Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.19. 17:55:14

Cooltiszo írta:
S.Agüero írta:
Cooltiszo írta:Na, most néztem Ibráról egy videót
Belinkelnéd nekem légyszíves azt a videót?
Meg szeretném lesni. Előre is köszi! :)
http://www.youtube.com/watch?v=z4Wk3B1Vt18

Ezt néztem, kb 4. perctől vannak a főleg Barcás részek, de érdemes végignézni az egészet. Egyébként az előző hszem természetesen nem a videó ihlette, csak utána jutottam el oda, hogy akkor mi is a véleményem.
Gondoltam, hogy nem a videó miatt írtad le ezeket. :D
Köszi. :)
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.05.19. 17:51:56

S.Agüero írta:
Cooltiszo írta:Na, most néztem Ibráról egy videót
Belinkelnéd nekem légyszíves azt a videót?
Meg szeretném lesni. Előre is köszi! :)
http://www.youtube.com/watch?v=z4Wk3B1Vt18

Ezt néztem, kb 4. perctől vannak a főleg Barcás részek, de érdemes végignézni az egészet. Egyébként az előző hszem természetesen nem a videó ihlette, csak utána jutottam el oda, hogy akkor mi is a véleményem.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.19. 17:44:43

Cooltiszo írta:Na, most néztem Ibráról egy videót
Belinkelnéd nekem légyszíves azt a videót?
Meg szeretném lesni. Előre is köszi! :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.05.19. 17:29:06

Végülis Ronaldo játéka tényleg elbűvölő, ez tény. Ezt letagadni nem lehet.

Várom, hogy nyilatkozik-e valamit ő, hogy miként képzeli el a jövőjét.
"And my heart will leave you never."
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.05.19. 17:27:56

http://www.youtube.com/watch?v=VARqNzNZ ... re=related

Áh pedig miket tud ez a srác. Alig mutatta meg nekünk. Cselek , nagy lövések. Nem mert cselezni a szezonban, . Először nekem az Arsenal ellen 2 gólja volt olyan Ibrás. Főleg mikor fellőtte oda a rövidbe. Igazán megmutathatná jövőre hogy én ilyet is tudok. Meg most a barcás góljati, helyzeteit is ujranéztem. Remélem jövőre megmutatja.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.05.19. 17:26:58

messideco írta:Ilyet te hol halottál :lol: :lol:
Remélem Ibra marad [-o< [-o<
Ez tényleg így van, én is olvastam anno.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.05.19. 17:23:27

Ilyet te hol halottál :lol: :lol:
Remélem Ibra marad [-o< [-o<
"And my heart will leave you never."
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.05.19. 17:14:12

18Barca99 írta:http://www.youtube.com/watch?v=zrebiAuO8o0&NR=1

Milyen aranyosan kiröhögi Ronaldo-t :D:D
Ibra kedvenc játékosa Roni, szóval nem kiröhögi, hanem "kisgyermeki" csodálattal tekint R9-re. :wink:
madridista...
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.19. 17:07:37

http://www.youtube.com/watch?v=zrebiAuO8o0&NR=1

Milyen aranyosan kiröhögi Ronaldo-t :D:D
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.05.19. 15:50:46

Na, most néztem Ibráról egy videót, úgyhogy leírom a vele kapcsolatos megjegyzéseimet.

Az idei szezonja nem volt szörnyű. Nem volt jó se, de a szezon középső részén a csapatjátékban is jó volt, meccsről meccsre szállította a gólokat, látványos megmozdulásokat. Ibrában viszont még sokkal több van, erről meg vagyok győződve.

Miért is maradjon? Idén végig sérülések hátráltatták az előszezontól fogva, amikor kezdett belelendülni lesérült (lásd Arsenal meccs után). Nem volt fizikailag a toppon, márpedig egy ilyen testfelépítésű játékos másképp nem fog tudni megélni a spanyol bajnokságban, még Ronnie sem tudott nem 100% fizikális állapotban. Ibra sose volt olyan robbanékony, de nem is ennyire lomha, egy teljes nyári felkészüléssel szerintem jobb lenne.
A másik dolog, hogy itt van mellé Villa, ami neki egyértelműen jót tehet (feltéve,ha nem szorítja ki, de elég valószínű hogy Villa baltámadó lesz). Egyedül nem volt képes mélységet adni a csapatnak, viszont Villa képes rá, így Ibra kicsit szabadabban mozoghat, visszaléphet amikor Villa középre vált. Ibra nem egy Torghelle Sanyis ( :D ) center, ő eddigi csapataiban is sokszor lépett visszább, így született rengeteg átlövéses gólja, gyönyörű gólpassza.

