Marc Bartra

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
0
0 szavazat
2
1
3%
3
1
3%
4
1
3%
5
9
23%
6
5
13%
7
11
28%
8
8
20%
9
1
3%
10
3
8%
 
Szavazatok száma: 40
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.05.27. 13:13:40

Szánalmas,hogy van még aki azt a Bale elfutást hozza fel indokként.Szerintem Mathieu semmivel sem jobb játékos mint Bartra.

Ja és Bartrát a kezdőbe!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.05.27. 12:28:09

-tehetséges
-fiatal
-van benne potenciál
Ez 3 olyan indok, ami általában nem egy erős érv, hogy valakinek játszani kell egy 2*triplázó csapatban, amelyik most éli aranykorát.
Egyrész kicsit sajnálom a srácot, kitünő kiegészitő ember volt, másrészt viszont nem, mert igy legalább hanyagolni fogjuk a "Bartrát a kezdőbe" megnyilvánulásokat. Bár ha véletlenül elkapja a Granadában a fonalat, akkor is ez lesz egész évben :D
Mindenesetre sok sikert kivánok neki, mégis a mi falkánk tagja!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.05.27. 12:09:23

Balinho írta:Hát nem tudom, nálam mindkettőnek voltak bizonytalan meccsei, de igazán kapitális, amatőr hibákra csak Matyitól emlékszem, plusz Mátyás rettenetesen képzetlen is és minden meccsen bennevan a gólt érő hiba.

Szuperkupa, Barca-Real megvan? Bartra szánkózik a gyepen, az oldalvonalon túlra, miközben Bale begyalogol és felbőrözi Pintot?

Kb. ott dőlt el a sorsa.
Matyiról meg csak annyit, hogy idejövetelekor a fórum 90%-a háborgott, majd lehozott egy olyan szezont, amelyben sziklaként állt a védelemben, a triplázáshoz bőven hozzátett, mellesleg eldöntött egy El Classicot. ...és nem azzal, hogy kiszánkózott a gyepen.
Az idei szezonja gyengébb lett sok ember nagy-nagy örömére a fórumon.
Az meg hogy a kupadöntőn szuper volt, hát ez is negatívum, hiszen ne hogy már ez pozitív legyen egy olyan embernél, akit az idehozatala óta nagyítóval néznek egyesek.
A legnagyobb hibája, hogy 20 millióba került. Igaz a fizetése Zs kategóriás, tehát bőven megérte, de egy Thiago Silva jobb lett volna, mert kb. 80 lett volna (mellesleg nem is akart idejönni) és ehhez csapták volna az 5 éves szerződést, évi 10 millióért.

4 edző nem találta megfelelőnek arra, hogy betonkezdő legyen, ebből 2 a klubtörténelem legeredményesebb trénere, de nyilván tévednek, mert La Masia nevelés és nem látták benne a mit is? ja..potenciált. (Kedvenc fórumszavam)
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2016.05.27. 10:20:12

Nero. írta:UI: Még mielőtt elkezdenétek követelni a klub történetének legjobb statisztikájával rendelkező edzőjének a fejét, vegyetek egy mély levegőt és ismerjétek el, hogy Pique, Mascherano és Mathieu (!!!!!) is jobbak voltak nála.
mahitoo írta:Nekem semmi bajom a franciával, de azért ne legyen már ő az Isten, mert a kupadöntőn lehozott egy jó meccset. !
Hát nem tudom, nálam mindkettőnek voltak bizonytalan meccsei, de igazán kapitális, amatőr hibákra csak Matyitól emlékszem, plusz Mátyás rettenetesen képzetlen is és minden meccsen bennevan a gólt érő hiba. Bartránál is emlékszem, hogy nem volt életbiztosítás, de konkrét meccsek felhánytorgatása nélkül igazából tőle emlékszem több olyan meccsre, ahol igazán pozitív érzést hagyott bennem (és ezalatt nem a sokgólos vezetésnél belangyosodott meccsekre gondolok, mert azokat könnyű hiba nélkül lehozni).

