Yaya Touré

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.05.01. 13:32:01

messideco írta:Lehet kezdeni a találgatásokat: Pep távozásával van-e esélye a visszatérésre? Remélem a modikat nem akasztja ki a felvetésem :oops:
Persze teljesen reális elgondolás hogy 30-40 millióért hozzunk egy játékost a padra. Merthogy IDE Busquets jobb és a szakadék csak tágulni fog ahogy tisztul le Sergio játéka.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.01. 12:57:11

LG írta: Sőt, tegnap még szélsőként is feltűnt mind a jobb, mind a bal oldalon(egyik elfutásából majdnem gól lett).
Én pont gondoltam, hogy visszahozzuk Tello helyére baltámadóba, és pont jó is lesz :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.01. 12:48:49

Sanama írta:
csababarca írta:
Így van. És figyeltem,hogy támadó feladatai is vannak,konkrétan minden labdával őt keresték a középpályán!
nálam is ő a legjobb,imádom a játékát.
Én is ezt akartam írni. Ő nem csak egy VKP. Ő A VKP. :)
Nem csak annyit csinál,hogy labdát szerez, és a legközelebbi embernek odaadja, hanem játékot szervez, megindul... Mintha egy VKP és egy szervező KP lenne benne együttvéve.

Isteni a pali!
Sőt, tegnap még szélsőként is feltűnt mind a jobb, mind a bal oldalon(egyik elfutásából majdnem gól lett). Vkp, irányító, szélső volt egy személyben. :lol:
Annyiban igaza van Mikaos-nak, h Angliában még jobban ki tudott a játéka teljesedni.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.01. 12:42:12

csababarca írta:
LG írta:Tegnap a manchesteri derbin figyeltem, zseniális volt. Igaz nem sok City mecset láttam, de azokon melyeket néztem nagyon jó volt. Meg gondolom a többin is, mert a PL csapatába is beválasztották. Számomra ő a legjobb a posztján!
Így van. És figyeltem,hogy támadó feladatai is vannak,konkrétan minden labdával őt keresték a középpályán!
nálam is ő a legjobb,imádom a játékát.
Én is ezt akartam írni. Ő nem csak egy VKP. Ő A VKP. :)
Nem csak annyit csinál,hogy labdát szerez, és a legközelebbi embernek odaadja, hanem játékot szervez, megindul... Mintha egy VKP és egy szervező KP lenne benne együttvéve.

Isteni a pali!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.05.01. 12:37:31

LG írta:Tegnap a manchesteri derbin figyeltem, zseniális volt. Igaz nem sok City mecset láttam, de azokon melyeket néztem nagyon jó volt. Meg gondolom a többin is, mert a PL csapatába is beválasztották. Számomra ő a legjobb a posztján!
Így van. És figyeltem,hogy támadó feladatai is vannak,konkrétan minden labdával őt keresték a középpályán!
nálam is ő a legjobb,imádom a játékát.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.01. 12:35:25

Mikaos írta:
messideco írta:Lehet kezdeni a találgatásokat: Pep távozásával van-e esélye a visszatérésre? Remélem a modikat nem akasztja ki a felvetésem :oops:
Esély van. De miért jönne vissza padozni?

Szerintem tökéletes csapat számára a City. Nagy buta lenne, ha elhagyná őket. Ott nem kell annyira taktikailag fegyelmezettnek lenni, és sokat hátul maradnia, bátrabban mozoghat előre.
És nálunk nincs még egy vkp, aki mindig hátul marad, ha a másik előre menne.
Felesleges találgatás, h mi lenne, hisz a City kizárt, h elengedné.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.01. 12:26:27

messideco írta:Lehet kezdeni a találgatásokat: Pep távozásával van-e esélye a visszatérésre? Remélem a modikat nem akasztja ki a felvetésem :oops:
Esély van. De miért jönne vissza padozni?

