Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2007.04.28. 18:04:56

azért lehetne helye Quaresmának, ha nem is alapemberként, hanem sokat játszó tartalékként. meg azért ez a kezdő sem lenne gyenge:
------------------------------Valdes-----------------------------
Zambi-----------Puyol------------------Chivu----------Abidal

------------------Xavi-------------------Albelda----------
Messi-----------------Ronnie---------------------Quaresma-
-------------------------Eto'o-----------------------------------

nem azt mondom hogy ez lenne az alapcsapat, de néha kilehetne próbálni, ha ezek a játékosok idejönnének.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.04.28. 17:26:18

azért én Decot nem adnám el olyan könnyen. Nagyon fontos játékos.Quaresma is nagyon jó, a baj csak az, h itt hol játszana?Messinek, Etoonak és Roninak is biztos a helye a csapatban. Azonkívül ott van még Guddy és ott lesz Dos Santos. Esetleg Roni cseréje lehetne, de azért meg nem érdemes kiadni egy csomó pénzt.
A Fifa egy szégyen
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2007.04.28. 13:58:10

Csak az Inter el ne vigye RQ-t,inkább adjuk oda nekik Deco-t és hozzuk el Quaresmat..Nem akarom máshol látni,csak itt!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.04.28. 10:59:07

dickricsi írta: Arról is írtak, hogy ha Műringyó marad a Cselszki edzője, akkor Seva akár el is mehet és esetleg jöhetne ide is. Ennek a valóságtartalmát azért erősen kétlem, minthogy a fehérgalléros bűnöző kedvence Seva és nem hiszem, hogy szívesen megválna tőle Műringyó ide, vagy oda.
:lol: :lol: :lol:
Isten ments! :wink: :D
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2007.04.28. 10:50:56

A Mundo-n (és a Sport-on is) ismét Abidal-ról írnak. A Barca szeretné őt, a Lyon egyelőre még kevésnek tartja az ajánlatunkat. Oda kéne még adni Dzsulit is :D
Nagyon bírnám Abidal-t nálunk!
Arról is írtak, hogy ha Műringyó marad a Cselszki edzője, akkor Seva akár el is mehet és esetleg jöhetne ide is. Ennek a valóságtartalmát azért erősen kétlem, minthogy a fehérgalléros bűnöző kedvence Seva és nem hiszem, hogy szívesen megválna tőle Műringyó ide, vagy oda.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.28. 08:52:56

Zozzy 5 írta: :D :D A PESbe ő [auto_cenzúra], ott alap, hogy De Jong a védekezőm :D . Uhh, úgy fejlődik... :D Na de ez nem ide tartozik. Am te is PESezel? :D
A válogatottban nem tom mit játszik, azt tom h az Udinében jól játszik középen. Egyébként felőlem is jöhet Albelda, csak sztem Muntarival sem vennénk zsákbamacskát. :wink:
off: Nem, nem játszom ilyen játékokkal, sőt, ha jobban belegondolok, akkor mostanában sosem játszom. Nálam a cm00/01 volt a mindenvipi, azzal teljes napokat átmanageltem... West Hammel 2017-ig jutottam 8)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.04.27. 21:38:11

Egyetértek Greckivel. Albelda nagy fogás lenne, nem vennénk zsákbamacskát vele, ráadásul spanyol. Remélem meg is szerezzük.
Rivaldo-A Legnagyobb.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.27. 21:17:50

Most lehet, hogy kicsit gonosz leszek, de nem a PES miatt szereted őket ennyire? :wink:
Komolyra fordítva a szót, Kaká és Davids ötvözete a tökéletes futballista lenne. Elhiszem, hogy ügyes játékos, sőt akár jöhetne is, de jelen pillanatban - továbbra is fenntartom a véleményemet - olyan kaliberű játékos kell a vkp posztjára, aki egyszemélyben is stabilitást tud nyújtani. Róla pedig azt olvastam, hogy inkább a bal oldalon kap szerepet, a válogatottban elsősorban , mert olyan középső középpályás riválisai vannak, mint Appiah vagy Essien.

Szóval nálam még mindig Albelda a namber van.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.04.27. 20:55:00

ozsimiki írta:
grecki írta: Muntari? Nem nagyon nézek olasz focit, de gyaníthatóan nem az Udineseben nyomná már évek óta, ha ekkora játékos lenne. Ugyanakkor a Football Italia ezt írja róla:
"showing himself to possess the touch of Kaká and the combativeness of Edgar Davids, he is definitely a player to keep a close eye on."

Hát ezért ezt egy kicsit túlzónak tartom...

