A Magyar Barca Zártosztály #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.29. 15:56:18

barcafan írta:néhány info ha összekerülünk a Reallal:

- a kapusuk aki volt télen azt műtik
- az a srác aki védett a minitornán az fog valszeg védeni
- 2en elutaztak
- 1 nyelvvizsgázik
- ebben az összeállitásban még soha nem játszottak 1ütt :!:

-eddig is mindig olyan csapattal játszottak akik még soha nem bökték 1ütt
Igen, és ők is, ahogy az INTER is ENNEK ELLENÉRE: EGYRE JOBBAK!!! Rájuk is figyelni kell majd a másik ágon, ahogy a Milan "B"-re is! Ők hárman veszélyesek lehetnek bárkire, úgyhogy ha a csoportból továbbmegyünk, ami ugye az elsődleges cél, akkor kezdődik igazán a nagy csata!!! Én azt hiszem, hogy a jelenlegi erőviszonyokat tekintve a Romával, és a Juventussal nem nagyon kell számolnunk, DE LEBECSÜLNI SENKIT SEM SZABAD!!!

Én nagyon bízom akár a csoport elsőségünkben, és aztán szép lenne egy Milan "B" elleni elődöntő, és végül egy Real elleni nagyszerű siker, és persze: ARANY ! ! ! Így lenne teljes az öröm!!! Egyszerűbben szólva, jó lenne ütni szombaton a: Milan "A"-t, a Milan "B"-t, és majd a Real-t is!!! :wink:
"Més Cuen un Club"
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.29. 15:06:17

Igen, azt az IVÁN gyereket fogni kell szorosan, az biztos!

Amit én ígérni tudok nektek, hogy ha helyzetbe kerülök, azt kíméletlenül ki is fogom használni, ha ez valamiért mégsem jön össze, akkor kérlek benneteket csak bíztassatok tovább, és ne baszogassatok, az nem segít! Én is ezt fogom tenni, ez csapat szinten higgyétek el jobban működik, mint ha görcsölni kezdünk, és veszekedni... JÓK LESZÜNK, NYUGI!!! Koncentráció ezerrel!!!!!! Kezdek nagyon rápörögni a meccsekre, érzem... :D

Egyébként [auto_cenzúra] jó ez a zárt topik így, érzem, hogy itt mindenki sokkal nyíltabban, bátrabban tud beszélni ezen dolgokról, nem kell attól félni ugyanis, hogy idejön egy-egy Milan-os, vagy Juve-s, és kiszedve ezt-azt csinálja máshol a fesztivált!... DE AZÉRT A MÁSIK TOPIKOT SE HANYAGOLJUK MAJD!!!
"Més Cuen un Club"
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.29. 15:00:26

A tipikus támadóikre gondoltam, nem arra a böszme védőre
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.06.29. 14:58:30

Jaa tényleg,el is felejtettem hogy elutazott!
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.29. 14:57:49

még nincs itthon
majd csak holnap lesz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bercy 2006.06.29. 14:59:00-kor.
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.06.29. 14:54:26

Mindenkivel egyetértek tulajdonképpen! Amit hiányoltam mindig is,az a szabálytalan szerelés(taktikai falt),tehát ha szükségszerű akkor igenis lépjünk oda szabálytalanul(nem brutálisan)(Bercy is ezt mondja végülis)

Valóban sokat kell passzolni,és a helyzeteinket kihasználni(mert ezzel is voltak problémák)

Ha a Roma azzal a csapatával jön mint múltkor akkor esélyesek vagyunk,de a kötelezőek a legnehezebbek!(Norbi tud játszani,vagy súlyosabb a sérülése?)

Az Arsenalban Iván nevű srác a gólfelelős,őt meg kell fogni(ezt már többször is mondtam),persze ez csapatjáték,és a többiek is gyorsak,jók,ahogy mondtátok,múltkor a minitornán megvertek minket,de tény akkor páran hiányoztunk !

A Milan a legjobb csapat papíron sztem,de meg tudjuk őket verni!!!

A továbbjutásnak meg kell lennie!!