Szerintem tökéletes csapat számára a City. Nagy buta lenne, ha elhagyná őket. Ott nem kell annyira taktikailag fegyelmezettnek lenni, és sokat hátul maradnia, bátrabban mozoghat előre.
És nálunk nincs még egy vkp, aki mindig hátul marad, ha a másik előre menne.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.01. 12:21:58

Lehet kezdeni a találgatásokat: Pep távozásával van-e esélye a visszatérésre? Remélem a modikat nem akasztja ki a felvetésem :oops:
"And my heart will leave you never."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.01. 12:16:48

Tegnap a manchesteri derbin figyeltem, zseniális volt. Igaz nem sok City mecset láttam, de azokon melyeket néztem nagyon jó volt. Meg gondolom a többin is, mert a PL csapatába is beválasztották. Számomra ő a legjobb a posztján!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.02. 15:41:51

http://sportgeza.hu/futball/2012/04/02/ ... erekedtek/
Remélem alaposan megverte azt a gyökeret... :oops:
Avatar
BNndr
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.11.26. 22:28:29
Tartózkodási hely: Kolozsvár

2012.02.12. 03:19:21

Barcaman1993 írta:
BNndr írta:Tehát szánalmasak vagyunk azért, mert jobban kedveltük Yayat, mint Busquetset? Tudod, ízlések és pofonok. Erről van itt szó.
Nem Ti vagytok szánalmasak, hanem az, hogy ez már megint felvetődött. Már kis milliószor ez az ügy ki lett tárgyalva. Másrészt Tourét nem Sergioval kell összehasonlítani, hanem Mascheranoval. És én azt látom, hogy a Mascherano-Touré bizniszen nyertünk 11 milliót és Masche elég sokat játszik a védelemben is, emellett nem jártatja a száját. Elhiszem, hogy itt sokat szerették Tourét (én is így voltam vele), de Mascheranoval legalább ott vagyunk, ahol vele voltunk.
Ez teljesen más. Ahogy Te írtad, teljesen korrekt hozzáállás és véleményed osztom. Én sem feleleveníteni szeretném a már lerágott csont Yaya vs Sergio vitát/veszekedést.
Másrészt viszont Mascherano is szimpatikus játékos számomra, a teljesítménye kifogástalan illetve a csapat iránti tisztelete is becsülendő. Nem is beszélve az szerénységéről.

Nekem, ami szemet szúrt az-az, hogy egyes játékosok után síró népet kezdi megutálni Tocy. Kioszt minket, hogy fogalmunk sincs a Més que un Club lényegéről.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.11. 19:15:32

BNndr írta:Tehát szánalmasak vagyunk azért, mert jobban kedveltük Yayat, mint Busquetset? Tudod, ízlések és pofonok. Erről van itt szó.
Nem Ti vagytok szánalmasak, hanem az, hogy ez már megint felvetődött. Már kis milliószor ez az ügy ki lett tárgyalva. Másrészt Tourét nem Sergioval kell összehasonlítani, hanem Mascheranoval. És én azt látom, hogy a Mascherano-Touré bizniszen nyertünk 11 milliót és Masche elég sokat játszik a védelemben is, emellett nem jártatja a száját. Elhiszem, hogy itt sokat szerették Tourét (én is így voltam vele), de Mascheranoval legalább ott vagyunk, ahol vele voltunk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
BNndr
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.11.26. 22:28:29
Tartózkodási hely: Kolozsvár

2012.02.11. 19:08:44

Tocy írta:
+1. Baromi unalmas, idegesítő, mérhetetlenül szánalmas már ez...hagyjuk a fenébe az álszent dumát, úgy ökörség, ahogy van. Azt, hogy Mes que un club, ezt a nagy többség csak bedobálja, de fogalma sincs, hogy valójában mit jelent, kire vonatkozik, mit kell ettől elvárni. A szokásos Eto'o, Ibra, Yaya után siránkozó népet meg kezdem rohadt módon megutálni már. Főleg, hogy baromság az egész...mi az, hogy itt van ez a **** akit protezsál Guardiola? Látsz te a szemedtől ember? Szerinted Touré hasznosabb és jobb NEKÜNK, mint Busquets? Omg... És ráadásul nem is jártunk rosszul anyagilag se, mint az Eto'o-Ibra ügylettel. Komolyan, aki állandóan ezeket szajkózza, az gondolkodik is, vagy csak ír?
Tehát szánalmasak vagyunk azért, mert jobban kedveltük Yayat, mint Busquetset? Tudod, ízlések és pofonok. Erről van itt szó.
Megmondom miért szeretem jobban Tourét, mint Busit:
Leginkább azért, mert Pep és a csapat kedvéért 2008-2009-ben még a kapuba is beállt volna. Abban az évben szinte mindenhol megfordult - kivéve csatárként - és mindenhol hozta a kötelezőt. Játszott szélső és középső védőt, védekező és támadó kp-t is. És jól teljesített! Úgy gondolom nem adott okot arra, hogy mindenképpen egy 21-22 éves játékos elvegye a helyét, csak azért, mert katalán és Pep szeme fénye - mert az.

