Kérdések, észrevételek a FÓRUMMAL kapcsolatban

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ötletelés a fórum átalakításához:

Cali vázlata:
4
80%
https://docs.google.com/document/d/17Z- ... 9ctPs/edit" target="_blank
1
20%
Ehhez lehet ötleteket írni még ide a topicba, amik aztán összegezve lesznek.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 5
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.18. 13:15:04

Még mielőtt bármit is írnék: nekem nincs semmi bajom a mostani fórummal, csak a dolgotok megkönnyítése érdekében csináltam egy sémaszerűséget, amit majd szerkeszteni tudtok. Új dolgokat is vittem bele, szóval ötleteket is lehet lopni. :D

SÉMA
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.08.18. 12:05:16

kérlek dobjátok ki a madridos trollt... :evil:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.08.18. 12:01:32

Javaslatom: Dobjatok össze egy tervet (gdocs vagy valami mindmappel), osszuk meg a közösséggel, hátha valakinek van jó ötlete, javaslata, aztán döntsük el, mi legyen. Én szívesen javaslok majd a tervek láttán, de talán Palesz a legaktívabb, aki rendet tart, úgyhogy ő még többet fog tudni tenni szerintem az ügy érdekében. :)

A fórum és a topicok egyébként simán egy fa struktúrában épülnek fel, úgyhogy nem bonyolult összerakni egy újat. Akartam egy exportot csinálni, de nem találom az opciót erre, úgyhogy a jelenlegi térképet kézzel kell összerakni...
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2017.08.18. 11:59:47

palesz77 írta:...
Megváltoztatnám például a "Barca meccsek" elnevezést valami másra, és oda raknám be a "17/18"-as topicot, ide bekerülhetne a "Barca vs Real" is.
Külön szedném a Bajnokok Ligáját az Európa Ligától.
Létrehoznék egy teljesen új topicot is a régi játékosoknak, ahova ömlesztve mehetnének a hírek vagy a velük kapcsolatos témák. Annyira úgy sem pörögnek azok a topicok, évente pár hsz. vagy még annyi se kerül azokba. Természetesen a legendáink saját topicjai megmaradnának. Gondolok itt Puyolra, Xavira, Guardiolára, Luchora, stb stb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.18. 11:46:57

Csináltam szavazást a Barca 17/18-ba, az összes bajnoki topicba, meg az igazolásokba is, tessék szavazgatni! :D
Cali írta:...
Nekem ebbe nincs nagyon beleszólásom, csak szimplán saját vélemény, de pl a Barca 17/18-at hova raknád akkor? Én nem tudom hova kéne máshova, csak azért. Alapból oda megy minden csapattal kapcsolatos egyéb hír, edzés videók, stbstb, hol lenne jobb helye?

Barca vs Realt meg átrakhatom a Barca meccsek topicba végülis ha gondoljátok, bár én már úgy megszoktam ott ahol van. :D

A régi játékosok topicjait meg lehet archiváltba rakni végülis - bár a nagyon nagy legendáknak azért szerintem maradjon külön -, és csak A régmúlt Barca csillagai írni, ha gondoljátok azt is megcsinálom.

szerk.: Amúgy nekem az is okés, ha jössz +1 moderátornak, erről nem is írtam. :D
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2017.08.18. 11:44:45

Köszi a választ és a lehetőséget is.
Szerintem menni fog a dolog, ha nem túl bonyolult. Még soha nem csináltam ilyesmit.
Át kell beszélni, hogy hol lenne szükséges a javítás és módosítás.
Vagy, akkor elsőre egy szavazást kiírni, hogy a fórumozóknak egyáltalán tetszik-e az ötlet!?

A saját meglátásom szerint, ideje lenne már átláthatóbbá, egyszerűbbé és rendezettebbé tenni az egészet.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.08.17. 23:49:54

Cali írta:Már ezer éve nem írtam a fórumra, de követem még folyamatosan és elolvasok mindent napi szinten.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy nem lehetne a fórumot és a témákat kicsit egyszerűsíteni és következetesebbé tenni?

Pl.: csinálni egy topicot, olyasmi névvel, hogy "játékosok a múltban", ahova bárkivel kapcsolatban lehetne írni, akinek volt köze a csapathoz. Szerintem felesleges még mindig külön topicot hagyni olyan játékosoknak, mint Cuenca, Tello, Sandro, Deco, stb stb.

