Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.15. 15:20:24

Kettejüket biztso nem fogják megtartani/igazolni. Megvenni Villát egy vagyonért+Samu fizetését is. Egyik sem padra való. Kizárt dolognak tartom. Ha Samu belemegy abba hogy hosszabbít és megegyeznek a vezetőséggel, akkor minek Villa. Ott van K9 és Bojan is. Akkor inkább szélre igazolni vkit. Ha Pepnek tényleg első kiszemeltje volt Ribery rá lehetne mozdulni. (vagy akkor Silva/Mata) Ha sikerül akkor még Villa se kell. Sztem Henry van olyan jó középen mint Samu. 2 jó év még simán benne lehet. Addigra pedig K9 vagy Bojan is beérhet vagy akkor ráérünk igazolni.
Forca Barca!!!!
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.07.15. 15:06:20

:D Nagyon sokan mondjátok hogy Villa jöjjön Eto'o menjen,Villa ne jöjjön Eto'o maradjon.Szerintem meg jöjjön Villa és Eto'o maradjon,elvégre van pénz,jövőre idősebb lesz Eto'o is,visszavesz egy kicsit és egy "kisebb" fizetést is elfogad,ha szabadlistás lesz nemtudom akkor is kinek kellene amikor ilyen irgalmatlan fizetést kér.Remélem a Madridnak vagy a Citynek nem fog ilyen megfordulni a fejében,elvégre most van elég csatáruk :roll:
Eto'onak meg lenne egy versenytársa,és nem lehet biztos a helyében,talán annyira nem idős ahhoz(dehogy idős) hogy ez kicsit is motiválná.

Amiket most leirtam ebbe sokféle képpen bele lehet kötni de egy kicsit nézzétek a pozitiv oldalát. :wink:
Csak a Barca!!!
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.15. 14:57:52

socio66 írta:
miihii írta: És miből lehet érezni?
Ha mindenáron elmenne innét,akkor már rég megszáradt volna a tinta a Citys szerződésén sztratoszféra fizuért!!
ha meg mindenáron maradni akarna,akkor ugyanez lenne azzal a szerződéssel,amit csikiék dobtak neki..
az a szerződés pedig tény,hogy létezik,tehát akkor egyáltalán miért beszélünk arról,hogy a kameruni maradni akar..?
simán aláfirkanthatná és kész,nem?
azért ha eto'o végülis elmegy-bár hova menne..-,villa meg elérhetetlen lesz továbbra is,akkor elég nagy gáz van,forlánt,meg a többi hasonló kaliberű játékost nagyon nem szeretném barca mezben látni..
Tőlem olyat nem olvashattál,h mindenáron maradni akar :idea:
Nem foglalok állást a dologban,eddig sem tettem.Szeretném,ha ő lenne továbbra is a 9esünk,de sosem mondtam olyat,h maradni fog.Folyamatosan azt írkálom,h nem tudhatjuk,h ki mit és miért szeretne,óvatosabban kellene véleményezni a dolgokat.Ezért én sem teszem.
Felesleges lapátolni rá a cuccost,meg elzavarni,mert nem tudja senki,h valójában mi zajlik.
Szal én csak pár "érdekesnek",meredeknek túnő hsz-re reagálok,de egyszer sem írtam,h maradni fog,mert ezért meg azért...
Csak azt sulykolom,h óvatosan a nagy megérzésekkel,meg elhajkurászó postokkal,mert lehet,h semmi alapja/értelme.
Ez nem egyelő azzal,h azt mondanám,h mindenáron marad.Csak próbálom más megvilágításba helyezni a "nagy szavakat",amiket többen itt írkálnak.