Meg van az esély, hogy elmegy? Sajnos igen, de én ezt nem támogatom. Egy mód van arra, hogy ezt viszonylag tegyem, az pedig Torres lenne, aki (vissza lehet olvasni) már jópár éve a kedvenc csatárom és szívesen játszana nálunk. Viszont Torres ára 60+os, ami túl sok. Talán, talán úgy ha mondjunk Ibra+ 20, de a legegyszerűbb az lenne, ha Ibra maradna jövőre.
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2010.05.19. 15:32:22

Sanama írta:Gekkodan, még azt hozzá szeretném tenni,hogy ha Tevez elmegy a Cityből,akkor még 1faktor amit amellett szól,hogy Ibra esetleg távozhat.
A másik ott ugye Mancini.
A harmadik meg a Cselzi.

na majd kiderül
Majd meglátjuk, esély az van rá...kérdés, hogy Ibra mit akar...menni vagy maradni....Ha távozik és Rosell lesz az elnök, akkor egy nagy dobásunk még idén lesz, legalább is biztosan meg lesz próbálva: Fernando Torres.

Rosell többször lenyilatkozta különböző rádiókban, hogy szeretné őt idehozni és Torres is, hogy nem tesz jót az "egészségének" az angliai futball....Én örülnék ha jönne....nálam ma ő a világ legkomplettebb csatára....

Szerintem Ibrán múlik minden, kiváncsi vagyok, mikor fog nyilatkozni...és mit fog mondani....
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.19. 15:24:21

Gekkodan, még azt hozzá szeretném tenni,hogy ha Tevez elmegy a Cityből,akkor még 1faktor amit amellett szól,hogy Ibra esetleg távozhat.
A másik ott ugye Mancini.
A harmadik meg a Cselzi.

na majd kiderül
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.19. 15:22:17

Csakhogy Henry egy futógép, míg Ibrahimovics center. Nem ugyanaz a kettő. Henry a szélen is jól érzi magát, már a Monacóban is ezt játszotta Wenger alatt néha.
Kép
Kép
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.19. 15:19:24

Talán fura elképzelés, de ki lehetne próbálni az Ibra-Villa-Messi formációt. Ibra-nak szélen több helye lenne és technikás játékos is, tehát nem mondanám, h elveszett lenne azon a poszton. Henry-t is kiraktuk szélre pedig ő is egy klasszikus csatár volt és nem teljesített olyan rosszul! (kivéve ezt az idényt, de ezt most hagyjuk...)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.19. 15:09:32

Részben egyetértünk Gekkodan sokmindenben, de van amiben nem. Én nem marasztalom a svédet, már sokszor elmondtam miért. Henry-nál jól kijött az egy év felfutási idő, rittyentett is utána egy jó szezont. Viszont sokan elfejeltik, a franciának magánéleti problémái voltak, akkor vált el a feleségétől, amikor elhagyta az Arsenalt, a lányát sem láthatta eleget. Ez azért nagy érv, amiért első idényében gyenge volt. Ibrahimovicsról nem tudni semmit, milyen a lelke, de még Henry is hozott valami minimálisat, ami reményre adott okot. Ibrahimovicstól még ezt a minimumot sem láthattuk, esetleg az a 16 gól, de ez is csak statisztika. Az elvitathatatlan tény, hogy Bojan a szezon végén lemosta Zlatant, minden elmond arról, hogy kicsit Guardiola bizalma is megcsappant a svéd felé.

A klub átigazolási politikájával viszont teljes mértékben egyetértek veled. Tegnap vagy tegnapelőtt már megemlítettem, hogy a vezetőség már nem az első fekete pontját kapja. De nemcsak Txikin múlik minden igazolás. Guardiolával közösen hozzák meg a döntéseket az igazolásokkal kapcsolatban, ezért az elmúlt évek rossz igazolásai az ő sara is. Az, hogy 7 kupát nyertünk és világklasszis szinten teljesít a csapat, az csodálatra méltó, de tényleg vannak területek, ahol eléggé elszomorítóan zajlanak a dolgok.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.19. 15:08:08

gekkodan írta:...
Az Ibrás részével teljesen egyetértek. Egy évet még megérdemel.Főleg annak fényében,ahogy írtad "több,mint egy klub".

Viszont a Toure-s résszel vitatkoznék,egy hajszálnyit.
Figyelj,ha Toure megy Cesc jön,akkor Toure nem Fabregas miatt fog távozni. Hanem mert Pep elpocsékolta a klasszisát!
Fabregasnak semmi köze nincs Toure esetleges távozásához,ahhoz csakis Pep Guardiolanak van köze,aki ilyen 0 Keitakat és Busquetseket játszat.
Egyébként teljesen egyetértek ebben is.

Fabregas vissza fog jönni,mert nincs középpályás,Iniesta-Xavi tengely pedig ritka mint a fehér holló. (mármint ritkán lépnek együtt pályára mostanság).