Barca vs Real topic miért van az egyéb labdarúgásban?
Barca Sztárok témán belül van az FC Barcelona 17/18, miért? :D

Meg lehetne egy olyan topic, ahova mindenféle csapattal kapcsolatos hírt be lehetne tenni, ez lehetne pont az FC Barcelona 17/18

Bocs az okoskodásért, csak javaslatként dobtam be!
Sok a szabi, nyár van, nincs benne szándékosság, hogy nem jött válasz :)

Szerintem semmi akadálya, ez a mostani struktúra kb 10 éve változatlan - ha a fórum közössége igényli, és te is szívesen az élére állsz, nem tart semeddig, hogy jogot adjunk, aztán mehet az újragondolt állapot megvalósítása.
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2017.08.13. 14:20:16

Még jó, hogy a topic neve kérdések a fórummal kapcsolatban, és egy feltett kérdésre, még egy nemmel se vagytok hajlandóak válaszolni...
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2017.08.06. 15:36:57

Már ezer éve nem írtam a fórumra, de követem még folyamatosan és elolvasok mindent napi szinten.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy nem lehetne a fórumot és a témákat kicsit egyszerűsíteni és következetesebbé tenni?

Pl.: csinálni egy topicot, olyasmi névvel, hogy "játékosok a múltban", ahova bárkivel kapcsolatban lehetne írni, akinek volt köze a csapathoz. Szerintem felesleges még mindig külön topicot hagyni olyan játékosoknak, mint Cuenca, Tello, Sandro, Deco, stb stb.

Barca vs Real topic miért van az egyéb labdarúgásban?
Barca Sztárok témán belül van az FC Barcelona 17/18, miért? :D

Meg lehetne egy olyan topic, ahova mindenféle csapattal kapcsolatos hírt be lehetne tenni, ez lehetne pont az FC Barcelona 17/18

Bocs az okoskodásért, csak javaslatként dobtam be!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.03.19. 14:49:19

palesz77 írta: Lebuktam, de így már bevallom, az új Lamborginire az elmúlt 1 éves törlésekből szedtem össze a pénzt.. :D
Ezért egy ilyet már akár meg is tudsz venni. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2017.03.19. 14:00:21

Azt javasolnám hogy akit érdekel a felhívás az jelentkezzen privátban palesznál, mondjuk szerda éjfélig. Esetleg érdemes lenne normálisan kiírni valamelyik topikban.
Bár többé-kevésbé ugyanazok a nevek szerepelnek jelöltként, ne felejtsük el hogy az illetőknek maguktól kell jelentkezni. Sajnos tartok tőle hogy nem lesz túl sok önkéntes(igazából nem olyan jó buli),de remélem rám cáfoltok.
Ha Csabi aktívabb lesz, akkor elég lehet egy ember is, mivel már nincs akkora pezsgés mint régebben.. Továbbá palesznak mint legaktívabb rendfentartónak admin jogosultságot adnék, már csak azért is, hogyha ilyen jogosultság szükséges valamihez ne kelljen várni, amíg intézkedik valaki.
Ha megvan az új kolléga, érdemes lenne új szabályzatot kidolgozni, a lentebb említett problémák miatt. Az előző szabályzat még miihii koma munkája nagyrészt( vajon mi lehet vele?), és azóta eltelt pár év. Az új szabályzathoz mindenképp az aktív fórumozók ötleteire, és javaslataira támaszkodnék, és véglegesítés előtt véleményeztetném is velük.
A "bűnözők" régi listáját törölni kellene, és újat nyitni, természetesen a végleg kitiltottaknak
nem adnék közkegyelmet. Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha valakinek van még ötlete javaslata
na fogja vissza magát :D
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.19. 13:43:46

