Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.01. 13:08:14

albicelesteX írta:Miért nem lepődök meg,hogy az Arsenal megint cigánykodik...bár felőlem Gai mehet...
Lejár a szerződése, a Barca nem hosszabbított vele. Nincs itt semmi cigánykodás, ha Wenger látja benne a potenciált elviszi ingyen, aztán 3 év múlva visszavásárolhatjuk 50 millio euroért.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.06.01. 12:37:18

menczel írta:
Mikaos írta:...Plusz már nagyon úgy néz ki, hogy Fabregas is nálunk fog kikötni... úgyhogy én komolyan aggódom Ibra jövője miatt.
Pedro gólerősebb. Jeffrent nem értem miért nem számolod, eddig szóba se került h elmenne akár kölcsönbe is. És elfelejted Iniestát baltámadó posztra (főleg mivel jön Cesc)
Épp ezek miatt, amit írtál, csodálkozom, hogy szóba kerültek szélsők. Ha még Jeffrent is beleszámolom, akkor még érdekesebb a helyzet :) Konkrétan már 7 támadónk lenne egy újabb szélső érkeztével, plusz még nem is számoltam bele Iniesta-t, mint lehetséges balszélsőt :)
Ezért írtam, hogy Ibra helyét lassan már nem találom a csapatban...

Mert jelenleg megvan az 5-6 támadó (Jeffren a +1), gyakorlatilag rotálható a sor kellően, minden posztra jut 2 játékos elől. De ennek ellenére zavar, hogy Villa és Ibra egy pozíciót foglalnak el...és ha ehhez még hozzáveszem azt, hogy jön Cesc...plusz, ha még hihetünk a legújabb híreknek, hogy szélsőt keresünk, akkor kissé nagy lesz a forgalom elől.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.01. 12:30:27

menczel írta:
Pedro gólerősebb. Jeffrent nem értem miért nem számolod, eddig szóba se került h elmenne akár kölcsönbe is. És elfelejted Iniestát baltámadó posztra (főleg mivel jön Cesc)
A gól nem minden. Játékban kevés Pedro,nem a gólokkal van baj. Iniesta meg ne legyen bal támadó,neki középen a helye Xavi mellett.

Ha Ibra menne (de ne menjen) és jönne egy bal támadó akkor is simán jók lennénk,az uj bal támadó és Pedro rotálhatná egymást,középen Villa és Bojan ugyanez,Jeffren meg szintén játszhatna közbe-közbe,szóval mindenki játszhatna :wink:
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.06.01. 12:24:09

Mikaos írta:Pedig, ha jobban belegondoltok: szükségünk van egy balszélsőre. Hogy az most Mata, Özil, vagy XY: mindegy.
Bár tudtommal Özil inkább középen szokott játszani, de egyszer-kétszer láttam már jobb szélen is (esetleg egy német focit gyakrabban néző ember megoszthatná velem/velünk, hogy Özil melyik poszton szokott lenni leginkább).
Ami viszont beszédes Özil kapcsán:
46 meccs, 10 gól, 30 assist -> és ez viszont brutális adat :) Szívesen látnék egy statisztikát a gólpasszokról, mert szerintem a srác simán vezetné azt a listát.

Mata: ő viszont tényleg szélső középpályás/támadó. Szerintem nem klasszis játékos, csupán "nagyon jó". Összjátékban kitűnő, viszonylag gólerős, és természetesen elég gyors.

Ha ezek a pletykák igazak (Mata, Özil), akkor szerintem összefüggés lehet Ibrahimovic-csal. Gondoljunk bele, most van a támadósorban: Pedro, Villa, Ibra, Bojan, Messi (Henry-t és Jeffrent most nem számítom). Ebből az 5 emberből 3-nak kezdőnek kell lennie, viszont vagy Villa-nak vagy Ibra-nak egy elég szokatlan pozícióban kéne játszania. Amit én nagyon nehezen tudnék elképzelni. Egy szélső keresése szerintem pont ezt a problémát oldaná meg, csak akkor az lenne a furcsa, hogy minek nekünk 2 világklasszis középcsatár??? Plusz már nagyon úgy néz ki, hogy Fabregas is nálunk fog kikötni... úgyhogy én komolyan aggódom Ibra jövője miatt.
Pedro gólerősebb. Jeffrent nem értem miért nem számolod, eddig szóba se került h elmenne akár kölcsönbe is. És elfelejted Iniestát baltámadó posztra (főleg mivel jön Cesc)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.06.01. 12:16:03

