Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
vakos86
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009.10.21. 16:31:08

2010.05.28. 00:27:29

Mascherano egy agyatlan állat. sosem igazolnám le az biztos... Ne vicceljünk már. elengedjük Tourét 30M-ért, és ugyan ennyiért idehozatják ezt az idegbeteg, nemnormális, mindnen 2.meccsen kiállíttatom magam tömegszerencsétlenséget?? a végén még Yaya-Mascherano csere lesz...azért beb@szna ha tényleg ez történne....
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.05.27. 18:05:54

Nekem mindig is az egyik kedvenc vkp-m volt Mascherano, így érthetően szívesen látnám őt Barca mezben. Csak azt nem értem miért kell fáradozni azon hogy eladjuk Yayát és megvegyük az argentint. Az agy gondolkodásért felelős részlege megint megsérült valakinél ott Katalóniában. Ennek kicsit olyan szaga van mint a "szabaduljunk meg valahogy Samutól" üzletnek. Majd erre is ráfizetünk! Ezt lehet értelmezni így is meg úgy is.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.05.27. 17:38:15

én még azt is megkockáztatom, hogy védekezésben Tourét odaveri Mascherano. ez egy állat, egy pióca, pitbull. csak ugye mindenki tudja gyenge pontjait, aki látta játszani.

de eltudom képzelni, hogy csak tényleg ilyen feladatot kap. csimpaszkodj egész meccsen a nyakára, nehagyd lélegezni se, a szerzett labdákat pedig a legegyszerűbben add tovább. ilyen játékos mellett nem élvezett focizni az biztos.

pont ezért támogatom egy ilyen típusú játékos igazolását, ha Touré megy.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.05.27. 17:28:02

Mascheranot nem láttam sokszor játszani, úgyhogy nem tudok nagyon véleményt mondani róla. Maradona neki adta az argentin karszalagot, de ismerjük Diego edzői meglátásait. Ha esetleg jönni fog, nem fogom lehurrogni.
"And my heart will leave you never."
socio66

2010.05.27. 17:13:52

De most nem Touré-hoz kell hasonlítani a jövendőbeli középpályásokat. Ő egy kivételes játékos a posztján,mert amellett,hogy egy állat,még cselezni,meg passzolni is tud.
Ilyen játékos nincs még egy a piacon,de én azt mondom ebbe a csapatba nem is létszükséglet ez,elvégre a világ legjobb kreatív középpályásai játszanak nálunk.
Ide bőven elfér egy robotoló gép,aki megszerzi a labdákat és odatolja Xaviéknak.
Persze Touré-val sokkal jobbak vagyunk,de azt,amit ő hozzá tud tenni a játékhoz,azt senki más nem tudja,ezért is jönnek szóba ilyen 'agyamputált' játékosok. Hozzá képest szinte mindenki az.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.05.27. 16:50:33

socio66 írta:Mascherano ugyanolyan lenne nekünk,mint a Real-nak Lassana Diarra. A spanyolnál kétszer gyorsabb angol bajnokságból érkezve egy vadállat lenne itt,megenné az ellenfeleket,mindenhova odaérne.
Védő,védekező játékosok közül ezért preferálnám a Premier League-es játékosokat,mert egészen más iramhoz vannak szokva,fizikailag kimagaslik akár egy ott középszerű játékos is a 'ligánkból'.
Ezért jöhet nálam szóba még a Tottenham-es gyerek,Palacios is.
De reméljük nem kell új játékost keresni erre a posztra,mert Touré marad,ő persze más szint,mint ezek a pitbullok,nála a technika is megvan.
Viszont ha távozik,akkor Mascherano.
Ez nálam pont ott bukik meg, hogy "olyan, mint Diarra". Két értelmes előre passza nincs neki, holott Touré elvileg azért nem jó (ill. azért jobb Sergi) mert nem jó a passzjátéka. Erre jönne az agyamputált argentín, akiről bár elhiszem, hogy szűrésben tudna annyit, mint Yaya, de hogy a passzjátékban sokkal kevesebbet, az tuti. És pont ez van Diarranál is, fut, harcol, szerel, de Liga szinten gyenge a passzjátéka.

