Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Getti
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.11.30. 13:26:34

2009.12.13. 00:48:00

Varatrix írta:
Getti írta:Rivaldo11 szerintem Lass a világ legjobb szűrője már így 20 év körül:)
Szerintem Torgelle a legjobb csatár.
Ebben egyetértünk, Sanyi bárhol megállná a helyét :D
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2009.12.13. 00:47:55

Budo írta:JanPieterzoon: erről van szó :wink: én is a normális rivalizálást támogatom, mint a gyűlölködést.
Örülök neki. Csak az a baj, hogy a többség nem így gondolkodik.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.12.13. 00:47:01

kezd eldurvulni a helyzet...az a baj, h a madridisták többsége (tisztelet a kivételnek!) akkor jön ide, ha van vmin csámcsogni...
az ilyen bírói ítéleteket úgy várják, mint a szaharában az esőt...sajnos nagyon kevés van abból is, így azt be kell osztani az ínséges időkre( az ő esetükben ez azt jelenti, h mindig ugyanazzal jönnek...
(továbbra is azt mondom, h Krisztiántól kisstílű dolog volt felhozni a Chelsea elleni meccset...a magyarázkodása meg szvsz eső után köpönyeg)
ma jobb produkciót nyújtottak nálunk, de ehhez kellett a Valencia bekakilós focija is.

továbbra is feleslegesnek tartom a madridista hittérítői próbálkozásokat...
odaát Varatrix-et és sasi1-et úgy leoltotta az általatok mélyen tisztelt r.m.c.f, h rossz volt látni... és aki normálisan nyilvánított véleményt, azt szintén kiközösítettétek...(Casillas0101 asszem<== rá azt írtátok, h Barca-drukker, csak mert próbált objektív lenni)

a lényeg, h kár provokálni akár egyik, akár másik oldalt... azonban szvsz kevesebb Barcafan jár a madridistára provokálni, mint fordítva...peace!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.12.13. 00:46:14

Getti írta:Rivaldo11 szerintem Lass a világ legjobb szűrője már így 20 év körül:)
Szerintem Torgelle a legjobb csatár.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
flzoli
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.03.12. 17:15:28
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.13. 00:45:43

Rivaldo11 írta: Hm. Igazából írhatnék erre sokmindent, de az előttem szóló Varatrix már lelőtte a poént. A lényeg: Előbb gondolkodjunk, majd azt követően írjunk. Akkor tán nem sikerül ennyire nevetséges hszt-t gyártani.
A futballban a teljesítményt nem lehet így mérni, minden meccs más. A lényeg, hogy titeket azért vertünk.
Hát barátom te tényleg egy kicsit meg vagy zakkanva, ha ma éppen a Valencia ellen játszottunk, akkor szerinted mért ne lehetne összehasonlítani akár a Valencia-Barca meccsel néhány hétről ezelőttről????
Tény, hogy nem az igazi a játékunk még, és hogy kikaptunk az El Classico-n (Bár teszem hozzá nem voltunk annyira nyomorultak, mint azt sokan beállítják), de azért mégis csak 2 ponttal vezettek előttünk a vesztett pontok tekintetében, ami tekintve a nehézségeink szerintem nem rossz eredmény a részünkről a világ jelenlegi legjobb csapata ellen......
A világválságra való tekintettel az energiaköltégek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoljuk a fényt az alagút végén...

_/ Viva la REAL /_
Getti
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.11.30. 13:26:34

2009.12.13. 00:45:06

Varatrix írta:
Getti írta:Másutt?
Miért? Van valami szabályzat, hogy reálos nem írhat ide?
Ha van, nem fogunk többet, ez a Ti felségterületek.
De azért azt megállapíthatjuk, hogy nálatok sem tobzódnak az olyan fórumok mint Barca vs Valencia vagy Barca vs Racing

Ha pedig reál is érintett, akkor miért ne foglalhatnánk állást? De mondom, ha tilos, nem fogunk itt irkálni.
Úúú lebuktunk van két döntetlenünk!
Tiszta szégyen!
Inkább Hala Madrid.
Jaa, hogy ott két vereség van.
Az mindegy mert Galaktikus elnökünk galaktikus kölcsönnel, galaktikus nagy igazolást csap januárba is, és minden galaktikusan rendben lesz.
Egy naaagy boldog család.

