Fabregas és Villa. Ez a kettős szerintem nagyon beleillene a Barca stílusába + velük sokkal több taktikai variációnk lenne.
Villa: kétségtelen, Torres mellett a legjobb spanyol csatár, már évek óta termeli a gólokat a PD-ban. Életveszélyes, a legkisebb helyzetből képes gólt lőni + az sem hátrány, hogy a spanyol válogatottból már ismeri pl. Xavit vagy Iniestát. Az ő leigazolásával valamilyen szinten beismernénk, hogy Ibra leigazolása baklövés volt.
Fabregas: ő nehezebb ügy

Az tény, hogy előbb-utóbb visszafog térni Barcelonába, csak az a kérdés, hogy mikor unja meg, hogy ő nem nyer semmit, míg a barátai halmozzák a trófeákat. De Wengert szinte az apjának tekinti + most jelentősen megemelték a fizetését. Szerintem annak nagyobb az esélye, hogy csak jövőre fog érkezni.
De ha mindketten érkeznének, akkor nálam ez lenne az alap kezdő: VV - Alves, Puyol, Piqué, Abidal - Xavi, Yaya/Busquets/új DM???, Fabregas - Messi, Ibra, Villa.
Igen, Fabregas a kezdőben, Iniesta a padon...