Ráadásul mostmár baromira nem értem a helyzetet, hogy Touré nem jó, nem kell, ill. mégis, de nem fog sokat játsszani, ha megy, akkor egy nagyon keveset játsszó szűrőt elhoznánk 30 millió körül. Csak azért, hogy Busquets cseréje legyen.
Guardiola írta:...
Ez viszont nagyon jó, leírtad a lényeget, remélem sokan olvassák, és belátják, hogy ez a realmadridozás egyszerűen butaság.
Avatar
Henry23
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.12.19. 14:55:22
Tartózkodási hely: Fegyvernek
Kapcsolat:

2010.05.27. 16:41:43

hát remélem touré elfogadja h nem lehet mindig kezdő és remélem marad
Visca El Barca
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.05.27. 16:23:42

Varatrix írta: Nem azzal van baj, hogy felmerül egy játékos neve esetleges igazolásként.
Az a baj ha indokolatlan nevekkel bombáznak.
Attól még nem lesz a Barca Real. Amíg az indokolatlan neveket nem igazoljuk le, addig ez csak a sajtóról szól. :) A lapokat el kell adni nap mint nap, és ahhoz cikkek kellenek. Annyi érdekes hír meg nincs, hogy minden napra jusson elég, nem lehet annyi elemzést sem írni. Így átigazolási pletykák szinte az egyetlen lehetőségük a sportújságoknak holt szezonban.
Ez mindig is így volt, és így is lesz. Ez klubfüggetlen dolog. Amelyik klubnak van annyi szurkolója, hogy megéri nekik napilapot csinálni, annak mindig is lesznek átigazolási pletykái.

Ne gondolja senki, hogy ez másképp volt 10-20 évvel ezelőtt. Azt se gondoljátok, hogy nem volt necces átigazolásunk régebb. Eto'o elküldése miatt sokan borzasztóan fel voltak háborodva és úgy vélték/vélik ez nem méltó a Barcelonahoz. Azok nem tudják vagy elfelejtették, hogyan távozott Rivaldo vagy korábban éppen Guardiola a klubtól.
Vagy Cruyff pl. a legjobban fizetett játékos volt korában a Barcában és ha jól tudom a legdrágább is.

A Barcelona nem azért nagy klub és nem azért különleges mert nem igazol drágán, nagy játékosokat. Sok más egyéb ok miatt emelkedik ki. Ezek között vannak a saját nevelésű játékosok nagy száma (ez sem volt mindig így különben, és nem kell visszamenni túl sokáig), a játékstílus amit képviselünk, a csapategység, a katalán identitás, a nehéz sors Franco idejében és az amit akkor is képviselt a klub. De ezt a sort sokáig sorolhatnám. Viszont aki amiatt "hőbörög" - bocs a kifejezésért - mert vásárolni akar a vezetőség egy két játékost és ezt nem tartja méltónak, azok kicsit el kellene mélyedjenek a Barca történelmében, hogy rájöjjenek mért "Més que un club". Mert ez független az átigazolási hírektől...
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.05.27. 16:20:39

Aki meg azt mondja,hogy ne legyünk már Real az gondolkodjon egy kicsit!!
Mi nem hat embert akarunk igazolni,hanem 3 embert. Nem szórjuk két kézzel a pénzt. Az idén mutatott teljesítmény nem volt olyan jó,mint a tavalyi.(ezt sajnos be kell ismerni)Ezért kell igazolni,erősíteni!
Középpályára meg nem igazolhatunk akárkit.
Mi nem neveket igazolunk,hanem posztra és azért mert egyszerűen szükségünk van erősítésre!!
-Villa balszélsőnek jött,
-Fabregas Ini és Xavi tehermentesítése miatt jönne.
-Még egy ember kell Alves mögé(César Azpilicueta) és kész vagyunk.

Sajnos meg lehet nézni a korábbi igazolásokat,kik azok akik beváltak.
Kisebb összegeket dobtunk ki az ablakon a semmiért.
-Hleb,Cacares,nem Barca szintű játékosok.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.05.27. 16:02:00

bali 15 írta:Össze vissza igazolunk mindenféle csatárt de a fontosabb hiányposztokra nem szereztünk senkit sem.
Az El Mundo baromságai és a tényleges tervek közé talán mégsem kellene egyenlőséget tenni. Ne keverjük már a szennymédia cikkezéseit a valós dolgokkal.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.05.27. 15:56:43

Mindenki maradjon,ne távozzon senki!
Csak Fabregas kell és készen állunk az újabb 6 kupára!!!
Lehet azt mondani,hogy Gourcuff is megfelel.-->ez nagyon nem igaz.
Én Cesc-re rábíznám a középpályát,nem sokáig lesz már Xavi.
Én még a 60 millát is kipengetném érte,mert még egy ilyen középpályás nincs mint ő. A későbbiekben lazán behozná az árát!!!
Csak Cesc tudja pótolni Xavi-t!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.05.27. 15:52:11

bali 15 írta:
Ne legyünk Real Madrid
Imádom azt amikor időnként felmerül az hogy egy játékos idejön és rögtön jönnek az efféle hsz-ek. De hát ha valakinek fontosabb a másik csapat iránt érzett gyűlölet. :roll:
Nem azzal van baj, hogy felmerül egy játékos neve esetleges igazolásként.
Az a baj ha indokolatlan nevekkel bombáznak.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.05.27. 15:49:42

