Sandro Rosell

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.10.19. 09:14:16

Lionel85 írta:...
Aki bűnös, hazug, el kell ítélni. Ha ez Laporta, akkor őt, ha Rosell hazudik, akkor nyomban le kell mondania az elnöki székről, de mivel még egyik fél álláspontját sem ismerjük, így maradnak az alaptalan vádaskodások.

Remélem érthető amit írtam. :) A lényeg, hogy még ne ítéljük el se Rosellt, se Laportát, mert semmi biztosat nem tudunk.
A felek álláspontját ismerjük csak az igazságot nem.
Ezt az egész ügyet nem nagy nyilvánosság előtt kellett volna Rosellnek lebonyolítania. Biztos vagyok benne, hogy szavazás és botrány nélkül is lehetne nyomozni és ha szükség bíróság elé állítani a felelősöket.
De én nem hiszem, hogy Laportáék olyan nagy bűnt követtek volna el, legfennebb annyit, hogy bizonyos kiadásokat másként értelmeztek így kifele az látszott, hogy a klub profitot termel ami mindenképpen előnyös ha kölcsönöket akar felvenni a klub, mert kisebb kockázat kisebb kamattal is jár.
Még mindig nem értem, hogy Rosell miképpen tudott ilyen népszerűségre szert tenni, ezekkel a botrányokkal sokat árthat és nagy mázli, hogy idáig ez nem látszott meg az eredményeinken.

szóval szerintem Laporta sem bűnös és Rosell sem hazudik, de mindkettő ferdít/ferdített. Abban meg, hogy kinek adunk igazat inkább dönt a szinpátia mint a tények (amiket nem ismerünk)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.19. 08:50:58

Barcaforever írta:Egyet azért szögezzünk le.A foci elsősorban szól a pénzről, utána a szórakoztatásról, h olyan emberek, mint mi, akik nem látnak bele a pénzügyi mutatókba, csak kapnak bizonyos adatokat, grafikákat amit éppen elénk raknak.

Nem akarom védeni Rossell-t, csak kérdem, ti mit csinálnátok?Átvennétek egy céget, ami folyamatosan azt kreálta, h több millió eurós profitja van, mikor meg beültök a nagy székbe, kiderül, h bizony nemh profit van, hanem óriási hiány.Most ezt a profit-hiány dolgot nagyon szépen lehet több 10 éves hitelekkel kompenzálni.Mert megnézném, h az itt író emberekkel ez megtörténne a való világban, akkor mit tenne, mert, h senki se mondaná, azt, h nah sebaj rossz adatokat jelentettek le, haladunk tovább, köhögjük a hiteleket és kicsit visszaesve termelünk, de semmiképp se tálaljuk ki, h az előző vezetés hamis adatokat kreált.

Kérdem én, ti ezt csinálnátok? :lol:

Rossell pedig van annyira tapasztalt üzletember, h nem fog úgy odaállni a bíróság elé, h nincs semmi valóság alapja az egésznek.
Az a baj, hogy már vannak kijelentések, amik Rosell nyilatkozatait is kérdőre vonják. Sokan beszélnek lejárató-kampányról, ami csakis Laporta befeketítéséről szólnak.

A való világban pedig mi nem vagyunk ekkora adósságban, mert ez egy cég, egy csapat pénzügyi mérlege, nem a mienk, de lehet hogy rosszul értelmeztem a mondatodat. :P

Egyelőre annyiban maradhatunk, hogy még nem tudjuk ki is az igazi felelős, de előbb-utóbb csak ki fog derülni (vagy elsikkad az ügy, nem tudom), mert elég komoly vádakról van szó. Aki bűnös, hazug, el kell ítélni. Ha ez Laporta, akkor őt, ha Rosell hazudik, akkor nyomban le kell mondania az elnöki székről, de mivel még egyik fél álláspontját sem ismerjük, így maradnak az alaptalan vádaskodások.

