Yaya Touré

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.05.23. 11:46:38

Még mindig nem tudom felfogni, hogy eladjuk. Az már csak 'hab a tortán', hogy 25 millióért... Kb. dupláját éri, vicces. Tipikus Barca átigazoláspolitika.

Egyébként ha elmegy, 100%-ra veszem, hogy Fabregas jönni fog.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.05.23. 11:45:15

Barca_10 írta:Sajnos egyet kell értenem Szelukkal:a Barca majd meglátja mit veszít Touréval.Ostobaság lenne elengedni és beszélni kéne Peppel is,hogy kezdő legyen mert azt a vak is látja,hogy jobb mint Busquets.
Hiába beszél itt már akárki Peppel,egyedül talán az új elnök szólhat bele ebbe. Guardiola önfejű,ha valakit nem akar a csapatban lát,akkor az nem lesz a csapatban. A katalánokra sem igazán hallgat,mert akármelyik nagy spanyol lap(Elmundo,Sport.es) honlapján tartott szavazás esetében,amikor Touré elküldése mellett vagy ellen kell voksolni,mindenhol elsöprő azok fölénye,akik a megtartása mellett vannak. Az eladásáról írt cikkekhez írt kommentek is mind arról árulkodnak,hogy az ottaniak szeretnék megtartani Tourét - még az AS és a Marca honlapján is. Ezzel a lépéssel tehát Pep kb. mindenkinél okosabbnak hiszi magát. Kár,hogy más edzők,szakemberek véleményét nem lehet az ügyről kikérni. (Barca tv-ben a két "szakértő úr" :D már feltette a kérdést,hogy "ki fog akkor védekezni?")
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.23. 11:44:26

Nagyon nem szimpi az ukrán emberke, szerintem hatással van Yayára is. A Chelsea mindenesetre ideális helynek tűnik így elsőre Neki. Elmegy Ballack és Deco, ott a helye szabadon. Abba nem gondolok bele, milyen kettőst alkothatnak majd Essiennel... :shock:
Tehát akár szakmai indokokkal is rághatja a fülét Seluk, valamit lépni kéne, hogy maradjon.
Ha mindenképp távozik, akkor meg min. 30 milla az ára. Ha anno egy Albeldáért (akit hosszú évekig üldöztünk) ennyit kért volna tőlünk a Valencia, akkor Yaya is ér annyit...
Rivaldo-A Legnagyobb.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.23. 11:35:56

Seluk részéről egész évben ment a manipulálás, ami egy karizmatikus edzővel szemben nem a legjobb taktika.A londoniak említése célállomásként pedig több mint érdekes ( talán mostohább helyzet várná , mint itt)
Yaya idén korántsem volt olyan meggyőző , hogy követelőzni lehessen ilyen szinten ( főleg aki látta Yaya-t az Afrika kupán)...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.05.23. 11:35:38

Én nagyon bánni fogom, ha Toure elmegy. Egyre jobban megbarátkozom Busival, de azért Yaya a világ top3 vkp-ja közt van.....és ha Buszkecc megsérül, akkor ki lesz helyette....bár értem én, hogy Yaya döntött így, hogy csereként nem akar ittmaradni....de akkor is nagyon fájó :( Pep makacssága még sokba fájhat.....mert igazán Touré volt sokszor a kapocs a játékunkban. Idén közel sem ment úgy a szekér, bár ez nyilván nem csak ezen múlt. Na mind1, én még reménykedek h itt marad....
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.05.23. 11:17:46

Sajnos egyet kell értenem Szelukkal:a Barca majd meglátja mit veszít Touréval.Ostobaság lenne elengedni és beszélni kéne Peppel is,hogy kezdő legyen mert azt a vak is látja,hogy jobb mint Busquets.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.05.23. 11:09:59

horvimate9 írta:Touré közel Chelsea-hez??De miért kell eladni :?: Ok,hogy ott van Busquets de azért kéne egy 2.vkp.Egyébként is Touré az egyik legjobb a posztján,sztem őrültség lenne eladni.Régebben lehetett olyanokat ovasni hogy Mascerano jönne.Csak őt ne!!
Azért kell eladni, mert ha nem kezdő busi miatt, akkor el akar menni, mert Ő játszani akar. Nem csak a zsebét tömni a padon.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
horvimate9
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2007.08.23. 19:13:37
Tartózkodási hely: Camp Nou
Kapcsolat:

2010.05.23. 11:06:42

Touré közel Chelsea-hez??De miért kell eladni :?: Ok,hogy ott van Busquets de azért kéne egy 2.vkp.Egyébként is Touré az egyik legjobb a posztján,sztem őrültség lenne eladni.Régebben lehetett olyanokat ovasni hogy Mascerano jönne.Csak őt ne!!
Campeones 2009
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2010.05.23. 10:10:36

Ez a Pep ki akarja rakni a csapatból és ki akarja utáltani, ez valami hatalmas melléfogás.

Most őszintén: ha ezt csinálná, egy Xavi, egy Puyol, egy Iniesta, egy VV, egy Piqué nem lázadna ellene? Ezt persze nem úgy kell felfogni, hogy karddal mennének neki, de hogy nem jönnének az eredmények, és nem tennének meg mindent a csapatért, abban biztosak lehetünk. De nincs ilyen. Mindenki 200%-ot ad a Barcárt, az edzőért, azaz Pepért és saját magáért.

Tourét itt senki nem akarta elüldözni, csupán az van, hogy a Barcelonában van 22 hasonlóan jó képességű játékos, s az most ilyen szempontból lényegtelen, hogy Touré jobb még Busquetsnél. Jobb, igen. De annyival viszont nem rosszabb Busquets, hogy ez a csapat teljesítményének a rovására menjen, sőt, van néhány olyan elem, amiben előnyösebb játszatni.(Nem sok, de van.)

És a Motta-eset pl. Lehet, hogy ez nyers lesz, de mint játékos, én egyáltalán nem ítélem el ezt a fajta színészkedést. A győzelem legyen sportszerű, legyen fair, de a futball - nem is tudom ki mondta - a ravasz, az okos emberek játéka. Az életben sem lehet mindent tisztán elérni. Busquets rájátszott, hogy megütötték, de volt kontaktus. Én jómagam azt ítélem el, amikor hozzá se érnek, és úgy esik. Azt egy kicsit nem csípem, de annál sem kellene elküldeni a játékost melegebb éghajlatra.

Ebben a sportágban, ahol minden egyes labdáért megy a harc, s ahol minden egyes cm-ért meg kell küzdeni, természetes, hogy próbálja mindenki a csapatát előnybe juttatni.

Visszatérve a Pep elüldöz minkenkit dumára, azt azért látni kell Eto'o esetében is, hogy nem volt ez a viszony olyan felhőtlen. Két oldalú a dolog. S Pep nem üldözte el, csupán nem tartott rá igényt. Na bumm, van ilyen.

Touré pedig nem azért fog elmenni, mert Pep elüldözte, hanem azért, mert nem játszott. Ha el akarja üldözni, ül végig a padon, s J. dos Santos játszik helyette.

Az pedig, hogy nélkülözhetetlen elem lenne, korántsem igaz. Az egyetlen óriási érvágás ebben a csapatban Messi kiesése, mert ő akkora hatással van a gólszerzésre, hogy nélküle az nagyon nehéz. De minden egyéb esetben olyan komplett, egységes csapat vagyunk, ahol mindenki tudja a dolgát, hogy nagyon komolyan hátrányba 1-1 ember miatt nem kerülünk. (Persze, megérezzük, de a versenyképességen bőven belül.)
.
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2010.05.23. 00:59:35

megnyaldosnám mind a húsz ujjamat, ha nálunk játszana :wink:
Pedro10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.12.09. 11:19:31

2010.05.23. 00:34:20

Kár ezért a csodálatos játékosért.Guardiola ujabb bakija.
Azáldójátnéki.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.05.23. 00:16:03

Kérlek Yaya ne menj!!!!! Inkább ne jöjjön Cesc!

MARADJ CSONTI!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.23. 00:09:43

Fecooo írta:msn-en beszélgettem egy nagyon "régi" Barca-drukkerrel, és azt mondta, h ez a helyzet kísértetiesen hasonlít a Dream Team utolsó éveire...
ilyen drukkereket kérdezném: ti is úgy látjátok, h Pep a mentorát követi e tekintetben is? ott volt Laudrup és Sztojcskov esete... Laudrup-ról mesélt, h Cruyff inkább a leszállóágban levő Romáriót nevezte egy fontos meccsre, mintsem a hollandot... (akkoriban még csak 3 légiós lehetett ott a meccskeretben asszem...)

ha ez igaz, akkor a történelem megismételheti önmagát...


