Yaya Touré

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.05.25. 20:17:41

Mihu írta:Szerintem az elég nagy lejáratás hogy egy Keita többet játszik mint Yaya...Ha összehasonlítjuk a két játékost (bár ugye az előző hsz-emben azt írtam hogy Keita az összehasonlíthatatlan kategória) akkor már már megalázó Yaya számára hogy a rangsorban Keita mögött van...

A nem mondja ki rész a Capello-s eszmefuttatásomhoz tartozik. És nem én vagyok ellentmondásban magammal, hanem Pep. Folyamatosan azt hangoztatta hogy fontos a csapatnak az elefántcsontparti, meg nagyon jó képességei vannak meg így úgy amúgy, aztán valahogy alig játszott. És valamilyen szinten ez is lejáratás. Azt hangsúlyozza hogy nagyon nagyon jó játékos, nagyon hasznos tagja a csapatnak, nagyon jó munkát végez, és ezen szavak ellenére nem játszik.
Mondj már egy olyan esetet amikor Pep bárkit nyíltan bírált. Még bírókat is alig, nemhogy a saját játékosát. És ez így van jól, mert ez több mint egy klub.

Keitára visszatérve, én úgy emlékszem hogy Yaya mikor baloldali középpályást játszott, tehát Ini helyén, akkor korántsem volt olyan jó mint mikor Xavi helyén játszott. Lehet hogy Pep is így látta.
És egy csapatba igenis kellenek vízhordók, ezt mindenki tudja (pont ezért félek a jövő évi szerepléstől), márpedig ha valamit akkor Keita munkabírását nem lehet kétségbe vonni.

Vagy bármennyire nehéz, de nyeld le hogy ezt Pep dönti el kénye-kedve szerint hogy kit igazol milyen posztra. A vezetőség bármit megenged neki, de meg lehet nézni a másik oldalt, hogy a margitnál éppen az minden edző baja, hogy nem hagyják dolgozni és a feje felett döntenek. És akkor döntsd el melyik a jobb.

Az újonc kollega összeesküvés-elmélete meg mehet a humor topikba. Hogy a Barcelona pénzeli a katalán függgetlenséget??? A mai világban ahol a csóró Seat-gyári munkást is úgy átvilágítják, mint a röntgenkép, pont egy 300 milliós vállalkozás tudna több tízmilliót elikkasztani. Nyílván :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.25. 20:00:17

Tőlem aztán menjen Touré, ha nem bírja elfogadni a helyzetet. Nála nagyobb sztárok is tudják jól ebben a keretben, hogy padozni fognak jövőre, plánepláne ha Villa és Cesc is ittvan.

Bizony van amiben Busquets jobb, talán olyan is amiben Keita, ráadásul ilyen mennyiségű meccsnél nem is lehet állandóan kezdeni, lásd Alves, aki sokszor egy jó megmozdulást nem tudott már a végefelé bemutatni, csak futni felalá, vagy Messi (aki a meccsek felén nem csinál semmit, így bírhatja csak ezt a dolgot). Vagy Xavi aki ugyan nem romlott, de folyton kisebb sérüléseket szedett össze, vagy azokkal együtt játszott, és csak a jószerencséje tartotta már vagy két hónapja.

Én sajnálom nagyon, de a csapat érdeke hogy padon is üljön, még ha az ideinél valamivel kevesebbet is, és ha neki nem ez az első, hanem hogy ő személy szerint mennyit játszik, akkor sok szerencsét másutt.

A legjobb vkp a világon, imádom azt amire képes és amilyen stílusban.