Remélem érthető amit írtam. :) A lényeg, hogy még ne ítéljük el se Rosellt, se Laportát, mert semmi biztosat nem tudunk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.10.19. 08:37:56

Fecooo írta:igazolásokat tekintve miért Laporta a hibás? azért, mert készséges elnökhöz méltóan Pep minden kérését teljesítette zokszó nélkül?
Igen azért. Remélem ezt nem írtad komolyan.
Amúgy én se örülök ennek az egész mocskolódásnak, de Barcaforever leírta, amit én is gondolok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára P.U.Y.O.L. 2010.10.19. 08:52:30-kor.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.10.19. 08:23:20

Rosell amit csinál az számomra undoritó. Nem azzal van a baj, h megakarja tudni, h Laportáék mit és hogyan csináltak, hanem azzal, ahogyan ezt megpóbája kivitelezni. Az egészről az jön le, h ő mennyire nem birja Laportát és most csak azért is megmutatja, h piszkos a volt presidente.
Elég szomorú, h ez megy jelenleg a klubnál... :cry:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.10.18. 21:40:32

Egyet azért szögezzünk le.A foci elsősorban szól a pénzről, utána a szórakoztatásról, h olyan emberek, mint mi, akik nem látnak bele a pénzügyi mutatókba, csak kapnak bizonyos adatokat, grafikákat amit éppen elénk raknak.

Nem akarom védeni Rossell-t, csak kérdem, ti mit csinálnátok?Átvennétek egy céget, ami folyamatosan azt kreálta, h több millió eurós profitja van, mikor meg beültök a nagy székbe, kiderül, h bizony nemh profit van, hanem óriási hiány.Most ezt a profit-hiány dolgot nagyon szépen lehet több 10 éves hitelekkel kompenzálni.Mert megnézném, h az itt író emberekkel ez megtörténne a való világban, akkor mit tenne, mert, h senki se mondaná, azt, h nah sebaj rossz adatokat jelentettek le, haladunk tovább, köhögjük a hiteleket és kicsit visszaesve termelünk, de semmiképp se tálaljuk ki, h az előző vezetés hamis adatokat kreált.

Kérdem én, ti ezt csinálnátok? :lol:

Rossell pedig van annyira tapasztalt üzletember, h nem fog úgy odaállni a bíróság elé, h nincs semmi valóság alapja az egésznek.
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.10.18. 21:37:55

szbalint88 írta:Akkor itt én vagyok kisebbségben... Nekem semmi bajom nem volt Laportával, de az utolsó 1,5-2 évben bizony elszaladt vele a ló, főként az átigazolásokat tekintve. Rosell sokkal feszesebben vezeti a klubbot. Biztos vagyok benne hogy igaza van a pénzügyekkel kapcsolatban, hiszen mi másért vinné egészen a bíróságig a dolgot? Mindenesetre ha ezt a logikát folytatjuk, és valóban sáros Laporta, akkor ezeket a dolgokat fel kell majd tárni, hogy tiszta vizet önthessünk a pohárba. Várjunk még Rosell ekézésével...
Persze amíg a bíróság meg nem állapítja, hogy kinek van igaza, addig én is csak okoskodok...majd meglátjuk.
igazolásokat tekintve miért Laporta a hibás? azért, mert készséges elnökhöz méltóan Pep minden kérését teljesítette zokszó nélkül?
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.18. 21:35:45

Akár csalt Laporta, akár nem, az elnöksége alatt megnyert címeket még Rosell sem veheti el tőle.

