Olimpia 2012

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted hány arany érmet fog szerezni a magyar csapat?

0-3
21
17%
4-6
53
42%
7-9
35
28%
10 vagy több
17
13%
 
Szavazatok száma: 126
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.12. 20:34:11

Egyébiránt Ratko Rudic is történelmet írt, 3 különböző csapattal 4 olimpiai bajnoki cím,le a kalappal előtte,ő és Kemény is a sportág legnagyobb edzői közé tartoznak.A meccs az hihetetlen gyenge színvonalú volt,ha benyomták volna mellé a 2008-as pekingi döntőnket még aki először lát meccset az is zongorázta volna a különbséget,fájó,hogy nem voltunk ott.
Kása lenyilatkozta,hogy még a ráúszás közben is sírt,mert tudta,hogy ez az utolsó meccse,a sportág valaha élt tán legnagyobb játékosa szögre akasztja a sapiját.Remélem beérik a 91-92-es korosztály sok-sok ígérete közül legalább 4-5 és akkor szép jövőnk lehet,kiegészülve a maiak közül Háraival-Vargáékkal-Szívóssal-Hosival-Nagy Viktorral,mert akkor sok szép siker részesei lehetünk még. Kemény is nagy valószínűség szerint feláll,kiváncsi vagyok az utódjára,remélem jól dönt a vezetés.
KÖSZÖNJÜK FIÚK!!!!!!!!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.08.12. 19:53:05

kanty írta:
Eazzy írta:Egyébként jó nagy trógerség, hogy sehol nem lehet visszanézni semmit erről az olimpiáról...Bolték rekordjára annyira kiváncsi lennék, de sehol nem találom...
2-3 naponta feljön a kérdés és általában belinkelem:
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html. Itt mindent visszalehet nézni.
'file not found' - lejárt az Olimpia s máris megszűnt?
Büszke vagyok a magyarokra azért! :)

Szerk.: Működik.
més que un club
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.08.12. 19:51:11

Initom írta:
sok rendszert nem látok benn....eléggé belezavarodok.
Kiválasztod a sportágat, utána kiválasztod, hogy melyik számot vagy melyik meccset akarod megnézni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.08.12. 19:49:58

kanty írta:
Eazzy írta:Egyébként jó nagy trógerség, hogy sehol nem lehet visszanézni semmit erről az olimpiáról...Bolték rekordjára annyira kiváncsi lennék, de sehol nem találom...
2-3 naponta feljön a kérdés és általában belinkelem:
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html. Itt mindent visszalehet nézni.
sok rendszert nem látok benn....eléggé belezavarodok.
Abi & Tito
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.08.12. 19:49:11

kanty írta:
Eazzy írta:Egyébként jó nagy trógerség, hogy sehol nem lehet visszanézni semmit erről az olimpiáról...Bolték rekordjára annyira kiváncsi lennék, de sehol nem találom...
2-3 naponta feljön a kérdés és általában belinkelem:
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html. Itt mindent visszalehet nézni.
Igen, nekem akkor sem hozta be, akkor a PANDA tiltotta le, ez most is így van...
Jah, hogy engedélyezzem :D OKés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Eazzy 2012.08.12. 19:50:46-kor.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.08.12. 19:43:34

Eazzy írta:Egyébként jó nagy trógerség, hogy sehol nem lehet visszanézni semmit erről az olimpiáról...Bolték rekordjára annyira kiváncsi lennék, de sehol nem találom...
2-3 naponta feljön a kérdés és általában belinkelem:
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html. Itt mindent visszalehet nézni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.08.12. 19:37:24

Egyébként jó nagy trógerség, hogy sehol nem lehet visszanézni semmit erről az olimpiáról...Bolték rekordjára annyira kiváncsi lennék, de sehol nem találom...
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.12. 19:29:24

Nevetségesnek és egyben feleslegesnek tartom ebben a formában az öttusát,ahogy most van.
Hiába jó valaki egész nap,azzal összeszed kb. 10-15 másodperc előnyt nagyon maximum,ami 3km-en akár jobbról akár balról nézzük,egy jelentéktelen idő,ergo az egész egy futóversennyé silányult .és tök lényegtelen az előtte lévő 3 szám.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.12. 19:28:38

Olimpia 2012

Rendkívül jól zártunk mi Magyarok. 9. helyezés az éremtáblán.
8 arany
4 ezüst
5 bronz