Am valóban simán aláfirkanthatná a szerződését,de ezt sem lehet tudni,h miért nem teszi.Mint ahogy azt sem,h a cityst miért nem írta alá,amíg volt rá lehetősége.Pont emiatt a két dolog miatt nem tudok példul állást foglalni.Ha menni akar,akkor miért nem city,ha maradni,akkor miért nem ír alá.Amíg ez nem tiszta,addig nem véleményezem.Főleg nem ilyen fellengzős,okoskodós szövegekkel-ezt nem Rád értettem!-.(Legalábbis igyekszem :twisted: )

Az utolsó részhez pedig annyit,h elgondolkodhatna rajta jópár fórumer.Tegyük fel,h van beleszólási joga a sok anti-Samusnak.Bejön a savazás,elmegy Eto'o (mivel hangosan gondolkodom csak,így nem írok csapatot).Villát pedig nem sikerül megszerezni.Tehát venni kellene egy B-terv szerű zsugást,aki állítólag Forlán,Güiza,... közül kerülhet ki.Na,őket még többen ellenzik.Szal akkor mivel járnánk jól?Ha mindenáron elzavarnánk a csúnya-rossz kamerunit,v megpróbálnánk kivárni a hangzatos dolgokkal és kitapasztalni,h mi lehet a végkifejlete a Vill-Eto'o Saganak?
Mert aztán meg nehogy két szék között a padlót fogjuk meg!
A többség azért is ellenséges ennyire Samuval szemben,mert máris blaugranában látja Davidot,így könnyebb szívvel menesztené (sztem koholt vádak alapján is) a színesbőrű playát.Csak azt felejtik ők el,h korántsem a miénk a Valencia támadója ,és valszeg 50 millerért nem is lesz.Legalábbis én bízom benne.

De akárhogy is alakuljon a dolog a későbbiekben,én elfogadom.Ha a vezetőink úgy érzik,h jobb lenne a BARCA Villával és esetleg kipengetjük érte az 50et,akkor legyen.Én megbízom bennük és a döntéseikben.Attól,h én személy szerint nem látom annyira messiásnak Villát,mint itt sokan és főleg nem tartom 50 milliót megérő playának,még persze beválhat.De nekem az elsőszámú opció Samuel Eto'o marad,egészen addig,amíg el nem adjuk.
Mondom ezt így,tudatlanul,mivel messze nem látok bele a kártyákba a fenti két playa ügyeiben.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.15. 14:46:24

A Valencia utoljára tudna 40 millát kapni Villáért, most lehetne üzletet csinálni belőle. Jövőre max. 35-öt fog érni, de a valóságos értéke egy 29 éves csatárnak (akármilyen klasszis) inkább a 30 milla felé közelít. Később meg ugye 20 körüli áron vihető majd el.
Megtartani úgysem tudják, tehát ha van eszük, akkor most eladják 40-ért, mert jövőre már nem lesz üzlet, és Villa nem fog jól játszani, a Valenciához képest pedig magas a fizetése. Mindenesetre a pénzügyi felelőst (vagy az elnököt) meneszteném egy ilyen ostoba manőver után, a Valencia nem engedheti meg magának, hogy egy 40 milliós játékos rajtuk ragadjon, ráadásul rossz kedvvel, és ezért rossz formában is. Fölötte meg úgysem viszik el, akárhogyis ügyeskednek.
Nincs vége a meccsnek.

szerk.: Én is kevésnek tartanám Forlánt, de ez tényleg furcsa, hogy a többség így gondolkozik. Hiszen azért Forlán gyengébb csapatokban jobb teljesítményre volt képes általában, mint Eto'o, de szerintem mindenki arra emlékszik, hogy milyen balul sült el a manchesteri kirándulása Forlánnak. Mindenesetre nekem Forlán is jó megoldás, hogyha Eto'oval probléma van/lesz. Mert annál nem lenne rosszabb, hogyha még egyszer lejátszódna az, ami Rijkaard-nál volt, csak most Eto'o-val - vagy inkább újra?
Avatar
pityi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.11.16. 16:08:43

