekem az egészből a futó volt az egyik kedvencem, de ő pont csak az első évadban volt benne :?
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.25. 16:29:08

davi10 írta:Na haverom nekem is ajánlotta a Blue Mountain State-t.
Ez a sorozat egy remekmű !!! :D
tegnap kezdtem, most a 2.évad közepén vagyok. Egyszerűen tényleg zseniális.
Viszont akkor törölték a 3.évad után? És az mikor jön magyarul?
Tegnap fejeztem be a 3. évadot, ez a 13 epizód is elmebetegre sikerült :lol: Szinkronosan nem tudom, hogy mikor jön, de feliratosan fent van indavideón:
http://indavideo.hu/video/Blue_Mountain ... evad_1resz

Amikor ilyen jégcsapokat dugtak fel a játékosok fenekébe, Gilday edző meg azonnal kettőt kapott :lol: Vagy amikor Thad és Marty Daniels majdnem összeházasodtak :D

Amúgy az utolsó rész mellett (amikor Thad SEGÍTSÉG NÉLKÜL építette fel a pályát) talán az a rész tetszett a legjobban, amikor Thad-nek agyrázkódása volt és a teszten a 30 pontból 1-et ért el (agyrázkódás előtt meg kettőt), Sammy meg beszorult a súlyzó alá és nem tudott kiszabadulni, már 3-4 napja nem kereste őt senki, mert a szobájára egy "jerking off" tábla volt kitéve, majd végül csak úgy tudott kiszabadulni, hogy levágta a mellbimbóját :lol:


Agyzsibb.asztó sorozat, nem is értem, hogy Bob hogyan nézte végig, semmi értéket és pluszt nem ad :P :D Kár, hogy nem lesz 4. évad, Moran, Thad, Sammy, Harmon hatalmas formák.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.07.25. 09:37:21

CsacsMate írta:
miihii írta:Újabb Dexter előzetes

Nem hosszú,de elég velős :P Érdekes dolgok lesznek itt asszem.Már csak 2 hónap 8)
Nem látok én benne semmi új tartalmat. Az előző évadok képeit vágták össze nem?
Az sztem új,amikor Deb fekszik az asztalon.Mert ilyen ugyan volt,de akkor Dex tesója terítette ki,most meg Dex-nél volt a kés,miközben a brada osztotta az eszet neki.A többi valóban múltidézés,ami gondolom előjön majd újra,most h lebukott a hugi előtt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2012.07.25. 16:34:45-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése