Alexis Sánchez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.22. 15:15:16

S.Agüero írta:Tartsuk meg, pls! [-o<

Top 5 Goals :
http://youtu.be/AImNafeyktM" target="_blank
Zsenialis golok. Egyet nem ertettem sose, hogy miert csak Messi loheti a szabikat?

Nekem akkor is a real elleni a kedvenc. :mrgreen:
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.22. 14:53:33

Tartsuk meg, pls! [-o<

Top 5 Goals :
http://youtu.be/AImNafeyktM" target="_blank
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.05.19. 20:56:10

etooka9 írta:
tatesz1990 írta: Én megtartanám Sánchezt, nem feltétlenül kell minden játékosnak brillírozni a meccseken. Az idén azért Messi mögött mégiscsak a második legeredményesebb játékosunk és minden egyes meccsen a lelkét is szétgürizi a csapatért. Nálam ez sokkal többet ér, mint Neymar flikk-flakkjai!
Az lehet, hogy minden meccsen szetguruzi a lelket, de az mar mas kerdes, hogy nem erunk vele semmit szinte. Neymar flikk-flakkja, ahogy te emlitetted pedig ma (is) hozott egy kis szint a jatekunba. Fel ora alatt tobb embert vert meg egy az egyben, mint a chilei tavasszal.
Nyaron mehet alibi Pedroval egyutt :!:
Na mert Neymar flikk-flakkjaival sokra mentünk? Folyton belevitte 3-4 emberbe. Milyen színt hozott a játékba? max a bőrszínét. Vagy a cipője színét. Aztán Alexis ezüstérembe lőtte a csapatot nem kis góllal. Igaz, hogy valszeg soha nem találja el így a labdát, de ha a brazil lőtt volna ilyet, már a sok szakértő aranylabdát adna neki. Lósz.rt. Egy nagy nulla volt a meccsen. Az hogy kétszer átlépi a labdát a védő előtt, már nem extra.
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2014.05.18. 16:07:56

etooka9 írta:
tatesz1990 írta: Én megtartanám Sánchezt, nem feltétlenül kell minden játékosnak brillírozni a meccseken. Az idén azért Messi mögött mégiscsak a második legeredményesebb játékosunk és minden egyes meccsen a lelkét is szétgürizi a csapatért. Nálam ez sokkal többet ér, mint Neymar flikk-flakkjai!
Az lehet, hogy minden meccsen szetguruzi a lelket, de az mar mas kerdes, hogy nem erunk vele semmit szinte. Neymar flikk-flakkja, ahogy te emlitetted pedig ma (is) hozott egy kis szint a jatekunba. Fel ora alatt tobb embert vert meg egy az egyben, mint a chilei tavasszal.
Nyaron mehet alibi Pedroval egyutt :!:
Azt akkor csak én látom, hogy Neymar cseleivel sem mentünk többre, gól nem lett belőle. Annyira istenítitek a brazilt, - bár igaz, hogy csak az első szezonját tölti Európában, - de mindenki azt várta, hogy megváltja majd a világot, ehhez képest szerintem erősen közepesen játszott. A helyzeteit sorban hagyta ki. Engem néha már a tavalyi Alexisre emlékeztetett, aki viszont idén szállította azt, amit eddig is vártak tőle. Gólerős volt, agilis és rendkívül motivált volt minden meccsen, mikor pályára került. Ezek sajnos nem sok barca játékosról voltak elmondhatók idén....
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.17. 21:38:10

etooka9 írta:
tatesz1990 írta: Én megtartanám Sánchezt, nem feltétlenül kell minden játékosnak brillírozni a meccseken. Az idén azért Messi mögött mégiscsak a második legeredményesebb játékosunk és minden egyes meccsen a lelkét is szétgürizi a csapatért. Nálam ez sokkal többet ér, mint Neymar flikk-flakkjai!
Az lehet, hogy minden meccsen szetguruzi a lelket, de az mar mas kerdes, hogy nem erunk vele semmit szinte. Neymar flikk-flakkja, ahogy te emlitetted pedig ma (is) hozott egy kis szint a jatekunba. Fel ora alatt tobb embert vert meg egy az egyben, mint a chilei tavasszal.
Nyaron mehet alibi Pedroval egyutt :!:
Én úgy érzem egy azaz 1 ilyen játékos kell előre, de kettőt nem bír már el a csapat.
Én is Alexist tartanám meg Pedro kárára, de azzal a tököm kivan már, hogy ez a két szerencsétlen egyszerre van a pályán és közben elől az ég világon senki nem képes semmit csinálni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.05.17. 21:36:19