Miért hoztok fel hülyeségeket példának?
Te most miről beszélsz?
Budo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:46:16

2009.12.13. 00:44:27

Fernando írta: annak a meccsnek az első félidejében is sok közötök volt a játékhoz.
60%-ot mutatva. nyilván tudták a játékosok h nyerni fognak ezért nem is akartak pörögni 100%-on.
Wáááh :lol: Ezt az ordító hülyeséget. Ne légy már vak. Mert volt CR-nek egy ziccere? :lol: Kb ennyi amit csináltatok abban a félidőben, mást nem. Igaz mi sem. Az egy középszar félidő volt mindkét csapattól, nektek csak az volt a nagyszám, hogy egyszinten játszottatok velünk?[/quote]
:D
most írtad le, hogy mi többet mutattunk, ha nem is sokkal, de mondjuk helyzetig jutottunk.
nem azt írtam h mi fantasztikusan játszottunk, hanem azt amit te is, h nem játszott jól a Barcelona :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Budo 2009.12.13. 00:45:47-kor.
Getti
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.11.30. 13:26:34

2009.12.13. 00:44:13

Rivaldo11 szerintem Lass a világ legjobb szűrője már így 20 év körül:)
Pedro10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.12.09. 11:19:31

2009.12.13. 00:42:39

"Ezek után ki a nevetséges?"

Te Rivaldo,bevagy durranva a Realra,látszik hogy erőlködsz hétről hétre hogy leszóld őket.Hiteltelen vagy és túljátszod.De nekem mindegy.A Te véleményed,ha neked ez a jó,akkor nyomjad.Bajom nem lesz belőle.Te meg ettől elégülsz ki.Az is szempont.
Azáldójátnéki.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.12.13. 00:41:55

Getti írta:Másutt?
Miért? Van valami szabályzat, hogy reálos nem írhat ide?
Ha van, nem fogunk többet, ez a Ti felségterületek.
De azért azt megállapíthatjuk, hogy nálatok sem tobzódnak az olyan fórumok mint Barca vs Valencia vagy Barca vs Racing

Ha pedig reál is érintett, akkor miért ne foglalhatnánk állást? De mondom, ha tilos, nem fogunk itt irkálni.
Úúú lebuktunk van két döntetlenünk!
Tiszta szégyen!
Inkább Hala Madrid.
Jaa, hogy ott két vereség van.
Az mindegy mert Galaktikus elnökünk galaktikus kölcsönnel, galaktikus nagy igazolást csap januárba is, és minden galaktikusan rendben lesz.
Egy naaagy boldog család.

Miért hoztok fel hülyeségeket példának?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2009.12.13. 00:43:09-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.12.13. 00:41:35

Rivaldo11 írta:Nekem nem kell görcsölnöm hogy negatívkodhassak. Elég ha megnézem hogyan játszotok. Neked meg nem felesleges reagálnod, mert a mondandód kb 2 forintot nem ér.
A pepés részhez: Pepe jó példája annak, ami a madridistákat jellemzi. Alighogy odakerül valaki, rögtön posztjánaviláglegjobbja' lesz. De nem is ez számít. Inkább az, hogy ne barcelonairól mondjuk, hogy a legjobb. Dani Alves ellen lehet Maicont hozni, Messi ellen ronaldot. Pepe a világ legjobbja-de ezt már tudtuk, Lass a világ legjobbja lesz, Benzema detto, Ramos középhátvédként az egyik legjobb ( pepe után szoros 2.), Kaká szintén a legjobb játékmester.
Eeket nem a kisújjamból [auto_cenzúra], ezeket komolyan gondolják. :lol:
Ezek után ki a nevetséges?
Szerk: Természetesen annak ellenére, hogy Pepéről mit gondolok, gyors gyógyulást kívánok Neki.

ennyi... és mindig ez megy... akármit mondasz.. de ők az intelligens jóllátó emberek...
Budo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:46:16

2009.12.13. 00:41:07

JanPieterzoon: erről van szó :wink: én is a normális rivalizálást támogatom, mint a gyűlölködést.
Persze az is lehet, hogy Rivaldo11 vér katalán és az egész családját meghurcolta Franco rendszere, azért utál mindent és mindenkit, ami/aki a Real Madridhoz kapcsolódik.
Getti
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.11.30. 13:26:34