Tény, hogy Matyi nagyot ment a Sevilla ellen, de úgy sokkal-sokkal könnyebb védekezni, ha visszahúzódunk a kapunk elé, olyankor Pique is hozza a félisten módot, szemben azzal, amikor egy üres félpályára vezetik rá a támadók lendületből. Én biztos, hogy Bartrát preferáltam volna, kor, potenciál és a saját nevelés státusz miatt, de azért abban is lehet valami, hogy sorra maradt alul a versenyben az aktuális edzőinknél.

Mindenesetre sok sikert kívánok neki, sajnos így utólag azt kell mondjam, hogy ezzel a lépéssel elkésett egy 2-3-4 évet.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.27. 10:16:57

Sajnálom,de igaza van, akkor kellett volna dobbantania amikor a nyakára hozták Matyit.
Aki első évében tényleg jó szintet hozott, szóval azért nem lehet bántani LE-t.

Idén viszont már nem ez volt a helyzet, de mindegy, ha mondják ha nem, van valami személyes nézeteltérés szerintem közöttük.
Remélem máshol jó lesz és fog játszani, mert tehetsége bőven megvan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.05.27. 09:18:09

Teljesen jogos, igazából örülök, hogy megy. Miatta. Matyi meg kb +300 meccsel a lábában rutinosabb, "jobb", mint Bartra? Meglepő. Nekem semmi bajom a franciával, de azért ne legyen már ő az Isten, mert a kupadöntőn lehozott egy jó meccset.

Ha tényleg megy Masch is, akkor bajban leszünk. Vermára sajnos a sérülései miatt nem nagyon lehet számítani, meg LE miatt sem. Esetleg (ne adja Isten!) Matyinak bejön egy jósolt komolyabb sérülés, és marad egyedül Piqué. Hozunk mellé két Csiga szintjén beváló védőt, és végünk is van.

Ezt a srácot meg kellett volna becsülni, legalább az esélyt megadni neki, és max utána elküldeni, ha nem él vele. Ne kezdjük el a vitát, végigmentünk ezerszer rajta. Nekem az esély azt jelenti, hogy 5-10 meccseket végigjátszik. Nála gyengébb képességű játékosok is játszottak sokkal többet Barca mezben.

Sok sikert Marc!
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.05.27. 08:27:42

Na szép a kisgyerek is itt hagy minket. Nem gondoltam volna, de végülis igaza van. Remélem máshol tud bizonyítani de szerintem rá se vár nagyobb karrier mint Valientére, Muniesára vagy Fontásra.

UI: Még mielőtt elkezdenétek követelni a klub történetének legjobb statisztikájával rendelkező edzőjének a fejét, vegyetek egy mély levegőt és ismerjétek el, hogy Pique, Mascherano és Mathieu (!!!!!) is jobbak voltak nála.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.05.14. 20:17:42

Sajnálom, hogy a "bajnoki döntőn" a padra sem fért oda a kölyök. Azért látszik, hogy Matyi mennyire LE embere. Ha valaki más játssza be azt, hogy az EB miatt kockáztat egy komolyabb, hosszabb sérülést, ami a klubjára is hatással lehet, akkor az idén már nem játszott volna, és jó eséllyel nyáron mehetett is volna Isten hírével. Ne értsetek félre, Matyit teljesen megértem, utolsó lehetősége (egyetlen), ráadásul hazai EB. Csakhát...
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Tromort77

2016.05.14. 15:35:34

Félre ne értsetek én kedvelem a srácot és becsülöm azért is amiért kitart itt. Csak azt mondom, hogy pont azért is van ilyen helyzetben mert egy ilyen karakter aki nem csap az asztalra. Ez nem klubhűségét minősíti, hanem őt magát mint játékost. Utolsó szállal kapaszkodik az is becsületre méltó, de arra nem lavírozhat, hogy kiesik előle mindenki és egyszer a kezdőben találja magát. Ha beéri 1100 percel egy évben akkor az baj. Ő jobb karriert érdemelne ennél. Csak kicsit csapna az asztalra és menne el kölcsönbe vagy valami ahol tudna bizonyítani és fejlődni. Mert így megragadva 0 az esélye, hogy előrébb lépjen.

