ACB Liga

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.06.19. 00:03:06

kovinho írta:
Primitive vajdasági, és a szerb Sport Klub adta az összes ACB liga mérkőzést. A magyar nem. Szóval sajnos a magyar SK-n nem fogják ismételni...
Amúgy az poén volt, hogy az én streamemen pl. a negyedik negyed elején letolták a lottósorsolást. Pont a legizgalmasabb részeknél. Elég vicces volt. :D
Ahha.
Furának is találtam,h mi lelte a SK-ot,h letolják a meccset :-k Na de gondoltam vannak még csodák,meg TV-be nem vagyok otthon mostanság már.Szinte csak sportot nézek itt,és ami érdekel,azokról meg tudni szoktam,h mikor kezdődik.Ezért is volt fura,de nem elképzelhetetlen :D

Akkor erről lecsúsztam,de sebaj!(Hm,majd esetleg torrent...)
A lényeg, BAJNOK A BARCAAAA!!!
CAMPEOOONEEEESSS 8) (A kedvenc szavam :lol: )

Jah,és persze majd jól elolvasom a bővebb összefoglalódat a Főoldalon! :wink:

Szerk.:Ahogy látom,máris kint van :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.18. 23:55:07

miihii írta:Azt nem mondták véletlenül közben,h lesz e ismételve?
Mert néztem a műsorukat,de a saját oldalukon pölö boxot írnak a meccs időpontjára :roll: Én meg sajna dolgoztam persze,így lemaradtam a fináléról.Szeretném bepótolni,tuti nagy meccs volt és remek hangulat.
Na és persze nem lehet elégszer látni,ahogy a BARCA bajnok lesz 8)

Ezúton is gratulálok a fiúknak és a stábnak,ők is óriási dolgokat hajtottak végre a szezonban.Büszkék lehetünk rájuk. =D> \:D/

CSODASZEZON BARCELONÁBAN!!!!! :-({|=
VISCA EL BARCA!
Primitive vajdasági, és a szerb Sport Klub adta az összes ACB liga mérkőzést. A magyar nem. Szóval sajnos a magyar SK-n nem fogják ismételni...
Amúgy az poén volt, hogy az én streamemen pl. a negyedik negyed elején letolták a lottósorsolást. Pont a legizgalmasabb részeknél. Elég vicces volt. :D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.06.18. 23:43:12

Azt nem mondták véletlenül közben,h lesz e ismételve?
Mert néztem a műsorukat,de a saját oldalukon pölö boxot írnak a meccs időpontjára :roll: Én meg sajna dolgoztam persze,így lemaradtam a fináléról.Szeretném bepótolni,tuti nagy meccs volt és remek hangulat.
Na és persze nem lehet elégszer látni,ahogy a BARCA bajnok lesz 8)

Ezúton is gratulálok a fiúknak és a stábnak,ők is óriási dolgokat hajtottak végre a szezonban.Büszkék lehetünk rájuk. =D> \:D/

CSODASZEZON BARCELONÁBAN!!!!! :-({|=
VISCA EL BARCA!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.18. 22:32:53

Tényleg szenzációsan játszottunk. :)

Navarro abszolúte megérdemelte az MVP címet... nagyon kellett az ő rutinja, a legfontosabb pillanatokban a legjobb megoldást választotta, és a végén... ámultam és bámultam, mikor megmerték csinálni Vazquezzel azt az alleyt... azzal szerintem morálisan olyan mélyre küldték a TAU-t, hogy onnantól már nem volt megállás.

Szép volt srácok!

Foci bajnoki cím - Foci spanyol kupa - Foci BL - Kézilabda SK - Kosárlabda bajnoki cím
iii Cinquecampeones !!! :D
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.18. 22:21:26

ÁÁááááááááá, hihetetlen mit vittek véghez a fiúk. Nagy respekt mindegyiknek.

A végjáték érdekesre sikerült. Navarro MVP, teljesen megérdemelten :) :)

A végén az a jelenet, mikor volt még 20 mp vissza, és összeölelkezett a 2 játékos, hatalmas volt, és megható.

