Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.09.01. 17:34:10

Zsolti írta:Azért neki jóval könnyebb volt....ismerte a bajnokságot,nem voplt akkora teher a vállán,mint most Ibrának,sötöbö,sötöbö...
Az oké,de attól még nem BARCÁS edzést kapott ő sem,nem? :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2009.09.01. 17:33:20

Azért neki jóval könnyebb volt....ismerte a bajnokságot,nem voplt akkora teher a vállán,mint most Ibrának,sötöbö,sötöbö...
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.09.01. 17:31:41

Hunfranco írta: Eto'o azért tudott beilleszkedni hamar, mert ő Barcás edzésben részesült, ami nagyon komoly "képzés".
És hol kapott BARCA képzést?A reálban v a Mallorcában? :lol: Csak mert ő is úgy jött anno,mint Z.,nem?Kinéztük,megvettük,alkalmazkodott,tarolt!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.09.01. 17:28:21

Eddig is és ezután is bizakodó leszek Ibra játékával kapcsolatban, de egy valami kiszúrja a szememet. Esetek 90%-ban iszonyat rosszul helyezkedik, egyszerűen nem lehet megjátszani nem tudja kivenni a részét a passzjátékból. Vagy mindig lesen áll vagy a védők gyűrűjében veszik el mindig arra vár hogy kiugrassák a védőfalból. Sokkal többet kéne visszalépni és beszállni a passzolgatásba adott esetben rávezetni a labdát a védőre stb... nem csak a kiugratást várni 90percig. Nagyon nagyon keveset van játékban szerintem egész meccsen 10 szer nem kap összesen labdát. Egész egyszerűen a helyezkedésével kiveszi magát a játékunkból és súlytalanná válik.
Továbbra is bízom benne és drukkolok neki. De azt be kell látni, hogy ez így nem vezet eredményre változtatni kell a játékában. Az nem megoldás hogy tényleg egész meccsen 10szer ér labdához.
Na lényegében ennyi. Hajrá Ibra! Tessék hátrébb lépni!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.09.01. 16:50:31

Szvsz ez a gól sokat jelenthet neki. A gólja után már sokkal gördülékenyebb volt, és az az Ibrás vigyor is ottvolt már :D :wink: Én bízok benne. Már nincs az benne, h megkéne lőni az 1.-t. De azt se feldjük, h naon nagyok vele az elvárások. Eto'o minden évében elért szinte 24-25 gólt(kivéve 1 évet, mert sérült volt)+a svéd lett a Barca legdrágább igazolása is..ezek mellett nehéz még felszabadultan játszani+még nincs is 100%-os állapotában, szal aki fikázta őt az utóbbi pár napban, az gondolja át ezeket :wink:
Avatar
McLarenF1
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009.05.08. 18:35:40

2009.09.01. 16:49:43

Nem is volt az igazi gól. Inkább csak fejen találta a labda.:) Gyenge a srác.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.09.01. 16:47:22

Örülök a góljának, talán beindul. De ettől még körülményes, nehézkes és ritmustalan volt.
Egy gól, és más semmi.
Kép
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2009.09.01. 16:40:49

balazsfoci írta:
Monti írta:Ha kiveszed a legnagyobb kiralyt barhonnan es berakod egy teljesen mas helyre akkor az kezdetekben nyulambulam lesz,remelem minnel hamarabb belerazodik es sztem ez a gol sokat segitett neki.

A nyulambulam alatt azt érted h elfelejt passzolni? Mert én magamból kiindulva ha egy új társasággal focizok akkor nem a játékom lesz visszafogottabb, hanem csak a számat fogom be kicsit jobban, mint a régi haverok között. De a dolgom ugyanúgy csinálom tovább és nem sz@rom össsze magam az új közegtől.
akkor talán téged kellett volna leigazolni :D

márpedig szerintem passzol, volt olyan, hogy önző volt, de volt olyan is, mint pl tegnap, amikor Xavi ívelését tovább próbálta passzolni,ahelyett hogy lőtt volna
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.09.01. 16:36:58

Monti írta:Ha kiveszed a legnagyobb kiralyt barhonnan es berakod egy teljesen mas helyre akkor az kezdetekben nyulambulam lesz,remelem minnel hamarabb belerazodik es sztem ez a gol sokat segitett neki.

