Gabriel Milito

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.04. 21:12:53

Fecooo írta: nem akarok senkivel vitát kezdeni, de nagyon hasonlít ez az eset Yayáéra... mind Pep nyilatkozatai, mind a játéklehetőségek hiánya egybevág...
Viszont két dologban elüt: Yaya nem volt sérült és nem volt nála EGYÉRTELMŰEN jobb játékos a posztján

Viszont (mint már azt korábban említettem) én megmondtam, hogy valószínűleg év elején nem véletlenül játszott Abidal helyette
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.01.04. 21:09:48

Lionel85 írta:Olvasom itt a kritikákat Milito felé, de nem értem! Van, aki üvegnek nevezi, mert annyira sérülékeny. Nem ő tehet róla. Ilyen a szervezete!

Aztán vannak olyanok, akik hálátlannak tartják őt, mert a klub sérülése alatt is végig mellett volt és hosszabbított vele. Ezt sem értem, hiszen nem adósa a csapatnak, ő játszani akar, amit itt nem tehet meg.

Kicsit túlzóak a kritikák vele szemben, de hát ha valakit nem Messinek, vagy Xavinak hívnak, akkor már bizony jönnek az elégedetlenkedő hangok... Nem értelek titeket.

És nem értem Pep Guardiolát! Hogy nyilatkozhat olyat, hogy elégedett vele és mi az, hogy számít rá? Hogy? Sokan azzal takaróznak, hogy azért nem játszott sokat, mert sérült volt. De az mikor volt már? Azóta is alig kapott szerepet, amióta egészséges volt, aztán a Ceuta ellen megint megsérült.

Komoly gondok vannak itt a hozzáállásokkal, mind Pep részéről, mind itt a fórumon! Szerintem nem ezt érdemli Milito!
nem akarok senkivel vitát kezdeni, de nagyon hasonlít ez az eset Yayáéra... mind Pep nyilatkozatai, mind a játéklehetőségek hiánya egybevág...
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2011.01.04. 20:59:13

Lionel85 írta:Olvasom itt a kritikákat Milito felé, de nem értem! Van, aki üvegnek nevezi, mert annyira sérülékeny. Nem ő tehet róla. Ilyen a szervezete!

Aztán vannak olyanok, akik hálátlannak tartják őt, mert a klub sérülése alatt is végig mellett volt és hosszabbított vele. Ezt sem értem, hiszen nem adósa a csapatnak, ő játszani akar, amit itt nem tehet meg.

Kicsit túlzóak a kritikák vele szemben, de hát ha valakit nem Messinek, vagy Xavinak hívnak, akkor már bizony jönnek az elégedetlenkedő hangok... Nem értelek titeket.

És nem értem Pep Guardiolát! Hogy nyilatkozhat olyat, hogy elégedett vele és mi az, hogy számít rá? Hogy? Sokan azzal takaróznak, hogy azért nem játszott sokat, mert sérült volt. De az mikor volt már? Azóta is alig kapott szerepet, amióta egészséges volt, aztán a Ceuta ellen megint megsérült.

Komoly gondok vannak itt a hozzáállásokkal, mind Pep részéről, mind itt a fórumon! Szerintem nem ezt érdemli Milito!
Az alábbiakban hozzászóltam a témához, DE!, lehet, hogy inkább, a Te hozzászólásodat kellett volna csak megvárnom, mert sokkal jobban leírtad és megfogalmaztad azt amire én gondoltam!! :lol:
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.01.04. 19:13:57

Varatrix írta:
LM10 írta:Szvsz senkit nem fogunk venni. Puyol,Piqué játszák a legtöbb meccset, pár meccset meg Abidal és Fontás is le tud húzni középen. Nem beszélve Bartráról vagy Muniesáról, akik a jövőben épülhetnek be, szóval egy védő igazolás kb annyit érne, mint anno Caceres vagy Csigáé.
Nemár, hogy elég ennyi... :?:
A fiatalok tehetségesek, de nem bevethetőek élcsapatok ellen.
Abidal egész korrekt belső védőként, de a Busquets, Abidal kettős szvsz katasztrofális volt.
Persze nem hibáztatom őket ezért.
Az lehet, hisz Busquets nem védő. De Pep Fontásban bízik meg a védőknél, ő játszott mindig amikor kellett egy védő, most valamiért Bartrát hozta fel Fontas helyett a Levante ellen. Láttuk mi is Fontást játszani már 21 éves nem is tinédzser a gyerek, ha Pep is úgy gondolja, biztos fent fogja tartani.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.04. 19:12:45

Olvasom itt a kritikákat Milito felé, de nem értem! Van, aki üvegnek nevezi, mert annyira sérülékeny. Nem ő tehet róla. Ilyen a szervezete!

