FC Barcelona 10/11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány kupát nyer idén a csapat?

Minden sorozatot elbukunk
27
7%
Bajnokság vagy BL meglesz
127
32%
Duplázni fogunk
127
32%
Sima tripla
94
24%
Hala Madrid?! :D
17
4%
 
Szavazatok száma: 392
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.25. 09:17:13

messideco írta: Mikor nyit az átigazolások topic?
Gondolom BL döntő után, hiszen még nincs vége a szezonnak...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.05.25. 08:54:03

Ellképzelhető ez a José Angel srác ide. De akkor Adriano teljesen jobbhátvédként kell szerepeljen.
Mikor nyit az átigazolások topic?
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.24. 20:23:33

73,4% - A Barca átlag labdabirtoklása a legmagasabb az öt topligában, a második a Bayern (61,5%).
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.24. 16:31:51

Fú de jó hogy írtad Diarrát, itt törtem a fejem, hogy ki is volt, aki egy szezonban kétszer váltott klubot, hát ő biztosan. Ha csak az olasz szövetség szabályai nem tiltják, vagy Ibra szerződésének egy passzusa, akkor elméletben megoldható lenne. Persze elég nyakatekert ügylet...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.05.24. 16:20:52

lluisllach89 írta: Nem ez volt a baj a WHU-del a Masch illetve a Tevez deal miatt?
nem, valami olyasmi volt, hogy egy menedzserirodánál volt a játékjoguk és az kavart be

példa: Lassana Diarra
ősszel: Arsenal :arrow: Portsmouth
télen: Portsmouth :arrow: Real
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.24. 16:11:24

d írta:
lluisllach89 írta:Milanon keresztül biztosan nem igazolhat oda. Ahhoz a Milannak meg kéne venni, mert ugye kölcsönben van. Magyarán létrejön a transzfer és utána tudnák elpasszolni. Kétszer meg nem válthat klubot, bár ezt nem tudom hogy felülírhatja-e hogy ott volt tavaly, de szerintem nem.

Lényegtelen amúgy mert semmiképp nem megy Madridba.
Simán válthat kétszer klubot, semmiféle szabály nem tiltja, ha csak egyéni szerződésébe nincs foglalva.
Majd mutass pls erre vmit mert nekem tényleg az ellenkezője rémlik.

Nem ez volt a baj a WHU-del a Masch illetve a Tevez deal miatt?
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.05.24. 16:05:28

daffy írta:
Barcaman1993 írta: Raiola, Ibra ügynöke szerint lehet, hogy védence Madridba megy. Érdekes lenne, azt megmondom, de belőle kinézem. Egyébként, akkor nem lenne érdemesebb visszahívni és mondjuk nekünk eladni. Biztos többet kapnánk érte, mint 24 millió.
én úgy tudom,oda nem mehet,de ezt majd valaki pontosan megerősíti/cáfolja
én olyat hallottam, h Ibra szerződésében benne van, hogy nem igazolhat a Realba
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.24. 16:05:03

lluisllach89 írta:Milanon keresztül biztosan nem igazolhat oda. Ahhoz a Milannak meg kéne venni, mert ugye kölcsönben van. Magyarán létrejön a transzfer és utána tudnák elpasszolni. Kétszer meg nem válthat klubot, bár ezt nem tudom hogy felülírhatja-e hogy ott volt tavaly, de szerintem nem.

Lényegtelen amúgy mert semmiképp nem megy Madridba.
Simán válthat kétszer klubot, semmiféle szabály nem tiltja, ha csak egyéni szerződésébe nincs foglalva.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.24. 15:44:10

Rewolution5 írta: él a két klubb között olyan szabály,hogy hírsebb játékosokat nem vesznek egymástól...[/color]
Nem szabály, csak olyasmi szóbeli megegyezés. Szóval jogi akadálya elméletileg nincs a dolognak.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.24. 15:24:30

d írta:Valóban van ilyen megállapodás, de Ibra akár a Milanon keresztül is odaigazolhat. Persze rebesgetik, hogy milyen feltételei vannak a szerződéseinek, de semmi biztosat nem lehet tudni. Mondjuk tőlem a Madridba is mehet, én aztán nem bánom.
Milanon keresztül biztosan nem igazolhat oda. Ahhoz a Milannak meg kéne venni, mert ugye kölcsönben van. Magyarán létrejön a transzfer és utána tudnák elpasszolni. Kétszer meg nem válthat klubot, bár ezt nem tudom hogy felülírhatja-e hogy ott volt tavaly, de szerintem nem.