SR helyzete sem olyan szép mint ahogy tűnik, mostanában ő is nagyon mellőzve lett, pedig az szerintem még indokolatlanabb mint Bartra mellőztetése.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.14. 15:11:27

Tromort77 írta:Kicsit megfordítom, pont ez a mentalitás hiányzik belőle, hogy ő akarjon a legjobb lenni. Az oké, hogy szereti a csapatot, ki ne tenné az ő helyében, de profiként hajtania kellene, hogy jobb és jobb legyen. Ergo ha itt nem tud bizonyítani akkor menni máshová. Ő ehhez képest meg ellézeng annak ellenére, hogy világos, hogy nem számít rá komolyan LE és a korábbi edzők sem tették. Valahogy a pályán is én ezt hiányolom benne, hogy úgy odacsapjon rendessen, hajt meg minden, de mindig hiányérzetem van vele kapcsolatban. Fusztráló a helyzete egyébként. A csapat szempontjából tökéletes tartalék, viszont az ő karrierje szempontjából pedig sajnálatra méltó mert ennél több lenne benne. Ugyanakkor én megértem azt is amit VEB ír. Kényelmes itt neki minden szempontból. Csak mint embert sajnálom, hogy beéri ennyivel. Vagy ennyire nincs önbizalma, hogy nem hiszi el, hogy megálná a helyét.
Nem hiszem, hogy a kényelmesség miatt van még itt, inkább a klub iránti szeretet és kötödés marasztalja. A legtöbb játékosnál az egyéni érdek ezt felülírja, de úgylátszik Bartra nem ilyen. (hát milyen idióta gondolkodás ez már a 21. században, nem? :mrgreen: ) Néhány éve még ezek fontos dolgok voltak a klubnál, ma már semmit sem jelentenek, ami számomra szomorú. Az meg a hab a tortán, hogy szakmailag sem indokolt a mellőzése, de most ebbe kár lenne sokadszorra is belemenni.

Nekem a pályán mutatott teljesítményével kapcsolatban semmi féle hiányérzetem nincs, szerintem a játékperceiből kihozta a maximumot.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.14. 15:08:28

Tromort77 írta:Kicsit megfordítom, pont ez a mentalitás hiányzik belőle, hogy ő akarjon a legjobb lenni. Az oké, hogy szereti a csapatot, ki ne tenné az ő helyében, de profiként hajtania kellene, hogy jobb és jobb legyen. Ergo ha itt nem tud bizonyítani akkor menni máshová. Ő ehhez képest meg ellézeng annak ellenére, hogy világos, hogy nem számít rá komolyan LE és a korábbi edzők sem tették.
Ebben van logika, de ha SR is így állt volna hozzá, akkor most nem lenne egy fullos 12. emberünk. Azért nem ment még el szerintem, mert még lát rá némi esélyt, hogy itt futhat be, ahol nevelkedett, ahol a családja él, és amelyik álmai klubja.. Nem fogja ezt már ő se sokáig húzni, szerintem ha Lucho nem győzi meg valami atombiztos dologgal, akkor nyáron tovább is áll. De erről a gyerekről sugárzik a Barca szív, ilyen szempontból hozzáállásban példát vehetne róla minden ifista, én teljesen megértem, hogy még az utolsó szalmaszálba is belekapaszkodott, hátha..
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.05.14. 14:02:47