Ez OFF volt, de mivel Touréhoz kötődik, azért itt tettem fel a kérdést!
Nem jó a hasonlat. Az a csapat inkább a 07-08-as Barcára hasonlított. Már teljesen leszállóágban volt, szezon végén éppencsak elcsípett egy uefás helyet (a köv. évben erre fel Cruyff kipakolta az ellustult, kiégőben lévő sztárokat, és fiatalított. Akkor-1995 őszén-jött fel az első csapathoz többek között Oscar, Roger, Toni, De La Pena, Celades, stb)... Most finoman szólva nem ez a szitu, sőt... Ha Touré el is megy, Pepnek továbbra is meglesz a lehetősége, hogy tán minden idők legbrutálisabb csapatát összehozza. És ez a lényeg. Persze nagyon szeretném hogy Yaya mégis maradjon, vele lenne igazán tökéletes a csapat.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2010.05.23. 00:04:14

Fecooo írta: ilyen drukkereket kérdezném: ti is úgy látjátok, h Pep a mentorát követi e tekintetben is? ott volt Laudrup és Sztojcskov esete... Laudrup-ról mesélt, h Cruyff inkább a leszállóágban levő Romáriót nevezte egy fontos meccsre, mintsem a hollandot... (akkoriban még csak 3 légiós lehetett ott a meccskeretben asszem...)
Laudrup egyébként dán!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.22. 23:59:07

msn-en beszélgettem egy "nagyon régi" (már elnézést kérek, ha esetleg olvassa ezt az illető :D )Barca-drukkerrel, és azt mondta, h ez a helyzet kísértetiesen hasonlít a Dream Team utolsó éveire...
ilyen drukkereket kérdezném: ti is úgy látjátok, h Pep a mentorát követi e tekintetben is? ott volt Laudrup és Sztojcskov esete... Laudrup-ról mesélt, h Cruyff inkább a leszállóágban levő Romáriót nevezte egy fontos meccsre, mintsem a dánt... (akkoriban még csak 3 légiós lehetett ott a meccskeretben asszem...)

ha ez igaz, akkor a történelem megismételheti önmagát...


Ez OFF volt, de mivel Touréhoz kötődik, azért itt tettem fel a kérdést!


szerk: ez az Epic Fail! köszi Gali!!! (nem is tudom, miért hollandot írtam ](*,) #-o :D )
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.05.23. 00:06:01-kor.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.05.22. 23:56:48

Komolyan, minden nap rettegek, mikor megnyitom az Eurobarcát, félek egy olyan hírtől, hogy Touré elmegy.

Az egyik legnagyobb kedvencem lett, sírni fogok, ha itthagy minket.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.22. 23:54:25

Már "belefáradtam" abba, hogy a körmömet rágjam egy egy játékos miatt... Menjen, ha akar. Nagyon nagy veszteség lesz, mert posztján a legjobb, és hatalmas baklövés, hogy elkótyavetyéljük. Pep hatalmas b@romsága ide vezetett.
Fogalmam sincs, miért játszott-tudásához mérten-.keveset.
Ha van esze Ancellottinak, simán megajánlja azt a 25 millát. Nem pénz Yayáért.
Rivaldo-A Legnagyobb.
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.05.22. 23:51:23

Csalódnék Pep-ben,ha Touré elmenne.
Emlékezünk arra,hogy 2007-2008-ban sérülten játszott végig,minden meccsen,még akkor is,ha már nem volt esély a bajnoki címre. Nem lehet azt mondani,hogy zsoldos mentalitása van,sőt.
Pepben azt érzem,hogy a saját neveléseken kívül mindenkit ki akar tenni,akit Rijkaard hozott a csapathoz,hogy a "saját embereit" rakja a helyükre. Nekünk,mint szurkolóknak,eddig csak Eto'o tűnt fel,mert ő volt az egyetlen olyan meghatározó játékos,akit szeretett a közönség. R10 és Deco elküldése indokolt volt,a fejüket követelte a közönség. Ha idén "sikerül" Henry-t,Márquezt és Tourét eltakarítani (első kettőnek tényleg kezd lejárni az ideje), akkor már csak Abidal marad,akit Maxwell szépen ki fog szorítani és Militonak se sok van hátra(kora miatt is). Úgyhogy ennyi volt. Pep tiszta munkát végez... és akkor jöhet a Csiga-Ibra-Keita féle szenny a helyükre (már elnézést a megfogalmazásért,de egyik játékost sem csípem olyan nagyon,max. azért szurkolok nekik a jobb teljesítményért,hogy a csapatnak jó legyen). Touré is ennek a nagytakarításnak az áldozata.