Remélem megszólal ő is végre, nem csak a pihent agyú ügynöket tolmácsolgatja hogy mi áll a kliens koponyájába vésve belülről.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
DelaBarca
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010.04.14. 19:18:40

2010.05.25. 19:22:56

Mihu jó összesítéséhez tenném hozzá, hogy Pepben számomra az a legszimpatikusabb, ahogy ötvözte a régi brazil és az aranycsapat jellegzetes játékstílusát, vagyis az állandó labdatartás és a sorozatosan üresbe passzoló kényszerítőzés készségét. És ez nem kis dolog. Ugyanakkor érthetetlen, hogy a legalapvetőbb taktikai megoldásoknál – gondolok itt a rögzített helyzetekre, szöglet, szabadrúgás – a variációk számát egy kezemen meg tudom számolni.
De vissza Tourehez. Hogy Keita miért kedvezményezettebb, azt csak a Jóisten tudja. De Busq és Cesc esete más. Ha Catalonia – megfelelő pol. helyzet esetén, ami épp van – beváltja fenyegetőzését, és 2012-től már mint társult országként csatlakozik Spanyolországhoz, akkor – éppúgy, mint az Egyesült Királyságban – már lesz külön katalán válogatott. Az Espanolra e téren – sem – lehet számítani. Laporta elérkezettnek látja az időt, hogy politikai pályára lépjen, márpedig Pep Laporta embere. És akkor egy kis összeesküvés-elmélet, annak fényében, hogy a Cataloniánál jóval nagyobb Mo. választási kampányra kevesebb, mint 2 M eurót költhet. Miért nem adták el Ronaldinhot 50M -ért, ha félévre rá ugyanaz a Milano megkapta a feléért? Hogy is volt ez az Eto-Ibra csere? Hová tűnt a Mo.-i kampánypénz közel negyvenszerese? Miután én a független Catalónia - ¬és Euskadi – híve vagyok, sztem jó helyre.
A fórumokon láttam több elképzelt csapatot, valamennyi az Alves – Puyol – Pique – Abidal hátvédsort favorizálta, amire minden ember megvolt, mégis alig tudtak együtt játszani. Azt hiszem, ezért kapta meg a lehetőséget végül Pep, hogy az utolsó pillanatban vegyen egy bekket, sajnos Csigrinszkijjel mellényúlt. Az én véleményem az, (talán Pep is így látta?) hogy Toure védekező középpályásként akkor a legjobb, ha Abidallal együtt játszanak. (Ettől teljesen független, sztem Alves is akkor erős, ha Messi a jobbszélen van.) Mindenesetre én sokkal inkább áldoznám be Keitát és többet játszatnám a szívében és nevében is katalán Bojan K. Perezt. Kicsit hosszú lett, elnézést, de ritkán szólok hozzá.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.05.25. 17:26:40

én egyszerűen azt nem tudom elképzelni, hogy Pep direkt rosszat szeretne a csapatnak. ő látja minden nap őket, ő látja, hogy mi folyik ott, mi csak annyit látunk, hogy ritkán kezdő. a pocsék forma is lehetett az oka, ez lenne a kézenfekvő. lehet arra fogni, hogy keveset játszott, de ez meg ilyen ördögi kör lesz akkor. ha rossz a forma, ne legyen kezdő. de akkor hogy lendüljön újra játékba?

szerintem így is lehet valaki nagyon hasznos tagja a csapatnak, az idény végére már hozta is azt a szintet, amit tud. de ami egyértelmű - képességek ide vagy oda - azért azt láthattuk, hogy nem mutatott gyenge játékot a helyettese, sőt.

amit meg hozzátennék, hogy idén ahányszor Touré előrébb játszott szerintem mindig jobban ment neki.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.25. 16:50:45

menczel írta:
Mihu írta:. Mindezek ellenére Pep nyílvános lejárató hadjáratot kivitelezett Yaya ellen, aminek az lesz az eredménye hogy elmegy a Chelsea-be, ahol Essien-nel a világ legstabilabb középpályáját fogják alkotni.
Te végülis miről beszélsz? Nyilvános lejárató hadjárat?? Utána meg azt írod hogy nem mondja ki Pep hogy nem kell neki Yaya csak nem játszatja.
Kicsit ellentmondásban vagy magaddal.
Szerintem az elég nagy lejáratás hogy egy Keita többet játszik mint Yaya...Ha összehasonlítjuk a két játékost (bár ugye az előző hsz-emben azt írtam hogy Keita az összehasonlíthatatlan kategória) akkor már már megalázó Yaya számára hogy a rangsorban Keita mögött van...

