Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.22. 10:45:22

visca el barca írta:persze, hogy arról beszélt. de van akiknek itt lételeme, hogy egy nap 8-szor írjonsilváról, arshavinról meg mit tudom én kiről...
hát ha rólam beszélsz akkor nagyot tévedsz barátom... :?
és a támadószekcióba igenis beletartoznak a szélsők. vagy szted Messi is középpályás? mert sztem támadó... (nem csak a csatárok támadók...)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.07.22. 10:39:36

lui1698 írta:Szerintem Eto'o helyére gondolt hogy hozni kell valakit! :wink:
persze, hogy arról beszélt. de van akiknek itt lételeme, hogy egy nap 8-szor írjon silváról, arshavinról meg mit tudom én kiről...

mindegy...kitartás, nemsokára kész a keret és akkor ez a topic is lecsendesedik... (remélem :D)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.07.22. 10:33:14

Nóbi írta:
visca el barca írta:Milyen igazolások hiányoznak még, hogy teljes legyen a keret?

Vilanova: A középpálya és a védelem teljesen készen áll...



azt hiszem ezzel le is lehetne zárni a silva meg arshavin meg egyéb emberek témáit... :roll:
Nem kötözködni akarok, de nem teljes az idézeted.
Vilanova: "A középpálya és a védelem teljesen készen áll, de a támadósorba még nem jönne rosszul egy játékos, ha a klub úgy látja, hogy van szakmailag és anyagilag is megfelelő megoldás. "

A bal szélső pozíciója szerintem támadónak számít, ezért nem lehet kizárni akár Arshavin, akár Silva leigazolását.

PEACE 8)

Szerintem Eto'o helyére gondolt hogy hozni kell valakit! :wink:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.07.22. 10:31:37

Nem kioktatásnak, de van itt olyan aki beszél a Barca igazolásokról? :cry:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
per@z
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.07.14. 10:23:07
Tartózkodási hely: mezőlak
Kapcsolat:

2008.07.22. 10:28:41

Ja és ha tudjátok hogy tv-be lehet-e nézni akkor légyszi irjátok ki!!Ha nem magyar csatorna az se baj!!Ugyse érdekel mit mond a kommentátor!!Csak az érdekel amit látok!!!!!!!!
_________________
Hajrá barcelona!!!!!!!!Messi a legjobb mindörökre!!!!!!44
Hajrá barcelona!!!!!!!!Messi a legjobb mindörökre!!!!!!44
Avatar
per@z
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.07.14. 10:23:07
Tartózkodási hely: mezőlak
Kapcsolat:

2008.07.22. 10:28:10

ŐŐŐŐ sztem csak pénteken tudjuk megnézni a Hilberniam-Barcelona meccset!!Pétek este 7-kor barca tévén!!És gondolom az leadja!!Ha asztvesszük egy nappal késöbb láthatjuk a meccset!!Pl:1-héttel ezelött volt az Aberdeen-Manchester.u.!!És hétfőn adták le!!Egy héttel késöbb!!!Sztem nem adja a tv élőben csak másnap a barca tv!!Ja és ha tudjátok hogy neten hol lehetne megnézni a meccset légyszi irjátok le!!!Kösz előre is!!!Hajrá barca!!!!!!!!!
_________________
Hajrá barcelona!!!!!!!!Messi a legjobb mindörökre!!!!!!
Hajrá barcelona!!!!!!!!Messi a legjobb mindörökre!!!!!!44
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.22. 10:07:52

visca el barca írta:Milyen igazolások hiányoznak még, hogy teljes legyen a keret?

Vilanova: A középpálya és a védelem teljesen készen áll...



azt hiszem ezzel le is lehetne zárni a silva meg arshavin meg egyéb emberek témáit... :roll:
Nem kötözködni akarok, de nem teljes az idézeted.
Vilanova: "A középpálya és a védelem teljesen készen áll, de a támadósorba még nem jönne rosszul egy játékos, ha a klub úgy látja, hogy van szakmailag és anyagilag is megfelelő megoldás. "

A bal szélső pozíciója szerintem támadónak számít, ezért nem lehet kizárni akár Arshavin, akár Silva leigazolását.

PEACE 8)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.07.22. 10:00:53

Milyen igazolások hiányoznak még, hogy teljes legyen a keret?