Viszont nagyot is bukna a szememben, ha tényleg ki lenne derítve, hogy bizony sikkasztott.
Kép
Kép
Kép
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.10.18. 21:34:56

Akkor itt én vagyok kisebbségben... Nekem semmi bajom nem volt Laportával, de az utolsó 1,5-2 évben bizony elszaladt vele a ló, főként az átigazolásokat tekintve. Rosell sokkal feszesebben vezeti a klubbot. Biztos vagyok benne hogy igaza van a pénzügyekkel kapcsolatban, hiszen mi másért vinné egészen a bíróságig a dolgot? Mindenesetre ha ezt a logikát folytatjuk, és valóban sáros Laporta, akkor ezeket a dolgokat fel kell majd tárni, hogy tiszta vizet önthessünk a pohárba. Várjunk még Rosell ekézésével...
Persze amíg a bíróság meg nem állapítja, hogy kinek van igaza, addig én is csak okoskodok...majd meglátjuk.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.18. 21:29:18

Lehet utálni is meg szeretni is Rosell-t, de ha igaza van akkor a mintapresidente idillikus képe átalakul az én szememben egy gyakorlatilag hazug emberré.

Egyébként szerintem ezzel annyit akar elérni amellett, hogy fényezze magát Laporta kárára, hogy eltudjon számolni a 150 milliós kölcsönnel.

Biztos vagyok benne, hogy a bíróság Rosell-nek fog igazat adni. Ésszel játszik, biztos van valamije ami lejárathatja Joan mestert. Sajnálnám ha így lenne. És abban egyet értek itt mindenkivel, hogy nincs erre semmi szükség.

Egy valamit viszont nem értek. BL-eket nyerünk, bajnokságokat, kupát stb stb, és 80 millió a veszteség? Hogy van ez? Elfagyizzuk?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.10.18. 21:24:32

Úgy látom itt a többség egyetért, én sem bírom a tagot, reménykedtem,h legalább elér majd annyit,mint Laporta-még el is érhet-,de a stílusa undorító.

nem szoktam látásra ítélni,de már ezelőtt ha ránéztem, full sunyiság jött le róla :?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.10.18. 21:11:02

Én már akkor sem örültem amikor megválasztották. Már akkor gondoltam hogy nem azzal kíván foglalkozni, hogy a klubot előbbre vigye, hanem hogy lejárassa Laporát.
Amúgy az azért elég érdekes, hogy ha most veszteséges a klub, akkor jövőre hogyan akar már nyereséget. 1 év alatt 70millát akar spórolni? Ha az ő számai igazak, akkor akármit csinál ennyit csak akkor spórolhat ha a fizukat alaposan megrövidíti, de azt meg nem akarja. Szal szerintem még az sem lehetetlen h ő "füllent" nagyobbat.

Szerk: azon röhögnék igazán nagyot, ha a bíróság Laportának adna igazat :lol:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.18. 21:08:36

Mivel nem élünk ott, nem tudjuk az igazi okokat, így konkrétan nem is tudjuk, hogy kit kéne hibáztatni: Laportát vagy Rosellt. Talán lehet, hogy sosem tudjuk meg, de egy biztos, amit a cikk alatti hozzászólásban is írtam, ez nincs jó hatással a játékosokra.
Kép
Kép
Kép
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.10.18. 20:48:12

most bizonyitja , hogy nem csak kinezetre csimpanz.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.10.18. 20:41:11

teljesen egyetértek veletek! mindenki számára nyílt titok, h Laportáék kozmetikázták az eredményt, de ne nézze hülyének az embereket: egyértelmű, h próbálja minél jobban befeketíteni az elődjét, így lazán benne van a pakliban, h ő meg "csúnyíttatott" a mérlegen... erről korábban volt egy nagyon jó cikk is...

MÁR MOST rohadtul elegem van ebből a lejáratós senkiháziból! (már a megválasztásának se örültem enyhén szólva...) mint vmi gyerek, aki már csak azért is megmutatja... :evil: :x

nagyon úgy tűnik, h a klub vezetése és pénzügyi helyzetének stabilizálása csak másodlagos, az elsődleges célja Laporta lejáratása! ezért aztán nagyon megérte elnöknek jelöltetnie magát... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.10.18. 20:52:56-kor.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.10.18. 20:37:31