tatesz1990 írta: Én megtartanám Sánchezt, nem feltétlenül kell minden játékosnak brillírozni a meccseken. Az idén azért Messi mögött mégiscsak a második legeredményesebb játékosunk és minden egyes meccsen a lelkét is szétgürizi a csapatért. Nálam ez sokkal többet ér, mint Neymar flikk-flakkjai!
Hasonlóan látom. Szerintem kéne egy klasszis támadót igazolni, negyedik számú támadónak viszont tökéletes lenne. Bár ha igaz a 30 milliós ajánlat a Juvetól... azért az nem rossz pénz, és szerintem ő jobban tudna a Juvéban érvényesülni, ott akár húzóember is lehetne.
Szóval nem tudom, mind2 megoldásban látok rációt, majd az új edző eldönti, mi legyen a sorsa.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.17. 21:20:30

tatesz1990 írta: Én megtartanám Sánchezt, nem feltétlenül kell minden játékosnak brillírozni a meccseken. Az idén azért Messi mögött mégiscsak a második legeredményesebb játékosunk és minden egyes meccsen a lelkét is szétgürizi a csapatért. Nálam ez sokkal többet ér, mint Neymar flikk-flakkjai!
Az lehet, hogy minden meccsen szetguruzi a lelket, de az mar mas kerdes, hogy nem erunk vele semmit szinte. Neymar flikk-flakkja, ahogy te emlitetted pedig ma (is) hozott egy kis szint a jatekunba. Fel ora alatt tobb embert vert meg egy az egyben, mint a chilei tavasszal.
Nyaron mehet alibi Pedroval egyutt :!:
Kép
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2014.05.17. 21:05:12

Jól értelmezem, hogy szerintetek mennie kellene a nyáron (meg Pedronak, Alvesnek, Cescnek, Songnak, Maschnak, Pintonak, Tellonak, S. Robertonak, Afellaynak, Cuencának, Messinek, Oiernek, Piquének, dos Santosnak) és Neymar köré kell csapatot építeni. Tehát 800M eurót szórjunk el és minden HAPPY lesz!!! Közben meg savazzuk a Real, PSG, Man. City, Chelsea, Monaco féle csapatokat, hogy két kézzel szórják a lét.
Én megtartanám Sánchezt, nem feltétlenül kell minden játékosnak brillírozni a meccseken. Az idén azért Messi mögött mégiscsak a második legeredményesebb játékosunk és minden egyes meccsen a lelkét is szétgürizi a csapatért. Nálam ez sokkal többet ér, mint Neymar flikk-flakkjai!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.05.17. 20:54:59

a labda átvétellel nincs gondja. technikás játékos. fejben viszont lassú ahhoz képest, amire a barcában szükség van. terület kell neki, hogy kamatoztassa képességeit, de a támadóink előtt elég ritkán van. az ő sítusa nem illik a barcához, ettől még nem kutyaütő, és nem is kellene úgy tenni, mintha az lenne.

ő az utolsó, aki elővennék a mai meccs után. Fabregas például az arsenalnál betöltött szerepéhez képest 1000* gyengébb itt nálunk. neki sem ízlik a barca stílus.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.17. 20:18:58

Sanama írta: Ha át kell vennie a labdát, akkor kezdődnek a bajok nála. A gólnál nem vette át, rögtön ráverte, meg is lett az eredménye. De amikor már el kell kezdenie gondolkodni, ráadásul gyorsan, nyomás alatt, akkor game over.

hát igen,valahogy így.
Ha valami elmebeteg idedob érte 30M ojrót,akkor azonnal el kell adni,Pedrot szintén.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.17. 20:17:32

csababarca írta:
BarcasKrisz írta:Egyszerűen érthetetlen, hogy miért nem tartjuk meg, ha nem tartjuk meg. Pótolhatatlan ember. Ő is és Pedro is, punktum.
Érthetetlen? ne vakítson el a gólja,azon kívül értelmes megmozdulása nem volt. Pár az tényleg pazar volt,de azon kívül duplanulla.
Nálam az ilyen alibi emberek,mint amilyen ő,meg Pedro,semmit nem érnek. Akik támadó létükre 10ből 9szer visszafelé veszik át a labdát,és a visszapassz lehetőségét keresik,azok ne játszanak nálunk. Tipikusan jellemezte a palit,hogy volt egy félpályánál bedobás,bedobta neki Alves, ő meg nem előre vitte a labdát,ahol 15 méterre senki nem voilt,hanem visszafordult vele. Na ez az ember Alexis,ez jellemzi.
Ha át kell vennie a labdát, akkor kezdődnek a bajok nála. A gólnál nem vette át, rögtön ráverte, meg is lett az eredménye. De amikor már el kell kezdenie gondolkodni, ráadásul gyorsan, nyomás alatt, akkor game over.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.17. 20:16:26