Vilanova: A középpálya és a védelem teljesen készen áll...



azt hiszem ezzel le is lehetne zárni a silva meg arshavin meg egyéb emberek témáit... :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.07.22. 09:40:39

Mai Nso-ban van, hogy a Valencia mégis eladná Silvát, Villát és Joaquint. Rá kéne repülni, az első kettőre, és ha Eto'o-t eladják, akkor kb 20-25 milla lenne a minusz a két játékosból. Eto'o szerintem nem fog a Valenicához menni, a vezetők is csak a középmezőnybe várják a csapatot. Ha megnem adnák el, akkor elég lenne Silva.
Más: Megy valaki Csehországba?
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.07.22. 09:36:21

Gamper99 írta:Valaki magyarázza már el, hogy Eto'o eladása miért ennyire fontos?
Mostmár biztosan olyan szintre jutottak a klubbal hogy jövőre nem fog itt játszani, de erre miért volt szükség? A világ egyik legjobb csatára, gólkirály, annyi gólt rúgott, hogy más annyit kinyomni nem tud kilóban.
De nem, nekünk a Drogba kell... a 30 éves Drogba meg persze Berbatov akinek ép testrésze nemigen van... Adebayorhoz meg nem igazán állunk közel :\
Eto'o-t igenis meg-kell-tartani!
Ez itt már 1-2x túl lett tárgyalva. Tudom hogy itt a fórumon is sok mindenki szeretné ha maradna Samu, Pep is tudja hogy valszeg a világ legjobb csatára, de neki olyan ember kell aki nem borítja fel az öltözőben a harmóniát. Emlékezz tavaly mi volt: 2 hetente jelentek meg olyan nyilatkozatok h ilyen fekete bárány, olyan galibát csinált az 1ik játékos stb. Pepnek az az alapelve hogyha a légkör nyugodt, akkor tudnak dolgozni a srácok, és akkor majd az eredmények is jönnek. Szerintem ezért nem számol Samuval.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.22. 09:08:25

nah felnéztem a sport.es portálra gyorsan.

csak a cikkek címeit volt időm elolvasni, gondolom később részletes tájékoztatást kapunk itt az eurobarcán.

gyorsan leírok néhány fontosabb dolgot, amit találtam:

- Messi lehet az új 10-esünk :D
- Messi egyelőre biztosan nem utazik vissza Argentínába az olimpiai csapathoz, hanem készül a Barcával :D
- Drogba nagyságrendileg 25 millába fájna
kisgera23
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.07.18. 14:36:27

2008.07.22. 08:29:41

Most olvastam hogy Villa még is eladó 40 millioért bárki viheti szerintem ő legyen a főcélpontunk! mondjuk egy Eto'o némi kp!
FOCI--->BARCA
17 éves pápai utánpotlás játékos
Gamper99
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.03.04. 19:03:13
Kapcsolat:

2008.07.22. 02:01:49

Valaki magyarázza már el, hogy Eto'o eladása miért ennyire fontos?
Mostmár biztosan olyan szintre jutottak a klubbal hogy jövőre nem fog itt játszani, de erre miért volt szükség? A világ egyik legjobb csatára, gólkirály, annyi gólt rúgott, hogy más annyit kinyomni nem tud kilóban.
De nem, nekünk a Drogba kell... a 30 éves Drogba meg persze Berbatov akinek ép testrésze nemigen van... Adebayorhoz meg nem igazán állunk közel :\
Eto'o-t igenis meg-kell-tartani!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.07.22. 00:06:10

Mosquito én nem vitatom amit írtál. Ez így van. De ez csak egy része a dolgoknak. Nem mondtam, hogy nem volt sokszor olyan, ahol pl R10-el ketten háromszögeltek :D , vagy..., az is tény, hogy sok helyzetben kezdeményező volt. De a másik fele, amit én írtam is igaz. Azért tudta sokszor kisakkozni az ellenfelet, mert ehhez volt partnere. És ha más jön ide, és hasonlóan jó partnerei lesznek, akkor ő is lehet ilyen sikeres. Tegyük fel valaki a világ legjobb csatára. Nem mind1, hogy Lipcsei meg Illés Béla adja neki a labdákat, az hogy azokkal akar összejátszani, vagy Xavival, meg Messivel. Könnyen lehet, hogy nálunk egy csatár az erős középpálya miatt jobban fog teljesíteni, mint tette máshol. Én csak azt akartam leírni, hogy nem csak rajta múlt a dolog, a foci csapatjáték, és neki is akkor ment igazán, mikor a csapatnak is. És ha jövőre lesz csapatjáték, akkor Eto'o is meg más is képes lesz sok gólt lőni. Abban igazad van, hogy rengeteg helyzetet dolgozott ki maga, én ezt az előbbiekben úgy értettem, hogy csak azt vettem bele, mikor tegyük fel a 16-os tól befele cselezett és be is fejezte góllal, tehát mikor nem volt benne más az akcióban. Egyébként meg Eto'o valszeg a legjobb a világon ez tény, a kedvenc csatárom, de szerintem 70-80%-ban azért lehet pótolni, a többi miatt meg sírhatunk az fix.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.07.21. 23:44:39