Emellett nagyon sok pontszerző is volt (34). Kézisek mindenképp meglepetés. Egyedül a férfi vízilabda lehetett keserű, de nagyon sokáig a csúcson voltak így várható volt a "pofon" illetve a korszakváltás.
Tehát minden Magyarnak aki kint volt az Olimpián hatalmas gratuláció!
Nagyon nagy siker, hogy olyan országokat tudtunk magunk mögé utasítani mint pl. Ausztrália, Japán, Hollandia, Spanyolország

Az USA ismét átvette a sportnagyhatalom címet Kínátol.
46 arany, 29 ezüst, 29 bronz = 104
Kínai is nagyon jól teljesített 38,27,22= 87
És a hazai Britek is nagyon jól teljesítettek és leszorították a dobogóról az Oroszokat.
Oroszország nagyon megszívta mert nagyon sok ezüstjük lett. Mármint ha a Britekhez hasonlítjuk őket. De az oroszokkal mindig számolni kell.

Nekem őszintén nagyon jó élmény volt ez az Olimpia. Világcsúcsokat láthattam Atlétikában. Hatalmas futásokat, meglepetés sikereket.
De legfőképpen a Magyarok küzdeni akarása tetszett a legjobban.

Nagyon szeretem amúgy is ezeket a világversenyes hangulatokat. VB, EB? Olimpia. Mindenki ennek a lázába ég és összehozhatja az embereket, de leginkább az Olimpia jó ebben. A többi azért van ellenségeskedés.


Sajnos vége :cry:

Tóth Adrienn 20. helyen míg Kovács Sarolta a 33. helyen zárta az Öttusát.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.08.12. 19:26:34

Első negyedben felcseszte már az agyam Knézy a Dürán-ozással, második negyedben legszívesebben kettétörtem volna az LCD-t, harmadik negyedre meg már kezdtem elhinni, hogy én tudom rosszul, hogy hogyan kell ejteni, majd jött a DVÁJN Wade....na ott tartottam egy egyperces néma csendet.
Egyébként az is zavaró volt, hogy ha tehette volna akkor Bryant heréit nyalogatná Knézy fagyi helyett is, annyira rá volt izgulva, hogy úúúúúúúramisten Kobe-nál a labda, mekkkoooooooora cseeeel te jó ég, az már nem baj, hogy alapvonalon kívülre dobja a labdát utána...komolyan mondom torokra vette Kobet ez az ember, pedig hát azért messze nem a legászabb formájában van...
Dürán és az egész USA Team eszetlenül dobált, majd védekezés nulla...azért Iggy-t hiányoltam nem kicsit...épeszű edző berakta volna kicsit védekezni amikor szoros volt....de hát minek, amikor be lehet tolni egy CP3-Kobe-Carmelo-Dürááán-LBJ vicc kezdőt is...na mind1. Nem volt életem legjobb kosármeccse, erre Knézy is ilyen idióta. Sajnálom az elvesztegetett időmet.
socio66

2012.08.12. 18:59:00

Mezner2 írta: De azt is bebizonyították,hogy annyira vannak közel a Dream Teamhez mint a Diósgyőr a BL döntőhöz...
szerintem hagyjuk ezt, ezerszer el lett mondva hogy '92-ben még teljesen más volt a helyzet, félistenek voltak az nba sztárok a többi csapat szemében, ehhez képest ma már rengeteg külföldi játszik a ligában, és több válogatott ki tud állni full nba-kezdővel.
senki nem mondta, hogy ez a csapat jobb lenne mint a dream team, de az baromi idegesítő, mikor az alkalmi 'szakértők' megnéznek egy meccset, és leszűrik hogy ez a csapat egy nulla, mert hát a régiek negyvennel nyertek minden meccset.
igen, csak közben sok dolog változott.
ez a mostani csapat, pláne kiegészülve a hiányzókkal-akikből amúgy ki lehetne állítani egy komplett all star kezdőt- kvalitásban, tehetségben olyan magas szinten áll, amit semmilyen más sportban nem tud csapat megközelíteni sem jelenleg, csak csodálni lehet őket.
de ez a knézy is, hihetetlen idegesítő egy fazon.
összekeveri durant-et chandler-el, kiejteni nem tudja a neveket, düran, kermeló, dvájn véd, borzasztó.
akkor állandóan nyomatja ezt a jobb-e ez a csapat mint a dream team vonalat, egyik meccsen volt hátra kb 10mp a negyedből, usa támadott és paul elkezdett pattogtatni, hogy a végén fejezze be az akciót, ami kb így 'szokás', erre knézy elkezdi magyarázni hogy hát ez hihetetlen mindenki megállt ilyet jordan-ék nem csináltak..hát basszus, menj már a fenébe.
soha nem vágytam még ennyire egy szaniszló csabi-bazska-féle közvetítésre mint most, itt nagyon kijön a különbség laikus és szakértő között, nem olyan mint a foci, amihez mindenki hozzá tud szólni értelmesen.
na mindegy, jó volt látni a srácokat így együtt játszani, főleg a nigéria elleni meccs marad emlékezetes, de a többi is csemege volt.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.12. 18:57:52

Szoros volt, de bejött a papírforma. Még egálnál/spanyol vezetésnél sem izgultam, hogy kikapnak az amerikaiak.