2009.07.15. 14:43:20

Forlan :?: :?: :?: ](*,) Minek :?:
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2009.07.15. 14:43:18

danko94 írta:Csak kérdés, miért nm tartjátok Forlan-t egy szinten Eto'o-val? Ő sokkal gyengébb csapatokban előzte meg 2x is Eto'o-t a góllövőlistán és hát azért 2x es aranycipősnek mondhatja magát, míg a nagypofáju Eto'o nak egy sincs és szerintem nem is lesz soha... :roll: Az oké, hogy a MU ban nm tudta azt a teljesítményt nyújtani, de anglia más bajnokság, más légkör és azota rengeteget fejlődöt....Sztem ő is tökéletesen tudná pótolni Eto'o-t, de mint már korábban említettem én a balszélső+Keirrison leigazolása melet vok :wink:
Angliában meg nagyon csúnyán beégett. Ezt lehet egyrészt arra fogni, hogy Anglia nem fekszik neki, vagy arra, hogy nagycsapatban nem képes teljesíteni...
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.07.15. 14:38:18

danko94 írta:Csak kérdés, miért nm tartjátok Forlan-t egy szinten Eto'o-val? Ő sokkal gyengébb csapatokban előzte meg 2x is Eto'o-t a góllövőlistán és hát azért 2x es aranycipősnek mondhatja magát, míg a nagypofáju Eto'o nak egy sincs és szerintem nem is lesz soha... :roll: Az oké, hogy a MU ban nm tudta azt a teljesítményt nyújtani, de anglia más bajnokság, más légkör és azota rengeteget fejlődöt....Sztem ő is tökéletesen tudná pótolni Eto'o-t, de mint már korábban említettem én a balszélső+Keirrison leigazolása melet vok :wink:
Én személy szerint nem kérdőjelezem meg Forlán tehetségét. Csak az a gond vele hogy öreg. Az a 30 már nagyon sok ide. De jobb Eto-nál. Ami valljuk be nem nehéz. Kapja a passzokat vagy beleteszi a lábát a lövésbe vagy izomból rálövi két méterről......ennyi.
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.07.15. 14:33:06

Csak kérdés, miért nm tartjátok Forlan-t egy szinten Eto'o-val? Ő sokkal gyengébb csapatokban előzte meg 2x is Eto'o-t a góllövőlistán és hát azért 2x es aranycipősnek mondhatja magát, míg a nagypofáju Eto'o nak egy sincs és szerintem nem is lesz soha... :roll: Az oké, hogy a MU ban nm tudta azt a teljesítményt nyújtani, de anglia más bajnokság, más légkör és azota rengeteget fejlődöt....Sztem ő is tökéletesen tudná pótolni Eto'o-t, de mint már korábban említettem én a balszélső+Keirrison leigazolása melet vok :wink:
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.07.15. 14:11:32

Először is, én örülök, hogy Villa ennyire nyomást gyakorol a Vale vezetőségére, ha hinni lehet nekik akkor kaptak tavaly egy ígéretet, hogy megfelelő ajánlat esetén elengedik. Na most a 40-42 millió az nem megfelelő ajánlat?

Másodszor pedig Pablo López a MARCA egyik újságírója írt egy elég jó kis véleményt Villáról, és a Valencia vezetőségéről, a jelenlegi helyzetről. Az a címe, hogy: Szegény Villa! Akit érdekel a teljes cikk az IDE KATTINTVA elolvashatja.

Innen az utolsó 3 mondatot emelném ki:
"40 millió euró elég ésszerű ár, valakiért aki el szeretné hagyni a klubját. A Valenciának megvan az esélye, hogy megmutassa, úriemberek klubja. Villa megérdemli..."

De jó amúgy az egész cikk, vagyis nekem tetszik az egész írás, pláne azért is pikáns, mivel egy madridi újság munkatársa írta.