2009.12.13. 00:37:55

Varatrix írta:
Raul#7 írta:Mondja ezt egy olyan valaki, aki folyamatosan hányadékozza, szarozza, tucatjátékosozza az ellenfelet, Pepe különböző jelzőiről amivel illetni szoktad nem is beszélek akkor. Hidd el senki nem látja parádénak a játékot, de nem csak mákkal nyerjük a meccseinket, ahogy azt te hétről-hétre beállítod. Egyszerűen bizakodunk, mert a mutatott játék és az eredmények erre adnak okot.
Bizakodjatok.
Csak másutt.
Az ilyen pillanatokba ne járjunk át a másik fórumra.
Szerintem tegye el magát mindenki, mert ez már sok ami itt megy.
Jó éjcakát minden kedves szurkolónak.
Másutt?
Miért? Van valami szabályzat, hogy reálos nem írhat ide?
Ha van, nem fogunk többet, ez a Ti felségterületek.
De azért azt megállapíthatjuk, hogy nálatok sem tobzódnak az olyan fórumok mint Barca vs Valencia vagy Barca vs Racing

Ha pedig reál is érintett, akkor miért ne foglalhatnánk állást? De mondom, ha tilos, nem fogunk itt irkálni.
flzoli
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.03.12. 17:15:28
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.13. 00:37:36

kennyke04 írta:
chrissjr írta:Valamit tisztázzunk:

A madridista.hu a legtöbb esetben beszámol a Real Madrid aktuális ellenfeleinek az eredményeiről.
A tizenegyes pedig jogtalan volt.
Nem értem mi a probléma.
Rendben, hogy legtöbb esetben beszámol, de akkor ha 6:0ra nyerünk, nincs odaírva, hogy szemkápráztató, szórakoztató játékkal csodás gólokat szerezve, akkor ha 3évente csak egy bizton jogtalan tizivel nyerünket se kéne, csak az eredményt közölni. persze mindenkinek szíve joga azt írni amit és ahogy esik, csak tényleg nem a legszerencsésebb jobban felfújni a dolgokat, mert még több acsalkodás lesz...
Tizi valóban jogtalan volt, de Xavi se reklamált egyáltalán reflexből teszi egy játékos ilyenkor a kezét, a bíró meghát benézte(amúgy is érdekesen fújt, sárgákat se egyformán osztogatta)...
Azért mégis csak egy ellenfél szurker oldaláról beszélsz, ahol hadd legyen megengedett egy kis finnyáskodás, vagy szúrka piszka a nagy rivális ellennek. Ráadásul nem is az szerepelt a gyorshírek között, hogy érdemtelenül nyert volna-e a Barca, hanem, hogy tárgyilagosan ezzel a "büntetővel" nyertétek meg a meccset. Egy kicsit túl van reagálva a dolog szerintem....
A világválságra való tekintettel az energiaköltégek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoljuk a fényt az alagút végén...

_/ Viva la REAL /_
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8699
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.13. 00:36:57

Budo írta:
Rivaldo11 írta:Igen. És hogy bezárjuk a kört, említsük meg, hogy kb. 60%-ot mutatva megvertünk titeket.
Az uccsó fél órában egymástól kérdezgették a játékosaitok ,hogy merre lehet a labda.
annak a meccsnek az első félidejében is sok közötök volt a játékhoz.
60%-ot mutatva. nyilván tudták a játékosok h nyerni fognak ezért nem is akartak pörögni 100%-on.
Wáááh :lol: Ezt az ordító hülyeséget. Ne légy már vak. Mert volt CR-nek egy ziccere? :lol: Kb ennyi amit csináltatok abban a félidőben, mást nem. Igaz mi sem. Az egy középszar félidő volt mindkét csapattól, nektek csak az volt a nagyszám, hogy egyszinten játszottatok velünk?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.13. 00:36:41