BarcasKrisz írta:Egyszerűen érthetetlen, hogy miért nem tartjuk meg, ha nem tartjuk meg. Pótolhatatlan ember. Ő is és Pedro is, punktum.
Érthetetlen? ne vakítson el a gólja,azon kívül értelmes megmozdulása nem volt. Bár az tényleg pazar volt,de azon kívül duplanulla.
Nálam az ilyen alibi emberek,mint amilyen ő,meg Pedro,semmit nem érnek. Akik támadó létükre 10ből 9szer visszafelé veszik át a labdát,és a visszapassz lehetőségét keresik,azok ne játszanak nálunk. Tipikusan jellemezte a palit,hogy volt egy félpályánál bedobás,bedobta neki Alves, ő meg nem előre vitte a labdát,ahol 15 méterre senki nem voilt,hanem visszafordult vele. Na ez az ember Alexis,ez jellemzi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.17. 20:02:37

BarcasKrisz írta:Egyszerűen érthetetlen, hogy miért nem tartjuk meg, ha nem tartjuk meg. Pótolhatatlan ember. Ő is és Pedro is, punktum.
Pedro potolhatatlan? MIBEN? :shock:
Kép
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2014.05.17. 19:06:02

Egyszerűen érthetetlen, hogy miért nem tartjuk meg, ha nem tartjuk meg. Pótolhatatlan ember. Ő is és Pedro is, punktum.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.17. 19:00:50

Megcsúszott. :D
https://vine.co/v/MXVXl3KQZZV" target="_blank
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.17. 19:00:07

Gyenge a srác ma is, adjuk el húszért. 8)
Ez a különbség közte és Pedro között.
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.05.08. 11:54:48

hank1ee írta:
Csbal írta:Nem minőségileg, hanem hatékonyság szempontjából.
Ezt te sem gondoltad komolyan szerintem. Összjátékban, fejben, rúgótechnikában, technikában is annyira erős, hogy egy lapon nem lehet említeni Alexissel, a chilei a cipőjét sem vihetné, még ha kedvelem is. És Reus jobbszélsőt is játszott korábban rendszeresen, a Gladbachban, de még a Dortmundban is. Reus bárhol megállná a helyét, kérdés, hogy vele, vagy mondjuk Agüeroval járnánk-e jobban, ha már klasszist igazolnánk a támadóharmadba.
Én nem Reus képességeit vitatom, hanem azt, hogy illene-e ide. És szerintem nem.
Viszont egy Agüero-val elégedett lennék. Az baromira ütne, és szélsőként is meg középen is lehetne rá számítani. Kun bombaigazolás és az elmúlt évek legjobb igazolása lenne.

Azon meg, hogy csetlik, botlik Alexis, csak nevetni tudok. Üres kapura simán betalál, de nem okoz gondot átemelni sem a kapust, vagy ellőni mellette. Olyan túlzások vannak vele kapcsolatban, hogy az már inkorrekt. Alvessel elég nehéz összejátszani, ugyanis elég hiányos mostanában a játéka. Mind támadás, mind védekezés tekintetében. De ezt sem tartom teljesen igaznak, hogy nem tudnak összejátszani, ugyanis néhányszor igen szép megoldásokat lehet látni. Én csak akkor áldoznám be, de még akkor nehéz szívvel ha Kun Agüero lenne a kiválasztott igazolás a helyére. De a vezetőség helyében inkább Pedro-t tenném átadólistára a chilei helyett, ugyanis a Barcába kell egy ilyen munkabírású játékos, mint Sánchez, és meg kell adni a lehetőséget neki, mert az önbizalma ettől is függ.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.05.08. 11:42:09

hank1ee írta:
Csbal írta:Nem minőségileg, hanem hatékonyság szempontjából.
Ezt te sem gondoltad komolyan szerintem. Összjátékban, fejben, rúgótechnikában, technikában is annyira erős, hogy egy lapon nem lehet említeni Alexissel, a chilei a cipőjét sem vihetné, még ha kedvelem is. És Reus jobbszélsőt is játszott korábban rendszeresen, a Gladbachban, de még a Dortmundban is. Reus bárhol megállná a helyét, kérdés, hogy vele, vagy mondjuk Agüeroval járnánk-e jobban, ha már klasszist igazolnánk a támadóharmadba.
nem lehetne mindjárt mindkettőt elhozni? és mehetne a neymar, messi, agüero, reus támadónégyes. mert mint tudjuk, minél több sztárt felraksz a pályára, annál több az esély a végső győzelemre. ez a realnak is annyira bejött a galaktikus érában.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.08. 10:57:25

Csbal írta:Nem minőségileg, hanem hatékonyság szempontjából.
Ezt te sem gondoltad komolyan szerintem. Összjátékban, fejben, rúgótechnikában, technikában is annyira erős, hogy egy lapon nem lehet említeni Alexissel, a chilei a cipőjét sem vihetné, még ha kedvelem is. És Reus jobbszélsőt is játszott korábban rendszeresen, a Gladbachban, de még a Dortmundban is. Reus bárhol megállná a helyét, kérdés, hogy vele, vagy mondjuk Agüeroval járnánk-e jobban, ha már klasszist igazolnánk a támadóharmadba.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.08. 09:41:24