E mellé pedig lássuk be vastagon beszámít,az,hogy Pepnél az egy érdem,ha valaki katalánnak születik... Pedro-t nem akarta kiszorítani azzal,hogy idehozza Robinho-t a télen,és az igaz,hogy Pedro nem egy rossz játékos,de Robinho-t jobbnak érzem. Busquets pedig nem a teljesítményével tart Yaya előtt ez is biztos. Ha teljesítméyn alapn kerülnének be egyes játékosok,akkor Tourénak fix helye lenne a kezdőben,mint ahogy Eto'o-nak is lett volna...

Remélem Rossel rendet rak az igazolások terén és nem csikinek és Pepnek hagyja az igazolásokat,mert addig dobáljuk ki az euró tízmilliókat a Csiga meg Ibra kaliberű nullákra. Pep végre rájött,hogy igazi ragadozó kell a csapatba,mint Villa és nem ez a svéd nulla.
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2010.05.22. 23:42:50

Yaya egy remek játékos, de a jövő Sergi. Pep nem számít rá túlzottan, idén nem is volt túl jó. Ha valóban meglesz a 25 millió euró, akkor mehet. Sergi egyre jobb, cserének jó Keita, meg esetleg Pique, és ha nem megy, akkor Rafa.
Nem sírnám el magamat, ha elmenne... Most már nem. Tavaly talán...
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2010.05.22. 23:32:05

Yayát nem szabad elengedni, jelenleg sokkal jobb játékos Sergionál.
Ha elengedjük, Sergio esetleg megsérülne, akkor mi lesz?
Keita lesz a megmentő?
Ebben az évben az volt a baj, hogy rövid volt a kispad és volt sérülés is nem kevés.
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.22. 23:29:54

Ronaldinho&Barca írta:
Fernando írta: 4. Maga Touré azt mondta marad.
Háát.. srácok.. ez az egy remény, ami életben tart. Egyszerűen nem értem, de már nem is akarom megérteni, mert nem tudnak értelmes és korrekt választ adni majd. Egyszerűen érthetetlen ami van..
Én is kivárom a végét. Én egyébként azért olyan baromira összezuhanni nem fogok, ha mégis elmegy. Busquets fejlődik fokozatosan, remélem a VB is jót tesz neki, ennek ellenére, ha megy, kell egy ember a helyére. De egyenlőre: Maradjon Touré! Top3-ban biztosan ott van a Szikla.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2010.05.22. 23:27:25

Szimpatikus és jó játékos, de senki nem pótolhatatlan. noname hozzászólása nagyon jó lett, mindenki olvassa el (és értsen vele egyet. :D)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.05.22. 23:27:12

Fernando írta: 4. Maga Touré azt mondta marad.
Háát.. srácok.. ez az egy remény, ami életben tart. Egyszerűen nem értem, de már nem is akarom megérteni, mert nem tudnak értelmes és korrekt választ adni majd. Egyszerűen érthetetlen ami van..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.22. 23:24:05

Seluk valóban említette a londoniakat, de a 25 millió senkinek a szájából nem hangzott el....az "sajtóértesülés" :D
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.22. 23:17:22

Azért mondjátok már, hogy kacsa a hír a főöldalon. Chelsea? 25 millió?

Ökörség!

1. Nem adnám el, remélem nem is fogjuk. Jelenleg 2x annyira jó mint Sergio.
2. 25 millió? Ha Villa vagy Fabregas ér 40-et, akkor Touré is...
3. Kezdő akar lenni... Jah, mert Essient majd hónaljból megemelve a kispadra rakja nem?
4. Maga Touré azt mondta marad.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Lezárt