Nagyon bízom benne, hogy Llorrente észhez kap és teljesíti végre Villa kívánságát és elengedi a Barcába...Jelenleg a legjobb befektetés lenne a piacon Villa. Ibra eszméletlen drága (csak tudnám miért :? ), Benzema már a Realé, Forlán szerintem nem tudná pótolni Eto'o-t, ha Villa 42 millió akkor annyi, de ő kell nekünk, így hogy Eto'o úgy néz ki távozik. Ő a Fehér Eto'o szóval rosszul nem járunk vele és ki tudja, hogy mit tudna egy Barcában kezdeni? :wink:

Nagyon kíváncsi leszek a héten történtekre, mégegyszer mondom nekem nagyon tetszik Villa elszántsága és ez, hogy még ordibálnak meg verik az asztalt, hogy engedjék el... szimpatikus.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.15. 13:52:22

albicelesteX írta:Azért kicsit mujának érzem a vezetőséget!Ha akartak volna tavaly erősíthettek volna pl. a Zaragozából!Szerintem Aimar-t bal szélre középre vagy jobbra kiegészítőnek simán el lehetett volna hozni!No meg Militot!Akár őt idén is a Genoa-ból visszahozni ha már annyira középcsatár kell!Simán jobb mint Forlan!Vagy ott volt tavaly volt róla szó jönne Lucho helyette jött Hleb aki hajítófa sem szóval kicsit tutyi mutyinak érzem ezeket a vezetőket! Elbénázzák a jó vásárokat!Ők tudják!

Szerk.:Na igen meg a másik!Guddynak (ha tényleg így volt) megmondta Pep,hogy nem számol vele ami korrekt mert így tudja keresni az új klubot amibe majd játszhat!De ilyen embert megtartani mint ez a Hleb?Nem tudom ha jövőre bizonyít akkor ok!De ha nem remélem eltakarítják innen a büdösp*csába!Olyan mintha nem is itt játszana!Mondjuk játék az túlzás inkább csak van!De minek????
Nem hiszem, hogy muja lenne a vezetőség.
Az pedig, hogy jött Hleb, nem volt elhibázott döntés. Gondolkodj már egy kicsit. Az előző klubjában nagyon is jól játszott, akkor miért ne gondolhatták volna Pep-ék, hogy beválhat. Most is kissé ellentmondassz magadnak. Dobálózól a nevekkel. Rendben. Biztos tudod mit mondassz, de kb. ugyanakkora az esélye annak hogy nem válnak be mint Hleb esetében. Ráadásul te már konkrét kezdőemberekről beszélsz akik ha nem hozzák a formát nagyobb sz@rban lennénk. És ezt a büdöüsp**csázást pedig hagyjuk már. Nekem se lett a szívem csücske és én is írtam már hogy talán jobb lenne mindenkinek ha elmenne, de azért az állítólagos "kedvenc" csapatod játékosáról beszélsz és ha nem is csíped ne ilyen hangnemben tedd. Azt meg, hogy mit bénáznak el a vásárlásokkal sztem bízzuk oda. Azért nekik is van szemük ehhez. Pep igazolási egy-két kivételtől eltekintve tökéletesek voltak.

Az hogy Samut itt mindenki alázza és meghurcolja nem igaz. Senki sem azért küldené mert béna vagy hasonló hanem mert nem biztos hogy ezek után a tavalyi formáját tudná hozni. Ez persze nem biztos, de ha nem tudnak dűlőre jutni a hosszabbítással akkor inkább menjen mert jövőre ingyen igazolhat és az nem mind1. Én is szeretném, hogy maradjon, de csak reális és ideális körülmények közt. Ha nem akkor lassan én is azon a véleményen vagyok hogy akár több pénzt is lehetne áldozni Villára. Hamar fel tudná venni a ritmust és mire kiöregedne Henry és ő ott van Keirrison és Bojan.

Szóval ne egymást fikázzuk hanem hallgassuk meg egymás véleményét és úgy reagáljunk.