Csbal írta:Igen, aztán lenne egy igazán lutri játékosod, aki semmit nem fog ebben a Barcában csinálni, ugyanis egyáltalán nem illik ide. Alexis már bizonyított, és állítom ha Tata idióta rotációs rendszere nem lenne, és alap kezdő lenne a jobb oldalon, akkor még ennél is jobb szezonja lett volna, mint a mostani. A fejem fogom amikor ideböffentik Reus nevét. Olyan igazolás lenne, mint anno Csiga... Nem minőségileg, hanem hatékonyság szempontjából.
Ez a srac ide illik? :lol: Szerintem meg pont kapott eleg lehetoseget az elmult 3 ev alatt, de pl Alvessel 10-bol 8 alkalommal nem ertik meg egymast. Elottem mar jol leirtak csetlik-botlik a palyan, menjen csak vissza a seria a-ba.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.08. 09:20:56

Lionel85 írta:Nem értem, miért kell eladni. Amióta itt van, ez az egyik legjobb szezonja. Nem csinál mindent tökéletesen, de más sem! Hasznos játékos, jól tartja a labdát, idén a góllövés is megy. Hagyni kell őt és fejlődni fog.
Az 1. szezonja is jó volt,aztán láthattuk mi volt tavaly. Igaz több gólt rúgott viszont még mindig amióta itt van sokszor ugyanúgy csetlik botlik és nem labdabiztos és ha ezt 3 szezon óta nem tudta korrigálni akkor szerintem ez már nem is fog javulni.Gondolom a vezetőség is látja ezt és akar valaki olyat aki üres kapura is be tudja lőni. :)
Másrészt meg ha pl jövőre lenne megint egy gyengébb szezonja akkor nem csak a csapatot hátráltatná de a piaci értéke is jelentősebben csökkenhetne.
Ha meg helyette hozunk egy Reust vagy egy Aguerot akkor nem hiszem,hogy hátrább lennénk! :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.05.08. 09:16:08

Leon írta:Remélem igaz a hír és kapunk érte 25-30 millió körül!Ebből a pénzből meg is lehetne Reus! :D
Igen, aztán lenne egy igazán lutri játékosod, aki semmit nem fog ebben a Barcában csinálni, ugyanis egyáltalán nem illik ide. Alexis már bizonyított, és állítom ha Tata idióta rotációs rendszere nem lenne, és alap kezdő lenne a jobb oldalon, akkor még ennél is jobb szezonja lett volna, mint a mostani. A fejem fogom amikor ideböffentik Reus nevét. Olyan igazolás lenne, mint anno Csiga... Nem minőségileg, hanem hatékonyság szempontjából.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.05.08. 08:24:45

Nem értem, miért kell eladni. Amióta itt van, ez az egyik legjobb szezonja. Nem csinál mindent tökéletesen, de más sem! Hasznos játékos, jól tartja a labdát, idén a góllövés is megy. Hagyni kell őt és fejlődni fog.
Kép
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.05.08. 08:13:08

25-30 millió tényleg jó ár, nagyjából ennyi a az értéke is (26,5 millióra van árazva). Két éves szerződése van, jól játszott sok meccsen, 18 gólt lőtt, szerintem abszolút piacképes labdarúgó.
Olcsóbban (üveggolyó, bari meccs) nem szabad odaadni. Ideje lenne végre egy tisztességes eladást csinálni, Touré (őt éppen nem kellett volna) óta nem volt, akit jó áron adtak el.

Én nem bánnám, ha maradna, de ha így eladják az vállalható, mert lehet az árából jó játékost hozni.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.05.07. 23:39:56

Komiszka írta:Pedro saját nevelés, katalán. Ez nálunk mindig sokat számít. Szerintem a kevesebb játékpercet is könnyebben viseli, mint Alexis, ez is mellette szólhat.
Ha jól emlékszem volt egy hír, miszerint Alexis legyávázta Tatát, mert nem játszatta. Fene tudja mennyi ebből az igazság, de valami alapja csak van.
Spanyol, kanári-szigeteki. De mellékes, mert igen, saját nevelés és már évek óta a köztudatban van. Az ilyen sehonnan nem megy el csak úgy, innen meg főleg nem. De két zsák dióhéjért már inkább maradjon. Azért jobb, mint a semmi, mert ha gáz van, még lehet kezdeni valamit vele. Ne 2,5 milkáért álljon tovább, mint Villa.

Viszont ez Sanchez topikja, szóval róla: a mai árak mellett talán valami süket 15-20 milliót lerakhat érte. Szép lenne. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Lezárt