Lényegtelen amúgy mert semmiképp nem megy Madridba.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.24. 15:03:28

Valóban van ilyen megállapodás, de Ibra akár a Milanon keresztül is odaigazolhat. Persze rebesgetik, hogy milyen feltételei vannak a szerződéseinek, de semmi biztosat nem lehet tudni. Mondjuk tőlem a Madridba is mehet, én aztán nem bánom.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.24. 15:00:04

Rewolution5 írta:
daffy írta:
Barcaman1993 írta: Raiola, Ibra ügynöke szerint lehet, hogy védence Madridba megy. Érdekes lenne, azt megmondom, de belőle kinézem. Egyébként, akkor nem lenne érdemesebb visszahívni és mondjuk nekünk eladni. Biztos többet kapnánk érte, mint 24 millió.
én úgy tudom,oda nem mehet,de ezt majd valaki pontosan megerősíti/cáfolja

él a két klubb között olyan szabály,hogy hírsebb játékosokat nem vesznek egymástól...
Én úgy emlékszem, hogy azt Laporta kötötte meg, aki már nem nincs a vezetőségben. Másrészt, ha Madridba akar menni, akkor nem tök mindegy, hogy ki adja el? Így legalább több pénzt lehetne kicsikarni az üzletből.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.05.24. 14:57:45

daffy írta:
Barcaman1993 írta: Raiola, Ibra ügynöke szerint lehet, hogy védence Madridba megy. Érdekes lenne, azt megmondom, de belőle kinézem. Egyébként, akkor nem lenne érdemesebb visszahívni és mondjuk nekünk eladni. Biztos többet kapnánk érte, mint 24 millió.
én úgy tudom,oda nem mehet,de ezt majd valaki pontosan megerősíti/cáfolja

él a két klubb között olyan szabály,hogy hírsebb játékosokat nem vesznek egymástól...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 14:53:01

Barcaman1993 írta: Raiola, Ibra ügynöke szerint lehet, hogy védence Madridba megy. Érdekes lenne, azt megmondom, de belőle kinézem. Egyébként, akkor nem lenne érdemesebb visszahívni és mondjuk nekünk eladni. Biztos többet kapnánk érte, mint 24 millió.
én úgy tudom,oda nem mehet,de ezt majd valaki pontosan megerősíti/cáfolja
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.24. 14:51:31

Elvileg a Palmeiras 4 millió euróért vinné Henriquet (sport.es). Lehet, hogy egy gond rögtön meg is megoldódik? Azt hiszem 3 éve vettük 10 milláért. Nem volt vmi jó üzlet. Viszont menteni kéne a menthetőt. A többi kölcsönben lévő játékost is el kéne passzolni. Legalább kicsi pénz is visszajönne belőlük.

Raiola, Ibra ügynöke szerint lehet, hogy védence Madridba megy. Érdekes lenne, azt megmondom, de belőle kinézem. Egyébként, akkor nem lenne érdemesebb visszahívni és mondjuk nekünk eladni? Biztos többet kapnánk érte, mint 24 millió.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.05.23. 20:43:37

Bob_Marley írta:Angel akár lehet Mario is (aki Valladolidból anno jött, de nem sok meccsen zavart...), viszont ügyes a srác, s 4 milliót egyértelműen megért!
Én is csak párszor láttam játszani, rakkolós jó kis hátvéd, én az ilyeneket nagyon szeretem!Nem kolbászol el, betartja a taktikai utasítást, keményen szerel!Persze nálunk elvárás, hogy előre is menjen, de megvan a technikai tudása, hogy megállja a helyét!
És hogy róla is legyen YT videó:
http://www.youtube.com/watch?v=EuXW91AK ... re=related
Lehet tiszavirág életű lesz a srác, de én bízom benne, hogy nem, s jobban is szeretem a "noname" igazolásokat, mint a nagy sztárokét!
Rossit még idecsábítjuk, s megint ezerrel lehet harcolni a Ligáért immáron a 4ikért zsinórban :lol:
Kiegészítőembernek jó lesz, de kár Maxwellért. Nem váltotta meg a világot, de amiért vettük, azt teljesítette, lehet h még drágábban adjuk el, mint amennyiért vettük.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.23. 19:24:32

davi10 írta:Amúgy Ibrahimoviccsal mi van? A Milannak akkor most meg kell vennie, vagy mi? Mert nem szívesen látnám megint a Barcában.
Nem kell, visszaadhatják, de 25 milláért hülyék lennének nem megvenni. (Mi asszem adtunk 50et + Eto'ot......)