Ne legyünk Real Madrid
Imádom azt amikor időnként felmerül az hogy egy játékos idejön és rögtön jönnek az efféle hsz-ek. De hát ha valakinek fontosabb a másik csapat iránt érzett gyűlölet. :roll:
Torresre nem látok reális esélyt. Maradjon Ibra!
Szerintem is.
Össze vissza igazolunk mindenféle csatárt de a fontosabb hiányposztokra nem szereztünk senkit sem.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.27. 15:46:19

neobarca írta:
Capon írta:Mondhattok bárminek, én egy 40 millás ajánlat esetén még egy vastag vörös masnit is kötnék Ibra fejére és becsomagolnám útra készre.
Azért ennyire nem kell lebecsülni Ibrát! Emlékezzetek Henyre. Első évében koránt sem mutatott semmit. De aztán a következőben!!!
Remélem Ibránál is ez lesz a helyzet! 8)
Henry szerintem elég rossz példa volt. Első évében semmi. Második évében fél évig pazar. Harmadik évében ismét sámli.
Nem vitatom, hogy Ibra jó csatár viszont azt már igen, hogy fekszik-e neki a Barca játéka és a spanyol bajnokság.
szerk.: Eto'o-nak valóban 0€ volt a piaci értéke. Senki nem akarta megvenni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.27. 15:44:17

menczel írta:Nevetséges, hogy valakik 40 millióért eladnák Ibrát. Attól mert nem sikerült rögtön beilleszkednie a képességei nem vesztek el, Top5 ös csatár még mindig. Főleg a mostani felárazott piacon minimum 50 milliót ér. (és nehogymár 1 év alatt 24 milliot veszitsen értékéből, mert ha jól tudom volt itt egy olyan cikk hogy az Inter Etoot 24 millio € fejében vette át, a 40 millió készpénzen túl)
Felejtsük már el ezt... Eto'0-nak 0 "értéke" volt,máskülönben miért cserébe adtunk rajta tovább?
Valós értéke persze volt,de senki nem adott érte 1 forintot sem.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.05.27. 15:43:55

Elég nagy kacsának tűnike z az Ibrás hír. Több szempontból is.
1. Ibra nem eladó. Nem volt túl jó az ELSŐ szezonja, de rossz sem. Az erős csatárok közül így is ő az egyedüli (Torrest leszámítva), aki úgy-ahogy alkalmazkodni tud a játékstílusunkhoz.
2. Bár ez a 35+Boriello/Hunt reálisnak tűnik,hiszen kb 45 millát jelent, de Boriellot hülye lenne eladni a Milan. Huntelaartól persze ujjongva megszabadulnának.

Torresre nem látok reális esélyt. Maradjon Ibra!

Más: Mascherano. Nos, már vártam mikor jön szóba. Ha Toure megy, jöjjön. Ha Toure marad, ne jöjjön. Mindig is bírtam Touret, nem is kicsit, de ha már mindenáron el akar menni, Mascheranot remek helyettesnek tartom.
A Fifa egy szégyen
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.05.27. 15:42:18

Capon írta:Mondhattok bárminek, én egy 40 millás ajánlat esetén még egy vastag vörös masnit is kötnék Ibra fejére és becsomagolnám útra készre.
Azért ennyire nem kell lebecsülni Ibrát! Emlékezzetek Henyre. Első évében koránt sem mutatott semmit. De aztán a következőben!!!
Remélem Ibránál is ez lesz a helyzet! 8)
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.05.27. 15:41:33

Nevetséges, hogy valakik 40 millióért eladnák Ibrát. Attól mert nem sikerült rögtön beilleszkednie a képességei nem vesztek el, Top5 ös csatár még mindig. Főleg a mostani felárazott piacon minimum 50 milliót ér. (és nehogymár 1 év alatt 24 milliot veszitsen értékéből, mert ha jól tudom volt itt egy olyan cikk hogy az Inter Etoot 24 millio € fejében vette át, a 40 millió készpénzen túl)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.27. 15:35:27

Capon írta:
Sanama írta:Ibra

Érdekes 35+Boriello,vagy Huntelaar. Játékos nem kell a Barcanak,adjanak 40-42t és mehet is akár,abból meg Torrest üdövölzhetné Rosell.