Grimau a magasba emelte a Kupát. Szépet fog mutatni a LL Kupa mellett :lol:

Amúgy a kosarasok trénere is idén debütált, szóval Pep-pel egy cipőben járnak :P

Az ünneplés is hatalmas volt, Navarro meg egy félisten. :lol:

Imádom a SportKlub-ot, hogy végig tudtam követni majdnem az összes Barca meccset, egészen a végjátékig. Őszintén szólva utáltam a kosárkát, de ez a Barca megszerettette velem. Ugyanolyan gyors technikás kosarat játszunk, mint a focisok. Hiába, egy az eszme..

A legszebb pont az volt, mikor navarro feldobta Vázquez-nek a lasztit, az meg úgy bezsákolta, hogy majdnem leszakadt a palánk :lol:

Aki követte, az tudja miről beszélek :wink: Aki meg nem, az sajnálhatja :wink:

CAMPEONES, nagyon boldog vagyok 8) :)
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.18. 21:44:03

Jó lesz ez. Navarro milyen rutinosan csinálta ott a végén. Direkt belelépett a faultba. :D
Meg kell hogy legyen.

CAMPEOOOONES CAMPEOONEEEES! :lol:
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2009.06.18. 21:41:32

nem tudom figyelitek e, de meg lesz a kosárbajnokság is! igaz 10pont különbség a kosárban szinte semmi, de már csak egy negyed van lassan!!!

Hajrá BARCA!!!
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.18. 21:13:51

Primitive írta:Szerk. : A kommentátor mondta, hogy Ilyasova jövőre megy az NBA-ba. Kár érte, egy klasszis játékos, nagyon sok lepattanót fogott, meg amúgy is jó playa. Remélem Navarro, meg Andersen marad. Xavi Pasquale nagy csapatatot rakott össze :lol:

Amúgy kovi koma, te nem vetted észre, hogy ez a Dusko Ivanovic, a tau edzője mennyire hasonlít Calderonra. Mindíg vidulok, ha meglátom a pofáját, főleg ha veszít a csapat :lol:
Igen-igen, úgy tudtam én is, hogy megy. De volt ő már ott, és a Magic draftolta. Állítólag megint oda fog menni. Nem lenne rossz neki, bár sajnálnám ha elmenne. Ezek a törökök a szívemhez nőttek. :D Türkoglu, Ilyasova...
Szerk.: közben utánanéztem, és nem az Orlando draftolta, hanem a Bucks. Pedig tisztán emlékeztem, hogy a magic volt... na mindegy, biztos összekevertem valakivel.
Szerk 2: Vazquezzel kevertem, őt draftolta a Magic. :D

Másodikat osztom. :lol:
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.18. 21:07:19

Primitive írta:Hajrá, hajrá. Mindenkit ösztönöznék rá, hogy legalább a 2. félidőre kapcsolódjon be. Színvonalas, és nagyon jó meccs ez 8) :)
http://atdhe.net/7457/watch-tau-ceramic ... -barcelona
Itt lehet nézni szépen egyébként. :)

Jól játszunk, nem vagyunk görcsösek. Innen már tényleg nem szabad elveszíteni.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.18. 21:04:33

kovinho írta:Eléggé olyan a TAU, mintha elvesztette volna a hitét... remélem marad ez így, és behúzzuk. Jó szurkolást Primitive :) Hajrá Barça! 8)
Köszönöm szépen, szurkolok nagy erőkkel :lol:

Félidőre 43-33 ide. Nagyon jó a védekezésünk, és akkor még nem is túloztam.. Elöl meg Navarro, Andersen, Basile.. Navarro mit csinált már ott a végén :shock: :shock: Két olyan trojkát bevágott, hogy a pofám leszakadt :lol:

A végét sajna elszórakoztuk a 2. negyednek, mivel volt +15 is nekünk :roll: Remélem nem üt vissza. Bár, ha a srácok így kenyik tovább, nehezen hiszem.