palesz77 írta:Ez így igaz, van amit én speciel nem törlök, mert feleslegesnek tartom, ezért is mondtam ferninek is, hogy szubjektív sok dolog megítélése. Most pl ezt a Dél-Amerikás blogot se hiszem, hogy ne kellett volna bent hagyni. Emlékszem régen még mennyi klikkelős reklám volt egy időbe, ez azok miatt lett kitalálva inkább, de ez minőségi cucc, nem is lett teleszemetelve vele az összes topic, és sok embert érdekelhet is, ráadásuk olyan témáról, amit itt nem is tudnátok megvitatni érdeklődők hiányában.. Szerintem ezek nem baj, ha maradnak, de javítsatok, ha ez zavaró, akkor mostantól szigorúbb leszek ilyenben is. Fantasy kezdők is inkább az igazolások topic miatt kerültek be anno, volt egy időszak, amikor tele volt ömlesztve az egész elmebetegebbnél elmebetegebb kezdőkkel, azt még ma se lehetne, de egy meccs előttit megbeszélni, vagy a hírek alapján levő ötleteket átvitatni szerintem hülyeség lenne nem hagyni, értelmes vitákat szül az esetek többségében. A küldtem PÜ-t meg töröltem miután láttam, hogy a címzett aktív volt máshol, addig elfért ott szerintem, de még volt hozzá más info, gondoltam addig maradhat, hogy lássa az illető. Ncore-ról lecsúsztam úgy tűnik, azért sorry, azt tényleg nem kéne itt azért. Politikát meg szerintem nem nagyon sziktatok itt átbeszélni, felszínesen én hagyni szoktam érinteni a dolgot, lehet az már másnak zavaró, akkor elnézést, de erre mondtam az elején még, hogy szubjektív ezeknek a megítélése sokszor. Ha akarjátok akkor kevésbe lehet ilyen téma a jövőben.

Amit nem hagyok bent, az a káromkodás - egyedül a sza.rt szoktam, mert az nem is káromkodás, a rendszer is össze-vissza cenzúrázza amúgy -, mert ha az ennél jobban engedve lenne, pár arc egész biztosan belelendülne, és az már csökkentené a színvonalat azért ténylegesen. Piramis meg dupla sincs, azokat max addig láthatod amíg nincsenek törölve.

És amúg, itt külön kiemelném én is a jelentés gombot, az tényleg nagy segítség a moderátoroknak, még ha aztán nem is feltétlen kerül törlésre mindegyik. De azt használjátok bátran, úgy még egyszerűbb kiszúrni a nem ideillő dolgokat.
Nekem a szubjektivitással az a bajom, hogy nagyon nehéz megtalálni a helyes utat szerintem. Vagy van szabály és tartsuk be vagy nincs szabály. Maradjunk a blogos példánál, érdekes info és kicsit elhanyagolt téma is a DA foci, de hogy tudunk különbséget tenni e között a reklám és más reklám között? Érted, ma holnap majd jön valaki, hogy itt van az oldalam, kutyákkal? Akkor legalább kerüljük ki és linkeljen be egy cikket és mondjon róla véleményt. :D
Én ezzel a résszel nem tudok egyetérteni, mert ugyanolyan reklám mint bármi más.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.19. 13:24:17

PCsabi írta:Egyébként meg ne sajnáljátok paleszt, elég jó fizetést kap ezért.
Lebuktam, de így már bevallom, az új Lamborginire az elmúlt 1 éves törlésekből szedtem össze a pénzt.. :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.03.19. 13:17:09

Én az elmúlt időszakban elég felületesen olvasom a fórumot, de megpróbálok majd jobban odafigyelni.

Egyébként meg ne sajnáljátok paleszt, elég jó fizetést kap ezért.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.19. 12:03:16

Ez így igaz, van amit én speciel nem törlök, mert feleslegesnek tartom, ezért is mondtam ferninek is, hogy szubjektív sok dolog megítélése. Most pl ezt a Dél-Amerikás blogot se hiszem, hogy ne kellett volna bent hagyni. Emlékszem régen még mennyi klikkelős reklám volt egy időbe, ez azok miatt lett kitalálva inkább, de ez minőségi cucc, nem is lett teleszemetelve vele az összes topic, és sok embert érdekelhet is, ráadásuk olyan témáról, amit itt nem is tudnátok megvitatni érdeklődők hiányában.. Szerintem ezek nem baj, ha maradnak, de javítsatok, ha ez zavaró, akkor mostantól szigorúbb leszek ilyenben is. Fantasy kezdők is inkább az igazolások topic miatt kerültek be anno, volt egy időszak, amikor tele volt ömlesztve az egész elmebetegebbnél elmebetegebb kezdőkkel, azt még ma se lehetne, de egy meccs előttit megbeszélni, vagy a hírek alapján levő ötleteket átvitatni szerintem hülyeség lenne nem hagyni, értelmes vitákat szül az esetek többségében. A küldtem PÜ-t meg töröltem miután láttam, hogy a címzett aktív volt máshol, addig elfért ott szerintem, de még volt hozzá más info, gondoltam addig maradhat, hogy lássa az illető. Ncore-ról lecsúsztam úgy tűnik, azért sorry, azt tényleg nem kéne itt azért. Politikát meg szerintem nem nagyon sziktatok itt átbeszélni, felszínesen én hagyni szoktam érinteni a dolgot, lehet az már másnak zavaró, akkor elnézést, de erre mondtam az elején még, hogy szubjektív ezeknek a megítélése sokszor. Ha akarjátok akkor kevésbe lehet ilyen téma a jövőben.