Meccsről kb. ennyit, Tocy smúgy is leírta a lényeget, én inkább Knézy-vel voltam elfoglalva, Düraan (komolyan, majdnem elhittem, hogy francia), Kermelo, Dvájne Véd, hátradőlős egylábas. Remélem a SportTV leigazolja Szaniszlóék helyett.

Ja, férfi kézi döntőben a franciák 1 góllal verték a svédeket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.08.12. 18:59:33-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.08.12. 18:27:57

Tocy írta:Spanyolok nagyot játszottak, de hát egyszerűen nem lehet mit csinálni az amcsikkal, annyival gyorsabbak mindenkinél, egy zárás után Paulnak 3 métere volt eldobni a tempót, körülötte sehol senki...betöréseknél pláne. A spanyoloknak az első félidőben beestek a triplák, szépen járt a labda, aztán a 2. félidőre perimeteren összekapták magukat az amcsik, egy tiszta dobásuk nem volt onnantól...a 3. negyedben még Pau húzta őket, szinte minden bepasszolt labdából kosarat szerzett, többször fault-tal együtt...de a végére ő is elfáradt. Durant szerintem gyengén játszott a 30 pont ellenére, dobálta a triplákat ( nem túl jól ), azon kívül se passz, se semmi, kb James Jones is játszhatott volna ennyiből. Melo ugyanez, James volt jó, és a végén amikor kellett, óriási zsák, majd emberről hármas, bár ezt némiképp beárnyékolta utána az a rigó :D Még Kobe játéka tetszett ( kivétel :D ), aztán kb ennyi. A Dream Team-től messze vannak ez tény, de azért a '92-es ellenfeleket ne hasonlítsuk már össze a mostaniakkal, ez a spanyol csapat az NBA-ben is PO-résztvevő lenne Rubioval, de még így is talán, és 5 NBA-játékos van a franciáknál stb...akkor meg mi volt? Néztek, hogy jé, ezek mekkorát ugranak...
Kb. egyetértek. 92-ben sokkal nagyobb volt a különbség a Dream Team és a többi válogatott között, mint most a Team USA és a többi csapat között.

Amúgy sok értelme nincs egy mostani csapatot egy 20 évvel ezelőttihez hasonlítani.
Ezen az olimpián is kicsit divat volt az amcsikat nem szeretni. Szerintem az arccal semmi gond nem volt. Azért jöttek, hogy olimpiai bajnokok legyenek, ezért komolyan vették a meccseket.
A spanyolok is szimpatikusan játszottak, kicsit sajnáltam is őket a végén, annak ellenére, hogy a Team USA-nak szurkoltam.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.08.12. 18:19:03

Spanyolok nagyot játszottak, de hát egyszerűen nem lehet mit csinálni az amcsikkal, annyival gyorsabbak mindenkinél, egy zárás után Paulnak 3 métere volt eldobni a tempót, körülötte sehol senki...betöréseknél pláne. A spanyoloknak az első félidőben beestek a triplák, szépen járt a labda, aztán a 2. félidőre perimeteren összekapták magukat az amcsik, egy tiszta dobásuk nem volt onnantól...a 3. negyedben még Pau húzta őket, szinte minden bepasszolt labdából kosarat szerzett, többször fault-tal együtt...de a végére ő is elfáradt. Durant szerintem gyengén játszott a 30 pont ellenére, dobálta a triplákat ( nem túl jól ), azon kívül se passz, se semmi, kb James Jones is játszhatott volna ennyiből. Melo ugyanez, James volt jó, és a végén amikor kellett, óriási zsák, majd emberről hármas, bár ezt némiképp beárnyékolta utána az a rigó :D Még Kobe játéka tetszett ( kivétel :D ), aztán kb ennyi. A Dream Team-től messze vannak ez tény, de azért a '92-es ellenfeleket ne hasonlítsuk már össze a mostaniakkal, ez a spanyol csapat az NBA-ben is PO-résztvevő lenne Rubioval, de még így is talán, és 5 NBA-játékos van a franciáknál stb...akkor meg mi volt? Néztek, hogy jé, ezek mekkorát ugranak...