Villa szerintem bal"szélsőnek" jött, Ibra lesz középen,Messi jobbon.
Összességében azt mondom,hogy Ibra kapjon még1 évet,mert megérdemli,ahogy mindenki aki itt van.Viszont ahogy írtad, én is lazán kinézem,hogy City/Chelsea ajánlatát elfogadják,és Rosell esetleg Torrest ide akarja hozni.
Remélem marad Ibra,de ha egy Torres jönne helyette,nem sírnék.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.05.19. 14:38:55

Én most egyszer elmondom mit gondolok. Sok érzés kavarog bennem, ezért is vártam pár napot, hogy nyugodtan tudjak hozzászólni.

Ibra megérdemel még egy évet. Ahogy Henry is megérdemelt. Tíz gól a lábában maradt nem vitatom, de ettől még Classicot nyert nekünk, fontos gólokat lőtt Londonban és fél vállra fektette nekünk az otthon rettegett Mallorcát, hogy csak néhány példát említsek. Nem egy világverő teljesítmény, de nem is egy olyan mutató, amire 1 év mulva azt kell rávágni, hogy ha jó ajánlatot kapsz, mehetsz Isten hírével. Legalább egy évet megérdemel. Emlékszem sokan kritizálták tavaly a megvételét, de Guardiola tisztán emlékszem, hogy mit válaszolt: ez az ő döntése, addig itt lesz, ameddig Ő is és nem hajlandó vitába szálni mindenkivel. Ezek után megérdemel még egy év bizalmat.

Több dolog van itt azonban. Nyílt titok volt, hogy tavaly Villa volt az elsőszámú célpont, aztán Ibra felé fordultunk. Most, hogy a svéd nem brillírozott és Villa mégis a miénk lett, joggal merül fel a kérdés, hogy ez mit vált ki a svédből? Hogy fog így 110%-on pörögni? Érdekes gondolat ez is. Ahogy az is érdekes, hogy Eto'o kapcsán is ezt játszotta a klub, még a szerződése lejárta előtt akart belőle pénzt csinálni, de megkérte az árát, kijelentette a csapat burkoltan, hogy nem kellesz öreg, de ha senki nem tesz le érted eleget, akkor tárt karokkal várunk, maradjál. Az a baj, hogy ezt megcsináltuk Eto'o-val, aki sokkal többet tett ezért a klubbért, mint Ibra. Ezek után simán elhiszem, hogy az átadólistás sztori igaz. Ahogy pláne elhiszem annak fényében, hogy a fiatal kis cerka gyerek miatt el fogunk pazarolni egy Yaya Tourét, akinek lehet szidni az ügynökét, de nyilván SOKADJÁRA nem nyilatkozik valaki ilyet, ha kamu lenne. Egyértelmű az elégedetlenség és egyértelmű, hogy a csontpartival tanusított bánásmód nem kielégítő, sőt sokaknak nem is tetszik, mert látjuk, mire képes a pályán.

Végül ezeknek fényében annyit tennék hozzá az egész ügyhöz, hogy már nagyon remélem, hogy a technikai irányítást végző Txiki Begruistan napjai itt meg vannak számlálva és a várhatóan utód Rosell elköszön tőle (bár nem ezt nyilatkozta, én sem gondolom komolyan, hogy mást mondanék főleg ha a szurkolók épp a nyálukat csurgatják Villára és Cescre). Nem most kezdődtek a találgatások arról, hogy Txiki Laportával együtt távozni fog.

Hiányolom a következetességet az igazolási politikában, euro 100 millió körül jár az összeg amit Hlebekért, Csigrinszkikért, Keirissonokért, Cáceresekért és társaikért fizettünk ki. Gyalázat. Néha hozunk egy Villát, egy ingyen elengedett, majd kilókért visszavárásolt Fabregast, vagy egy Ibrahimovicot majdnem 70 millióért, de az igazolási politika ettől még korántsem érdemel egyértelműen pozitív osztályzatot. Legalábbis nálam nem.

Ha tartjuk magunkat ahhoz, hogy több vagyunk, mint egy klub, számít az emberség, a közösség és egyebek, UNICEF és társai, akkor nem fogunk meghurcolni egy játékost, akit már egy meghurcolt helyére hoztunk. Ibra megérdemel egy évet és bizony kapja is meg.

Az utóbbi években minden örömöm és sikerek ellenére nagyon nagyon rossz szemmel és szomorúan néztem, amit néhány játékossal megcsinált a klub. Mert nem illeszkedik az arculatunkba. Ellentmondásos. És ezek után én már nem olvasom annyira egyértelműen pletykaszagúnak ezeket a híreket, túl sok ilyet olvastam már akár Eto'o akár Yaya kapcsán ahhoz, hogy fel se merüljön bennem az igazságtartama...