Pedig, ha jobban belegondoltok: szükségünk van egy balszélsőre. Hogy az most Mata, Özil, vagy XY: mindegy.
Bár tudtommal Özil inkább középen szokott játszani, de egyszer-kétszer láttam már jobb szélen is (esetleg egy német focit gyakrabban néző ember megoszthatná velem/velünk, hogy Özil melyik poszton szokott lenni leginkább).
Ami viszont beszédes Özil kapcsán:
46 meccs, 10 gól, 30 assist -> és ez viszont brutális adat :) Szívesen látnék egy statisztikát a gólpasszokról, mert szerintem a srác simán vezetné azt a listát.

Mata: ő viszont tényleg szélső középpályás/támadó. Szerintem nem klasszis játékos, csupán "nagyon jó". Összjátékban kitűnő, viszonylag gólerős, és természetesen elég gyors.

Ha ezek a pletykák igazak (Mata, Özil), akkor szerintem összefüggés lehet Ibrahimovic-csal. Gondoljunk bele, most van a támadósorban: Pedro, Villa, Ibra, Bojan, Messi (Henry-t és Jeffrent most nem számítom). Ebből az 5 emberből 3-nak kezdőnek kell lennie, viszont vagy Villa-nak vagy Ibra-nak egy elég szokatlan pozícióban kéne játszania. Amit én nagyon nehezen tudnék elképzelni. Egy szélső keresése szerintem pont ezt a problémát oldaná meg, csak akkor az lenne a furcsa, hogy minek nekünk 2 világklasszis középcsatár??? Plusz már nagyon úgy néz ki, hogy Fabregas is nálunk fog kikötni... úgyhogy én komolyan aggódom Ibra jövője miatt.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.06.01. 12:15:16

barca6 írta:A végén az lesz hogy senkit sem fogunk igazoni,mert itt már annyi név szoba jott.... :roll:
Na ez az amitől én nem félek.
Szerintem Laportáéknak, vagy a következő elnöknek több alternatívája van egy posztra, és ha az egyik nem jön akkor majd a második vagy harmadik jelölt jön. Így volt pl. Maxwell esete is. Depor beböfögött valami embertelen magas árat Filipe-ért, és pár napra rá jött Maxi barátunk bagóért.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.06.01. 12:04:09

A végén az lesz hogy senkit sem fogunk igazoni,mert itt már annyi név szoba jott.... :roll:
Kép
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2010.06.01. 11:36:01

Colos írta: A totalbarca amolyan szemléző oldal. Az értesülés a futbolmercado.es-é, ezt fordítják le angolra. ;)
Amúgy azért ajánlottam bence-barcának az eurobarcát, mert mielőtt belinkel egy aktualitását vesztett hírt, érdemes tájékozódni legalább a legnagyobb magyar szurkolói honlapon, ahol már egy nappal korábban fenn van a visszautasítás ténye. Ezen véleményemet továbbra is fenntartom.
Tudom, értettem a lényeget, nyugi :wink:

Csak nekem se tetszett, hogy már aktualitását vesztő hírt közöltek le. Én eurobarcáról is linkeltem már a fourfourtwora.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2010.06.01. 11:33:11

Nehogy idehozzuk ezt a Mata gyereket. Jó játékos, de jobb is van nála, Ha középpálya akk Tiago és dos Santos, ha támadósor, akk Bojan és Pedro is ott van. Szerintem ők is tudnák Mata szintjét hozni, bár a vezetőség tudja.
Maradjon Ibra, jó lesz ő jövőre.
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.06.01. 11:20:47

kudu írta:totalbarca.com értesülései szerint a Barca meg akarja szerezni Mesut Özilt...
A totalbarca amolyan szemléző oldal. Az értesülés a futbolmercado.es-é, ezt fordítják le angolra. ;)
Amúgy azért ajánlottam bence-barcának az eurobarcát, mert mielőtt belinkel egy aktualitását vesztett hírt, érdemes tájékozódni legalább a legnagyobb magyar szurkolói honlapon, ahol már egy nappal korábban fenn van a visszautasítás ténye. Ezen véleményemet továbbra is fenntartom.
Kép
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2010.06.01. 11:08:50

totalbarca.com értesülései szerint a Barca meg akarja szerezni Mesut Özilt...