Pedro10 írta:Rivaldo11. Minek irsz egyáltalán?
Még a saját szurkolóid sem hiszik el a zagyvaságaidat.Felesleges,mert magad járatod le.Látszik hogy görcsölsz,erőlködsz hogy negatívkodhass.Minden meccs után ezt csinálod,senki sem vesz komolyan így.
Nekem nem kell görcsölnöm hogy negatívkodhassak. Elég ha megnézem hogyan játszotok. Neked meg nem felesleges reagálnod, mert a mondandód kb 2 forintot nem ér.
A pepés részhez: Pepe jó példája annak, ami a madridistákat jellemzi. Alighogy odakerül valaki, rögtön posztjánaviláglegjobbja' lesz. De nem is ez számít. Inkább az, hogy ne barcelonairól mondjuk, hogy a legjobb. Dani Alves ellen lehet Maicont hozni, Messi ellen ronaldot. Pepe a világ legjobbja-de ezt már tudtuk, Lass a világ legjobbja lesz, Benzema detto, Ramos középhátvédként az egyik legjobb ( pepe után szoros 2.), Kaká szintén a legjobb játékmester.
Eeket nem a kisújjamból [auto_cenzúra], ezeket komolyan gondolják. :lol:
Ezek után ki a nevetséges?
Szerk: Természetesen annak ellenére, hogy Pepéről mit gondolok, gyors gyógyulást kívánok Neki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2009.12.13. 00:39:14-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2009.12.13. 00:34:59

Getti írta:No egy szó mint száz, jó meccs volt.

Amit viszont sajnálok, hogy egyre élesedik a szurkolótáborok közötti ellentét. A reálosok már gyakorlatilag antibarcások, a barcások antireálosok.

Kár.

Én pl. szeretem a Valenciát is meg a Reált is és jó volt látni egy izgi meccset.

Barcát is elismerem, sőt azt szeretném, ha a spanyol bajnokság lenne a legerősebb. Tavaly is és az idén is a Real mellett a spanyol csapatoknak fogok szurkolni a BL-ben (beleértve a Barcat is).
És azt meg csak remélni tudom, hogy a VB alatt valamilyen módon egyesíteni lehet a két tábort (legalábbis a többséget) a spanyolok mellett.
Persze lehet, hogy ez túl demagóg.
=D>

Óriási tisztelet, több ilyen ember kéne, akkor talán mindenkinek jobb lenne. Én a Barcának szurkolok, és mivel a Madrid a legnagyobb rivális, ezért a bajnokságban örülök neki, ha kikapnak, illetve a BL-ben sem ők a kedvenceim, de ha véletlenül ők játszanák a BL döntőt a Chelsea ellen, akkor biztosan nekik szurkolok, vagy ugyanúgy a Sevillának, stb (inkább spanyol csapat nyerjen, mint a MU vagy a Chelsea). És ami a legfontosabb, hogy tiszteletben tartom őket, mert riválisok. Nem is értem, hogy írhatnak egyesek ilyent:
Rivaldo11 írta:ahogy ti is parádénak látjátok azt a hánydékot, amit hétről hétre előadtok.
:oops: ](*,) Persze nem nagyon számít, hogy mit írok, mert Rivaldo11 régebbi róka itt, mint én, meg amúgy is mindig lesznek gyűlölködések, de talán jobb lenne, ha valami változna. Vagy csak egy másik fórum sajátossága lenne...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.12.13. 00:33:22

Raul#7 írta:Mondja ezt egy olyan valaki, aki folyamatosan hányadékozza, szarozza, tucatjátékosozza az ellenfelet, Pepe különböző jelzőiről amivel illetni szoktad nem is beszélek akkor. Hidd el senki nem látja parádénak a játékot, de nem csak mákkal nyerjük a meccseinket, ahogy azt te hétről-hétre beállítod. Egyszerűen bizakodunk, mert a mutatott játék és az eredmények erre adnak okot.
Bizakodjatok.
Csak másutt.
Az ilyen pillanatokba ne járjunk át a másik fórumra.
Szerintem tegye el magát mindenki, mert ez már sok ami itt megy.
Jó éjcakát minden kedves szurkolónak.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.12.13. 00:31:05

chrissjr írta:Csak találomra beleolvasgattam a régebbi rövid hírek közé:


Erről ennyit.
Ebben az esetben, szeretnék elnézést kérni!! Ezek szerint valóban én nem vettem észre! Remélem, hogy a bocsánatkérésemmel le is zártam a témát!
persze ettől függetlenül tartom hogy az úri drukkereket(itt azokra célzok akik ezt hangoztatják..) rühellem!!