Sok dologban mutatunk példát, de az átigazolási politika egy olyan oldala a klubnak, ami néha homlok egyenest ellentmond a fényben pózoló elnökünk és embereinek PR-szövegének.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.05.19. 14:18:33

Azért ne temssük Zlatant. Ugyan a szezonjának a 2. fele igen gyengére sikerült, de a szezon első felében ő volt a legjobb játékosunk nemegyszer. Taktikailag nagyon fontos, hogy legyen egy erőcsatárunk és egy gyors, robbanékony csatárunk. Ezért is fontos, hogy van egy Ibra és egy Villa is a csapatban. Szerintem maradjon még egy évet. Sokszor örülni fogunk még, hogy egy Ibránk is van. Ez a megfelelő ajánlat esetén mehet dolog pedig úgyis marhaság. Érte a megfelelő ajánlat max az lenne, ha egy az egyben Fernando Torres árát leperkálják.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.19. 14:13:32

Riquelme10 írta:Én sem vagyok egy elvetemült Pep fan de az Eto'o dologban igaza volt mivel most az Interban van neki egy jó 12 gólja a bajnokságban és egy 16 gólos szezonja azért ez önmagáért beszél. A barcaba kiszolgálták meg gyors agilis de ő nem lenne világsztár ha nem játszott volna a Barcába.
Zlatan maradjon bár amit idén mutatott az fényévekre van a tudásától ha azt nyújtaná amit tud akkor le se kéne játszani a meccseket, mert vagy ő vagy Messi vagy Ini kicselez 3 embert csukott szemmel és néha Xavi is ad egy pár használható labdát akk csak 10-0 és go home.

mindenki a második szezonjára érik be a Barcába, főleg elől. (Henry)
Eto'o tavaly számolatlanul rúgta a gólokat, de nem baj, hogy elment, mert az Interben 16 gólt rúgott össz-vissza, úgyhogy sérült is volt, de Ibra el ne menjen, mert tavaly az abszolút védekező olasz bajnokságban 26 gólt rúgott, idén meg csak 16-ot egy Barcában....csak nekem tűnik ellentmondásosnak?
Kép
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.05.19. 14:00:35

Nem lehet valami jó érzés ha átadólistára tesz a csapatod. A City úgy is be fog jelentkezni érte. És nekik van is pénzük kifizetni.

Bár én remélem,hogy marad és megmutatja mit is tud. :wink:
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2010.05.19. 14:00:31

barcalaci84 írta:Azért az is feltünő volt hogy idén szerintem rengeteg beadásunk volt , de ezek elenyésző számban keresték Ibra fejét, ezt nem is nagyon értettem , talán ezzel akartuk meglepni az ellenfeleket :D
Alves a vége felé 1-2 kivételtől eltekintve képtelen volt normális beadásra. :D Interben azért eléggé megtalálták a társak, szerintem itt is csak idő kérdése.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.19. 13:56:12

Azért az is feltünő volt hogy idén szerintem rengeteg beadásunk volt , de ezek elenyésző számban keresték Ibra fejét, ezt nem is nagyon értettem , talán ezzel akartuk meglepni az ellenfeleket :D
Avatar
Riquelme10
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.05.18. 19:41:16

2010.05.19. 13:55:16

Én sem vagyok egy elvetemült Pep fan de az Eto'o dologban igaza volt mivel most az Interban van neki egy jó 12 gólja a bajnokságban és egy 16 gólos szezonja azért ez önmagáért beszél. A barcaba kiszolgálták meg gyors agilis de ő nem lenne világsztár ha nem játszott volna a Barcába.
Zlatan maradjon bár amit idén mutatott az fényévekre van a tudásától ha azt nyújtaná amit tud akkor le se kéne játszani a meccseket, mert vagy ő vagy Messi vagy Ini kicselez 3 embert csukott szemmel és néha Xavi is ad egy pár használható labdát akk csak 10-0 és go home.

mindenki a második szezonjára érik be a Barcába, főleg elől. (Henry)
"Ők nem a DreamTeam2, hanem a BestTeam(1)."

Csukás Róbert
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2010.05.19. 13:52:09

lui1698 írta:
senzu írta:Azért szögleteknél jól tud jönni 8)
Mert idén is rengeteg gólt szereztünk szögletből, meg beadásból.
Nekünk nem a beívelgetős foci a játékunk, úgyhogy jó lesz a törpe támadósor is.
Azért lehet nem tudnám a kezemen megszámolni, hányszor fejelte ő ki a labdát az ellenfél szögleténél.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.05.19. 13:48:39

senzu írta:Azért szögleteknél jól tud jönni 8)
Mert idén is rengeteg gólt szereztünk szögletből, meg beadásból.
Nekünk nem a beívelgetős foci a játékunk, úgyhogy jó lesz a törpe támadósor is.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Lezárt