Ezt már csak mi veszthetjük el :twisted:

Hajrá, hajrá. Mindenkit ösztönöznék rá, hogy legalább a 2. félidőre kapcsolódjon be. Színvonalas, és nagyon jó meccs ez 8) :)

Szerk. : A kommentátor mondta, hogy Ilyasova jövőre megy az NBA-ba. Kár érte, egy klasszis játékos, nagyon sok lepattanót fogott, meg amúgy is jó playa. Remélem Navarro, meg Andersen marad. Xavi Pasquale nagy csapatatot rakott össze :lol:

Amúgy kovi koma, te nem vetted észre, hogy ez a Dusko Ivanovic, a tau edzője mennyire hasonlít Calderonra. Mindíg vidulok, ha meglátom a pofáját, főleg ha veszít a csapat :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Primitive 2009.06.18. 21:09:39-kor.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.18. 20:41:00

Eléggé olyan a TAU, mintha elvesztette volna a hitét... remélem marad ez így, és behúzzuk. Jó szurkolást Primitive :) Hajrá Barça! 8)

Szünetben 10 pontos vezetés. Pedig volt már 15 is.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.18. 20:39:19

Idáig nagyon jók vagyunk 8)

Most mondja a kommentátor, hogy 10 éve nem volt a döntőben a 2 csapat közt akkora különbség, mint a keddi meccsen. Itt is csúcstartók vagyunk, lassan már ilyeneken meg se lepődök :lol:

27-18 az állás, vége az 1. negyednek, maradt 6 másodperc, a TAU támad.

Meg kell hogy legyen, sokkal jobbak vagyunk.

Hajrá Barca! :oops: 8)
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.18. 11:46:22

Nagy meccs lesz az biztos.

Piquéék remélem ott lesznek. 8)
Ja most jut eszembe hogy nem, mert dél-afrikában vannak :lol:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kovi 2009.06.18. 21:09:57-kor.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.18. 10:12:02

Eljött a csütörtök. Nagyon vártam már. Majdnem úgy izgulok, mint a BL előtt :lol:

Kezünkben a döntés, remélem élnek vele a fiúk, behúzzák, és itthon ünnepelhetjük a bajnoki címet :P

20:15 Barca - TAU

Izzítsátok a TV-t, stream-eket, akármit, és szurkoljuk ki a győzelmet a fiúknak.

Remélem ma Navarro is oroszlán részt vállal a sikerből, és elkezdi szórni a 'trojkákat'.

Hajrá Regal Barca !
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.17. 10:01:51

Áááááá, hihetetlen , csudaszép játékkal hoztuk a meccset. :shock: :P

18 pontot vertünk a TAU-ra. Ilyasova, Grimau, Basile, Navarro, egyszóval mindenki nagyon jól játszott. Azt hiszem talán Ilyasova lett a meccs embere is. Jól csinálja a dolgát a kis török 8)

A három pontosokat nagyon szépen dobálgattuk befelé. Öröm volt nézni 8)


Csütörtökön meccslabda. Remélem nyerünk és felrobban a Palau közönsége :P


Forca BARCA :D
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.06.16. 23:11:36

kovinho írta: Nemsokára lesz összefoglaló is. :wink:
Ajánlom is! :wink: :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.16. 23:03:22

miihii írta:
kovinho írta:A Regal Barca nagyon simán húzta be a 2. győzelmét. Bajnokavatás csütörtökön! (kopp-kopp) :D
Ámen! [-o<
Lestem az eredmény alakulását melóban,és örültem annak,amit láttam.Ha már a meccset nem is :?
FORCA BARCA!
Nemsokára lesz összefoglaló is. :wink:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.06.16. 22:55:16

kovinho írta:A Regal Barca nagyon simán húzta be a 2. győzelmét. Bajnokavatás csütörtökön! (kopp-kopp) :D
Ámen! [-o<
Lestem az eredmény alakulását melóban,és örültem annak,amit láttam.Ha már a meccset nem is :?
FORCA BARCA!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.16. 21:55:25

A Regal Barca nagyon simán húzta be a 2. győzelmét. Bajnokavatás csütörtökön! (kopp-kopp) :D
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.06.11. 23:00:38