A nyulambulam alatt azt érted h elfelejt passzolni? Mert én magamból kiindulva ha egy új társasággal focizok akkor nem a játékom lesz visszafogottabb, hanem csak a számat fogom be kicsit jobban, mint a régi haverok között. De a dolgom ugyanúgy csinálom tovább és nem sz@rom össsze magam az új közegtől.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.01. 16:34:29

Ki hallott arról az esetről, hogy Ibra fellökte Henryt? Nem tudom mi volt, tehát erről nem nyilatkozom egyenlőre. A másik, hogy mi volt a Xavi-ra mutogatós?
Túl sok a rémhírből, lehet kicsit elgondolkozhatna magán. :roll:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.09.01. 16:32:20

Hunfranco írta:
balazsfoci írta: Ibrahimovicnak önbizalomerősítés kell? Na ne nevettess. Egy ekkora egóval rendelkező játékosnak aki tudja h az edzője ergó végtelen türelemmel van iránta(remélem Pep nem zúgott bele :) viccelek)nem gondolnám hogy önbizalomhiánya lenne. Inkább kezd kitűnni az h talán nem a játékrendszerünkbe való. Sajnos még mindig érthetetlen számomra h egy Eto'o-t minek kellett elküldeni. Az Interben szinte ugyanúgy folytatja ahogy nálunk abbahagyta. Érdekes neki nem nagyon kell idő a beilleszkedéshez. Nem vázizomzatról kell itt beszélni meg anatómiai elemzést végezni... Szvsz.
Beilleszkedés kell a játékrendszerbe, nem önbizalomerősítés... Egyáltalán nem kezd ktűnni, hogy nem illik ide, sőt! Volt egy nagyon gyalázatos meccse a Donyeck ellen, de akor a csapat nagy része gyengén szerepelt. Az ezt megelőző meccseken, a Gamperen mint első meccsén annyira nem volt rossz, a spanyol szuperkupa meccsen kifejezetten jó volt. A tegnapi bajnokin pedig gólt szerzett, nem hiszem, hogy ebből azt lehetne levonni, hogy nem való közénk. Adjunk neki időt, meccseket, és nem fogunk csaladkozni.
Eto'o azért tudott beilleszkedni hamar, mert ő Barcás edzésben részesült, ami nagyon komoly "képzés".
Hasonlat: ha először biciklizel nem biztos, hogy tudsz mad rögtön utána motorozni, de ha motorozni tanulsz meg először, akkkor nagy valószínűséggel a bicajozás is menni fog utána. (bicaj=inter, motor= Barca)
Lehet láma a hasonlat, más nem jutott eszembe. Nehéz beilleszkedni a Barcába, mivel a játékrendszerünk egyedi.--> "több mint egy klub"
Hát nem tudom ki hogy van vele de én egyből tudtam bicajozás után motoron is menni :wink: De vágom a hasonlat értelmezését. Én azonban úgy látom, hogy van aki abban a játékrendszerben próbálkozik játszani mint mi, de a Barca átütő ereje teszi a játékrendszert olyanná amilyen. Inkább ez az erő teszi többé a csapatot, mint egy klubot. És sztem egy "ekkora" játékostól, mint Ibrahimovic, joggal elvárható ne csak egy egyből visszatett passzt adjon Messinek, és ezzel tűnjön ki a játéka. Tudom voltak még szép megmozdulásai de ez édeskevés még mindig. De Pep szavai a döntőek. azok szerint meg a türelem végtelen. Csak ott egy Bojan meg egy Pedro ezt se felejtsük el.
Hunfranco
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.12. 15:49:55
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.09.01. 16:04:52