Aztán vannak olyanok, akik hálátlannak tartják őt, mert a klub sérülése alatt is végig mellett volt és hosszabbított vele. Ezt sem értem, hiszen nem adósa a csapatnak, ő játszani akar, amit itt nem tehet meg.

Kicsit túlzóak a kritikák vele szemben, de hát ha valakit nem Messinek, vagy Xavinak hívnak, akkor már bizony jönnek az elégedetlenkedő hangok... Nem értelek titeket.

És nem értem Pep Guardiolát! Hogy nyilatkozhat olyat, hogy elégedett vele és mi az, hogy számít rá? Hogy? Sokan azzal takaróznak, hogy azért nem játszott sokat, mert sérült volt. De az mikor volt már? Azóta is alig kapott szerepet, amióta egészséges volt, aztán a Ceuta ellen megint megsérült.

Komoly gondok vannak itt a hozzáállásokkal, mind Pep részéről, mind itt a fórumon! Szerintem nem ezt érdemli Milito!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.01.04. 19:09:04

LM10 írta:Szvsz senkit nem fogunk venni. Puyol,Piqué játszák a legtöbb meccset, pár meccset meg Abidal és Fontás is le tud húzni középen. Nem beszélve Bartráról vagy Muniesáról, akik a jövőben épülhetnek be, szóval egy védő igazolás kb annyit érne, mint anno Caceres vagy Csigáé.
Nemár, hogy elég ennyi... :?:
A fiatalok tehetségesek, de nem bevethetőek élcsapatok ellen.
Abidal egész korrekt belső védőként, de a Busquets, Abidal kettős szvsz katasztrofális volt.
Persze nem hibáztatom őket ezért.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.01.04. 18:39:47

Szvsz senkit nem fogunk venni. Puyol,Piqué játszák a legtöbb meccset, pár meccset meg Abidal és Fontás is le tud húzni középen. Nem beszélve Bartráról vagy Muniesáról, akik a jövőben épülhetnek be, szóval egy védő igazolás kb annyit érne, mint anno Caceres vagy Csigáé.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.04. 18:34:25

S.Agüero írta:
Varatrix írta:Én már eme remek hír előtt is szorgalmaztam volna egy középső védő igazolását.
Így kettő is el kéne.
Bőven elég egy.
Ott lesz akkor Puyi, Piqué, Abidal, Fontás, +akit veszünk védőt bevetésre készen. 5 véfő csak elég 2 posztra.
Max még akkor felhozzunk Bartrat.
OFF
Én igazából mind a kettő felvetést meg tudom érteni, illetve mindenhova vannak érvek. Az tény, 5 ember bőven elég 2 posztra. DE! Azért azt figyelembe kell venni, hogy Puyi most már gyakrabban lesz sérült, be kell látni felette is kezd eljárni az idő. Abidal nem rossz megoldás kiscsapatok ellen. És gyakorlatilag ugyanezt tudom mondani a két fiatalunkra. Tény nagyon jó képet mutattak eddig magukról de azért nem biztos, hogy bemerném tenni pl. Valencia ellen. De hát ez én vagyok, Busquetset se raktam volna be középhátvédnek, de Pep megmerte tenni és lássuk be nagyot nem tévedett:)
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.04. 18:26:55

Varatrix írta:Én már eme remek hír előtt is szorgalmaztam volna egy középső védő igazolását.
Így kettő is el kéne.
Bőven elég egy.
Ott lesz akkor Puyi, Piqué, Abidal, Fontás, +akit veszünk védőt bevetésre készen. 5 véfő csak elég 2 posztra.
Max még akkor felhozzunk Bartrat.
OFF
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.01.04. 18:24:51

Én már eme remek hír előtt is szorgalmaztam volna egy középső védő igazolását.
Így kettő is el kéne.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.04. 18:08:29

Fernando írta:Szerintem ha elmegy többet vissza se jön. Elmegy félévre kölcsönbe valahová, jól játszik, élvezi a sérülések is elkerülik, minek jönne vissza? De ez nem is baj, igazából már picit benne is van a korban, érthető, hogy játszani akar. Szerintem a legjobb lenne, ha megválnánk tőle végleg egy fél év után.

A kölcsönszerződés eleinte jó ötlet, mert akkor kaphatunk érte szerintem 8-10 milliót, ha meg most akarnánk eladni jóformán 2 év sérülés után jó ha 2-3-at. Itt már helye nincs ez nyilvánvaló, mondom ezt a legnagyobb tisztelettel.