Monti írta:valaki fordítsa le nekem ezeket lécci :D

cikk1
cikk2

előre is köszi
elég a lényeg :roll:
cikk1:
A Sport kirakott két szavazást az oldalra, h megtudják a szurkolók kiket szeretnének a csapatban látni. Ugyebár a balszélső és a középcsatár posztról van szó.

Az elsőnek az eredménye: 1. Drogba, 2. Adebayor, 3. Berbatov
A másodiknak: 1. Silva, 2. Arshavin

Lényegében erről szól a cikk, meg, h a szurkolók Silva, Drogba, Messi támadósort látnának szívesen.

cikk2:
Ha jól értelmezem akkor csak annyi, h Drogba valamikor még azt nyilatkozta, h szeretné magát kipróbálni az Olasz vagy a Spanyol bajnokságban, majd levezetne az Olympique Marseilleben. Arról van szó, h most közelebb van ehez, mint valaha, h teljesüljön az álma.

Szóval, én úgy vettem ki, h semmi konkrét nincs egyikben sem.
Mosquito

2008.07.21. 23:41:20

Bestbarca írta:Nem akarom tovább firtatni a témát, de annyi b@romságot olvastam, hogy nem tudok elmenni a téma mellett. Azért könyörgöm, Lg-nek teljesen igaza van. Azért az nem mindegy, hogy hány helyzetből lő gól valaki. Ha teszem azt 40-ből berúg 20-at, Isten, Na de ha 100-ból 20-at, az jóval gyengébb. Hát hogy lenne mindegy. Mondjuk egy madrid ellen max lesz vagy 6-8 helyzetünk, abból kell gólt, gólokat rúgni. Annak idején az egyszem vérbeli csatár Eto'o volt. mindenki rá játszott. Volt olyan, hogy Roni egy félidő alatt adott 8 gólpaszt neki, szóval... mondjuk erre csak ő képes, jah elfelejtettem, ő VOLT képes, most inkább bulizik. És ez így volt, kiváncsiságból anno megszámoltam. Mit gondoltok miért hiányzott annyira Roni, még 2006-ban is nullák voltunk nélküle. Amit akkor lejátszott az elképesztő. És még azért ott volt Deco, Xavi... Most ne írja le nekem senki, hogy de Roni, meg Giuly meg... is csatár volt, mert ez nem igaz. Azt meg hol láttátok, hogy Eto'o olyan rengeteg helyzetet dolgozott ki maga, azt nem tudom. Én 4 év alatt ezt kb 20-30-szor láttam, de erre azért más is képes. Ez tény, hogy sokszor Roni úgy adta a ladbát, hogy csak Eto'o-n kívül senki nem lett volna képes elérni. Távol álljon tőlem, hogy Eto'o érdemeit firtassam, de szerintem itt nagyon sokan úgy tekintenek rá, mint valami misztikus lényre, pedig ő is csak ember. És ezért meg lehet kövezni, nem érdekel, de szerintem akárki jön is ide, ha a csapatjáték színvonala jövőre meg fogja közelítani a 2006-ost, akkor képes lesz ugyan ennyi gólt lőni, mint Eto'o. Ha nem lesz játékunk, tök mind1 ki van itt, lehetne itt 2 Eto'o is, akkor sem nyerünk semmit.
Én akkor megfordítanám a dolgot. Mit nyertünk Ronaldinhoval amikor nem volt Eto'o? 2004-ben semmit, 2007-ben és 2008-ban közel 1/2-1/2 évre kiesett a kameruni és szintén nem nyertünk semmit. Csatárok voltak akkor is, ők miért nem lőtték be a zseni passzokat?
Helyzetbe kerülni sem olyan egyszerű, mint ahogyan azt Te elképzeled. Vannak csatárok akik csak a büntető területen belül várják a passzokat, de Eto'o nem ilyen. Nagyon összetéveszted valakivel.
Ajánlom figyelmedme ezt a 2 videót: 1. 2. -melyekből kiderül -ha már nem emlékszel rá- mennyire nem a kiszolgáláson múlott az ő eredményessége. Rengeteg olyan akció volt amiben kisakkozták az ellenfeleket és ezeknek ugyan olyan aktív részese volt, mint Ronaldinho, Deco vagy Xavi, nem egyszer ő indította el majd kérte vissza a labdát és fejezte be góllal. Persze, hogy sók gólpasszt kapott, mert úgy tudott gólhelyzetbe kerülni ahogy nagyon kevesen. Mindig mozgásban volt, mindig nagyon sokszor megjátszható volt. Ezen felül lőtt jó pár gólt megindulásokból, vagy távoli próbálkozásból, de volt amikor átcselezte magát 3-4 védőn is mielőtt a hálóba segítette a labdát.
Szóval ez a "..csak azért volt eredményes mert Ronaldinhoék kiszolgálták..." baromságot el lehetne felejteni a "..nem jó a fejjátéka.." baromsággal együtt.
Bestbarca írta:A csapat játéka meg nem Eto'o-n múlik, ha rajta múlt volt tavaly 100 ponttal bajnokok lettünk volna, a Bl serleget pedig örökre odadták volna a hihetetlen meccsenkénti 8 gól miatt, az fix.
nem értem mi ****ról beszélsz