balazsfoci írta: Ibrahimovicnak önbizalomerősítés kell? Na ne nevettess. Egy ekkora egóval rendelkező játékosnak aki tudja h az edzője ergó végtelen türelemmel van iránta(remélem Pep nem zúgott bele :) viccelek)nem gondolnám hogy önbizalomhiánya lenne. Inkább kezd kitűnni az h talán nem a játékrendszerünkbe való. Sajnos még mindig érthetetlen számomra h egy Eto'o-t minek kellett elküldeni. Az Interben szinte ugyanúgy folytatja ahogy nálunk abbahagyta. Érdekes neki nem nagyon kell idő a beilleszkedéshez. Nem vázizomzatról kell itt beszélni meg anatómiai elemzést végezni... Szvsz.
Beilleszkedés kell a játékrendszerbe, nem önbizalomerősítés... Egyáltalán nem kezd ktűnni, hogy nem illik ide, sőt! Volt egy nagyon gyalázatos meccse a Donyeck ellen, de akor a csapat nagy része gyengén szerepelt. Az ezt megelőző meccseken, a Gamperen mint első meccsén annyira nem volt rossz, a spanyol szuperkupa meccsen kifejezetten jó volt. A tegnapi bajnokin pedig gólt szerzett, nem hiszem, hogy ebből azt lehetne levonni, hogy nem való közénk. Adjunk neki időt, meccseket, és nem fogunk csaladkozni.
Eto'o azért tudott beilleszkedni hamar, mert ő Barcás edzésben részesült, ami nagyon komoly "képzés".
Hasonlat: ha először biciklizel nem biztos, hogy tudsz mad rögtön utána motorozni, de ha motorozni tanulsz meg először, akkkor nagy valószínűséggel a bicajozás is menni fog utána. (bicaj=inter, motor= Barca)
Lehet láma a hasonlat, más nem jutott eszembe. Nehéz beilleszkedni a Barcába, mivel a játékrendszerünk egyedi.--> "több mint egy klub"
Avatar
Nyitike8
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009.07.24. 21:57:54

2009.09.01. 15:58:07

Sziasztok!
Én ehezz csak annyit tok fűzni nekem néhol tetszett néhol nem ibra játéka de szerintem küzd és akkor hiszen a prémiumokat nem kapja ölbe ha semmit nem tesz ez az egyik oka is lehet meg egy ilyen játékos szerintem nem csak a pénz miatt játszik és még az egojára kitérve amikor bemutatkozott a barcába semmi olyan nagy képű válasz semmi alázatos minden kommentátornak interjút adott sztem jó ember

Ui: De ugye van egy bölcs mondás : mindenkinek a maga igaza igaz!:)
"When I get sad I stop being sad and be AWESOME instead. True story!: )"
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.01. 15:55:59

Örülök hogy be tudott találni, ez nagyon fontos volt, levehet egy pár kiló terhet róla, hogy megvan az első.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2009.09.01. 16:16:58-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.01. 15:45:00

balazsfoci írta:
senkialfonz40 írta:
Azt gondolom a két játékos mozgáskoordinációja, vázizomzata, súlya nem ugyanaz, és Eto'o kezdősebessége szinte páratlan a világon. A letámadásban látványban nagy a különbség a két játékos között, de szerintem Ibra meccsről-meccsre fejlődik, nem látok akkora akarati problémát, amit Te említettél. Esetleg erőnlétit, de az meg megérkezik pár meccs múlva. Szerintem csak egy vagy két önbizalomerősítő gólra van szüksége! :D
Ibrahimovicnak önbizalomerősítés kell? Na ne nevettess. Egy ekkora egóval rendelkező játékosnak aki tudja h az edzője ergó végtelen türelemmel van iránta(remélem Pep nem zúgott bele :) viccelek)nem gondolnám hogy önbizalomhiánya lenne. Inkább kezd kitűnni az h talán nem a játékrendszerünkbe való. Sajnos még mindig érthetetlen számomra h egy Eto'o-t minek kellett elküldeni. Az Interben szinte ugyanúgy folytatja ahogy nálunk abbahagyta. Érdekes neki nem nagyon kell idő a beilleszkedéshez. Nem vázizomzatról kell itt beszélni meg anatómiai elemzést végezni... Szvsz.
A véleményemet a Tiédtől függetlenül tartom, (szerintem az önbizalma egyenlőre nincs teljesen rendben) és az anatómiai elemzésemet is. :D
Nem lehet elvárni, hogy Eto'o szintjén száguldozzon! :(
A játékrendszerünkbe való beleillést pedig még korai kijelenteni, de természetesen nem akarlak meggyőzni, Neked ez a véleményed nekem pedig nem. Üdv 8)