Amit nem hagyok bent, az a káromkodás - egyedül a sza.rt szoktam, mert az nem is káromkodás, a rendszer is össze-vissza cenzúrázza amúgy -, mert ha az ennél jobban engedve lenne, pár arc egész biztosan belelendülne, és az már csökkentené a színvonalat azért ténylegesen. Piramis meg dupla sincs, azokat max addig láthatod amíg nincsenek törölve.

És amúg, itt külön kiemelném én is a jelentés gombot, az tényleg nagy segítség a moderátoroknak, még ha aztán nem is feltétlen kerül törlésre mindegyik. De azt használjátok bátran, úgy még egyszerűbb kiszúrni a nem ideillő dolgokat.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.19. 11:56:44

visca el barca írta:amúgy ahogy most elolvastam a fórumszabályzatot (10 év után :lol: :oops: :oops: ), azért elég sok olyan dolog van ami miatt lehetne törölni, mert szabályellenes, de mégsem kerül törlésre. sokszor szoktak pl más focis blogokat reklámozni (tegnap pl. valaki dél-amerikait), aztán az offban legalább havonta 2x előkerül a politika, de látok én itt "küldtem pü-t", "küldenél ncorra meghívót?" is, meg azért a fantasy kezdők is mennek ezerrel (ami szerintem nyugodtan mehetne, abból nincs baj, ha értelmesen megvitatjuk egy-egy meccs előtt, hogy ki kit hol és miért kezdetne)
Ha megnyugtat én ezekre is nyomom a gombot. :D Tegnapi bloghirdetőre is, habár szimpatikus a téma, de mégsem idevaló bármiféle reklám.
Az viszont ejnye-bejnye, hogy eddig nem olvastad el a szabályzatot. :D Soha nem értem, hogy hogyan nem az az első mikor az ember valahova regisztrál. Tisztába kell lenni a feltételekkel, mi van ha tényleg úgy működik mint anno Kashnek, hogy fizetni kell különböző dolgokért. :D

Egyébként valóban palesz77 és Game kordában tartja a népet, s a nép magát is, bár megjegyzem vannak folyamatosan duplázó emberek. És pont amiatt, hogy ketten is megoldják nagyjából, de egy frissítés talán jól esne a közösségnek, elég szerintem egy új moderátor. Jelöltre vannak nevek, akik lejjebb felmerültek, csababarca, LG, recrea, Rivaldo11, veb, Tromort77 és én P.U.Y.O.L-t is idevenném.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.19. 10:20:37

amúgy ahogy most elolvastam a fórumszabályzatot (10 év után :lol: :oops: :oops: ), azért elég sok olyan dolog van ami miatt lehetne törölni, mert szabályellenes, de mégsem kerül törlésre. sokszor szoktak pl más focis blogokat reklámozni (tegnap pl. valaki dél-amerikait), aztán az offban legalább havonta 2x előkerül a politika, de látok én itt "küldtem pü-t", "küldenél ncorra meghívót?" is, meg azért a fantasy kezdők is mennek ezerrel (ami szerintem nyugodtan mehetne, abból nincs baj, ha értelmesen megvitatjuk egy-egy meccs előtt, hogy ki kit hol és miért kezdetne)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.03.19. 10:05:45

visca el barca írta:...
Fiúk, lányok úgy veszem észre itt nagy megszorítások lesznek, egy kőkemény vezetővel lesz dolgunk :D

Én örülnék neked, csípem a szarkasztikus, tökös írásaidat :D (kezdem a nyalást, ki ne vágjon innen banyek)