04/05: 37m/24g, 05/06: 35m/26g/5a, 06/07: 17m/11g/8a, 07/08: 18m/16g/3a

Ezek a tények és amit láttam tőle az nekem elég bizonyíték klasszisára. Én ezzel tényleg be is fejeztem az Eto'o témát.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.07.21. 22:27:20

Varga Tamás írta:
lionelmessi19 írta:Na most akkor többiek, én vagyok a hülye, vagy tényleg nagyságrendekkel valószínűbb hogy a sportklub félrefordít valamit, mint hogy Alves mély meggyőződéssel kijelenti, hogy Pep inkább középső védőként számít rá?

Aztán majd törlöm ezeket, de mostmár kiváncsi vagyok. :roll:
Nézd, Andris!
Én kizárt dolognak tartom, hogy a világ Top3 jobbhátvédjének egyikét Pep beküldené a védelem közepébe. Ha megteszi, én nem is tudom, mit csinálok magammal. Ennyire nem lehet láma. Szerintem, ez az egész humbug.
Teljesen igaz, ha ezt megteszi Pep, én is azt gondom, hogy dobjuk le a Camp Nou tetejéről. :D De ettől nem kell félni, mert egy 5 éves gyerek sem tenne ilyen hülyeséget, nem hogy Guardiola, az élő legenda.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.21. 22:24:00

lionelmessi19 írta:Na most akkor többiek, én vagyok a hülye, vagy tényleg nagyságrendekkel valószínűbb hogy a sportklub félrefordít valamit, mint hogy Alves mély meggyőződéssel kijelenti, hogy Pep inkább középső védőként számít rá?

Aztán majd törlöm ezeket, de mostmár kiváncsi vagyok. :roll:
Nézd, Andris!
Én kizárt dolognak tartom, hogy a világ Top3 jobbhátvédjének egyikét Pep beküldené a védelem közepébe. Ha megteszi, én nem is tudom, mit csinálok magammal. Ennyire nem lehet láma. Szerintem, ez az egész humbug.

Nem ez a kérdés.. :D Nyilván nem lesz így, csak cruyff nemigen akarja elhinni nekem h a sportklubos félnótások tolták el a dolgot.. :) Na berekesztem a dolgot mán. :) A.
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.07.21. 22:21:30