Piramisra figyeljünk légyszíves!
B.
Monti
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2008.06.15. 17:56:12
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.01. 15:44:44

[quote="balazsfociIbrahimovicnak önbizalomerősítés kell? Na ne nevettess. Egy ekkora egóval rendelkező játékosnak aki tudja h az edzője ergó végtelen türelemmel van iránta(remélem Pep nem zúgott bele :) viccelek)nem gondolnám hogy önbizalomhiánya lenne. .[/quote]

Igen eleg nagy egoja van,de attol eg siman lehet onbizalomhianya.Mar miert ne lehetne??
Ebbol is csa az latszik hogy ember waze :D

Ha kiveszed a legnagyobb kiralyt barhonnan es berakod egy teljesen mas helyre akkor az kezdetekben nyulambulam lesz,remelem minnel hamarabb belerazodik es sztem ez a gol sokat segitett neki.
Barca,Barca,Baaarca!

Ibra-Messi-Henry-Xavi-Ini jujujuuuu!!!
Avatar
ZsottaFCB
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2007.12.26. 19:22:58
Tartózkodási hely: Pest megye

2009.09.01. 15:39:38

Miután befejelte a gólját, aktívabb lett
Drum and Bass makes my heart beat...

Barcelona! Mindenek felett!

Köszönöm,Köszönöm hogy Culénak születtem!
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2009.09.01. 15:26:11

Érdekes..nekem az kezd egyre jobban kitűnni,hogy kezd beilleszkedni....na meg az,hogy a fórum tele van idiótákkal,akik csak arra várnak,hogy belerúghassanak ibrába
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.09.01. 15:21:01

senkialfonz40 írta:
Ilúvatar írta:Nem a kedvencem a Zlatan, de igazán örülök az első góljára. Ezzel talán felszabadultnak érzi magát, s beindul nála az a bizonyos gólhenger ;)

De a küzdeni való akarásával abszolút módon nem vagyok megelégedve. Messze, de nagyon messze alul marad a Samuétól. Emiatt vagyok kicsit ideges.
Azt gondolom a két játékos mozgáskoordinációja, vázizomzata, súlya nem ugyanaz, és Eto'o kezdősebessége szinte páratlan a világon. A letámadásban látványban nagy a különbség a két játékos között, de szerintem Ibra meccsről-meccsre fejlődik, nem látok akkora akarati problémát, amit Te említettél. Esetleg erőnlétit, de az meg megérkezik pár meccs múlva. Szerintem csak egy vagy két önbizalomerősítő gólra van szüksége! :D
Ibrahimovicnak önbizalomerősítés kell? Na ne nevettess. Egy ekkora egóval rendelkező játékosnak aki tudja h az edzője ergó végtelen türelemmel van iránta(remélem Pep nem zúgott bele :) viccelek)nem gondolnám hogy önbizalomhiánya lenne. Inkább kezd kitűnni az h talán nem a játékrendszerünkbe való. Sajnos még mindig érthetetlen számomra h egy Eto'o-t minek kellett elküldeni. Az Interben szinte ugyanúgy folytatja ahogy nálunk abbahagyta. Érdekes neki nem nagyon kell idő a beilleszkedéshez. Nem vázizomzatról kell itt beszélni meg anatómiai elemzést végezni... Szvsz.
Hunfranco
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.12. 15:49:55
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.09.01. 15:13:38