A nem mondja ki rész a Capello-s eszmefuttatásomhoz tartozik. És nem én vagyok ellentmondásban magammal, hanem Pep. Folyamatosan azt hangoztatta hogy fontos a csapatnak az elefántcsontparti, meg nagyon jó képességei vannak meg így úgy amúgy, aztán valahogy alig játszott. És valamilyen szinten ez is lejáratás. Azt hangsúlyozza hogy nagyon nagyon jó játékos, nagyon hasznos tagja a csapatnak, nagyon jó munkát végez, és ezen szavak ellenére nem játszik.
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.05.25. 13:08:38

Mihu írta:. Mindezek ellenére Pep nyílvános lejárató hadjáratot kivitelezett Yaya ellen, aminek az lesz az eredménye hogy elmegy a Chelsea-be, ahol Essien-nel a világ legstabilabb középpályáját fogják alkotni.
Te végülis miről beszélsz? Nyilvános lejárató hadjárat?? Utána meg azt írod hogy nem mondja ki Pep hogy nem kell neki Yaya csak nem játszatja.
Kicsit ellentmondásban vagy magaddal.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.25. 12:37:15

Hát...Pep 2 éven belül két olyan igazolási hibát vét, ami nagyon szúrja a szememet. Tavaly elküldte Eto'o-t, aki annak ellenére termelte a gólokat, hogy év elején meg lett Neki mondva hogy nem kívánatos személy a csapatnál. Ezek után Pep fogta magát, és leigazolta Zlatan-t, akiről tudni lehetett hogy nem olyan csatár aki képes megnyitni a területeket, nem mozog sokat.

És itt van az idei év, amikor is a "kiváló" Busquets-et és a " magas szinten" játszó Keita-t helyezte előtérbe a világ legjobb védekező középpályásávan szemben...Busquets soha nem fog annyi labdát szerezni és soha nem fog olyan stabilitást adni a középpályának mint Yaya, Keita meg egyszerűen a összehasonlíthatatlan kategória. Mindezek ellenére Pep nyílvános lejárató hadjáratot kivitelezett Yaya ellen, aminek az lesz az eredménye hogy elmegy a Chelsea-be, ahol Essien-nel a világ legstabilabb középpályáját fogják alkotni.


Én elismerem Pep motíváló képességét, és azt, ahogy meg tudja szervezni a labdavesztés utáni gyors visszatámadást. De jelenleg nálam nincs ott a világ 3 legjobb edzőjében (Capello, Mourinho, SAF). Van egy brutális kerete, amivel dolgozhat, de edzőként még nagyon nagyon sokat kell tanulnia. Kezdheti mondjuk a cserékkel és a makacsság levetkőzésével...


Szegény Yaya is ennek köszönheti azt, hogy idén el fogja hagyni a klubot. Ott volt Capello vs Beckham...Capello nyíltan megmondta hogy amíg Ő lesz az edző a Real-nál, addig Beckham egy percet se fog játszani. Aztán edzésen rájött hogy ez a srác segíthet a csapatnak, és játszatta is. Becks-nek nagy szerepe volt a Real bajnoki címében. Pep nem mondta meg nyíltan hogy nem számít Yaya-ra, sőt, azt mondta hogy nagyon fontos része a csapatnak, meg van elégedve a munkájával, örül hogy itt van velünk. Csak éppen mégse játszatja...
Kép
Avatar
Pocs13
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:07:53
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.24. 21:50:59