Hogy mi igaz ebből, azt nem tudom, de mostmár csak úgy repkednek a nevek. :?
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.06.01. 09:34:00

[quote="Fernando"][/quote]

Remélem nem jön Mata!Már nem is Ibra mellett kardoskodok,mert már nagyon túl van cifrázva az egész story!Fene se tudja eldönteni mi igaz és mi nem!Viszont nem akarom,hogy Pedro vagy Bojan helyét egy Mata fenyegesse azt a szintet mind a két fiatalunk tudja hozni!

A másik!Ezért megvehette mind a kettő védőt anno Pep!Még csak Martin el is megy cserének max,de a zsákbamacska Henrique...no comment!

Miért nem lepődök meg,hogy az Arsenal megint cigánykodik...bár felőlem Gai mehet...
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.06.01. 09:31:08

Sanama írta:
Fernando írta:Jó kis játékos Mata, de szerintem bőven nem a támadósorunk balszélére tudnám elképzelni. Inkább Iniesta alternatívájaként a bal támadó középen.

De ha a svéd eligazolásába kerülne Mata, akkor inkább maradjon ahol van.
Viszont számomra így kezd sok lenni Laportából.
Ne értsetek félre,nem a személyéből,hanem így az utolsó hetekben való igazolásaiból.

Villa---> oké,egyértelmű volt kellett.
Eddig Cescért is tárgyalt, mostmár Mataáért is?
Fabregast megértem mert akárki lesz az elnök neki is célpont lesz Cesc.

De Matat könyörgöm minek? Ha az új elnöknek rémálmaiban sem merült fel a neve,akkor minek erősködik Laporta?
Rossell megmondta ha Ibra elmegy hozza Torrest,ezzel Laporta pedig csak behátrolja a további lehetőségeket

Villa és Cesc oké, de minek Mata?
Cesc ügyében nyilvánvaló hogy csak a következő elnök fogja leigazolni, tehát meglesz a nagy név akivel színre kell lépni. És én direkt örülök, hogy LAporta lefutja helyette azokat a köröket amiket az új elnöknek is le kéne futnia. Tehát h Cesc maga kérje az elengedést, az Arsenal megsértődésén, az irreális ár megszabásán már így túljutottunk. Sokkal gyorsabban fognak ennek köszönhetően történni a dolgok és ez fontos mert rövid a felkészülési időszak nyáron.

Az meg h MAta iránt érdeklődnek könyörgöm... Napi hány ilyen-olyan hírt hallunk? A főoldalon is ott van akkor kell MAta ha megy Ibra. Addig meg minek tárgyalnának. Maximum! annyi volt h rákérdeztek az árra h mégis mennyi lenne ha.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8703
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.01. 09:22:47

Sanama! Itt nem csak Laporta dönt, sőt legkevésbé dönt ő, Pep alakítja ki a keretet, valószínűsíthető, hogy megmondta az elnöknek: ha Zlatan megy, Mata jöjjön. Ennyi a történet. De mivel Zlatan nem megy, Mata nem jön. Nem mellesleg ez egy erősen Sport.es cikk fordítása, tehát lehet, hogy ferde.

Más:

Sport.es azt írja a Juve nem akar élni opciós jogával és Cáceres visszatér a Barcához.

Írnak még arról, hogy végleg megszeretnénk válni Henriquétől, mert nem tervez vele a Guardiola.

Ugyancsak innen származó hír, hogy Gai Assulin apja Londonban az Arsenal-lal tárgyal.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.06.01. 09:15:03

Fernando írta:Jó kis játékos Mata, de szerintem bőven nem a támadósorunk balszélére tudnám elképzelni. Inkább Iniesta alternatívájaként a bal támadó középen.