Jelenleg van egy kezdő Sergio Busquetsünk, akinek a gerince hiányzik és, a ha egy szöcske ráugrik, akkor már ordít és fetreng, mintha lába szakadt volna. Mióta is halljuk és miért, hogy a Barcelona játékosai Oscart érdemelnek? Lehet mondani, hogy a Pep-korszak óta. Persze ezzel nem azt mondom, hogy Ő miatta van, de azelőtti években szó se volt ilyesmiről.

És, ha már Més que un Club... Hát igen, lehet, hogy mi nem tudjuk mit is jelent igazán. Akkor megkérlek, fejtsd ki számunkra, hogy mit kell ettől elvárni! Mert szerintem nem azt, hogy színészkedjen a csapat, hogy kezdjen költekezni, mintha megtehetné és borítsa fel a hagyományokat a mezzel kapcsolatosan (Qatar foundation) - mert ez kiverte a biztosítékot nálam...

Szóval megkérlek ne kritizálj minket olyan dolgokért, hogy mi kit szimpatizálunk és miért. Mert itt erről van szó. Saját privát döntése az embernek, hogy kit utál és kit nem. Én utálom Busit és pk nem kedvelem Pedrot. Utóbbit azért, mert Henry az egyik kedvencem volt - bár érthető okok miatt került ki.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.11. 18:41:58

Ő sajnos már nem valószínű hogy visszatér. Nem is lenne túl sok értelme, mert nagyon úgy tűnik hogy Busquets jó pár évre megoldja a vkp posztot. És időközben ott vannak a fiataljaink is, pl Romeu, aki viszont még visszatérhet. Neki itt már nem nagyon lesz hely, azért pedig fölösleges lenne visszajönnie hogy még egyszer magára húzhassa a Barca mezét.

Kár hogy elment, szép időszakot töltött itt de ennyi volt. Nekem is nagy kedvencem, de egy szavunk sem lehet mert Busquets tökéletesen oldja meg az egyik legfontosabb feladatot a csapatban! (és ezzel remélem nem keltem újra életre a Yaya vs Busi témát, mert már számtalanszor ki lett vesézve...)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.02.11. 18:16:35

Deus írta:
p.9 írta:http://www.youtube.com/watch?v=pAZR0d1hIJI
Mikor jön vissza?:)
Semmikor. Az fix.
Szerintem vissza fog, mikor majd Pep elmegy.
Egyszer nyilatkozta, h majd vissza akar térni, kérdés, h mikor. :)

Két év múlva. :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.02.11. 18:16:08

zola8787 írta:
Pep edzői pályafutása legrosszabb döntése, hogy kiutálta. Az fix.
Szerintem meg nem vagyunk okosabbak mi szurkolók, mint egy tizenvalahány kupás edző, az is fix. Egyébként máig nem értem, mitől illene jobban a játékunkba, mint az ízig-vérig katalán Busquets.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.02.11. 17:49:23

Deus írta:
p.9 írta:http://www.youtube.com/watch?v=pAZR0d1hIJI
Mikor jön vissza?:)
Semmikor. Az fix.
Pep edzői pályafutása legrosszabb döntése, hogy kiutálta. Az fix.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.02.11. 17:20:00

p.9 írta:http://www.youtube.com/watch?v=pAZR0d1hIJI
Mikor jön vissza?:)
Semmikor. Az fix.
KépKép
p.9
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2010.05.26. 21:47:27