cruyff írta:Semmit VT, csak azt akartam mondani, hogy talán ha valaki zsinórban hozza a meccseket és szállítja a bajnoki címeket, akkor talán nem abba kéne belekötni, hogy mennyit hagyott ki még mellette... miért nem azon töprengünk, hogy mi lett volna, ha még "szerencséje is van" a srácnak ....már csak azért is, mert amiket Eto'o nem használt ki helyzeteket, azok közük is jópárat egymaga alakított ki az ellenfél kapuja előtt... szóval erről ennyit.
Nem akarom tovább firtatni a témát, de annyi b@romságot olvastam, hogy nem tudok elmenni a téma mellett. Azért könyörgöm, Lg-nek teljesen igaza van. Azért az nem mindegy, hogy hány helyzetből lő gól valaki. Ha teszem azt 40-ből berúg 20-at, Isten, Na de ha 100-ból 20-at, az jóval gyengébb. Hát hogy lenne mindegy. Mondjuk egy madrid ellen max lesz vagy 6-8 helyzetünk, abból kell gólt, gólokat rúgni. Annak idején az egyszem vérbeli csatár Eto'o volt. mindenki rá játszott. Volt olyan, hogy Roni egy félidő alatt adott 8 gólpaszt neki, szóval... mondjuk erre csak ő képes, jah elfelejtettem, ő VOLT képes, most inkább bulizik. És ez így volt, kiváncsiságból anno megszámoltam. Mit gondoltok miért hiányzott annyira Roni, még 2006-ban is nullák voltunk nélküle. Amit akkor lejátszott az elképesztő. És még azért ott volt Deco, Xavi... Most ne írja le nekem senki, hogy de Roni, meg Giuly meg... is csatár volt, mert ez nem igaz. Azt meg hol láttátok, hogy Eto'o olyan rengeteg helyzetet dolgozott ki maga, azt nem tudom. Én 4 év alatt ezt kb 20-30-szor láttam, de erre azért más is képes. Ez tény, hogy sokszor Roni úgy adta a ladbát, hogy csak Eto'o-n kívül senki nem lett volna képes elérni. Távol álljon tőlem, hogy Eto'o érdemeit firtassam, de szerintem itt nagyon sokan úgy tekintenek rá, mint valami misztikus lényre, pedig ő is csak ember. És ezért meg lehet kövezni, nem érdekel, de szerintem akárki jön is ide, ha a csapatjáték színvonala jövőre meg fogja közelítani a 2006-ost, akkor képes lesz ugyan ennyi gólt lőni, mint Eto'o. Ha nem lesz játékunk, tök mind1 ki van itt, lehetne itt 2 Eto'o is, akkor sem nyerünk semmit. A csapat játéka meg nem Eto'o-n múlik, ha rajta múlt volt tavaly 100 ponttal bajnokok lettünk volna, a Bl serleget pedig örökre odadták volna a hihetetlen meccsenkénti 8 gól miatt, az fix.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.07.21. 22:10:05

az elsú verzió a legcsábítóbb,de az utóbbi a valószínű...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.07.21. 22:04:54

lionelmessi19 írta:Na most akkor többiek, én vagyok a hülye, vagy tényleg nagyságrendekkel valószínűbb hogy a sportklub félrefordít valamit, mint hogy Alves mély meggyőződéssel kijelenti, hogy Pep inkább középső védőként számít rá?

Aztán majd törlöm ezeket, de mostmár kiváncsi vagyok. :roll:
nem vagyok szakavatott...de ez nagy hülyeség :D
1.)nem hiszem hogy Pep ennyire hozzá nemértő...
2.)ha mégis így lenne,akkor tuti vettünk volna egy jobbhátvédet még....
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Belletti
Jugador del Barça
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2007.08.23. 16:43:47
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.07.21. 22:04:15

Annyit tudtam mégkihámozni, hogy barca játékosok akarnak lenni még a szezon előtt, vagy valami ilyesmi, többet nem tudok, azért remélem ez is segítség.

Egyébként ezen az oldalon olvastam valami olyat, hogy Drogba elfugadta a Barca ajánlatát!
Marian Cozma!
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.07.21. 22:03:44

Srácok mutatja valami a szombati eddzőmeccset????????????
csak is a barca!!!!!!!!!!!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2008.07.21. 22:00:52

Most gondolkodtam h mennyire állat már a keret!!! VV megérett már, van 1 Dani Alvesünk :D KH: Piqué, Cáceres, Puyol, Marquez, Milito, majd vmikor Henrique, BH Sylvinho, Abidal :D De a legszebb h itt a védekező középpályások is művészek nem pedig zongoracipelők, mint gattuso v poulsen :D Touré Keita nagyon adjaaaa és ők is már építkeznek de az igazi rész: Xavi Ini Hleb, Messi Bojan Henry akkor valszeg Drogba: http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=785063 már csak bal oldalra kéne vki húúúú csak most gondoltam bele de állat lesz, mi a f...nak nincs már Bl :D:D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.21. 21:52:44

Na most akkor többiek, én vagyok a hülye, vagy tényleg nagyságrendekkel valószínűbb hogy a sportklub félrefordít valamit, mint hogy Alves mély meggyőződéssel kijelenti, hogy Pep inkább középső védőként számít rá?

Aztán majd törlöm ezeket, de mostmár kiváncsi vagyok. :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lezárt