Talma írta:MQuC: Reméljük.:) Azt bánom, hogy a Xavi adta passzt tovább akarta adni, nem pedig maga befejezni.:) Még nagyobb lökést adott volna neki szerintem.
Bizony. Az hatalmas lökést adott volna neki. azt a helyzetet neki ujjgyakorlat lett volna belőni. Önzetlen akart lenni, nem jött össze.
Én az eddig látottak alapján nagyon bizakodó vagyok, ha beilleszkedik, akkor ontani fogja a gólokat, hatalmas megoldásokat láthatunk majd tőle.
Igazából a bírálatok alaptalanok felé nézve, hiszen ő már valamit letett az asztalra. Elismert csatár, hagyjunk neki időt, azért egy Barcába beilleszkedni nem kis idő. --> ez is mutatja, hogy több vagyunk mint egy klub.
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2009.09.01. 15:06:15

MQuC: Reméljük.:) Azt bánom, hogy a Xavi adta passzt tovább akarta adni, nem pedig maga befejezni.:) Még nagyobb lökést adott volna neki szerintem.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.01. 14:41:38

Grat a fejeshez. Szép gól volt. Remélhetően ez megdobja a szekerét és nagy termelésbe kezd. Kicsit önző volt eddig, ezt vagy el kéne hagynia, vagy jobban cselezni 8) , és akkor nincs gond, ha azokból is gólt lő
Kép
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.01. 13:24:21

krokodil22 írta:
tudomka958 írta:a mai támadójátékunkban valószinű nem volt egy öröm középcsatárt játszani amikor félidőnként egy labda jut be középre...
de ibrának abban a pozicióban kellett játszani!
valószínű,ha azt mondják neki:játssz ott ahol szeretnél-visszahúzódik egy kicsit és már előbb rúg gólt!
kell messi ,ini ,henry és akkor van támadójátékunk...

Nem volt igazi támadójátékunk. Ibra góljának örültem. Bele fog jönni és be is fog illeszkedni.
Úgy látom majd mindegyik csapat a Chelsea játékát próbálja meg, mert más orvosság nincsen! :D
Nem hittem el, hogy a tegnapi meccsen, 2:0 égés után akkor is visszaállok 11 emberrel, mert csak ez lehet az üdvözítő. :D
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.09.01. 13:17:20

Ügyes gólt fejelt tegnap, gratulálok neki! Kellett már. Remélem ez helyrebillenti az "egóját"! Egyébként a gólja előtt nem nagyon játszott jól, de szerintem kicsit az elvárások is nagyok felé, szóval inkább úgy mondanám az elvárások alatt játszott. Viszont a gólja után rögtön lőhetett volna még vagy 2-t, de egyiket rosszul tette le azthiszem Keitának, a másikat pedig Pedro puskázta el.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.01. 13:16:15

Ilúvatar írta:Nem a kedvencem a Zlatan, de igazán örülök az első góljára. Ezzel talán felszabadultnak érzi magát, s beindul nála az a bizonyos gólhenger ;)

De a küzdeni való akarásával abszolút módon nem vagyok megelégedve. Messze, de nagyon messze alul marad a Samuétól. Emiatt vagyok kicsit ideges.
Azt gondolom a két játékos mozgáskoordinációja, vázizomzata, súlya nem ugyanaz, és Eto'o kezdősebessége szinte páratlan a világon. A letámadásban látványban nagy a különbség a két játékos között, de szerintem Ibra meccsről-meccsre fejlődik, nem látok akkora akarati problémát, amit Te említettél. Esetleg erőnlétit, de az meg megérkezik pár meccs múlva. Szerintem csak egy vagy két önbizalomerősítő gólra van szüksége! :D
Lezárt