Egyébként ha elmegy remélem ez azt eredményezi, hogy Fontás végleg fölkerül a nagyokhoz.
Teljesen egyetértek! :wink: Militonak itt már nem sok babér terem. Nagyon sajnálom hogy ilyen sérülékeny. Azt kívánom neki hogy a leendő csapatában egészséges legyen és persze sikeres. Nincs rá okunk neheztelni amiatt, hogy kifejezte távozási szándékát.

Az pedig hogy a távozásával gondban leszünk a védelemmel, nem hinném. A Puyol-Pique alapkettős mellett bármikor játszhat Abidal, amint láttuk végső esetben Busquets is, és ezáltal több szerephez juthat Adriano, és a fiatalok is. Nem fog érkezni szerintem senki.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2011.01.04. 18:07:53

menczel írta:Nagyon szeretem, de! Ez hálátlanság amit csinál. Egyik másik klub sem tartott volna ki mellette figyelembe véve, hogy mennyire sérülékeny. Állítom hogy a Barca legjobban fizetett játékosa a játékperc/$ mutatójában...

Egy esetben bocsátanám meg neki a távozást, úgy ha most félévre elmenne kölcsönbe, hogy mehessen a Copára, de azután visszatérne szolgálni a klubot.
tény a több mint egy éves sérülése alatt egy csapat sem adott volna neki szerződést, mi mégis kitartottunk mellette, de Ő is megérthető....Amúgy vicces, NSO-n ugyanez a cikk van róla szóról-szóra!
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... ar-2058580
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2011.01.04. 18:04:48

Nagyon szeretem, de! Ez hálátlanság amit csinál. Egyik másik klub sem tartott volna ki mellette figyelembe véve, hogy mennyire sérülékeny. Állítom hogy a Barca legjobban fizetett játékosa a játékperc/$ mutatójában...

Egy esetben bocsátanám meg neki a távozást, úgy ha most félévre elmenne kölcsönbe, hogy mehessen a Copára, de azután visszatérne szolgálni a klubot.
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2011.01.04. 18:00:20

Sajnálom hogy elmegy (még ha csak kölcsönbe is)....de Ő is öregszik, és igencsak sérülékeny is sajnos. Itt a nagy lehetőség Fontásnak, Muniesának, Cáceresnek, és Henriquének. Én Fontás és Cáceres mellett voksolnék. Kiváncsi leszek hova megy Gabi!
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2011.01.04. 17:41:00

- kár az "öregért", nagy kedvencem volt, DE menjen, mert jól látja, hogy Pepnél játszani tétmérkőzéseken maximum 10 perceket fog csereként.....
Igen, sajnos nagy negatívuma, hogy bazi sérülékeny és kora előrehaladtával ez nem fog változni. Egyébként mindent tudott amit egy bekknek kellett, talán Puyoval a legjobb védelmet alkották érkezésekor amit a közelmúltban láttam a csapatban. Emberileg sem lehetett kifogást tenni ellene...., szóval nagyon sajnálom, ha megy! :cry:
Az alábbiakban írta egy kolléga, hogy Pepnek azért nagy része van ebben a döntésben, bármennyire is ellene lapátol a jelenlegi állásfoglalásában.
Én is így látom, mert amikor egészséges volt Gabi, akkor is (a posztidegen) Abidalt játszatta középső védőként!!, illetve soha nem bízott benne igazán, akárcsak Sylvinhoban. Szóval érthető, ha menni szeretne és nem a padot melegíteni....
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.01.04. 17:29:51

Fernando írta:
Egyébként ha elmegy remélem ez azt eredményezi, hogy Fontás végleg fölkerül a nagyokhoz.
Vagy visszarendelni Cacerest/Henriquét, vagy kölcsönözni egy öreg rókát, akinek fekszik a pad vagy most beruházni egy harmadik védőbe, aki már közelit harminchoz, van még egy-két éve, és mellete játszhatna Fontas és Bartra is. Mert azért, ha tegyük fel, a BL-döntőben vagy a Klasszikuson úgy alakulna, nem szivesen nézném a Fontas-Abidal kettőst középen...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.04. 17:14:09