Egyébként a City is bejelentkezett érte
Mondhattok bárminek, én egy 40 millás ajánlat esetén még egy vastag vörös masnit is kötnék Ibra fejére és becsomagolnám útra készre.
:D
Ha abból lehetne fedezni Fernando Torres idehozatalát, akkor én is.
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2010.05.27. 15:35:08

LPKeke írta:
gygerike írta:Mata-t rem elfelejtjük. Viszont Di Maria :O Ő nagyon bírom a válogatottban is igen jó, a klubjában pedig pazar teljesítményt nyújt. Remélem minket választ ha megkeressük. Szóval ha balszélső kénne én neki örülnék a legjobban
Di Maria nekünk nem kell, mivel a balszélsőnk megvan Pedro személyében, ha meg ő nincs akkor Bojan vagy akár Villa is tudja azt játszani. Ne legyünk Real Madrid és attól hogy a Benficában jó idénye volt és tehetséges még nem kell leszerződtetni.
Igen, igen! Nem kell mindenkire szemet vetni, főkény, ha rendelkezünk kellő tudása, képességű játékossal az adott posztra. Bár megjegyzem annak sem igazán örülnék, ha Di Maria a Madridban kötne ki, bár sajnos van rá esély.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.27. 15:33:34

Sanama írta:Ibra

Érdekes 35+Boriello,vagy Huntelaar. Játékos nem kell a Barcanak,adjanak 40-42t és mehet is akár,abból meg Torrest üdövölzhetné Rosell.

Egyébként a City is bejelentkezett érte
Mondhattok bárminek, én egy 40 millás ajánlat esetén még egy vastag vörös masnit is kötnék Ibra fejére és becsomagolnám útra készre.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2010.05.27. 15:20:22

gygerike írta:Mata-t rem elfelejtjük. Viszont Di Maria :O Ő nagyon bírom a válogatottban is igen jó, a klubjában pedig pazar teljesítményt nyújt. Remélem minket választ ha megkeressük. Szóval ha balszélső kénne én neki örülnék a legjobban
Di Maria nekünk nem kell, mivel a balszélsőnk megvan Pedro személyében, ha meg ő nincs akkor Bojan vagy akár Villa is tudja azt játszani. Ne legyünk Real Madrid és attól hogy a Benficában jó idénye volt és tehetséges még nem kell leszerződtetni.
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.05.27. 15:19:17

palesz77 írta: Bár Neymar csak poén, ő még nem minőségi játékos,de szerintem robbanni fog a VB-n.
Lehet ,hogy robbant volna de Dunga nem viszi :? Szóval majd max a következő VB-n még akkor se lesz öreg.Amúgy egyetértek veled nagy részben.
visca el barca írta:hagyjátok már ezt a hozzuk fel az utánpótlásból dumát :?

17 éves átlagéletkort akartok a kezdőben? vagy bilbao 2.0-t játszani?
Hát azért "kicsit" túlzó ez.Az alapkezdőnkben azért már ott vannak a rutinos játékosok Puyol,Abidal, Xavi,Valdés,Iniesta,Ibra,Villa se lesz 17 :) Ha nem sikerülne Cesc akkor Dos Santost építeném be jövőre ,sőt biztam benne hogy idén is játszik egy két gyengébb ellenfél ellen.Keita helyén pl befért volna azt a szintet tudta volna hozni.És inkább ők játszanak "rosszul" mint zseniális Hleb (vagy ők üljenek a padon).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kilibarca 2010.05.27. 15:20:35-kor.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.27. 15:18:59

Ibra

Érdekes 35+Boriello,vagy Huntelaar. Játékos nem kell a Barcanak,adjanak 40-42t és mehet is akár,abból meg Torrest üdövölzhetné Rosell.

Egyébként a City is bejelentkezett érte
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2010.05.27. 15:19:32-kor.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.05.27. 15:18:26

Annyit röhögök ezen, hogy ez a Mascerano ilyen proli, meg olyan béna és ekkora meg akkora [auto_cenzúra]. Csak nehogy tényleg leigazoljuk, és csodát műveljen nálunk! :lol:
Egyébként nem tudom ki emlékszik még Yaya Monacos éveire. Én rendszeresen néztem a meccseiket akkoriban és finoman szólva sem voltam elragadtatva tőle. Nagyobb favágónak tartottam mint Materazzit, vagy mint most ti Masceranot. Aztán mi lett belőle nálunk? Világ TOP 3 legjobb védekező középpályása. Szal ki tudja mi lenne Macsi-ból ha esetleg, netalántán idejönne... 8)
Lezárt