Primitive írta:
kovinho írta:A nagyszünetben 6 ponttal megyünk az első meccsen Vitoriában! :)
David Andersen mezőnymutatója félelmetes... 6/6, dobott triplát, ziccert, tempót. Mindent tud. :D

http://www.rojadirecta.com/justin/tv_barca1
(itt nézhetitek)
Elvettük a TAU pályaelőnyét. 80-82-re diadalmaskodott a Barca henger 8) A hazai meccseket be kell húzni, aztán már marad a jól megérdemelt ünnep. Nagyon örülnék, ha a focis srácok után a kosarasok is bajnokok lennének :oops:

A nagyját mondhatjuk, hogy megcsináltuk, innen a mi kezünkbe van a döntés. Mondjuk azt se bánnám, ha szombaton is nyernénk Vitoriában :lol:

Forca Barca, szép volt 8) :wink:
Azt a szakadt ördögit nékije!
Csak az a baj, hogy ez kosárlabda és egy-két szekunda figyelmetlenség
is elég a bajhoz.
Remélem hogy viszont a baj elkerül minket, aztán jöhet a győzelmi robaj!
A Rojan ezentúl lesem a streameket, mert valamelyik további meccset
meg kéne nézni!
K.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.11. 22:19:18

kovinho írta:A nagyszünetben 6 ponttal megyünk az első meccsen Vitoriában! :)
David Andersen mezőnymutatója félelmetes... 6/6, dobott triplát, ziccert, tempót. Mindent tud. :D

http://www.rojadirecta.com/justin/tv_barca1
(itt nézhetitek)
Elvettük a TAU pályaelőnyét. 80-82-re diadalmaskodott a Barca henger 8) A hazai meccseket be kell húzni, aztán már marad a jól megérdemelt ünnep. Nagyon örülnék, ha a focis srácok után a kosarasok is bajnokok lennének :oops:

A nagyját mondhatjuk, hogy megcsináltuk, innen a mi kezünkbe van a döntés. Mondjuk azt se bánnám, ha szombaton is nyernénk Vitoriában :lol:

Forca Barca, szép volt 8) :wink:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.11. 21:00:22

A nagyszünetben 6 ponttal megyünk az első meccsen Vitoriában! :)
David Andersen mezőnymutatója félelmetes... 6/6, dobott triplát, ziccert, tempót. Mindent tud. :D

http://www.rojadirecta.com/justin/tv_barca1
(itt nézhetitek)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.06.07. 22:46:15

Hosszabbítás után a Barca legyőzte a Málagát:

Regal-Barcelona - Unicaja Málaga 86-78.

Szoros meccs volt, de a lényeg a döntő!

FORCA BARCA!
Kép
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.05. 21:32:09

Navarro 'nemtudomhogydobtabe' triplájával hoztuk egálra a szünetet.
43-43.

Le kéne ma zárni a párharcot. :)

http://www.rojadirecta.com/justin/djdsport
(aki nézni akarja, és nincs szerb sk-ja)

Harmadik félidőt nagyon elrontottuk, utána a negyedikben valamelyest reagáltunk, de nem sikerült megnyerni. Azért nagy bravúr volt azt visszahozni. Ndong hatalmasat blokkolt ott a legvégén, ha jól láttam, az volt ott a kulcs.
Otthon behúzzuk.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.05. 09:38:30

Ma este játszik a csapat Malagán, a rájátszás 2. meccsét fogjuk nyomni ellenük. Az Unicaja elég nagy ellenállást mutatott Barcelonában is, remélem, hogy meg tudjuk őket verni hazai környezetben is :oops: :roll:

A másik ágon az általam legjobb csapatnak tartott TAU 20 pontos különbséggel maradt alul a Real Madriddal szemben :shock: :shock: Néztem a meccset, azt kell hogy mondjam, hogy a Real nagyon jól játszott, a TAU pedig nagyon aládobott.. :roll:

A Barca meccsét közvetíti a szerbiai SportKlub. Nem tudom, hogy Ti tudjátok e nézni, de szurkolok majd helyettetek a fiúknak. Be kell jutni a döntőbe, és megnyerni az ACB Ligát.

Hajrá fiúk. Azért egy La Liga Kupa, meg egy ACB Liga Kupa jól mutatna a vitrinben :wink:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Lezárt