Szerintem egy ilyen keretünk lesz:
KAP: VV, Pinto(Oier Bből, ha kell)
VÉD: Alves,Adriano,Puyol,Piqué,Botía,Fontas,José Angel,Abidal(Bartra)
KP: Busquets,Mascherano,Keita,Xavi,Iniesta,Thiago(Fabre esetleg...)
CS: Pedro, Messi, Villa, Rossi, Bojan, Afellay

Szerintem Maxwell és Milito távozik(előbbi csak akk, ha jön José Angel(Valszeg fog ugye), KPn nem tudok elképzelni nagy változásokat, csatár poszton szerintem Jeffrent eladjuk, nem csinál semmit szinte mert mindig lesérül, középcsapatba jó lenne, itt csak helyet foglal. Rossi érkezni fog, ebben biztos vagyok.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.05.23. 18:19:18

Barcaman1993 írta:
Gauchomester írta:Érdekes, hogy ugye Botía is a Gijon játékosa, és van visszavásárlási opciója a Barcának, és szezon közben hallani lehetett olyan híreket, hogy élnének is vele Rosellék. Érdekes lehet a holt-szezon most is. Véleményem szerint José Angel már 100%, Rossi is olyan 80. Szerintem június legelején ezt a két játékost már bemutatják a nagyközönségnek, és a nyár nagy részében Wengert fogják puhítani.

Következő évben a keret akár a követező is lehetne:

Valdés - Alves, Piqué, Puyol, Abidal - Busquets, Xavi, Fabergas - Villa, Messi, Iniesta

cserepad:
Pinto, Adriano, Fontás, José Angel, Mascherano, Thiago, Keita, Pedro, Rossi, Bojan

akik távoznak:
Maxwell sanszos, Milito tuti biztos, Jeffrén - én eladnám. sérülékeny, középcsapatban kezdő lehetne

persze ez mondjuk számos kérdést felvetne. Pl azt, hogy szívem szerint nem ültetném a kispadra Pedrot, de ha jön Fabregas, akkor eurótízmilliókért nem padozhat. Továbbá Rossi...a fene se tudja. Meg a cserepadra írtam 10 embert, ebből 3-nak lelátón kéne ülnie minden meccsen.

Nagyon jó dolog, amikor egy edző úgy rotálhat, hogy nem gyengül ezáltal a csapat, de piszok nehéz összeállítani az alapcsapatot.
Hát ez már nekem is tetszene, de sztem a klubnak nincs annyi pénze, hogy Fabregast és Rossit is elhozza. Ha jól emlékszem év közben olyan 45 millióról beszélt a vezetőség. A Bl döntővel, a Kupa döntővel és a bajnoki címmel sztem ez még talán fölmehet olyan 55-60 millió körülire. Ebből Rossi 30, Angel-Maxwell kb. ugyanannyi, míg Fabregas sztem legalább 35-40 millió. Ezt meg max. úgy lehetne fedezni, hogy a kölcsönben lévő játékosokat eladja a csapat. Bár én még mindig reménykedek, hogy Nasrinak lejár jövőre a szerződése :D Egyébként ez egy nagyon brutál cserepad lenne. Rossi, Pedro, Mascherano 3-as nagyon nem gyönge.

Szerk: Afellayt kihagytad. Ez alapján nem hiszem, hogy kéne Fabregas viszont. Pedro, Rossi, Bojan, Afellay 4-es a cserepadon. Kicsit sok lenne az ember. Ha jönne, akkor a 4-4-2 lenne a jó 4 csatárral. Túl nagy luxus lenne ennyit csatárt "tartani"
Hát nemtudom,én most ezt így látva kétségbe esetm hogy milesz...milenne így Thiagoval,Fontassal,és a többiekkel???
nekm egy ilyen keret lenne az ideális:

valdes-alves-pique-puyol-abidal-busi-xavi-ini-villa-messi-rossi(pedro)

pad:pinto-adriano-jose angel-masch-ibi-fabre-rossi(pedro)