Ez sajna valszeg így lenne. A fórumozók többsége nem Eto'o személye ellen tüntet és nem azért akarják hogy klubot váltson, mert sz@r játékos, hanem ezek után nem valószínű, hogy olyan formát tudna produkálni mint atz elmúlt szezonban. Erre persze lehet azt mondani, hogy tavaly is volt ilyen és mégis milyen jól játszott, de közel sem biztos hogy így lenne, sőt. Villa viszont sokkal valószínűbb hogy jó formát mutatna és egy támadó vagy egy klasszis balszélsőt muszáj igazolni. Laportát pedig lehet szídni, hogy máris Samu utódját keresi, de nem lehet addig várni amíg Eto'o dönt, hogy mit akar.
A vádaskodást pedig
Forca Barca!!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.07.15. 13:42:36

No úgy néz ki Villa megy és tovább hisztizik a vezetőségnél! Márha lehet hinni a sport-nak. Ha elég kitartó szerintem elengedik, nekik sem jó, ha egy elvágyódó játékost visszfognak!
Link:
http://translate.google.com/translate?p ... ry_state0=

Eto'o meg fixen marad, ugyanis senki nem akarja megadni neki az itteni fizetését. Ugye a Man City is már kiesett, a Milan nem fog 30milkót adni érte... Nem tudom ebből mi lesz! Ha jön egy másik csatár, akkor vagy az lesz, hogy egész szezonban mellőzik, és a padon fog ücsörögni, majd ingyen elmegy, vagy pedig újra fölveszi a kesztyűt, és megmutatja a világnak, mely estben valszeg megegyeznek vele szezon közben. Utóbbi esteben még valami jó is kisülhet ebből a sok balf.szkodásból. Ha viszont netán elmenne, nagy kakiban lennénk, mert Villa azért kétséges, Forlan meg nem az a szint!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.15. 13:30:52

Azért kicsit mujának érzem a vezetőséget!Ha akartak volna tavaly erősíthettek volna pl. a Zaragozából!Szerintem Aimar-t bal szélre középre vagy jobbra kiegészítőnek simán el lehetett volna hozni!No meg Militot!Akár őt idén is a Genoa-ból visszahozni ha már annyira középcsatár kell!Simán jobb mint Forlan!Vagy ott volt tavaly volt róla szó jönne Lucho helyette jött Hleb aki hajítófa sem szóval kicsit tutyi mutyinak érzem ezeket a vezetőket! Elbénázzák a jó vásárokat!Ők tudják!

Szerk.:Na igen meg a másik!Guddynak (ha tényleg így volt) megmondta Pep,hogy nem számol vele ami korrekt mert így tudja keresni az új klubot amibe majd játszhat!De ilyen embert megtartani mint ez a Hleb?Nem tudom ha jövőre bizonyít akkor ok!De ha nem remélem eltakarítják innen a büdösp*csába!Olyan mintha nem is itt játszana!Mondjuk játék az túlzás inkább csak van!De minek????
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2009.07.15. 13:23:37

Erősen az az érzésem, hogy ennek az lesz a vége, hogy Eto'o távozik és Villa nem jön...
Ezzesetben viszont nagyon érdekes lehet a következő szezon, hiszen ha nem Eto'o vagy Villa a középcsatárunk, az szvsz ki fog hatni a támadójátékra, de inkább negatívan...:?
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2009.07.15. 13:12:45

Celtic írta:gondolhatjátok, hogy milyen lenne Villa szezonja Valenciaban
Pont olyan, mint amilyen Eto'oé lesz (lenne) a Barcában...
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.15. 13:08:28

Nem kell nagy dobra venni itt az igazolásokat... hisz kis híján kész a csapat. Sylvinho ment helyére kell Filipe. Samu is fog, helyére kell Villa, és kész. Még Guddy is menni fog, de oda lemegy Hleb. 20-án kezdjük az alapozást az még 5 nap. Ebben az 5 napban pedig eldől ez a 2 poszt sorsa. Ugye itt még nem tér vissza sem Puyi,Xavi,Iniesta,Piqué,Busi,Alves. Ezért az angliai edzőtábor inkább a fiataloknak lesz kihívás 26-ig. 27-től fog majd mindneki edzeni. Ha lezárult ez a 2 igazolás, akkor mennék még rá 27.-ig a balszlső kérdésre.
Avatar
Celtic
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.02.24. 21:43:20