Makount meg soha nem láttam játszani, úgyhogy nem tudok nyilatkozni. Kezdőbe viszont nem ilyen kaliberű játékosokra van szerintem szükség, hanem olyanokra, akikre az első pillanattól kezdve kezdőjátékosként lehetne számítani.
Zozzynak :wink:

Greckivel teljesen egyetértek :!: Tudom kikről van szó Zozzy,de erről nem vitatkozom,az én véleményem szerint nem olyan játékos kell a BARCÁBA most akik LEHET,h kumma jók LENNÉNEK...hanem akik már bízonyítottak! 22-23 évesek,nézzük meg Rooney,Messi,C.Ronie,stb... ennyi idősen már bizonyítottak,sőt előbb is,és el is vitték Nagy Csapatba Őket! Szóval nekem Ők nem kellenének! Ennyi...

De grecki jól összefoglalta ezzel: "olyanokra van szükség (elsősorban-ozsi),akikre az első pillanattól kezdve kezdőjátékosként lehetne számítani!"
Greckinek :wink: :
Muntari 22 éves, bőven van még ideje nagycsapatban játszani. És sztem fog is. Ha nem nálunk akkor sztem az a mi bajunk :roll: De egyébként meg ha nem nézed őt túl sokszor akkor mi alapján tudsz róla vmit túlzónak minősíteni? :wink: :roll: Akik ezeket a dícsérő szavakat írták róla nyilván többször látták és elemzték a játékát. Nyilván van benne egy kis túlzás de sztem a dícséretet maximálisan megérdemli. Tényleg jó játékos, én néztem végig Udinese meccset csak miatta; nekem bizonyított.

Mikinek :wink: :
Az én véleményem pedig az, hogy nem csak a legszembetűnőbb, legnagyobb fénnyel csillogó játékosokat kell megvenni akik már bizonyítottak. Kell a jó szem, és a bizalom, hogy leigazoljuk a "bizonytalanabb" játékosokat, s nálunk váljanak klasszis játékosokká. Szerintem erre akár Muntari, akár Makoun vagy Yaya Toure is képes lenne. De ez az én véleményem, az meg a tiétek. :) :wink:
Wenger a tökéletes példa. Egy Toure-ra vagy Eboure is simán rá lehetett volna mondani, hogy ez nem az a szint, és mégis, kik lettek belőlük...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.04.27. 20:39:40

Én sem favágó védekező kp-kra gondoltam, abból a 2-ből az egyik 1 kicsit bekapcsolódhatna a támadásokba is.

De hát Kakára sztem semmi esélyünk sincs :roll: :?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.04.27. 20:34:15

Game90 írta:
lionelmessi19 írta:Game, két vkp-vel szégyen játszani szerintem. A Barcának legalább is. Én annak örülök, amikor nagyon támadólag állunk fel...
Csak érted, ha még jönne Kaká, akkor úgy lenne a legjobb sztem :wink:
Lehet, h ütőképesek lennénk ugy is, de sztem a Barcának nem kéne 4+2 védő játékossal felálnia... az már sok.

Mindig is támadó focit játszott a Barca, minimum egál kell a mezőnyjátékosok számában támadó vs. védő mutatóban.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.04.27. 20:13:34

Sztem meg ez csak egy variáció lehetne, de a tavalyi, azelőtti taktikával, stílussal a 4-3-3 az a felállás, ami ideális a Barcának.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.04.27. 20:08:50

lionelmessi19 írta:Game, két vkp-vel szégyen játszani szerintem. A Barcának legalább is. Én annak örülök, amikor nagyon támadólag állunk fel...
Csak érted, ha még jönne Kaká, akkor úgy lenne a legjobb sztem :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.04.27. 20:01:40

barca99 írta:
lionelmessi19 írta:Game, két vkp-vel szégyen játszani szerintem. A Barcának legalább is. Én annak örülök, amikor nagyon támadólag állunk fel...
Ezért az elég durva, hogy szégyen, de én sem örülönék neki, ha 4-2-3-1-ben játszanánk. Villareal ellen nagyon támadólag álltunk fel a hétvégén. Sőt az idegenbeli Clássicón is... :roll: Persze kiscsapatok ellen lehet nyugodtan. :)
Szerintem az ideális felállás a 4-2-1-3 lenne. Így:

-----------------------Kapus---------------------------
Jobbekk----Belső védő-Belső védő---------Balbekk
--------------Vkp--védekezés és támadás összekötő
-----------------------Támadó kp.----------------------
Szélső----------------Befejező------------------Szélső

vagyis:

-------------------------Valdes--------------------------
Alves-------------Puyol--------Chivu-----------Zambi
----------------Toure---------------Xavi----------------
---------------------------Deco--------------------------
Messi---------------------------------------------Ronnie
----------------------------Eto'o-------------------------
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.04.27. 20:01:34

grecki írta: Muntari? Nem nagyon nézek olasz focit, de gyaníthatóan nem az Udineseben nyomná már évek óta, ha ekkora játékos lenne. Ugyanakkor a Football Italia ezt írja róla:
"showing himself to possess the touch of Kaká and the combativeness of Edgar Davids, he is definitely a player to keep a close eye on."