Rivaldo11 írta:Azt hiszem ideje lenne picit átgondoltabban írni Busquetsről. Elhiszem én, hogy fáj mindenkinek-köztük nekem is-Yaya helyzete, de állítsuk le picit ezt az undorító Busquets fikázást, mert komolytalan. A srác-bár nem Yaya-de baromi jó futballista lesz, és nem mellékesen a mi játékosunk. Attól, hogy itt páran minősíthetetlen hangnemben írnak róla, még látni kell, hogy igenis megérdemelten játszott annyit, amennyit. Én sokkal inkább Keitát látom féknek a csapatban.
Így van, egyetértek. Szerintem az is nagyon sokat számít egyeseknél a megítélésében, hogy őt hibáztatják Yaya mellőzése miatt, amikor ebben nem ő a bűnös. Az már más kérdés, hogy az tényleg gusztustalan, ahogyan ő színészkedik, de a játékával szerintem nincs akkora gond, mint egyesek írják...
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.05.24. 20:57:56

Rivaldo11 írta:Azt hiszem ideje lenne picit átgondoltabban írni Busquetsről. Elhiszem én, hogy fáj mindenkinek-köztük nekem is-Yaya helyzete, de állítsuk le picit ezt az undorító Busquets fikázást, mert komolytalan. A srác-bár nem Yaya-de baromi jó futballista lesz, és nem mellékesen a mi játékosunk. Attól, hogy itt páran minősíthetetlen hangnemben írnak róla, még látni kell, hogy igenis megérdemelten játszott annyit, amennyit. Én sokkal inkább Keitát látom féknek a csapatban.
- a "fikázás" valóban gusztustalan, DE! mi minősül annak, ha csak a szín tiszta valóság van leírva! Miért?: állandóan színészkedik és fetreng, lassan túl tesz Alvesen is! Szemen köpte a csapatot és a katalán lobogót mikor balhézott a pénze miatt, hogy elmegy, ha nem fizetik meg a "mérhetetlen" tehetségét!!! A helyett, hogy megbecsülte volna magát és örült volna ennek a kivételes bizalomnak, lehetőségnek!

- az idő majd eldönti, hogy mi válik belőle, szóval előre felesleges jósolgatni! Bojan, Pedró, bárki....., sokkal tehetségesebb, mégis tisztelettel koptatja a padot és alázattal vár a sorára!

- az pedig, hogy mennyit játszott csak az edzőnek volt köszönhető! Pep nélkül egy kis csapatban koptatná a cserepadot...........

- Keita tekintetében teljesen egyet értek Veled!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.24. 14:27:31

Azt hiszem ideje lenne picit átgondoltabban írni Busquetsről. Elhiszem én, hogy fáj mindenkinek-köztük nekem is-Yaya helyzete, de állítsuk le picit ezt az undorító Busquets fikázást, mert komolytalan. A srác-bár nem Yaya-de baromi jó futballista lesz, és nem mellékesen a mi játékosunk. Attól, hogy itt páran minősíthetetlen hangnemben írnak róla, még látni kell, hogy igenis megérdemelten játszott annyit, amennyit. Én sokkal inkább Keitát látom féknek a csapatban.
Rivaldo-A Legnagyobb.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.05.24. 14:17:20

Igazán kulturált hozzászólás volt, köszönjük.

NAgy különbség egyébként nincs köztük (jobb idei év mint tavaly), de tény h Yaya jobb.
Viszont azért van edzőnk hogy döntsön, ez az ő felelőssége.

Én abban reménykedek még hogy a pénzsóvár, gyereknepper Wenger olyan magasan tartja Cesc árát, ami vállalhatatlan a vezetőségnek, így Yayának maradnia kell.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.05.24. 13:32:41

Zsolti írta:Nálam ez így nézne ki: Touré marad
Fabre jön.
Buszkecc megy elhúz az arsenalba.. :P
szívemből szóltál :D

ennél jobb verziót elképzelni sem tudnék :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Luigi
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:48:57

2010.05.24. 13:27:53

Hát mi történik? Ennyire eszetlenek nem lehetnek a vezetők! Touré a világ legjobb középpályása, és ha erősíteni szeretnénk a keretet, nem fér bele, hogy eladjuk a legkíválóbb védekező középpályást. Ha meg mégis, 25 millió euróért? Ugyanmár. Toure értéke minimum 40-50 milió, legalábbis az én szemben. Nagyon remélem, velünk marad, és bár Busquets is tehetséges, soha nem fog Yaya magasságaiba emelkedni.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.24. 13:27:45

keita nem tipikus védekező mentalitású...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2010.05.24. 13:28:09-kor.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2010.05.24. 13:14:15