én wladnám keitat,maxwelt,millitot,bojant nem adnám el,de hová férne el???és milenne így is thiagoval,fontassal,nah meg botiaval,akit én szivesen visszahoznék,de hová raknánk???
szerk:abban az esetben oldódhatna meg ez a probléma,mármint h tul sok a játékos,ha ugye például a rossi üzletbe tényleg bele kerülne bojan,meg a fabre üzletbe ibi,akiket viszont sajnálnék!
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.05.23. 18:18:35

Gauchomester írta:...
szerintem vagy előre jön valaki nagy kaliber (rossi, neymar, sanchez) vagy a középpályára cesc és akkor iniesta fellépeget. de egyszerre a kettő pénzben is sok, és abban is hogy ha semmi sérülés nincs akkor kettő darab fullkezdő ember ülne a padon. a mostani hírek alapján pedig rossi nagyon valószínű, fabregasről meg csak ilyenek jönnek ki, hogy wenger nem akarja elengedni, mégis eladná de csak 57millióért, 35+kétjátékos, satöbbi. ezért foglalkozok a rossi variációval inkább.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.23. 18:13:57

Messithebest írta:
Barcaman1993 írta:
Hát ez már nekem is tetszene, de sztem a klubnak nincs annyi pénze, hogy Fabregast és Rossit is elhozza. Ha jól emlékszem év közben olyan 45 millióról beszélt a vezetőség. A Bl döntővel, a Kupa döntővel és a bajnoki címmel sztem ez még talán fölmehet olyan 55-60 millió körülire. Ebből Rossi 30, Angel-Maxwell kb. ugyanannyi, míg Fabregas sztem legalább 35-40 millió. Ezt meg max. úgy lehetne fedezni, hogy a kölcsönben lévő játékosokat eladja a csapat. Bár én még mindig reménykedek, hogy Nasrinak lejár jövőre a szerződése :D Egyébként ez egy nagyon brutál cserepad lenne. Rossi, Pedro, Mascherano 3-as nagyon nem gyönge.

Szerk: Afellayt kihagytad.
Ebben csak az a bibi, hogy már adni fogja a QF az évi 30at amit igértek, szóval már 85-90 körül leszünk.
Azt a pénzt nem hiszem, hogy igazolásokra költik. Az a pénz megy vissza bankoknak a hitelbe. Ha jól emlékszem olvastam olyat, hogy 2-3 év alatt el akarják tűntetni az adósságot. Ahhoz meg túl nagy luxus lenne évi 30 millát "kidobni az ablakon" sztárokért egy ilyen csapatban.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.23. 18:11:50

Barcaman1993 írta:
Hát ez már nekem is tetszene, de sztem a klubnak nincs annyi pénze, hogy Fabregast és Rossit is elhozza. Ha jól emlékszem év közben olyan 45 millióról beszélt a vezetőség. A Bl döntővel, a Kupa döntővel és a bajnoki címmel sztem ez még talán fölmehet olyan 55-60 millió körülire. Ebből Rossi 30, Angel-Maxwell kb. ugyanannyi, míg Fabregas sztem legalább 35-40 millió. Ezt meg max. úgy lehetne fedezni, hogy a kölcsönben lévő játékosokat eladja a csapat. Bár én még mindig reménykedek, hogy Nasrinak lejár jövőre a szerződése :D Egyébként ez egy nagyon brutál cserepad lenne. Rossi, Pedro, Mascherano 3-as nagyon nem gyönge.

Szerk: Afellayt kihagytad.
Ebben csak az a bibi, hogy már adni fogja a QF az évi 30at amit igértek, szóval már 85-90 körül leszünk.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.23. 18:04:39

Gauchomester írta:Érdekes, hogy ugye Botía is a Gijon játékosa, és van visszavásárlási opciója a Barcának, és szezon közben hallani lehetett olyan híreket, hogy élnének is vele Rosellék. Érdekes lehet a holt-szezon most is. Véleményem szerint José Angel már 100%, Rossi is olyan 80. Szerintem június legelején ezt a két játékost már bemutatják a nagyközönségnek, és a nyár nagy részében Wengert fogják puhítani.