Hajrá Mi! :wink:


ui:Norbi semmit nem a tornáról?
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.29. 14:54:18

Silvanus írta:
Zsoltika végigviszi a pályán a bogyót, kicselez 6 embert, én addig ráállok a gólvonalra, aztán Zsoltika fogja, és rámbikázza a lasztit, majd csak bepattan.... :lol:
A nagy fejedről :lol: :lol: :lol:
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.29. 14:50:54

Igen, Bercy jól mondja! Azért azt vegyétek figyelembe, hogy én nem voltam ott az Arsenal ellen, úgyhogy nem mérvadó, hogy kikaptatok többször is tőlük... velem minden más lesz!!! :D

Zsoltika végigviszi a pályán a bogyót, kicselez 6 embert, én addig ráállok a gólvonalra, aztán Zsoltika fogja, és rámbikázza a lasztit, majd csak bepattan.... :lol:
"Més Cuen un Club"
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.29. 14:48:25

barcafan írta:sztem az se nagy baj, ha odapakoltok kicsit, nem lábtörésre gondolok, csak ilyen hello, huzz a muffba tipusu :D
Mivel mindegyik elég vékonyka fiú ez a minimun, hogy nem engedjük el magunk mellett. Azért mert én egy állat vagyok a pályán nem azt kérem a társaimtól, hogy törjék el az ellenfél lábát (mint ahogy azt Norbi értette), hanem, hogy határozottan és keményen lépjenek fel. Szorítsák kifelé, de ne engedjék, hogy a kapu felé tudjon fordulni.
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.29. 14:40:34

Marci írta: Az edzőminitornán többször is legyőztek minket ... nagy szerencse, hogy játszottunk velük a torna előtt.
Igen sokat futottak, de leginkább a góllővő csatáraink hiányoztak!!!
De a védőknek sokkal határozottabban kell fellépni az Arsenalos futóemberek ellen!
Ki kell billenteni őket a ritmusukból ha futnak felénk.
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.29. 12:50:45

Egyetértek Marcival! Az Arsenal ellen 1000%-osan kell koncentrálnunk, mindenkinek a legjobb teljesítményére lesz szüksége! Ha azt a meccset hozzuk, márpedig ebben nagyon bízom, akkor a Milan ellen nem kell annyira stresszelnünk, ott igazából jó lenne abszolút kikapcsolni minden külső tényezőt - hogy az egy torna, meg hogy mi mit is keresünk ott - egyszerűen csak NYERNI KELL, mert ezt kívánja tőlünk a BARCA SZÍV!!!
A Roma ellen pedig ha minden jól megy már csak egy ligh-os meccset vívunk majd, de ez abszolút nem jelenti azt, hogy lebecsülnénk őket, vagy ott nem hajtanánk, SŐT!!! Ha úgy alakul, hogy könnyű mecs lesz, akkor is kell lennie tétnek!-, mondjuk csináljunk abszolút gólkirály Zsoltikából, vagy valami hasonlóra gondolok, egyszóval: MINT MINDEN MÁS MECCSET IS, azt is komolyan kell venni, amíg a bíró le nem fújja a meccset....
"Més Cuen un Club"
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2006.06.29. 12:22:39

Na akkor valamit...
Torna!!!
A romák ha hozni fogják a múltkori formájukat, akkor pofozógépek lesznek. Ezért különösen fontos lesz az arzenál elleni meccs.
Kár hogy velük kezdünk. Ha a milán ellen játszanának először, nagyobb esély lenne arra hogy meglepjék őket. Szerintem könnyen továbbjuthat az arzenál. Akire nagyon kell figyelni az Adamms. Ez a gyerek többet fut egy meccsen mint másoknál a fél csapat. Amikor labda nélkül hátulról felfut, akkor mindenképp vissza kell jönnie vele a csatárnak! Könnyen létszámfölényt alakíthatnak ki vele. Az arzenál ellen különösen sokat kell majd futnunk, és nagyon kell figyelni. Az edzőminitornán többször is legyőztek minket ... nagy szerencse, hogy játszottunk velük a torna előtt.

A milán az a milán. Nagyon erősek, de ha mindenki a maximumot adja meg lehet verni őket. Engem személy szerint nagyon feidegesítettek a múltkor.
Tovább kell jutni!
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.29. 12:06:28

Mindenképpen használd, használjuk a régi topikot is, sőt, leginkább azt továbbra is!!! Ez csak olyan esetekre van, ha valakiknek személyes problémáik vannak, olyan dolgok, amiket nem szeretnénk, ha mindenki olvasna!!!... Vagy épp anyázni akarunk valakiket... :D
"Més Cuen un Club"
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.06.29. 11:55:09

Most akkor ezt használjuk a régi helyett,vagy ezt is meg azt is?Hogy van ez az egész?

Amúgy ez hogy "zártosztály" olyan mint ha fogyatékosok lennénk :lol: Még látogatni sem lehet minket :lol:
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.29. 11:32:38

Nekem is működik. Akkor itt most már bátran lehet anyázni!?... :D
"Més Cuen un Club"
Lezárt