Nálam ez így nézne ki: Touré marad
Fabre jön.
Buszkecc megy elhúz az arsenalba.. :P
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.05.24. 12:39:47

messideco írta:Viccet félretéve, Guardiola legnagyobb hibája lesz, ha Touré elmegy. Mert elmegy az biztos. Busquets: Ok. Tehetséges, Barca-nevelés stb., de nem jobb, mint Touré, ezen nem is kell vitatkozni.
Ha Touré akar, akkor menjen. Nincs értelme marasztalni. Nem akarásnak nyögés a vége.

Nem Busquets kárára kell megtartani.
Nézzük meg kicsit a dolgot.
Van a középpályán 3 ember,akik mindhárman védekezőek,és nagy munkabírásúak.Touré,Busquets és Keita.

Touré a legkomplexebb hármuk közül,Busquets viszont nagy játékos lehet,ha levetkőzi a gusztustalan viselkedését. A nagy kérdőjel itt Keita,mert az előbb említett két játékostól mindenben fényévekre van.
Tehát azt még csak megértem,hogy Busi sokat játszik,nah de hogy még Keita is előrébb volt az idei rangsorban Pepnél,az nonszensz.
Láthattuk többször is,hogy Touré 1 sorral fentebb is világszínvonalon tud játszani,Keita meg max hoz egy közepes átlagot,mégis ő játszott végig Iniesta helyén.
Ezért félek,hogy hiába jön ide Cesc,vagy akárki,a malinak valamiért helyet kell adni...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.05.24. 12:32:06

dr. Mezey írta:Vszeg Pep valami rejtélyes okból ....
Nem tudom. Nem is lehet az ilyet tudni. Ő az edző nem mi. Mi csak reménykedjünk és imádkozzunk, hogy maradjon.
"And my heart will leave you never."
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2010.05.24. 12:27:37

Vszeg Pep valami rejtélyes okból nem bírja Tourét, már tavaly is el akarta hozni Mascheranot helyette csak nem jött össze. Szerintem ő sem tudja megindokolni hogy miért, valószínűleg hasonló megérzés mint az Eto'o Ibra cserénél. Kiváncsi vagyok fejlődött-e tavaly óta annyit hogy belássa ha téved.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.05.24. 12:13:13

Viccet félretéve, Guardiola legnagyobb hibája lesz, ha Touré elmegy. Mert elmegy az biztos. Busquets: Ok. Tehetséges, Barca-nevelés stb., de nem jobb, mint Touré, ezen nem is kell vitatkozni.
Ha Touré akar, akkor menjen. Nincs értelme marasztalni. Nem akarásnak nyögés a vége.
"And my heart will leave you never."
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.05.24. 12:08:27

Mikaos írta:. De alig várom már, hogy megjelenjen mondjuk egy ilyen: "Touré azért nem játszik sokat, mert Pep összeveszett Touré anyukájával".
Van Pepnek lánya? :lol:
egyébként én is nagyon remélem,hogy Yaya marad,kell ő nekünk,jobban,mint Fabregas...
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
Jess
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.05.11. 19:45:44
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.24. 11:51:47

Mikaos írta: Tényleg förtelmes, ami itt megy már.

Nagy a tájékozatlanság, és sok a kitaláció. És az ilyen furcsa, bizonyítatlan elméletekkel nap mint nap terhelődik a fórum. Ráadásul hergelik egymást az emberek a saját kitalációikkal.