Hát ezért ezt egy kicsit túlzónak tartom...

Makount meg soha nem láttam játszani, úgyhogy nem tudok nyilatkozni. Kezdőbe viszont nem ilyen kaliberű játékosokra van szerintem szükség, hanem olyanokra, akikre az első pillanattól kezdve kezdőjátékosként lehetne számítani.
Zozzynak :wink:

Greckivel teljesen egyetértek :!: Tudom kikről van szó Zozzy,de erről nem vitatkozom,az én véleményem szerint nem olyan játékos kell a BARCÁBA most akik LEHET,h kumma jók LENNÉNEK...hanem akik már bízonyítottak! 22-23 évesek,nézzük meg Rooney,Messi,C.Ronie,stb... ennyi idősen már bizonyítottak,sőt előbb is,és el is vitték Nagy Csapatba Őket! Szóval nekem Ők nem kellenének! Ennyi...

De grecki jól összefoglalta ezzel: "olyanokra van szükség (elsősorban-ozsi),akikre az első pillanattól kezdve kezdőjátékosként lehetne számítani!"
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.27. 16:43:14

Messinho írta:Én olvastam a neten, hogy (talán de nem biztos) szezon végén rámozdulunk Kakára cserébe Ronaldinhot meg Eto'ot adnánk!!!
Remélem ez a hír nem igaz!!!!!
Bár egy Ronaldinho Kaká csere az jó lenne!!!
He? R10+Eto'o Kakáért????

Na ne vicceljünk... Még ha hozzátesznek 100 misit, akkor is nemet mondok!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.27. 16:42:21

Kaká szerintem full esélytelen. A Milan akkor válna meg tőle, ha Berlusconit végre hűvösre lehetne tenni... :lol:
Én Abidalnak is örülnék, bár bennem lenne egy kis szomorúság, mert ez akkor alighanem keresztet vetne Alvesnek. (szerelmes vagyok belé... :oops: )

Muntari? Nem nagyon nézek olasz focit, de gyaníthatóan nem az Udineseben nyomná már évek óta, ha ekkora játékos lenne. Ugyanakkor a Football Italia ezt írja róla:
"showing himself to possess the touch of Kaká and the combativeness of Edgar Davids, he is definitely a player to keep a close eye on."

Hát ezért ezt egy kicsit túlzónak tartom...

Makount meg soha nem láttam játszani, úgyhogy nem tudok nyilatkozni. Kezdőbe viszont nem ilyen kaliberű játékosokra van szerintem szükség, hanem olyanokra, akikre az első pillanattól kezdve kezdőjátékosként lehetne számítani.
Avatar
Messinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2006.01.13. 15:17:04
Tartózkodási hely: Békéscsaba

2007.04.27. 16:31:55

Én olvastam a neten, hogy (talán de nem biztos) szezon végén rámozdulunk Kakára cserébe Ronaldinhot meg Eto'ot adnánk!!!
Remélem ez a hír nem igaz!!!!!
Bár egy Ronaldinho Kaká csere az jó lenne!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.04.27. 15:56:51

lionelmessi19 írta:Game, két vkp-vel szégyen játszani szerintem. A Barcának legalább is. Én annak örülök, amikor nagyon támadólag állunk fel...
Ezért az elég durva, hogy szégyen, de én sem örülönék neki, ha 4-2-3-1-ben játszanánk. Villareal ellen nagyon támadólag álltunk fel a hétvégén. Sőt az idegenbeli Clássicón is... :roll: Persze kiscsapatok ellen lehet nyugodtan. :)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.04.27. 15:22:23

Game90 írta:
Rivaldo11 írta: -----------------Valdes-------------------
D.Alves---Puyol-----Chivu---Zambrotta
-----------------Albelda-------------------
---------Xavi---------------Kaká---------
--Messi-------------------Ronaldinho----
------------------Eto'o--------------------
Kaká sztem ebben a felállásban nem lenne jó :roll: Akkor már inkább 4-2-1-3. Csak akkor Xavi helyett egy igazi védekező kp kéne.