Amúgy szívesen elvállalnám a Pep Guardiola topicot :lol:
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.03.19. 10:04:59

Az mutatja a fórum érettségét,hogy a topicok többsége erős kontroll nélkül is remekül működik. A deviáns megnyílvánulásokat gyakran a csoport belső kontrollja szabályoza.Palesz kiválóan kordában tartja az érzelmileg túlfűtött területeket is.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.19. 09:29:59

ha már felmerült a nevem, Bobhoz hasonlóan én sem vállalom, túl temperamentumos ember vagyok, valószínűleg egyből kivágnám pl az összes olyan madridistát akin látni, hogy csak provokálni jár ide.

DE!

10 évnyi aktív fórumozással, és 15.000 hsz-szel a hátam mögött van bátorságom megjegyezni, hogy az vicc, van, hogy van 9 moderátor, abból 1 dolgozik, ketten évente 3x felnéznek a fórumra, a többi meg évek óta nincs itt (Tim írta, ez alapján írtam azt amit). tőlük nyugodtan meg lehet vonni a rangot és mást keresni a helyükre, biztos nem fognak megsértődni.

egyébként ahhoz képest, hogy csak palesz küzd, nagy káosz tényleg nincs, sok topicot nem is kellene felügyelni, ahogy látom csak a barca focis topicokban (élő, bajnoki, bl, igazolások, vs real (főleg ez)) szokott menni a cirkusz, meg offban.

a játékosok sajátjai, külföldi foci, mozi stb ilyenek normálisan pörögnek.

nézem, hogy ki van itt rég óta, és még most is aktív és talán meg lehetne keresni őket

LG, csaba, rivaldo11, recrea, titinho, zozzy - bár ő annyira nem pörög mostanában. tromort nevét is bedobta valaki, és bár nem régi motoros, de korrektnek tűnik, sokat van itt, benne is "érzem a kraftot"

ha viszont nem lesz senki és palesz jelzi, hogy egyedül nem bírja, és elfogadtok, akkor elvállalom, arra talán alkalmas vagyok, hogy az esetleges piramishalmazokat, offolásokat, csillagozós káromkodókat, duplázókat (ez is van mostanában annyi h ihaj) fenéken billentsem. jelenleg amúgy is elég sokat vagyok itt, szeretem ezt a közösséget, időm az lenne, ez mellettem szól
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2017.03.19. 07:41:03

P.U.Y.O.L. írta:
defender3 írta:Engem az lepett meg, hogy így szinte moderátorok nélkül se lett nagy fejtlenség a fórumon. Máshol kb. már a második nap végére káosz lenne, itt meg mindenki tudja a határokat.

Már csak egy diktatúra hiányozna az új moderátortól.
A mindenki azért erős túlzás.. :-D
Igaz, de azért nem nincs káosz akkor se ha nincs pár napig palesz és a többi moderátor.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.03.19. 07:30:43

defender3 írta:Engem az lepett meg, hogy így szinte moderátorok nélkül se lett nagy fejtlenség a fórumon. Máshol kb. már a második nap végére káosz lenne, itt meg mindenki tudja a határokat.

Már csak egy diktatúra hiányozna az új moderátortól.
A mindenki azért erős túlzás.. :-D
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2017.03.19. 07:24:53

Engem az lepett meg, hogy így szinte moderátorok nélkül se lett nagy fejtlenség a fórumon. Máshol kb. már a második nap végére káosz lenne, itt meg mindenki tudja a határokat.

Már csak egy diktatúra hiányozna az új moderátortól.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.03.19. 00:23:48

Bob_Marley írta:
Messias2 írta: veb és Bob alkalmas lehet sztem.
Köszönöm, de én biztos hogy nem szeretnék még felmerülni sem. Vannak itt még régi motorosok. csababarca, veb
Legnagyobb volt, mikor elkezdtél összevissza betűkkel írni és nem tettek ki, mert nem volt semmi ilyesmire vonatkozó a szabályzatban... :lol:
És az egész abból indult, hogy sokan nem nagybetűvel kezdték a mondatokat.... :mrgreen:

Szóval +1 Bobra... :lol:

Amúgy kitartást palesz, elhiszem, hogy nehéz.
madridista
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.19. 00:01:34

Tromort77 is opció lehetne
Kép
Kép
Kép
Lezárt