Tromort77 írta:Kicsit megfordítom, pont ez a mentalitás hiányzik belőle, hogy ő akarjon a legjobb lenni. Az oké, hogy szereti a csapatot, ki ne tenné az ő helyében, de profiként hajtania kellene, hogy jobb és jobb legyen. Ergo ha itt nem tud bizonyítani akkor menni máshová. Ő ehhez képest meg ellézeng annak ellenére, hogy világos, hogy nem számít rá komolyan LE és a korábbi edzők sem tették. Valahogy a pályán is én ezt hiányolom benne, hogy úgy odacsapjon rendessen, hajt meg minden, de mindig hiányérzetem van vele kapcsolatban. Fusztráló a helyzete egyébként. A csapat szempontjából tökéletes tartalék, viszont az ő karrierje szempontjából pedig sajnálatra méltó mert ennél több lenne benne. Ugyanakkor én megértem azt is amit VEB ír. Kényelmes itt neki minden szempontból. Csak mint embert sajnálom, hogy beéri ennyivel. Vagy ennyire nincs önbizalma, hogy nem hiszi el, hogy megálná a helyét.
Ha ezeket Douglasról írnád megérteném.De mivel ezeket Bartráról írtad,így csak azt tudom írni,hogy minden szavad SZÉGYENLETES!
Tromort77

2016.05.14. 13:41:07

Kicsit megfordítom, pont ez a mentalitás hiányzik belőle, hogy ő akarjon a legjobb lenni. Az oké, hogy szereti a csapatot, ki ne tenné az ő helyében, de profiként hajtania kellene, hogy jobb és jobb legyen. Ergo ha itt nem tud bizonyítani akkor menni máshová. Ő ehhez képest meg ellézeng annak ellenére, hogy világos, hogy nem számít rá komolyan LE és a korábbi edzők sem tették. Valahogy a pályán is én ezt hiányolom benne, hogy úgy odacsapjon rendessen, hajt meg minden, de mindig hiányérzetem van vele kapcsolatban. Fusztráló a helyzete egyébként. A csapat szempontjából tökéletes tartalék, viszont az ő karrierje szempontjából pedig sajnálatra méltó mert ennél több lenne benne. Ugyanakkor én megértem azt is amit VEB ír. Kényelmes itt neki minden szempontból. Csak mint embert sajnálom, hogy beéri ennyivel. Vagy ennyire nincs önbizalma, hogy nem hiszi el, hogy megálná a helyét.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.14. 13:13:44

visca el barca írta:
Feast4 írta:Hát pont ezért kéne lelépni.Hirtelen 30 lesz és elment a karrierje.
lehet neki a karrierjénél többet ér, h itt marad még akkor is ha alig alig játszik. most született gyereke, itt a család, jó közösségben van, nyeri a kupákat... sztem úgy van vele, most minek menjen el egy watfroda/granadába... több pénzt máshol sem kapna, mindenki bucira verné őket...
Szerintem ezért erősebb csapatokba is beférne, mint a Granada, vagy a Watford, de lehet benne vmi. Látszik rajta, hogy imádja a csapatot, más klubért nem biztos, hogy ennyire szenvedélyesen tudna küzdeni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.14. 12:18:47

Feast4 írta:
mahitoo írta:Barca iránti kötődését, és hitegeti, marasztalja. Nekem akkor is mindenképp az egyik legszimpatikusabb focista marad, bármi lesz vele, drukkolok neki.
Hát pont ezért kéne lelépni.Hirtelen 30 lesz és elment a karrierje.
lehet neki a karrierjénél többet ér, h itt marad még akkor is ha alig alig játszik. most született gyereke, itt a család, jó közösségben van, nyeri a kupákat... sztem úgy van vele, most minek menjen el egy watfroda/granadába... több pénzt máshol sem kapna, mindenki bucira verné őket...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.14. 11:00:31