Sajnálom Őt. Valószínűleg már nem látjuk Barca mezben.
Megértem egyébként hogy el akar menni és ha már Anglia akkor inkább középcsapatba mennyen, hogy kezdő is legyen ne csak csere.
Így viszont, hogy elmegy fel kell hozni Fontást, és szvsz még kellene venni egy védőt, aki nem fiatal, mert az van elég, de nem is idős szval ilyen középkorú a fociban. 25 éves körülit.
Pl Thiago Silvat. :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2011.01.04. 18:11:05-kor.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.01.04. 17:08:59

Én csak azért bánom,mivel így nem marad 1etlen cserevédőnk sem,ha se Puyol,se Piqué nincs,akkor azért Fontásra és Bartrara én még nem bíznám ilyen korán a védelem közepét. Szóval csak ezért sajnálom,de muszáj még valakit hozni ebben az esetben.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.01.04. 17:06:50

Nem bánnám,ha elmenne..és jönne...a Roma-hoz.
Kép
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.01.04. 16:53:52

sjd írta:Most ha gonosz lennék, az mondanám, hogy 2009: Eto'o, 2010: Touré, 2011: Milito, de nem vagyok gonosz, úgyhogy nem mondom :twisted:

Mindenesetre én már év elején mondtam, hogy nem véletlen és meglesz a következménye annak, ha Abidal játszik középső védőt helyette

Ja és akkor 2012: Alves, 2013: Abidal, 2014: Villa, 2015: Afellay és végre csak saját nevelésű játékosaink vannak :D
Milito azért ebbe sehogy sem illene be. Kedvelem Militot de túl sérülékeny és így már ő sem olyan magabiztos mint az elején.5-6m€ kapnánk érta az nagyon jó üzlet is lenne mindenkinek. Keretbe pedig Fontás v Bartra padon ülni ők is tudnak. :)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.01.04. 16:44:22

Szerintem ha elmegy többet vissza se jön. Elmegy félévre kölcsönbe valahová, jól játszik, élvezi a sérülések is elkerülik, minek jönne vissza? De ez nem is baj, igazából már picit benne is van a korban, érthető, hogy játszani akar. Szerintem a legjobb lenne, ha megválnánk tőle végleg egy fél év után.

A kölcsönszerződés eleinte jó ötlet, mert akkor kaphatunk érte szerintem 8-10 milliót, ha meg most akarnánk eladni jóformán 2 év sérülés után jó ha 2-3-at. Itt már helye nincs ez nyilvánvaló, mondom ezt a legnagyobb tisztelettel.

Egyébként ha elmegy remélem ez azt eredményezi, hogy Fontás végleg fölkerül a nagyokhoz.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2011.01.04. 16:37:34

ab1daL írta:Elmegy kölcsönbe félévre valahova, játszik sokat, újra formába lendül, nyáron megnyeri a Copa Americat Messivel, Mascheranoval, és visszatér ide. Ennyi a sztori. :wink:


Kívánom, hogy igazad legyen és úgy történjen, ahogy leírtad.
Én teljesen megértem Gabit, látja Ő is, hogy Pique Puyol mellett (plusz fiatalok, Sergi, Abidal) Ő már nem fog itt sok sót megenni. Ha ne adja ég és végleg elhagy minket kívánom neki, h 40éves koráig sérülés nélkül játsszon, mert óriási játékos! Ilyen nagy szívvel lenni, úgy, hogy ennyi nehézésgen megy át...
...hát én megemelem a kalapom előtte, azért az akaratért ami van benne!
Akárhogy is lesz, legyen egészséges maximálisan mihamarabb és remek játékot kívánok neki akár a Barcában akár más klubban,
Barca més que un club
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.01.04. 16:37:13

Nagyon kedvelem,csak az a fránya 1 éves kihagyás meg ugye most is megsérült. Sajnos ő már sose lesz egészséges. Bayernbe szerintem tökéletes lenne,ha persze kezdő lenne.
Helyette hozhatnánk egy védőt,ha már Pep nem bízik annyira Fontásba és a többi fiatalba,hogy Busquetset rakja kh-nak.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szajko 2011.01.04. 16:41:54-kor.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.04. 16:34:50

Én a helyében minél hamarabb keresnék egy klubbot ahol játszhatok mert itt soha a büdös életbe nem lesz már se kezdő se semmi.
Nagyon szeretem Militot mert nagyon jó védő. De Pep egy kis pedomaci és ő inkább a 20évesekre bukik nem pedig a 30asokra. :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.04. 16:32:13

ab1daL írta:Elmegy kölcsönbe félévre valahova, játszik sokat, újra formába lendül, nyáron megnyeri a Copa Americat Messivel, Mascheranoval, és visszatér ide. Ennyi a sztori. :wink:
Mernék fogadni rá, hogy nem
Lezárt