2009.07.15. 12:56:33

Azt azért érzik a Valencia vezetői is, hogy ha egy játékos menni akar, és meggátolják, akkor a következő idényben, nem fog már annyira hajtani a csapatért... elvégre, örömmel játszák a játékot, és a vezetők ezt gátolják.. gondolhatjátok, hogy milyen lenne Villa szezonja Valenciaban
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.07.15. 12:56:29

Én azon az állásponton vagyok, hogy Eto'o menjen. Villa pedig ha nem jön, én ráhajtanék ismét Robinhora, így Henry játszana középen, mondhatni eredeti posztján. Mellette itt lesz cserének Bojan, Pedro, Keirrison (aki ugyancsak jó fizikumú), talán még idevehetjük Jeffrent is, bár ő kérdéses. Nemtudni mi lesz vele.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2009.07.15. 12:56:28

Aki Forlant akarja az nézze meg az idei Real-Atl.Madrid rangadót. Olyan helyzeteket hagyott ki, hogy csak fogtam a fejem.
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.15. 12:55:31

Nóbi írta:
Asys írta:Idén a kameruni kapott egy szerződés hosszabításról szóló ajánlatot... Ő nem fogadta el ezt, s ennyi a lényeg.
Honnan veszitek ezt? Ki mondta, hogy NEMet mondott az ajánlatra? :roll:
Akkor szerinted még mindig gondolkodik rajta vagy mi?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.15. 12:54:22

Asys írta:Idén a kameruni kapott egy szerződés hosszabításról szóló ajánlatot... Ő nem fogadta el ezt, s ennyi a lényeg.
Honnan veszitek ezt? Ki mondta, hogy NEMet mondott az ajánlatra? :roll:
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2009.07.15. 12:51:57

Én azt nem értem, hogy ha Forlán az egyik alternatíva, akkor elvileg nem akarunk hosszú távra tervezni, mert ugye a fiatal ember 30 éves. De akkor minek leigazolni 25 milláért, mikor itt van nekünk a mi Henry-nk. Igaz ő két évvel idősebb mint Forlán, na de akkor is. Ezzel azt akarom kifejezni, hogy ha már egy "idősebb" játékosért érdeklődünk (tudom hogy csak alternatíva), de ha mégis Diego iránt ácsingózunk, értelmesebb lenne Henry-t berakni középre és igazolni egy bal szélsőt. Javítsatok ki ha tévedek, de én ezt így látom.

Persze én Eto'o maradását preferálom legjobban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Poszi 2009.07.15. 12:54:59-kor.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.07.15. 12:51:34

Inkább zárnánk már le Eto'o ügyét, mert rémesen unalmas már ez a huzavona.. Azt, hogy ennyi támadó meg minek ide azt nem értem. Szerintem kp-t kéne megerősíteni, mert ha Ini pl. lesérül akkor megint nagy kakiban vagyunk, no meg Daninak kéne egy csere. Nem kell ide Forlan meg hasonlók, kéne pár biztos kiegészítő játékos és kész.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.15. 12:48:06

barcelonaforever írta:25 millió Forlánért???????????? ugyan már, inkább bulizzzák el valahol ......
Jézusom, h ilyen eszébe jut valakinek!!!!
Ez jó :lol: 8)
Akkor már maradjunk csapaton belül és szerezzük meg Agüero-t :!:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
barcelonaforever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2006.10.30. 19:59:59

2009.07.15. 12:39:02

25 millió Forlánért???????????? ugyan már, inkább bulizzzák el valahol ......
Jézusom, h ilyen eszébe jut valakinek!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.07.15. 12:33:12

én már zlatantól is a falat kapartam, nah de forlan? oké lehet mondani, hogy ontja a gólokat, de itt biztos nem fogja... amugy sem illik bele a játékstílusunkba... mi jöhet még? torghelle "redcard" sándor? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Lezárt