Én örülnék ha maradna negyedik számú védőnek, mert beugrósnak nehezen találni jobbat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.05.13. 19:15:48

mahitoo írta:Barca iránti kötődését, és hitegeti, marasztalja. Nekem akkor is mindenképp az egyik legszimpatikusabb focista marad, bármi lesz vele, drukkolok neki.
Hát pont ezért kéne lelépni.Hirtelen 30 lesz és elment a karrierje.
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.05.13. 12:00:49

Maradjon, és építsük be! :D Tudom, ennek semmi esélyes sincs, de ahogy a halak úszóversenyén történt, a guppi ért be elsőnek, a reményhal meg utoljára. :mrgreen:

Ne kezdjük újra a vitát, 20 oldal ugyan arról szól. Páran látunk benne valamit, páran nem. Jó eséllyel Lucho (ahogy Nero írta) kihasználja a Barca iránti kötődését, és hitegeti, marasztalja. Nekem akkor is mindenképp az egyik legszimpatikusabb focista marad, bármi lesz vele, drukkolok neki.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.05.13. 11:21:48

Nero. írta:
Feast4 írta:Mondjuk az a 4 ember aki azt mondta marad trollkodott vagy komolyan gondolják?
Bármibe fogadnék hogy itt marad. Lucho behülyíti, hogy jövőre több lehetőséget kap, a kisgyerek meg él hal a Barcáért.
Akkor viszont lője is ke magát.Sose fog beférni bármit is csinal.Egyszerűen nem szereti.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.05.12. 22:39:25

Feast4 írta:Mondjuk az a 4 ember aki azt mondta marad trollkodott vagy komolyan gondolják?
Bármibe fogadnék hogy itt marad. Lucho behülyíti, hogy jövőre több lehetőséget kap, a kisgyerek meg él hal a Barcáért.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.05.12. 22:30:57

Mondjuk az a 4 ember aki azt mondta marad trollkodott vagy komolyan gondolják?
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2199
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.05.12. 20:52:47

Mivel nem játszik, így nem tudjuk mire képes, amikor pályán van, azért akkor eddig ott volt. Még gólt is szerzett.
Ha nem kap játéklehetőséget fölösleges maradnia, azért Pique ilyen korban már bőven meghatározó játékos volt.
Neki jobb lenne menni, aztán várni két évet és meglátni mit tud.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.05.12. 20:41:10

palesz77 írta:
Feast4 írta:Lehet csak én vagyok úgy vele de kiirhatnánk egy szavazást azzal kapcsolatban ki mi gondol menyjen e vagy maradjon adjunk e kölcsönbe vagy nem visszavásárlásivak adjuk oda vagy nem.Tudom igazolások topikban szerepel egy szavazás amiben ő is érintett, de úgy tünt nagyon megoszlanak vele kapcsolatban még mindig a vélemények.De lehet csak engem érdekel. :D
Kérésed számomra parancs.. :D
Köszi főnök! :D
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.12. 20:11:47

Feast4 írta:Lehet csak én vagyok úgy vele de kiirhatnánk egy szavazást azzal kapcsolatban ki mi gondol menyjen e vagy maradjon adjunk e kölcsönbe vagy nem visszavásárlásivak adjuk oda vagy nem.Tudom igazolások topikban szerepel egy szavazás amiben ő is érintett, de úgy tünt nagyon megoszlanak vele kapcsolatban még mindig a vélemények.De lehet csak engem érdekel. :D
Kérésed számomra parancs.. :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.05.12. 19:48:45

Lehet csak én vagyok úgy vele de kiirhatnánk egy szavazást azzal kapcsolatban ki mi gondol menyjen e vagy maradjon adjunk e kölcsönbe vagy nem visszavásárlásivak adjuk oda vagy nem.Tudom igazolások topikban szerepel egy szavazás amiben ő is érintett, de úgy tünt nagyon megoszlanak vele kapcsolatban még mindig a vélemények.De lehet csak engem érdekel. :D
Kép
Lezárt