MIvan rosell nem elég baj hogy rövid a keret, formánkivüliek a csatárok, sérült az irányitonk??
Ha valami jó, miért kell a 'mit is' ? kavarni?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.18. 20:30:55

Pont ezért féltem ettől a gyökértől, éppen erre van most szüksége a csapatnak.... teljesen mindegy hogy igaza van-e v sem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.08. 10:51:10

Én csodálkoztam ezen a híren, de ezek szerint nagy az elismertsége Rosellnek, mást nem tudok elképzelni. Vasmarkú elnök, de van eredménye a munkájának, mert ez szerintem egy rangos kinevezés.
Kép
Kép
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.09.08. 10:47:00

Azért jól jöhet még nemegyszer Rossel befolyása. A mai rövidhír is azt mutatja mennyire befolyásos elnök. Egyelőre az elnöki munkájáról:
-laportáékat nem bírja még mindig. az a nagy deficit amiről beszélt eléggé azért volt h lejárassa az előző elnökséget. Mindamellett egyetértek h valóban óvatosabban kell bánni a pénzzel mint Laporta az utóbbi éveiben.
-Az igazolásai eddig reális áruak voltak, pontosabban inkább áron aluliak. Adriano és Mascherano összesen belekerült kb 30 millióba. Ez enm sok, hiszen a Pool nemrég Mascheranoért egyedül ennyit kért.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 22:25:02

sjd írta:
Andris írta:Pep egyáltalán nem kérte az eladását tudtommal.
"De én döntök, és ugyan nem sokat mondhatok mások vagy kívülállók véleményéről, aki itt dönt, az én vagyok. "

:?: :?: :?:
Ezt már csak azután mondta, miután kiderült h Ibra nem elégedett és menne.
Előtte többször mondta a nyár folyamán, hogy mindenképpen számít rá. Gyenge a memóriánk nagyon. Úgy az egész társaságnak.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2010.08.28. 22:24:25

Igy ahogy az elottem szolo mondja....kifizettunk 45 millat +atdtuk Samut...nincs az az oriasi problema amit nem lehet athidalni normalisan ferfiak modjara es tisztazni a problemakat....Samuval is ugyan ez tortent,csak ott Laporta megtudta gyozni Pepet,hogy maradjon meg egy evre es maradt is.Tehat most ergo Pep azt csinal amit akar,es a vezetoseg meg ugy tancol ahogy Pep mondja..ezt ti sem hiszitek ek...... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaboy08 2010.08.28. 22:25:40-kor.
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.28. 22:23:03

Ha maradt volna Pep akaratának ellenére, vélhetőleg nem játszatta volna. Akkor még nagyobb bukta lett volna srác. :oops:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.28. 22:21:48

Andris írta:Pep egyáltalán nem kérte az eladását tudtommal.
Lesznek még furcsább összeesküvés elméletek is, a teljes igazságot meg úgyse fogjuk megtudni...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.28. 22:21:37

Andris írta:Pep egyáltalán nem kérte az eladását tudtommal.
"De én döntök, és ugyan nem sokat mondhatok mások vagy kívülállók véleményéről, aki itt dönt, az én vagyok. "

:?: :?: :?:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 22:20:20

Pep egyáltalán nem kérte az eladását tudtommal.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2010.08.28. 22:18:26

Victor_Valdes írta:
Barcaboy08 írta:Bravo!24 millio csodas ujabb zsenialis huzas ettol a remek vezetestol....meg valami!?Szerintem a most megvett Mascheranot meg adjuk oda 5 millaert valakinek meg melegibe, mert jovore ugy is kegyvesztett lesz....
Pep kérte az eladását. A vezetőség mit tehetne? Azt mondja, hogy márpedig itt van és játszatni kell? Akkor az lenne, hogy mi ez a real madrid..kész perez a vezetőség..kb. :roll:
Pep kérte a vásárlását is ergo a vezetőség helyébe mondtam volna, hogy öcsém neked kellett minden áron akk azt edd amit főztél. :roll:
Lezárt