Következő évben a keret akár a követező is lehetne:

Valdés - Alves, Piqué, Puyol, Abidal - Busquets, Xavi, Fabergas - Villa, Messi, Iniesta

cserepad:
Pinto, Adriano, Fontás, José Angel, Mascherano, Thiago, Keita, Pedro, Rossi, Bojan

akik távoznak:
Maxwell sanszos, Milito tuti biztos, Jeffrén - én eladnám. sérülékeny, középcsapatban kezdő lehetne

persze ez mondjuk számos kérdést felvetne. Pl azt, hogy szívem szerint nem ültetném a kispadra Pedrot, de ha jön Fabregas, akkor eurótízmilliókért nem padozhat. Továbbá Rossi...a fene se tudja. Meg a cserepadra írtam 10 embert, ebből 3-nak lelátón kéne ülnie minden meccsen.

Nagyon jó dolog, amikor egy edző úgy rotálhat, hogy nem gyengül ezáltal a csapat, de piszok nehéz összeállítani az alapcsapatot.
Hát ez már nekem is tetszene, de sztem a klubnak nincs annyi pénze, hogy Fabregast és Rossit is elhozza. Ha jól emlékszem év közben olyan 45 millióról beszélt a vezetőség. A Bl döntővel, a Kupa döntővel és a bajnoki címmel sztem ez még talán fölmehet olyan 55-60 millió körülire. Ebből Rossi 30, Angel-Maxwell kb. ugyanannyi, míg Fabregas sztem legalább 35-40 millió. Ezt meg max. úgy lehetne fedezni, hogy a kölcsönben lévő játékosokat eladja a csapat. Bár én még mindig reménykedek, hogy Nasrinak lejár jövőre a szerződése :D Egyébként ez egy nagyon brutál cserepad lenne. Rossi, Pedro, Mascherano 3-as nagyon nem gyönge.

Szerk: Afellayt kihagytad. Ez alapján nem hiszem, hogy kéne Fabregas viszont. Pedro, Rossi, Bojan, Afellay 4-es a cserepadon. Kicsit sok lenne az ember. Ha jönne, akkor a 4-4-2 lenne a jó 4 csatárral. Túl nagy luxus lenne ennyit csatárt "tartani"
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
éS
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:31:54
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.23. 17:59:26

Barcaman1993 írta:Hát az idei forrás nem hiszem, hogy valós. A tavaly úgy nagyjából úgy lehet, de idén szinte nem is játszott sose. Mindig Abidal, vagy Adriano játszott a helyén és rendkívül ritkán kapott szerepet. Megnézném hol játszott ő 41 meccset és 25-öt a bajnokságban. Mikor játszott, akkor is csak a meccsek végén csereként állt be. Az elmúlt 1-2 meccset leszámítva mikor láttad te utoljára játszani a bajnokságban?
Szerintem ennek lehet hinni
http://www.fcbarcelona.com/web/english/ ... fitxa.html
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.23. 17:58:50

Angel akár lehet Mario is (aki Valladolidból anno jött, de nem sok meccsen zavart...), viszont ügyes a srác, s 4 milliót egyértelműen megért!
Én is csak párszor láttam játszani, rakkolós jó kis hátvéd, én az ilyeneket nagyon szeretem!Nem kolbászol el, betartja a taktikai utasítást, keményen szerel!Persze nálunk elvárás, hogy előre is menjen, de megvan a technikai tudása, hogy megállja a helyét!
És hogy róla is legyen YT videó:
http://www.youtube.com/watch?v=EuXW91AK ... re=related
Lehet tiszavirág életű lesz a srác, de én bízom benne, hogy nem, s jobban is szeretem a "noname" igazolásokat, mint a nagy sztárokét!
Rossit még idecsábítjuk, s megint ezerrel lehet harcolni a Ligáért immáron a 4ikért zsinórban :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.05.23. 17:54:17

sokan úgy írják, hogy abidal után jose angel következne a sorban balhátvédként, de szerintem adriano maradna a másodikszámú bal és jobbhátvéd is. és már az se lepne meg, ha nem is mi akarnánk elküldeni maxwellt, hanem ő nem akar harmadiknak maradni a sorban. egy gijoni fiatalnak ez még simán belefér látva, hogy még így is mennyit játszhat.
Barcaman1993 írta:Hát azért azt megnézném, hogy hol játszott annyit, mint tavaly. Az előző szezonban egész sokat játszott Abidal sérülése miatt, de a játszott meccsei idén sztem olyan 10-15 körül lehetnek maximum
idén: 2889
tavaly: 2972 játékperc

márpedig igen. a bajnokság első felében sokat játszott, amíg adriano nem illeszkedett be és csak a második felére szorították lejjebb a rangsorban. (és le is sérülgetett)
Lezárt