nah dobjuk a témát pls!!
titistyle: sorry!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.13. 00:31:02

flzoli írta:
Rivaldo11 írta:Így is lehet nyerni. Tucafutballistákkal, marcelokkal, higuainokkal, meg a semmirevaló kontrafutballal, ami most már egyértelműen a madrid sajátja. Ez a játék olyan volt, mint amivel tavasszal nyeregették a meccseiket.
Sebaj. A játékuk minden, csak nem meggyőző, bárki elkaphatja őket.
Nem azért szurkertársam, de nekem nem rémlik, hogy a Valencia ellen ti elvetemült jól játszottatok volna, sőt nagyjából punt ugyan úgy védekeztetek mint mi, és néhány gyengus kontrán kívűl nem tettetek le semmit az asztalra.Mi legalább lőttünk 3 gólt egy katlanban. Ha már pedig ekkora eszed van, mint amekkorát a hozzászólásod első sora vízionál, akkor inkább fishgáz..... :oops:
Hm. Igazából írhatnék erre sokmindent, de az előttem szóló Varatrix már lelőtte a poént. A lényeg: Előbb gondolkodjunk, majd azt követően írjunk. Akkor tán nem sikerül ennyire nevetséges hszt-t gyártani.
A futballban a teljesítményt nem lehet így mérni, minden meccs más. A lényeg, hogy titeket azért vertünk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.12.13. 00:29:42

chrissjr írta:Valamit tisztázzunk:

A madridista.hu a legtöbb esetben beszámol a Real Madrid aktuális ellenfeleinek az eredményeiről.
A tizenegyes pedig jogtalan volt.
Nem értem mi a probléma.
Rendben, hogy legtöbb esetben beszámol, de akkor ha 6:0ra nyerünk, nincs odaírva, hogy szemkápráztató, szórakoztató játékkal csodás gólokat szerezve, akkor ha 3évente csak egy bizton jogtalan tizivel nyerünket se kéne, csak az eredményt közölni. persze mindenkinek szíve joga azt írni amit és ahogy esik, csak tényleg nem a legszerencsésebb jobban felfújni a dolgokat, mert még több acsalkodás lesz...
Tizi valóban jogtalan volt, de Xavi se reklamált egyáltalán reflexből teszi egy játékos ilyenkor a kezét, a bíró meghát benézte(amúgy is érdekesen fújt, sárgákat se egyformán osztogatta)...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2009.12.13. 00:29:28

Rivaldo11 írta:Tökmindegy mivel nyerünk. Jogunk van jogtalan tizivel elért győzelemnek is örülni, mint ahogy ti is parádénak látjátok azt a hánydékot, amit hétről hétre előadtok.
A megalomániás brommal a nagyzolási mánia, meg a gőg is visszatért, de ez nem fog címekben kamatozni nálatok.
Újra rátok férne egy hatos.
Mondja ezt egy olyan valaki, aki folyamatosan hányadékozza, szarozza, tucatjátékosozza az ellenfelet, Pepe különböző jelzőiről amivel illetni szoktad nem is beszélek akkor. Hidd el senki nem látja parádénak a játékot, de nem csak mákkal nyerjük a meccseinket, ahogy azt te hétről-hétre beállítod. Egyszerűen bizakodunk, mert a mutatott játék és az eredmények erre adnak okot.
Getti
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.11.30. 13:26:34

2009.12.13. 00:29:22

chrissjr

nem lehet igazad...sőt, most ezért is utálni fognak téged...minket.
Pedro10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.12.09. 11:19:31

2009.12.13. 00:28:39

Rivaldo11. Minek irsz egyáltalán?
Még a saját szurkolóid sem hiszik el a zagyvaságaidat.Felesleges,mert magad járatod le.Látszik hogy görcsölsz,erőlködsz hogy negatívkodhass.Minden meccs után ezt csinálod,senki sem vesz komolyan így.
Azáldójátnéki.
Budo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:46:16

2009.12.13. 00:28:34

Rivaldo11 írta:Igen. És hogy bezárjuk a kört, említsük meg, hogy kb. 60%-ot mutatva megvertünk titeket.
Az uccsó fél órában egymástól kérdezgették a játékosaitok ,hogy merre lehet a labda.
annak a meccsnek az első félidejében is sok közötök volt a játékhoz.
60%-ot mutatva. nyilván tudták a játékosok h nyerni fognak ezért nem is akartak pörögni 100%-on.
Lezárt