De ha a svéd eligazolásába kerülne Mata, akkor inkább maradjon ahol van.
Viszont számomra így kezd sok lenni Laportából.
Ne értsetek félre,nem a személyéből,hanem így az utolsó hetekben való igazolásaiból.

Villa---> oké,egyértelmű volt kellett.
Eddig Cescért is tárgyalt, mostmár Mataáért is?
Fabregast megértem mert akárki lesz az elnök neki is célpont lesz Cesc.

De Matat könyörgöm minek? Ha az új elnöknek rémálmaiban sem merült fel a neve,akkor minek erősködik Laporta?
Rossell megmondta ha Ibra elmegy hozza Torrest,ezzel Laporta pedig csak behátrolja a további lehetőségeket

Villa és Cesc oké, de minek Mata?
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8703
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.01. 09:06:39

Jó kis játékos Mata, de szerintem bőven nem a támadósorunk balszélére tudnám elképzelni. Inkább Iniesta alternatívájaként a bal támadó középen.

De ha a svéd eligazolásába kerülne Mata, akkor inkább maradjon ahol van.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2010.06.01. 08:41:57

Ha Ibra elmegy, akkor azért találnánk jobbat mint Mata. Nem rossz Mata, de én sajnálnám Pedrot Jeffrent és Bojant, ha már padozniuk kell, akkor olyan miatt aki tényleg klasszis.
Kép
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.01. 07:15:02

Messithebest írta:Szerintem felesleges ide Mata,ha van egy Pedrónk.Inkább Fabregast szerezzék meg+tartsák meg Tourét+és ennyi,nem kell több.De Ibra is mehet nyugodtan,akkor legalább Pedro is kezdő lesz.
A lényeget minden kifelejtettétek,Mata CSAK akkor fog jönni,ha Ibra megy. Viszont ha Ibra elmegy akkor mindenképpen kell valaki,lehetőleg egy szélső,mert Villa megy be középre. S azt szerintem hagyjuk,hogy nem kell más mert ott van Pedro a kezdőbe stb. Ismételten elmondom a saját véleményem,Pedro egy nagyon jó játékos,sok gólt rúg,de JÁTÉKBAN még kevés a Barca-ba,ez idén a komolyabb meccseken bebizonyosodott. Szóval ha Ibra elmegy akkor kell valaki,persze azt nem állitom,hogy Mata a legmegfelelőbb játékos.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.06.01. 07:13:52

egy két meccset lassan Gai is kapni fog.
Egy másik csapatnál biztosan. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.06.01. 06:17:20

Szerintem felesleges ide Mata,ha van egy Pedrónk.Inkább Fabregast szerezzék meg+tartsák meg Tourét+és ennyi,nem kell több.De Ibra is mehet nyugodtan,akkor legalább Pedro is kezdő lesz.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.06.01. 00:29:59

Inkább Silva ha választhatnék... :) De én még Banegát is előbb hoznám mint Matát(már ha tőlük kéne választanom).Valahogy úgy vagyok vele mint Cooltiszo.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.06.01. 00:28:42

Sírva fakadok, ha Mata érkezik. Teljesen felesleges, annyival nem jobb mint Pedro, hogy megérje leigazolni, ebben biztos vagyok. Sőt ottvan Jeffren és Bojan is, sőt egy két meccset lassan Gai is kapni fog.

De a lényeg hogy Pedro(52meccs idén 23 gól) simán lehozza azt a szintet mint Mata(44, 14).
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.06.01. 00:23:57

Nem örülnék igazán Matának. Nem látom a különbséget közte és Pedro között igazán.
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2010.06.01. 00:20:41

Colos írta: Ajánlom az eurobarcát!
Nyugi, mostmár írom újra a friss spanyol hírek a fourfourtwora.

Az elmúlt héten nem írtam de már most ott is jelen a Matás hír általam :wink:

Szerintem amúgy nem lenne rossz igazolás.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2010.05.31. 23:11:47

davidvillabest írta:Most olvastam a Sport.es-en hogy Mata-val már tárgyal a barca ! :wink: :wink: :wink: :wink:
A hírt a katalán TV3 jelntette be. Meglátjuk van-e a bejelentésnek valós alapja.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Lezárt