Volt már itt olyan, hogy azért nem játszik, mert fekete ->ezek szerint Abidal és Keita hófehérkék.
Volt már olyan, hogy Pepnek beteges katalán-vonzalma van: nyilván "ezért" vette meg Csigrinszkijt, és nem pedig valami fiatal katalánt hozott fel az első csapatba. Vagy nyilván ezért küldte el V.Sánchezt, Oleguer-t, Jorquera-t, Crosas-t...
Volt már, hogy Busquets-et az apja miatt kell játszatni -> nyilván Del Bosque is a nevenincs, semmit el nem érő, semmilyen befolyással nem rendelkező öreg Busquets miatt játszatja őt a válogatottban...
És volt sok, ehhez hasonló gyöngyszem. De alig várom már, hogy megjelenjen mondjuk egy ilyen: "Touré azért nem játszik sokat, mert Pep összeveszett Touré anyukájával".

Teljesen egyetértek. Ahogy már tegnap is írtam, ez szerintem nem ilyen egyszerű. Nem kéne kitalációkkal és egyéb hülyeségekkel csinálni a feszültséget. Majd úgyis elválik, hogy mi lesz, addig pedig MI úgysem tehetünk semmit. Felesleges mindenkit szidni, meg történeteket kreálni.
Barcelona, jewel in the sun!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.23. 22:52:08

Fizikálisan szerintem beilleszkedne a PL-be simán, technikáját ugyan nem tudná ott csillogtatni, az ilyen "megkerülős csel utáni bepasszok" nem sűrűn fognak menni, de nem is ez lesz szerintem az elsődleges feladata a Chelsea-ben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.05.23. 22:48:27

Cooltiszo írta:Nagyon egyetértek Charlie-val. Fájdalmas, de bele kell törődni, mert tenni nem tudunk ellene. És ez nem az ügynöke hibája, mert Touré a megbízója.

Ha elmegy a Chelsea-be akkor simán be fog férni. Brutális középpályás sor lesz az Essien-Yaya-Lampard hármas. Yaya mint láttuk tud sima közép közepet is játszani, meg fog férni Essien mellett, Mikel reggeli lesz neki.
Hetekkel ezelőtt én is ezt mondtam, akkor sem lett semmi hatása. És lesz ez még "jobb" is.

Én azért még nem vennék rá mérget, hogy a rohangálós PL annyira jó lenne neki. Persze lehet, de azért itt nem ez jellemezte...
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.23. 22:46:35

Charlie írta:Nem ment át a mondandóm lényege látom, írjátok akkor ahányszor akarjátok hogy nem szabad elmennie stb. Részemről ennyi volt.
C.
Tényleg förtelmes, ami itt megy már.

Nagy a tájékozatlanság, és sok a kitaláció. És az ilyen furcsa, bizonyítatlan elméletekkel nap mint nap terhelődik a fórum. Ráadásul hergelik egymást az emberek a saját kitalációikkal.

Volt már itt olyan, hogy azért nem játszik, mert fekete ->ezek szerint Abidal és Keita hófehérkék.
Volt már olyan, hogy Pepnek beteges katalán-vonzalma van: nyilván "ezért" vette meg Csigrinszkijt, és nem pedig valami fiatal katalánt hozott fel az első csapatba. Vagy nyilván ezért küldte el V.Sánchezt, Oleguer-t, Jorquera-t, Crosas-t...
Volt már, hogy Busquets-et az apja miatt kell játszatni -> nyilván Del Bosque is a nevenincs, semmit el nem érő, semmilyen befolyással nem rendelkező öreg Busquets miatt játszatja őt a válogatottban...
És volt sok, ehhez hasonló gyöngyszem. De alig várom már, hogy megjelenjen mondjuk egy ilyen: "Touré azért nem játszik sokat, mert Pep összeveszett Touré anyukájával".
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.05.23. 22:39:31

Nagyon egyetértek Charlie-val. Fájdalmas, de bele kell törődni, mert tenni nem tudunk ellene. És ez nem az ügynöke hibája, mert Touré a megbízója.

Ha elmegy a Chelsea-be akkor simán be fog férni. Brutális középpályás sor lesz az Essien-Yaya-Lampard hármas. Yaya mint láttuk tud sima közép közepet is játszani, meg fog férni Essien mellett, Mikel reggeli lesz neki.
Lezárt