2012.02.11. 17:16:22

Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.23. 17:29:06

Capon írta:
messideco írta:Hát én Busquetset fogom utálni egész életem során, ez biztos. Szerintem még sokan így vannak ezzel. Touré top5 vkp volt ittléte során, talán most is az. Mascherano szintén. És itt van ez a **** akit protezsál Guardiola...
Én pedig Yayát utálom már meg épp az ilyenek miatt mint te. és ezzel sokan ugyan így vannak.
+1. Baromi unalmas, idegesítő, mérhetetlenül szánalmas már ez...hagyjuk a fenébe az álszent dumát, úgy ökörség, ahogy van. Azt, hogy Mes que un club, ezt a nagy többség csak bedobálja, de fogalma sincs, hogy valójában mit jelent, kire vonatkozik, mit kell ettől elvárni. A szokásos Eto'o, Ibra, Yaya után siránkozó népet meg kezdem rohadt módon megutálni már. Főleg, hogy baromság az egész...mi az, hogy itt van ez a **** akit protezsál Guardiola? Látsz te a szemedtől ember? Szerinted Touré hasznosabb és jobb NEKÜNK, mint Busquets? Omg... És ráadásul nem is jártunk rosszul anyagilag se, mint az Eto'o-Ibra ügylettel. Komolyan, aki állandóan ezeket szajkózza, az gondolkodik is, vagy csak ír?
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.12.23. 17:13:50

Nekem is fájt,amikor elment,mert nagyon nagy kedvenc volt.
Viszont úgy gondolom,h nem lettünk rosszabbak nélküle és nem lennénk jobbak vele.
És igazából cs ez számít sztem.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.12.23. 17:06:07

+1 a busquetset nem bírom, viszont a játékát senki nem csinálná nála jobban táborhoz (még touré se).
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.12.23. 16:53:56

Capon írta: Én pedig Yayát utálom már meg épp az ilyenek miatt mint te. és ezzel sokan ugyan így vannak.
Adom eléggé irritáló tud lenni a több éve tartó siratóének.
Jelenlegi Busquets-et pedig egész egyszerűen képtelen lenne helyetesíteni Yaya, eléggé speciális vkp klasszikusnál is kulcs volt a játéka ahogy besegített a védőknek a labdakihozatalnál ahogy ment üres területre, teremtette a kontaktot a védők és kp között 3-4-3-ban.
Touré élcsapatban van és alapember , anyagilag sem jártunk rosszul a jelenlegi helyzetben jobb opció volt Busquets.
Továbbra is a szponzor az alapítvány nem mi. :)
Persze Sergio emberileg nálam is a semmi felé közelít de Touré is a visszapofázásokkal megindult ebbe az irányba
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.12.23. 16:18:56

messideco írta:Hát én Busquetset fogom utálni egész életem során, ez biztos. Szerintem még sokan így vannak ezzel. Touré top5 vkp volt ittléte során, talán most is az. Mascherano szintén. És itt van ez a **** akit protezsál Guardiola...
Én pedig Yayát utálom már meg épp az ilyenek miatt mint te. és ezzel sokan ugyan így vannak.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.12.23. 16:06:51

Stalkyard írta:Aki szerint Busquets nem felel meg a szintnek, annak ajánlom, hogy nézze meg a 2011-es BL döntőt. Eszméletlen nagyot játszott. És ez csak egy példa volt a sokból. Tökéletesen beleillik a gépezetbe, szerintem top5 vkp, és kétségtelenül benne van a Barca DNS. A jelleme az más kérdés, én elnézem neki a színészkedést és egyéb dolgokat, mert mindezt a csapatért csinálja. Nem adnám neki a Fair Play díjat, de ő egy egyéniség, ezt el kell fogadni. Az egyéniségek pedig általában megosztják az embereket.

Én mindezt úgy mondom, hogy imádtam Yayát, amíg nálunk játszott, talán benne volt a top3 barca játékosban nálam, de ha megint dönteni kéne, hogy ő vagy Busquets, nem haboznék. A katalán tökéletesen beleillik ebbe a Barcába, jobban, mint bármelyik másik játékos a posztján. Lehet, hogy van nála jobb klasszikus értelemben vett vkp, de amire ennél a klubnál szükség van, azt ő tudja a legjobban. hiszen erre lett "kinevelve"
Én csak egy másik embert tudnék mondani,aki esetleg nála is alkalmasabb lehet ebbe a csapatba vkp-nak,az pedig nem más,mint Oriol Romeu.Nézzetek hülyének,de én jobb képességű játékosnak látom mint Busi,és ami még nagy plussz pont,hogy nem szinészkedik :D Ha Keita megy,és őt visszahozzuk,akkor Businak alaposan megkell majd izzadnia a kezdőtagságért.
Kép
Lezárt