Meg egyébként is Kakára semmi esélyünk sincs, max akkor, ha odadjuk érte Ronaldinhot.
Szerintem Kaka esélytelen, és egyébként is, akkor mi volna Iniestával és Decoval? Én nagyon nem örülnék ha kiszorítaná bármelyiküket.

Game, két vkp-vel szégyen játszani szerintem. A Barcának legalább is. Én annak örülök, amikor nagyon támadólag állunk fel...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.04.27. 14:02:31

ozsimiki írta:
Zozzy 5 írta:Nálam Vkp befutó Yaya Toure. Aztán szivesen látnám Makount vagy Muntarit is. Esetleg Maduro. De ha a vezetsőég Albeldát fogja megszerezni akkor sem fogok pityeregni :wink: Csak jöjjön vki!
Hát ha Kloset fikázzuk (én is) ,hogy nem BARCA szint,akkor nehogymár Ők azok legyenek :roll: :lol:
Már bocsi, de előbb megkérdezném, hogy ismered-e őket egyáltalán? :roll:
A barca szint...ez elég kacifántos dolog. Amikor azt írom, hogy pl Klose ne jöjjön akkor azt nem azért mert nem barca szint. Hanem mert egyáltalán nem illik ide. Csakúgy mint Guddy. De ők ettől még nagyon jó játékosok. Igen, vannak játékosok akik tényleg nem ütik meg azt a szintet ami ide kéne, de azok sokkal roszabb játékosok egy Makounnál vagy Muntarinál. Még fiatalok, 22-23 évesek, így talán elfogadható, hogy még nem nyertek VB-t meg BL-t.

Más: Kaka megszerzésére szinte semmi esélyt sem látok. Arról a lapról meg még nem is hallottam ami napvilágra hozta ezt a hírt :roll: na megy ugye a madridistán lett közölve... :roll: :wink: De egyébként is, csak Deco helyére férne be, de neki még bérelt helye lesz jövőre is. :roll:

Az Alveses és Abidalos hírhez: Nem tartom valószínűnek, hogy mind a 2 játékosért pedálozna a vezetőség :roll: Habár...Amennyire becsüli a vezetőség Zambit könnyen elképzelhető :roll: 1 szélső védő elég, és akkor már egy jobblábas jöjjön, Alves, vagy vki más.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.04.27. 13:45:49

Szerintem teljesen jó lenne ebben a szerepkörben. Kiegyensúlyozott lenne a középpályánk. A megerősített védelem előtt Albelda szűrne. Xavi jelentené az átmenetet védekezés, és támadás között. Kaká foglalkozhatna a szervezéssel, mert lenne mögötte egy stabil gerinc. Elöl meg...nem lehetne megállítani ezt a csapatot.
Sajnos az a gáz, hogy tényleg nem sok esély van a megszerzésére. De ha Deco végre azt nyújtaná, amit tud, nem is lenne fontos megszerezni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.04.27. 13:26:54

Rivaldo11 írta: -----------------Valdes-------------------
D.Alves---Puyol-----Chivu---Zambrotta
-----------------Albelda-------------------
---------Xavi---------------Kaká---------
--Messi-------------------Ronaldinho----
------------------Eto'o--------------------
Kaká sztem ebben a felállásban nem lenne jó :roll: Akkor már inkább 4-2-1-3. Csak akkor Xavi helyett egy igazi védekező kp kéne.

Meg egyébként is Kakára semmi esélyünk sincs, max akkor, ha odadjuk érte Ronaldinhot.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.04.27. 12:28:07

nahát.
mindenesetre érdekes lenne, ha jönne Abi és Alves is. :roll:

szvsz hülyeség lenne két klasszis védőt igazolni, ebben az esetben nem lepődnék meg, ha Zambi visszamenne olaszba. valahol érthető lenne...
remélem így nem igaz a hír, mert akkor ezegy feketepont lenne Laportaéknak. :evil:

inkább Alves jöjjön!
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2007.04.27. 11:00:22

A mai El Mundo írja, hogy a spanyol TV3 szerint Abidal már a Barca-é.
Ennek nagyon örülnék. A hír hitelességét rontja uazon cikkben írt info, mely szerint Alves-re is nyomulnak, de az ő esetében még tárgyalnak, mert a Sevilla jóval többet kér, mint amennyit a Barca akarna adni.
Én azt nem értem, hogy ha igaz lenne az, hogy Abidal-t már megszerezték, akkor miért nyomulnának tovább Alves-re. Hiszen van egy Zambi-nk, akit (attól függően, hogy az előzőek közül kit hoznának ide) a másik oldalon lehetne játszatni.
Vagy Alves, vagy Abidal nagyon kéne.

http://www.elmundodeportivo.es/20070427 ... 24968.html
Lezárt