szerk.: Amúgy árulja már el nekem valaki, hogy mitől nagyképű meg egoista az amerikai csapat? Attól, mert a média őket nyomja és a kommentátor utálja őket? Rohadtul nem voltak azok, Kobe nyilatkozatát leszámítva, amit meg mindenki kiröhögött. Azt ne várja tőlük senki, hogy majd itt megszakadnak, mikor így is agyonvertek mindenkit a litvánokat leszámítva.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.12. 18:12:41

Mezner2 írta:
REMY írta:ENNYI!!!! USA Team győzelem !!!!!! 8)
De azt is bebizonyították,hogy annyira vannak közel a Dream Teamhez mint a Diósgyőr a BL döntőhöz...
Dream Teamhez közük nincsen már csak ha a nevekből kiindulunk. De ez Team USA.
Meglepődtem a Spanyolokon mert tényleg jól játszottak. És Rubio még hiányzott is. Gasol nagyon nagyot játszott.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.12. 18:07:30

REMY írta:ENNYI!!!! USA Team győzelem !!!!!! 8)
De azt is bebizonyították,hogy annyira vannak közel a Dream Teamhez mint a Diósgyőr a BL döntőhöz...
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2012.08.12. 18:04:20

K... nagy gratuláció a spanyoloknak!
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.12. 18:03:44

ENNYI!!!! USA Team győzelem !!!!!! 8)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.12. 17:42:05

Olimpia eleje óta nem volt senki, aki Knézynek megmondja, hogy az nem Düüran? :D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.08.12. 17:38:16

REMY írta:Rohadt idegesítő a kommentátor.... annyira a Spanyoloknak szurkol hogy hihetetlen.
Lehet nem jön be neki az önelégült nagyképű egoista amerikaiak arca. Nem csodálom.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.12. 17:36:00

nem megengedett. Ócsárolja az USA csapatot, örül amikor kihagyják a helyzetet és elélvez amikor a Spanyolok kosarat dobnak.
Egy kommentátor legyen pártatlan.

Ilyen szoros meccset én sem vártam, ráadásul Rubio nincs is a csapatban.
De 20 lesz közte.
Gasol meg jó.... hát igen. Lakers játékos 8)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.08.12. 17:34:41

Nem gondoltam, hogy ilyen szoros lesz. Pau hatalmasat játszott a harmadik negyedben.
Remélhetőleg most megrázzák magukat az amcsik, s behúzzák. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.12. 17:33:52

REMY írta:Rohadt idegesítő a kommentátor.... annyira a Spanyoloknak szurkol hogy hihetetlen.
Valahol érthető,mindenki egy kicsit a gyengébb csapat felé húz,szerintem ennyi belefér még amennyit Knézy csinál.
Tudom,hogy kb. 1% az esélye,de nagyon akarom,hogy az USA pofára essen
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.12. 17:22:34

REMY írta:Rohadt idegesítő a kommentátor.... annyira a Spanyoloknak szurkol hogy hihetetlen.
most már én is nekik szurkolok. kicsit undorito hogy az amcsik mit meg nem engednek maguknak, Gasol meg nagyot jatszik!
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2012.08.12. 17:20:07

Barcaman1993 írta:
HAnonymus írta:
Barcaman1993 írta:Egyébként érdekes összehasonlítani a 2 magyar öttusás úszását.
A vívásukat is érdemes összehasonlítani.
A vívást hagyjuk... Sokat számít a tudás, de 1 pontot nyerni ezek közül a versenyzők közül bárki tud bárki ellen... Az úszásban pedig komolyat lehet javulni. 9 mp az rengeteg. Ha fordítva ússzák azt az időt, akkor +36 pont, ami nem kevés pontot jelentene most Tóth Adriennek. De jó lenne egy 9. arany. Azért elképesztő, hogy milyen országok vannak mögöttünk a éremtáblázaton.
Tényleg nagyon jó lenne egy 9. arany, de ebben a versenyszámban az indítás előtt sem volt komoly aranyesélyünk, és még most sincs, annak ellenére hogy két szám után jól áll az egyik versenyzőnk.
1 pontot nyerni bárki ellen lehet, a Premier League-ben is elverhet 1 meccsen bárki bárkit, de a végén azért általában nem véletlenül esnek ki bizonyos csapatok. 35 asszó alatt kijön egy hihető eredmény.
És azért 9 mp különbség sem véletlen 200 méteren, egyszerűen Tóth gyengébb úszó. Pedig hidd el, tényleg örülnék ha több pontja lenne.
Lezárt